Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Valamelyik amcsi fórumon olvastam hogy bepróbálkozunk majd lehet Tebownál, bár szerintem kamu. 😀Toca
attól hogy angolul írja le valaki a vágyait egy fórumon hitelesebb lesz?haromt
Nem, csak olyan ember írta akinek mindig vanak ilyen kis belsős hírei. Pl. Moss tradet is bedobta hamarabb hogy szó van róla és akkor se hitt neki senki, remélem msot nem ez lesz 😊
több mint 13 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem adják az egyszarvút 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valamelyik amcsi fórumon olvastam hogy bepróbálkozunk majd lehet Tebownál, bár szerintem kamu. 😀Toca
attól hogy angolul írja le valaki a vágyait egy fórumon hitelesebb lesz?
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 18 735 — Vikings fan
Valamelyik amcsi fórumon olvastam hogy bepróbálkozunk majd lehet Tebownál, bár szerintem kamu. 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hauschka fog rúgniHöri
Stanley Danielst rúgtuk ki, h legyen neki hely. Egy kicsit meglepett, bár hosszú ideje egyfolytában inaktív volt, ahhoz képest, h a szezon elején még kezdett...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Hátha kezd Tebow 😊Sobri Jóska
A szezon már elúszott, úgyh mindegy lenne, de nagyon nem lenne fair Ortonnal szemben, főleg, h ezzel egy kicsit nyakába varrnánk a szánalmas szereplést, amiről legkevésbé ő tehet.

Igazából JMD menesztésével a pályára lépési esélyei is csökkentek szvsz. Nagy kérdés, h jövőre az új edző hogyan áll majd a Tebow projecthez...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Hauschka fog rúgniHöri
Hmm, hát nem egy életbiztosítás. :rolleyes:
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 417 — #NoStress
Hátha kezd Tebow 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hauschka fog rúgni

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ne légy ilyen negatív tesó 😀 Tuti nyerünk, bizonyítani akar a csapat 😛JC6
Most én is bizakodóbb vagyok, mindjárt más lett a csapat jövőképe... 😀
Mondjuk az neccparádé lenne, ha Prater nem tudna játszani.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ne légy ilyen negatív tesó 😀 Tuti nyerünk, bizonyítani akar a csapat 😛
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
injury update:
OUT: Dawk, Larsen, Bay-bay
Q: Cox, Goodman, McBath, Prater

A cardinalsban valószínűleg Skelton kezd. Ha játszanék fantasyt biztos leigazolnám, mert tuti ellenünk derül ki, h ős tehetség, és 120 fölötti QB-val, 3-4 TD vel és 300-400 passzolt yarddal mutatkozik be...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
The Denver Post is reporting that CB Perrish Cox of the Broncos was arrested on charges of sexual assault last night.

Hurrá 😕

szerk: http://www.denverpost.com/sports/ci_16825846

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
StormST bővebb összefoglalója a KC elleni meccsről, avagy az utolsó vacsoráról... 😂

http://denversports.blog.hu/2010/12/09/broncos_chiefs_az_utolso_koporsoszeg


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
pc_x 943 — Red Fist
Amugy is, Meyer+Tebow = dream team reunited...Igor
Pontosítanék

Nikki Meyer + Tebowr = dream united 😀haromt
Nikki Meyer + én = dream comes true 😀😀


több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Amugy is, Meyer+Tebow = dream team reunited...Igor
Pontosítanék

Nikki Meyer + Tebowr = dream united 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Leach...
DJ Williamst már talán nem merné felpofozni... Vagy az nem ő volt?

Fox. Na aztán a liga a sikereitől hangos... Kubiakot szeretem meg denveri kötődésű, de nem feltétlen ő kéne.
Billicket utálom.
Gruden/Cowher nem fog jönni.
San Diego-ból nem kell senki.

Szóval legyen Harbaugh 😊haromt
Billicket mer? 😕
Amugy is, Meyer+Tebow = dream team reunited...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Na a hátralévő négy meccsünket sajnos még le kell játszani, itt az injury report:
DNP: Dawkins, Larsen, Bay-bay, Jamal Williams (non-injury)
Limited: Goodman, McBath

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
ezt a Baileyset nem értemharomt
Az a lényeg, h elege van már a sok változtatásból. Reméli, hogy bármilyen terv is amiben most hiszünk, kitartunk mellette és hagyjuk, hogy beérjen. Nem tudja, h kiállna-e még egy változást ez után. Ez az utolsó dolog ami hiányzott neki, nagyon nem tetszik neki ez a dolog, főleg a karrierje ezen pontján.

Valahol érthető, a D-ben nem volt túl nagy állandóság, de remélem azt azért bekalkulálta, hogy a szezon végén mindenképp új edző és DC jön, és az még belefér nála. De ez után a nyilatkozat után úgy érzem csökkentek az esélyeink, hogy megtartsuk (Bár ha el megy az is változás neki, szóval... 😀).

Remélem a kérdésedre válaszoltam.

Nem tudom egyébként, hogy lesz-e neki hely a sapka alatt, illetve, h lesz-e cap vagy szezon...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jól van, ez a Michael Lombardi is egy idióta, most már elég biztos vagyok benne. StormST
Én speciel már régóta, mint egy fajankót tartom őt számon. De Lombardinak hívják, sok okos közhelyet tud mondani, és akkor képernyőre vele.ulpianus
Az a vicces, hogy ez az ember nem kevés helyen volt GM, meg ilyen olyan front office ember...Döme
ha gazdasági miniszter is lehet úgy hogy segghülye vagy, akkor NFL vezető is simán...

ezt a Baileyset nem értem
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
"I hope whatever plan they go with they believe in it, they stick with it and let it play itself out," Bailey said. "I don't know if I could stand another change, after this one. This is the last straw for me. I really don't like dealing with this now, not at this point in my career."

oó...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 724 — Sworn to the Black
Jól van, ez a Michael Lombardi is egy idióta, most már elég biztos vagyok benne. StormST
Én speciel már régóta, mint egy fajankót tartom őt számon. De Lombardinak hívják, sok okos közhelyet tud mondani, és akkor képernyőre vele.ulpianus
Az a vicces, hogy ez az ember nem kevés helyen volt GM, meg ilyen olyan front office ember...
több mint 13 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Jól van, ez a Michael Lombardi is egy idióta, most már elég biztos vagyok benne. StormST
Én speciel már régóta, mint egy fajankót tartom őt számon. De Lombardinak hívják, sok okos közhelyet tud mondani, és akkor képernyőre vele.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Jól van, ez a Michael Lombardi is egy idióta, most már elég biztos vagyok benne. Olvassátok el a cikkét, szerinte mivel BB-t is hülyeség volt kirúgni a Browns-nak, ezért JMD-t is az volt, kb ez a lényeg a cikknek...

http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81cba03b/article/mcdaniels-paid-price-for-broncos-lack-of-commitment-to-change

Meg az, hogy a csapatnál nem voltak elkötelezettek a változás mellett. LOOL! 40 játékost JMD hozott az 53-as keretből, de NEEEM, nem engedték neki, hogy változtasson. 1-2 edző maradt csak a régi stábból, de NEEEEEM, nem engedték neki, hogy változtasson. Barom ez is... :mad:



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Black_Adder hosszabb elmélkedése JMD menesztéséről:
http://denversports.blog.hu/2010/12/07/kirugtuk_josh_mcdaniels_t
😀TheMileHighCity
Remek írás, grat hozzá!