Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Ez a Steelers ellenihez hasonló balfaszság volt. Tükörsimán kellett volna nyerni egy ilyen csapat ellen, de megint el voltak szállva fejben. Akkor a mérleg, most éppen a Cowboys elleni miatt. Az a helyzet, hogy ezt a két L-t a Dallas elleni nem kompenzálja, mert egy wtf W amúgy is kellett volna a PO-hoz. Innentől 2 W kell a Chiefs és Chargers elleni 4 meccsen... és akkor a Bengalst, Raiderst, Lionst is simán kéne hozni.

Teddy egyértelműen jobb, mint a tavalyi Lock. És igazából azt se lehet mondani, hogy a Ravens ellen ahol 1 félidő alatt dobott 3 picket érő passzt, rengeteg homály túldobást open elkapókra, olyan nagyon sokat bizonyított volna. Pontosan tudta, hogy ha egyszer beszáll akkor nagyot kell villantania, pont ez mutatja hogy fejben nem javult.

Hozzáteszem az nagyon fájdalmas és csúnya jelenet volt, amikor Teddy a kisujja mozdításával leszerelhette volna a CB gyereket, de nem tette. Ezzel simán bukhatja az öltözőt, mert ha megcsinálja a tacklet és a D levédekezi, rengeteg idő lett volna egy TD drive-ra.

Tegyük hozzá, teljes csoportot szinte csak a korszakos csapatok tudnak megverni egy szezonban, így kicsit túlzás lett volna ha az egész NFC Eastet elrakjuk.

Plusz amit még megemlítenék, hogy Paton nem hozott elég ILB-t. Kidőlt Strnad és Browning és egyből ott tartunk, hogy Kenny Young párja csak missed tacklet tud csinálni. Ami az egész D munkáját elbassza. Valahogy mindig akkor jönnek az ilyen meccsek, amikor a minőséginek nevezhető ILB páros megbomlik... egy Dallas elleni majdnem nullázás után Jordan Howardok ellen szenvednek.
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Két vetülettel van bajom a tegnapi meccs kapcsán:

1) A védelem egyszerűen túl sokat engedett, főleg a földön (volt pár circus catch, lásd a TD, ez sajnos benne van, emiatt kár temetni bárkit is). Az h itt egyszeri kisiklásnál többről van szó azt ez a Dre’Mont Jones interjúrészlet tökéletesen érzékelteti:


2) Bridgewater
Nem elég h szar volt egész este


De -7-nél -amikor tétje van- nem csinálja meg a szerelést, az kb. megbocsáthatatlan.


És nem, nem érv h ő a QB, vigyáznia kell magára, ha PFM az alkonyán megcsinálja, akkor egy 29 éves kezdő QB-nél az a minimum h megpróbálja, egyszerűen milyen vezér az aki nem tesz meg ennyit a csapatért? Kbaszott röhej, de igazándiból sokkal rosszabb.


Amit az utolsó negyedben leművelt, az meg egyszerűen szégyen.

Én 100% inkább néztem volna Lockot, még ha ugyanitt lennénk W/L mutatóban akkor is...
|
Susmust meg legalább a beteg ágyán hagyjuk ki ebből a meccsből 😊
|

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Eredménykövetőben Negritis előtte 30 mp-pel mondta hogy Gordon fumbli jön. Karma bicth 1.
#JC6
kikérem magamnak!
a drive kezdetén írtam és aki ismeri gordont meg az offense-t az látta jönni a fumblet
a td returnt nem láttam
Negritis
én vagyok a hibás vállalom, mert az INt után beírtam, hogy "kell a labdaszerzés csak nem tudom hogyan", kiprovokáltam reagálást, Negritist ne bántsátok 😉
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
Eredménykövetőben Negritis előtte 30 mp-pel mondta hogy Gordon fumbli jön. Karma bicth 1.
#JC6
kikérem magamnak!
a drive kezdetén írtam és aki ismeri gordont meg az offense-t az látta jönni a fumblet
a td returnt nem láttam

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 329
Vicces meccs volt.
A 3.negyedben -10nél menjünk neki a 4&1nek 19 yrd-ról (asszem).
Mi legyen?
Fussunk.
Ki? Az aranykezű Gordon vagy az egész meccsen 2-3 védőt a hátán cipelő, extra yardokat hozó Williams?
Szerinted? Csakis Gordon.
Fumbli.
Eredménykövetőben Negritis előtte 30 mp-pel mondta hogy Gordon fumbli jön. Karma bicth 1.
Teddy papa talán megállíthatná vagy kísérletet tehetne - imitálhatná - arra hogy ne hordják vissza, erre ellép Slay elől, vigyed csak, barátom. Nyugodtan..

Ráadásul egész meccsen indiszponált volt, alig akart kimozogni a zsebből, hibát-hibára halmozott, a 4.ben pedig teljesen elengedte az egészet, rossz volt nézni, ahogy csapkodott vagy kiabált, pl Judittal, hogy miért nem volt 20 yarddal előrébb, mikor ő odadobta…

Nevetseges, hogy Fangio egyáltalán nem tud meccselni… pl a 2.negyedben beindul a szekér, 4&goal, 4 yardra, de ő inkább rúgat… persze blokkolják, karma bitch 2.
Rossz nézni az embert az oldalvonal mellett…
Susmus meg, engedjük el..

Kabaré.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ez a buzi bridgewater tud 5 yardnál tovább dobni? Az első két gordon hatrapassz után kapcsoltam ki az egészet.
Reggel visszanéztem de full borzalom volt az egész. Jó volt bejinxelni gordont is itt szegény ember MVP-jének.
PM_the_sheriff
Szar volt Bridgewater, ahogy az egész offense szokás szerint. De rajtuk én már fel sem cseszem magam. Viszont a védelem... na az nálam kihúzta a gyufát. Betesszük Hídvizet a kezdőbe, mondván igaz, hogy vele nem fogunk minden meccsen 30 pontot felpakolni, de nem is fogja szaboltálni a csapatot jól irányzott INT-ekkel (amit egyébként szerintem többé kevésbé hoznak is), merthogy a védelem úgyis megoldja, hogy ne kapjunk 30-40 pontakat, így ez az ergya mennyiség, amit az offense fel tud pakolni is fasza lesz.

Na ehhez képest azt látjuk, hogy kb az égeti szanaszét a defense-t, aki akarja. Én tartom tartom egy verhetetlen qb-nak Hurst-öt, de ellenünk úgy dobált, mint PM és Rodgers szerelemgyereke. Ahogy a Dallas meccset leszámítva kb bárki, akinek 3 NFL meccsnél több rendelkezik a neve mellett. Kb nincs olyan 3&végtelen kísérlet, amit ne szopnánk be. Lehet statisztikában jól mutat itt ott a védelem, de szerintem pocsék. Sokkal rosszabb, mint tavaly volt úgy, hogy a világ pénzét és nem kevés pick-et toltunk bele.

Bye week van, én Paton helyében most köszönném meg a munkát Fangio-nak. Nyilván nem fogja, mert nem állunk elég szarul hozzá | bár ami késik nem múlik | , de ennek a szezonnak annyi, szerintem már pozitív mérlegre sincs semmi esély, nemhogy PO-ra.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
StormST Denver Broncos 10 841 — SB 50 Champion @ Grund
A Cowboys ellen ott volt a "megmutatjuk, hogy Von nélkül is tudunk nyerni" motiváció, meg segítettek nekünk a "majd mi megmutatjuk, hogy nem is jó a Denver D, mert meg lehet ellenünk csinálni a 4th down" hülyeséggel...

Gordon-t remélem legkésőbb szezon végén kivágjuk, még mindig felforr az agyvizem, amikor belegondolok, hogy egy olyan embert engedtünk el miatta, aki soha nem dobta le a labdát...

Bridgewater meg kevés sajnos, nem mondom, hogy Lock tutira jobb lenne, de egyre inkább azt érzem, hogy ezért a teljesítményért totál felesleges volt felborítani a dolgokat...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 2 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Ez a buzi bridgewater tud 5 yardnál tovább dobni? Az első két gordon hatrapassz után kapcsoltam ki az egészet.
Reggel visszanéztem de full borzalom volt az egész. Jó volt bejinxelni gordont is itt szegény ember MVP-jének.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mondtam én, hogy a Dallas elleni meccs egy hiba volt a matrixban...

több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Egy óra múlva hajrá KC (őket még kétszer meg tudjuk verni, a Raiderst csak egyszer), és tökéletesen nyílt a csoport. Saját kézben minden.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
#FangioOUT

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Fangio mondjon le... ez tényleg szánalmas, teljesen vicc kategória. Ilyenkor aki a pozíciójáról dönt mire gondol? Ebből lesz valami? Több ezer kilométer távolságból meg lehet mondani hogy ez nem működik...

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
A color rush mezben játszanak. 😀
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Őszinte leszek. Egész héten nem tudtam hova tenni a dallasi győzelmünket. Nem az eredmèny miatt, nem a győzelem miatt, hanem mert olyan felszabadultságot éreztem a csapaton, mint az elmúlt öt évben soha. Játszottak, és mindegy mennyire cseszte el a Cowboys. Vártam, hogyan gondolok a csapatra. És ki tudja, hogy ez egy egyszeri fellángolás vagy egy új korszak. Ma sem fog kiderülni, de ma azt érzem, végre mindenkinek őszintèn tudok ma drukkolni ítéljezés nélkül. Negyedszerre nem jött össze a 3-6, akkor mostantól teljes gőzzel vágtában előre a csoportmeccseken át decemberig. Aztán èv végén értékelünk. Addig go Broncos, és hajrá ifjak 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
Ma nyerni kell, akarok még +2 hetet reménykedni. Persze tudom, minden szar, de akkor is 😀
Heisman
3 hét reménykedés marad utána
sztem ha 9-8 környékén leszünk akkor még lesz "esély"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Ma nyerni kell, akarok még +2 hetet reménykedni. Persze tudom, minden szar, de akkor is 😀

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
ezeket a hype videokat nagyon adom
több mint 2 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
Én álmodozva és mosolygva olvastam a legjobb jövőbeni forgatókönyvet. 😊 Bárcsak így lenne...
Amikor kisiskolás voltam, én is mindig a füzeteimre írtam a kedvenc csapatom best of összeállítását. Meg a dolgozatíráskor is, hogy úgy tűnjek, mint aki ír, mígnem lesben odacsúsztatta a Nyári Mari másolásra az ő kész dogáját. Mindig az volt a baj, hogy végül a csapatom sosem állt fel abban az idealisztikus felállásban, és végül sosem ért fel a csúcsra. Ott azonban felébredtem, amikor Fant-ot elcseréled. Végre van egy megbízható TE a kereten, oké, nem ő a régi Gronk, és én sérülékenynek sem tartom. Pénzünk is van megtartani. Éledezik egy párja, Albert O személyében. Nyilván blokkolhatnának jobban, de a kezeik jók. Ettől még lehet a régi trend lesz, és a legkevesebb lejáró alkalmas játékossal hosszabbít Paton. De ha Fant megy, akkor megint ott tartunk, hogy jöhetnek a második napos TE-ek, vagy a piacosok. Szerintem ebben a fórumban itt most senki nem akarná ezt a fiókot újra kihúzni.
Zalán
Ez tök jó eszmefuttatás, de a lényeg kimaradt: Mi történt aztán Nyári Marival? 😊
FLZOLI
Off
A ballagás óta nem találkoztunk többé. Soha nem mentem el osztálytalikra. Nem érdekelt, ki hogy baszta el az életét, amit most díszdobozba csomagol, mindenkit megőríztem csillogó szemű, hittel teli kamaszként. A facebookon ismerősök vagyunk. Annyit tudok, hogy több hànnyatatott kapcsolat után végül összejöttek a Szalay Viktorral, a tinédzserkori nagy szerelemmel..
😂😂😂
On
Zalán
Off
Ezt nagyon osztom...
Én az első osztálytalálkozó után jutottam el erre a következtetésre. Pedig nem mostanában volt. 😊
On
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Közben el is dőlt, Shula lesz a playcaller holnap.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Susmus COVID protokoll alatt van, ugyh nem lesz vasárnap.

Nem tudom ki lesz a playcaller, de érdekes lesz, hogy javulni vagy romlani fog-e a helyzet így.
roberto23
tud romlani? 😀
Negritis
Hat ha vki, mi be tudjuk bizonyítani, hogy mindig van lejjebb. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 179 — The Mathematician
Susmus COVID protokoll alatt van, ugyh nem lesz vasárnap.

Nem tudom ki lesz a playcaller, de érdekes lesz, hogy javulni vagy romlani fog-e a helyzet így.
roberto23
tud romlani? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Susmus COVID protokoll alatt van, ugyh nem lesz vasárnap.

Nem tudom ki lesz a playcaller, de érdekes lesz, hogy javulni vagy romlani fog-e a helyzet így.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk azt nem értem, hogy az idén miért kell ekézni Gordont.
Lelkes, harcos, hozza a yardokat és a TD-ket, remekül kiegészítik egymást a máris nagy kedvenc Williams-sel. Ja és leszokott a dropról is.
Maximum a fizetése amit lehet kritizálni. De azt mondom bár minden FA így teljesítene.
dreadman
Mi az, amit Gordon megcsinál és Phillip Lindsay nem tudott volna megcsinálni .... harmadannyi pénzért?
peterk2005
Blokkolás, ami a modern támadó futballban egyre inkább elvárható képesség egy RB-től.
xrace77
Ez mondjuk igaz.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
xrace77 Denver Broncos 4 464
Mondjuk azt nem értem, hogy az idén miért kell ekézni Gordont.
Lelkes, harcos, hozza a yardokat és a TD-ket, remekül kiegészítik egymást a máris nagy kedvenc Williams-sel. Ja és leszokott a dropról is.
Maximum a fizetése amit lehet kritizálni. De azt mondom bár minden FA így teljesítene.
dreadman
Mi az, amit Gordon megcsinál és Phillip Lindsay nem tudott volna megcsinálni .... harmadannyi pénzért?
peterk2005
Blokkolás, ami a modern támadó futballban egyre inkább elvárható képesség egy RB-től.