Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Gordon a legjobb éveiben (kérdés h ezen túl van-e mar) a szegény ember Le'Veon Bellje / a jelen Knowshon Morenoja volt: olyan futó, aki mindenben jó, de semmiben sem kiemelkedő.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Mondjuk azt nem értem, hogy az idén miért kell ekézni Gordont.
Lelkes, harcos, hozza a yardokat és a TD-ket, remekül kiegészítik egymást a máris nagy kedvenc Williams-sel. Ja és leszokott a dropról is.
Maximum a fizetése amit lehet kritizálni. De azt mondom bár minden FA így teljesítene.
dreadman
Mi az, amit Gordon megcsinál és Phillip Lindsay nem tudott volna megcsinálni .... harmadannyi pénzért?
peterk2005
eladni a labdát

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk azt nem értem, hogy az idén miért kell ekézni Gordont.
Lelkes, harcos, hozza a yardokat és a TD-ket, remekül kiegészítik egymást a máris nagy kedvenc Williams-sel. Ja és leszokott a dropról is.
Maximum a fizetése amit lehet kritizálni. De azt mondom bár minden FA így teljesítene.
dreadman
Mi az, amit Gordon megcsinál és Phillip Lindsay nem tudott volna megcsinálni .... harmadannyi pénzért?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Majd ha terhes lesz az asszony, leszokik.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Mondjuk azt nem értem, hogy az idén miért kell ekézni Gordont.
Lelkes, harcos, hozza a yardokat és a TD-ket, remekül kiegészítik egymást a máris nagy kedvenc Williams-sel. Ja és leszokott a dropról is.
Maximum a fizetése amit lehet kritizálni. De azt mondom bár minden FA így teljesítene.
dreadman
ööö, nem
Negritis
Szerintem a fumble-okra gondolt.

Ami igaz is, ha jól rémlik idén meg nem volt neki. Ami nagy szó mondjuk. 😀
roberto23
fumbleje volt az biztos 😀 madjnem el is ment rajta egy megnyert meccs 😊
Negritis
Igazad van, tényleg volt neki a Washington ellen. 😀

Hát akkor visszaszívom, mégsem szokott le róla a fumble király.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician
Mondjuk azt nem értem, hogy az idén miért kell ekézni Gordont.
Lelkes, harcos, hozza a yardokat és a TD-ket, remekül kiegészítik egymást a máris nagy kedvenc Williams-sel. Ja és leszokott a dropról is.
Maximum a fizetése amit lehet kritizálni. De azt mondom bár minden FA így teljesítene.
dreadman
ööö, nem
Negritis
Szerintem a fumble-okra gondolt.

Ami igaz is, ha jól rémlik idén meg nem volt neki. Ami nagy szó mondjuk. 😀
roberto23
fumbleje volt az biztos 😀 madjnem el is ment rajta egy megnyert meccs 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Mondjuk azt nem értem, hogy az idén miért kell ekézni Gordont.
Lelkes, harcos, hozza a yardokat és a TD-ket, remekül kiegészítik egymást a máris nagy kedvenc Williams-sel. Ja és leszokott a dropról is.
Maximum a fizetése amit lehet kritizálni. De azt mondom bár minden FA így teljesítene.
dreadman
ööö, nem
Negritis
Szerintem a fumble-okra gondolt.

Ami igaz is, ha jól rémlik idén meg nem volt neki. Ami nagy szó mondjuk. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician
Mondjuk azt nem értem, hogy az idén miért kell ekézni Gordont.
Lelkes, harcos, hozza a yardokat és a TD-ket, remekül kiegészítik egymást a máris nagy kedvenc Williams-sel. Ja és leszokott a dropról is.
Maximum a fizetése amit lehet kritizálni. De azt mondom bár minden FA így teljesítene.
dreadman
ööö, nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
dreadman Denver Broncos 152
Mondjuk azt nem értem, hogy az idén miért kell ekézni Gordont.
Lelkes, harcos, hozza a yardokat és a TD-ket, remekül kiegészítik egymást a máris nagy kedvenc Williams-sel. Ja és leszokott a dropról is.
Maximum a fizetése amit lehet kritizálni. De azt mondom bár minden FA így teljesítene.

Positive Vibration
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na most már értem, miért Teddyre mentetek a holt szezonban akkor 😀

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
lol

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Azért az elég szürreális, hogy belemegyünk a piacba a legtöbb pénzzel, de az egyik legjobb, jó korban lévő, folyamatosan fejlődő, mindig elérhető játékosunkat nem hosszabbítjuk meg vagy tageljük.
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Én semmi realitását/értelmét nem látom Fant elcserélésének, a büntetésekről kéne leszoknia, fejben kicsit mintha nem lenne mindig a pályán.

A Sutton-Patrick duót meg ebben az évben látjuk utoljára, kettő közül reálisan csak egyet tarthatunk meg és Tim bármennyire is felülteljesít évről-évre (idén fullos(!) QB ratinggel dobálnak rá ha man coverageben védekeznek rajta - tavaly nem volt dropja stb.) Sutton egyszerűen jobb és komplettebb játékos + itt van mögötte Jeudy, szvsz hülyeség is lenne 50 M rákölteni egy WR posztra.
Szal TM az én véleményem szerint megy szépen a piacra, bár azon nem lepődnék meg ha csak egy 1 éves szerződést kapna (lásd Barrett).

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A pénz a kérdés nyilván, ha elit közeli pénzt kér mehet is, ha olcsón meg lehet úszni akkor kap hosszabbítást.

Az mondjuk jó kérdés, hogy jelenlegi mondjuk TOP12-es szintből lesz-e valaha TOP5 esetleg TOP3... Adottságokra simán lehetne egy Waller szint, de mégse jött ki belőle sosem az állat.
FLZOLI
Qb is kéne hozzá. Demaryius Antwon Thomas sem ugyanúgy nézett ki Tebow-val mint a Sherriffel.. Pedig korábban is tudtuk, hogy talent..
Zalán
khm steelers po meccs khm 😀
Negritis
Konkrétan 220-as pulzussal elájultam, amikor Bey Bey befutott az öltözőig a td-vel. 😋 Nahh de azért csak lépett egy-két szintet PM-mel a jófiú is.. 😉

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 180 — The Mathematician
A pénz a kérdés nyilván, ha elit közeli pénzt kér mehet is, ha olcsón meg lehet úszni akkor kap hosszabbítást.

Az mondjuk jó kérdés, hogy jelenlegi mondjuk TOP12-es szintből lesz-e valaha TOP5 esetleg TOP3... Adottságokra simán lehetne egy Waller szint, de mégse jött ki belőle sosem az állat.
FLZOLI
Qb is kéne hozzá. Demaryius Antwon Thomas sem ugyanúgy nézett ki Tebow-val mint a Sherriffel.. Pedig korábban is tudtuk, hogy talent..
Zalán
khm steelers po meccs khm 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A pénz a kérdés nyilván, ha elit közeli pénzt kér mehet is, ha olcsón meg lehet úszni akkor kap hosszabbítást.

Az mondjuk jó kérdés, hogy jelenlegi mondjuk TOP12-es szintből lesz-e valaha TOP5 esetleg TOP3... Adottságokra simán lehetne egy Waller szint, de mégse jött ki belőle sosem az állat.
FLZOLI
Qb is kéne hozzá. Demaryius Antwon Thomas sem ugyanúgy nézett ki Tebow-val mint a Sherriffel.. Pedig korábban is tudtuk, hogy talent..

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A pénz a kérdés nyilván, ha elit közeli pénzt kér mehet is, ha olcsón meg lehet úszni akkor kap hosszabbítást.

Az mondjuk jó kérdés, hogy jelenlegi mondjuk TOP12-es szintből lesz-e valaha TOP5 esetleg TOP3... Adottságokra simán lehetne egy Waller szint, de mégse jött ki belőle sosem az állat.

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Fanthez indoklás: Ha jól tudom a legjobban startoló TE a franchise történetében. Legalábbis valami ilyesmit mondanak a kommentátorok, hogy első n*10 meccsen nincsenek másnak jobb statjai. Én azétt cserélném el, mert 1. neki kell elit QB hogy 1000 yardos játékos legyen 2. Van pótlás 3. Jeudy-Sutton-Patrick az egyik legjobb WR trió a ligában (+Hamler) 4. J.Williamsre lehet olyan futójátékot alapozni, amivel kevesebb labda jutna. Persze nem 4. meg nem is 3. körért. De úgy erzem ha nem húzunk, hozunk QB-t, 6 minőségi pick a falakba, linebacker sorba hatalmas boostot eredményezhet. De lehet amellett is érvelni, hogy nem szabad elcserélni Okwuegbunam sérülékenysége miatt, ezt is megadom.
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Én álmodozva és mosolygva olvastam a legjobb jövőbeni forgatókönyvet. 😊 Bárcsak így lenne...
Amikor kisiskolás voltam, én is mindig a füzeteimre írtam a kedvenc csapatom best of összeállítását. Meg a dolgozatíráskor is, hogy úgy tűnjek, mint aki ír, mígnem lesben odacsúsztatta a Nyári Mari másolásra az ő kész dogáját. Mindig az volt a baj, hogy végül a csapatom sosem állt fel abban az idealisztikus felállásban, és végül sosem ért fel a csúcsra. Ott azonban felébredtem, amikor Fant-ot elcseréled. Végre van egy megbízható TE a kereten, oké, nem ő a régi Gronk, és én sérülékenynek sem tartom. Pénzünk is van megtartani. Éledezik egy párja, Albert O személyében. Nyilván blokkolhatnának jobban, de a kezeik jók. Ettől még lehet a régi trend lesz, és a legkevesebb lejáró alkalmas játékossal hosszabbít Paton. De ha Fant megy, akkor megint ott tartunk, hogy jöhetnek a második napos TE-ek, vagy a piacosok. Szerintem ebben a fórumban itt most senki nem akarná ezt a fiókot újra kihúzni.
Zalán
Ez tök jó eszmefuttatás, de a lényeg kimaradt: Mi történt aztán Nyári Marival? 😊
FLZOLI
Off
A ballagás óta nem találkoztunk többé. Soha nem mentem el osztálytalikra. Nem érdekelt, ki hogy baszta el az életét, amit most díszdobozba csomagol, mindenkit megőríztem csillogó szemű, hittel teli kamaszként. A facebookon ismerősök vagyunk. Annyit tudok, hogy több hànnyatatott kapcsolat után végül összejöttek a Szalay Viktorral, a tinédzserkori nagy szerelemmel..
😂😂😂
On

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én álmodozva és mosolygva olvastam a legjobb jövőbeni forgatókönyvet. 😊 Bárcsak így lenne...
Amikor kisiskolás voltam, én is mindig a füzeteimre írtam a kedvenc csapatom best of összeállítását. Meg a dolgozatíráskor is, hogy úgy tűnjek, mint aki ír, mígnem lesben odacsúsztatta a Nyári Mari másolásra az ő kész dogáját. Mindig az volt a baj, hogy végül a csapatom sosem állt fel abban az idealisztikus felállásban, és végül sosem ért fel a csúcsra. Ott azonban felébredtem, amikor Fant-ot elcseréled. Végre van egy megbízható TE a kereten, oké, nem ő a régi Gronk, és én sérülékenynek sem tartom. Pénzünk is van megtartani. Éledezik egy párja, Albert O személyében. Nyilván blokkolhatnának jobban, de a kezeik jók. Ettől még lehet a régi trend lesz, és a legkevesebb lejáró alkalmas játékossal hosszabbít Paton. De ha Fant megy, akkor megint ott tartunk, hogy jöhetnek a második napos TE-ek, vagy a piacosok. Szerintem ebben a fórumban itt most senki nem akarná ezt a fiókot újra kihúzni.
Zalán
Ez tök jó eszmefuttatás, de a lényeg kimaradt: Mi történt aztán Nyári Marival? 😊

több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Én álmodozva és mosolygva olvastam a legjobb jövőbeni forgatókönyvet. 😊 Bárcsak így lenne...
Amikor kisiskolás voltam, én is mindig a füzeteimre írtam a kedvenc csapatom best of összeállítását. Meg a dolgozatíráskor is, hogy úgy tűnjek, mint aki ír, mígnem lesben odacsúsztatta a Nyári Mari másolásra az ő kész dogáját. Mindig az volt a baj, hogy végül a csapatom sosem állt fel abban az idealisztikus felállásban, és végül sosem ért fel a csúcsra. Ott azonban felébredtem, amikor Fant-ot elcseréled. Végre van egy megbízható TE a kereten, oké, nem ő a régi Gronk, és én sérülékenynek sem tartom. Pénzünk is van megtartani. Éledezik egy párja, Albert O személyében. Nyilván blokkolhatnának jobban, de a kezeik jók. Ettől még lehet a régi trend lesz, és a legkevesebb lejáró alkalmas játékossal hosszabbít Paton. De ha Fant megy, akkor megint ott tartunk, hogy jöhetnek a második napos TE-ek, vagy a piacosok. Szerintem ebben a fórumban itt most senki nem akarná ezt a fiókot újra kihúzni.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Fantért ha valaki egy 4. körnél többet ad már csodálkoznék. 1 éves szerződéssel.
alatriste
Én nem. Kevés jobb TE érkezett a ligába az utóbbi években (ezzel inkább a mostani TE lehetőségeket minősítem a ligában, mint Fantet hype-olom). Ha a passzjátékra fókuszálhatna nagyobb arányban, nagy ugrás lenne a termelésében egy elit QB-val. Tipikus olyan célpont, akiért komolyabb értéket szoktak adni előszezonban olyan csapatok ahol kifele menő QB vagy all in van. Nyáron össze lehet rakni a kémiát, ha nagyon jó akkor meg franchise tag vagy új contract. Cardinals, Packers, ha Wilson marad Seahawks, Tampába vagy Ramsnél ha bukik idén az O.. Valami ilyesmit simán el tudok képzelni. Persze a 2. kör sokkal reálisabb mint az 1., de egy 4.-nél értékesebb simán.
Cruyffista
Ha csak nem találtok olyan trade partnert, mint a Jets Chris Herndonért (2022/4 ment Jetshez és 2022/6 Vikingshez), senki nem fog adni Fantért 2. kört. 4. kör is már ajándék kategória.
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Az új edző, aki többet hoz ki a mostaniakból olyan "shortcut" mint az elit QB. Sajnos hasonlóan nehéz feladat is. Megint más kérdés, hogy egy ezdőváltás az én alliterációmban az hogy kihajtunk a zsákutcából, legfeljebb egy másikba hajtunk be.

Az meg oké, hogy kiszámolod, hogy hogyan lehet erősíteni, csak már a hozzászólás hossza árulkodó. Nincs 4 jó falember, akit 1 valaki húz le, hanem új ezdővel és 1-2 pickkel számolsz. Hát úgy persze, csak 1-2 pick 5 kezdő helyre az elég sok imo, egy edzőnek meg 1-2 picknek be kell jönnie hozzá. Bele tudod tenni, meg még 1 posztba, de nem húzol hibátlanul, eddig se az a baj, hogy el van hanyagolva a fal, bőven jött bele pick, FA, minden, csak nem lett tőle jobb.
De hasonló eredményre juthat az elemzés bármely poszton. + ha jön új ezdő, aki jobb pass rusht csinál Chubbal - ez azért nem egy nagy kihívás - az meg más helyeken nem hozza a mostani szintet. Valamit valamiért. Nem lehet úgy számolni hogy minden változás jobb lesz. Kell sok változás, mert ez most nagyon nem jó, lesz ami jobb lesz és lesz ami rosszabb, az ember nyilván bízik, hogy előbbiből lesz több, de igazából a semmit kockáztatjuk.
De én egyáltalán nem bízom abban, hogy rögtön jövőre POért harcolnánk, akár egy potens új HC-val. Nem kizárt, de én nem a best-case scenariokból indulok ki...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Fantért ha valaki egy 4. körnél többet ad már csodálkoznék. 1 éves szerződéssel.
alatriste
Én nem. Kevés jobb TE érkezett a ligába az utóbbi években (ezzel inkább a mostani TE lehetőségeket minősítem a ligában, mint Fantet hype-olom). Ha a passzjátékra fókuszálhatna nagyobb arányban, nagy ugrás lenne a termelésében egy elit QB-val. Tipikus olyan célpont, akiért komolyabb értéket szoktak adni előszezonban olyan csapatok ahol kifele menő QB vagy all in van. Nyáron össze lehet rakni a kémiát, ha nagyon jó akkor meg franchise tag vagy új contract. Cardinals, Packers, ha Wilson marad Seahawks, Tampába vagy Ramsnél ha bukik idén az O.. Valami ilyesmit simán el tudok képzelni. Persze a 2. kör sokkal reálisabb mint az 1., de egy 4.-nél értékesebb simán.