Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 187 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Dak játszik vagy Cooper Rush magic lesz?

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Ha már meccsnap, mit vártok a Dallas ellrn?
Gerichill
Nezhetetlen focit és vereséget. Esélyünk sem lesz szerintem.
roberto23
Sajnos már én is vereséget várok/annak örülnék...

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ha már meccsnap, mit vártok a Dallas ellrn?
Gerichill
Nezhetetlen focit és vereséget. Esélyünk sem lesz szerintem.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Ha már meccsnap, mit vártok a Dallas ellrn?
több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Lock nem lesz ma covid protokollok miatt.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Kizárt, hogy egy bizonyítottan agresszív BPA hívő GM egy olyan classból húzzon 2. vagy 3. számú QB-t, ahol azon vitatkoznak az egyetemi szezon felénél, hogy van-e első kör kaliberű QB úgy egyáltalán. Top 3-ba ezért sem fogunk becserélni. Meg azért sem, mert a Lionsnak és Texansnak franchise arcra van most szüksége. Tavasszal a Dolphinsnak ott volt Tua és az 1/6, ezért tudott becserélni a 49ers. Három első és egy harmadik körrel..

Veterán QB-ra fogunk rámenni. Rodgers, Wilson, Cousins, Ryan. Ha nem sikerül, jön Jimmy G vagy Dalton Teddy-vel versenyezni. Kb ezt tartom realitásnak. Ez a csapat durván alul van edzve. Simán el tudom képzelni, hogy a falak szétboostolását, és egy jó edzői stáb kinevezését (mondjuk ez zárójeles, mert nyilván jónak fogja akit kinevez) fogja Paton a kínálat miatt előnyben részesíteni. Rodgers és Wilson nem reális, csak nem kizárható. De azért ez a Falcons és Vikings nagyon a szétesés szélén áll. Igaz, Ryan és Cousins sem néznek ki a legjobban.. Teddy meg kb 2. körös fizetésen jövőre is. Szóval én nem feltétlen támogatnám, de el tudom képzelni hogy Patonnál ez előrébb van a listán mint a rookie egy ilyen classból.

Én személy szerint Corral vagy Rodgers/Wilson vagy maradjon Teddy párti vagyok jelenleg. Meglátjuk mit hoz a szezon második fele.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Addig még sok hó leolvad a Sziklás hegységben, mire eljutunk a qb kérdéshez. A legfontosabb kérdés szerintem az, mi lesz a zavaros tulajdonosi struktúrával, tényleg új kezekbe ès irányítás alá kerül a klub? Ez fog mindent meghatározni. Jöhet olyan csapat, ami mindent felborít, és jobbá is válik hirtelen minden, és jöhet egy kalandor, ami után vissza sírjuk a mai állapotot. Jöhet olyan, aki próbál valamiféle kontinuitást tartani, és szerelni, amit szerelni kell. Ès az is lehet, hogy minden marad így. Én inkább azt vélem felfedezni, hogy vonzó és lehetőségekkel teli csapat képét próbálják felrajzolni. Mind fiatal tehetségekben, mind sapkában, mind draftcetlit illetően. Paton pedig arra apellál, ha totális új rezsim jön, az egy éves tevékenysége okán folytathatja. Talán így van, talán ez is egy forgatókönyv.. A háttérben lehet lázas egyezkedések folynak.
Zalán
Mondjuk egy fiatalos, ambíciózus tulajdonosi csoport elég jót tehetne a ligának és a csapatnak a kirakat zoknibábok helyett. Nyilván ha egy Bezos, Musk, Lebron féle ego központú magamutogatas lenne ebből az katasztrófa lenne de előbb utóbb muszáj az NFL-nek is beleállni a modernizációba ez pedig jobb híján a tulajdonosok oldaláról kell induljon.

több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Addig még sok hó leolvad a Sziklás hegységben, mire eljutunk a qb kérdéshez. A legfontosabb kérdés szerintem az, mi lesz a zavaros tulajdonosi struktúrával, tényleg új kezekbe ès irányítás alá kerül a klub? Ez fog mindent meghatározni. Jöhet olyan csapat, ami mindent felborít, és jobbá is válik hirtelen minden, és jöhet egy kalandor, ami után vissza sírjuk a mai állapotot. Jöhet olyan, aki próbál valamiféle kontinuitást tartani, és szerelni, amit szerelni kell. Ès az is lehet, hogy minden marad így. Én inkább azt vélem felfedezni, hogy vonzó és lehetőségekkel teli csapat képét próbálják felrajzolni. Mind fiatal tehetségekben, mind sapkában, mind draftcetlit illetően. Paton pedig arra apellál, ha totális új rezsim jön, az egy éves tevékenysége okán folytathatja. Talán így van, talán ez is egy forgatókönyv.. A háttérben lehet lázas egyezkedések folynak.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 187 — The Mathematician
Szerintetek kikre lehet esély jövőre QB poszton? Vagy a draft legnagyobb hypa-al rendelkező QB-ja fog itt kikötni?
FLZOLI
sztem a legnagyobb hype-ra esélytelen vagyunk 1/1 nélkül azért meg nem fogunk áldozni
én megvárnám hogy mi lesz az edzőkkel mielőtt QBra nyáladzok

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Szerintetek kikre lehet esély jövőre QB poszton? Vagy a draft legnagyobb hypa-al rendelkező QB-ja fog itt kikötni?
FLZOLI
Ha marad a prototípus QB szemlélet akkor Willis, Corral Howell és Ridder kizárva. Pickett és Strong felelnek meg a régivágású feltételeknek.


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Szerintetek kikre lehet esély jövőre QB poszton? Vagy a draft legnagyobb hypa-al rendelkező QB-ja fog itt kikötni?
FLZOLI
Hát én jósolni se merek. Még mindig lehet pár helyen olvasni ezeket a Rodgers/Wilson opciókat, de én továbbra is kizártnak tartom, hogy bármelyik is itt kössön ki. Más veterán jelöltet, akit érdemes is lenne idehozni én viszont látok. Szóval marad a draft.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintetek kikre lehet esély jövőre QB poszton? Vagy a draft legnagyobb hypa-al rendelkező QB-ja fog itt kikötni?

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Ha ehhez hozzávesszük, hogy a 3. legtöbb pénzt tudjuk majd átgörgetni, akkor nekünk lesz a legtöbb helyünk, mindezt 5 darab top100 pickkel. Ez már csak elég lesz QB nélkül is, hogy elsőként válasszunk HC-t...


A PFF szerint PS2 nincs benne jelenleg az all rookie csapatban, ami vicces, mert közben meg az általuk szezon előtt top3 védelemnek tartott D-nk egyik legjobb játékosa, és jelenleg a fogadóirodák 3. legesélyesebbnek tartják a DROY címre.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Na én sem maradok ki a jóból akkor. Nálam Chubb az elsőszámú kedvenc jelenleg, még ha egyre inkább bustnak is tűnik. Bár Mastermindnak Von mellett belőle is sikerült egy átlagos játékost faragni. Remélem jövőre egy kompetens edző mellett, sérülések nélkül meg tudja mutatni mit is tud.

Aki még kapásból eszembe jut az Simmons, Sutton, Patrick és Sterns. Én már most imádom a csávót, főleg a 7 snap/2 sack meccse volt állat. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Én is beszállok a kedvencek felsorolásába:
Patrick, Simmons, McManus, Harris.
Én a mostani csapatnál Simmonst látom, mint potenciális vezéregyéniség.
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Amúgy kíváncsi vagyok nálatok ki a top3 kedvenc a jelenlegi rosterről?
Ki az akiért még odaültök meccset nézni egyáltalán

Sutton, Jeudy, Shelby, Jackson nálam, de az első kettő még nagyon az elején jár, utóbbi kettő meg azért elerte már a plafont
FLZOLI
Bár szurkoló nem vagyok, de

Glasgow, Meinerz (ha játszana), Jeudy
alatriste
Shelby, Patrick, Hinton
Black_Adder
Simmonst azért ki ne hagyd.
Zalán
Jewell, Patrick, Harris
akiket még szeretek és jók Sutton, Simmons, Jackson, Meki, AJ
akikbe látok lehetőséget és fantáziát juditka, hamler, ja will, ps2, reed

akiket nem tudok megmagyarázni hinton, oje, strnad
Negritis
munchakot legalább annyit kéne szidnom mint tremendous jobot, legalább annyira túlértékelt pozíciós edzőként, mint choker védelme...
Black_Adder
Én nem értem, hogy nálatok vele mindenki félremegy szinte, pedig Pittsburghben nagyon jól edzette a falat és mindenki sajnálta, hogy eljön,.

Érdekes módon nálunk középső-hátsó körös és UDFA emberekből, mint Beachum, Foster, Gilbert, Villaneuva, Hubbard, Feiler, Finney normális falakt rakott össze, amik működtek.Willie Parker
Nálunk is embert faragott azért Bollesból pl | tudom h a holdingok értékelése is segít | , nála inkább az a baj h akkora füstje volt, mint pl Kollarnak és így egymás mellett elég durva difi van a két egység között, főleg h az OL-be sokkal többet invesztálunk.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 725
Amúgy kíváncsi vagyok nálatok ki a top3 kedvenc a jelenlegi rosterről?
Ki az akiért még odaültök meccset nézni egyáltalán

Sutton, Jeudy, Shelby, Jackson nálam, de az első kettő még nagyon az elején jár, utóbbi kettő meg azért elerte már a plafont
FLZOLI
Bár szurkoló nem vagyok, de

Glasgow, Meinerz (ha játszana), Jeudy
alatriste
Shelby, Patrick, Hinton
Black_Adder
Simmonst azért ki ne hagyd.
Zalán
Jewell, Patrick, Harris
akiket még szeretek és jók Sutton, Simmons, Jackson, Meki, AJ
akikbe látok lehetőséget és fantáziát juditka, hamler, ja will, ps2, reed

akiket nem tudok megmagyarázni hinton, oje, strnad
Negritis
munchakot legalább annyit kéne szidnom mint tremendous jobot, legalább annyira túlértékelt pozíciós edzőként, mint choker védelme...

Én nem értem, hogy nálatok vele mindenki félremegy szinte, pedig Pittsburghben nagyon jól edzette a falat és mindenki sajnálta, hogy eljön,.

Érdekes módon nálunk középső-hátsó körös és UDFA emberekből, mint Beachum, Foster, Gilbert, Villaneuva, Hubbard, Feiler, Finney normális falakt rakott össze, amik működtek.Black_Adder
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 187 — The Mathematician
Amúgy kíváncsi vagyok nálatok ki a top3 kedvenc a jelenlegi rosterről?
Ki az akiért még odaültök meccset nézni egyáltalán

Sutton, Jeudy, Shelby, Jackson nálam, de az első kettő még nagyon az elején jár, utóbbi kettő meg azért elerte már a plafont
FLZOLI
Bár szurkoló nem vagyok, de

Glasgow, Meinerz (ha játszana), Jeudy
alatriste
Shelby, Patrick, Hinton
Black_Adder
Simmonst azért ki ne hagyd.
Zalán
Jewell, Patrick, Harris
akiket még szeretek és jók Sutton, Simmons, Jackson, Meki, AJ
akikbe látok lehetőséget és fantáziát juditka, hamler, ja will, ps2, reed

akiket nem tudok megmagyarázni hinton, oje, strnad
Negritis
Nem tudtam, hogy meg kell magyarázni
A védelemből Shelby látom sokak kedvence, talán nem kell sokat hozzáfűzni
Az offenseből Patrick tavalyi 0 azaz nulla droppos szezonja a sok korai pick és milliós szabadügynök igazolás között udfa-ként nagyon alulértékelt, szerintem megérdemli a szeretetem. Sutton is jó választás, Risner is, csak utóbbinál az a baj, hogy a falat egységében meg nagyon nem szeretem és valójában munchakot legalább annyit kéne szidnom mint tremendous jobot, legalább annyira túlértékelt pozíciós edzőként, mint choker védelme...
És akkor vagy McMoney a special teamből, mint szerintem ő lett a rangidős, de most nem nézek utána, vagy valami joker pick:
Hinton felé a tiszteletem nem lehet szavakbaölteni azután, hogy 0, semmi, nada, felkészüléssel kiállt irányítóként játszani. 1 hét felkészüléssel is más, gyakorolsz a többiekkel, rád hangolják kicsit a gameplant, az hogy szólnak kb szombaton, hogy holnap te irányítasz egy borítékolható katasztrófa, úgy mész a pályára, hogy tudod te leszel az örök példa, hogy nem lehet fotelből beszállva irányítani, ő fejest ugrott a busz alá és elkerülte a shotoutot, aminek még valami jelentőssége is lett volna, ha a kókler nem basssza el azt a sorozatot korábban...
Az hogy idén beverekedte magát a keretbe elkapóként az egyik pozitív felhangja a szezonnak, vagy akár az elmúlt 5 évnek.

Sok dolog miatt lehet szeretni egy játékost, nyilván könnyebb, ha a megnyerő publikus személyisége mellé a pályán is pozitív értelemben emlékezetest nyújt, de Hintonnál nekem most elég volt hozzá egy szép elkapás egy TD egy 5/5 a Raiders ellen, nem a 3 legjobb játékost kellett felsorolni, hanem a 3 kedvencet.

Amúgy mind tudásban mind személyiségben nagyon "elszegényedett" a csapat. 1-2 éves átutazó szerződéssel nehéz is valami maradandó pozitív imázst kialakítani magukról az embereknek | (főleg hogy a töretlen hype ellenére nem sokan vannak akik beférnének az azóta ugyanezen szakértők által lesajnált bajnok csapatba, na de majd most hogy az utolsó ballansztjától is magszabadult egy A+ tradedel, soha többé nem kap majd ki) | . Van akinek ennyi idő alatt is sikerül, Peyton, Ware, Tebow háromnegyed szezon alatt nagyobb hatással volt érzelmeinkre, mint más egy karrier alatt, de számunkra Talib is a szerethető rosszfiú volt (monjduk neki kellett hozzá a játéka is nagyon, hogy más színben lásd a nyaklánc letépést meg hasonlókat), most talán Kareem Jacksonnak sikerült ilyen hamar beilleszkednie és ő mondjuk az NFZ-be is tényleg elfért/befért volna...

Aztán ha jönnek az eredmények biztos könnyebb a játékosoknak is megmutatni a szerethető oldalukat, CHJ, Von, Wolfe akkor jöttek amikor a nukleáris sivatagra félévtizedes meghatározó csapat épült, úgy könnyebb szimpatikusnak lenni mint állandóan mély frusztrációval állni a sajtó elé, de az igaz hogy ők voltak az alappilérei azoknak a sikereknek, ami miatt könnyebb volt elfogadtatniuk magukat, mondhatni ilyen szempontból (is) saját sikereik kovácsai voltak.
Most nincs az, hogy alig várom a varázslatot Manningtől és bármelyik elkapójától, Thomas, Decker, Stokley, Welker, Sanders vagy akár Julius Thomas, nincs hogy alig várom, hogy pályára lépjen a védelem, egy impozáns 3&outra, pár szemetgyönyörködtető sackre vagy egy Talib pick6-re. Nem játszunk olyan szép focit, mint 2011-16 között vagy mint 2005-08 között

Ez a "szegénység" nem csak az eredmények hiányában mutatkozik meg. Lehet ott gyökerezik, de máshol is látható hatása, miközben persze a vezetés továbbra is hibátlan és tökéletes a "szaksajtó" szerint. Aztán megnézel egy 13-mas vagy 15ös meccset meg mondjuk a mostani győzelmünket és valahogy valami mégsem ugyanaz... És hiába van sok játékos akit szeretek legalább egy a kedvencek között is nagy kedvenc nekem hiányzik... Von nélkül nem csak gyengébb, hanem szegényebb és idegenebb lett ez a csapat, megmondhatja a fizetett propaganda hogy jobb lett így minden, de nem igaz, statisztikai alapon semmire nem megyünk majd a 2+3mal. Van persze 6. körös Brady is, de azzal nem tervzel. 2-3 körös kitöltő zongoracipelő játékosokból pont van elég, olyan mint Von Miller, nem lesz addig amíg Von Miller játszik és valszeg utána se még egy jó darabig...
De ez nem Shelby, Patrick és Hinton, meg a többi szerethető játékos hibája. Ha pénzügyi okok miatt kell mennie, akkor persze annak a felelőssége elővehető, aki Gordonnak és mondjuk Fullernek adta a pénzt azokra az évekre amikor nyilvánvalóan mindegy ki a CB vagy RB, de ez egy más történet ezt majd előveszem tavasszal, amikor újra belelépünk sokadszorra ugyanabba a folyóba...
Az is más kérdés, hogy a Paton előtti játékosokból max 1-2 kap új szerződést, de így Von Millerrel tett gyalázat után az se kizárt, hogy max ilyen Bruton típusú ST playa akit befogad. Lesznek majd új kedvencek vagy legalábbis olyanok akiket szertünk, bár ez az első draftclass és első FA igazolások nekem egyelőre nincsenek azok között akik miatt fennmaradok hajnalban, bár van akinél láttam PS2-t/Williamset, meg 13-ra Moreno is keeper lett nálam pedig ha lehet neki erősebb árral kellett szembeúsznia, majd meglátjuk... A játékosok, az ezdők, a gm, a tulaj, a mez, a stadion és még akár a város is változhat a csapat marad. Volt már jobb, lesz még jobb. Nem tudom mikor, de valamikor lesz és ha valaki a mostani keretből túlél addig, az már akkor tett lesz, hogy már csak azért lehet őt szeretni...
Black_Adder
dehogy kell megmagyarázni 😀
de köszi érte 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kedvenceim : Harris, Simmons, Sutton, Patrick

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Amúgy kíváncsi vagyok nálatok ki a top3 kedvenc a jelenlegi rosterről?
Ki az akiért még odaültök meccset nézni egyáltalán

Sutton, Jeudy, Shelby, Jackson nálam, de az első kettő még nagyon az elején jár, utóbbi kettő meg azért elerte már a plafont
FLZOLI
Bár szurkoló nem vagyok, de

Glasgow, Meinerz (ha játszana), Jeudy
alatriste
Shelby, Patrick, Hinton
Black_Adder
Simmonst azért ki ne hagyd.
Zalán
Jewell, Patrick, Harris
akiket még szeretek és jók Sutton, Simmons, Jackson, Meki, AJ
akikbe látok lehetőséget és fantáziát juditka, hamler, ja will, ps2, reed

akiket nem tudok megmagyarázni hinton, oje, strnad
Negritis
Nem tudtam, hogy meg kell magyarázni
A védelemből Shelby látom sokak kedvence, talán nem kell sokat hozzáfűzni
Az offenseből Patrick tavalyi 0 azaz nulla droppos szezonja a sok korai pick és milliós szabadügynök igazolás között udfa-ként nagyon alulértékelt, szerintem megérdemli a szeretetem. Sutton is jó választás, Risner is, csak utóbbinál az a baj, hogy a falat egységében meg nagyon nem szeretem és valójában munchakot legalább annyit kéne szidnom mint tremendous jobot, legalább annyira túlértékelt pozíciós edzőként, mint choker védelme...
És akkor vagy McMoney a special teamből, mint szerintem ő lett a rangidős, de most nem nézek utána, vagy valami joker pick:
Hinton felé a tiszteletem nem lehet szavakbaölteni azután, hogy 0, semmi, nada, felkészüléssel kiállt irányítóként játszani. 1 hét felkészüléssel is más, gyakorolsz a többiekkel, rád hangolják kicsit a gameplant, az hogy szólnak kb szombaton, hogy holnap te irányítasz egy borítékolható katasztrófa, úgy mész a pályára, hogy tudod te leszel az örök példa, hogy nem lehet fotelből beszállva irányítani, ő fejest ugrott a busz alá és elkerülte a shotoutot, aminek még valami jelentőssége is lett volna, ha a kókler nem basssza el azt a sorozatot korábban...
Az hogy idén beverekedte magát a keretbe elkapóként az egyik pozitív felhangja a szezonnak, vagy akár az elmúlt 5 évnek.

Sok dolog miatt lehet szeretni egy játékost, nyilván könnyebb, ha a megnyerő publikus személyisége mellé a pályán is pozitív értelemben emlékezetest nyújt, de Hintonnál nekem most elég volt hozzá egy szép elkapás egy TD egy 5/5 a Raiders ellen, nem a 3 legjobb játékost kellett felsorolni, hanem a 3 kedvencet.

Amúgy mind tudásban mind személyiségben nagyon "elszegényedett" a csapat. 1-2 éves átutazó szerződéssel nehéz is valami maradandó pozitív imázst kialakítani magukról az embereknek | (főleg hogy a töretlen hype ellenére nem sokan vannak akik beférnének az azóta ugyanezen szakértők által lesajnált bajnok csapatba, na de majd most hogy az utolsó ballansztjától is magszabadult egy A+ tradedel, soha többé nem kap majd ki) | . Van akinek ennyi idő alatt is sikerül, Peyton, Ware, Tebow háromnegyed szezon alatt nagyobb hatással volt érzelmeinkre, mint más egy karrier alatt, de számunkra Talib is a szerethető rosszfiú volt (monjduk neki kellett hozzá a játéka is nagyon, hogy más színben lásd a nyaklánc letépést meg hasonlókat), most talán Kareem Jacksonnak sikerült ilyen hamar beilleszkednie és ő mondjuk az NFZ-be is tényleg elfért/befért volna...

Aztán ha jönnek az eredmények biztos könnyebb a játékosoknak is megmutatni a szerethető oldalukat, CHJ, Von, Wolfe akkor jöttek amikor a nukleáris sivatagra félévtizedes meghatározó csapat épült, úgy könnyebb szimpatikusnak lenni mint állandóan mély frusztrációval állni a sajtó elé, de az igaz hogy ők voltak az alappilérei azoknak a sikereknek, ami miatt könnyebb volt elfogadtatniuk magukat, mondhatni ilyen szempontból (is) saját sikereik kovácsai voltak.
Most nincs az, hogy alig várom a varázslatot Manningtől és bármelyik elkapójától, Thomas, Decker, Stokley, Welker, Sanders vagy akár Julius Thomas, nincs hogy alig várom, hogy pályára lépjen a védelem, egy impozáns 3&outra, pár szemetgyönyörködtető sackre vagy egy Talib pick6-re. Nem játszunk olyan szép focit, mint 2011-16 között vagy mint 2005-08 között

Ez a "szegénység" nem csak az eredmények hiányában mutatkozik meg. Lehet ott gyökerezik, de máshol is látható hatása, miközben persze a vezetés továbbra is hibátlan és tökéletes a "szaksajtó" szerint. Aztán megnézel egy 13-mas vagy 15ös meccset meg mondjuk a mostani győzelmünket és valahogy valami mégsem ugyanaz... És hiába van sok játékos akit szeretek legalább egy a kedvencek között is nagy kedvenc nekem hiányzik... Von nélkül nem csak gyengébb, hanem szegényebb és idegenebb lett ez a csapat, megmondhatja a fizetett propaganda hogy jobb lett így minden, de nem igaz, statisztikai alapon semmire nem megyünk majd a 2+3mal. Van persze 6. körös Brady is, de azzal nem tervzel. 2-3 körös kitöltő zongoracipelő játékosokból pont van elég, olyan mint Von Miller, nem lesz addig amíg Von Miller játszik és valszeg utána se még egy jó darabig...
De ez nem Shelby, Patrick és Hinton, meg a többi szerethető játékos hibája. Ha pénzügyi okok miatt kell mennie, akkor persze annak a felelőssége elővehető, aki Gordonnak és mondjuk Fullernek adta a pénzt azokra az évekre amikor nyilvánvalóan mindegy ki a CB vagy RB, de ez egy más történet ezt majd előveszem tavasszal, amikor újra belelépünk sokadszorra ugyanabba a folyóba...
Az is más kérdés, hogy a Paton előtti játékosokból max 1-2 kap új szerződést, de így Von Millerrel tett gyalázat után az se kizárt, hogy max ilyen Bruton típusú ST playa akit befogad. Lesznek majd új kedvencek vagy legalábbis olyanok akiket szertünk, bár ez az első draftclass és első FA igazolások nekem egyelőre nincsenek azok között akik miatt fennmaradok hajnalban, bár van akinél láttam PS2-t/Williamset, meg 13-ra Moreno is keeper lett nálam pedig ha lehet neki erősebb árral kellett szembeúsznia, majd meglátjuk... A játékosok, az ezdők, a gm, a tulaj, a mez, a stadion és még akár a város is változhat a csapat marad. Volt már jobb, lesz még jobb. Nem tudom mikor, de valamikor lesz és ha valaki a mostani keretből túlél addig, az már akkor tett lesz, hogy már csak azért lehet őt szeretni...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Közben a nagy fórumbalhék mellett gondoltam, megragadom a lehetőséget, és készítettem egy félabsztrakt portrét a trade kapcsán, egyfajta tribute-ként az elmúlt évekhez 😊 | (Ehhez garantáltan jobban értek, mint Paton munkásságának teljes körű megítéléséhez 😀) |


Bozontron
Elég vagány lett 🙂

több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Közben a nagy fórumbalhék mellett gondoltam, megragadom a lehetőséget, és készítettem egy félabsztrakt portrét a trade kapcsán, egyfajta tribute-ként az elmúlt évekhez 😊 | (Ehhez garantáltan jobban értek, mint Paton munkásságának teljes körű megítéléséhez 😀) |

több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Amúgy kíváncsi vagyok nálatok ki a top3 kedvenc a jelenlegi rosterről?
Ki az akiért még odaültök meccset nézni egyáltalán

Sutton, Jeudy, Shelby, Jackson nálam, de az első kettő még nagyon az elején jár, utóbbi kettő meg azért elerte már a plafont
FLZOLI
Bár szurkoló nem vagyok, de

Glasgow, Meinerz (ha játszana), Jeudy
alatriste
Shelby, Patrick, Hinton
Black_Adder
Simmonst azért ki ne hagyd.
Zalán
Jewell, Patrick, Harris
akiket még szeretek és jók Sutton, Simmons, Jackson, Meki, AJ
akikbe látok lehetőséget és fantáziát juditka, hamler, ja will, ps2, reed

akiket nem tudok megmagyarázni hinton, oje, strnad
Negritis
Sutton, Simmons, Okwuegbunam, Jeudy - mivel csak hármat lehet..
De sok szerethető játékosunk van. Az edzők közül már bajosabb a helyzet, ha három kedvencet kellene mondani.
Kollar, Bill, William Wallace Kollar
Kábé ennyi

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 187 — The Mathematician
Amúgy kíváncsi vagyok nálatok ki a top3 kedvenc a jelenlegi rosterről?
Ki az akiért még odaültök meccset nézni egyáltalán

Sutton, Jeudy, Shelby, Jackson nálam, de az első kettő még nagyon az elején jár, utóbbi kettő meg azért elerte már a plafont
FLZOLI
Bár szurkoló nem vagyok, de

Glasgow, Meinerz (ha játszana), Jeudy
alatriste
Shelby, Patrick, Hinton
Black_Adder
Simmonst azért ki ne hagyd.
Zalán
Jewell, Patrick, Harris
akiket még szeretek és jók Sutton, Simmons, Jackson, Meki, AJ
akikbe látok lehetőséget és fantáziát juditka, hamler, ja will, ps2, reed

akiket nem tudok megmagyarázni hinton, oje, strnad

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!