Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Amúgy kíváncsi vagyok nálatok ki a top3 kedvenc a jelenlegi rosterről?
Ki az akiért még odaültök meccset nézni egyáltalán

Sutton, Jeudy, Shelby, Jackson nálam, de az első kettő még nagyon az elején jár, utóbbi kettő meg azért elerte már a plafont
FLZOLI
Bár szurkoló nem vagyok, de

Glasgow, Meinerz (ha játszana), Jeudy


Liverpool Fc fan
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Közben Fullert is áruljátok. (PFT)
Amadeus
Ez erős túlzás azért, bárkinek odaadná a vezetés aki egy használt óvszernél többet kínál érte
FLZOLI
Nem lehet, ez egy fórum. semmi olyan nem történik, ami nem a fórum természete, a szurkoló szurkolói érzelmeitől irányítva kiír, nyilatkoztat, szakért, vitáz, elemez, stb. a fórum üzemeltetői által megalkotott szabályok keretei között. Ezt a fórum-intézkedési-kényszert igazán levetkőzhetnénk már itt, emiatt nincs aktivitás, enyészik, pang a fórum, lapos, unalmas. Ha már a csapatvezetés egy rakás szar, ha már a qb a középszer legalja, ha már ikonjától megfosztott a csapat, legaláb had írja be a júzertárs, a sokadik kilencujjú tájtendet. Van alapja. És egyelőre Paton sem váltotta meg a Sziklás hegységet. Finoman fogalmazva agresszíven megoldotta a qb, a cb és az rb problémát.
Zalán
Nyugodtan címezheted nekem is, ha nekem szól. 😊

Egyébként imádom ezt, hogy azt kéred rajtad számon, amit most te serelmezel. Lévén, hogy nekem nem jár, hogy leirjam a véleményemet, hogy ez már nekem kicsit sok, de az tok oke, hogy vki századjara is leírja ezt a TE “poént”. És itt szeretném jelezni, hogy ez nem dreadman-nak szól, mert szeretem olvasni a kommentjeit, ahogy mindenki másét is itt. De nekem mar elegem van abból, hogy lassan nem tudok mar semmit írni, amibe ne kötnel bele, de ha én teszek fel egy ártatlan kérdést, hogy nem lehetne-e esetleg vmi más indokot találni a TE kérdésen kívül, hogy miért vagyunk szarok, az fórum-intézkedési-kényszer. Szerintem nem korlátoztam senkit soha, nem akartam megszabni ki, mit és hogyan írjon, és szerintem mindig maximálisan tiszteletben tartottam mások véleményét. De úgy látszik én nem értem mi is az a fórum, és miattam van pangás a topicban….
roberto23
Persze, neked szólt, csak színházba rohantam és öles léptekkel haladva az utcán pötyögtem és mellényomtam egy macskakörmöt. Bocs.
Várj, ezt tegyük tisztába. Boz a semmirekellő második meg harmadik körös TE-ekről ír, te pedig sokadszor beközlöd, hogy miről ne írjon itt a delikvens. Ez tartalmi kérdés. Én arról írok, hogy itt az idő, hogy ezt a toxikus légkört kiiktassuk a fórumról, miszerint valakinek megmondják, hogy miről ne írjon, vagy épp miről igen. Ez pedig viselkedés-kultúra a fórumon. Vagyunk itt egy páran futballkutyák, akik vakon nézzük a mérkőzéseket évek óta, és vannak a professzorok. Black, Storm, Doki, Peterk, más fórumokról Ulpianus, Bazzani, többen a Steelers, a Pats, a Seehawks topikban, stb. Remek olvasgatni őket, és fontos, hogy még ma is rengeteg időt tesznek bele. Ez a fórum az elmúlt 10-15 év egyik nagyon kevés sikertörténete, ami a társadalomban képződött. Hogy van egy olyan közösség, amely befogadó, amely kultúráltan tud párbeszédet folytatni, s jó ide tartozni. Ennek az őrlángját vigyázzák itt jópáran, és ez mindenkinek a feladata. Az ujonnan csatlakozóknak is. A teljes Bowl fórumról írok, s nem Denver Broncos fórumáról.
Én anno a Denver Sport Blogon kezdtem olvasni, ott kezdtem tanulni és ott szerettem bele végérvényesen ebbe a sanyarú jelenkorú csapatba. Black, Storm, Filip89, HaromT – ők voltak azok, akik rengeteget írtak, időt nem kímélve elemeztek, beharangoztak, érzelmes tudósításokkal jelentkeztek, minden hétvégén, és holt idényben is. Remélem nem felejtettem ki senkit.
 denversports.blog.hu/tags/broncos/page/2
Olvasgass csak bele, még ma is megtalálható. Tanulságos. Hozzájuk képest én egy tejfeles szájú óvodás vagyok. Futballbuta. Ma is. Hát ennek megfelelő gátlásokkal és gátakkal léptem be ide. És a nagyszerűségük az, hogy soha nem nézték, kinek milyen mélységű tudása, futballismerete van, s ki mikor jött, hány mérkőzés és hozzászólás van a regjén. Sosem néztek le senkit. Semmi nem számít, csak hogy szeresd a focit és tartsd tiszteletben a fórum írott és íratlan szabályait. Minden esetben biztattak, hogy írj, nyugodtan és bátran. Ha hibáztál kijavítottak, türelemmel, és sosem kaptál lenézést vagy megszégyenítést. Írhattál bármilyen érzelmekkel, bármilyen túlzásokkal, bőven megfért itt Black elmélyültsége és Sobri Jóska túlzásokba eső vehemenciája. Mindenki leírhatta, amit gondolt, akár százszor is. Nem taszítottak ki, ha limitált vagy sem. Csak, ha az etikai normákat nem tartottad be.
Respekt mindazoknak, akik részt vettek ezen közösség kialakításában.
Nem is tudom értelmezni, ha azt írod, neked kicsit sok, ha valaki sokadszor írja le a kilencujjú Te-et, és bár Black is leírta egy nappal korábban, mégis Boz kapja az oltást, mert Boz még saját szavai szerint is "kicsi". Akkor némítsd le, ha ennyire zavar. De ne olts le senkit, mert ide ír, ahogy velem is megtetted jó párszor, mert számomra nem fair Paton személyisége és eddigi munkássága, és teljesen mindegy, hogy mi ennek az oka. És akkor ennek az lesz a következménye, ami van, amit mindenki érez, ha nem is írjuk meg, de létezik. A fórum két részre szakadt. Black nem írja meg a frusztrációit. Pedig én szerettem olvasni. Mindig volt benne új tartalmi rész is. És jó érzés tudni, hogy itt van. És akkor már Doki is alig-alig írja meg, miért lesz nagyon jó most már majd mindjárt ez a csapat, és miért történik minden értünk. Én őt is szeretem olvasni. Tiszteletre méltó a pozitivitása és a lojalitása a mindenkori csapatvezetéssel. Mindig alátámasztja az érveit. Két eltérő szemlélet és eltérő reakció a jelen szomorú történéseire.
Én mindig szerény és tisztelettudó voltam itt a társaimmal. De mivel többször megmartál engem, jeleznem kell feléd, hogy továbblépjünk. Szeretném, ha figyelembe vennéd azt, hogy bárki és bármilyen témában írhat ezen a fórumon a fórum normáin belül, akár százszor is ugyanazt. Mert ezért hívják fórumnak, mert ezért vagyunk itt. Mert ezért fogadott be engem is, és fogadott be téged is a közösség.
Vigyázzunk a bowl.hu fórum értékeire.
A témát lezártam.
Zalán
Koszi a tartalmas választ! Sajnálom, ha neked vagy másoknak esetleg úgy érződött a kommentem, hogy beszoltam, leoltottam, bármi, mert az eltérő vélemények ellenére nem volt célom. Se veled, se dreadman-el, se bozontronnal szemben. Lenézni meg pláne nem nézek le senkit, foleg, hogy ebben a közösségben mindenki tud legalább annyit a sportról vagy a csapatról, mint én. Sőt. Én eddig nem éreztem úgy, hogy bárki miattam tűnne el a fórumról, ha mégis így vagy, sajnálom. Tényleg élménnyel olvasok minden kommentet itt.

Koszi, hogy felhívtad erre a figyelmem, innentől jobban fogok ügyelni a stílusomra, nem akarom, hogy félreértések legyenek.

Remelem sikerült tisztázni a dolgot, és innentől folytatódhat a közös szurkolás, hogy történjen végre vmi pozitív is a csapatunkkal!

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A drafton szerintem DE jön jövőre, bár én spec simán odaadnék jó pár évi cetlit mondjuk Wilsonért ha elege lesz a PC féle antifociból.

Aztán a végén jön ide Garoppolo....

több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Közben Fullert is áruljátok. (PFT)
Amadeus
Ez erős túlzás azért, bárkinek odaadná a vezetés aki egy használt óvszernél többet kínál érte
FLZOLI
Nem lehet, ez egy fórum. semmi olyan nem történik, ami nem a fórum természete, a szurkoló szurkolói érzelmeitől irányítva kiír, nyilatkoztat, szakért, vitáz, elemez, stb. a fórum üzemeltetői által megalkotott szabályok keretei között. Ezt a fórum-intézkedési-kényszert igazán levetkőzhetnénk már itt, emiatt nincs aktivitás, enyészik, pang a fórum, lapos, unalmas. Ha már a csapatvezetés egy rakás szar, ha már a qb a középszer legalja, ha már ikonjától megfosztott a csapat, legaláb had írja be a júzertárs, a sokadik kilencujjú tájtendet. Van alapja. És egyelőre Paton sem váltotta meg a Sziklás hegységet. Finoman fogalmazva agresszíven megoldotta a qb, a cb és az rb problémát.
Zalán
Nyugodtan címezheted nekem is, ha nekem szól. 😊

Egyébként imádom ezt, hogy azt kéred rajtad számon, amit most te serelmezel. Lévén, hogy nekem nem jár, hogy leirjam a véleményemet, hogy ez már nekem kicsit sok, de az tok oke, hogy vki századjara is leírja ezt a TE “poént”. És itt szeretném jelezni, hogy ez nem dreadman-nak szól, mert szeretem olvasni a kommentjeit, ahogy mindenki másét is itt. De nekem mar elegem van abból, hogy lassan nem tudok mar semmit írni, amibe ne kötnel bele, de ha én teszek fel egy ártatlan kérdést, hogy nem lehetne-e esetleg vmi más indokot találni a TE kérdésen kívül, hogy miért vagyunk szarok, az fórum-intézkedési-kényszer. Szerintem nem korlátoztam senkit soha, nem akartam megszabni ki, mit és hogyan írjon, és szerintem mindig maximálisan tiszteletben tartottam mások véleményét. De úgy látszik én nem értem mi is az a fórum, és miattam van pangás a topicban….
roberto23
Persze, neked szólt, csak színházba rohantam és öles léptekkel haladva az utcán pötyögtem és mellényomtam egy macskakörmöt. Bocs.
Várj, ezt tegyük tisztába. Boz a semmirekellő második meg harmadik körös TE-ekről ír, te pedig sokadszor beközlöd, hogy miről ne írjon itt a delikvens. Ez tartalmi kérdés. Én arról írok, hogy itt az idő, hogy ezt a toxikus légkört kiiktassuk a fórumról, miszerint valakinek megmondják, hogy miről ne írjon, vagy épp miről igen. Ez pedig viselkedés-kultúra a fórumon. Vagyunk itt egy páran futballkutyák, akik vakon nézzük a mérkőzéseket évek óta, és vannak a professzorok. Black, Storm, Doki, Peterk, más fórumokról Ulpianus, Bazzani, többen a Steelers, a Pats, a Seehawks topikban, stb. Remek olvasgatni őket, és fontos, hogy még ma is rengeteg időt tesznek bele. Ez a fórum az elmúlt 10-15 év egyik nagyon kevés sikertörténete, ami a társadalomban képződött. Hogy van egy olyan közösség, amely befogadó, amely kultúráltan tud párbeszédet folytatni, s jó ide tartozni. Ennek az őrlángját vigyázzák itt jópáran, és ez mindenkinek a feladata. Az ujonnan csatlakozóknak is. A teljes Bowl fórumról írok, s nem Denver Broncos fórumáról.
Én anno a Denver Sport Blogon kezdtem olvasni, ott kezdtem tanulni és ott szerettem bele végérvényesen ebbe a sanyarú jelenkorú csapatba. Black, Storm, Filip89, HaromT – ők voltak azok, akik rengeteget írtak, időt nem kímélve elemeztek, beharangoztak, érzelmes tudósításokkal jelentkeztek, minden hétvégén, és holt idényben is. Remélem nem felejtettem ki senkit.
 denversports.blog.hu/tags/broncos/page/2
Olvasgass csak bele, még ma is megtalálható. Tanulságos. Hozzájuk képest én egy tejfeles szájú óvodás vagyok. Futballbuta. Ma is. Hát ennek megfelelő gátlásokkal és gátakkal léptem be ide. És a nagyszerűségük az, hogy soha nem nézték, kinek milyen mélységű tudása, futballismerete van, s ki mikor jött, hány mérkőzés és hozzászólás van a regjén. Sosem néztek le senkit. Semmi nem számít, csak hogy szeresd a focit és tartsd tiszteletben a fórum írott és íratlan szabályait. Minden esetben biztattak, hogy írj, nyugodtan és bátran. Ha hibáztál kijavítottak, türelemmel, és sosem kaptál lenézést vagy megszégyenítést. Írhattál bármilyen érzelmekkel, bármilyen túlzásokkal, bőven megfért itt Black elmélyültsége és Sobri Jóska túlzásokba eső vehemenciája. Mindenki leírhatta, amit gondolt, akár százszor is. Nem taszítottak ki, ha limitált vagy sem. Csak, ha az etikai normákat nem tartottad be.
Respekt mindazoknak, akik részt vettek ezen közösség kialakításában.
Nem is tudom értelmezni, ha azt írod, neked kicsit sok, ha valaki sokadszor írja le a kilencujjú Te-et, és bár Black is leírta egy nappal korábban, mégis Boz kapja az oltást, mert Boz még saját szavai szerint is "kicsi". Akkor némítsd le, ha ennyire zavar. De ne olts le senkit, mert ide ír, ahogy velem is megtetted jó párszor, mert számomra nem fair Paton személyisége és eddigi munkássága, és teljesen mindegy, hogy mi ennek az oka. És akkor ennek az lesz a következménye, ami van, amit mindenki érez, ha nem is írjuk meg, de létezik. A fórum két részre szakadt. Black nem írja meg a frusztrációit. Pedig én szerettem olvasni. Mindig volt benne új tartalmi rész is. És jó érzés tudni, hogy itt van. És akkor már Doki is alig-alig írja meg, miért lesz nagyon jó most már majd mindjárt ez a csapat, és miért történik minden értünk. Én őt is szeretem olvasni. Tiszteletre méltó a pozitivitása és a lojalitása a mindenkori csapatvezetéssel. Mindig alátámasztja az érveit. Két eltérő szemlélet és eltérő reakció a jelen szomorú történéseire.
Én mindig szerény és tisztelettudó voltam itt a társaimmal. De mivel többször megmartál engem, jeleznem kell feléd, hogy továbblépjünk. Szeretném, ha figyelembe vennéd azt, hogy bárki és bármilyen témában írhat ezen a fórumon a fórum normáin belül, akár százszor is ugyanazt. Mert ezért hívják fórumnak, mert ezért vagyunk itt. Mert ezért fogadott be engem is, és fogadott be téged is a közösség.
Vigyázzunk a bowl.hu fórum értékeire.
A témát lezártam.

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Én még mindig újnak érzem magam itt, de ha van bárki Kaposvárról, aki szívesen anyázna velem akár a Cowboys ellen is, én nyitott vagyok 😀
több mint 2 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Annyi történt h úgy látták az FO-ban, hogy nem fognak vele hosszabbítani az év végén (nem ment bele a fizucsökkentésbe tavaly + az idei teljesítménye még mindig átlag feletti, valszeg úgy látták h annak a ~20M-nak máshol jobb helye lesz egy hosszútávú projekt keretében, mint nála 33 évesen). Márpedig ha úgy látod h nem fogsz/tudsz hosszabbítani vele, akkor ott állunk h egy 32 éves lejáró szerződésű OLB-ért a 2. és a 3. kör nagy ellenérték (Wentzért adtak ennyit, hosszútávú szerződéssel). Azt h az O'Halloran tweetjére reflektáltam (A+), már jeleztem h nem tartom fenn, de ugráljunk rajta nyugodtan, ettől még ebben a kontextusban igenis jó valuet kaptunk a csapat pedig nem ligaalja hiába festjük feketére az eget.Általános Doktor
Értem én, csak nem értek egyet a FO-val. Von játszik még úgy, hogy az a 3. kör komp pick formájában is jött volna érte, ha elmegy free agentként máshova. Egy 2. kör (várhatóan 2. kör vége) az a plusz, amit nagyjából kaptunk. Nem látom az értelmét, hogy ezért értelme volt a lépésnek. A roster jó, nincs szükségünk annyira a pickekre, hogy egy ilyen második körös pick megszerzésére rá kelljen ugranunk. Irányítót meg 2. körös pickért nem kapunk. Szóval felesleges lépés volt. Szerintem. De bízzunk benne, hogy abból a pickből jön a jövő évi steal of the draft, és akkor rendben lesz. 😊
peterk2005
Mondjuk sztem azt senki nem gondolja se itt se az FO-ban hogy abbol a 2. körből jön majd egy olyan playa aki korszakos lesz biztosan vagy ne adj isten irányító. Ellenben a 2. kör egy felcseréhez (akár irányítóért) bármikor elég stabil értéket képvisel. Attól függetlenül hogy értem mit mondasz, de elég leegyszerűsítetted 😊 Legyünk kicsit kevésbé szentimentálisak, Von mit tett volna hozzá még? +4-5 sacket a szezonban? Hozott volna még 1-2 győzelmet (magában biztos nem, de hozzássegithet)? Kaptunk érte valamit, nem kellett belemenni egy csúfos alkudozásba sem az év végén. ha pedig kisit mindenképp érzékenykedni akarunk, akkor a Ramsel még lehetősége van nyerni is, amit megérdemel.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 178 — The Mathematician
Szerintem lassan össze lehetne hozni azt a közös meccsnézést, lenne mit kibeszélni 😀
Általános Doktor
ahha jó lenne, átmenne érvágásba 1 negyed után
Heisman
Meccstől függő... 😀
Lecsó
sajnos nem
amúgy én benne vagyok de akkor 7 órási meccs legyen 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Lecsó Denver Broncos 2 975
Szerintem lassan össze lehetne hozni azt a közös meccsnézést, lenne mit kibeszélni 😀
Általános Doktor
ahha jó lenne, átmenne érvágásba 1 negyed után
Heisman
Meccstől függő... 😀
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 711 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Szerintem lassan össze lehetne hozni azt a közös meccsnézést, lenne mit kibeszélni 😀
Általános Doktor
ahha jó lenne, átmenne érvágásba 1 negyed után

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Tőletek nekünk


dande
Azt sem tudtam hogy van ilyen playerunk. Itt tartunk…
PM_the_sheriff
Idei 7. körösünk, nem játszott, de a rosteren volt mind a 8 meccsen. Most tér vissza Ojemundia meg Bassey is, nem lett volna neki hely, a waiveren PS-be meg vagy bejut, vagy elviszi valaki. A 6. kör A+ érte h stílszerű maradjak 😛

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Tőletek nekünk


dande
Azt sem tudtam hogy van ilyen playerunk. Itt tartunk…

Szerkesztette: PM_the_sheriff

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Szerintem lassan össze lehetne hozni azt a közös meccsnézést, lenne mit kibeszélni 😀

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Közben Fullert is áruljátok. (PFT)
Amadeus
Ez erős túlzás azért, bárkinek odaadná a vezetés aki egy használt óvszernél többet kínál érte
FLZOLI
Nem lehet, ez egy fórum. semmi olyan nem történik, ami nem a fórum természete, a szurkoló szurkolói érzelmeitől irányítva kiír, nyilatkoztat, szakért, vitáz, elemez, stb. a fórum üzemeltetői által megalkotott szabályok keretei között. Ezt a fórum-intézkedési-kényszert igazán levetkőzhetnénk már itt, emiatt nincs aktivitás, enyészik, pang a fórum, lapos, unalmas. Ha már a csapatvezetés egy rakás szar, ha már a qb a középszer legalja, ha már ikonjától megfosztott a csapat, legaláb had írja be a júzertárs, a sokadik kilencujjú tájtendet. Van alapja. És egyelőre Paton sem váltotta meg a Sziklás hegységet. Finoman fogalmazva agresszíven megoldotta a qb, a cb és az rb problémát.
Zalán
Nyugodtan címezheted nekem is, ha nekem szól. 😊

Egyébként imádom ezt, hogy azt kéred rajtad számon, amit most te serelmezel. Lévén, hogy nekem nem jár, hogy leirjam a véleményemet, hogy ez már nekem kicsit sok, de az tok oke, hogy vki századjara is leírja ezt a TE “poént”. És itt szeretném jelezni, hogy ez nem dreadman-nak szól, mert szeretem olvasni a kommentjeit, ahogy mindenki másét is itt. De nekem mar elegem van abból, hogy lassan nem tudok mar semmit írni, amibe ne kötnel bele, de ha én teszek fel egy ártatlan kérdést, hogy nem lehetne-e esetleg vmi más indokot találni a TE kérdésen kívül, hogy miért vagyunk szarok, az fórum-intézkedési-kényszer. Szerintem nem korlátoztam senkit soha, nem akartam megszabni ki, mit és hogyan írjon, és szerintem mindig maximálisan tiszteletben tartottam mások véleményét. De úgy látszik én nem értem mi is az a fórum, és miattam van pangás a topicban….

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 547 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tőletek nekünk

több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Annyi történt h úgy látták az FO-ban, hogy nem fognak vele hosszabbítani az év végén (nem ment bele a fizucsökkentésbe tavaly + az idei teljesítménye még mindig átlag feletti, valszeg úgy látták h annak a ~20M-nak máshol jobb helye lesz egy hosszútávú projekt keretében, mint nála 33 évesen). Márpedig ha úgy látod h nem fogsz/tudsz hosszabbítani vele, akkor ott állunk h egy 32 éves lejáró szerződésű OLB-ért a 2. és a 3. kör nagy ellenérték (Wentzért adtak ennyit, hosszútávú szerződéssel). Azt h az O'Halloran tweetjére reflektáltam (A+), már jeleztem h nem tartom fenn, de ugráljunk rajta nyugodtan, ettől még ebben a kontextusban igenis jó valuet kaptunk a csapat pedig nem ligaalja hiába festjük feketére az eget.Általános Doktor
Értem én, csak nem értek egyet a FO-val. Von játszik még úgy, hogy az a 3. kör komp pick formájában is jött volna érte, ha elmegy free agentként máshova. Egy 2. kör (várhatóan 2. kör vége) az a plusz, amit nagyjából kaptunk. Nem látom az értelmét, hogy ezért értelme volt a lépésnek. A roster jó, nincs szükségünk annyira a pickekre, hogy egy ilyen második körös pick megszerzésére rá kelljen ugranunk. Irányítót meg 2. körös pickért nem kapunk. Szóval felesleges lépés volt. Szerintem. De bízzunk benne, hogy abból a pickből jön a jövő évi steal of the draft, és akkor rendben lesz. 😊
peterk2005
Ő 10+-os veterán, így érte nem kaphattunk volna csak 5. kört, amit még ha meg is kaptunk volna is csak 23'as pick lett volna, arról nem beszélve h korántsem biztos h kijönne a matek, szal valójában egy erősen kérdéses 23'as harmadik napos pick van az egyik serpenyőben (meg fél év bronco mezben), meg két második napos a másikban. Ez nobrainer ilyen szemmel.
Szurkolói szemmel nyilván nem az, de nekem van egy olyan érzésem h látjuk még bronco mezben.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Közben Fullert is áruljátok. (PFT)
Amadeus
Ez erős túlzás azért, bárkinek odaadná a vezetés aki egy használt óvszernél többet kínál érte
FLZOLI
Nem lehet, ez egy fórum. semmi olyan nem történik, ami nem a fórum természete, a szurkoló szurkolói érzelmeitől irányítva kiír, nyilatkoztat, szakért, vitáz, elemez, stb. a fórum üzemeltetői által megalkotott szabályok keretei között. Ezt a fórum-intézkedési-kényszert igazán levetkőzhetnénk már itt, emiatt nincs aktivitás, enyészik, pang a fórum, lapos, unalmas. Ha már a csapatvezetés egy rakás szar, ha már a qb a középszer legalja, ha már ikonjától megfosztott a csapat, legaláb had írja be a júzertárs, a sokadik kilencujjú tájtendet. Van alapja. És egyelőre Paton sem váltotta meg a Sziklás hegységet. Finoman fogalmazva agresszíven megoldotta a qb, a cb és az rb problémát.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Annyi történt h úgy látták az FO-ban, hogy nem fognak vele hosszabbítani az év végén (nem ment bele a fizucsökkentésbe tavaly + az idei teljesítménye még mindig átlag feletti, valszeg úgy látták h annak a ~20M-nak máshol jobb helye lesz egy hosszútávú projekt keretében, mint nála 33 évesen). Márpedig ha úgy látod h nem fogsz/tudsz hosszabbítani vele, akkor ott állunk h egy 32 éves lejáró szerződésű OLB-ért a 2. és a 3. kör nagy ellenérték (Wentzért adtak ennyit, hosszútávú szerződéssel). Azt h az O'Halloran tweetjére reflektáltam (A+), már jeleztem h nem tartom fenn, de ugráljunk rajta nyugodtan, ettől még ebben a kontextusban igenis jó valuet kaptunk a csapat pedig nem ligaalja hiába festjük feketére az eget.Általános Doktor
Értem én, csak nem értek egyet a FO-val. Von játszik még úgy, hogy az a 3. kör komp pick formájában is jött volna érte, ha elmegy free agentként máshova. Egy 2. kör (várhatóan 2. kör vége) az a plusz, amit nagyjából kaptunk. Nem látom az értelmét, hogy ezért értelme volt a lépésnek. A roster jó, nincs szükségünk annyira a pickekre, hogy egy ilyen második körös pick megszerzésére rá kelljen ugranunk. Irányítót meg 2. körös pickért nem kapunk. Szóval felesleges lépés volt. Szerintem. De bízzunk benne, hogy abból a pickből jön a jövő évi steal of the draft, és akkor rendben lesz. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
dreadman Denver Broncos 152
Értem én, hogy ez dívik az usákoknál, értem én, hogy jó értéket kaptunk érte.
De nálam az érzelmi polc Von miatt magasabb szinten van mint a gyakorlatias.
Főleg annak fényében, hogy mi a 3. körös cetliért majd húzunk egy félvak TE-t ahogy szoktuk. Szóval röviden:
.........pics@ba.......
dreadman
Függetlenül attól, hogy egyetértek-e vagy sem, de nem lehetne ezeket a 3. körös félvak TE kommenteket elhagyni? Nem Elway már a GM, Paton meg nemhogy a 3. körben, hanem egyikben sem húzott még TE-t.
roberto23
Költői túlzás akart lenni.

Positive Vibration
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Értem én, hogy ez dívik az usákoknál, értem én, hogy jó értéket kaptunk érte.
De nálam az érzelmi polc Von miatt magasabb szinten van mint a gyakorlatias.
Főleg annak fényében, hogy mi a 3. körös cetliért majd húzunk egy félvak TE-t ahogy szoktuk. Szóval röviden:
.........pics@ba.......
dreadman
Függetlenül attól, hogy egyetértek-e vagy sem, de nem lehetne ezeket a 3. körös félvak TE kommenteket elhagyni? Nem Elway már a GM, Paton meg nemhogy a 3. körben, hanem egyikben sem húzott még TE-t.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
dreadman Denver Broncos 152
Értem én, hogy ez dívik az usákoknál, értem én, hogy jó értéket kaptunk érte.
De nálam az érzelmi polc Von miatt magasabb szinten van mint a gyakorlatias.
Főleg annak fényében, hogy mi a 3. körös cetliért majd húzunk egy félvak TE-t ahogy szoktuk. Szóval röviden:
.........pics@ba.......

Positive Vibration
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 844 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Közben Fullert is áruljátok. (PFT)
Amadeus
Ez erős túlzás azért, bárkinek odaadná a vezetés aki egy használt óvszernél többet kínál érte

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Közben Fullert is áruljátok. (PFT)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Egy ilyen tradet kontextusban lehet és érdemes értékelni. A valóság az h nem lettünk "eladók", ha azok lennénk akkor ma menne még Teddy meg Gordon is, de sztem nem fog, még ha én el is adnám őket a faszba.

Annyi történt h úgy látták az FO-ban, hogy nem fognak vele hosszabbítani az év végén (nem ment bele a fizucsökkentésbe tavaly + az idei teljesítménye még mindig átlag feletti, valszeg úgy látták h annak a ~20M-nak máshol jobb helye lesz egy hosszútávú projekt keretében, mint nála 33 évesen). Márpedig ha úgy látod h nem fogsz/tudsz hosszabbítani vele, akkor ott állunk h egy 32 éves lejáró szerződésű OLB-ért a 2. és a 3. kör nagy ellenérték (Wentzért adtak ennyit, hosszútávú szerződéssel). Azt h az O'Halloran tweetjére reflektáltam (A+), már jeleztem h nem tartom fenn, de ugráljunk rajta nyugodtan, ettől még ebben a kontextusban igenis jó valuet kaptunk a csapat pedig nem ligaalja hiába festjük feketére az eget.

A búcsúzása a körülményekhez képest jól sikerült, Paton emberi volt vele, látszik h Von sem sértődött be, tisztelettel volt kezelve. Titkon remélem h év végén hozzánk igazol vissza | az elég nagy csíny lenne | , de persze ez csak hiú ábránd, valszeg ebből cowboys lesz.

A Peterkes legendás dologhoz:
Egyáltalán nem értünk egyet. Ugyan én csak az nfl-t követem és azt is csak bő 10 éve, de ez a szemlélet egy nonQB játékosnál egyáltalán nem tetten érhető (Champ, CHJ, az említett Shannon Sharp, vagy akár Julio Jones, stb), arról nem beszélve h a QB-knál sincs kőbe vésve (PM, Brady, Stafford, Cam, hogy messzebb ne menjek). Hosszútávon is ezt látom alátámasztva, lásd pl ezt a gyűjtést:

Szal én azt mondanám nagy átlagban h a franchise arca 10+ évet van átlagban a csapatnál, a jó játékosok meg mondjuk 4-et, ami nyilván óriási difi, de én nem is ezt vitatom, hanem azt h érinthetetlenek lennének.

Hogy jövőbe mutató is legyek, nálam Sutton, Simmons, Shelby, Risner sor akivel kifejezetten szimpatizálok.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Az egyik legjobb búcsúbeszéd amit valaha hallottam.