Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 002
Amúgy kíváncsi vagyok nálatok ki a top3 kedvenc a jelenlegi rosterről?
Ki az akiért még odaültök meccset nézni egyáltalán

Sutton, Jeudy, Shelby, Jackson nálam, de az első kettő még nagyon az elején jár, utóbbi kettő meg azért elerte már a plafont
FLZOLI
A fiatalokat szeretem (Sutton, Jeudy, stb.) és szeretem nézni Simmons játékát is például. De olyan játékos, akire azt tudnám mondani, hogy a Broncos-t jelenti számomra - mint Champ, Von, bár rövid ideig volt itt, de amíg itt volt addig Manning. Vagy nekem Harris is ilyen volt -, na olyan jelenleg nincs. Remélem hamarosan lesz ismét.
peterk2005
Máig nem értem, hogy azt a SB győztes D-t miért nem lehetett egyben tartani. Korszakos védelem volt, élmény volt nézni.

Nincs szerintem sem jelenleg face of the franchise típusú játékosotok.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy kíváncsi vagyok nálatok ki a top3 kedvenc a jelenlegi rosterről?
Ki az akiért még odaültök meccset nézni egyáltalán

Sutton, Jeudy, Shelby, Jackson nálam, de az első kettő még nagyon az elején jár, utóbbi kettő meg azért elerte már a plafont
FLZOLI
A fiatalokat szeretem (Sutton, Jeudy, stb.) és szeretem nézni Simmons játékát is például. De olyan játékos, akire azt tudnám mondani, hogy a Broncos-t jelenti számomra - mint Champ, Von, bár rövid ideig volt itt, de amíg itt volt addig Manning. Vagy nekem Harris is ilyen volt -, na olyan jelenleg nincs. Remélem hamarosan lesz ismét.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Néha van egy olyan érzésem h európai szemüveggel nézi pár szurkolótársunk az NFL-t. Főleg az FA, meg a tradeek kapcsán jön ez elő, de vegyük már észre h ebbe a túlkompenzálós, így fizetési sapkás modellbe nem fér bele a szentimentalizmus. Attól h elmegy ki-ki kedvenc játékosa, attól még nem lesz elégetnivaló egy GM. Attól h nem húzza ki a kedvenc prospectünket még szintén nem kell alágyújtani.Általános Doktor
Nincs igazad doki. A business szemlélet valóban alapvetően meghatározza az amerikai sportokat, de pont nem ebben a tekintetben. A franchise ikont jelentő, legendás játékosok esetén éppen, hogy amerika az, ahol inkább megszokott, hogy a karrierjüket az eredeti csapatuknál fejezik be, és éppen az európai foci az, ahol a legnagyobb játékosok eligazolgatnak. Igaz, az utóbbi években egyre többször előfordul ez az amerikai fociban is (lásd pl. J.J. Watt idén), de összességében még mindig kevésbé jellemző az amerikai sportokra, mint az európaira. Szóval nem, ez nem amerikai módi, és nem a cap rendszer következménye. Ez akkor szokott általában előfordulni, ha a) annyira el lett cseszve a csapat, hogy a legendát sem sikerül már megfizetni, b) annyire el lett cseszve a csapat, hogy elengedik a legendát, hogy egy sikeresebb csapatban fejezhesse be a pályafutását.

Ez a trade A+os a részünkről, ha érzelemmentesen nézzük, ne hibáztassuk már Patont ezért.Általános Doktor
Harmadik körös pick cseréknél már akkor sincs sok értelme osztályozgatni trade-eket, ha nem Von Miller féle egyéniségről lenne szó, mert az ellenérték draft capitalban apróság. Egy negyedik kört olyan futóért is kiadott ugyanez a csapat, aki csereként, 1-2 snapre lép azóta is pályára náluk, és a volt csapatában sem volt már első számú. Úgyhogy már ezért sem lehet A+-os. Leginkább értékelhetetlen, az említett ellenérték nagysága (kicsinysége) miatt.

Mivel Miller már nyert Superbowlt, volt SB MVP, nincs olyan, ami hiányozna a karrierjéből, így nincs olyan ok, ami miatt azt érzem, hogy érdemes volt őt elengedni, hogy begyűjthesse azt a hiányzó dolgot. Ő nálam éppen ezért nem Demarcus Ware féle eset. Hanem ez a trade nálam egy következmény. Annak a következménye, hogy az elmúlt évek csapat menedzselése és vezetése alapjában véve el lett rontva.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Az a legrosszabb az egészben, hogy ő nem akart innen elmenni. Több esélye van gyűrűt nyerni a Ramsnél, de ha érdekelné ez a sztori már 3 évvel ezelőtt kérte volna a trade-et. Nyilatkozatain is az látszik az arcán, hogy nem boldog. Ahogy a hírekben is az van, hogy a GM szobában született meg a döntés.

Így különösen rossz ez.

Cruyffista
Pont mint Ware. Reméljük a Rams story is hasonlóan végződik majd, aztán jöhet ide visszavonulni 🙂

több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Az a legrosszabb az egészben, hogy ő nem akart innen elmenni. Több esélye van gyűrűt nyerni a Ramsnél, de ha érdekelné ez a sztori már 3 évvel ezelőtt kérte volna a trade-et. Nyilatkozatain is az látszik az arcán, hogy nem boldog. Ahogy a hírekben is az van, hogy a GM szobában született meg a döntés.

Így különösen rossz ez.
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Egyébként Stafford nem is akart ide jönni, így ez a hajó el se indult eleve
FLZOLI
Nem volt no trade clause Stafford szerződésében és tudtommal ez így nem volt kimondva, hogy háborogna ha nem a Ramsbe megy. Annyival többet tudtunk volna adni mint a Rams, hogy a Lions simán a mi ajánlatunkat fogadta volna el.

Az viszont kiszivárgott ki mit ajánlott, és senki nem licitalta túl a Ramst, ellenben konkrét ajánlatot mi is tettünk többek között. (Második kör)
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Amúgy kíváncsi vagyok nálatok ki a top3 kedvenc a jelenlegi rosterről?
Ki az akiért még odaültök meccset nézni egyáltalán

Sutton, Jeudy, Shelby, Jackson nálam, de az első kettő még nagyon az elején jár, utóbbi kettő meg azért elerte már a plafont
FLZOLI
Shelby, Patrick, Hinton

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Amúgy kíváncsi vagyok nálatok ki a top3 kedvenc a jelenlegi rosterről?
Ki az akiért még odaültök meccset nézni egyáltalán

Sutton, Jeudy, Shelby, Jackson nálam, de az első kettő még nagyon az elején jár, utóbbi kettő meg azért elerte már a plafont
FLZOLI
Simmonst azért ki ne hagyd.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy kíváncsi vagyok nálatok ki a top3 kedvenc a jelenlegi rosterről?
Ki az akiért még odaültök meccset nézni egyáltalán

Sutton, Jeudy, Shelby, Jackson nálam, de az első kettő még nagyon az elején jár, utóbbi kettő meg azért elerte már a plafont

több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Várni akartam még vele, nem a 8. hét után akartam behozni, de ennyi Rodgersezés és Fieldsre fókuszálás mellett kénytelen vagyok megemlíteni, hogy egy bizonyos Matt Stafford akiért a korlátolt lehetőséggel bíró Ramset kellett volna felüllicitálni, a liga top3 QB-jának egyike. Erősen lehet vitatkozni, hogy nem a legjobb-e idén. 33 évesen.

Elképesztően fájt volna lehajolni.
Cruyffista
Pedig ott is ment az okoskodás, hogy nem ér annyit amennyit adott érte a Rams. Egyébként Stafford nem is akart ide jönni, így ez a hajó el se indult eleve

több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Zárójelben kell megemlítenem, félreértés van. Nem azért gyújtottam alá Paton-nek, mert nem húzta ki Fields-et, hanem azért, mert úgy szólt a székfoglalója, hogy Paton agresszív lesz az évek óta balfasz qb kérdésben. Erre az agresszivitásra több opciója volt, és egyikkel sem élt. Minden agresszívitása az volt, hogy az 50 centes boltból elhozta Teddy Bridgewatert, amikor senki nem figyelt oda. Majd jött a pr, hogy versenytársnak hozták Locknak. Kaptam én itt eleget, mert méltatlankodni merészeltem a fórumon, és megnyugtattatok, Teddy csak cserének jött, a fizuja is cserepénz. Aztán ez a Teddy gyerek úgy nyomta le Lockot a tc-n, mint a szart, és ez nem Teddy dicsérete. Ma ő a kezdőnk. És Isten ments, hogy Lock újra lasztit kapjon. Egy újabb elpazarolt, céltalan év, ha európai szemüvegen keresztül nézem ezt a sportot, vagy ha tudom amerikai szemüvegen keresztül nézni. Teljesen súlytalanok vagyunk az egyik legkönnyebb sorsolással, arra is képtelenek vagyunk harmadik éve folyamatos edzői stábbal, hogy egy wild card helyért versenyben legyünk a szezon felénél se. Miller elboltolása pedig igazolja, elengedjük a szezont. Lehet, hogy Patonnak racionálisnak kell lennie, nyilván, de a marketingben is elvárom tőle, hogy legyen az. Nem szívlelem Patont, és ha akarnék, türelmes lennék, hisz ez csak egy játék nekem. De nem akarom, mert a türelmemet a Super Bowl win óta elfogyasztotta az a rengeteg minősíthetetlen döntés és a járulékos mellébeszélés, ami oda vezetett, hogy ez a csapat és a vezetése egy kézlengyintést sem ér. Minden pozitivitásom abban van, hogy érkezik egy új tulajdonos, aki nem viszi el a városból a csapatot, és aki kisöpör mindent és mindenkit innen, a történelmen, a stadionon, a szurkolókon kívül. Én nem vagyok megrendülve Miller távozása miatt. Szeretem őt annyira, hogy tudjak örülni annak, hogy végre értelmet kap a pályafutása második fele. Jobban, sokkal jobban kellett volna vigyáznunk rá. Azt a szenvedést, amit itt csinál csóri srác négy éve, nehéz volt már nézni. Neki biztosan A+ lesz ez a trade. Mert ő is rájön, van élet Denver után is, Coloradon kívül is. Visszavonulni innen fog. Én meg örülök, hogy ennyi ideig a részünk volt benne.
Zalán
Mennem kell de pár gyors észrevétel:
- nem nyomta le Teddy Lockot a TC-n, "even-stven" volt, csak Vic a magas padlót választotta mert féltette a szaros seggét;
- az egész cap arra lett eltolva h egy bomba tradet össze tudjunk hozni, egyértelműen Rodgersre volt felhúzva ez, idén még nem jött be, ha jövőre bejön, akkor remélem megbocsátjuk -ha nem, akkor is megérte megpróbálni szvsz.
Általános Doktor
- Lenyomta, ő a kezdőnk, és láttuk a kontrasztot abban a félidőben, amikor beállt. És Miller is egész másképp nyilatkozott Teddyről, mint bàrkiről itt Manning óta.
- ha, nem, megérte. nem, nem érte meg. Minden még itt lévő érték egy évet elpazarolt. Továbbá semmibe nem került volna Fieldset kipróbálni. Az ölünkbe hullott, egy gombot kellett volna megnyomni, elvenni, ami a miénk. Ha bejön Rodgers, ez a srác pedig nem, hát majd elcseréled. Évek óta nem húzunk qb-t, mert félünk, vagy mit tudom én miért. Bejött a mondás, az kockáztat a legnagyobbat, aki nem kockáztat. A qb-n múlik egy csapat, mindenki más pótolható. Oly egyszerű ez
Zalán
Miller kb minden új QB-ról úgy nyilatkozott, mint akinek máris a HOFban a helye, ha valakinek talán Locknak jutott több a szuperlatívuszokból annó...
Azóta Lock nyilván nem élt azzal az 1 lehetőséggel amije volt, de egészen más beállni egy vesztes meccsbe, mint 3 másodosztájú csapat ellen gyűjtött önbizalommal a kezdőkkel edzve és készülve kezdeni a meccset, na nem mintha bh2o jó lett volna a Ravens ellen vagy vele nyerünk volna. Persze lehet nem adja el a végén és akkor nincs meg a futott yard nekik, az végül is fontosabb tremendoujobnak mint a győzelem, lehet pont ezért bridgewater a kezdő.

Cserének hülyeség volt hozni, kezdőnek szomorú. Lockkal nagyjából ugyanitt lennénk. Talán az 3 forduló után egy hétig elhisszük, hogy mégis ő a franchise QB, de valószínűbb, hogy nem. A kérdésem csak az, hogy mi értelme ezen vitatkozni? Nem mindegy? Tavasszal effektíve ugyanúgy QB nélkül állunk majd, akármilyen szoros volt is a QB verseny vagy sem.
| Persze ez is egy A+os move volt, de ezt megírtem hogy ezt magamba folytom. |

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Várni akartam még vele, nem a 8. hét után akartam behozni, de ennyi Rodgersezés és Fieldsre fókuszálás mellett kénytelen vagyok megemlíteni, hogy egy bizonyos Matt Stafford akiért a korlátolt lehetőséggel bíró Ramset kellett volna felüllicitálni, a liga top3 QB-jának egyike. Erősen lehet vitatkozni, hogy nem a legjobb-e idén. 33 évesen.

Elképesztően fájt volna lehajolni.
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Én örültem volna ha innen vonul vissza, de erre nemigazán volt reális esély soha sem. Sztem is potens játékos még most is, bár innen minden év egy nagy kérdőjel, akárhogy számolod.
Én ezt a vezér dolgot egy szurkolók által beleképzelt dolognak tartottam és tartom most is, sose volt igazi vezér, nem lehet egy lapon említeni egy Ware hatásával, mindenesetre évekig a legjobb játékosunk volt, PM óta nem csak a D#-ben.
De ok, értem a lényeget, akkor mondjuk azt h sokkal jobb valuet kaptunk érte, mintha elment volna nyáron, márpedig nagyon nagy valószínűség szerint elment volna. Ha ahhoz mérjük h innen vonul vissza és még vagy három évig ilyen szinten játszik áron alul, akkor persze, akasszuk is fel a teljes vezérkart.

A példáid pedig szerintem több ízben sántítanak, CHJ -már az utolsó denveri évében is teszem hozzá- árnyéka önmagának -máramikor a pályán van-, Lindsay retekszar idén, Fuller low risk, high reward játékos, aki úgy néz ki besült, de amikor leigazoltuk ez egyáltalán nem így nézett ki, Wolfe - Casey párhuzam is utólag néz ki jól, valójában Casey jobb játékos volt mint Wolfe, korban meg kb ugyanott voltak és még csak azt sem lehet mondani h kevésbé volt sérülékeny. Chubb valóban nem ér annyit amiért hoztuk, de a sérülései miatt, akkor és ott jónak tűnt -sírógörcsöt kapott volna a fórum Allen miatt, akkor és ott teszem hozzá ismét csak-, Surtain pedig csak akkor lesz fejvakarós ha Fields és/vagy Jones kiegyenesedik, egyelőre ők sem néznek ki future HoF-nek, de itt is pár év múlva leszünk okosok.

És a fő kérdésedre a válasz, igen ők elhitték h ez egy contender csapat, mintahogy az összes szakíró leírta h ez a keret az nfl krémjéhez tartozik éppencsak a QB poszt - valamint az edzői kar- nem üti meg a nívót.

Most már egyértelmű h nem az, és ezt látja Paton is, remélem több trade is követi a mostanit.
Általános Doktor
Több alkalommal derült ki indirekt módon, hogy 2016 óta Miller az aki összefogta ezt a csapatot a pályán kívül. Nem úgy hogy reklámozva volt, hogy Miller milyen jó arc, hanem pl úg hog Chad Kelly hazafelé egy Miller által rendezett partyról pontpontpont... Szerintem nagyon fontos, hogy legyen ilyen.
Igaz ugyanúgy nem mentünk vele semmire mint a sok-sok A+ igazolással - főleg nem Kelly - de a 2015ös bajnok csapat egyik titka - szerintem - az volt, hogy nagyon együtt voltak. Manning és Ware miatt. Én úgy érzem ez az együtt lét azóta Millerrel is meg lett volna. Ez biztos hogy nem elégséges feltétel a sikerhez, ki tudja lehet nem is feltétlen szükséges, lehet jön magától is a sikerekkel, de mindenképp egy pozitív dolog.

Jobb valuet kaptunk, de az a jobb value attól még csak egy 2+3, az még nekünk pont semmire sem elég.

Nehéz jó példákat hozni, mert annyi van. Minden A++ és minden után valahogy szarabb lesz a csapat. Lindsay rosszul választott csapatot, de az nem jelenti azt, hogy nálunk rosszabb lenne, mint Gordon vagy Williams. Kevesebb győzelmünk vele se lenne. CHj magához képest volt gyengébb egy számára kevésbé fekvő rendszerben egy képességeihez kevésbé fekvő szerepkörben. Senki sem volt jobb a rákövetkező évben, mint ő volt az "árnyéka önmagának szezonban", de ez persze mind szubjektív, az ő csapatválasztását se értettem, de ez végül is az ő baja, vagy lehet hiányzott neki az újabb edzőváltás. Fuller 1 éve mégis hogy a fenébe lehet high reward, 1 év mégis milyen dimenzióban lehet hight? Ha Super Bowlt nyerünk, spoiler: Nem fogunk.
Chubb egy pass rusher. Woods sémájában ami a passz siettetésére épült nem volt rossz akár pro bowler is lehetett volna, ebben a mostaniban súlytalan akkor is amikor játszik, nem az az allaround játékos mint Miller, 1/5ösként lehetne, de nem az és nem (csak) a sérülései miatt. Ettől még persze 4 évből 2-t gyakorlatilag kihagyott... Surtainnek nem is tudom milyen szinten kéne játszania, hogy ne legyen fejvakarós a pick, mondjuk olyan Bailey/Talib/CHJ, akármennyire is jobb lett nélkülük a csapat (meg az eredmények), főleg ha igaz, hogy miylen dealt hagytunk az asztalon az 1/9ért.

De sántíthatnak a példáim, csak mindig ugyanoa jutunk vissza, A+, A+, A+, A+, A+ erre mégis 5-11, 6-10, 7-9, 5-11. Ugyanaz a szar 5. éve, de biztos tényleg minden példa sánta, és minden tranzakció A+ volt valójában. Ja és most meg NFZ 2.0-van.

Ez a keret meg, ahogy többen leírtuk szakvizsga nélkül is, sok helyre tartozott csak az nfl krémjébe nem. Az hogy a Broncos FO befolyása alatt álló írók ezt sulykolták egy dolog, az hogy ezt valóban elhiszi-e az FO az már más, Vegasban a bukik az oddsok felállításánál valahogy látták, hogy más a helyzet, de nekik az önjelölt szakírókkal ellentétben el kell számolniuk a predikcióikkal és nem lehet náluk 20 csapat A- - A+ értékelésú 10 csapat C+ - B+ értékelésú a maradék 2 meg F.
Az hogy egy elit QB-ra voltunk, na az meg nem sánta, hanem lábnélküli érv, mert elit QB-val minden csapat contender, még mi is, de minden más csapat is. Még a Lions is az lenne, legfeljebb elszúrnák valahogy...

Én vissza fogtam idén a negatív hullámokat, nem mondhatjátok, és még azt is megértem hogy takarítanak, és elküldik Millert, de hogy beállítják A+nak az elcserélését azt nem veszi be a gyomrom... Mondják azt hogy a halottnak már nem fáj a rúgás, de A+????, felhergelem magam így estére...

Persze jövőre megint contender csapatunk lesz mert még mindig azt hiszi mindenki hogy elit védelmünk van, és emlékszik a sok korai támadó pickre, az hogy hírmondója sincs már az elit védelemnek, vagy hogy mennyire vált be a támadó oldali nagybevásárlás valahogy nem ragad bele az emlékezetekbe...

Inkább magamba foyltom a bánatom, csak annyi még, hogy:
A+

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Zárójelben kell megemlítenem, félreértés van. Nem azért gyújtottam alá Paton-nek, mert nem húzta ki Fields-et, hanem azért, mert úgy szólt a székfoglalója, hogy Paton agresszív lesz az évek óta balfasz qb kérdésben. Erre az agresszivitásra több opciója volt, és egyikkel sem élt. Minden agresszívitása az volt, hogy az 50 centes boltból elhozta Teddy Bridgewatert, amikor senki nem figyelt oda. Majd jött a pr, hogy versenytársnak hozták Locknak. Kaptam én itt eleget, mert méltatlankodni merészeltem a fórumon, és megnyugtattatok, Teddy csak cserének jött, a fizuja is cserepénz. Aztán ez a Teddy gyerek úgy nyomta le Lockot a tc-n, mint a szart, és ez nem Teddy dicsérete. Ma ő a kezdőnk. És Isten ments, hogy Lock újra lasztit kapjon. Egy újabb elpazarolt, céltalan év, ha európai szemüvegen keresztül nézem ezt a sportot, vagy ha tudom amerikai szemüvegen keresztül nézni. Teljesen súlytalanok vagyunk az egyik legkönnyebb sorsolással, arra is képtelenek vagyunk harmadik éve folyamatos edzői stábbal, hogy egy wild card helyért versenyben legyünk a szezon felénél se. Miller elboltolása pedig igazolja, elengedjük a szezont. Lehet, hogy Patonnak racionálisnak kell lennie, nyilván, de a marketingben is elvárom tőle, hogy legyen az. Nem szívlelem Patont, és ha akarnék, türelmes lennék, hisz ez csak egy játék nekem. De nem akarom, mert a türelmemet a Super Bowl win óta elfogyasztotta az a rengeteg minősíthetetlen döntés és a járulékos mellébeszélés, ami oda vezetett, hogy ez a csapat és a vezetése egy kézlengyintést sem ér. Minden pozitivitásom abban van, hogy érkezik egy új tulajdonos, aki nem viszi el a városból a csapatot, és aki kisöpör mindent és mindenkit innen, a történelmen, a stadionon, a szurkolókon kívül. Én nem vagyok megrendülve Miller távozása miatt. Szeretem őt annyira, hogy tudjak örülni annak, hogy végre értelmet kap a pályafutása második fele. Jobban, sokkal jobban kellett volna vigyáznunk rá. Azt a szenvedést, amit itt csinál csóri srác négy éve, nehéz volt már nézni. Neki biztosan A+ lesz ez a trade. Mert ő is rájön, van élet Denver után is, Coloradon kívül is. Visszavonulni innen fog. Én meg örülök, hogy ennyi ideig a részünk volt benne.
Zalán
Mennem kell de pár gyors észrevétel:
- nem nyomta le Teddy Lockot a TC-n, "even-stven" volt, csak Vic a magas padlót választotta mert féltette a szaros seggét;
- az egész cap arra lett eltolva h egy bomba tradet össze tudjunk hozni, egyértelműen Rodgersre volt felhúzva ez, idén még nem jött be, ha jövőre bejön, akkor remélem megbocsátjuk -ha nem, akkor is megérte megpróbálni szvsz.
Általános Doktor
- Lenyomta, ő a kezdőnk, és láttuk a kontrasztot abban a félidőben, amikor beállt. És Miller is egész másképp nyilatkozott Teddyről, mint bàrkiről itt Manning óta.
- ha, nem, megérte. nem, nem érte meg. Minden még itt lévő érték egy évet elpazarolt. Továbbá semmibe nem került volna Fieldset kipróbálni. Az ölünkbe hullott, egy gombot kellett volna megnyomni, elvenni, ami a miénk. Ha bejön Rodgers, ez a srác pedig nem, hát majd elcseréled. Évek óta nem húzunk qb-t, mert félünk, vagy mit tudom én miért. Bejött a mondás, az kockáztat a legnagyobbat, aki nem kockáztat. A qb-n múlik egy csapat, mindenki más pótolható. Oly egyszerű ez

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Ilyen 3. Korokkel nem lehet rebuild

több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Zárójelben kell megemlítenem, félreértés van. Nem azért gyújtottam alá Paton-nek, mert nem húzta ki Fields-et, hanem azért, mert úgy szólt a székfoglalója, hogy Paton agresszív lesz az évek óta balfasz qb kérdésben. Erre az agresszivitásra több opciója volt, és egyikkel sem élt. Minden agresszívitása az volt, hogy az 50 centes boltból elhozta Teddy Bridgewatert, amikor senki nem figyelt oda. Majd jött a pr, hogy versenytársnak hozták Locknak. Kaptam én itt eleget, mert méltatlankodni merészeltem a fórumon, és megnyugtattatok, Teddy csak cserének jött, a fizuja is cserepénz. Aztán ez a Teddy gyerek úgy nyomta le Lockot a tc-n, mint a szart, és ez nem Teddy dicsérete. Ma ő a kezdőnk. És Isten ments, hogy Lock újra lasztit kapjon. Egy újabb elpazarolt, céltalan év, ha európai szemüvegen keresztül nézem ezt a sportot, vagy ha tudom amerikai szemüvegen keresztül nézni. Teljesen súlytalanok vagyunk az egyik legkönnyebb sorsolással, arra is képtelenek vagyunk harmadik éve folyamatos edzői stábbal, hogy egy wild card helyért versenyben legyünk a szezon felénél se. Miller elboltolása pedig igazolja, elengedjük a szezont. Lehet, hogy Patonnak racionálisnak kell lennie, nyilván, de a marketingben is elvárom tőle, hogy legyen az. Nem szívlelem Patont, és ha akarnék, türelmes lennék, hisz ez csak egy játék nekem. De nem akarom, mert a türelmemet a Super Bowl win óta elfogyasztotta az a rengeteg minősíthetetlen döntés és a járulékos mellébeszélés, ami oda vezetett, hogy ez a csapat és a vezetése egy kézlengyintést sem ér. Minden pozitivitásom abban van, hogy érkezik egy új tulajdonos, aki nem viszi el a városból a csapatot, és aki kisöpör mindent és mindenkit innen, a történelmen, a stadionon, a szurkolókon kívül. Én nem vagyok megrendülve Miller távozása miatt. Szeretem őt annyira, hogy tudjak örülni annak, hogy végre értelmet kap a pályafutása második fele. Jobban, sokkal jobban kellett volna vigyáznunk rá. Azt a szenvedést, amit itt csinál csóri srác négy éve, nehéz volt már nézni. Neki biztosan A+ lesz ez a trade. Mert ő is rájön, van élet Denver után is, Coloradon kívül is. Visszavonulni innen fog. Én meg örülök, hogy ennyi ideig a részünk volt benne.
Zalán
Mennem kell de pár gyors észrevétel:
- nem nyomta le Teddy Lockot a TC-n, "even-stven" volt, csak Vic a magas padlót választotta mert féltette a szaros seggét;
- az egész cap arra lett eltolva h egy bomba tradet össze tudjunk hozni, egyértelműen Rodgersre volt felhúzva ez, idén még nem jött be, ha jövőre bejön, akkor remélem megbocsátjuk -ha nem, akkor is megérte megpróbálni szvsz.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Bozontron Denver Broncos 369
Lassan mindent elkövet a “szakmai” stáb, hogy ki tudja hány év után elkezdjek más csapatok iránt is érdeklődni szurkolás terén, mert az amerikai focit jobban szeretem annál, hogy minden héten egy teljesen nyomorék együttest nézzek, aztán holtszezonban meg izguljak értük, hogy jó döntéseket hozzanak. Nyilván a Denver marad a szívem közepén, de lassan már konkrétan büntetésnek érzem, hogy ide szurkolok. Millert eltradelni két szaros pickért az olyan mintha mondjuk Bridgewater jelentené a QB megoldást. Ja várj…

Tudom, nem illik ilyeneket mondani, de ha mindig szembe vagyok köpve akkor azért csak félre húzom a fejem egy idő után. Takarodjon mindenki a bús picsába mostmár.
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Én örültem volna ha innen vonul vissza, de erre nemigazán volt reális esély soha sem. Sztem is potens játékos még most is, bár innen minden év egy nagy kérdőjel, akárhogy számolod.
Én ezt a vezér dolgot egy szurkolók által beleképzelt dolognak tartottam és tartom most is, sose volt igazi vezér, nem lehet egy lapon említeni egy Ware hatásával, mindenesetre évekig a legjobb játékosunk volt, PM óta nem csak a D#-ben.
De ok, értem a lényeget, akkor mondjuk azt h sokkal jobb valuet kaptunk érte, mintha elment volna nyáron, márpedig nagyon nagy valószínűség szerint elment volna. Ha ahhoz mérjük h innen vonul vissza és még vagy három évig ilyen szinten játszik áron alul, akkor persze, akasszuk is fel a teljes vezérkart.

A példáid pedig szerintem több ízben sántítanak, CHJ -már az utolsó denveri évében is teszem hozzá- árnyéka önmagának -máramikor a pályán van-, Lindsay retekszar idén, Fuller low risk, high reward játékos, aki úgy néz ki besült, de amikor leigazoltuk ez egyáltalán nem így nézett ki, Wolfe - Casey párhuzam is utólag néz ki jól, valójában Casey jobb játékos volt mint Wolfe, korban meg kb ugyanott voltak és még csak azt sem lehet mondani h kevésbé volt sérülékeny. Chubb valóban nem ér annyit amiért hoztuk, de a sérülései miatt, akkor és ott jónak tűnt -sírógörcsöt kapott volna a fórum Allen miatt, akkor és ott teszem hozzá ismét csak-, Surtain pedig csak akkor lesz fejvakarós ha Fields és/vagy Jones kiegyenesedik, egyelőre ők sem néznek ki future HoF-nek, de itt is pár év múlva leszünk okosok.

És a fő kérdésedre a válasz, igen ők elhitték h ez egy contender csapat, mintahogy az összes szakíró leírta h ez a keret az nfl krémjéhez tartozik éppencsak a QB poszt - valamint az edzői kar- nem üti meg a nívót.

Most már egyértelmű h nem az, és ezt látja Paton is, remélem több trade is követi a mostanit.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Zárójelben kell megemlítenem, félreértés van. Nem azért gyújtottam alá Paton-nek, mert nem húzta ki Fields-et, hanem azért, mert úgy szólt a székfoglalója, hogy Paton agresszív lesz az évek óta balfasz qb kérdésben. Erre az agresszivitásra több opciója volt, és egyikkel sem élt. Minden agresszívitása az volt, hogy az 50 centes boltból elhozta Teddy Bridgewatert, amikor senki nem figyelt oda. Majd jött a pr, hogy versenytársnak hozták Locknak. Kaptam én itt eleget, mert méltatlankodni merészeltem a fórumon, és megnyugtattatok, Teddy csak cserének jött, a fizuja is cserepénz. Aztán ez a Teddy gyerek úgy nyomta le Lockot a tc-n, mint a szart, és ez nem Teddy dicsérete. Ma ő a kezdőnk. És Isten ments, hogy Lock újra lasztit kapjon. Egy újabb elpazarolt, céltalan év, ha európai szemüvegen keresztül nézem ezt a sportot, vagy ha tudom amerikai szemüvegen keresztül nézni. Teljesen súlytalanok vagyunk az egyik legkönnyebb sorsolással, arra is képtelenek vagyunk harmadik éve folyamatos edzői stábbal, hogy egy wild card helyért versenyben legyünk a szezon felénél se. Miller elboltolása pedig igazolja, elengedjük a szezont. Lehet, hogy Patonnak racionálisnak kell lennie, nyilván, de a marketingben is elvárom tőle, hogy legyen az. Nem szívlelem Patont, és ha akarnék, türelmes lennék, hisz ez csak egy játék nekem. De nem akarom, mert a türelmemet a Super Bowl win óta elfogyasztotta az a rengeteg minősíthetetlen döntés és a járulékos mellébeszélés, ami oda vezetett, hogy ez a csapat és a vezetése egy kézlengyintést sem ér. Minden pozitivitásom abban van, hogy érkezik egy új tulajdonos, aki nem viszi el a városból a csapatot, és aki kisöpör mindent és mindenkit innen, a történelmen, a stadionon, a szurkolókon kívül. Én nem vagyok megrendülve Miller távozása miatt. Szeretem őt annyira, hogy tudjak örülni annak, hogy végre értelmet kap a pályafutása második fele. Jobban, sokkal jobban kellett volna vigyáznunk rá. Azt a szenvedést, amit itt csinál csóri srác négy éve, nehéz volt már nézni. Neki biztosan A+ lesz ez a trade. Mert ő is rájön, van élet Denver után is, Coloradon kívül is. Visszavonulni innen fog. Én meg örülök, hogy ennyi ideig a részünk volt benne.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Néha van egy olyan érzésem h európai szemüveggel nézi pár szurkolótársunk az NFL-t. Főleg az FA, meg a tradeek kapcsán jön ez elő, de vegyük már észre h ebbe a túlkompenzálós, így fizetési sapkás modellbe nem fér bele a szentimentalizmus. Attól h elmegy ki-ki kedvenc játékosa, attól még nem lesz elégetnivaló egy GM. Attól h nem húzza ki a kedvenc prospectünket még szintén nem kell alágyújtani.

Ez a trade A+os a részünkről, ha érzelemmentesen nézzük, ne hibáztassuk már Patont ezért.
Általános Doktor
Most nagyon nem értek egyet veletek. Nem európai szemüveg, mert nem a romantika mondatja kizárólag hogy nem szabadott volna elküldeni, hanem a szakmai tények is. Az egyik legjobb pass rusher a ligában. Jelenleg. Nem a múltja alapján. Az, hogy ő a franchise arca, vezére, kapitánya, top2 játékosa, mellékes.

És kicsit helyezzük már kontextusba. Harmadik kör végéből két patront is ellőtt Paton.
1. ILB aki injury prone miatt eddig alig játszott
2. Center akiről kiderült hogy nem tud snapet feladni.

Ok, lehetnek még jó játékosok, abszolút nem ezt mondom, de érzed a potenciális plafonuk, és a Von Miller akár csak mostani szintje, fontossága közti különbséget? Mert szerintem lehet érezni. Beleszámolva nyilvánvalóan a potenciálisan foglalt cap space-t is, mert csak Millert és a pickeket egyberakva baromi nagy a kacsacsőr. Átfordulni évi mondjuk 12 millió, 3 évvel sem fordul meg, max kisebb lesz valamivel.
több mint 2 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hagyjik már. A 2+3 eleve nem akkor érték, hogy A+ legyen, ezt hagyjuk meg a blockbuster trade-eknek, nem csak F, B és A+ értékelés létezik...
De leginkább meg a csapat arcát elcserélni nem lehet A+, akármit is kapsz érte, Von felbecsülhetetlen űrt hagy maga mögött az öltözőben. Jól jön 2 pick, több mint a kompenzáció lett volna érte, de pótolni nem fogjuk tudni belőle.

Von megérdemli, hogy egy jól működő csapatban játszhasson, a denveri vezetés meg nem érdemli meg Millert, főleg azok után ahogy a többi alapembert kezelte. Mi szurkolók viszont megérdemeltük volna, hogy itt töltse teljes pályafutását.

Valójában minket fosztottak meg az utolsó játékostól, akiért volt értelme fennmaradni hajnalban nézni a meccset és beadják nekünk, hogy A+, mint A+ volt Wolfe-ot elküldeni és "3 meccs 3 L" Casey-t hozni a helyére, meg A+ volt nem megfizetni CHJ-t és hozni Bouyét helyére, meg A+ volt Csabit draftolni, meg A+ volt Surtaint draftolni, meg A+ volt Fangio kinevezése, meg A+ volt Fuller 1 évre. 2015 óta csupa A+os tranzakciót hajtunk végre és hol tartunk vele? Megverjük még az Eaglest és a Lionst, okozunk 1 meglepetést és lesz 7-10, egy 2005 óta nézem az NFL-t nem volt még ilyen gagyi sorosolásunk szezonban?

Ha takarítani kell takarítani kell. Ha jön belőle egy 2 körös futó max 4 év pályafutással és egy 3. körös sérült TE, semmivel se vagyunk előrébb, míg Von legalább vezére lehetett volna egy újjáépülő csapatnak is, de takarítsunk. De akkor mi a faszért nem nyáron takarítottunk. Újra megkérdezem mi értelme volt Fullernek? Tényleg elhitték maguknak, hogy ez egy contender csapat?

Örülök, hogy Von jobb helyre került, mint Chris Harris vagy Lindsay. És persze főleg jobb helyre került, mint Denver, de ez nekünk ha már csak szélsőségekben lehet ítélkezni ugyanolyan F- mintha jövő tavasszal ment volna el ellenérték nélkül. Nem tudjuk pótolni. Nem fogjuk pótolni. Hiányozni fog. Hiányozni fog a pályáról. Hiányozni fog az öltözőből. De van egy újabb 1000. A+ tranzakciónk egy újabb losing seasonben, Yeeeeeee....

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
😞
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 976 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Néha van egy olyan érzésem h európai szemüveggel nézi pár szurkolótársunk az NFL-t. Főleg az FA, meg a tradeek kapcsán jön ez elő, de vegyük már észre h ebbe a túlkompenzálós, így fizetési sapkás modellbe nem fér bele a szentimentalizmus. Attól h elmegy ki-ki kedvenc játékosa, attól még nem lesz elégetnivaló egy GM. Attól h nem húzza ki a kedvenc prospectünket még szintén nem kell alágyújtani.

Ez a trade A+os a részünkről, ha érzelemmentesen nézzük, ne hibáztassuk már Patont ezért.

Hozzáteszem h én is meg vagyok rendülve és mérhetetlenül szomorú vagyok -mint szurkoló- mert egy olyan ikont veszítünk, akiből 10 évente van 1-2, de ettől ez még sajnos racionális lépés.

Az eddigiekhez:
- Fullerért nem jár komp pick, mert tradeltünk érte | szerk: nem emlékszem h miért, de elvileg érte nem jár, | ha egy 6. kört kapnánk holnap vkitól már az ajándék lenne;
- a jövő évi draft class értékelni is kicsit korai, lásd a tavalyi sztár QB felhozatalnak is nagyobb volt a füstje, mint a lángja (itt sem érdemes temetni még senkit persze, de egyelőre dadog a szekér mindegyiknél);
- Paton BPA-zni fog, akár trade árán is, sztem felelőtlenség megjelölni bármilyen posztot, mint tuti tippet - a CB pick is ezt támasztja alá;
- az h nem takarítja el az előző edzői gárdát a 0. napján az egy készhelyzet volt, nem lehet neki felróni;
- azt h megpróbált mindent alájuk pakolni szintén balgaság Paton számlájára írni;
- a Bridgewater trade még most is jó deal, pedig nagy összegben fogadnék rá h nálam jobban kevesen utálják h ő a kezdőnk, de akárhogy nézem szarért hugyért leakasztottunk egy nfl középszer QB-t;
- az h Paton nem nyúl át Vic feje felett (pl. a QB csata eldöntésnél, ami sztem továbbra is vicc volt) hosszútávon szintén jó jel - a GM ne ugasson bele a gameplanbe, rúgja ki az edzőt ha nem tetszik a végeredmény, de neki az a dolga h mindent az edző alá pakoljon.

Peace

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nem mellesleg Paton sztem levonta a következtetés h QB-t kell draftolnia, ott pedig kelleni fog a muníció a feltrade-hez.
empty taxi
Nem fog QB-t draftolni ebből a classból. Csávó kijelentette, hogy amíg ő itt van, BPA húzás van az első körben.

Értsd: nem fogadta el a két első + 1 második körös ajánlatokat az 1/9-ért és Fieldset sem húzta ki. Miközben Surtain az akkor még caoda CB-sornak hitt állományunkra lett ráhozva Darby és Fuller szintű igazolások után.

Pass rushert fogunk húzni.
Cruyffista
és bohóckodtok még 1 évet Teddyvel? Child, pls.
Ha ez a forgatókönyv, a fanbase máglyán égeti el Patont.
empty taxi
Én már alágyújtottam, miután nyáron úgy kúrt át engem, hogy öröm volt nézni.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
és bohóckodtok még 1 évet Teddyvel? Child, pls.
Ha ez a forgatókönyv, a fanbase máglyán égeti el Patont.
empty taxi
Ha érdekelné mit gondolnak a szurkolók, nem merte volna meghúzni a Teddy cserét draft dayen és bent hagyni Fieldséket.

Nem mondom, hogy nem megy rá QB-ra, de ha rámegy az már ligán belülről fog történni. Legalábbis nagyon durván a felfogásával, eddigi cselekedeteivel ellentétes lenne ha megtenné. Ráadásul Teddy-t nem utálja a szurkolótábor. Edzőket, falakat, alulteljesítő secondary-t szidjuk, szidják mindenhol.

Mondom, 0. pont: Paton tavasszal top tier forrás szerint ráment Floydra, de a Rams túllicitált minket. Ő nem akart új szerződést adni Millernek. Sem most, sem akkor. Szóval ez a move nem azt jelenti, hogy felcserére tárazott be. Én legalábbis így látom.