Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 2 éve
Törölt felhasználó
Comp update: Rams are sending the Broncos a second- and third-round pick in the 2022 draft in exchange for eight-time Pro Bowl LB Von Miller, per sources
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Scheftertől az info
Blockbuster: Broncos are finalizing a trade to send eight-time Pro Bowl linebacker Von Miller to the Los Angeles Rams in exchange for two second-day 2022 draft picks, league sources tell ESPN.

Miller is now saying his goodbyes to his friends in the Broncos’ training facility.

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
Hat ez a győzelem katasztrófa volt. Az utolsó offensive drive meg is mutatta szépen, hogy mennyire egy szétesett, felkészületlen csapat ez. Jól mutat a W, de ezt inkább köszönjük meg a WFT-nek, mert egy minimálisan jobb csapat nagyon csúnyán megvert vna minket megint.
roberto23
nehéz mit mondani és hova tenni a csapatot
a védelem ahhoz képest menyni a hiányzó bőven felülteljesít, de nézni meg nagyon szar őket mert rengeteg a kis egyéni hiba ami felbasz

a támadósor borzalmas, a fal, teddy, gordon, gameplan mind kurvagyenge
fant-big o nem tud blokkolni mégis folyamat küldjük őket

a WR crew sztem kurvajó és viszonylag mély is, de nehéz nekik

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hat ez a győzelem katasztrófa volt. Az utolsó offensive drive meg is mutatta szépen, hogy mennyire egy szétesett, felkészületlen csapat ez. Jól mutat a W, de ezt inkább köszönjük meg a WFT-nek, mert egy minimálisan jobb csapat nagyon csúnyán megvert vna minket megint.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
több mint 2 éve
dreadman Denver Broncos 153
Nyögvenyelős volt. A vége meg infarktusos, balfaszkodós. De megvan a W.

Szerkesztette: dreadman

Positive Vibration
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Szar az egész
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician
miller out 😕


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...

Cruyffista
Gondolom a Sheriffnek is olyan szép estét rendeznek a fiúk, mint Shannynek sikerült.. 😳

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Jeudy tényleg visszatér majd? Ha másra nem a szezon vége jó lesz a Sutton, Jeudy, Fant, Patrick négyes tesztelesere, hogy ki kap majd combos nagy pénzt.
Mondjuk egy QB nem ártana hozzá
FLZOLI
Ebből négy ezer yardos csókát csinált volna egy leszállóágban lévő Manning. Hamlerről nem is beszélve. Szomorú jelenidők..

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jeudy tényleg visszatér majd? Ha másra nem a szezon vége jó lesz a Sutton, Jeudy, Fant, Patrick négyes tesztelesere, hogy ki kap majd combos nagy pénzt.
Mondjuk egy QB nem ártana hozzá

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 248 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Egyébként én az új HC majd választ QB-t elmélettel nem értek egyet. Szerintem QB és HC nélkül januárban a GM-nek kell A és B terves QB szerzési projekthez HC-t választania. És Patonnak ahogy láttuk tavasszal, elég határozott, maximalista elképzelése van arról milyen QB-ért adna értéket. Szóval szerintem nem azért nem megy most Watson és Tua után, mert a HC-ra vár. És nem is adná át a döntési jogot a GM-i pályafutása legfontosabb döntésében. Aztán meglátjuk, de meglepne ha idejönne xy jóskapista, azt mondaná a HC interjún neki Jimmy G kell, aztán Paton megelégedne vele.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Idetrédelték Kenny-t… Szemetek.. 👩🏻‍🦰
Zalán
Win now van, vazze!! 😀
roberto23
Sztem kifejezetten jól jártunk ár-értékben.

Am ez a két trade egy erős gesztus Patontól, egyben jelzés is, hogy idén már nem mentheti meg a seggét Vic a sérülésekkel.
Általános Doktor
Hát remélem is, hogy így lesz.

Bár amúgy én is hasonlót érzek, de nekem inkább Fangio nyilatkozatai a beszédesek, érzi, hogy bukta lesz ebből neki. Tavaly szerintem biztosabb volt a dolgában, a Lock esettől függetlenül is.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Idetrédelték Kenny-t… Szemetek.. 👩🏻‍🦰
Zalán
Win now van, vazze!! 😀
roberto23
Sztem kifejezetten jól jártunk ár-értékben.

Am ez a két trade egy erős gesztus Patontól, egyben jelzés is, hogy idén már nem mentheti meg a seggét Vic a sérülésekkel.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Idetrédelték Kenny-t… Szemetek.. 👩🏻‍🦰
Zalán
Win now van, vazze!! 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Ha ilyen jó a kapcsolat a Rams-el HC-t, Donaldot vagy Ramseyt nem akarják boltolni?😊 Van itt cserébe minden ami csak kellhet egy looser szezonhoz 🙂

több mint 2 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Idetrédelték Kenny-t… Szemetek.. 👩🏻‍🦰

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 2 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Egyébként az az érdekes idén még nem is látszik egyértelműen MVP esélyes. Henry is befuthat pl ha így folytatja és Brady Rodgers vagy Burrow vagy épp Carr nem növeli a tempón.
dande
Szerintem ha tavaly nem kaphatta meg Henry, vagy előtte a kimagasló éveikben Hopkins, Julio Jones, JJ Watt, Von Miller, Donald, AB stb fel sem merülhettek komolyabban, akkor most is QB fogja kapni.

Prescott, Stafford, Brady a 3 legjobb eddig szerintem. Egyébként én is Henry-nek adnám, de nem látok sok esélyt. 3-4 játékhét és meglesznek a favoritok akiket hype-ol, összehasonlít a média.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Egyébként az az érdekes idén még nem is látszik egyértelműen MVP esélyes. Henry is befuthat pl ha így folytatja és Brady Rodgers vagy Burrow vagy épp Carr nem növeli a tempón.
dande
Ha végig bírja Henry kell legyen. Esetleg Diggs de ez elég elvetemült forgatókönyv

több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyébként az az érdekes idén még nem is látszik egyértelműen MVP esélyes. Henry is befuthat pl ha így folytatja és Brady Rodgers vagy Burrow vagy épp Carr nem növeli a tempón.
dande
Megkapja majd Peyton😊

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként az az érdekes idén még nem is látszik egyértelműen MVP esélyes. Henry is befuthat pl ha így folytatja és Brady Rodgers vagy Burrow vagy épp Carr nem növeli a tempón.