Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Szombaton mi is küldünk valakit Kaepernick nyílt edzésére vagy mi a tökömre.

Ezzel szerintem el is dőlt ki lesz az új qb. 😉
roberto23
tebow?
Negritis
Egyértelmű.

Közben Callahan úgy néz ki IR... Vicc...

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Szombaton mi is küldünk valakit Kaepernick nyílt edzésére vagy mi a tökömre.

Ezzel szerintem el is dőlt ki lesz az új qb. 😉
roberto23
tebow?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Szombaton mi is küldünk valakit Kaepernick nyílt edzésére vagy mi a tökömre.

Ezzel szerintem el is dőlt ki lesz az új qb. 😉

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Akkor már inkább Mariota vagy Winston.
Bőven fiatalok még annyira, hogy ki lehessen hozni belőlük valamit egy jó rendszerben
FLZOLI
keenum nem volt elég? 😀
Negritis
Igaz, akkor toljuk fullba a nosztalgiát, és jöjjön Eli. Manningel nem tévedhet Elway.
FLZOLI
inkább archie

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Akkor már inkább Mariota vagy Winston.
Bőven fiatalok még annyira, hogy ki lehessen hozni belőlük valamit egy jó rendszerben
FLZOLI
keenum nem volt elég? 😀
Negritis
Igaz, akkor toljuk fullba a nosztalgiát, és jöjjön Eli. Manningel nem tévedhet Elway.

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Akkor már inkább Mariota vagy Winston.
Bőven fiatalok még annyira, hogy ki lehessen hozni belőlük valamit egy jó rendszerben
FLZOLI
Mondjuk ha Lock az utolsó két meccsen annyira penge lenne, hogy biztos lenne a kezdő szerepe jövőre, mögé backup-nak el tudnám képzelni Mariota-t. Kezdőnek semmiképp sem. Plusz ki tudja mennyire nyírták ki az önbizalmát a Titans-ben.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Akkor már inkább Mariota vagy Winston.
Bőven fiatalok még annyira, hogy ki lehessen hozni belőlük valamit egy jó rendszerben
FLZOLI
keenum nem volt elég? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Akkor már inkább Mariota vagy Winston.
Bőven fiatalok még annyira, hogy ki lehessen hozni belőlük valamit egy jó rendszerben

több mint 4 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki Newton elmúlt négy éve után felhúzza a szemöldökét ezeken a mondatokon
Wyatt
Én sose tartottam akkora kalibernek, mint sokan, de a SB50 óta még annál is kevésbé tartom komoly franchise QB alapanyagnak. Lehet ezért megköveznek majd egy páran, de én így látom...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 4 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
Ha Newton használható lenne (akár csak jövő időben is) akkor a Panthers nem engedné el.És ennyi.Ezen felesleges agyalni.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki Newton elmúlt négy éve után felhúzza a szemöldökét ezeken a mondatokon

több mint 4 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Ha már Lock, tegnap edzésbe állt ő és Patrick is, minden bizonnyal ők jönnek majd vissza IR-ról (úgyh Riddick egy újabb jól sikerült FA igazolás). És a csoda, Callahan edzésbe állt és jelen állás szerint hétvégén játszani is fog. | Mondjuk itt pár tartottunk párszor idén... |
roberto23
Riddick apróért jött Bookerrel versenyezni. Lehet neki nagyobb szerepet szántak volna, de ez elhanyagolható. Bookernek érzésre nincs 10 offensive snapje, passz játékban (ebben hozhatott volna többet Riddick) meg így is bőven kiveszi a részét Lindsay és Freeman.
 twitter.com/LateRoundQB/status/1193994316320006144

Flacco, James, Callahan a kezdőbe lettek volna hozva. Egyrészt a pénzt költhettük volna másra, másrészt így olyan mintha nem hoztunk volna kezdőt ezekre a posztokra. Fangio said the status of RT Ja'Wuan James (knee) is "up in the air." Bármit is jelentsen ez.
Callahan csodát majd elhiszem, ha pályára lép.
 twitter.com/MaseDenver/status/1193971655263031302
Do. Or do not. There is no try
Black_Adder
Valamiért úgy rémlett, hogy viszonylag sokat perkálunk Riddick-nek is, de így tényleg nem oszt, nem szoroz.
roberto23
1 évre adtunk neki 2,5 milliót, nem jó, de nem is tragikus... 😀

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Newton a tavalyi szezont, és az ideit is sérüléssel kezdte meg, így az ezekben nyújtott teljesítménye nem teljesen mérvadó. Most úgy tűnik, hogy a következőre teljesen fel fog épülni. Én az ő nevét nem mosnám össze Winstonékkal. Ha egészséges és motivált, és ez a kulcs, akkor mondjuk egy _nem első körért még jobb döntés is lehet, mint 2 éve Cousins lett volna full garantált maxért.
Cruyffista
már bocsánat de mire építed ezt?
ez kb olyan mintha abban bíznánk hogy RG3 lassan megint felépíti magát
nem egy random Newton-nyira vagyunk februártól, nincs értelme rizikózni vele

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ha már Lock, tegnap edzésbe állt ő és Patrick is, minden bizonnyal ők jönnek majd vissza IR-ról (úgyh Riddick egy újabb jól sikerült FA igazolás). És a csoda, Callahan edzésbe állt és jelen állás szerint hétvégén játszani is fog. | Mondjuk itt pár tartottunk párszor idén... |
roberto23
Riddick apróért jött Bookerrel versenyezni. Lehet neki nagyobb szerepet szántak volna, de ez elhanyagolható. Bookernek érzésre nincs 10 offensive snapje, passz játékban (ebben hozhatott volna többet Riddick) meg így is bőven kiveszi a részét Lindsay és Freeman.
 twitter.com/LateRoundQB/status/1193994316320006144

Flacco, James, Callahan a kezdőbe lettek volna hozva. Egyrészt a pénzt költhettük volna másra, másrészt így olyan mintha nem hoztunk volna kezdőt ezekre a posztokra. Fangio said the status of RT Ja'Wuan James (knee) is "up in the air." Bármit is jelentsen ez.
Callahan csodát majd elhiszem, ha pályára lép.
 twitter.com/MaseDenver/status/1193971655263031302
Do. Or do not. There is no try
Black_Adder
Valamiért úgy rémlett, hogy viszonylag sokat perkálunk Riddick-nek is, de így tényleg nem oszt, nem szoroz.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ha már Lock, tegnap edzésbe állt ő és Patrick is, minden bizonnyal ők jönnek majd vissza IR-ról (úgyh Riddick egy újabb jól sikerült FA igazolás). És a csoda, Callahan edzésbe állt és jelen állás szerint hétvégén játszani is fog. | Mondjuk itt pár tartottunk párszor idén... |
roberto23
Riddick apróért jött Bookerrel versenyezni. Lehet neki nagyobb szerepet szántak volna, de ez elhanyagolható. Bookernek érzésre nincs 10 offensive snapje, passz játékban (ebben hozhatott volna többet Riddick) meg így is bőven kiveszi a részét Lindsay és Freeman.
 twitter.com/LateRoundQB/status/1193994316320006144

Flacco, James, Callahan a kezdőbe lettek volna hozva. Egyrészt a pénzt költhettük volna másra, másrészt így olyan mintha nem hoztunk volna kezdőt ezekre a posztokra. Fangio said the status of RT Ja'Wuan James (knee) is "up in the air." Bármit is jelentsen ez.
Callahan csodát majd elhiszem, ha pályára lép.
 twitter.com/MaseDenver/status/1193971655263031302
Do. Or do not. There is no try

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Newton a tavalyi szezont, és az ideit is sérüléssel kezdte meg, így az ezekben nyújtott teljesítménye nem teljesen mérvadó. Most úgy tűnik, hogy a következőre teljesen fel fog épülni. Én az ő nevét nem mosnám össze Winstonékkal. Ha egészséges és motivált, és ez a kulcs, akkor mondjuk egy _nem első körért még jobb döntés is lehet, mint 2 éve Cousins lett volna full garantált maxért.

Nyilván én is annak örülnék a legjobban, ha Lock hozna két 400 yardos csodameccset a szezon végén, és nyálcsorgatva várnánk a következő idényt.

Ellenkező esetben az se lenne rossz, ha a drafton Tua vagy Burrow leesne hozzánk, de szerintem ahhoz ez a 3 győzelem már nagyon sok az idei mezőnyben. Főleg, hogy a Bengals, Dolphins biztosan QB-t húz, és a Redskinsnél is kiderülhet még, hogy Haskins kevés, és Cardinals mintára idén is irányítót húznak. A Falcons még biztosan nyer meccseket, a Giants pedig játszik még a Miamival, Redskinsszel, ahogy a Jets is. Valahol ebben a bolyban fogunk beérkezni, főleg hogy mi szinte csak olyan csapatokkal játszunk, akiknek a rájátszás múlik rajta.

Én Tuánál, Burrownál, de egy Chase Young + 100%-os Newton / bíztató Lock kombónál is a földhöz tudnám csapkodni a seggem, csak kezdjünk már valamit ezzel az állóvízzel.
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
komolyan nem értem mit lát bárki is Newton-ban
szerencsétlen csávó sztem elfogyott fizikálisan
a mi Pass Protection-nünk mögé betenni?! way to kill him

@peterk nem gondoltam komolyan Brees-t én sem, de kb ő az egyetlen akiben látok is valamit az elméletben elérhető QB-k közül
Negritis
Nyilván ennek csak akkor van ertelme, ha fizikailag teljesen rendben lenne jövőre. Mondjuk akkor miért cserélné el a Panthers...

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Gerichill Denver Broncos 523
komolyan nem értem mit lát bárki is Newton-ban
szerencsétlen csávó sztem elfogyott fizikálisan
a mi Pass Protection-nünk mögé betenni?! way to kill him

@peterk nem gondoltam komolyan Brees-t én sem, de kb ő az egyetlen akiben látok is valamit az elméletben elérhető QB-k közül
Negritis
Gondolom mindenki reménykedik benne, hogy 2015-ös teljesítményét esetleg meg tudná közelíteni. Vele kapcsolatban tényleg a sérülések, és az azokból adódó formahanyatlás az, ami komoly kérdőjel, és ami a leigazolását zsákbamacskává teszi.
Szerintem tipikusan az az eset, hogy vagy óriásit lehet vele nyerni, vagy nagyon nagyot bukni, de szerintem sem ér meg ennyi kockázatot.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
komolyan nem értem mit lát bárki is Newton-ban
szerencsétlen csávó sztem elfogyott fizikálisan
a mi Pass Protection-nünk mögé betenni?! way to kill him

@peterk nem gondoltam komolyan Brees-t én sem, de kb ő az egyetlen akiben látok is valamit az elméletben elérhető QB-k közül

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Én eddig nagyon ellene voltam, hogy offseason-ben megint jöjjön egy veterán qb, de tényleg nem tűnik reálisnak az Allen-Lock kettős jövőre. Szóval ha Newton tényleg elérhető lesz, és még egészséges is én no brain megpróbálnám elhozni. 2 meccs alapján Lock-ról semmi nem fog kiderülni, de eddig úgy is az volt a duma Elway-ék részéről, hogy még nem áll készen, szóval felőlem ücsöröghet még pár évet a kispadon, ha közben harcolunk a WC-ért. De nekem az is oké, ha Allen valami csoda folytán fr qb lesz, csak valami legyen már.

Ha már Lock, tegnap edzésbe állt ő és Patrick is, minden bizonnyal ők jönnek majd vissza IR-ról (úgyh Riddick egy újabb jól sikerült FA igazolás). És a csoda, Callahan edzésbe állt és jelen állás szerint hétvégén játszani is fog. | Mondjuk itt pár tartottunk párszor idén... |

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
én nem akarok egy washed up newton, mariota, winston, tannehill, ... projektet
láttuk hogy azok mire jók

brees más kérdés lenne, at is láttuk mire lehet képes
Negritis
Brees? Mondjuk a denveri magaslaton még lehet, hogy tudja hozni magát, elrepül a labdája 30 yardra is. 😊 (Viccet félretéve, én rajta nagyon látom, hogy öregszik. Szerintem a mostani "vének" közül ő lesz az első aki abbahagyja. Ő nem Favre, hogy itt fáj meg ott fáj, de egyébként a karja még a régi. Neki maximum New Orleansban van még értelme játszani 1 v. 2 évet, ahol minden köré épült. Elmenni máshová számára nincs értelme, ahogy Bradynek sem.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
én nem akarok egy washed up newton, mariota, winston, tannehill, ... projektet
láttuk hogy azok mire jók

brees más kérdés lenne, at is láttuk mire lehet képes

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Newtonért szerintetek mi lenne a reális ellenérték?

Nagyon nyomnak most minket, és a Bears-t, mint reális cserepartner a Panthersnek. Valószínűleg az AFC-be előbb cserélnék hasonló offer esetén, mert a Bears nekik rivális wildcard-hely szempontjából. Múltkor írtam, hogy Cousins volt a legjobb QB aki kiment a piacra FA-ként, vagy csereopcióként az utóbbi években. Nos, azért egy egészséges Cam szerintem lazán veri. Csakhát ki tudja, hogy miután most végleg felépül tavaszra, mennyi marad a dinamikusságából, ami meghatározta a játékát... Nem tudom van-e lehetőség ilyenkor private workoutra, de az mondjuk nem lenne rossz, ha tényleg gondolkodunk egyáltalán benne.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Ha már győzelemmel mentünk bye weekre és mérsékelten ugyan de van kedvem a csapattal foglalkozni, megpróbálok valamiféle trendfüggvényt illeszteni az idei hullámvasútra. Nem könnyű, mert nem volt még olyan meccsünk, hogy jól játszottunk, de az ellenfél még jobban és így a várakozásoknak megfelelően kikapjunk. Olyan volt, hogy kiütöttek, megöltek és a vérünkkel festették újra a vonalakat a pályán, vagy hogy walkoff fieldgoallal kaptunk ki vagy hogy nyertünk. Ezért aztán 2 hete még a lockoutért szurkoltam most meg várhatóan részben pozitív kisregényt írok a fejemben kavargó gondolatokból.
De a Bears, Jags, Colts elleni mutatványt negyedszerre se lenne könnyebb feldolgozni 2 és fél év szopás után viszont a kicsi győzelmek is jól esnek, most az a ritka szerencsés szitu, hogy egy ilyennek 2 hétig örülhetünk. Szóval megpróbálkozok egy mérsékelten optimista írással.

Csapat teljesítmény vs WL%
3-6tal állunk, ha minden labda felén pattant volna állhatnánk 6-3-mal és vezethetnénk a divíziót. Persze akkor is gyengébb csapat lennénk, mint a KC vagy a Raiders. Szezon közben is 3 részre osztottam a meccseket most is kitartok emellett

Szeptember: Kilátástalan játék, szar defense
Azok közé tartoztam, akik már a szezonkezdetet is inkább szkeptikusan várták, viszonylag alacsonyan voltak az elvárásaim, de azokat is sikerült az elején alulmúlni. Az első 3 meccsen kritikán aluli volt. Az első 3 meccs minősíthetetlen volt, abszolút esélytelenek voltunk a Raiders és a Packers ellen, ami persze 2 jó csapat idén, nem is a vereség a baj, hanem a különbség a mutatott játékban. A Bears ellen Trubiskyből sikerült hőst csinálni. Trubisky aki miatt Jay don't care Cutler sírják vissza. Viszonyításképp én Paxton Lynchnél jutottam el ide. Valószínűleg az egyetlen párosítás volt az elmúlt 3 és következő 300 évben, amikor nálunk lehetett volna a jobb QB

Október: Földbeálló offense, folyamatosan javuló defense
A Matt Moore elleni 6-30-at elegánsan elfelejtem a javuló defense címszó alatt, jött a melegfront azt hitte a csapat újra szeptember van. Szerencsére nem estünk vissza tartósan az első 3 héten mutatott játékhoz.
Történt néhány személyi változás, jött Alexander Johnson, Purcell, Bausby, majd a lesérült Bausby helyére az új Harris. A sérült Chubb helyére Reed és míg az offense Flaccoval peakelt a Jags ellen, addig a D# meccsről meccsre jobb lett a 4. héttől kezdve. így utólag kérdezem, hogy mi a faszt keresett Yiadom a keretben egyáltalán, ha ennyivel jobb CBk voltak nála, mint keresett jewell a kezdőben Johnson helyett, mit keresett Gotsis a kezdőben Purcell helyett? Mi a faszomnak volt 5 PS meccs, meg 1 hónap training camp, ha nem sikerült kiszúrni hogy minőségi különbség van a csere játékosok javára a kezdőkkel szemben? Alexanders Johnson okbóer hónap védője lett de a szeptemberi 0-4-es csapatba Fangio mester belátása szerint nem fért be.
Ezek után egy kicsit azért lehet bizakodni, hogy Lock nem azért nem játszik, mert szar, hanem mert dilettánsok alakítják ki a kezdőt

Kilátások
A védelem továbbra se képes konzisztens nyomás alá helyezni az ellenfél irányítóit, de mind mutatott játékban, mind statisztikailag visszatért az elitbe. Ami meglepő, hogy nem a védelem 2 legnagyobb sztárja Von Miller és CHJ húzza, hanem Alexander Johnson, Simmons, Purcell, Davontae Harris és Kareem Jackson. Nem rossz a 2 future ROF se, de Millertől elmaradnak a sackek, Chris Harrist meg egyszer-egyszer csúnyán megveri Tyreek Hill vagy OBJ. Rajtuk az ellenfél figyelme, de ez korábban is így volt, nem magyarázat a gyengébb teljesítményre, de a gyengébbet a saját maguk által felrakott léchez kell mérni. Ha beindulna a pass rush, könnyebb dolga lenne Chris Harrisnek is az All Pro elkapók ellen 1v1-ben, ezt láttuk is amikor épp nem csak 3 men rush volt és sikerült feltörni az ellenfél OL-t.
Egyébként nem tudom mi a faszért nem tesszük Callahant (szenzációs FA fogás) IR-re, egész évben nem edz, nem játszik, lehet egy újabb csiszolatlan gyémánt elől foglalja a helyet.

Viszont míg egyik szemem sír, hogy a 2 kedvenc játékosom nem All Pro szinten játszik, a másik nevet, mert Kareem Jacksont leszámítva csupa fiatal játékos hátán válik egyre dominánsabbá a védelem. Na Von Miller nélkül eggyel nehezebb lenne a front7ben AJ vagy Purcell dolga és CHJ nélkül eggyel nehezebb lenne Davontae Harris és Simmons dolga, de Von Miller is Doom mellett CHJ pedig Bailey mellett kezdte meg a pályafutását, nincs ezzel semmi baj.
Imádom amikor néhány bunch of nonames előáll, legyen az egy Rod Smith, McCaffrey, Sharpe, Terrell Davis támadó oldalon vagy egy Chris Harris, Trevathan, Marshall, Malik Jackson, Darian Stewart a védelemben.

Támadó oldalon eggyel sötétebb a kép.
Cleveland ellen volt több explosive offensive play. Kulcsszituációban hívtunk egy wild-catet és megnyertük vele a meccset. Ha -5 yard futás és kikapunk, akkor is jó hívásnak gondoltam volna, szerencse hogy sikerült, így talán sikerül elengedni az ultrakonzervatizmust egy réges-rég elpuntolt szezonban.
Nem azért mert nem szoktam hülyeséget írni, de valami oka csak volt, hogy az első hetekben úgy gondoltam van némi fejlődés, de pár héttel később nehéz megmondani, hogy mire is gondolhattam. Sutton, Lindsay és Risner a keeper, Janovich és McGovern maradhat, Fantnek adjunk még időt a többi mehet amerre lát.
Sutton felnőtt idén ahhoz a trailerhez, amit tavaly mutatott Sanders árnyékában, Demaryius Thomaséhoz hasonlítható a játéka idén amíg Sanders volt, addig is ő volt az 1. számú célpont. Hamilton viszont teljesen eltűnt. Freemannek, Lindsaynek, Fantnek több targetje és elkapása van mint neki.

Freeman abszolút másodhegedűs lett Lindsay mögött. Mivel Lindsay is gyakrabban fut a két OT között nem szükségszerű a snappek elfelezése, simán alkalmas lenne feature backnek. A méretei miatt úgy gondolom nem baj, hogy kicsit tehermentesítjük és erre jó Freeman, de ezt inkább azért gondolom így, mert méretei alapján Lindsaynek nem kéne hogy be merjen menni középen a darálóba. Persze így lesz hosszabb a pályafutása és egy ilyen szezonban hülyeség lenne leamortizálni, de ha 50-60%os snapcounttal tervezünk vele egész pályafutására Freeman akkor is elengedős lenne, ha most járna le a szerződése, mert a puhításra bármelyik fumblebiztos rookei contractú futó elég. Ez nem thunder and lightning, hanem mint a KC-ban látott Jamaal Charles meg az éppen aktuális másik.

Risner szimplán nagyon jó. Mivel a fal egésze továbbra se üti meg az elvárt színvonalat lehet átvariálnám az egészet, és fontosabb posztra tenném Risnert. Bár szélen lehet ő se lenne jó, McGovern meg nem rossz center, csak Paradishoz képest rosszabb. Most hadd ne mondjam hogy ha James helyett inkább marad Paradis, akkor 3 helyen lenne meg az OL. Dehát Paradist elengedtük a sérülése miatt, aki idén minden meccsen kezdett, James meg 2-n, mindkettőn le is sérült... Még egy remek FA igazolás.

McGovern nem rossz, Jano meg még jó is, csak annyit nem tud hozzátenni. Most hosszabbítottunk vele, örülök neki, de nem lenne akkora veszteség, hogy emiatt ne álljunk át egy fullback néküli támadó sémára, ha olyan rendszerből tudunk végre egy jó OCt hozni.
Fantet nem azért írtam mert jó lenne, nem az, sőt az eddigiek alapján azt is írhatnám róla, hogy rossz. Rengeteg hibával játszik, ellenben nagyon veszélyes játékos tud lenni labdával a kezében. Azt is hozzátehetjük, hogy Flacco nagyon hanyag pontatlan labdákat szórt mindenfele, amik simán elkaphatók lettek volna, de a TD vagy az extra 10-20 yardok ott maradtak bennük, de azért amikor egy elkapót tarkón kap a labda és onnan lesz INT, az gáz... Könnyű passzokat hívnék rá, labdával a kezében gyorsuljon fel. Vissza kéne kukázni Gase 2013-mas playbookját, abban jobban menne neki szvsz...

A 25 milliós kérdés persze továbbra is a QB.
Emlékszem volt olyan pont a szezonban, amikor azt mondtam, Flacco szignifikáns előrelépés Keenumhoz képest, biztos nem véletlenül írtam, de mára valahogy nem ez a kép él bennem. Akármi miatt is gondoltam azt, hogy van fejlődés az első hetekben offense oldalon, az már réges-rég szertefoszlott Keenumnak is, Sieminanek is voltak jó meccsei. Flacconak is. Úgy kb 2. De lehet inkább csak 1. És mivel mielőtt még bármit bizonyított volna Elway átstrukturálta a szerződését week 1 előtt, ezért most 9 milliót bukunk vele, amíg IRen szurkol a csapatnak. Jó kérdés hogyan tovább, nem kizárt, hogy a következő 2 évben olyan szintre jut a csapat, ahol kijönne a Flacco>Keenum közti különbség, de jelenleg ugyanarra a 16-24 pontra voltunk képesek mindkettejükkel, amire egyébként Siemiannel is...
Lock az utolsó 2 meccsen fog csak kezdeni. Nem baj, hogy nem idegenben kell először próbálkoznia, a 2 meccs viszont kevés lesz ahhoz, hogy elköteleződjünk mellette, ellenben Allen további 5 meccsen akár bizonyíthatna is, csak nyilván nem fog, szóval a kérdés Flacco 20+ millióért vagy jön egy újabb kiégett veterán, aki hozza majd a jó esetben 24, realitás szerint 16 rosszabb esetben ennél is kevesebb pontot. Hogy egy Allen - Lock párossal vágjunk neki a következő szezonnak azt esélytelennek látom, mostanra több félnivalója van Elwaynek is.

Azt hiszem a védelemben történt személyi változások hatása után nem jelenthetjük ki, hogy ha bármi lenne Allenben vagy Lockban már játszottak volna, de az hogy egy korábbi 6. körös journeyman majd franchise QB lesz, az olyan tündérmese, mint Siemian lett volna. Egyébként ő legalább olcsóbban tudott hasonlót mint Keenum vagy Flacco, szóval ilyen téren akár előrelépés is lehet Allen, de bízni inkább a 2. körös QBban lehetne, kár hogy minden paraméter alapján szegény ember Paxton Lynche vagy Brock Osweilere.

Számok
Aki fellélegzett, az korán tette, idéntől se szeretem kevésbé a számokat, csak időm nem volt bújni őket, meg a meccsek után kedvem focival foglalkozni. de most bye weeken nem volt ami elvette volna a kedvem.

A szubjektív értékelésen alapuló PFF szerint a 7. legjobb csapat vagyunk. 21. offense és 3. defense teljesítménnyel. A Green Bay ellenit látták csapatszinten gyengébb meccsnek, a többit elfogadhatónak. Jags, Bolts, Titans, Browns ellen egészen jónak.

A legjobb támadónk Sutton és Sanders. Lindsay és Freeman jó értékelést kap, Flacco, Risner és Bolles (jól írtam) nem rosszat. Ez egy kicsit be is árazza a PFF értékelését két különböző OL play elemző egybehangzóan playekkel alátámasztva mutatja be hogy milyen gyenge Bolles, emellett van 120 holdingja meccsenként, de a pff kitalálta, hogy idén jó lesz, szóval ehhez a predikcióhoz tartják magukat. McGovernt tavaly se szerették, akkor tényszerűen lehetett bizonyítani, hogy futás blokkolásban nagyon jó. Idén nem tudom, ennyire most nem mélyültem bele, de maradok szkeptikus a kifejezetten pocsék grade-jei kapcsán...

Védő oldalon 2 játékosunkat értékelik ELIT szinten, Alexander Johnsont és Justin Simmonst. Valóban ők a csapat legjobbjai, a ligához mérni én nem tudom őket.
Kareem Jackson, Shelby Harris, Purcell és Von Miller Malik Reed és CHJ kapnak még nagyon jó értékelést. Jackson és Purcell az én szemtesztemen is ilyen jól teljesítettek, Shelby Harris kevésbé feltűnő idén, mint tavaly és tavalyelőtt, Wofletól pl több nagy play volt, igaz több hiba is. Von Miller és CHJ esetében alátámasztják a számok, hogy csak magukhoz képest maradnak el, szóval legalább nem csak én látom így (ez igaz az "elmaradásra" is és arra is, hogy továbbra is "jók".
Ahol nem értünk egyet az Bradley Chubb, aki amíg játszott az egyetlen jó védőnk volt, 4-5 TFL fontos helyzetekben, de a PFF draft előtt megírta, hogy szerintük szar lesz, úgyhogy a tavalyi 12 sackes szezonjában is szar volt szerintük és természetesen idén is. A másik Davontae Harris. Majd meglátjuk mi lesz belőle. Nem akarom hogy az legyen csak a jó grade-eket fogadom el a rosszabbakat nem és D.Harris egyelőre én se azt mondom, h shutdown corner, csak hogy az lehet belőle.

Az algoritmus által számolt metrikákon alapuló Football Outsiders efficiency-je alapján csapat szinten 22-ek vagyunk.
10+ éve bogarászom saját szórakoztatásra a különböző statisztikákat, és rendre ez bizonyul a legstabilabbnak, amióta nincs ingyenesen hozzáférhető EPA. A DVOA alapú predikció megjósolta a 2013-15 közti 3 bő esztendőt és a 16-19 közti 3 szűket is, csak nehezen emészthető hogy hogyan jönnek ki a számok.

Elég nagy különbség a PFFhez képest de ha azt nézzük, hogy az offensünk 23., a D# itt is 3. akkor majdnem ugyanott vagyunk. Ja igen, van egy 31. ST rankünk is az FOnál, ami a PFFnél 17. volt. Ez önmagában mondjuk még nem magyarázat az overall helyezés közti különbségen, de inkább külön az offense és külön a defense érdekel.

Az 23. offenset egy 27. passing O és egy 12. running O ad ki. Most akkor egy perc néma csönddel adózok a Redskins, Giants, Bills, Dolphins és Jets drukkereknek, akiknek a miénknél is nagyobb szart kell nézniük hétről-hétre passzjáték címszó alatt. ... És akkor térjünk is át olyanra, amin van mit értékelni. Lindsay a 11. legjobbnak futó Defense Adjusted Above Avarage metrikában. Mondtam hogy nehezen emészthető. Ami könnyebben emészthető az a success rate. Mindössze 49%, amivel a 17. Ennek az alapja, hogy 1st downra 4 yardos futás a siekres, 2nd downra az ha megfelezi a 1sthöz kellő yardokat, 3rd downra meg a 1st down. Freeman a 32. 43%kal.
A Success Rate persze inkább egy csapat szintű statisztika. Egy nem túl kreatív play calling mellett nehezebb a fal és a futók dolga, de alapvetően a problémák gyökere, hogy a futások több mint fele sikertelen, pedig névsor alapján ez akár működhetne is.
Emlékezetből: 1st downra rendre 0-2 yardot hozunk a tavalyi 2-4hez képest. A 3rd down%unk borzalmas, akár passzolunk, akár futunk.
Egy algoritmus se feltétlen tökéletes, de vannak edzők, akiknél a csapatteljesítményre ugyanez az algoritmus jobbat hoz ki, mint az egyéni teljesítmények, és vannak ahol az egyéni teljesítmények magasabbak mint a csapat összesen. Előbbi csapatok edzői általában sikeresek és univerzálisan jó edzőnek tartják őket, utóbbiak többnyire sikertelenek és legfeljebb bőrszínük miatt maradnak a ligában. A mi offenseünk jelenleg az utóbbi fajta, és mielőtt ránéztem volna a számokra se voltam maradéktalanul elégedett Scangarello mesterrel...

Viszont az OL 6. run blocking terén, amit egyelőre nem tudok hova rakni.
Pass protection terén egyébként hátulról a 4-ek. Egy perc néma csönd a Miami, Tennessee és Jets fanokért, akik hétről-hétre a miénknél rosszabb pass protectionre vannak ítélve...
Vissza a Broncos futáshoz. A line yards megbontása, Left End 4,96 (7th), Left Tackle 5,46 (5th), Middle/Guard 4,87 (9th), RT 5,02 (6th) RE 3,04 (23rd)
A right end futások sikertelenségére egyszerű a magyarázat. Otuside tackle futások többsége Lindsayé. Lindsay balkezes. A jobb csuklója ráadásul el is volt törve tavaly. jobb oldalon nem tudja magát stiff armmal védeni. Szerintem amikor harmadikra Lindsay RE futott abból még sosem lett 1st down. Nem szoktam érteni, hogy miért próbálkozunk vele. De ez annyira kilóg hátra, hogy szerintem akkor is jobban járnánk, ha az ellenfél védelme tudná, hogy oda sosem fogunk futni...
A többi nem tudom hogyan jön ki, én nem éreztem ennyire jónak, de ha a védelem 3mal több playt csinál és 6-3mal állunk lehet a futásunkat is jobbnak érezném...

A 3. defense egy 10. pass D# és egy 8. run D# komponensből tevődik ki. Egyébként NE -34.4, SF -30.5, DEN, LAR, PIT -8.8.
Szóval elég nagy szakadék az első 2 és a többiek között. Mi inkább best of the rest vagyunk. Éppen. Leszünk majd rosszabbak is, jobbak nem valószínű. Sajnos nem követtem hétről-hétre, de mélyebbről jön fel a D#, szóval a számok dimenzióiban is látszik a fejlődés, ha valakinek ez számít rajtam kívül.

Futás ellen stuffed yardokban vagyunk gyengébbek (19th), ez azt jelenti, hogy nem érünk oda a futóhoz a LoS mögött, Powerben (1-5 yard) 9-ikek, nagyobb playek eliminálásában 6-7...
Pass rushban 20. Nincs rajta nagyon mit magyarázni. A séma nem alakít könnyű sackeket, egyértelmű passz szituációkban gyakrabb hogy mindenki coveragebe lép, mint a 5+ men rush. Nem a passzt, hanem az elkapást próbáljuk megakadályozni és ilyenkor hiányoznak az egyéni nagy playek, amiket azért lehetne várni egy future HOF pass rushertől.
Ezek a 3 men rushok amúgy nagyon nem tetszenek, és annyira nem is működnek. Sajnos ez Fangio filozófiája. Son of Bum magát a passzt próbálta és rábízta az elkapókat CHJre és Talibra 1v1ben 0 coverageben. Az összkép Ugyanúgy működhet mint Wade papáé, de utóbbi kétség kívül sokkal látványosabb, ezért nekem jobban tetszik, de így 3 és fél évvel a Super Bowl után már kevésbé válogatok.

Verdict
Jobbak vagyunk mint 3-6, rosszabbak mint 6-3. Szar lesz a mérleg, akár az is lehet, hogy a tavalyinál is rosszabb, de az irány jobb. Azt gondolom, hogy a szoros vereségek, megkérdőjelezhető csapatösszeállítás ellenére is Fangio jó HC lehet, látszik valami edzői elképzelés a játék mögött, ami az előző 2 évben nagyon hiányzott. Feldobtunk pár dolgot a falra megnéztük hogy tapad-e, most úgy érzem valami elképzeléshez keressük a megfelelő embereket. Nem sikerült elsőre megtalálni őket, de az egész defense fokozatosan összeállni látszik, míg tavaly ragadtak a dolgok amíg tudtak, aztán leestek a földre és akkor darabjaira hullott az egész csapat. A KC ellen azt hittem Fangio is erre a sorsra jut de így utólag "csak" az offense lett teljes csőd.

Megvannak azok a fiatalok, akik 5 év múlva is itt lehetnek. Fangio elvesztett sok szoros meccset, és nagyon lassan kezdett összeállni a védelme, de elkezdett összeállni és a győzelmek és vereségek között sokszor a szerencse a legfontosabb. 2015ben egy jó adag szerencsénk is volt, idén egy nagyobb adag pechünk. És nem csak a végjátszmákban, azért hogy a 4 legnagyobb FA igazolásból 2 egyfolytában sérült legyen, egy meg 8 hét után IRre kerüljön az már-már chargersi mélység... Nem hiszek abban, hogy majd jövőre egészséges lesz James, Callahan és Flacco és megmutatják, de van egy salary cap, aminek elég nagy részét költjük IRen lévő játékosokra. És ehhez képest vagyunk nem is olyan rosszak.

Szóval van egy fiatal mag, de ha nem találunk időben QB-t, úgy járunk vele mint az NFZvel, hiába vannak ha 20 pontot nem tud szerezni az offense, elmúlnak a legjobb évek és megint csak a kilátástalanság. És egyelőre se offense, se QB. És míg Fangio kapcsán egyre bizakodóbb vagyok, addig Scangarello offense-ére ez nem igaz.
Egyébként nem minden esetben a playcall rossz, van hogy a kivitelezés, van hogy Flacco akkora TDt hagy bent, mint az ólajtó, hogy ott van Fant egy lépés előnyben, de Flacco alul dobja őt, Fant meg tarkóval lepasszolja a védőnek, az első hetek drop rate-jét meg se merem nézni, de olyan is van hogy 3&5 11 védő a boxban, csak az A és B gapekre figyelve, éééés, húzunk egy váratlan és Lindsay up to middle for no gain. ... Punt. ... Opponent game winning drive.
Ha év végéig nem sikerül ezt összerakni, én nem ragaszkodom sem Scangarellohoz sem a WCOhoz. Suttonnak, Lindsaynek és Risnernek mindegy, Jano és McGovern nem akkora veszteség, hogy emiatt szűkítsük a nem túl széles választékot. De legjobban akkor járnánk, ha Scangarellonak mégis sikerülne év végére összeraknia ezt a kártyavárat és állandósítani a Browns elleni elfogadható szintet. Nem akkora deadend, mint Musgrave, aki nem volt hajlandó Keenumra hangolni a gameplant, de a fantázia egyelőre Scangarelloból is hiányzik.

Igazából a Flacco sérülés blessing in disguise, innen már egy jó QBval se érnénk el semmit, így ha Lockot nem is nézzük meg csak 2 meccsen, de legalább Scangarello rákényszerül a változtatásra, kénytelen lesz valami kreativitást vinni a játékba, a gyenge OL mögött egy mobilis QB-val meg talán könnyebb is. Ha nem is passzol úgy mint Flacco (na nem mintha az idén jól passzolt volna), legalább több play múlhat a QBn és nem hal el annyi, mielőtt kiforrhatna a play, kevesebb sack és throw out, talán még több holding.
Nincs konkrét dolog, amibe megkapaszkodnék, hogy azt mondhassam jobb lesz, de azért nem reménytelen. Ha másért nem, akkor azért, mert ha a védelem 55 percig ki tudja húzni az offense-t, akkor nem kerülünk akkora hátrányba, hogy feladjuk a futást. Ha már nem a leginnovatívabb a playbook, legalább nem kell a felét kapásból kidobni a 2. félidőre.

A védelmünk viszont két ellenkező oldalról megközelítve egyaránt 3. a ligában. Nem a konkrét helyezés a lényeg. Az FO számai általában nem illékonyak, a PFF szakértői egység szinten jónak látják, én egyre jobbnak látom, engedett pontok és engedett yardok terén is van tartása, Szubjektív play-by-plyay elemzés és algoritmus által számszerűsített sorrend alapján is jó, mindez úgy, hogy meg vannak azok a pontok ahol még mindig lehet feljődni. Számszakilag Woods-szal se volt rossz a védelmünk, de egyszer Robyra passzoltak 158.3-mas ratinggel, aztán szoptunk 200 yardot földön. Valahogy akárhányszor betömtünk egy lyukat, jött egy újabb aztán szép lassan kifogytunk a foltokból.
Most inkább egy félkész védelmet érzek, amiben ami a helyére került, az ott is marad. csak még nincs minden a helyén. Simmon-Jackson S páros nagyon jó, de deth nincs, a CB sorba azért kéne még Bausby vagy Callahan (már ha ő létezik egyáltalán), Alexanders Johnson mellé egy másik hasonló ILB és a DLbe nagyon gyorsan meg kéne találni Wolfe utódját, mert ő szerintem már a Stewart - Marshall útra lépett. Tud még villanni, de egyre több sérülés lassítja tartok tőle, hogy jövőre ugyanúgy elfogy majd, mint Marshall és Stewart.
És persze miért ne játszhatná akár vasárnaptól tudása legjobbját Von Miller és CHJ. Ezeken a posztokon a good starter és elit player közti különbség könnyen győzelemre fordítható.

Nem azt mondom, hogy jövőre jók leszünk. Ennyi erővel idén is lehettünk volna jók, haa 2010es nukláris sivatagra 1 év alatt PO csapatot építettünk, idén is küzdhetnénk érte. De nem is olyan reménytelen a helyzet, mint a bamba fasszal volt. Nem hiszem hogy ő akár egy jó csapattal sikeres lett volna. Sőt, azt hiszem 2017ben egy jó csapattal kezdtük a szezont és az, hogy Marshallnak, Stewartnak, Demaryius Thomasnak idejekorán véget ért a karrierje érdemi része elsősorban az ő hibája.
Fangio most legalábbis a mérleg ellenére nem tűnik kóklernek. VJben nem láttam miért lenne jobb a 2. évére, Fangioban nem látom miért ne lenne jobb. Más kérdés, hogy sikerül-e QBt és OCt találni mellé vagy hogy hány negatív szezon után ég ki

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ha már bye week volt és hétvégén nem kaptam meg a szokásos NFL adagomat, összedobtam mit várok/mivel lennék elégedett a hátrelévő 7 meccsen. Tudom semmi értelme ezeknek a jósolgatásoknak (pláne egy december végi meccsre), de legalább elszórakoztattam magam vele.

Week 11. at Minnesota:
Alapvetően szoros meccsre számítok, örülnek, ha az Indy meccshez hasonlóan végig meccsben lennénk. Jelenleg nálam csoda kategória lenne egy győzelem, úgyhogy én most egy szoros vereségre tippelek. 3-7

Week 12. at Buffalo:
Én itt bevállalok egy szoros győzelmet. Nem rossz csapat a Bills, nálunk jobbak is, de ha a védelem hozza, amit az elmúlt meccseken és az offense se lesz teljesen impotens lehet esélyünk. Tudom, idegenben plusz nem nekünk kedvező idősávban,de hozzunk már egy meglepetés W-t is a szezonban. 😀 4-7

Week 13. vs. Chargers:
Hazai pálya, nem éppen acélos Chargers, behúzzuk. 5-7

Week 14. at Houston & week 15. at Kansas:
Legyünk meccsben, és ne ismétlődjön meg a denveri KC és a Green Bay-i kaland. 5-9

Week 15. vs Detroit:
Őszintén nem tudom mit várjak ettől a meccstől. Már csak azért se mert rohadt messze van, de a Detroit jelen állapotában otthon elkapható. Persze ez megint tipikusan a bármi lehet meccs, és addig össze is zuhanhatunk, pláne a texas-i és kansas-i kalandok után, de reálisan az utolsó meccs, ahol komoly esélyünk lehet idén a győzelemre, úgyhogy behúzzuk. 6-9

Week 16. vs Raiders:
Na itt fogalmam sincs mi lesz. Nag ykérdés mi lesz a Raiders-el, mert ha még lesz esélyük a WC-re (csoportgyőzelemre) nehezen tudom elképzelni, hogy verjük őket. Ha addig viszont ők is kiszállnak a buliból lehet esély. Erre szerintem tök felesleges jelenleg jósolgatni, de szerintem kikapunk. 6-10

Tudom egy hete én írtam mennyire nincs értelme ennek, pláne idén 😀 ezt továbbra is tartom. De én most a szezon ezen szakaszán maximum egy 6-10es szezont tudok elképzelni, egy 7-9es maga lenne a mennyország 😀
Aztán ahogy lenni szokott kb semmit nem fogok eltalálni, és lesz egy fincsi kis 3-13as év végi mérleg.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove