Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Mikor lesz itt egy Mahomes szintű QB... 😊 Az öreg rozmárnak fel kéne ajánlani minden szüzet és ingyenes kajautalvanyt az összes étterembe élete végéig, hátha itt is talál valakit. Fangio meg mehet a védelemhez
FLZOLI
mi nélküle is kikapunk utolsó percben, minek ő? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Mikor lesz itt egy Mahomes szintű QB... 😊 Az öreg rozmárnak fel kéne ajánlani minden szüzet és ingyenes kajautalvanyt az összes étterembe élete végéig, hátha itt is talál valakit. Fangio meg mehet a védelemhez

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
 twitter.com/PFF/status/1193517669133238272

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
👑
 twitter.com/NFL/status/1193347755382460416
több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983

A régi szép idők emlékére... 😊
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Szerintem az idei évből kiindulva tök felesleges josolgatni milyen mérlegünk lesz év végén. 3-13tol kezdve kb bármit el tudok képzelni (najo azt nehézkesen, hogy 10-6 legyen).

Más: elvileg Lock az utolsó két meccsen fog kezdeni. Addig marad Allen.
roberto23
Nem is hülyeség feltétlen, Vikings és a Bills D# összetöri majd az aktuális úgyis QB-t. Az utána lévő csapatok pedig még véletlenül sem a védelmükről híresek, úgyhogy ott lehet egy QB-t tesztelni, hogy éles helyzetben van-e benne spiritusz
flzoli
Egyetértek. Plusz nyár óta nem is edzett egyáltalán Lock. Ha most bedobnank csak úgy járnánk, ahogy a Redkins Haskins-al. Jönnének a fasza 3-4 int-es meccsek.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Szerintem az idei évből kiindulva tök felesleges josolgatni milyen mérlegünk lesz év végén. 3-13tol kezdve kb bármit el tudok képzelni (najo azt nehézkesen, hogy 10-6 legyen).

Más: elvileg Lock az utolsó két meccsen fog kezdeni. Addig marad Allen.
roberto23
Nem is hülyeség feltétlen, Vikings és a Bills D# összetöri majd az aktuális úgyis QB-t. Az utána lévő csapatok pedig még véletlenül sem a védelmükről híresek, úgyhogy ott lehet egy QB-t tesztelni, hogy éles helyzetben van-e benne spiritusz
flzoli
Mindenképp hazai pályán kezdetném először, ott azért sokkal könnyebb. Bolts ellen akár játszhatna is, de akkor a Texans és a KC is az övé lenne, azok nem önbizalomnövelő meccsek lesznek. Szóval marad az utolsó 2. Jó ez így.

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem az idei évből kiindulva tök felesleges josolgatni milyen mérlegünk lesz év végén. 3-13tol kezdve kb bármit el tudok képzelni (najo azt nehézkesen, hogy 10-6 legyen).

Más: elvileg Lock az utolsó két meccsen fog kezdeni. Addig marad Allen.
roberto23
Nem is hülyeség feltétlen, Vikings és a Bills D# összetöri majd az aktuális úgyis QB-t. Az utána lévő csapatok pedig még véletlenül sem a védelmükről híresek, úgyhogy ott lehet egy QB-t tesztelni, hogy éles helyzetben van-e benne spiritusz

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Szerintem az idei évből kiindulva tök felesleges josolgatni milyen mérlegünk lesz év végén. 3-13tol kezdve kb bármit el tudok képzelni (najo azt nehézkesen, hogy 10-6 legyen).

Más: elvileg Lock az utolsó két meccsen fog kezdeni. Addig marad Allen.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Esélyesek jelenleg egyik meccsen se lennénk, az idegenbeli 1:00-s meccsektől esélyesként is fáznék, és lesz belőle 4 is, de nem írnám le magunkat előre. Teljesen alárendelt szerepet eddig 3× játszottunk, Raiders, GB, KC, a többiből lehet építkezni.
Az Offense ugyan nem teljesítette be a fel-fellángolásokból alkotott reményeket, ellenben a védelem nagyon szép ívben fejlődik. Alexander Johnson, Purcell, Simmons nagyon nagyot játszanak, az új Harris is egyre meggyőzőbb, meghatározó játékossá nőheti ki magát, kezd összeállni egy új fiatal mag.
Most a mérleg ellenére úgy gondolom, hogy Fangio nem rossz edző és be fog érni munkája gyümölcse. És ennek év végén akár már megmutatkozó jelei is lehetnek. Nem mondom meg, hogy melyik meccseken, de szerintem összekaparunk akár még további 3 győzelmet is. De nem is ez számít, a 4-12 valójában még jobb is lenne, ha már double digit loss legyen kövér. Legyünk felkészültek ezeken az idegenbeli 1 órási meccseken, mint a Colts ellen, legyen nyoma a 2 hét felkészülésnek a Vikes ellen és akkor jövőre bizakodó leszek, akár 4-12vel akár 6-10zel zárunk idén...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Elnézve a sorsolást kb a Chargers ellen lehet majd egy ki-ki meccset nyomni, a többiek ellen max mákkal lehet majd meccsben maradni...
Szép kilátást ígér ez a 4-12-es szezon
flzoli
Tényleg nem túl kecsegtető a sorsolás további része... :/
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elnézve a sorsolást kb a Chargers ellen lehet majd egy ki-ki meccset nyomni, a többiek ellen max mákkal lehet majd meccsben maradni...
Szép kilátást ígér ez a 4-12-es szezon

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát az előző 3 denveri idénnyel összevetve Newtonnak minden egészséges idénye sokkal jobb volt, mint 2016 óta itt bármelyik. Russell Wilson is csak kétszer jutott eddigi karrierje alatt 4000 yard fölé és a 8 évéből 4-szer 3500 yardot sem érte el. Ezeknél a nem klasszik pocket irányítóknál nem csak a yardok számítanak, hanem az amit egyrész ő fut - Newton azért évi 6-8 TD-t és 3-500 yardot össze is futkosott a passzai mellé -, illetve az a dupla threat ami a futást megsegíti. Manning Eric Deckerből meg Julius Thomasból csinált elit számokat produkáló játékost, egy Newton féle irányító meg Lindsay és Freeman számait tudná felturbózni.

Mindazonáltal én is fázom attól, hogy neki is vége van, mint Lucknak. Egy 1+ éves szerződéssel még így is megérné kipróbálni, de olyant aligha írna alá. Leköteleződni meg túl kockázatos lenne. (Egyébként a Panthers tud a legtöbbet az állapotáról. Feltételezve, hogy nem hülyék, akkor ha van remény a felépülésére akkor úgysem engedik el. Ha elengedik, akkor valószínűleg olyan állapotban is van, hogy nem éri meg kockáztatni vele.)

Mariota nálam kb. a legutolsó választás lenne, még Daltont is inkább választanám. Rendkívül szimpatikus gyerek, annak ellenére is szurkoltam a karrierjének, hogy div riválishoz került. De véleményem szerint neki befellegzett. Elsősorban fejben. Zéróra le lett rombolva az önbizalma, az is elfelejtette amit már megtanult. Neki egy kezdő pozíció most nem való. Számára egy Bridgewater féle út lehet esetleg a visszetérést jelentő út. Elmenni egy jó rendszerbe backupnak, 1-2 évig tanulni, önbizalmat szerezni, játszani 1-2 meccset, és újra felvértezve megpróbálni még egyszer. Feltéve, ha kap esélyt. Most, frissen bukottan kezdőként semmiképp.

De egyébként is, én még az új OC-t nem írtam le. A Flacco kísérlet nem biztos, hogy azért zárult ilyen borzasztóan, mert ő a fogalmatlan. Lehet, hogy Flacco már túl öreg, túl "bekötött" volt ahhoz, hogy valami számára teljesen újat tanuljon, és Scangarello kényszerből azt játszatta vele, amit hozott magával. Vagy próbálta a Flacco féle ruhába öltöztetni a sajátját és az nem működött. Ha van valami benne a Shanahan iskolából, akkor én továbbra is a fiatal irányító mellett vagyok. Legyen az Lock vagy egy UDFA, vagy a jövő évi drafton egy még újabb irányító, mindegy. Amíg meg nem oldódik, addig kell próbálni. Egy közülük csak olyan lesz, akivel RS tud mit kezdeni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Newton-nak egy igazán jó idénye volt, mondjuk annak a végén pont Von-ék tanították meg legelni... 😛

Nekem nála túl sok a külsőség és a hiszti, fizikálisan kiváló adottságai vannak, fejben már kevésbé. Sose volt igazán pontos, menekülni tud, ha kell, bár az utóbbi években már azt se csinálja annyit. Mellesleg a mostani lábsérülés előtt tavaly év végén a válla volt oda, csak eltitkolták, meg erőltették, fene tudja abból mennyi maradt vissza. Én őt nem hoznám semmiképpen, túl sok a rizikó, még ha jól is mutatna, hogy ugyanazon draft 1/1-e és 1/2-je ugyanabban a keretben van...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
És szerintetek Winston nem lenne jó megoldás?
A fal itt előtte jobb lenne, igaz a célpontok nem olyan jók mint Tampában de itt van egy stabilan jó futójáték ami levenné a terhet róla
Csak azért kérdezem mert nekem szimpatikus Winston, és ő is lehet, hogy elérhető lesz az FA-n
noflyzone
Lábfej sérülésből épülgező 30 éves Newton >>>>> nyomás alatt rossz dobásokat elengedő Winston. Evans, Godwin, OJ Howard, Brate. A liga legjobb elkapóegysége az övé. Ehhez képest majdnem annyi intet dobott, mint td-t.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
És szerintetek Winston nem lenne jó megoldás?
A fal itt előtte jobb lenne, igaz a célpontok nem olyan jók mint Tampában de itt van egy stabilan jó futójáték ami levenné a terhet róla
Csak azért kérdezem mert nekem szimpatikus Winston, és ő is lehet, hogy elérhető lesz az FA-n
noflyzone
Na még az a kretén pont hiányozna ide 😄
Newton oriasi tehetseg. Sajnos viszont, neki valoszinuleg vege.
ulpianus
Aztakkó mivan ha cam tol egy carson palmert? 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
És szerintetek Winston nem lenne jó megoldás?
A fal itt előtte jobb lenne, igaz a célpontok nem olyan jók mint Tampában de itt van egy stabilan jó futójáték ami levenné a terhet róla
Csak azért kérdezem mert nekem szimpatikus Winston, és ő is lehet, hogy elérhető lesz az FA-n
noflyzone
Aki Arians keze alatt nem látszik értelmes QB-nak az Fangio-nál a taccsot se tudja majd rendesen kidobni

több mint 4 éve
Shanny Magic San Francisco 49ers 177
És szerintetek Winston nem lenne jó megoldás?
A fal itt előtte jobb lenne, igaz a célpontok nem olyan jók mint Tampában de itt van egy stabilan jó futójáték ami levenné a terhet róla
Csak azért kérdezem mert nekem szimpatikus Winston, és ő is lehet, hogy elérhető lesz az FA-n

[color][/color]NFL: San Francisco 49ers, Denver Broncos
Soccer: Manchester City
NBA: Denver Nuggets, Sacramento Kings, OKC, Los Angeles Clippers
NHL: Colorado Avalanche
Formula-1: Fernando Alonso, Max Verstappen
Tennis: Rafael Nadal
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Newton oriasi tehetseg. Sajnos viszont, neki valoszinuleg vege.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Járt utat járatlanra ne cserélj. Szóval ha igazak a pletykák és cam szénája kifelé áll carolinaból én egy amolyan manning 2.0 light húzásként simán eltudom képzelni, hogy egy rohadt nagy egymásra találás sülne ki itt a dologból. Persze csak akkor ha nem tudtok qb-t húzni a legelején ha kell és cam tud még focizni.
peach
Nekem mondjuk Newton egy antipatikus jellem, de lehet inkább néznék vele egy PO runt, mint egy újabb 5-11, 6-10-es szezont. Volt itt sok szerény, jómunkás kúbé, csak egyiknek se sikerült 20 TD-t passzolnia 1 év alatt.
De akkor már inkább húzzatok ti QBt a legelején, és passzoljátok le hozzánk Matt Ryant. Neki csak a beceneve nem tetszik, és a sok kiégett QB közül benne látnám a legjobb esélyeket egy feltámasztható karrierre. Azt a sémát próbáljuk utánozni, amiben MVP lett pár éve és a mi HCnk ért a védelemhez, a számai meg még mindig más dimenzióban vannak mint itt bárkinek 2014 óta...
Ez se lenne légből kapottabb, mint Newton, Brees vagy Brady...
Black_Adder
Szerintem Newton sem akkora király mint amilyenek mondják. Ha pl megnézed eddigi kilenc éve alatt egyszer tudott mindössze 4000 yardot vagy 25 passzolt tdt átlépnie. És azért egy 100+milliós fr qb tól, a mai passzorientált nfl ben nem ezt várná az ember
kapitnono
nem tudom hogyan fogalmazzam meg ezt szépen, de nálunk nem Brees a mérce, még csak nem is Matt Ryan. Nekünk nem az a gondunk, hogy nem tudunk válogatni a Cam Newtonnál jobb QBk közül, hanem hogy egy Cam Newton szintű QB is teljesen esélytelen a belátható jövőben... Mi róla max álmodozunk vagy nem aztán szembesülünk a valósággal, ami valahonnan Daltontól, Mariotán át Eli Manningig terjed. Félek Storm erei akkor se lesznek biztonságban, ha nem jön ide a divatdiktátor.
De tényleg nem akarom Cam Newton képességeit (vagy jellemét) elemezgetni, mert két hét múlva hétfőn Brandon Allent kell majd néznünk a Purple People Eaters ellen

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Járt utat járatlanra ne cserélj. Szóval ha igazak a pletykák és cam szénája kifelé áll carolinaból én egy amolyan manning 2.0 light húzásként simán eltudom képzelni, hogy egy rohadt nagy egymásra találás sülne ki itt a dologból. Persze csak akkor ha nem tudtok qb-t húzni a legelején ha kell és cam tud még focizni.
peach
Nekem mondjuk Newton egy antipatikus jellem, de lehet inkább néznék vele egy PO runt, mint egy újabb 5-11, 6-10-es szezont. Volt itt sok szerény, jómunkás kúbé, csak egyiknek se sikerült 20 TD-t passzolnia 1 év alatt.
De akkor már inkább húzzatok ti QBt a legelején, és passzoljátok le hozzánk Matt Ryant. Neki csak a beceneve nem tetszik, és a sok kiégett QB közül benne látnám a legjobb esélyeket egy feltámasztható karrierre. Azt a sémát próbáljuk utánozni, amiben MVP lett pár éve és a mi HCnk ért a védelemhez, a számai meg még mindig más dimenzióban vannak mint itt bárkinek 2014 óta...
Ez se lenne légből kapottabb, mint Newton, Brees vagy Brady...
Black_Adder
Szerintem Newton sem akkora király mint amilyenek mondják. Ha pl megnézed eddigi kilenc éve alatt egyszer tudott mindössze 4000 yardot vagy 25 passzolt tdt átlépnie. És azért egy 100+milliós fr qb tól, a mai passzorientált nfl ben nem ezt várná az ember
kapitnono
Newtonnak a legnagyobb gondja mindig is a passzpontosság volt. Nemcsak a hosszú útvonalakra és a hashmarkon kívülre értve, hanem már középtávolságban is. Ezt a hiányosságot jól kompenzálták a direkt futásokkal, a zsebből való kimozgatással/opciós játékokkal és újabban az RPO-val.

A sérülései miatt - s mivel senki nem tudja hogy valójában milyen állapotban van fizikailag - az eredeti formájában már nem nagyon használható. A sérülések pedig láthatóan megviselték lélekben és fejben is, nagy mentális gödörbe került, amiből az ilyen típusú - kicsit ki ha én nem - játékosok nehezen vergődnek ki, mert folyton emészti őket a tudat, hogy régebben ez zsigerből ment.

Láthattuk, hogy a félkarú óriás mennyire volt hatékony a zsebből passzoltatva. Lényegében az egyik legdurvább skillplayer állománnyal nem tudott semmit kezdeni, annyira behatárolt volt a mozgása.

Én őt biztosan nem szedném fel FA-ről, simán benne van, hogy a rehabja félrement/félremegy és az is, hogy sohasem lesz már a régi. Egy Broncos helyzetben lévő franchise-nak ő a legrosszabb megoldás meglátásom szerint.

Véleményem szerint a legjobb elérhető QB még mindig Mariota lesz a piacon, őt nagyon magára hagyták Tennessee-ben azzal, hogy def HC-t neveztek ki, aki semmit sem konyít az O-hoz és normális szakembert sem tudott a stábba hozni. Én már írtam őt korábban a Bearshez is, de tulajdonképpen egy Broncosnak sem lenne átok, mert a squadban megvannak azok az elemek, amik neki kellenek. Persze normális OC-t nem ártana neki szerezni, mert Scangarello-ban én nem sokat látok.
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 110 — WHO DAT!!!!
Járt utat járatlanra ne cserélj. Szóval ha igazak a pletykák és cam szénája kifelé áll carolinaból én egy amolyan manning 2.0 light húzásként simán eltudom képzelni, hogy egy rohadt nagy egymásra találás sülne ki itt a dologból. Persze csak akkor ha nem tudtok qb-t húzni a legelején ha kell és cam tud még focizni.
peach
Nekem mondjuk Newton egy antipatikus jellem, de lehet inkább néznék vele egy PO runt, mint egy újabb 5-11, 6-10-es szezont. Volt itt sok szerény, jómunkás kúbé, csak egyiknek se sikerült 20 TD-t passzolnia 1 év alatt.
De akkor már inkább húzzatok ti QBt a legelején, és passzoljátok le hozzánk Matt Ryant. Neki csak a beceneve nem tetszik, és a sok kiégett QB közül benne látnám a legjobb esélyeket egy feltámasztható karrierre. Azt a sémát próbáljuk utánozni, amiben MVP lett pár éve és a mi HCnk ért a védelemhez, a számai meg még mindig más dimenzióban vannak mint itt bárkinek 2014 óta...
Ez se lenne légből kapottabb, mint Newton, Brees vagy Brady...
Black_Adder
Szerintem Newton sem akkora király mint amilyenek mondják. Ha pl megnézed eddigi kilenc éve alatt egyszer tudott mindössze 4000 yardot vagy 25 passzolt tdt átlépnie. És azért egy 100+milliós fr qb tól, a mai passzorientált nfl ben nem ezt várná az ember


több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Én mindig szkeptikus vagyok, amikor még nem kiöregedett franchise QB-kat vizionálnak az FA-piacra, vagy éppen trade opciónak. Az utóbbi években Cousins volt az egyetlen ilyen kaliberű játékos, akire rá lehet mondani, hogy fr qb (volt már a csere/fa előtt is), és elérhetővé vált. Szerintem Newtont és Ryant is hülye lenne elzavarni a jelenlegi csapatuk. Kb mind a kettő no brainer döntés kell, hogy legyen Elway részéről, ha mégis. Kivéve persze ha Lock álomrajtot vesz majd, vagy Allen elkezd 300+ yardos, 4 TD-s meccseket hozni.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Járt utat járatlanra ne cserélj. Szóval ha igazak a pletykák és cam szénája kifelé áll carolinaból én egy amolyan manning 2.0 light húzásként simán eltudom képzelni, hogy egy rohadt nagy egymásra találás sülne ki itt a dologból. Persze csak akkor ha nem tudtok qb-t húzni a legelején ha kell és cam tud még focizni.
peach
Nekem mondjuk Newton egy antipatikus jellem, de lehet inkább néznék vele egy PO runt, mint egy újabb 5-11, 6-10-es szezont. Volt itt sok szerény, jómunkás kúbé, csak egyiknek se sikerült 20 TD-t passzolnia 1 év alatt.
De akkor már inkább húzzatok ti QBt a legelején, és passzoljátok le hozzánk Matt Ryant. Neki csak a beceneve nem tetszik, és a sok kiégett QB közül benne látnám a legjobb esélyeket egy feltámasztható karrierre. Azt a sémát próbáljuk utánozni, amiben MVP lett pár éve és a mi HCnk ért a védelemhez, a számai meg még mindig más dimenzióban vannak mint itt bárkinek 2014 óta...
Ez se lenne légből kapottabb, mint Newton, Brees vagy Brady...
Black_Adder
Valószínűleg Ryan a Falcons új támadórendszerének az is alapja lesz, nem hiszem, hogy elengednék.
Fast Willie
Jól működő offense-t nem nézek mostanában tanulmányi célból sem, még 7× végig kell szenvedni a miénket, kicsit megnehezíteném azon meccsek emésztését velük.
Amúgy tisztában vagyok vele. De más értelmes QBra sincs nagyobb esély. Newtonra se. Augusztusig lesznek még ennél meredekebb teóriák is.

De térjünk vissza a realitásokhoz. Lock jövőhéttől edzésbe állhat, viszont Fangio nyilatkozatai alapján Allen kezd bye week után is. Érdekes hogyan menedzseljük majd a szituációt, jobban bízunk majd egy PSből lopott irányítóban, mint a saját második körösünkben? Vagy esetleg nyerő szériában lecseréljük Allent vállalva ezzel a lendület megtörését. OK, ez mondjuk annyira azért nem fenyeget minket. Talán a Chargers elleni hazai lehet egy ideális alkalom, hogy bedobjuk a mély vízbe, ha nem nyerünk addig 2-t. Ha akkor sem áll készen, akkor az utolsó 2 lehet az övé, 2 teljesen tét nélküli hazai meccs, a jövő QB-ja miatt a szurkolók is jobban kimennének és talán nem is annyira harapós védelmek.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Járt utat járatlanra ne cserélj. Szóval ha igazak a pletykák és cam szénája kifelé áll carolinaból én egy amolyan manning 2.0 light húzásként simán eltudom képzelni, hogy egy rohadt nagy egymásra találás sülne ki itt a dologból. Persze csak akkor ha nem tudtok qb-t húzni a legelején ha kell és cam tud még focizni.
peach
Nekem mondjuk Newton egy antipatikus jellem, de lehet inkább néznék vele egy PO runt, mint egy újabb 5-11, 6-10-es szezont. Volt itt sok szerény, jómunkás kúbé, csak egyiknek se sikerült 20 TD-t passzolnia 1 év alatt.
De akkor már inkább húzzatok ti QBt a legelején, és passzoljátok le hozzánk Matt Ryant. Neki csak a beceneve nem tetszik, és a sok kiégett QB közül benne látnám a legjobb esélyeket egy feltámasztható karrierre. Azt a sémát próbáljuk utánozni, amiben MVP lett pár éve és a mi HCnk ért a védelemhez, a számai meg még mindig más dimenzióban vannak mint itt bárkinek 2014 óta...
Ez se lenne légből kapottabb, mint Newton, Brees vagy Brady...
Black_Adder
Valószínűleg Ryan a Falcons új támadórendszerének az is alapja lesz, nem hiszem, hogy elengednék.

Az új rendszer a páros és páratlan ütemek változtatását próbálgatja, kisebb-nagyobb sikerrel. Koetter rendszere Air Raid Coryell alapú, amiben a páratlan (5-7) ütemek dominálnak, de több meccsen láttam, hogy félütemeket is beleraktak. Nem hiszem, hogy másik QB-ra rá akarják írni a sémát, ha Matty elég jól megtanulta és az OFF működik is Atlantában. Nagyon veszélyes sémának tartják a védelmi szakemberek, mert nehéz belőle készülni és elég jól összezavarja a sec cover ütemezését.

Erről többet itt:

 www.stampedeblue.com/2019/9/17/20869991/2019-opponent-scouting-report-falcons-offense-has-potential-to-be-dangerous

 bleacherreport.com/articles/1095991-football-101-deep-shots-with-the-air-coryell-offense Coryell

Szerkesztette: Willie Parker