Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 240 — The Mathematician
 twitter.com/Broncos/status/1198638786235772929

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 779 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”


Fangio pedig nagy forma.


#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Fangio szerint egyáltalán nem fontos, hogy Lock idén pályára lépjen
 twitter.com/SayreBedinger/status/1197224965885628416
 twitter.com/MaseDenver/status/1197245433376116741

És akkor ha mondjuk Tua csúszik a drafton a sérülése miatt, mi simán bent hagyjuk, mert meg van a franchise QBnk. Passzolni ugyan kb csak virtuális valóságban passzolt még mióta NFLben van, de olyan referenciákkal mint Osweiler vagy Paxton Lynch lehetetlen, hogy tévedtünk kiválasztásakor, fölösleges futtatni egy ellenőrzést rá...
Black_Adder
Hát ezzel kapcsolatban én valamiért azt érzem Elway nem akarja, hogy Lock idén kezdjen. Ha Lock is bust lesz szvsz az már neki is meleg süti lesz.
roberto23
Vagy ráálltunk a tankra,vagy esetleg Allen-ben lát fantáziát a "mester".
Foresz
50% alatti completion percentage-ben nem sok dolgot láthat.
Valszeg nem akarják összetörni Lock önbizalmát azzal h beküldik ebbe a szar offensebe.

Csak aztán nehogy úgy járjunk h kiderül h jó offenseben sem felel meg az elvárásoknak és dobáljuk kifelé az éveket.
A másik meg, h mikor lesz olyan offense körülötte h pályára merjék küldeni?

Nem baj, lesz egy magabiztos padmelegítőnk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
Fangio szerint egyáltalán nem fontos, hogy Lock idén pályára lépjen
 twitter.com/SayreBedinger/status/1197224965885628416
 twitter.com/MaseDenver/status/1197245433376116741

És akkor ha mondjuk Tua csúszik a drafton a sérülése miatt, mi simán bent hagyjuk, mert meg van a franchise QBnk. Passzolni ugyan kb csak virtuális valóságban passzolt még mióta NFLben van, de olyan referenciákkal mint Osweiler vagy Paxton Lynch lehetetlen, hogy tévedtünk kiválasztásakor, fölösleges futtatni egy ellenőrzést rá...
Black_Adder
Hát ezzel kapcsolatban én valamiért azt érzem Elway nem akarja, hogy Lock idén kezdjen. Ha Lock is bust lesz szvsz az már neki is meleg süti lesz.
roberto23
Vagy ráálltunk a tankra,vagy esetleg Allen-ben lát fantáziát a "mester".
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 779 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Fangio szerint egyáltalán nem fontos, hogy Lock idén pályára lépjen
 twitter.com/SayreBedinger/status/1197224965885628416
 twitter.com/MaseDenver/status/1197245433376116741

És akkor ha mondjuk Tua csúszik a drafton a sérülése miatt, mi simán bent hagyjuk, mert meg van a franchise QBnk. Passzolni ugyan kb csak virtuális valóságban passzolt még mióta NFLben van, de olyan referenciákkal mint Osweiler vagy Paxton Lynch lehetetlen, hogy tévedtünk kiválasztásakor, fölösleges futtatni egy ellenőrzést rá...
Black_Adder
Hát ezzel kapcsolatban én valamiért azt érzem Elway nem akarja, hogy Lock idén kezdjen. Ha Lock is bust lesz szvsz az már neki is meleg süti lesz.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Fangio szerint egyáltalán nem fontos, hogy Lock idén pályára lépjen
 twitter.com/SayreBedinger/status/1197224965885628416
 twitter.com/MaseDenver/status/1197245433376116741

És akkor ha mondjuk Tua csúszik a drafton a sérülése miatt, mi simán bent hagyjuk, mert meg van a franchise QBnk. Passzolni ugyan kb csak virtuális valóságban passzolt még mióta NFLben van, de olyan referenciákkal mint Osweiler vagy Paxton Lynch lehetetlen, hogy tévedtünk kiválasztásakor, fölösleges futtatni egy ellenőrzést rá...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 779 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Közben Janovich IR-en, a helyére pedig újra leigazoltuk Orson Charles TE/FB-et.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Von Miller igazi vezérré nőtte ki magát, ideje lenne eltrade-elni

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 779 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ha győzelem nincs is sok eddig, legalább a csapatszellem alakul.




#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
@peterk
New England Patriots - From 25 points behind to win:
Super Bowl LI - Feb. 5, 2017 at Houston

Cleveland Browns - From 25 points behind to win:
Oct. 5, 2014 at Tennessee

New England Patriots - From 24 points behind to win:
Nov. 24, 2013 at New England
ellenünk pont

 www.profootballhof.com/football-history/greatest-comebacks-in-nfl-history/
Negritis
Köszi! Félidei állásra gondoltam. Ha jól emlékszem az első és második meccs nem ilyen volt. A Pats-Broncosnál emlékszem, hogy az is 24-0-val indult, mint a Chargers meccs, de abban nem vagyok 100% biztos, hogy félidei eredmény volt-e.

Akárhogy is, ha kettő akkor kettő, ha három akkor három ilyen különlegességben is benne voltunk az elmúlt 10 évben. Nem egy unalmas csapat. 😊
peterk2005
De szép kis emlékek ezek 😊)

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 240 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 779 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Napi pozitív.



És hogy kicsit birozzak is 😛





Jano viszont kihagyja a szezon hátralévő részét. Nagy veszteség.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 779 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Büszke vagyok a csapatra, ebből szeretnék többet látni. Na nem a harmadik negyedes leolvadásokból, hanem hogy idegenben is simán felvesszük a versenyt egy PO-csapattal a képességbeli különbségek ellenére is.
Cruyffista
Az a baj, hogy a PO csapattól kikaptunk 27-3-ra, csak az a csapat a második félidőre jött meg...
StormST
Ez nézőpont kérdése. Az, hogy az első félidőben nem volt a Vikings PO csapat a mi erdemunk is lehet. Nem mondom, hogy így van, csak ez is egy opció.
roberto23
Persze, hogy nézőpont kérdése. Szerintem ők azért PO csapat, mert tudnak úgy játszani az első félidő után, ahogy tették a másodikban, mi meg azért vagyunk tőle nagyon messze, mert mi is...
StormST
Persze, ez oké. Ettől függetlenül most én sem tudok haragudni a csapatra. Max Scangarello-ra, aki másfél negyedre megint eltűnt. Nem vagyunk rossz csapat, csak továbbra is lúzer. Ha ezt ki tudjuk jövőre nőni lehet keresnivalónk. Na meg végre egy qb sem artana. Mert ha lenne legalább 1, aki kicsit is hajaz egy fr qb-ra nem így állnánk idén sem.
roberto23
Én pont azért tudok rájuk haragudni, mert ha 30-al kapnánk ki állandóan, akkor csak szomorú lennék, ezeken viszont még 3-6-nál is fel tudom cseszni az agyam...
StormST
De ez még mindig a jobbik eset szvsz. Mert van potenciál a csapatban, csak egyelőre nem jön ki. Egyetértek a többiekkel, hogy sokkal jobb ezt nézni, mint az elmúlt 2 éves langyos taknyot. Mert most lehet abban bízni, hogy összeállnak a dolgok. VJ-nél nem lehetett.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 779 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Most így aludva egyet a meccsre, továbbra sem tudom megmagyarázni ezeket a leolvadásokat. Az, hogy az O szokás szerint masfél/2 negyedre eltűnik már meg se lep, de a D-t egyszerűen nem értem. Nyilván Fangio keze is benne van a dologban, mert 20-0ról ne kapjon már ki egy csapat. De én nem tudok másra gondolni, mint hogy az emberanyag egész egyszerűen kevés ahhoz, hogy egy PO kaliberű csapat ellen egy egész meccsen helyt álljon. Van egy szinte tökéletesen kidolgozott taktika mind O, mind D oldalon, ami megy az egész félidőben, viszont ha az ellenfél vált a 2. félidőben elfogy a tudomány, és csak nyeljük a yardokat veszettül. Vagy hogy máshogy fogalmazzak, az első félidőben erőn felül teljesítünk (vagy a Viks erőn alul), és erre rámegy a 2. félidő. Hogy most ez az okozza, hogy fejben kevés a csapat, vagy hogy Fangio HC tapasztalatlanságábók ered (vagy is-is) nem tudom. De erre legkésőbb jövőre ki kell valamit találni, mert ez így nem állapot.

Egyébként tényleg hihetetlen, hogy egyik meccsen sincs egy icike picike szerencsénk sem, amikor kéne. Most az elmaradt DPI-kről inkább nem is mondok semmit, de hogy végre az időt is jól menedzselve végig viszünk egy drive-ot (ha jól emlékszem 2 sikeres 4. kísérlettel), de az EZ-ban persze megint nem jön össze semmi.... hihetetlen. Én továbbra is tartom a lúzer csapat kifejezést (bár ez már inkább szerencsétlen lúzer a szó legpozitívabb értelmében), mert mindig egy nüanszon csúszunk el. Csak éppen mindig máson. Mindenesetre egy kvázi full tapasztalatlan edzői stábbal, baromi vékony depth-el (viszont jópár reményteljes fiatal játékossal), cseszett nehéz sorsolással, és zéró szerencsével állunk 3-7tel. Ha jövőre ezeknek a szoros meccsnek csak a fele megfordul szerencse szempontból már teljesen más lesz a leányzó fekvése. Addig viszont marad a minden héten érkező idegösszeroppanás.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
@peterk
New England Patriots - From 25 points behind to win:
Super Bowl LI - Feb. 5, 2017 at Houston

Cleveland Browns - From 25 points behind to win:
Oct. 5, 2014 at Tennessee

New England Patriots - From 24 points behind to win:
Nov. 24, 2013 at New England
ellenünk pont

 www.profootballhof.com/football-history/greatest-comebacks-in-nfl-history/
Negritis
Köszi! Félidei állásra gondoltam. Ha jól emlékszem az első és második meccs nem ilyen volt. A Pats-Broncosnál emlékszem, hogy az is 24-0-val indult, mint a Chargers meccs, de abban nem vagyok 100% biztos, hogy félidei eredmény volt-e.

Akárhogy is, ha kettő akkor kettő, ha három akkor három ilyen különlegességben is benne voltunk az elmúlt 10 évben. Nem egy unalmas csapat. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
még mindig a mérkőzés hatása alatt vagyok... tény, hogy sok kritikát lehet találni. Azonban foltokban már csapat vagyunk. végre egy vereség, ami után legszívesebben letépnéd a laptopod kijelzőjét és jobb, ha nem szól hozzád a csajod, sem pedig cinikusan vigyorogsz és kommentelsz. Ebből igenis lehet építkezni. Határozottan fejlődik, Allen óta az o-t is élvezet nézni részleteiben. Azt hiszem félreértjük a szezont. Jó lenne egy 8-8 vagy egy 9-7, de talán túlzás ezt várnunk. Türelmesnek kell lennünk egy teljesen új rezsim első meccsei közben. Idén az emberanyag keresése lehet a cél, és nagyon érdekes nevek bukkannak fel. Fájó a mai vereség, mert ennek a csapatnak leginkább egy ilyen győzelem hiányzott volna, hogy igazán higyjen magában és az edzőikben, de ez is meglesz még idén. Egy bravúrgyőzelem jönni fog. Én most nagyon szeretem a csapatomat.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 240 — The Mathematician
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F1117%2Fr629182_1296x729_16-9.jpg
Stop challenging pass interference, NFL coaches: Why they're just wasting timeouts
With a 3% success rate in challenges since Week 4 and another egregious non-overturn on Sunday, coaches need to stop throwing their red flags on PI.


DPI challengekről btw
mivel nem volt zászló így jogos h buktuk a challenget (és erős dobás lett volna az a dpi)
de nem csak nálunk jön elő

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 240 — The Mathematician
@peterk
New England Patriots - From 25 points behind to win:
Super Bowl LI - Feb. 5, 2017 at Houston

Cleveland Browns - From 25 points behind to win:
Oct. 5, 2014 at Tennessee

New England Patriots - From 24 points behind to win:
Nov. 24, 2013 at New England
ellenünk pont

 www.profootballhof.com/football-history/greatest-comebacks-in-nfl-history/

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Pedig igazán tehettetek volna egy szívességet nekünk...

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hét éve, 2012-ben a Chargers ellen nyertünk idegenben félidei 0-24-ről 35-24-re, nem tudom, hogy azóta előfordult-e hogy 20+ pontos félidei előnyről egy csapat kikapott. Ha nem, akkor bezártuk a kört, voltunk a nyerő és most a szopó oldalon is.

Black postjából a "majdnem" érzés a legerősebb nálam is. Apróbb dolgok ha máshogy alakulnak, akkor lehetne a rekord akár a fordítottja is. (Az se lenne valós mondjuk.) Persze igaz, hogy az NFL-ben mindig minden kis dolgokon múlik, de nem ennyire. Pár hete a lúzer csapat jelzőt osztottam a társaságra, ma szerintem nem érdemlik meg. Tényleg a "majdnem" az igaz. Egyszerűen a csapat annyira nem jó, hogy ha egy jó képességű, de szenvedő offense magára talál, azt védő oldalon megállítsa, ha az offense nem képes pályán maradni, időt húzni, pontot szerezni. Offense oldalon pedig nem elég a potenciál ehhez. Megy, megyeget, jobb nézni mint a Flacco féle verziót, de lehet, hogy érzéki csalódás mert a kényszerből mindent elővevő playhívás kis távolságról kreatívnak is kinézhet (és az első 1-2 meccsen még működhet is, amíg nincs róla film), miközben igazából nem kreatívabb, csak muszáj mindent kipróbálni. Majd meglátjuk, az idény maradék része elég lesz ennek a kiderítésére. Egy jó csere irányítónk mindenesetre már biztosan lesz, csak ugye amíg jó kezdő nincs, ez nem nagy vigasz. 😀 Úgyhogy reménykedjünk Lockban, hátha ő is jól mutatkozik majd be.

Egyébként én kezdem felfedezni vélni Fangio keze nyomát a csapaton. A hasonló rekord, a gyűlő vereségek és a sok "lúzerkedés" ellenére is ez egy koncepcióval rendelkező csapatnak néz ki, nem úgy, mint az előző két évi. A half time adjustmenttel mindenesetre még nagyon sok munka lesz, akkor is, ha a mai vereségben az is benne volt, hogy az ellenfél azért jóval jobb és egységesebb csapat.

Ez van, vereség jött, várható volt. De keserűség ma nincs. Ez is valami.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Hát nem tudom, szerintem nem rajtunk múlt, sokkal inkább a Vikingsen, hogy az első félidőben teszetoszáskodtak, ahelyett hogy szétpasszolták volna a D-t, ahogy a 2. félidőben.

Szerkesztette: Lecsó
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 338
Igy kikapni.... vicc kategória.
A kezünkben volt...
több mint 4 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Büszke vagyok a csapatra, ebből szeretnék többet látni. Na nem a harmadik negyedes leolvadásokból, hanem hogy idegenben is simán felvesszük a versenyt egy PO-csapattal a képességbeli különbségek ellenére is.
Cruyffista
Az a baj, hogy a PO csapattól kikaptunk 27-3-ra, csak az a csapat a második félidőre jött meg...
StormST
Ez nézőpont kérdése. Az, hogy az első félidőben nem volt a Vikings PO csapat a mi erdemunk is lehet. Nem mondom, hogy így van, csak ez is egy opció.
roberto23
Persze, hogy nézőpont kérdése. Szerintem ők azért PO csapat, mert tudnak úgy játszani az első félidő után, ahogy tették a másodikban, mi meg azért vagyunk tőle nagyon messze, mert mi is...
StormST
Persze, ez oké. Ettől függetlenül most én sem tudok haragudni a csapatra. Max Scangarello-ra, aki másfél negyedre megint eltűnt. Nem vagyunk rossz csapat, csak továbbra is lúzer. Ha ezt ki tudjuk jövőre nőni lehet keresnivalónk. Na meg végre egy qb sem artana. Mert ha lenne legalább 1, aki kicsit is hajaz egy fr qb-ra nem így állnánk idén sem.
roberto23
Én pont azért tudok rájuk haragudni, mert ha 30-al kapnánk ki állandóan, akkor csak szomorú lennék, ezeken viszont még 3-6-nál is fel tudom cseszni az agyam...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 240 — The Mathematician
Egyébként most tényleg nem kenném ezt semmiképpen a bírókra, de hogy azt egyiknek se sikerült észrevennie, hogy Patrick arcába a CB messze a labda odaérése előtt belenyúlt és még kicsit meg is rángatta a sisakot, az konkrétan gyalázat szerintem...
StormST
nem a bírók miatt buktuk de az utolsó 2 percben volt nem 1 DPI amit elengedtek

egyébként ez megint olyan meccs volt hogy tudtam szorítani végig a csapatnak
nem tudom mi történt az öltözőben de ez nem állapot

Scara is jó lenne ha nem csak 1 félidőre rakná össze az O#
de Fangio is figyelhetne a D#-re jobban mert nem csak az a 2 hosszú volt ami kinyírt minket

remélhetőleg ezek a szoros meccsek jövőre megfordulnak

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 779 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Büszke vagyok a csapatra, ebből szeretnék többet látni. Na nem a harmadik negyedes leolvadásokból, hanem hogy idegenben is simán felvesszük a versenyt egy PO-csapattal a képességbeli különbségek ellenére is.
Cruyffista
Az a baj, hogy a PO csapattól kikaptunk 27-3-ra, csak az a csapat a második félidőre jött meg...
StormST
Ez nézőpont kérdése. Az, hogy az első félidőben nem volt a Vikings PO csapat a mi erdemunk is lehet. Nem mondom, hogy így van, csak ez is egy opció.
roberto23
Persze, hogy nézőpont kérdése. Szerintem ők azért PO csapat, mert tudnak úgy játszani az első félidő után, ahogy tették a másodikban, mi meg azért vagyunk tőle nagyon messze, mert mi is...
StormST
Persze, ez oké. Ettől függetlenül most én sem tudok haragudni a csapatra. Max Scangarello-ra, aki másfél negyedre megint eltűnt. Nem vagyunk rossz csapat, csak továbbra is lúzer. Ha ezt ki tudjuk jövőre nőni lehet keresnivalónk. Na meg végre egy qb sem artana. Mert ha lenne legalább 1, aki kicsit is hajaz egy fr qb-ra nem így állnánk idén sem.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove