Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 4 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ennek örömére iderakom ezt a régebbi videót, csak, hogy mindenkinek helyén legyenek az elvárásai 😀

 www.youtube.com/watch?v=UjwwUgsOa0A&t=5s
Vonster
Bevallom nem néztem végig, de ennek most sok értelmét nem látom 😀 kb mindenkiről lehetne hasonló videót osszevagni.

Szerintem senki nem várja tőle, hogy Mahomes lesz, de ahogy a túlzott felszopast, úgy ezt se értem most.
roberto23
Nem csodálkozom, hogy nem érted. 😉 Ez a fickó az egyik, ha nem "A" legsz**abb NFL témájú podcastot ill. youtube csatornát csinálja. Párszor bepróbálkoztam vele már a múltban, hátha. Mindannyiszor nagyon megbántam. 😊 Borzalom.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
félek hogy bealszok a meccsen (kicsit hosszú volt a hétvége és nem partizás miatt)
Negritis
valahányszor elmondják majd hogy Lock a 7. kezdő QB PFM óta, igyál meg egy kávét. Nem lesz probléma.
Black_Adder
nem kávézok 😀
ha bealszok hát bealszok, reggelre van 1 energia italom 😀
Negritis
hát te dolgod ha bealszol a 4. negyedre. Eddig azok kivétel nélkül felejthetetlen élményt nyújtottak.
Én legalábbis hiába próbálom elfelejteni őket, beégtek a retinámba...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
félek hogy bealszok a meccsen (kicsit hosszú volt a hétvége és nem partizás miatt)
Negritis
valahányszor elmondják majd hogy Lock a 7. kezdő QB PFM óta, igyál meg egy kávét. Nem lesz probléma.
Black_Adder
nem kávézok 😀
ha bealszok hát bealszok, reggelre van 1 energia italom 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
félek hogy bealszok a meccsen (kicsit hosszú volt a hétvége és nem partizás miatt)
Negritis
valahányszor elmondják majd hogy Lock a 7. kezdő QB PFM óta, igyál meg egy kávét. Nem lesz probléma.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Érdemes agyonveretni Lockot a Bosa Ingram duóval?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
félek hogy bealszok a meccsen (kicsit hosszú volt a hétvége és nem partizás miatt)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ennek örömére iderakom ezt a régebbi videót, csak, hogy mindenkinek helyén legyenek az elvárásai 😀

 www.youtube.com/watch?v=UjwwUgsOa0A&t=5s
Vonster
Bevallom nem néztem végig, de ennek most sok értelmét nem látom 😀 kb mindenkiről lehetne hasonló videót osszevagni.

Szerintem senki nem várja tőle, hogy Mahomes lesz, de ahogy a túlzott felszopast, úgy ezt se értem most.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Az opcióink
a) Simán végig hátrányban játszva nagy különbséggel kikapunk
b) nagy előnyt leadva az utolsó pillanatokban kikapunk
c) nagy hátrányból feljőve az utolsó pillanatokban kikapunk
d) adok-kapok meccsen sok vezetésváltás után az utolsó pillanatokban kikapunk
e) mi fordítunk az utolsó pillanatokban, de az utolsó utáni pillanatokban az ellenfél mégis visszafordítja

Igazából már nem is érdekel, csak a Lakat.

Lock kapcsán a várakozásom az, hogy szar lesz, semmit nem teszünk majd azért hogy kényelmes helyzetbe hozzuk, ott hagyjuk meghalni. Fel vagyok rá készülve hogy reménytelenül elveszettnek fog látszani, földbe döngöli a Chargers és a fejemet fogom a döntései miatt.

Viszont emellett reménykedek néhány igazán highlight passzban, amit Brandon Allentől nem láthattunk. Amit igazából Flaccotól se láttunk. Néhány playben tudni fogja mi fog történni, azt a néhányat ki kell használni.

Hogy ez yardban mit jelent majd, egyáltalán nem érdekel most. A Net Y/A szokott, most az is inkább csak annyira, hogy ne Paxton Lynchez kelljen hasonlítani majd. 5 is szar, de az nem olyan mélység, hogy ne a nagy play vs szar playt számolgassam

5-6 play amit nem akarunk majd rögtön elfelejteni.... 20+, 40+ yardos passzok. Elsőre az se baj, ha aztán tol egy Cutlert a red zoneban, és eladja. Csak lássuk mivé fejlődhet, ha minden jól megy. Hogy minden jól megy-e azon majd aggódunk később.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Vonster Denver Broncos 941
Ennek örömére iderakom ezt a régebbi videót, csak, hogy mindenkinek helyén legyenek az elvárásai 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
 twitter.com/AdamSchefter/status/1201156166602166272

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Azért ez a Lock kezd vagy sem kommunikációja és önmagában a döntés is kabaré kategória, amit előadunk. Kit altatunk? Komolyan. Kedd reggel nem tudjuk, hogy ki fog kezdeni vasárnap a szintén rom Chargers ellen? Egy olyan mérkőzésen, ami édesmindegy... ? Bohóckodunk itt a 75 százaLockkal. Mindenki tudja, hogy Lock fog kezdeni. Nem maradt más az idényre kérdés, mint hogy valamire is alkalmas ez az angyalarcú kisgyerek vagy sem. MAgánvéleményem szerint amúgy nem. De bárcsak tévednék...
Zalán
édesmindegy??
Black_Adder
Mi hogy kapartunk össze még két győzelmet???
Bazzani
Úgy ahogy mi 5-öt
Black_Adder
Hát ha a teljes KC O# elviszi a dögvész, a Chargers csapatbuszat felgyújtják egy bandaháborúban a Raiders darkos szurkolói pedig megidezik a sátánt a tulajra akkor sima ügy lesz ez a 8-8-as div győzelem 😊

Bold: Ma Lock túllépi a 200 passzolt yardot, közte egy meglepő (és mulatságos) TD passzal.

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Azért ez a Lock kezd vagy sem kommunikációja és önmagában a döntés is kabaré kategória, amit előadunk. Kit altatunk? Komolyan. Kedd reggel nem tudjuk, hogy ki fog kezdeni vasárnap a szintén rom Chargers ellen? Egy olyan mérkőzésen, ami édesmindegy... ? Bohóckodunk itt a 75 százaLockkal. Mindenki tudja, hogy Lock fog kezdeni. Nem maradt más az idényre kérdés, mint hogy valamire is alkalmas ez az angyalarcú kisgyerek vagy sem. MAgánvéleményem szerint amúgy nem. De bárcsak tévednék...
Zalán
édesmindegy??
Black_Adder
Mi hogy kapartunk össze még két győzelmet???
Bazzani
Úgy ahogy mi 5-öt

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért ez a Lock kezd vagy sem kommunikációja és önmagában a döntés is kabaré kategória, amit előadunk. Kit altatunk? Komolyan. Kedd reggel nem tudjuk, hogy ki fog kezdeni vasárnap a szintén rom Chargers ellen? Egy olyan mérkőzésen, ami édesmindegy... ? Bohóckodunk itt a 75 százaLockkal. Mindenki tudja, hogy Lock fog kezdeni. Nem maradt más az idényre kérdés, mint hogy valamire is alkalmas ez az angyalarcú kisgyerek vagy sem. MAgánvéleményem szerint amúgy nem. De bárcsak tévednék...
Zalán
édesmindegy??
Black_Adder
Mi hogy kapartunk össze még két győzelmet???

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A padozásban én sem hiszek. Az olyan, mint playboy a valódi nő helyett. Nagyon kevesek tanulnak meg a nőkkel bánni újságból.

A fejlődés már más, abban azért hiszek, hogy játék közben lehet fejlődni. Erre sok példát láttam már. Viszont nem emlékszem olyan esetre, hogy valaki úgy tudta kinőni magát, hogy fejben nem volt alkalmas. Mindegy, hogy a szorgalom hiányzik-e, a motiváció nincs meg, vagy nem bírja a stresszt a játékos, esetleg képtelen megtanulni a playbookot vagy a védelmet olvasni legalább valamennyire. Ha viszont a mentális alkalmasság megvan, és nincs javíthatatlanul nagy egyéb - technikai, atletikus, stb. - hiányosság, akkor szerintem idővel és jó feltételek mellett egy irányító tud fejlődni. Sőt, mivel ez a leg-összetettebb poszt, többet tud fejlődni, mint egy falember vagy corner vagy linebacker, etc. Pedig ezeken a posztokon is általában évekig tart a tanulás mire a csúcsteljesítményét eléri a játékos. És lehet menet közben le is maradni, de előzni is. Jobbá válni, mint a kezdetben tehetségesnek látszóbb.

Szóval dobják csak be, nézzük mit tud.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó lesz ez, fejlődjön csak a kölyök.

Nincs is annál jellem építőbb, mint amikor Bosa gerincre vág huszadjára, miközben Hayward és Derwin James kapkodják le a passzaid 😊

Amúgy viccen kívűl nem tudom minek jegelni valakit a padon évekig, ha valaki jó az egyből látszik. Nem sok olyan QB-t tudnék azért hirtelen mondani, aki a kezdeti kókler performanszból ki tudott volna jönni és elit közeli szintre ért.
Szóval ha Lock is bust, és simán odatolnám a Falconsnak a cetlit Ryan-ért cserébe. Esetleg Minshew olcsón, ha a Jags megint hülye lesz.

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Én már akkor sem értettem ezt a felépíteni dolgot. Ha most nem NFL kész majd attól az lesz, hogy edzéseken a 2. csapattal dobalgat, a meccsen meg ül a kispadon?
Én sem vagyok optimista, mert ebben az offense-ben Wilson-nak sem lenne könnyű dolga, de teher alatt nő a pálma. Lesz 5 meccse bizonyítani.
roberto23
vannak hibái amiken igenis lehet javítani sokat
más kérdés hogy esélytelen, és ha azokkal a hibákkal együtt dobod be akkor lutri hogy agyonnyomják-e a hibái
vagy képes felülemelkedni rajtuk
ha kiüli a szezont tudunk javítani a hibáin és így könnyebb lesz neki bemutatkozni

nem mondom hogy sűrűn jön ez be Oz-nak pl a nálunk lévő utolsó fél szezonjában jó volt és sztem Rodgers-nek is jót tett
nyilván nem mindegy hogy ki mögött padozik valaki
meglátjuk, nem érzem h van kihagyhatatlan QB szóval ...
Negritis
Vannak nagyszerű irányítók akik padon kezdték a pályafutásukat, de ez nem jelenti azt, hogy day 1től ne lehettek volna ugyanolyan jók.
Tudom sokan hisznek abban, hogy a padon tanul és fejlődik a játékos, én az elmúlt 2 évben kicsit szkeptikussá váltam ezzel kapcsolatban | VJ mester meg a great week of practice |

Nem tudom mi az, amit egyetemen és high schoolon nem tudott megtanulni, de NFLben 1 év alatt igen.
Akinek szar a dobómozdulata vagy a lábmunkája, annak korábban egy edző nem mutatta meg hogy mégis hogyan kéne ezt?
Az NFL és NCAA közti sebességkülönbséghez kell akklimatizálódni. Utóbbihoz össze kell koszolni a mezt a füvön szerintem.

Az önbizalomvesztést kockáztatjuk azzal, hogy beküldjük amikor még taníthatnánk neki valamit, de ha ennyire instabil az önbizalma, és annak elvesztése derékba töri a pályafutását, akkor inkább legyen is úgy. Derüljön ki rookieként hogy bust, ne úgy mint Osweilernél aki előbb kapott egy 16+ milliós szerződést

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A szezon előtt az volt a mondás, hogy ezt az idényt kiüli, mert fel kell építeni. A preseasonban kifejezetten nem játszott jól. Azóta egyáltalán nem is edzett, két hete kezdett el dobálni. Kívánom, hogy válljon be, de én valahogy most nem vagyok túl optimista.
Cruyffista
VR-ral ezdett. Meg maddenezett sokat. Nem lehet probléma

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
A szezon előtt az volt a mondás, hogy ezt az idényt kiüli, mert fel kell építeni. A preseasonban kifejezetten nem játszott jól. Azóta egyáltalán nem is edzett, két hete kezdett el dobálni. Kívánom, hogy válljon be, de én valahogy most nem vagyok túl optimista.
Cruyffista
Én már akkor sem értettem ezt a felépíteni dolgot. Ha most nem NFL kész majd attól az lesz, hogy edzéseken a 2. csapattal dobalgat, a meccsen meg ül a kispadon?
Én sem vagyok optimista, mert ebben az offense-ben Wilson-nak sem lenne könnyű dolga, de teher alatt nő a pálma. Lesz 5 meccse bizonyítani.
roberto23
vannak hibái amiken igenis lehet javítani sokat
más kérdés hogy esélytelen, és ha azokkal a hibákkal együtt dobod be akkor lutri hogy agyonnyomják-e a hibái
vagy képes felülemelkedni rajtuk
ha kiüli a szezont tudunk javítani a hibáin és így könnyebb lesz neki bemutatkozni

nem mondom hogy sűrűn jön ez be Oz-nak pl a nálunk lévő utolsó fél szezonjában jó volt és sztem Rodgers-nek is jót tett
nyilván nem mindegy hogy ki mögött padozik valaki
meglátjuk, nem érzem h van kihagyhatatlan QB szóval ...

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
A szezon előtt az volt a mondás, hogy ezt az idényt kiüli, mert fel kell építeni. A preseasonban kifejezetten nem játszott jól. Azóta egyáltalán nem is edzett, két hete kezdett el dobálni. Kívánom, hogy válljon be, de én valahogy most nem vagyok túl optimista.
Cruyffista
Én már akkor sem értettem ezt a felépíteni dolgot. Ha most nem NFL kész majd attól az lesz, hogy edzéseken a 2. csapattal dobalgat, a meccsen meg ül a kispadon?
Én sem vagyok optimista, mert ebben az offense-ben Wilson-nak sem lenne könnyű dolga, de teher alatt nő a pálma. Lesz 5 meccse bizonyítani.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
A szezon előtt az volt a mondás, hogy ezt az idényt kiüli, mert fel kell építeni. A preseasonban kifejezetten nem játszott jól. Azóta egyáltalán nem is edzett, két hete kezdett el dobálni. Kívánom, hogy válljon be, de én valahogy most nem vagyok túl optimista.
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Csak sikerült megszülni.



Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
wow, micsoda előrelépés ahhoz képest hogy egy hete még messze nem állt készen ahhoz hogy pályára lépjen, sőt ahhoz se, hogy a padot melegítse a kezdő QB mögött.
Ha ilyen ütemben fejlődik tovább vasárnapra a liga történelmének valaha volt legjobb irányítója lesz...
Black_Adder
Ezen a néven biztos.

Bár tuti nagy király a srác, hisz szobát már elneveztek róla, innen már csak egy lépés a csarnok.. 😊

| Locker room |

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
wow, micsoda előrelépés ahhoz képest hogy egy hete még messze nem állt készen ahhoz hogy pályára lépjen, sőt ahhoz se, hogy a padot melegítse a kezdő QB mögött.
Ha ilyen ütemben fejlődik tovább vasárnapra a liga történelmének valaha volt legjobb irányítója lesz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Fangio és Scangarello is rendesen szopkodja Lock-ot az elmúlt napokban.

Nem csak hogy baromi jól edz, mentálisan is bika erős, és Scangarello biztos benne, hogy amint megkapja a lehetőséget, élni is fog vele.

Értem én, hogy spannolni meg erősíteni akarják a srácot minden téren, de lehet kezd már túlzás lenni. Lássuk hogy játszik vasárnap még utána, aztán utána szopkodjuk ha indokolt.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove