Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 4 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
+ Lock: jól állj a nyomást, általában szépen ki is mozog a rush elől, egy hülyesége volt, de az megesik, meg ott és akkor már bele is fért. Kicsit még sokat nézegeti a csuklóján a kártyákat, amitől sokszor nagyon későn állunk fel a snap-hez, így nincs idő rendesen felmérni a védelmet, de most ez nem okozott gondot
+ TE core: végre lehet TE passzokat is hívni, mert elkapják, Fant TD elkapása bravúros volt, de egyébként is jó a srác, ha nem Flacco-féle majdnem jó passzokat kap, őt úgy látszik most még el kell találni a labdával, onnan megoldja
+ Kareem: látszott rajta, hogy nagyon akar bizonyítani a Texans-nek, de szerencsére ettől nem lett görcsös, hanem tényleg a legjobb oldalát mutatta
+ Playcalling: a meccs nagy részében jó volt szerintem, voltak ötletes play-ek is végre

- Alexander Johnson labdafelütése az INT előtt: tudom, apróság, de ilyenen egy meccs mehet el, 4th down-nál le kell ütni a földre a fenébe, nem felfelé, hogy még egy esélye legyen a támadóknak elkapni
- Bekapott hosszú TD: nem tudom ki cseszte el, gyanítom a CHJ-vel ellentétes oldali CB, remélem több ilyen nem lesz (de lesz)
- Run D, főleg az elején
- CHJ: tudom, hogy Hopkins a liga egyik legjobbja, de elvileg CHJ is az, ennek ellenére tegnap kb. ami Hopkinsnak ment, abból elkapás lett, főleg a 4&18 fájt, ott nagyon szar volt a védekezés

Én Von-t nem bántanám, ha nem Texasban van a meccs, akkor szerintem még nem játszik, látszott rajta, hogy még nincs meg a sebessége, de így is féltek tóle és kivett sokszor 2 embert a blokkolásból



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hát én még csöppet mindig a meccs hatása alatt vagyok bevallom. Arra számítottam, hogy meccsben leszünk, de hogy egy PO kaliberű csapat ellen idegenben ilyen játékot tegyünk le az asztalra... hát nem mostanában láttam ilyet errefelé. Le a kalappal a teljes csapat előtt!

A védelemre nagyon továbbra sem tudok rosszat mondani. Megint benyaltunk egy hosszú TD-t, de ezt leszámítva nagyon jól tartottuk magunkat. Pedig Miller és CHJ tényleg halványabb kicsit, a fél csapat lassan sérült de még így is így toljuk. Fangio munkája lassan kezd beérni. Számomra most nem is kérdés, hogy meg kell tartani. Ha az offense állandósítani tudná a tegnapit (ne'adj Isten még javulna is), plusz a védelem is még jobban összeérne, simán PO esélyes csapat lehetünk. Persze ehhez kell egy jó draft/FA kombó Elway-től, akit én idén sokat támadtam, de eddig az utolsó 2 draft igencsak jól néz ki. Plusz Jackson is hatalmas fogás volt, és akkor a "kukázásokról" (AJ, Spencer, Purcell) még nem is beszéltem. Alakul ez.

Scangarello meg úgy néz ki végre rájött, hogy 2 félidőből áll egy meccs. Mondjuk a 2. félidő megint döcögött, de most pont annyit tettek hozzá, amennyi kellett a győzelemhez. Lock meg... hát én már odavagyok a srácért. 2. kezdő meccsén, idegenben ilyet letenni az asztalra.... Persze továbbra is kicsi a minta, ne kiabáljunk el semmit, de nagyon nagyon jól indított. Ha sikerül továbbra is ilyen ütemben fejlődnie, azt hiszem 10+ évre meg van oldva a qb kérdés | persze szigorúan feltételes módban egyelőre | . Plusz azért az offense-ben ne feledkezzünk meg Risner-ről, Sutton-ról, Lindsay-ről és Fant-ről sem. Erre a névsorra lehet majd építeni.

Mindegy egybevetve alakul egy fiatal mag, mind D, mind O oldalon, egyre inkább kompetens-nek tűnő edzői stábbal... úgy érzem egy pozitív jövőkép kezd kirajzolódni. Csak így tovább #Broncoscountry!

Szerk: egy kis fincsi statisztika Lock-rol.


Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Azt hiszem Fantban nagyon sok örömünk lesz. Kezd formálódni egy új Broncos, ezt nem vitathatjuk el ettől az idénytől.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Két meccsre vannak előttünk resztli csapatok, akikből simán ki lehet nézni 2-2 buktát, szóval nagy mákkal még egy PO is lehet 😊
FLZOLI
2 nem elég, 3× kell buknia a Titansnek és a Steelersnek a Wild Cardért. És persze más csapatok is vannak előttünk.
Amúgy a divízió is meglehet matematikailag, ehhez csak egy 0-4 kell a KCtól

De ezen a héten biztosan nem eliminálódunk a győzelemmel ha minden igaz
Black_Adder
hát a KC-t már nem hozzuk be 😀
Negritis
Úgy megverjük őket vasárnap, hogy kettőt fog érni!

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
Két meccsre vannak előttünk resztli csapatok, akikből simán ki lehet nézni 2-2 buktát, szóval nagy mákkal még egy PO is lehet 😊
FLZOLI
2 nem elég, 3× kell buknia a Titansnek és a Steelersnek a Wild Cardért. És persze más csapatok is vannak előttünk.
Amúgy a divízió is meglehet matematikailag, ehhez csak egy 0-4 kell a KCtól

De ezen a héten biztosan nem eliminálódunk a győzelemmel ha minden igaz
Black_Adder
hát a KC-t már nem hozzuk be 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én előbb hoznek FArol shotdown cornert mint draftrol.
FLZOLI
Jogos, viszont Risner féle biztosnak tűnő pontok sincsenek minden évben, ahogy láttuk Bolles esetében, szóval ez az OL-ra is igaz. Márpedig valamit ott is foltozni kell (főleg Bolles helyét), mert ez még nem az igazi - és szerintem most ez a fontosabb.

Egyébként, ha az FA-ról megvan az OL, és érkezik egy korai WR-pick, akkor szinte a teljes draftot megkaphatja Fangio és a védelem... TE, RB nem kell. WR2 igen, Winfree és Patrick ott lesz még opcióknak. Egy puntert nem ártana letudni a következő 10 évre, valaki meggyőzhetné Elwayt, hogy egy 5-6. kör kifizetődő befektetés.
Cruyffista
Lehet valamelyik vergődő csapatnál beprobalkoznek. Minkah jó lett volna, vagy esetleg egy Jamal Adams 😊

Jó ez persze csak vicc sajnos. Bouye a Jagsből lehet menekülne..

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Én előbb hoznek FArol shotdown cornert mint draftrol.
FLZOLI
Jogos, viszont Risner féle biztosnak tűnő pontok sincsenek minden évben, ahogy láttuk Bolles esetében, szóval ez az OL-ra is igaz. Márpedig valamit ott is foltozni kell (főleg Bolles helyét), mert ez még nem az igazi - és szerintem most ez a fontosabb.

Egyébként, ha az FA-ról megvan az OL, és érkezik egy korai WR-pick, akkor szinte a teljes draftot megkaphatja Fangio és a védelem... TE, RB nem kell. WR2 igen, Winfree és Patrick ott lesz még opcióknak. Egy puntert nem ártana letudni a következő 10 évre, valaki meggyőzhetné Elwayt, hogy egy 5-6. kör kifizetődő befektetés.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
CHJ 95% hogy megy. Ha Elway megakarná tartani, akkor idén hosszabbított volna vele.
Amúgy ez egy gyengébb szezon tőle, saját szintjéhez mérten, de nem viszi le annyira az árát, az inflációval eegyütt többet fog kérni idén, mint tette tavaly.
Wolfe helyzetét a sérülése komplikálja. Paradist pl teljesen elengedtük, de Sanders opcióját meg lehívtuk. Kérdés hogyan látjuk Wolfe állapotát. Őrá még van remény.

Az ERFAk no brainerek, aki részegen nem tör be vki lakásába, nem tweetel valami hülyeséget, azok mind maradnak, legfeljebb augusztusban nem sikerül bekerülniük a rosterre.

Nálam Simmons, Shelby, CHJ, Wolfe, McGovern lennének a prioritás. Bausbyra és Purcellre meg 2. körös tender

Draftra annyi needünk van h szinte kár is számolni FA előtt.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én előbb hoznek FArol shotdown cornert mint draftrol.

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Az a baj, hogy Wolfe és Harris maradása egyszerre nagyon nehéz szcenárió. Wolfe-ról simán el tudom képzelni, hogy lemond pénzről a csapat erősítése javára, de Harris nem fog, ha más csapat megfizeti. A négy évre 60+ m, jelentős garantálttal pedig rengeteg. Ráadásul ha már nem bohócsipkás az ST ebben a szezonban, jó lenne őket egyben tartani. Na meg Lock elé egy nívós támadófalember sem ártana az FA-ról.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Két meccsre vannak előttünk resztli csapatok, akikből simán ki lehet nézni 2-2 buktát, szóval nagy mákkal még egy PO is lehet 😊
FLZOLI
2 nem elég, 3× kell buknia a Titansnek és a Steelersnek a Wild Cardért. És persze más csapatok is vannak előttünk.
Amúgy a divízió is meglehet matematikailag, ehhez csak egy 0-4 kell a KCtól

De ezen a héten biztosan nem eliminálódunk a győzelemmel ha minden igaz

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Harris, Simmons, Wolfe, Shelby, Kreiter, McGovern, Parks, Patrick, Spencer. Az ő maradásuk lenne fontos.
Cruyffista
Purci úr és Bauzbi is kéne nekem.. Parks mehet..,

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Harris, Simmons, Wolfe, Shelby, Kreiter, McGovern, Parks, Patrick, Spencer. Az ő maradásuk lenne fontos.
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy jó kérdés, hogy ha nem QB akkor kit kéne hozni a drafton... Szerintem hülyeség első kört áldozni az O# falhoz, bukta eddig mind, ha csak nem Nelson féle állat csúszna le.

Én előbb hoznék egy WR2-t vagy egy playmaker ILB, CB, S-t.
FLZOLI
Ha nem o fal akkor cb...
Zalán
És hát sok fontosnak tűnő játékosnak ketyeg le a szerződése. Szóval odébb van még a draft... Az biztos, én hagynám Fangiót dolgozni. Alakul itt valami.,
Zalán
Érdekes a csapat, mert tényleg van potenciál benne, és megvannak a klasszisok is, akik tovább tudják rúgni a csapatot a kátyúban.

Ők lesznek amúgy elviekben lejárók. Von és Leary csapatopciós, úgy meg nem egy túl veretes lista amúgy. Pl Simmons engem nagyon nem tud meggyőzni, baromi lassú sajnos. Nagy pénzt én nem áldoznék rá, mert főleg a rutinos emberek (= Jackson) huzzák fel szerintem az ő játékát.

Von Miller OLB 31 DEN - $19,016,667 CO -
Chris Harris CB 31 DEN TBD $12,050,000 UFA -
Derek Wolfe DE 30 DEN TBD $9,175,000 UFA -
Ron Leary G 31 DEN - $9,000,000 CO -
Shelby Harris DT 29 DEN TBD $3,095,000 UFA -
Theo Riddick RB 29 DEN TBD $2,500,000 UFA -
Casey Kreiter LS 30 DEN TBD $1,000,000 UFA -
Adam Gotsis DE 27 DEN TBD $984,476 UFA -
Cyrus Jones CB 26 DEN TBD $905,000 UFA -
Corey Nelson ILB 28 DEN TBD $805,000 UFA -
Jeremiah Attaochu OLB 27 DEN TBD $805,000 UFA -
Justin Simmons FS 26 DEN TBD $767,388 UFA -
Devontae Booker RB 28 DEN TBD $680,848 UFA -
DeVante Bausby CB 27 DEN TBD $655,000 RFA -
Connor McGovern C 27 DEN TBD $650,975 UFA -
Brandon Allen QB 27 DEN TBD $645,000 RFA -
Mike Purcell DE 29 DEN TBD $645,000 RFA -
Elijah Wilkinson RT 25 DEN TBD $645,000 RFA -
Joe Jones OLB 26 DEN TBD $645,000 RFA -
Dymonte Thomas S 26 DEN TBD $645,000 RFA -
Will Parks S 26 DEN TBD $610,089 UFA -
Davontae Harris CB 25 DEN TBD $570,000 ERFA -
Tim Patrick WR 26 DEN TBD $570,000 RFA -
Trey Marshall S 24 DEN TBD $525,000 ERFA -
Diontae Spencer WR 28 DEN TBD $501,000 ERFA -
Jake Rodgers T 28 DEN TBD $495,000 ERFA -
Jonathan Harris DT 24 DEN TBD $495,000 ERFA -
Josh Watson LB 24 DEN TBD $495,000 ERFA -
Ahmad Gooden DE 24 DEN TBD $495,000 ERFA -
Dadi Nicolas OLB 27 DEN TBD - RFA

több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Amúgy jó kérdés, hogy ha nem QB akkor kit kéne hozni a drafton... Szerintem hülyeség első kört áldozni az O# falhoz, bukta eddig mind, ha csak nem Nelson féle állat csúszna le.

Én előbb hoznék egy WR2-t vagy egy playmaker ILB, CB, S-t.
FLZOLI
Ha nem o fal akkor cb...
Zalán
És hát sok fontosnak tűnő játékosnak ketyeg le a szerződése. Szóval odébb van még a draft... Az biztos, én hagynám Fangiót dolgozni. Alakul itt valami.,

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Amúgy jó kérdés, hogy ha nem QB akkor kit kéne hozni a drafton... Szerintem hülyeség első kört áldozni az O# falhoz, bukta eddig mind, ha csak nem Nelson féle állat csúszna le.

Én előbb hoznék egy WR2-t vagy egy playmaker ILB, CB, S-t.
FLZOLI
Ha nem o fal akkor cb...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Amúgy jó kérdés, hogy ha nem QB akkor kit kéne hozni a drafton... Szerintem hülyeség első kört áldozni az O# falhoz, bukta eddig mind, ha csak nem Nelson féle állat csúszna le.

Én előbb hoznék egy WR2-t vagy egy playmaker ILB, CB, S-t.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Két meccsre vannak előttünk resztli csapatok, akikből simán ki lehet nézni 2-2 buktát, szóval nagy mákkal még egy PO is lehet 😊

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
Ez férfimunka volt! Lehet a Tex lenézett?
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Ilyenkor kár azokért az utolsó playekben elbukott meccsekért. Főleg ebben a gyenge mezőnyben, ahol nálunk még szürkébb csapatok is mennek a PO-ért.

Ellenben ebből Chase Young sem lesz, se QB, de szerencsére jelen állás szerint nem kell.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
A szkriptelt részek rendben voltak eddig is. Most kicsit több is.
Lockot nem zavarja a nyomás, rögtön az első driveban volt 3-4 igazán jó passz, nem azt mondom, hogy Siemianéktől nem láttunk hasonlót, de egy drive-ban 3-4-et utoljára Peytontól. Nem egy 3rd downra.

A másik dolog amit látni akartam múlthéten, az a konzisztencia. Letolt egy félidőt punt nélkül az offense. Nem tűntek, el nem jött kilátástalanság. A félidő végi TO on fdowns után se álltunk be fut-fut-fut-fg-ra, hanem bíztunk Lockban. Ez nagyon pozitív.

Egy konzisztens támadás építés, azokkal a bizonyos 20+ playekkel a talonban, minél tovább tart, annál többet lehet előhúzni belőlük.

A második félidő már nem volt olyan jó, a globális összképet nézve, de engem egyáltalán nem érdeel, hogy dobott egy picket, akkor se érdekelt volna, ha elmegy miatta a meccs. Ezek tanulhatók. Azok a dobások, amiket csinált a TD driveokban, azok nem tanulhatók.
Számora jobb ez mint a hibátlan game menedzser játék.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 824 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mi a pöcsöm ilyen jók vagyunk vagy a Texans ilyen fos 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 428 — The Mathematician
 twitter.com/psmyth12/status/1203775645475594240

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!