Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Már előjött, de ha nem QB a drafton, én simán hoznám egy nem TOP10-es pickért cserébe Jamal Adamst. flzoli
Sok minden történhet addig, pl Lock elkezd rosszul játszani, és a szezon végén teljesen máshogy látjuk a QB-kérést, megint a falba verjük a fejünket amiért túl messze vagyunk a top pickektől stb. De ha marad így minden, és Lock azt a benyomást tartja, hogy rá érdemes építeni, én WR-t húznék az első körben, hacsak valami korszakos falember/védő nem esik le. Egyébként Adamst én is nagyon sokra tartom, de nem a védelemmel van a gond, ők egy jobb offense-zel ha kevesebbet kell pályán lenniük, csak jobban lesznek.

Ha Jeudy nem lesz bent amire jó esély van, Laviska Shenault Jr. adná magát Coloradóról, nagyon jó kis játékos.
Cruyffista
Hát én nehezen képzelem el, hogy Lock olyan rosszul játsszon, hogy qb jöjjjön megint. Ahhoz kb Lynch szintre kéne zuhannia, de még akkor se tennék nagy összegben qb-ra. Használható 2nd/3rd WR-t meg lehet második napon is találni (lásd Sutton) arra én most nem áldoznék első kört.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Én az első körben ha van olyan prospect, aki megéri mindenképpen OT-t hoznék. Hátha végre abba is beletalálna Elway. Vagy ha nincs olyan, aki megérne egy első kört CB, pláne ha CHJ megy. Jackson-t hagynám safety-ben, nem mozgatnám vissza CB-be.

Későbbi körökben egy WR jöhetne (Sutton és Patrick elé/mögé mindenképp kéne, és ahogy hallom vmi überbrutálmetálkirály lesz a jövő évi WR felhozatal, Hamilton és Winfree pedig felejtős szerintem). Plusz jó kérdés mi lesz Wolfe-al. Én örülnék ha maradna, de ha megy az ő helyére is kéne. Sőt, igazából én a többi pick-et mind rányomnám a védelemre. Fangio kapjon csak alapanyagot és jövőre legyen egy brutál gyilkos defense-ünk.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Már előjött, de ha nem QB a drafton, én simán hoznám egy nem TOP10-es pickért cserébe Jamal Adamst. flzoli
Sok minden történhet addig, pl Lock elkezd rosszul játszani, és a szezon végén teljesen máshogy látjuk a QB-kérést, megint a falba verjük a fejünket amiért túl messze vagyunk a top pickektől stb. De ha marad így minden, és Lock azt a benyomást tartja, hogy rá érdemes építeni, én WR-t húznék az első körben, hacsak valami korszakos falember/védő nem esik le. Egyébként Adamst én is nagyon sokra tartom, de nem a védelemmel van a gond, ők egy jobb offense-zel ha kevesebbet kell pályán lenniük, csak jobban lesznek.

Ha Jeudy nem lesz bent amire jó esély van, Laviska Shenault Jr. adná magát Coloradóról, nagyon jó kis játékos.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Már előjött, de ha nem QB a drafton, én simán hoznám egy nem TOP10-es pickért cserébe Jamal Adamst.
FLZOLI
Én meg simán hagynám Kareem Jacksont, aki már nálunk van semmit nem kell érte adni, és nem jár le jövőre a szerződése.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Jackson AFC defensive player of the week.

Úgy érzem, ezt a döntést meg lehet indokolni. 😀

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Már előjött, de ha nem QB a drafton, én simán hoznám egy nem TOP10-es pickért cserébe Jamal Adamst.

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hát úgy nézz ki jövőre nekivágunk a Fangio-Lock-ScanG trióval....
Ám legyen, de ha jövőre se jön össze a PO, akkor mehet a tiszta lap Elway nélkül.

Ozzie Newsome vajh nem térne vissza? 😊

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
rookie playcaller, második évére lehet jobb lesz, de azért legalább szétnéztem volna a piacon mielőtt megerősítem. De ha nem hát nem. A fiatal kerethez nem árt az edzői állandóság és remélhetőleg csak az kellett neki hogy legyen aki tudja kivitelezni a fantáziadús playeket

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Úgy látszik marad Scangarello. Bár ha a multhetihez hasonló 3 meccset sikerülne Lock-al még letolni lehet én sem bontanam meg ezt a párost. Bár egy jó meccs után erről még korai agyalni.


#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Sok nyűgje-baja van/volt az offense-nek az elmúlt években, de ha el kéne kezdeni sorolni őket, a 3rd down % és a red zone elég elől szerepelnének az biztos.Black_Adder
Valld be Black, hogy a szíved mélyén azért már egy picit felengedőben van a pesszimizmusod. 😉

(Semmi nem dőlt még el, de lám, ilyen könnyű minket szurkolókat bizakodóvá tenni. Végre. Igazából ez hiányzott leginkább az elmúlt 1-2 évben, nem is feltétlenül a bajnoki esélyesség.)
peterk2005
ha 1 meccs után megírtam a negatívat, úgy fair ha egy meccs után megírom a pozitívat is.

amúgy az egyetlen bajom, hogy (eddig) egyetlen meccs volt (van akinél 2), de azok a playek amiket megcsinált, azok valamik. Ha nem válik be, nem azért nem fog, mert van egy korlátja a képességeinek ami nem engedi, ennyit szerintem 1 meccs után is le lehet szűrni, ebbe én is meg tudok kapaszkodni.
Lehet nem lesz hosszú távú megoldás, de végre nem az, akiről day1 látszik, hogy sosem lesz az.
Osziból, Siemianből lehetett volna valami game menedzser, szegény ember Alex Smithsze, Lynchből az se, amíg Musgrave az OC Keenumból se.
Lockból akár fr. QB is lehet képességei alapján. És ezeket a képességeket végre láthattuk, nem az hogy magas meg erős karja van, hanem oda dobta a labdát ahova kell és nem is azzal a Flaccos hanyagsággal...

Meglátjuk, azért ezeket a tweeteket még nem én írom, csak bemásolom, de azért jobban esik, mint cinikusan kommentálni a csapattal kapcsolatos történéseket. 😊
Azért kicsit félek, hogy a KC után megint az utóbbi lesz, már csak ezért se tartom most vissza őket.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sok nyűgje-baja van/volt az offense-nek az elmúlt években, de ha el kéne kezdeni sorolni őket, a 3rd down % és a red zone elég elől szerepelnének az biztos.Black_Adder
Valld be Black, hogy a szíved mélyén azért már egy picit felengedőben van a pesszimizmusod. 😉

(Semmi nem dőlt még el, de lám, ilyen könnyű minket szurkolókat bizakodóvá tenni. Végre. Igazából ez hiányzott leginkább az elmúlt 1-2 évben, nem is feltétlenül a bajnoki esélyesség.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Egyébként szerintem bizonyos szinten alulértékelt az offensünk potenciálja. Ha Lock nem is lesz mondjuk top10 QB, de azért fr QB-nak megfelelő szintet hoz, akkor egy modern felfogású, tökös OC-vel elég szépen nézhetünk ki. Rengeteg jó skill playerünk van, és ha húzunk még egy elkapót magasan, akkor Suttonnak és Fantnek még több helye lehet a pályán. Munchak munkája is meglátszik a falon, vannak hibák, de ez már nem olyan rossz, mint az elmúlt években. Egy kis erősítéssel még jobb lesz az is. Ráadásul az O húzóemberei szinte mind fiatal játékosok, úgyhogy itt tényleg Lockon múlik, hogy az a bizonyos rebuild milyen gyorsan is játszódik le.
Cruyffista
Amíg nincs egy értelmezhető qb-d, addig alulértékelsz leszel. Lock-kal minden másképp mutathat. De azért sok van még, hogy tényleg kimondhassuk, qb kérdés pipa. De tény, hogy ennek a közösségnek a hosszú évek ridegtartása után qb kérdésben ez a két meccs most mindent jelent. Be kell látnunk, generációváltás zajlik... fájó, hogy a SB50 csapatunkból nem hoztunk ki többet, még 2-3 PO lehetett volna bennük. Nem tudom mi történik, de pl. Miller szerényebb idei produkciója ellenére is van nyomás a D-falból. Érdekes emberek bukkannak fel mindkét oldalon. Az O-ban feltételezve Lock minőségét egész másképp mutat a McGovern, Risner, Lindsay, Freeman, Fant, Sutton, Janovich brigád. Jövőre lehet gyűjteni talenteket. Az utóbbi évekhez képest több pénzünk is lesz, és több cetli is áll a rendelkezésünkre... Újra lelkes csávó vagyok... 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 299
Egyébként szerintem bizonyos szinten alulértékelt az offensünk potenciálja. Ha Lock nem is lesz mondjuk top10 QB, de azért fr QB-nak megfelelő szintet hoz, akkor egy modern felfogású, tökös OC-vel elég szépen nézhetünk ki. Rengeteg jó skill playerünk van, és ha húzunk még egy elkapót magasan, akkor Suttonnak és Fantnek még több helye lehet a pályán. Munchak munkája is meglátszik a falon, vannak hibák, de ez már nem olyan rossz, mint az elmúlt években. Egy kis erősítéssel még jobb lesz az is. Ráadásul az O húzóemberei szinte mind fiatal játékosok, úgyhogy itt tényleg Lockon múlik, hogy az a bizonyos rebuild milyen gyorsan is játszódik le.
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Sok nyűgje-baja van/volt az offense-nek az elmúlt években, de ha el kéne kezdeni sorolni őket, a 3rd down % és a red zone elég elől szerepelnének az biztos.

És akkor Drew Lock:
 twitter.com/MaseDenver/status/1204092818362253314
 twitter.com/BrettKaneRadio/status/1204076293974720512
Black_Adder
Impresszív belépő... Ha hoz két győzelmet és folytatja ezt megközelítőleg, akkor kezdjünk el építkezni rá és hozzunk egy csomó kurva jó játékost a draftról és az FA-ról, és ne nézzük milyen qb-kat árulnak a húspiacon... Ezt én mondom innen a nagy büdös Budapestből... 😊

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Sok nyűgje-baja van/volt az offense-nek az elmúlt években, de ha el kéne kezdeni sorolni őket, a 3rd down % és a red zone elég elől szerepelnének az biztos.

És akkor Drew Lock:
 twitter.com/MaseDenver/status/1204092818362253314
 twitter.com/BrettKaneRadio/status/1204076293974720512

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”

roberto23
Akkor ez el is dőlt, új QB kell. Valami magas fehér aki szereti fogdosni a center fenekét.
Black_Adder
Mondjuk olyan drasztikus visszaesés McGovern segge alól sincs. Oké, a 2 INT onnan jött, de elég stabil onnan is.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win

roberto23
Akkor ez el is dőlt, új QB kell. Valami magas fehér aki szereti fogdosni a center fenekét.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 805 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igazad van, ellenük is. Mondjuk offense szempontból megértem, az egy fullasztóan jó defense.

Megnézném hogy Lockkal mire mennénk ellenük. Ha valami, az egy igencsak jó mérce lenne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 353
peterk: nem csak a KC ellen estünk szét, nekem a Bills elleni meccs még borzalmasabb volt.

De szerencsére jól alakulnak a dolgok, végre.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
bye weeken a védelemre írtam, hogy kialakul egy fiatal mag, akikre lehet építeni a következő domináns védelmet.
Ezt tartom, és emelem ezzel a tweettel
 twitter.com/MaseDenver/status/1203827002354089984

Nem vizionálok trónfosztást jövőre, mert több a lyuk mint amennyit be tudunk foltozni, míg ezek a fiatalok rookie contractnak álcázott rabszolga munkát végeznek, nehezebb lesz miután sorba állnak majd az új szerződésért, de azért erre így lehet építkezni. Persze ez az optimista számolgatás, Lock 1 meccsét ne vetítsük teljes karrierjére, de hé, legalább van egy meccs, amit ki lehetne vetíteni, amibe bele lehet kapaszkodni, pár hétig bízni a jövőben, valami ami amúgy az emlékezetem egyik legszívszaggatóbb szezonjában reménysugár, ami segít átvészelni a napokat hétfőtől vasárnapig.

 twitter.com/TroyRenck/status/1203852367785078785
fun story, de amit kiemelnék belőle:
Also, McGovern credits OC Rich Scangarello for changing vibe in meetings. Doses of humor have been perfect medicine for team grinding in frustration.
Az egész csapaton látszott, hogy élvezik a játékot a meccsen is. Elpejorizált kifejezés, de egészen más volt így a csapat kisugárzása, mint a fejét lógató Flaccoval.
Hogy ezt Locktól kapták el vagy Scangarello hangulatváltás eredménye nem tudom, de ez sokkal jobban állt a csapatnak ez a felszabadultság, mint a görcsösség.
Írtátok, hogy a DPIvel megnyert meccsnek is hogy tudott örülni Lock, egy győzelemnek könnyű, de az segít abban hogy minden jó play után fokozd a tempót.

Scangarellonak lehet túl későn van már, hogy túllépjen a hibáin, de ha így összeérik az offense a szezon végére - egyetlen meccs, lehet ez még pünkösdi királyság - hagyja kibontakozni a robbanékony nagy playeket, azzal tuti nem ront a helyzetén.

KC defenset legutóbb nem sikerült feltörni otthon se. A leghangosabb stadionba látogatva nem lesz könnyebb dolgunk, de ez Locknak egyfajta hazatérés lesz, meg attól hogy a KC a várakozásoknak megfelelően jobban játszana mint mi, még mi is játszhatunk jól. Kéne hogy megmaradjon a lendület és kifusson a szezon végéig, a draft most kevésbé érdekel mint a jó befejezés.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én szeretem, ha egy csapat minden héten meccsben van, koncentráltnak, motiváltnak tűnik, akkor is, ha nem jó, ha hibázik. Idén az egyetlen Chiefs elleni meccsen "estünk szét", a többi meccsben benne voltunk, csak elhibáztuk, leolvadtunk, satöbbi. Vance Josephhez képest már ez nagy előrelépés. Nem tudom, hogy Fangio mennyire lehet hosszab (5-6-7-8) távú megoldás, de a közeljövőre azt hiszem megkapta a bizalmat. A Lock ügy fura kezelése ide vagy oda, a csapatot a kontrollja alatt tartja, és fel is készíti.

Lock pedig úgy játszott, amilyenre én a JMD illetve utána következő időkből nem emlékszem. Már persze Manningon kívül. De saját irányító, aki itt kezdi, régóta nem játszott így. Talán macskának volt egyetlen hasonló meccse, de az is inkább a stat lapon nézett ki hasonlóan, a szem teszt alapján ennyire nem volt jó.

Engem mostantól csak az izgat, hogy fejben legyen rendben a srác. Tud passzolni, korrekt a technikája, nem fél a zsebben, jó a reakció ideje, nincs semmi olyan deficitje, mint - Lynchnek, TT-nek, stb. volt -, ami komolyan akadályozhatná abban, hogy jó irányító legyen. Fejben kell NFL irányítóvá válnia és akkor a közeljövőben nem kell nézni a következő évi QB felhozatalt a drafton.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
+ Lock: jól állj a nyomást, általában szépen ki is mozog a rush elől, egy hülyesége volt, de az megesik, meg ott és akkor már bele is fért. Kicsit még sokat nézegeti a csuklóján a kártyákat, amitől sokszor nagyon későn állunk fel a snap-hez, így nincs idő rendesen felmérni a védelmet, de most ez nem okozott gondot
+ TE core: végre lehet TE passzokat is hívni, mert elkapják, Fant TD elkapása bravúros volt, de egyébként is jó a srác, ha nem Flacco-féle majdnem jó passzokat kap, őt úgy látszik most még el kell találni a labdával, onnan megoldja
+ Kareem: látszott rajta, hogy nagyon akar bizonyítani a Texans-nek, de szerencsére ettől nem lett görcsös, hanem tényleg a legjobb oldalát mutatta
+ Playcalling: a meccs nagy részében jó volt szerintem, voltak ötletes play-ek is végre

- Alexander Johnson labdafelütése az INT előtt: tudom, apróság, de ilyenen egy meccs mehet el, 4th down-nál le kell ütni a földre a fenébe, nem felfelé, hogy még egy esélye legyen a támadóknak elkapni
- Bekapott hosszú TD: nem tudom ki cseszte el, gyanítom a CHJ-vel ellentétes oldali CB, remélem több ilyen nem lesz (de lesz)
- Run D, főleg az elején
- CHJ: tudom, hogy Hopkins a liga egyik legjobbja, de elvileg CHJ is az, ennek ellenére tegnap kb. ami Hopkinsnak ment, abból elkapás lett, főleg a 4&18 fájt, ott nagyon szar volt a védekezés

Én Von-t nem bántanám, ha nem Texasban van a meccs, akkor szerintem még nem játszik, látszott rajta, hogy még nincs meg a sebessége, de így is féltek tóle és kivett sokszor 2 embert a blokkolásból
StormST
Az a labdafelütés nagyon meleg volt szerintem is. Ha nem 4th down, akkor is lefelé kell ütni.

A hosszú TD, ilyet kaptunk a Vikes ellen is. A pálya egyik oldala azt hiszi emberezünk a másik oldala azt hogy zónázunk. Lehet CHJ-nek kellett volna követni, nem ismételték úgy vissza, hogy legyen gondolatom a felelősről. Egyébként a Bears ellen is hasonlón ment el a play, ott Yiadom és Parks(?) fogták egymást teljesen üresen hagyva az elkapót. 2. héten ez benne van új sémában, de a 14. héten?

A RunD-t az mentette meg, hogy feltettünk 31 pontot az első félidőben, ezért nagyjából el kellett hagyniuk, de nagyon meglátszott Wolfe hiánya. Mondjuk Millert is sokat kellett pihentetni, és ő futás ellen is elit, az hiányozhatott, meg eleve szűkebb a rotálási lehetőség a sérültek miatt.
Az egész valahogy nem olyan stabil, mint 15-ben, igaz az alapanyag is gyengébb most.
Amúgy arra gondolok, hogy Watsonra való tekintettel nem rohatnuk annyira a lyukakat, csak mivel így is kaptunk 2 futott TD-t tőle, akármi is volt az ok, nem sikerült megfékezni földön az ellenfelet.

CHJ idén több hibával játszik, mint amit megszoktunk tőle, de ezen a meccsen szerintem pont nem volt rossz. Egyedül a 4&18-at írnám az ő számlájára. (Meg ki tudja kié a hosszú TD, ha az övé, akkor "megérdemelt" a helye a negatívan kiemelt játékosok között).
De ezt a két playt csinálta összesen Hopkons. Egyébként 5 elkapásból 60 yard az ellene nagyon sikeres védekezés. Az a 2 play persze jelenthetett volna egy meccset is, de a különbségre való tekintettel én inkább a többit veszem általánosnak.
Amúgy 13 targetből volt 7 elkapása. Igaz ebben benne vannak a tudatos oldalra kidobások is. De most az első félidőben szereztek 3 pontot, aztán meg az előny tartására rendezkedtünk be. Szerinem még Bolles se lesz elővéve, amiért elvett egy TD-t Lindsaytől, nem hogy a defenseből bárki is.
Volt már sok hibátlan meccse Harrisnek, amihez mérten amiatt az egy 4&18 miatt is negatív a mostani, de idén sajnos több meccsen volt leglaább 1 nagy hibája, mint amennyit lehozott NFZ színvonalon.

Ami miatt ilyen hosszan reagálok: Érdekes amúgy - egész szezont nézve (a mai meccs alól Miller felmentést kap, CHJ nálam rendben volt) - hogy pont a 2 legjobb védőnk teljesít szürkébben a korábbiakhoz képest. Nem tudom hogy ez a korral jött, a sémába nem illeszkednek annyira, vagy mi miatt van, de kb az választja el a nagyon jó védelmünket az elit védelemtől, hogy ők ketten hozzák a közel legjobbjukat. CHJnek sajnos várhatóan már nem nagyon lesz alkalma, de jó lenne Von Millertől újra néhány meccset eldöntő play. Meg persze Harristől is. Ha csak egyet-egyet csinálnak a 4 utolsó pillanatban elvesztett meccsek során most POt számolgatnánk. 1-4 azokon a meccseken amelyek bármerre dőlhettek volna. A Bears és Colts nagyon nyerhetőek voltak...

Meglátjuk mit hoz a jövő, az pozitív, hogy ez a színvonal nem függ (nagyon) a 2 legjobb és legdrágább játékosunktól. Viszont playmakerek kellenek, ha meccset akarunk nyerni. Bár ha úgy veszem AJ és Kareem Jackson lettek a playmakerek, Simmons meg a stabil szikla, és jövőre visszajön Csabi. Vannak lyukak bőven, de a fontosabb az hogy vannak posztok, amik úgy tűnik évekre meg lehetnek oldva, lehet kísérletezni CB-kkel, ILBkkel meg D-linnal (ha marad Wofle - fingers crossed - a másik oldalra akkor is kéne erősítés), míg keressük a WR2-3mat meg 2-3 OT-t

Nem szaladok (jobban) elébe a szezon értékelésnek, de nagyjából kitartok azok mellett amiket a bye week alatt írtam, Fangioval van jövőképe a csapatnak, legfeljebb kicsit lassabban indultunk el, de látszólag a jó irányba. Ha Lock hoz még 3 olyan meccset mint a mostani, az mondjuk még nagyon megdobná a progress chartot és jól mutatna a fa alatt is.
Black_Adder
Nyilván a többi down-nál is hiba felfelé ütni, csak 4th down-nál mindenképp megvan a turnover, ott totál felesleges és veszélyes az INT-re játszani...

A hosszú TD-ről egy ismétlést láttam, ott látszott, hogy CHJ-vel indult Hopkins és amikor átment keresztbe, akkor ő ott maradt, arra nem emlékszem, hogy volt-e ott másik WR, az biztos, hogy se a másik CB, se az ott lévő S nem reagálta le, hogy érkezik oda egy üres ember. Aztán hogy ez kinek a hibája, azt az edzők meg a játékosok tudják, a lényeg, hogy nagyon gyorsan ki kell javítani...

Volt egy olyn grafika még azt hiszem a 4. negyed elején, hogy a CHJ-Hopkins páros akkor 5 target 4 elkapás volt, igaz abban akkor azt hiszem benne volt a TD is, tehát ők CHJ-nek írták be azt, gondolom mert a play elején az ő embere volt. Nekem az olyan play-ek hiányoznak tőle, mint amiket most Kareem csinált, hogy időben odaér, leüti a labdát vagy csinált egy komoly tackle-t, amiből jön az incomplete és ilyeneket nem látok idén tőle. Sose volt igazán gyors, de a gyors WR-ek idén nagyon élnek ellene, ez persze még lehet jobb később, csak félek az már nem nálunk lesz...

Jól alakul szerintem is a csapat jövője, persze sok függ majd Lock és a többi fiatal fejlődésétől is, de lehet ebből még jó csapat, optimistább vagyok, mint az utóbbi 2-3 évben voltam...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
+ Lock: jól állj a nyomást, általában szépen ki is mozog a rush elől, egy hülyesége volt, de az megesik, meg ott és akkor már bele is fért. Kicsit még sokat nézegeti a csuklóján a kártyákat, amitől sokszor nagyon későn állunk fel a snap-hez, így nincs idő rendesen felmérni a védelmet, de most ez nem okozott gondot
+ TE core: végre lehet TE passzokat is hívni, mert elkapják, Fant TD elkapása bravúros volt, de egyébként is jó a srác, ha nem Flacco-féle majdnem jó passzokat kap, őt úgy látszik most még el kell találni a labdával, onnan megoldja
+ Kareem: látszott rajta, hogy nagyon akar bizonyítani a Texans-nek, de szerencsére ettől nem lett görcsös, hanem tényleg a legjobb oldalát mutatta
+ Playcalling: a meccs nagy részében jó volt szerintem, voltak ötletes play-ek is végre

- Alexander Johnson labdafelütése az INT előtt: tudom, apróság, de ilyenen egy meccs mehet el, 4th down-nál le kell ütni a földre a fenébe, nem felfelé, hogy még egy esélye legyen a támadóknak elkapni
- Bekapott hosszú TD: nem tudom ki cseszte el, gyanítom a CHJ-vel ellentétes oldali CB, remélem több ilyen nem lesz (de lesz)
- Run D, főleg az elején
- CHJ: tudom, hogy Hopkins a liga egyik legjobbja, de elvileg CHJ is az, ennek ellenére tegnap kb. ami Hopkinsnak ment, abból elkapás lett, főleg a 4&18 fájt, ott nagyon szar volt a védekezés

Én Von-t nem bántanám, ha nem Texasban van a meccs, akkor szerintem még nem játszik, látszott rajta, hogy még nincs meg a sebessége, de így is féltek tóle és kivett sokszor 2 embert a blokkolásból
StormST
Az a labdafelütés nagyon meleg volt szerintem is. Ha nem 4th down, akkor is lefelé kell ütni.

A hosszú TD, ilyet kaptunk a Vikes ellen is. A pálya egyik oldala azt hiszi emberezünk a másik oldala azt hogy zónázunk. Lehet CHJ-nek kellett volna követni, nem ismételték úgy vissza, hogy legyen gondolatom a felelősről. Egyébként a Bears ellen is hasonlón ment el a play, ott Yiadom és Parks(?) fogták egymást teljesen üresen hagyva az elkapót. 2. héten ez benne van új sémában, de a 14. héten?

A RunD-t az mentette meg, hogy feltettünk 31 pontot az első félidőben, ezért nagyjából el kellett hagyniuk, de nagyon meglátszott Wolfe hiánya. Mondjuk Millert is sokat kellett pihentetni, és ő futás ellen is elit, az hiányozhatott, meg eleve szűkebb a rotálási lehetőség a sérültek miatt.
Az egész valahogy nem olyan stabil, mint 15-ben, igaz az alapanyag is gyengébb most.
Amúgy arra gondolok, hogy Watsonra való tekintettel nem rohatnuk annyira a lyukakat, csak mivel így is kaptunk 2 futott TD-t tőle, akármi is volt az ok, nem sikerült megfékezni földön az ellenfelet.

CHJ idén több hibával játszik, mint amit megszoktunk tőle, de ezen a meccsen szerintem pont nem volt rossz. Egyedül a 4&18-at írnám az ő számlájára. (Meg ki tudja kié a hosszú TD, ha az övé, akkor "megérdemelt" a helye a negatívan kiemelt játékosok között).
De ezt a két playt csinálta összesen Hopkons. Egyébként 5 elkapásból 60 yard az ellene nagyon sikeres védekezés. Az a 2 play persze jelenthetett volna egy meccset is, de a különbségre való tekintettel én inkább a többit veszem általánosnak.
Amúgy 13 targetből volt 7 elkapása. Igaz ebben benne vannak a tudatos oldalra kidobások is. De most az első félidőben szereztek 3 pontot, aztán meg az előny tartására rendezkedtünk be. Szerinem még Bolles se lesz elővéve, amiért elvett egy TD-t Lindsaytől, nem hogy a defenseből bárki is.
Volt már sok hibátlan meccse Harrisnek, amihez mérten amiatt az egy 4&18 miatt is negatív a mostani, de idén sajnos több meccsen volt leglaább 1 nagy hibája, mint amennyit lehozott NFZ színvonalon.

Ami miatt ilyen hosszan reagálok: Érdekes amúgy - egész szezont nézve (a mai meccs alól Miller felmentést kap, CHJ nálam rendben volt) - hogy pont a 2 legjobb védőnk teljesít szürkébben a korábbiakhoz képest. Nem tudom hogy ez a korral jött, a sémába nem illeszkednek annyira, vagy mi miatt van, de kb az választja el a nagyon jó védelmünket az elit védelemtől, hogy ők ketten hozzák a közel legjobbjukat. CHJnek sajnos várhatóan már nem nagyon lesz alkalma, de jó lenne Von Millertől újra néhány meccset eldöntő play. Meg persze Harristől is. Ha csak egyet-egyet csinálnak a 4 utolsó pillanatban elvesztett meccsek során most POt számolgatnánk. 1-4 azokon a meccseken amelyek bármerre dőlhettek volna. A Bears és Colts nagyon nyerhetőek voltak...

Meglátjuk mit hoz a jövő, az pozitív, hogy ez a színvonal nem függ (nagyon) a 2 legjobb és legdrágább játékosunktól. Viszont playmakerek kellenek, ha meccset akarunk nyerni. Bár ha úgy veszem AJ és Kareem Jackson lettek a playmakerek, Simmons meg a stabil szikla, és jövőre visszajön Csabi. Vannak lyukak bőven, de a fontosabb az hogy vannak posztok, amik úgy tűnik évekre meg lehetnek oldva, lehet kísérletezni CB-kkel, ILBkkel meg D-linnal (ha marad Wofle - fingers crossed - a másik oldalra akkor is kéne erősítés), míg keressük a WR2-3mat meg 2-3 OT-t

Nem szaladok (jobban) elébe a szezon értékelésnek, de nagyjából kitartok azok mellett amiket a bye week alatt írtam, Fangioval van jövőképe a csapatnak, legfeljebb kicsit lassabban indultunk el, de látszólag a jó irányba. Ha Lock hoz még 3 olyan meccset mint a mostani, az mondjuk még nagyon megdobná a progress chartot és jól mutatna a fa alatt is.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Azt hiszem Fantban nagyon sok örömünk lesz. Kezd formálódni egy új Broncos, ezt nem vitathatjuk el ettől az idénytől.
Zalán
Fun Fact:
FK szerint ő a Broncos leggyengébb pontja. Bollest meg sem említik, csak Yiadomot és Scangarellot, de Fant a legnagyobb csalódás ezek közül.
Nyilván a meccs előtt. Na nem mintha először láttuk volna, hogy mire lehet képes, csak elő kell hozni belőle.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear