Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Vasárnap elkapjuk ulpiékat, figyeljétek meg!
#JC6
Engem a végeredmény kevésbé izgat most. Ha végig meccsben leszünk velük, Lock ott folytatja, ahol elkezdte, de mondjuk kikapunk én egyáltalán nem leszek csalódott.

Persze ettől függetlenül jó lenne kihasználni a lendületet és nyerni, pláne hogy idejét se tudom mikor vertük a Kansas-t utoljára.
roberto23
Kansast soha, nem tudom volt-e egyáltalán NFL vagy AFL csapata valaha.
Ha Kansas Cityre gondolsz, ami Missouriban van (ahova Lock valósi, odajárt highschoolba és egyetemre) akkor 2015 szeptember 17-én. Azóta csak 8× kaptunk ki sorozatban...

Az érdemi résszel egyetértek. Játsszunk jól, ráérünk jövőre elkapni őket, hátha addigra Ulpi is lelassul...

Szerkesztette: Black_Adder

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 828 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Vasárnap elkapjuk ulpiékat, figyeljétek meg!
#JC6
Engem a végeredmény kevésbé izgat most. Ha végig meccsben leszünk velük, Lock ott folytatja, ahol elkezdte, de mondjuk kikapunk én egyáltalán nem leszek csalódott.

Persze ettől függetlenül jó lenne kihasználni a lendületet és nyerni, pláne hogy idejét se tudom mikor vertük a Kansas-t utoljára.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Vasárnap elkapjuk ulpiékat, figyeljétek meg!
#JC6
Gyors vagyok am!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 357
Vasárnap elkapjuk ulpiékat, figyeljétek meg!
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Simmons az idei Walter Payton Man of the Year - ünk.
 twitter.com/ryanohalloran/status/1205127932718403584

Ismerősen csengő név workouton.
 twitter.com/MikeKlis/status/1205195913003773952
A competition sosem árt. Wadman meg amúgy is elég gyenge idén. Fél pályáról berúgja I20-ra talán I10-re is abban nem rossz, de amikor field positiont kéne nyerni egy hosszabb punttal, akkor rendre rövidet rúg, miközben az elküldött Dixon olyan jó, hogy mostanában kapott egy olyan szerződést, ami miatt lehet feléleszteném a Colquitt War-t.
Érdekes nézőpont egyébként Kingtől
 twitter.com/MarquetteKing/status/1196200530386669568
Pár hetes tweet, akkor gondoltam hogy megosztom és érvelek McMahon elküldése mellett, azóta szerzett egy-két labdát az ST és úgy néz ki találtunk megfelelő embert returnernek, szóval lehet inkább puntert cserélnék. Ha igaza van Kingnek akkor is. Keressünk valakit, akinek kompatibilis a technikája McMahonnal. De ha megy, akkor se dőlök a kardomba.
Hogy teljesen őszinte legyek így 5-8-nál annyira nem izgat ki a punter és ki az ST coach, ezért se írtam róla a Tripucka hír előtt, de azért hátha jövőre már leszünk azon a szinten, ahol nem mindegy hogy az az epszilon amit az ST hozzáad a meccshez az pozitív vagy negatív...

Ha már ismerősen csengő nevek, meg edzők, EddieMac meg HC lett
 twitter.com/AllbrightNFL/status/1205246237005381633
Örülök karrierje előremenetelésének, de azért most remélem hasonló beosztásban nem nagyon fog felmerülni a neve a közeljövőben a Broncosnál, akármennyire is szereti Elway a régi cimboráit, inkább Fangio szolgáljon rá a hosszú bizalomra.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Na ki nem edzett ma? Callahan már IR-en van, JaWuan James viszont pár snappet pályán volt múlthéten, akkor csak ő lehet az, menetrendszerint itt az idő 6-7 hét kihagyásra.
 twitter.com/MikeKlis/status/1204898580257017856

Shelby Harris viszont elkezdett nagyon jól játszani az elmúlt hetekben, szóval gyorsan helyére kell tenni a dolgokat
 twitter.com/NickKendellMHH/status/1204917226010300416
Black_Adder
Najó, de ki ez a csóka, aki ilyen sokat tud Shelbyről?
Zalán
Nick Kendellt nem tudom, viszont Masonre hivatkozik, aki viszont ősi Broncos insider, nem szokott alaptalanul összeirogatni hülyeségeket.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 682 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Na ki nem edzett ma? Callahan már IR-en van, JaWuan James viszont pár snappet pályán volt múlthéten, akkor csak ő lehet az, menetrendszerint itt az idő 6-7 hét kihagyásra.
 twitter.com/MikeKlis/status/1204898580257017856

Shelby Harris viszont elkezdett nagyon jól játszani az elmúlt hetekben, szóval gyorsan helyére kell tenni a dolgokat
 twitter.com/NickKendellMHH/status/1204917226010300416
Black_Adder
Najó, de ki ez a csóka, aki ilyen sokat tud Shelbyről?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Na ki nem edzett ma? Callahan már IR-en van, JaWuan James viszont pár snappet pályán volt múlthéten, akkor csak ő lehet az, menetrendszerint itt az idő 6-7 hét kihagyásra.
 twitter.com/MikeKlis/status/1204898580257017856

Shelby Harris viszont elkezdett nagyon jól játszani az elmúlt hetekben, szóval gyorsan helyére kell tenni a dolgokat
 twitter.com/NickKendellMHH/status/1204917226010300416

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én inkább a csendes FA mellett vagyok. Csapat szinten végre kezd úgy kinézni, hogy alakul egy új mag, amelyikre hosszú távon lehet építkezni. De ezeket meg is kell majd fizetni 2-3 év múlva, és 2020 lehetne az az év, amikor a capet picit elő lehet készíteni rá. Túl szoros a helyzet ahhoz képest, hogy évek óta nincs igazi kezdő irányítója a csapatnak, és igazából évek óta nincs olyan saját fiatal sem, akivel hosszabbítani kellett volna. Töltekezzünk fel egy picit, vezessük ki Flacco és a többi ár/érték arányban túl drága és pótolható játékos fizetését (Leary például), és tankoljunk fel pár tíz milliót, ami később majd mozgásteret adhat ha költeni kell és szorul a cipő. 2020 úgysem lesz még contender év. Ha netán mégis, akkor az Lock miatt lesz és akkor azzal majd úgyis szembesülünk október táján. És ha akkor lesz valami lyuk ami a siker útjába állhatna, akkor ráérünk trade deadline környékén befoltozni azt, ahogy a Niners is csinálta Sanderssel. Előre, márciusban viszont nincs értelme ilyesmire költeni.

Persze változik a világ, manapság a 6-8 millió átlagos igazolások már csendes harmadvonalasnak számítanak, szóval így is el fog menni néhány tíz millió. De azt ne csináljuk, mint Manning alatt, hogy beletolunk mindent, elmegyünk a cap határig. WR posztra például semmiképpen nem költenék, mert Sutton úgy néz ki beért az elit, első számú kategóriába és nem nagy számára a puttony. Ő mellé fölösleges 10+ milliót elverni egy veteránra. Inkább használjuk ki hogy ilyen minőségi és mély class jön, és hozzunk mellé fiatalt, fiatalokat. Ha mindenképpen költeni akarunk, akkor pedig válogassuk meg jól, hogy hova. Például Trent Williams-nek látnám értelmét. És akkor annyi is, utána már csak foltozgatás, pár milliós depth emberekkel. És koncentrálás a draftra, hogy megtaláljuk első lépésben Kareem Jackson, Leary, Jawuan James, Chris Harris utódjait, aztán utána Von Millerét és így tovább.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 303
WR class idén nagyon erős 2.körben is lehet hozni 1.körös tehetséget Heisman Trophy
Szerintem a WR/elkapásban is klasszis TE a harmadik-negyedik legfontosabb poszt fociban a QB, DE, LB után. Ennek megfelelően szerintem itt sincs olyan, hogy egy GM-nek egyszerre több tetszhet, és lényegében mindegy melyiket veszi ki, hanem van egy akire sokkal jobban rá van gerjedve, mint a többi játékosra, többet lát benne, magasabban húzza meg nála a plafont etc.

Egyébként azért is tippelném most azt, hogy Shenault lesz a pickünk, mert nagyon ritkán van olyan, hogy ilyen kaliberű játékos játszik a coloradoi egyetemeken, és köztudott, hogy minden meccsen kint vannak a Broncos scoutok. Emellett a helyi szurkolók is mindig helyeznek egyfajta nyomást a csapatra. Mielőtt 'kihúztuk' (ps-be waivereltük) Lindsay-t, az azelőtti szezon utolsó hazai meccsén voltak a stadion 'elway, please draft lindsay' transzparensek például. Itt van egy kis ízelítő:
(fun fact: qb-ként kezdte, majd rb, és lb is volt fiatalabb korában)

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
@black
tudom hogy utálod de az utóbbi időszakban heuermann se rossz mint TE 😀
Negritis
12 elkapás 101 yard 1 TD.
1 meccsnek elmenne, egy szezonnak azért kevésbé.

Amúgy csere TE-nek nem rossz. Csak pont ennyire nem lenne rossz Derby, Fumagalli, LaCosse meg akárki volt még nálunk mostanában. Legfeljebb ők olcsóbbak lennének. Ellenben ő legalább egészséges, a Kittle helyett draftolt Buttról ez sem mondható el.

Amúgy nem utálom őt, nem a személyével van problémám. Sőt ha már itt van inkább maradjon, mint még egy 3-5 körös Elway handpick TE, akkor már inkább újabb DB bust jöjjön, azok közül néhányan legalább ST-ben hozzá tudnak tenni valamit a teljesítményhez.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Szerintem az lenne a fontos, hogy ne 5 éves tervekben gondolkozzon a vezetés, és tojáskeltetőt húzzanak fel, hogy aztán majd talán sikerül kinevelni valakit a sok top pick közül (ala Browns, Jets).
A KC Mahomes miatt hosszú évekre contender lesz jó eséllyel, muszáj tartani a lépést velük valahogy, és ezt lelkes, de amúgy tehetségben nem túl veretes "jómunkás emberekkel" nem lehet összehozni. Agresszív munka kéne Elway-től mind az FA, mind a drafton, mert 1 klasszis + 2 átlagos játékos szerintem többet ér mint 3 átlagnál jobb.
FLZOLI
Nincs 5 éves terv, senkinek nincs annyi ideje bizonyítani. Elwaynek a SB miatt összesen talán, de így hogy 3 már lement belőle tuti nem maradt 5. Jövőre a PO harc kell hogy a cél legyen. Beleférhet hogy lemaradunk róla a körülményektől függően, de egy 3-8-cas kezdés után Elwaynek mennie kéne. Ha úgy maradunk le a POról, hogy meggyőző volt a csapat maradhat, de 21ben PO kényszer kell hogy legyen Elwayen. Igazából neki kéne lemondnaia 5 PO mentes év után...

Ellenben nincs abban a fázisban a csapat, hogy OBJ-kben vagy Adamsekben gondolkozzon.
Egyszerűen túl sok lyuk van a csapatban hogy szórjuk a pickeket Trade-ekre. Raádásul a safety most a legerősebb poszt Kareem Jacksonnal és Simmonsszal.
Agressszív offseason kell mind az FAn mind a drafton ahogy írod. De az FA ebben a szabadügynököket jelenti.
Kell 3-4 kezdő. Amúgy idén is az volt a cél, csak a 4-ből 3 az Flacco, Callahan és JuWan James lett. Agresszívnak agresszív volt Flaccoról már a piac nyitás előtt megállapodtunk, James szerintem az első aláíró RT volt, nem vártunk a maradékra, csak nem jöttek be.
A drafton is aktívak voltunk. Letradeltünk úgy hogy Fant volt a célpont bejött. Fel tudtunk jönni Lockért.

Az agresszivitással nincs probléma, a találati aránnyal van. OBJ és Adams ára 1. kör fölött van. Nagyon sok poszton elférne egy első körös talent. Főleg hogy az jelenleg 1/12. és még mit kéne mellé adni. Számolgatni is fölösleges.
Safety pont nem kell, WR lesz a piacon, ha nem tetszik, akkor lehet draftolni.

Most értem hogy ezt számolgatjuk, nem a PO-t, de amíg nem tudjuk kivel tudunk hosszabbítani, ki megy ki a piacra, addig nehéz számolgatni.
3-4 nagyobb FA igazolásnál több nem fér bele. Kéne OT, OT, CB, WR.

Drafton ideális esetben jövő évi FA-k mögé kéne húzni valakit, sanszos hogy idén ott is needre kell. Ez az egyik indikátora annak, hogy hol tartunk az építkezésben. Kell depth és kell rögtön bevethető játékos. Az első köröket majd akkor trade-eljük, ha meg van a depth és kritikus posztokra kell rögtön bevethető játékos, ahová drafton túl kockázatos megoldani.
Az egyetlen kivétel a fr. QB, az bármit megér. De Lock épp most dolgozik az ellen, hogy még valakrie nyomjunk egy all-in, akár draft feltrade, akár egy kiégett veteránért szórnánk a pickeket.

Nem ezt a húspiacon kell lelicitálnia és a drafton megoldania Elwaynek. Ha nem tudja, akkor itt a vége. De lesz elég pénz és lesz elég pick, hogy ennyiből megoldhassa, csak rajta múlik.

Egyébként Sutton jó és olcsó WR1, amíg itt van slot WR-t vagy WR2-t keresnék mellé úgy gazdaságosabb, de nem néztem még kinek jár le a szerződése, ki esélyes hogy szabadügynökké váljon.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 571 — The Mathematician
@black
tudom hogy utálod de az utóbbi időszakban heuermann se rossz mint TE 😀
Negritis
Ezt miből lehet észrevenni? Jóóó, hétvégén elkapott egy körömpasszt és valahogy bekeveredett a célterületre. De nekem nagyon ilyen potyautas még ebben az új bomba offense-ben. 😊
Zalán
nekem inkább az előtte lévő meccsen tetszett, de ez valszeg recency bias és failed eye test 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 682 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
@black
tudom hogy utálod de az utóbbi időszakban heuermann se rossz mint TE 😀
Negritis
Ezt miből lehet észrevenni? Jóóó, hétvégén elkapott egy körömpasszt és valahogy bekeveredett a célterületre. De nekem nagyon ilyen potyautas még ebben az új bomba offense-ben. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 571 — The Mathematician
@black
tudom hogy utálod de az utóbbi időszakban heuermann se rossz mint TE 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 884 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerintem az lenne a fontos, hogy ne 5 éves tervekben gondolkozzon a vezetés, és tojáskeltetőt húzzanak fel, hogy aztán majd talán sikerül kinevelni valakit a sok top pick közül (ala Browns, Jets).
A KC Mahomes miatt hosszú évekre contender lesz jó eséllyel, muszáj tartani a lépést velük valahogy, és ezt lelkes, de amúgy tehetségben nem túl veretes "jómunkás emberekkel" nem lehet összehozni. Agresszív munka kéne Elway-től mind az FA, mind a drafton, mert 1 klasszis + 2 átlagos játékos szerintem többet ér mint 3 átlagnál jobb.

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Lock TCn nem edzhetett a kezdőkkel, így sajnos Sanders nem tudhatta, hogy meg van az új future HOF QB. De év végén FA (ha nem maradtam le egy hosszabbításról), visszahozhatjuk akár őt is.

Amúgy komolyra fordítva, ha jól játszik Lock és nyerünk még pár meccset, lehet lerontjuk a draftpozíciót, de könnyebb FA-ról idecsábítani egy WR-t, ha tudunk neki jó passzokat mutatni. Amúgy akár más posztra is, ha már itt tartunk. Nem tudom jött-e volna Ware, Talib, Ward ha a Siemian, Lynch, Osweiler hármassal invitáljuk őket.
Black_Adder
FA csábításra maximum Von alkalmas a jelenlegi keretből. Senki se fog egy Sutton-Lindsay-Lock hármasért mindent felégetve ide jönni.
Ha már itt tartunk, OBJ milyen lenne? 😊
FLZOLI
antipatikus, primadonna, drága. Hozzuk melllé rögtön Brownt is, úgy brutál lenne a WR sor.

Egyébként nem tartunk ott, hogy veteránokat hozzunk pickekből. De akkor már tényleg inkább Adams, ő legalább fiatal.

Nem azt mondtam, hogy majd sorba állnak a Sutton-Lindsay-Lock hármasért, aki contender csapatot keres az el se jönne ide, de a többieknek, ha idei Flacco és Brandon Allen footage-ot mutatunk, akkor azonnal elmenekülnek. Ha Lock jól játszik a hátralévő meccseken is az egy biztatóbb jövőképet sugallna. Elsősorban úgyis a pénz dönt, de szerintem nyerhetünk annyit a győzelmekkel az FAn mint amennyit bukunk a drafton.
Aztán nem tudom, nem beszéltem még szabadügynök NFL játékossal, se ügynökükkel.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Ha már itt tartunk, OBJ milyen lenne? 😊
FLZOLI
Draga.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 884 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Lock TCn nem edzhetett a kezdőkkel, így sajnos Sanders nem tudhatta, hogy meg van az új future HOF QB. De év végén FA (ha nem maradtam le egy hosszabbításról), visszahozhatjuk akár őt is.

Amúgy komolyra fordítva, ha jól játszik Lock és nyerünk még pár meccset, lehet lerontjuk a draftpozíciót, de könnyebb FA-ról idecsábítani egy WR-t, ha tudunk neki jó passzokat mutatni. Amúgy akár más posztra is, ha már itt tartunk. Nem tudom jött-e volna Ware, Talib, Ward ha a Siemian, Lynch, Osweiler hármassal invitáljuk őket.
Black_Adder
FA csábításra maximum Von alkalmas a jelenlegi keretből. Senki se fog egy Sutton-Lindsay-Lock hármasért mindent felégetve ide jönni.
Ha már itt tartunk, OBJ milyen lenne? 😊

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Lock TCn nem edzhetett a kezdőkkel, így sajnos Sanders nem tudhatta, hogy meg van az új future HOF QB. De év végén FA (ha nem maradtam le egy hosszabbításról), visszahozhatjuk akár őt is.

Amúgy komolyra fordítva, ha jól játszik Lock és nyerünk még pár meccset, lehet lerontjuk a draftpozíciót, de könnyebb FA-ról idecsábítani egy WR-t, ha tudunk neki jó passzokat mutatni. Amúgy akár más posztra is, ha már itt tartunk. Nem tudom jött-e volna Ware, Talib, Ward ha a Siemian, Lynch, Osweiler hármassal invitáljuk őket.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 682 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Hozzuk el A. J. Greent a cicáktól. Vagy klónozzuk Suttont. De Isiah McKenzie is szabad lesz idény végén. Visszanézhetne az állatja. Tény, hogy kell egy WR magasan vagy már készen. Most hiányzik kurvára Sanders nekem innen...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
Callahan nem corner back véletlenül? Ha él még egyáltalán,vagy ha látta valaki szóljon...
A támadófalat erősíteném meg.Ha az nincs normális,akkor mindegy szinte milyen irányító áll mögöttük,széttörik még mielőtt körülnézne.
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
Szerintem a WR poszt jóval fontosabb annál, mint egy hátsó körös töltelékkel kísérletezzünk, pláne egy fiatal QB-nál. Kell az ember, mert ha Suttont mindig kettőzik akkor meg lesz lőve az egész O#.

Mondjuk az FA piac nem tűnik túl acélosnak azért....
FLZOLI
Hátsó körösnél max 2/3. kört értettem. Plusz azért Sutton mellett is van megbízható célpont (Patrick, Fant, Lindsay, de még Freeman is talán). Annyira azért nem vészes a helyzet elkapó fronton szerintem.
roberto23
Patrick nem WR2, én bírom a csávót lehet dobni felé labdát, el is tudja kapni, de egyelőre nem látom benne azt, akire fel lehet építeni egy drive-ot, ha Sutton kap maga mellé egy shutdown CB-t...
Van néha jó napja Tim Patricknek, de a Bolts ellen felé se nézett Lock. Legutóbb szépen elkapta 2 védő között, de nem az az állandó opció a pályán és nem igazán látom, hogy az lenne belőle.

Lindsay és Freeman nem tényezők passz játékban. Checkdown célpontok, az hogy elkapnak meccsenként 2-3 lebdát nem tényező az NFLben. Amúgy kettejük közül csak az egyik kap új szerződést. Most ez egyértleműen Lindsay lenne, 2 év alatt esetleg változhat, de 2 veterán RB szerződésre sosem lesz budget. Egyébként Lindsay mellé egy "kiegészítő futó", mint most Freeman, elméletben könnyű találat a drafton. Azért elméletben, mert volt már nálunk Booker, Hillman és Ball.
Valaki egyébként kell, én Lindsayt úgy használnám mint a KC Charlest. Egy másmilyen stílusú futóval együtt, kapjon elég lehetőséget hogy jöjjenek a nagy playek, de ne annyit hogy féltávnál leharcolódjon. Egyelőre pont a passzjáték ami leginkább a különbség kettejük között.

Jelen állapotában az offenseben 2 veszélyes célpont van, Sutton és Fant. Ha úgy veszem Lindsay egy checkdown után ugyanúgy csinálhat nagy playt, mint handoff után, de bőven elférne egy első-második körös elkapó a rosteren.

Mondjuk a problémák a 2 OT-nél kezdődnek továbbra is, ha CHJ lelép, akkor a CB-nél folytatódnak, WRből legalább Sutton van, meg ha nem is WR, de Fant. LT-nek meg ha egy kukát állítanánk a szélre még jobbak lennénk, azt se lenne sokkal nehezebb megkerülni, de legalább nem csinálna holdingot...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 884 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Patrick-ben én nem tudom mit láttok őszintén.... WR Depth ember, sokadik opció kéne legyen.
Ha már van egy ágyú kezű ember a QB poszton, akkor kell pár célpont neki, akik hamar el tudnak szakadni
FLZOLI
Nyilván nem egy DT, Sanders, Sutton kaliber, de második/harmadik opciónak bőven használható szerintem. Sokkal inkább ő, mint Hamilton. Engem valamiért ő nem győzött meg. Tavaly sem, de idén mégannyira sem. 😀

Egyébként Winfree volt már meccskeretben? Értem, hogy helyi srác meg 6. kör de hogy őt minek húztuk ki... Még Fred Brown is előtte van.
roberto23
Van idén 15 snapja, biztos nem kókler a gyerek 😊

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 828 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Patrick-ben én nem tudom mit láttok őszintén.... WR Depth ember, sokadik opció kéne legyen.
Ha már van egy ágyú kezű ember a QB poszton, akkor kell pár célpont neki, akik hamar el tudnak szakadni
FLZOLI
Nyilván nem egy DT, Sanders, Sutton kaliber, de második/harmadik opciónak bőven használható szerintem. Sokkal inkább ő, mint Hamilton. Engem valamiért ő nem győzött meg. Tavaly sem, de idén mégannyira sem. 😀

Egyébként Winfree volt már meccskeretben? Értem, hogy helyi srác meg 6. kör de hogy őt minek húztuk ki... Még Fred Brown is előtte van.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove