Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én is szeretnék bizakodni, győzzetek meg!
Black_Adder
Meggyőzni én sem foglak tudni, mert nincs mivel. 😊 Ha összehasonlítom Lock első meccsét mondjuk Gardner Minshew-éval, akkor a különbség leesik a képernyőről. Sajnos. Pedig Minshew-ról sem gondolom, hogy eldőlt lenne, hogy franchise irányító lesz.

Egyszerűen csak van három irányító kategória nálam. Az egyik a Luck, Wentz, Watson, Mahomes félék, akikről abban a pillanatban, ahogy pályára léptek, azonnal ordít, hogy jók lesznek. Lehet, hogy végül csak so-so jók (Wentz például ki tudja hogy végzi, ha ez folytatódik Phillyben), de jók, lehet építeni rájuk. Még Mayfieldet is ide sorolom, pedig nála az egyénisége és a hely miatt ahova került, rezeg nagyon a léc. (De nem a képességei miatt.)

A másik kategória a Goff, Darnold, Allen, Garoppolo, (Wilson, Kapernick, rookie Mariota, Carr, Brissett, Siemian, 4. éves Osweiler, stb.), akiknek nincs keresnivalójuk az első kategóriában, de a szem teszt, bizonyos képességek alapján lehet belőlük valami. Több gyerekből nem lesz, mint akiből lesz, de megérik a befektetést, aztán majd kiderül.

És van a harmadik kategória, a Lynch, Mason Rudolph, stb. félék, akikben az ég világon semmi fantáziát nem látok az első pillanattól kezdve sem.

Egyelőre csak annyit a bizodalmam, hogy Lock egy meccs alapján berakható a második kategóriába. Aztán, hogy innen hogyan lesz a tovább, azt majd meglátjuk. És reménykedhetünk, hogy talán jobb vége lesz, mint a közvetlen elődeinek.
peterk2005
Wilson nem első kategória, ne már.....
Amúgy ennyi erővel RGIII is mehet az elsőbe.
FLZOLI
Ma már egyértelműen az, de emlékszel Wilson első évére? Nem sokban különbözött Lamarr első évétól. Tavaly rá merted volna mondani Lamarra, hogy az lesz belőle idénre ami lett? Én biza nem. Mahomesra viszont az első meccse után rá mertem. Meg Luckra, Wentzre, Watsonra is.
peterk2005
Nyilván nem, de nem is első körös játékos volt. Szerintem egy első körös picktől elvárható, hogy már az elején franchise matériának nézzen ki, onnan lefelé már beleférhet pár tanuló év.

Ettől még szerintem se néz ki Lock egy future klasszisnak, de legalább van 2 olyan dolog (atletizmus, erős kar) ami egy modern QB alapfeltétele. Egy Reid simán kihozna belőle egy teljes offseason alatt egy lightosabb Watson szintet.

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 4 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Most tényleg ilyen hasonlítgatósat akarunk játszani első meccs után?

Akkor nézzük Siemian első meccsét, aki bár persze későbbi pick volt, de egy TC utáni nyitómeccs volt, amit 69.1-es rating-el zárt 1 TD 2 INT.

Nem 2 hét edzéssel a háta mögött sérülésből visszajőve, ráadásul második szezonjában, nem rookie-ként, ő már az első szezonban volt aktív keretben is, amikor PM sérült volt, tehát messze többet látott addigra az NFL-ből, mint eddig Lock...

Tök fasza dolgok a statisztikák, csak néha szerintem nem árt az emberi oldalt is nézni, mert szerintem nagyon nem hasonlítható össze Lock helyzete Siemian-al, vagy akár Brock-al, akinek jobb volt az első kezdő meccse, de addigra már 3,5 évet dolgozott PM mellett-mögött és álldogált NFL meccseken az oldalvonal mellett. Kínom-nál meg szerintem már most jobb volt, mert bár dobott egy INT-t, de az nem egy Kínom-féle fogalmatlan brainfart INT volt, amiből szerintem épp elég sokat láttunk annó...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én is szeretnék bizakodni, győzzetek meg!
Black_Adder
Meggyőzni én sem foglak tudni, mert nincs mivel. 😊 Ha összehasonlítom Lock első meccsét mondjuk Gardner Minshew-éval, akkor a különbség leesik a képernyőről. Sajnos. Pedig Minshew-ról sem gondolom, hogy eldőlt lenne, hogy franchise irányító lesz.

Egyszerűen csak van három irányító kategória nálam. Az egyik a Luck, Wentz, Watson, Mahomes félék, akikről abban a pillanatban, ahogy pályára léptek, azonnal ordít, hogy jók lesznek. Lehet, hogy végül csak so-so jók (Wentz például ki tudja hogy végzi, ha ez folytatódik Phillyben), de jók, lehet építeni rájuk. Még Mayfieldet is ide sorolom, pedig nála az egyénisége és a hely miatt ahova került, rezeg nagyon a léc. (De nem a képességei miatt.)

A másik kategória a Goff, Darnold, Allen, Garoppolo, (Wilson, Kapernick, rookie Mariota, Carr, Brissett, Siemian, 4. éves Osweiler, stb.), akiknek nincs keresnivalójuk az első kategóriában, de a szem teszt, bizonyos képességek alapján lehet belőlük valami. Több gyerekből nem lesz, mint akiből lesz, de megérik a befektetést, aztán majd kiderül.

És van a harmadik kategória, a Lynch, Mason Rudolph, stb. félék, akikben az ég világon semmi fantáziát nem látok az első pillanattól kezdve sem.

Egyelőre csak annyit a bizodalmam, hogy Lock egy meccs alapján berakható a második kategóriába. Aztán, hogy innen hogyan lesz a tovább, azt majd meglátjuk. És reménykedhetünk, hogy talán jobb vége lesz, mint a közvetlen elődeinek.
peterk2005
Wilson nem első kategória, ne már.....
Amúgy ennyi erővel RGIII is mehet az elsőbe.
FLZOLI
Ma már egyértelműen az, de emlékszel Wilson első évére? Nem sokban különbözött Lamarr első évétól. Tavaly rá merted volna mondani Lamarra, hogy az lesz belőle idénre ami lett? Én biza nem. Mahomesra viszont az első meccse után rá mertem. Meg Luckra, Wentzre, Watsonra is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Én is szeretnék bizakodni, győzzetek meg!
Black_Adder
Meggyőzni én sem foglak tudni, mert nincs mivel. 😊 Ha összehasonlítom Lock első meccsét mondjuk Gardner Minshew-éval, akkor a különbség leesik a képernyőről. Sajnos. Pedig Minshew-ról sem gondolom, hogy eldőlt lenne, hogy franchise irányító lesz.

Egyszerűen csak van három irányító kategória nálam. Az egyik a Luck, Wentz, Watson, Mahomes félék, akikről abban a pillanatban, ahogy pályára léptek, azonnal ordít, hogy jók lesznek. Lehet, hogy végül csak so-so jók (Wentz például ki tudja hogy végzi, ha ez folytatódik Phillyben), de jók, lehet építeni rájuk. Még Mayfieldet is ide sorolom, pedig nála az egyénisége és a hely miatt ahova került, rezeg nagyon a léc. (De nem a képességei miatt.)

A másik kategória a Goff, Darnold, Allen, Garoppolo, (Wilson, Kapernick, rookie Mariota, Carr, Brissett, Siemian, 4. éves Osweiler, stb.), akiknek nincs keresnivalójuk az első kategóriában, de a szem teszt, bizonyos képességek alapján lehet belőlük valami. Több gyerekből nem lesz, mint akiből lesz, de megérik a befektetést, aztán majd kiderül.

És van a harmadik kategória, a Lynch, Mason Rudolph, stb. félék, akikben az ég világon semmi fantáziát nem látok az első pillanattól kezdve sem.

Egyelőre csak annyit a bizodalmam, hogy Lock egy meccs alapján berakható a második kategóriába. Aztán, hogy innen hogyan lesz a tovább, azt majd meglátjuk. És reménykedhetünk, hogy talán jobb vége lesz, mint a közvetlen elődeinek.
peterk2005
Wilson nem első kategória, ne már.....
Amúgy ennyi erővel RGIII is mehet az elsőbe.

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én is szeretnék bizakodni, győzzetek meg!
Black_Adder
Meggyőzni én sem foglak tudni, mert nincs mivel. 😊 Ha összehasonlítom Lock első meccsét mondjuk Gardner Minshew-éval, akkor a különbség leesik a képernyőről. Sajnos. Pedig Minshew-ról sem gondolom, hogy eldőlt lenne, hogy franchise irányító lesz.

Egyszerűen csak van három irányító kategória nálam. Az egyik a Luck, Wentz, Watson, Mahomes félék, akikről abban a pillanatban, ahogy pályára léptek, azonnal ordít, hogy jók lesznek. Lehet, hogy végül csak so-so jók (Wentz például ki tudja hogy végzi, ha ez folytatódik Phillyben), de jók, lehet építeni rájuk. Még Mayfieldet is ide sorolom, pedig nála az egyénisége és a hely miatt ahova került, rezeg nagyon a léc. (De nem a képességei miatt.)

A másik kategória a Goff, Darnold, Allen, Garoppolo, (Wilson, Kapernick, rookie Mariota, Carr, Brissett, Siemian, 4. éves Osweiler, stb.), akiknek nincs keresnivalójuk az első kategóriában, de a szem teszt, bizonyos képességek alapján lehet belőlük valami. Több gyerekből nem lesz, mint akiből lesz, de megérik a befektetést, aztán majd kiderül.

És van a harmadik kategória, a Lynch, Mason Rudolph, stb. félék, akikben az ég világon semmi fantáziát nem látok az első pillanattól kezdve sem.

Egyelőre csak annyit a bizodalmam, hogy Lock egy meccs alapján berakható a második kategóriába. Aztán, hogy innen hogyan lesz a tovább, azt majd meglátjuk. És reménykedhetünk, hogy talán jobb vége lesz, mint a közvetlen elődeinek.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
De akkor átfogalmazom a kérdést, hol és miben volt jobb, mint a 17-es Siemian vagy Osweiler, vagy mint Brandon Allen vagy mint Keenum? Vagy miben mérhető a 15ös Oszihoz vagy a 16-os Siemianhoz - Úristen tényleg azt sírjuk vissza.
Én is szeretnék bizakodni, győzzetek meg!

Akkor nincs baj, ha ez Lock rosszabb meccseiből volt az egyik
Black_Adder
Számokat és teljesítményt nézve semmiben. Viszont én próbálom pozitív oldalról nézni, hogy ők több szezon után, milliónyi edzéssel a hátuk mögött hozták ezeket a számokat. Lock kvázi 1 hét edzés után.

Én ebből a szemcsimben azt szűröm le, hogy Lock-nak messze nem ez a plafon, míg az említett fiatalembereknak sajnos igen. Plusz Lock meg van áldva Scangarello-val, aki szvsz rosszabb, mint Musgrave volt rosszabb napjain. Szomorú, de szerintem vele előrébb lennénk idén.

Bennem most ez tartja a lelket. Persze vasárnap ez könnyen változhat, de most bizakodom.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Oké, akkor nem kell tudnia olyat amit Siemian nem tudott. Bár itt megjegyzem, nem csak PFM volt képes adott playben többre, hanem Plummer, Tebow (igen), de még dontcare is. De akkor nézzük a wonderplayek (hiánya) nélkül.

4,79 Net Yards / Attemp. 2TD-vel és 1 INTtel kiigazítva 4,61 Adjusted Net Yards / Attemp.

Ez a 2 statisztika írja le a lehető legjobban egy irányító/csapat képességét, hogy mennyire tud haladni a pályán passzokkal. Varázslatot nem láttunk Locktól, szóval marad ez.

Brandon Allen 3 meccsen 4,9 NY/A 4,58 ANY/A (ebben benne van a szélvihatos PO csapat elleni idegenbeli is)
Siamian 2016ban 6,22 NY/A, 6,04 ANY/A 2017-ben 5,41 NY/A, 4,38 ANY/A
Paxton Lynch karrier 4,79 NY/A, 4,10 ANY/A
Osweiler 2017ben 4 meccsen 5,63 NY/A, 4,94 ANY/A
Keenum Denverben 5,9 NY/A 5,39 ANY/A
Kyle Orton Denverben 6,31 NY/A, 6,08 ANY/A

NY/A pont olyan mint Brandon Allen és Paxton Lynch, még rosszabb mint Siemian 2017ben.
A passz kísérleteihez mérten gyakrabban ad TD-t vagy ritkábban INTet, ezzel lesz marginálisan jobb náluk az első meccsén. Ilyen kevés kísérletnél ez nem valami amire lehet alapozni. Egyébként Stormnak igaza van, nem követett el tipikus rookie hibákat, kb ez az amivel beelőzi őket, főleg a 17-es Siemiant, aki dontcaret megszégyenítő érthetetlen labdaeladásokkal temette el a karrierjét (nem rookieként)

Szóval közönséges playekkel semmivel sem jobb, mint a legallja QB teljesítmények Manning óta, semmivel nem jobb vagy rosszabb azoknál a QBknál akik tudtak olyan megoldásokat amiket mások nem, tehát semmivel nem vagyunk előrébb.
Oké, ez 1 meccs volt, úgyhogy igazából ez nem is érdekelne, csak tökéletes összhangban van azzal, ami a szemtesztemből így szerdára megmaradt, a kínkeservvel. És ha ebből kell főzni és az nem baj, akkor még annyira se látom hogy mire fel bizakodjak. Nagyon meglepne ha Scangarelloval ezek a számok a következő 2 idegenbeli meccsen számottevően javulnának. A Detroit védelmét nem érzem annyira áthatolhatatlannak, ott talán lehet villogni, de ez egyelőre nagyon kevés ahhoz, hogy ne hagyjam bent a drafton Tuát...

De akkor átfogalmazom a kérdést, hol és miben volt jobb, mint a 17-es Siemian vagy Osweiler, vagy mint Brandon Allen vagy mint Keenum? Vagy miben mérhető a 15ös Oszihoz vagy a 16-os Siemianhoz - Úristen tényleg azt sírjuk vissza.
Én is szeretnék bizakodni, győzzetek meg!

Akkor nincs baj, ha ez Lock rosszabb meccseiből volt az egyik
Black_Adder
Legalja csapat vagyunk a PM éra óta, szóval nehogy már egy győzelem után kelljen okot találni az örömködésere 😊

Ütöttük a sokkal jobb erokbol álló Chargers-t, úgy hogy Von sérült, Harris Yiadom mentora szinten van és amúgy kukázott LB-k a kezdők 😊

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Oké, akkor nem kell tudnia olyat amit Siemian nem tudott. Bár itt megjegyzem, nem csak PFM volt képes adott playben többre, hanem Plummer, Tebow (igen), de még dontcare is. De akkor nézzük a wonderplayek (hiánya) nélkül.

4,79 Net Yards / Attemp. 2TD-vel és 1 INTtel kiigazítva 4,61 Adjusted Net Yards / Attemp.

Ez a 2 statisztika írja le a lehető legjobban egy irányító/csapat képességét, hogy mennyire tud haladni a pályán passzokkal. Varázslatot nem láttunk Locktól, szóval marad ez.

Brandon Allen 3 meccsen 4,9 NY/A 4,58 ANY/A (ebben benne van a szélvihatos PO csapat elleni idegenbeli is)
Siamian 2016ban 6,22 NY/A, 6,04 ANY/A 2017-ben 5,41 NY/A, 4,38 ANY/A
Paxton Lynch karrier 4,79 NY/A, 4,10 ANY/A
Osweiler 2017ben 4 meccsen 5,63 NY/A, 4,94 ANY/A
Keenum Denverben 5,9 NY/A 5,39 ANY/A
Kyle Orton Denverben 6,31 NY/A, 6,08 ANY/A

NY/A pont olyan mint Brandon Allen és Paxton Lynch, még rosszabb mint Siemian 2017ben.
A passz kísérleteihez mérten gyakrabban ad TD-t vagy ritkábban INTet, ezzel lesz marginálisan jobb náluk az első meccsén. Ilyen kevés kísérletnél ez nem valami amire lehet alapozni. Egyébként Stormnak igaza van, nem követett el tipikus rookie hibákat, kb ez az amivel beelőzi őket, főleg a 17-es Siemiant, aki dontcaret megszégyenítő érthetetlen labdaeladásokkal temette el a karrierjét (nem rookieként)

Szóval közönséges playekkel semmivel sem jobb, mint a legallja QB teljesítmények Manning óta, semmivel nem jobb vagy rosszabb azoknál a QBknál akik tudtak olyan megoldásokat amiket mások nem, tehát semmivel nem vagyunk előrébb.
Oké, ez 1 meccs volt, úgyhogy igazából ez nem is érdekelne, csak tökéletes összhangban van azzal, ami a szemtesztemből így szerdára megmaradt, a kínkeservvel. És ha ebből kell főzni és az nem baj, akkor még annyira se látom hogy mire fel bizakodjak. Nagyon meglepne ha Scangarelloval ezek a számok a következő 2 idegenbeli meccsen számottevően javulnának. A Detroit védelmét nem érzem annyira áthatolhatatlannak, ott talán lehet villogni, de ez egyelőre nagyon kevés ahhoz, hogy ne hagyjam bent a drafton Tuát...

De akkor átfogalmazom a kérdést, hol és miben volt jobb, mint a 17-es Siemian vagy Osweiler, vagy mint Brandon Allen vagy mint Keenum? Vagy miben mérhető a 15ös Oszihoz vagy a 16-os Siemianhoz - Úristen tényleg azt sírjuk vissza.
Én is szeretnék bizakodni, győzzetek meg!

Akkor nincs baj, ha ez Lock rosszabb meccseiből volt az egyik

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Nekem az maradt meg, hogy Lock kevesebb rookie mistak-et csinált, mint amire számítottam, főleg ahhoz képest, hogy kihagyott egy csomó időt a TC óta és nem is dolgozott igazán együtt múlt hétig az első csapattal...

Persze az INT nem volt szép, de az benne van. Viszont szerintem elég jól kezelte a nyomást, első meccshez képest főleg, persze csak rövid passzokat akartunk, de szerintem még így is szép, hogy lehozta a falunkkal sack nélkül az első meccsét...

Nem mondom, hogy franchise QB alapanyag egyelőre, de én igazából ennél rosszabb eredménytől tartottam...
StormST
Engem a rookie hibák pont nem zavartak volna egy rookietól. Hero playt próbál és kap belőle egy sacket, vagy dob egy picket, ezekről még elhiszem hogy kinevelhetők egy játékosból.

Viszont:
Hány olyan play volt, amire egy Siemian vagy egy Brandon Allen nem lett volna képes?

Nem költői kérdés. Érdekel ki hogy látta.
Szerintem 0. Persze Scangarello nem nagyon hagyta érvényesülni, sőt még így is ahhoz a kevés jóhoz felül kellett bírálnia kiváló play callerünket, de nincs az az 5-6 play amiben meccs előtt reménykedtem.
Ez addig nem probléma amíg 14-0, 17-3 ide, akkor nem is kell. És az első félidő rendben is volt, nem az a gyatra játék volt mint amire számítottam. Amíg így megy, nem kellenek azok a játékok, amikre Siemian és Brandon Allen nem lett volna képes. | (persze addig velük is képesek lehettünk volna rá jobb napjukon azt meg még nem tudjuk hogy ez Locknak jobb vagy rosszabb napja volt) |
Nem volt rossz az első TD, de inkább Sutton érdeme. Hasonlót dobott Brandon Allen is a Browns ellen, Siemian szerintem többet is. Nem volt rossz a 2. TD passz se, de nem volt nehéz passz. Mindkettő harmadikra volt, ha jól emlékszem ez hozzáad az értékhez, de azért az elmúlt 2-3 évben is láttunk ilyet, nem csak Manningtől... Voltak még jó passzai, de nem olyanok amikre felkaptam volna a fejemet.
Igaz olyan se volt, ami után a fejemhez kaptam volna, ez akkor is pozitív, ha engem elsőre kevésbé zavart volna.

A második félidő viszont, oh boy...
3 passzolt yard a 3. negyedben?
6 playes drive, ami valójában 2 egymást követő 3&out, csak közben egy roughing the kicker
Aztán egy 3&out
Aztán egy INT
Aztán egy kínkeserves 21 yardos FG drive az ő kihagyott FG-juk után. Abból egy 12 yard egy Lindsay futás, aminek -3 yardosnak kellett volna lennie a Lindsay faktor nélkül, anélkül 9 darab yard jött össze... Igaz dobott egy 1st downt benne Lock.
De ez ezzel együtt egy nagyon Paxton Lynchi teljesítmény volt

És a 2. félidőben már kellettek volna azok a megoldások, amikre Siemian, Brandon Allen vagy Keenum nem lett volna képes, mert már csak +7ben voltunk vagy +3ban vagy egyenlőben.

Az utolsó passza amiből a DPI volt, nem volt rossz próbálkozás amúgy. Igazi Flaccos passz volt, az eredménye is. Szélre 1v1ben elkapható labda Suttonra. Ha az tiszta elkapás és le tudjuk állítani az órát, arra azt mondanám, hogy olyan amit a referencia QB-k nem tudtak volna. De azért az egy erősen véleményes DPIt eredményezett csak, és 1 play az véletlen. 2 play szerencse, 3 playtől egyszer-egyszer meg tudja csiánlni, 5-6 ilyen play kell hogy reménykedjek és ha azt konzisztenesen hozza, akkor fr.QB alapanyag.

Nem írom le Lockot, ez a bemutatkozó meccse volt, div "rangadót" nyertünk, de tényleg kíváncsi vagyok szerintetek melyik(ek) volt(ak) az(ok) a play(ek) ami(ke)t a kiindulási alap Siemian - minthogy ő maradt nekünk PFM után - nem tudott volna megdobni, vagy a közvetlen elődje Brandon Allen (és ne csak az esős idegenbeli PO csapat elleni Bills meccset vegyük alapul, ha hazai napsütéses gyenge csapat elleni meccset hasonlítunk hozzá)
Black_Adder
Nekem egyelőre pozitív megérzésem van Lock-al kapcsolatban. Lehet nálam is megy már lefelé az elvárás, vagy csak már rózsaszin szemcsiben nézem az eseményeket, de talán Lock-ból lehet valami.

A 2. félidő botrány volt, de sajnos ez már a szokásos. Scangarello képtelen egy meccset elejétől a végéig menedzselni. Ez volt Flacco-va, Allen-el és most Lock-al is. Tényleg nem játszott jól Lock, de én ezt inkább támadóguru Maestro-nak adnám. Az első félidő viszont nekem kifejezetten tetszett. Haladtunk vele, vigyázott a labdára, kimozgott a sack-ekből (igaz sokszor visszafutott miatta a saját endzone-ig), áthívta a játékot amikor át kellett, és Sutton-el nagyon megvan az összhang, az látszik. Belekalkulálva, hogy nyár óta kb 3 hetet edzett (amiből 1et az első csapattal) tetszetős első félidő volt. Meglátjuk hogy folytatja.

A választ a kérdésedre kicsit átfogalmazom (mert olyan play-t, amire utaltál én sem láttam), viszont: ami nekem teljesen másnak tűnt így elsőre Trevor-hoz, Brandon-hoz, Joe-hoz (Paxton-hoz meg különösen) az a szenvedély amit láttam rajta pl. a végén az ünneplésnél. Valaki írta, hogy lehetett volna a DPI miatt visszafogottabb, ami igaz is persze, de nekem baromira bejött, hogy végre egy qb, aki nem faarccal áll a pálya mellett, hanem tényleg vezérnek tűnik. Na meg valahogy a társak is mintha máshogy állnának hozzá, mintha látnának ők is benne valamit (pl. a Sutton-Lock jelenet a meccs után). Persze lehet azt látom csak, amit látni szeretnék, de nekem megfelelt ez első meccsnek. Ha idén az összesen így játszik, plusz persze ugye fejlődik is, pozitívan fogom várni a jövő évet.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
 twitter.com/Derek_Wolfe95/status/1201932199240454144

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Engem a rookie hibák pont nem zavartak volna egy rookietól. Hero playt próbál és kap belőle egy sacket, vagy dob egy picket, ezekről még elhiszem hogy kinevelhetők egy játékosból.
Viszont:
Hány olyan play volt, amire egy Siemian vagy egy Brandon Allen nem lett volna képes?
Nem költői kérdés. Érdekel ki hogy látta.
Szerintem 0. Persze Scangarello nem nagyon hagyta érvényesülni, sőt még így is ahhoz a kevés jóhoz felül kellett bírálnia kiváló play callerünket, de nincs az az 5-6 play amiben meccs előtt reménykedtem.Black_Adder
A kérdésed azért költői Black, mert ha Siemian maradt volna azon a szinten, ahogy a denveri karrierjét elkezdte, később pedig tudott volna arra még építkezni is, akkor ma is ő lenne a csapat irányítója. Vele nem az volt a baj, hogy nem volt többre képes, mert szerintem az, amit az elején nyújtott, az bőven jó nyitás lett volna egy franchise QB karrierhez is. Siemian baja az volt, hogy az indító szintjét sem tudta stabilizálni, hanem kb. fél idény alatt elfogyott, a nyomás hatására összeesett, nem tudott felállni a rosszabb napokból.

Valószínűleg az én igényeim estek az utóbbi időben. Lehet, hogy velem van a baj, de én már annak is örülök, hogy Lock nem úgy nézett ki, mint ahogy Osweiler az első három évében kinézett. Vagy ahogy Lynch az első pillanatától az utolsóig. Azaz kérdőjel nélküli, abszolút reménytelennek. Lock kezdése felért Oszi 4. éves kezdéséhez, sőt, szerintem Siemianéhoz is. Előbbi kettő nem tudott építeni a so-so / jó kezdésére, beborultak, visszaestek. Talán Lock nem fog.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nekem az maradt meg, hogy Lock kevesebb rookie mistak-et csinált, mint amire számítottam, főleg ahhoz képest, hogy kihagyott egy csomó időt a TC óta és nem is dolgozott igazán együtt múlt hétig az első csapattal...

Persze az INT nem volt szép, de az benne van. Viszont szerintem elég jól kezelte a nyomást, első meccshez képest főleg, persze csak rövid passzokat akartunk, de szerintem még így is szép, hogy lehozta a falunkkal sack nélkül az első meccsét...

Nem mondom, hogy franchise QB alapanyag egyelőre, de én igazából ennél rosszabb eredménytől tartottam...
StormST
Engem a rookie hibák pont nem zavartak volna egy rookietól. Hero playt próbál és kap belőle egy sacket, vagy dob egy picket, ezekről még elhiszem hogy kinevelhetők egy játékosból.

Viszont:
Hány olyan play volt, amire egy Siemian vagy egy Brandon Allen nem lett volna képes?

Nem költői kérdés. Érdekel ki hogy látta.
Szerintem 0. Persze Scangarello nem nagyon hagyta érvényesülni, sőt még így is ahhoz a kevés jóhoz felül kellett bírálnia kiváló play callerünket, de nincs az az 5-6 play amiben meccs előtt reménykedtem.
Ez addig nem probléma amíg 14-0, 17-3 ide, akkor nem is kell. És az első félidő rendben is volt, nem az a gyatra játék volt mint amire számítottam. Amíg így megy, nem kellenek azok a játékok, amikre Siemian és Brandon Allen nem lett volna képes. | (persze addig velük is képesek lehettünk volna rá jobb napjukon azt meg még nem tudjuk hogy ez Locknak jobb vagy rosszabb napja volt) |
Nem volt rossz az első TD, de inkább Sutton érdeme. Hasonlót dobott Brandon Allen is a Browns ellen, Siemian szerintem többet is. Nem volt rossz a 2. TD passz se, de nem volt nehéz passz. Mindkettő harmadikra volt, ha jól emlékszem ez hozzáad az értékhez, de azért az elmúlt 2-3 évben is láttunk ilyet, nem csak Manningtől... Voltak még jó passzai, de nem olyanok amikre felkaptam volna a fejemet.
Igaz olyan se volt, ami után a fejemhez kaptam volna, ez akkor is pozitív, ha engem elsőre kevésbé zavart volna.

A második félidő viszont, oh boy...
3 passzolt yard a 3. negyedben?
6 playes drive, ami valójában 2 egymást követő 3&out, csak közben egy roughing the kicker
Aztán egy 3&out
Aztán egy INT
Aztán egy kínkeserves 21 yardos FG drive az ő kihagyott FG-juk után. Abból egy 12 yard egy Lindsay futás, aminek -3 yardosnak kellett volna lennie a Lindsay faktor nélkül, anélkül 9 darab yard jött össze... Igaz dobott egy 1st downt benne Lock.
De ez ezzel együtt egy nagyon Paxton Lynchi teljesítmény volt

És a 2. félidőben már kellettek volna azok a megoldások, amikre Siemian, Brandon Allen vagy Keenum nem lett volna képes, mert már csak +7ben voltunk vagy +3ban vagy egyenlőben.

Az utolsó passza amiből a DPI volt, nem volt rossz próbálkozás amúgy. Igazi Flaccos passz volt, az eredménye is. Szélre 1v1ben elkapható labda Suttonra. Ha az tiszta elkapás és le tudjuk állítani az órát, arra azt mondanám, hogy olyan amit a referencia QB-k nem tudtak volna. De azért az egy erősen véleményes DPIt eredményezett csak, és 1 play az véletlen. 2 play szerencse, 3 playtől egyszer-egyszer meg tudja csiánlni, 5-6 ilyen play kell hogy reménykedjek és ha azt konzisztenesen hozza, akkor fr.QB alapanyag.

Nem írom le Lockot, ez a bemutatkozó meccse volt, div "rangadót" nyertünk, de tényleg kíváncsi vagyok szerintetek melyik(ek) volt(ak) az(ok) a play(ek) ami(ke)t a kiindulási alap Siemian - minthogy ő maradt nekünk PFM után - nem tudott volna megdobni, vagy a közvetlen elődje Brandon Allen (és ne csak az esős idegenbeli PO csapat elleni Bills meccset vegyük alapul, ha hazai napsütéses gyenge csapat elleni meccset hasonlítunk hozzá)

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Wolfe IR. 😕

Lassan minden épkézláb játékos kidol. Pedig nagyon nagy szezonja volt.
roberto23
bazmeg... remélem látjuk meg bronkóként...
Zalán
Fangio elvileg számol még vele.

Remélem ez jövő szeptemberben is így lesz.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Wolfe IR. 😕

Lassan minden épkézláb játékos kidol. Pedig nagyon nagy szezonja volt.
roberto23
bazmeg... remélem látjuk meg bronkóként...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Wolfe IR. 😕

Lassan minden épkézláb játékos kidol. Pedig nagyon nagy szezonja volt.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 847 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nekem az maradt meg, hogy Lock kevesebb rookie mistak-et csinált, mint amire számítottam, főleg ahhoz képest, hogy kihagyott egy csomó időt a TC óta és nem is dolgozott igazán együtt múlt hétig az első csapattal...

Persze az INT nem volt szép, de az benne van. Viszont szerintem elég jól kezelte a nyomást, első meccshez képest főleg, persze csak rövid passzokat akartunk, de szerintem még így is szép, hogy lehozta a falunkkal sack nélkül az első meccsét...

Nem mondom, hogy franchise QB alapanyag egyelőre, de én igazából ennél rosszabb eredménytől tartottam...
StormST
Amennyire hátrarohant mindig, jó hogy nem érték őt utol a dagik 😊

több mint 4 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
"Over the River and Through the Wood" című hálaadásnapi gyerekdal után szabadon.


Szerkesztette: xrace77
több mint 4 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Nekem az maradt meg, hogy Lock kevesebb rookie mistak-et csinált, mint amire számítottam, főleg ahhoz képest, hogy kihagyott egy csomó időt a TC óta és nem is dolgozott igazán együtt múlt hétig az első csapattal...

Persze az INT nem volt szép, de az benne van. Viszont szerintem elég jól kezelte a nyomást, első meccshez képest főleg, persze csak rövid passzokat akartunk, de szerintem még így is szép, hogy lehozta a falunkkal sack nélkül az első meccsét...

Nem mondom, hogy franchise QB alapanyag egyelőre, de én igazából ennél rosszabb eredménytől tartottam...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
 twitter.com/redwardsradio/status/1201300589189222401
és nem is ettől foszott volna meg minket Scangarello
 twitter.com/MikeKlis/status/1201306220411457536
A langyosszar viszont mind az övé

Szezon után remélem új OC után nézünk
Black_Adder
Hihetelen, hogy képtelenek vagyunk egy normális OC-t találni. Komolyan lassan Musgrave-et is visszasírjuk.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
 twitter.com/redwardsradio/status/1201300589189222401
és nem is ettől foszott volna meg minket Scangarello
 twitter.com/MikeKlis/status/1201306220411457536
A langyosszar viszont mind az övé

Szezon után remélem új OC után nézünk

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
A sok rövid yardos passz koncepciót én megértem. Ha nem egy Luckról, Mahomesról, Watsonról (vagy akár Allenről) van szó, akik vagy a stílusuknál fogva vertikális játékra alkalmasabbak fiatalként, vagy pedig bedobhatóak a mély vízbe, jobb egy fiatalt úgy kezdetni, hogy először is szokja meg az NFL ritmusát, a saját offense ritmusát, a timingokat. Ahhoz pedig ez a megfelelő út. Aztán bele lehet (kell) majd tenni néhány mélyebb játékot is, különben pár meccs és elkezdik csak a rövid pályát védekezni az ellenfelek, és már azokra se lesz ideje, de alapvetően jobb a kezelhető terhelésről indítani és azt bővíteni fokozatosan.

A probléma inkább az, hogy amíg egy Shanahan junior egész meccseket, sőt, idényeket képes így felépíteni az irányítóinak, aközben Scangarello legfeljebb 1 félidőket. Elég nagy csalódás, azt hittem összeszedett valamit a jó fészekben... 😕

Locknál most az lesz a fontos, hogy a relative sikeres rajt után mennyire képes fejben megfelelni. Nálam az utóbbi években ez lett a döntő. Macska is ezen bukott el, mert egyébként technikailag és atletikusságban is mindene megvolt a sikerhez. De a stresszt nem bírta, hamar leharcolta őt fejben az NFL. Locknak ezt kell bírnia, minden más majd utána következhet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Hosszú játékhoz több idő kell míg kifejlődik. Bosáék ellen szerintem tudatosan próbálták minél kevesebbet Lock kezében tartani a labdát. De a bootlegekből akár lehetett volna több mély passz is. Legalább tartsa tiszteletben az ellenfél azt az opciót is, hátha úgy nem érnek hozzá Lindsayhez a LoS mögött minden playben...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Nekem egyet aludva rá sokkal inkább a 2. félidei kilátástalan játék maradt meg Lockból. Az első félidőben az első TD, az Sutton bravúr volt, a 2. short fieldből. Aztán volt még egy short field, amit már csak FG-re sikerült váltani, aztán a második félidőben semmi. Egy roughing the kicker miatt tovább menő drive, de aztán semmi. Missed FG utáni short fieldből egy kínkeserves FG drive. Azt hiszem abban volt, hogy Lindsay csinált -3ból +10-et, ahhoz senki másnak semmi köze nem volt, esetleges play. Aztán a végén a DPI.

Amúgy Brandon Allen első meccse ennél jobb volt (persze ő is kapott Suttontól ajándékba egy bravúr TDt), aztán láttuk mi lett belőle a 3-ra.

Nem temetem még. Scangarellonak egyszer nem sikerült meg épkézláb driveot összerakni a 2. félidőben, nem lenne igazságos Lock nyakába varrni a leolvadást. A szkriptelt rész meg rendben volt.

Egyébként azért amit a védelem leművelt a félidő utolsó percében, arról megkérdezném Fangio mestert, hogy mi volt a terv.
Meg úgy a 2. félidőben mi lett volna ha nem rúgnak kapufát.

Akárhogy nézem is 2 loser csapat közül most a másik bénázott többet. Meg hát ugye az a DPI a végén... Persze nyerhettünk volna elveszthette volna a Bolts hosszabbításban is. Ehh, hagyjuk is. A morálnak jót tett a győzelem, jobb győzelem után menni a mészárszékre.
Black_Adder
Mondjuk Allen Fant-től is kapott egy ajándék TD-t. 😀

Viszont vele sokkal több hosszú játékot hívtunk, Lock-al kb csak egyet a félidő végén tök értelmetlenül.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Ja azt akartam még írni tegnap, hogy akárkié is volt ez a döntés nagy pacsi érte. Foxszal ugye tuti térdeltünk volna, aztán hosszabbításban kikapunk.

Viszont hogy félidő végén nem engedték McManust 65ről, azért nagyon haragszom. 1mp volt.
És helyette ez a semmit nem érő 20-30 yardos passz. brrr.
Black_Adder
Azt én sem értettem, de nem azt hogy nem engedték neki, hanem hogy miért nem hail mary jött. Ha sikerül, az baromi nagy boostot adhatott volna Lock önbizalmának. És azért hétről-hétre látni redzone-ban, hogy baromi kevesen múlik, hogy nem épp tamádó kezébe pottyan.