Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
én látom azt h miért kéne "megkímélni" Lock-t
első 2 draftpick nem lesz meg és kinti haverok szerint a többi QB lutri

nyilván ha jövőre úgy megyünk neki h a kezdő Lock és padra Fitzmagic akkor nem fogok meglepődni és akkor adunk neki 1 évet

persze addigra rendbe kéne tenni az OL-t és a playcall-t
Negritis
Tua lesz ebből első körben, és amíg felépül Lock zülleszti a franchiset addig, amíg ki nem derül a pályán, hogy Tua sérülése carrer ending szerű, és sosem lesz teljes értékű játékos
FLZOLI
A legszomorúbb ebben az egészben, hogy még Lock se kell, hogy szépen, fokozatosan süllyedjen a franchise 😕

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
én látom azt h miért kéne "megkímélni" Lock-t
első 2 draftpick nem lesz meg és kinti haverok szerint a többi QB lutri

nyilván ha jövőre úgy megyünk neki h a kezdő Lock és padra Fitzmagic akkor nem fogok meglepődni és akkor adunk neki 1 évet

persze addigra rendbe kéne tenni az OL-t és a playcall-t
Negritis
Tua lesz ebből első körben, és amíg felépül Lock zülleszti a franchiset addig, amíg ki nem derül a pályán, hogy Tua sérülése carrer ending szerű, és sosem lesz teljes értékű játékos

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
én látom azt h miért kéne "megkímélni" Lock-t
első 2 draftpick nem lesz meg és kinti haverok szerint a többi QB lutri

nyilván ha jövőre úgy megyünk neki h a kezdő Lock és padra Fitzmagic akkor nem fogok meglepődni és akkor adunk neki 1 évet

persze addigra rendbe kéne tenni az OL-t és a playcall-t
Negritis
Viszont szerintem ha jövőre valami csoda folytán mind a playcall-t, mind a az OL-t sikerülne rendbe tenni jobban járnánk, ha Lock úgy kezdene első héten, hogy legalább pár éles meccs van már a háta mögött. Csodát senki nem vár tőle, de én nem bánnék vele hímes tojáskent. Nyilván annak sincs értelme, hogy lenullázzuk a srácot, de bízom benne, hogy annyira azért nem vagyunk szarok, hogy ha tényleg fr. Qb ne tűnne ki már idén. Ha meg Lynch 2.0 én gondolkodás nélkül újra qb-t húznek, ha lutri, ha nem. Muszáj próbálkozni. Plusz Tua sérülése ki tudja mennyire kavar be. Hátha így lecsúszik hozzánk.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
én látom azt h miért kéne "megkímélni" Lock-t
első 2 draftpick nem lesz meg és kinti haverok szerint a többi QB lutri

nyilván ha jövőre úgy megyünk neki h a kezdő Lock és padra Fitzmagic akkor nem fogok meglepődni és akkor adunk neki 1 évet

persze addigra rendbe kéne tenni az OL-t és a playcall-t

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Ha nem rakják be Lockot, akkor a szememben nem más, mint időhúzó taktika a stáb részéről. Magukért dolgoznak, nem a csapatért.
Mivel ez a szezon már úgy is kuka, tartsuk talonban, mert akkor legalább a remény megmarad, és nem kell ellőni az első kört QB-ra.
Ha berakjuk, és szar, akkor még nagyobb balfaszok leszünk, még visszamenőleg is.
Ha berakjuk, és azon a pár meccsen mutat valamit, igazából az sem jelent semmit, mert ugyanúgy kikaphatunk, és valszeg ki is fogunk.
Ha b@szott nagyott villant, és a vállán viszi a csapatot (amire lássuk be, kurva kicsi az esély), akkor ugyanott vagyunk, ahol az első opcióval.
Szerintem kb így gondolkoznak. Ne legyen igazam...
Lecsó
Hát én az elmúlt 2 nap híreiből azt szűrtem le, az már nem kérdés, hogy fog-e idén játszani Lock, hanem hogy melyik meccsen. Fangio szerint nincs nagyon jelentősége, hogy hazai pályán vagy idegenben kezd-e először, bár erre azért nagy tétben nem fogadnék. Mindenesetre holnap kiderül.

Plusz Fangio mester szerint CB fronton is erősítésre szorul a csapat, ezért nézelődünk is a piacon, már nem mintha november végén egy rakat allpro CB rohangálna szabadügynökként.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Ha nem rakják be Lockot, akkor a szememben nem más, mint időhúzó taktika a stáb részéről. Magukért dolgoznak, nem a csapatért.
Mivel ez a szezon már úgy is kuka, tartsuk talonban, mert akkor legalább a remény megmarad, és nem kell ellőni az első kört QB-ra.
Ha berakjuk, és szar, akkor még nagyobb balfaszok leszünk, még visszamenőleg is.
Ha berakjuk, és azon a pár meccsen mutat valamit, igazából az sem jelent semmit, mert ugyanúgy kikaphatunk, és valszeg ki is fogunk.
Ha b@szott nagyott villant, és a vállán viszi a csapatot (amire lássuk be, kurva kicsi az esély), akkor ugyanott vagyunk, ahol az első opcióval.
Szerintem kb így gondolkoznak. Ne legyen igazam...
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”



#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Ha jól olvasom, most lett először official kimondva, hogy Lock egészséges és csak azon megy a dilemma, hogy jó-e neki ha bedobják ebbe a csapatba. Na most, jelen állás szerint ezzel az edzői stábbal megyünk neki a következő szezonnak, van egy all pro kaliber elkapónk és futónk, van egy egyre jobb teljesítményt nyújtó atletikus TE, emellett egyáltalán nem használhatatlan, ügyes skill playerek. A fal ha jól tudom, most teljesen egészséges. Ez az O ha jövőre akarjuk bedobni, maximum annyit változhat, hogy jön egy korai körökben draftolt tehetséges WR, meg egy OL az FA-ról, maximum. Nagyon nem látnék indokot a kivárásra, ha késznek látják, nyugodtan rakják be. Ha nem, akkor nyilván ne csinálják azt, amit a Redskins Haskinsszal, de Fangio szerint "he is NFL-ready".

Amúgy is baromi fontos lenne látni, tudni, hogy mennyire lehet Lockkal számolni, mert jelen állás szerint a saját és a 'riválisok' sorsolása miatt nagyon jók az esélyeink arra, hogy top5-ben húzzunk, és jó lenne idén nem kérdőjelekkel odaállni.
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Úgy tűnik gyorsan változnak a dolgok. Bár ahogy olvasom szerda előtt nem lesz végleges döntés.


#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem láttam a Bills elleni meccset, de megnézve a statokat és az eredményt nem is bánom.
Egyszerűen már nem is hoz lázba egy meccs. Szépen szét lett verve ez a csapat, nyíl egyenesen zuhan a középszerűség mocsarába, ahol majd lehet butáskodni a liga alján.

A jövő évi drafton nyomni kell egy all-int a legjobbnak tartott QB-ra, kirúgni Elwayt és/vagy az edzői stábot és mehet a rebuild.

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Kedvenc mai statisztikám...


#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Óvnám magunkat attól, hogy ebbe a Lock gyerekbe bármit is belelássunk. Értem, hogy nekünk szurkolóknak kell valami, ami változást hozhat, de nem ő fog idén decemberben jókedvre deríteni bennünket. Egyébként nézetem szerint, még mindig jobb a csapatot nézni idén, mint az előző két évben. És jobban is lehet szeretni minden nyűgével együtt...
Zalán
Itt nem az a kérdés, hogy belelátunk-e valamit, vagy nem, hanem pont arról, hogy lássuk mit tud, ne csak feltételezéseink legyenek. Mutassa meg mit tud, hogy lássuk, mennyire fontos jövőre QB-t szerezni. Flacco kuka, Allen is egyre inkább annak tűnik, szerintem lesz egy top 3-8 pick-ünk, jó lenne tudni, hogy ott QB-t kell-e húzni, vagy nem...

Én ezt a mai szart semmivel se éreztem jobbnak, mint az utóbbi 2 évet, de majd talán látok valami pozitívumot is, ha alszom rá egyet...
StormST
Én nem attól óvnám magunkat, hogy lássuk, hanem hogy amíg nem lép pályára, beleképzeljünk mondjuk egy Derek Carr-t. Lock bármit csinál az utolsó iksz mérkőzésen, világos, hogy ha 3-8 között húzunk, QB kell. Flacco leszerepelt. Allen nálam nem. Ő azt hozza, amit kell. Csereirányító. Simán eszeseb csóka mint Siemian-Osweiler óta bárki itt. Ma nagyon gyengék voltunk. Ismét nem tettünk fel pontokat, most már nem csak a negyedik negyedben, de az elsőben sem. De be kell látni, a Billsnek évek óta ez a karizmája, otthon megfojtja a legtöbb O-t. Itt Brady is szenved, nem egy sokadik Allen. PO csapatról beszélünk idén. Hozták magukat, mi meg nem. Lockból az előszezpnban sem láttunk semmit. Azóta sérültgetve sétálgat. Eleve nem úgy jött, hogy ő itt ready. Mi meg nem éppen az irányítónevelésről vagyunk híresek. Csak még nagyobb apátiába zuhanunk, ha ő is besül decemberben.
Zalán
Csak az a baj, ha nem lép idén pályára biztos nem fog qb jönni a drafton, merthogy Lock a jövő.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Nagyon remélem, hogy Allen nem kezd több meccsen. Oké, nincs már jelentősége, és nyilván nem is várható tőle, hogy megvaltja a világot, de ilyen pontatlan qb-t régen láttam. Nem néztem még a statokat, de jó ha 40%al passzol. Katasztrófa.

Scangarello csak a szokásos. Volt másfél meccs, ahol úgy tűnt lehet belőle valami. Na most újra újra kalap szar az egész.

A védelem se volt ma a toppon, de úgy nem lehet játszani, ha szokoevente szerez 1st down-t az offense. Fangio se áll sokszor a helyzet magaslatán, de én már néha sajnálom.

Elway-nek viszont mostmár villantania kell valamit, mert kezd nagyon nagyon forró lenni az a pite.
roberto23
nem hiszem h Elway-nek szezon közbe kéne villognia alapvetően (hacsak nem arra gondolsz h tradelje el a fél csapatot)
szóval ha ma jól játszunk akkor is ugyananyit kéne villognia mint ahogy ma játszottunk

kritikus nyár jön számára a szurkolók szempontjából
viszont amíg a tulajdonosi szitu olyan amilyen nem hiszem h nagyon inogna a széke
Negritis
Nyilván nem úgy értettem, hogy most azonnal, hanem az offseason-ban. Mert az, hogy most itt tartunk nagyrészt az ő sara. Most isszuk meg a levét, hogy komplett draft-otak dobtunk ki az ablakon. Plusz FA-rol is véleményes játékosok érkeztek (nem is kell messze menni, James és Callahan kombó). És akkor még a qb dologról szót sem szóltunk. Jelenleg én sem hiszem, hogy ebben a helyzetben bárki is kirugna, de nagyon össze kéne szednie magát. Vagy ha nem megy magától álljon fel.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Óvnám magunkat attól, hogy ebbe a Lock gyerekbe bármit is belelássunk. Értem, hogy nekünk szurkolóknak kell valami, ami változást hozhat, de nem ő fog idén decemberben jókedvre deríteni bennünket. Egyébként nézetem szerint, még mindig jobb a csapatot nézni idén, mint az előző két évben. És jobban is lehet szeretni minden nyűgével együtt...
Zalán
Itt nem az a kérdés, hogy belelátunk-e valamit, vagy nem, hanem pont arról, hogy lássuk mit tud, ne csak feltételezéseink legyenek. Mutassa meg mit tud, hogy lássuk, mennyire fontos jövőre QB-t szerezni. Flacco kuka, Allen is egyre inkább annak tűnik, szerintem lesz egy top 3-8 pick-ünk, jó lenne tudni, hogy ott QB-t kell-e húzni, vagy nem...

Én ezt a mai szart semmivel se éreztem jobbnak, mint az utóbbi 2 évet, de majd talán látok valami pozitívumot is, ha alszom rá egyet...
StormST
Én nem attól óvnám magunkat, hogy lássuk, hanem hogy amíg nem lép pályára, beleképzeljünk mondjuk egy Derek Carr-t. Lock bármit csinál az utolsó iksz mérkőzésen, világos, hogy ha 3-8 között húzunk, QB kell. Flacco leszerepelt. Allen nálam nem. Ő azt hozza, amit kell. Csereirányító. Simán eszeseb csóka mint Siemian-Osweiler óta bárki itt. Ma nagyon gyengék voltunk. Ismét nem tettünk fel pontokat, most már nem csak a negyedik negyedben, de az elsőben sem. De be kell látni, a Billsnek évek óta ez a karizmája, otthon megfojtja a legtöbb O-t. Itt Brady is szenved, nem egy sokadik Allen. PO csapatról beszélünk idén. Hozták magukat, mi meg nem. Lockból az előszezpnban sem láttunk semmit. Azóta sérültgetve sétálgat. Eleve nem úgy jött, hogy ő itt ready. Mi meg nem éppen az irányítónevelésről vagyunk híresek. Csak még nagyobb apátiába zuhanunk, ha ő is besül decemberben.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Óvnám magunkat attól, hogy ebbe a Lock gyerekbe bármit is belelássunk. Értem, hogy nekünk szurkolóknak kell valami, ami változást hozhat, de nem ő fog idén decemberben jókedvre deríteni bennünket. Egyébként nézetem szerint, még mindig jobb a csapatot nézni idén, mint az előző két évben. És jobban is lehet szeretni minden nyűgével együtt...
Zalán
Itt nem az a kérdés, hogy belelátunk-e valamit, vagy nem, hanem pont arról, hogy lássuk mit tud, ne csak feltételezéseink legyenek. Mutassa meg mit tud, hogy lássuk, mennyire fontos jövőre QB-t szerezni. Flacco kuka, Allen is egyre inkább annak tűnik, szerintem lesz egy top 3-8 pick-ünk, jó lenne tudni, hogy ott QB-t kell-e húzni, vagy nem...

Én ezt a mai szart semmivel se éreztem jobbnak, mint az utóbbi 2 évet, de majd talán látok valami pozitívumot is, ha alszom rá egyet...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 4 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Óvnám magunkat attól, hogy ebbe a Lock gyerekbe bármit is belelássunk. Értem, hogy nekünk szurkolóknak kell valami, ami változást hozhat, de nem ő fog idén decemberben jókedvre deríteni bennünket. Egyébként nézetem szerint, még mindig jobb a csapatot nézni idén, mint az előző két évben. És jobban is lehet szeretni minden nyűgével együtt...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 4 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
Nagyon remélem, hogy Allen nem kezd több meccsen. Oké, nincs már jelentősége, és nyilván nem is várható tőle, hogy megvaltja a világot, de ilyen pontatlan qb-t régen láttam. Nem néztem még a statokat, de jó ha 40%al passzol. Katasztrófa.

Scangarello csak a szokásos. Volt másfél meccs, ahol úgy tűnt lehet belőle valami. Na most újra újra kalap szar az egész.

A védelem se volt ma a toppon, de úgy nem lehet játszani, ha szokoevente szerez 1st down-t az offense. Fangio se áll sokszor a helyzet magaslatán, de én már néha sajnálom.

Elway-nek viszont mostmár villantania kell valamit, mert kezd nagyon nagyon forró lenni az a pite.
roberto23
nem hiszem h Elway-nek szezon közbe kéne villognia alapvetően (hacsak nem arra gondolsz h tradelje el a fél csapatot)
szóval ha ma jól játszunk akkor is ugyananyit kéne villognia mint ahogy ma játszottunk

kritikus nyár jön számára a szurkolók szempontjából
viszont amíg a tulajdonosi szitu olyan amilyen nem hiszem h nagyon inogna a széke
Negritis
Azért lassan a tulajnak is el kéne gondolkodnia,hogy csak megy a lóvé a csapatba mint a feneketlen kútba,és nemhogy előrelépés vagy uram bocsá' eredmények nem jönnek,de egyre inkább kritikus a helyzet.
Egyre több,és nagyobb lyukak vannak a csapaton.Itt már messze nem csak az irányító kérdés ami aggasztó.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
Nagyon remélem, hogy Allen nem kezd több meccsen. Oké, nincs már jelentősége, és nyilván nem is várható tőle, hogy megvaltja a világot, de ilyen pontatlan qb-t régen láttam. Nem néztem még a statokat, de jó ha 40%al passzol. Katasztrófa.

Scangarello csak a szokásos. Volt másfél meccs, ahol úgy tűnt lehet belőle valami. Na most újra újra kalap szar az egész.

A védelem se volt ma a toppon, de úgy nem lehet játszani, ha szokoevente szerez 1st down-t az offense. Fangio se áll sokszor a helyzet magaslatán, de én már néha sajnálom.

Elway-nek viszont mostmár villantania kell valamit, mert kezd nagyon nagyon forró lenni az a pite.
roberto23
nem hiszem h Elway-nek szezon közbe kéne villognia alapvetően (hacsak nem arra gondolsz h tradelje el a fél csapatot)
szóval ha ma jól játszunk akkor is ugyananyit kéne villognia mint ahogy ma játszottunk

kritikus nyár jön számára a szurkolók szempontjából
viszont amíg a tulajdonosi szitu olyan amilyen nem hiszem h nagyon inogna a széke

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Ki lesz a legmagasabb QB a 2020-as drafton?

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”


Pedig lassan nem ártana.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 781 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Nagyon remélem, hogy Allen nem kezd több meccsen. Oké, nincs már jelentősége, és nyilván nem is várható tőle, hogy megvaltja a világot, de ilyen pontatlan qb-t régen láttam. Nem néztem még a statokat, de jó ha 40%al passzol. Katasztrófa.

Scangarello csak a szokásos. Volt másfél meccs, ahol úgy tűnt lehet belőle valami. Na most újra újra kalap szar az egész.

A védelem se volt ma a toppon, de úgy nem lehet játszani, ha szokoevente szerez 1st down-t az offense. Fangio se áll sokszor a helyzet magaslatán, de én már néha sajnálom.

Elway-nek viszont mostmár villantania kell valamit, mert kezd nagyon nagyon forró lenni az a pite.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 340
Okádék ez, nem futball. Borzalom, nincs rá szó..
több mint 4 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Összpontosítsunk a pozitívumokra
- már csak 5 meccs ebből a szezonból

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
még februári


Szerkesztette: Negritis, a vajda

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!