Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Andy Dalton IR-on fejezi be az évet, szóval már biztos, hogy Driskel kezd ellenünk.
Ez most vagy nagyon jó hír, vagy nagyon rossz. 😀
Gerichill
én nem szeretem ha ellenünk kezd először egy QB, akkor se ha valami low profile név. A jobb DC-ket is meg lehet lepni 1-2 meccs erejéig, Woods meg se nem elég tapasztalt se nem elég jó, ahhoz hogy vakon bízzak benne.

Ellenben van fél meccs videónk róla és vélhetően egy Daltonnál szerényebb képességű irányító, de szerintem nem is ez lesz a tényező. Ők épp szétesőben vannak, mi meg végre megszreztük a momentumot 2 szoros győzelemmel. Cserébe VJ-vel még nem nyertünk keleti parti 1 órás meccset (a játékosok biológiai órája szerint az délelőtt 11-kor van, ilyenkor a felkészülés egy edzői kihívás, amin VJ eddig még mindig elbukott, és nem csak top csapatok ellen, lásd idén Jets)

de én most optimista vagyok. Rég törték már darabokra a reményeimet, most újra lehetőséget adok rá.
Black_Adder
Akkor most minden szép és jó és maradjon VJ?
#JC6
Ezzel azért poénkodni se! 😀
De újra azt hiszem, hogy a csapat sokkal erősebb, mint a 5-6os mérleg alapján gondolná az ember, csak egyszerre szar a HC, OC, DC. Ellenben erőből is lehet meccseket nyerni.

Írtam egyet, hogy mire alapozom az optimizmusom, talán még aktuális.
Írtam többet szezon közben, hogy míg a mérleg és a power rankingok alapján a liga alján voltunk, az advanced metrikákban többnyire elől.

Steelers meccs előtt 7-ek voltunk DVOA ratingben, úgy hogy az eddigi sorsolásunk a 2. legnehezebb, a hátralévő, a 23. (Az eleje (KC, LAR, CHI, NO, LAC, PIT)
week 13) Bengals 5-6, mint mi, de mekkora különbség az elmúlt hetekben. Ők 19. DVOA-ban, a védelmük 27. amúgy kb a legtöbb yardot és pontot engedik.
week 14) 49ers 2-9. 26. DVOA-ban. Offense 27, Defense 19
week 15) Browns 4-6-1. Mindössze fél meccsel vannak mögöttünk, úgyhogy elég sokat Hue Jacson MESTERrel játszottak. Ők megszabadultak láncaiktól. A DVOA a 25. helyre teszi őket, 29. offense, 8. defense. Várahtóan ezek a helyezések javulnak mire találkozunk és az a top10 védelem nem fog ízleni, de ennél jobb csapatokkal játszottunk szoros meccset és ha szoros a meccs, hazai pályán az inkább felénk kell hogy billenjen.
week 16) Raiders 2-9. A 30. helyen, offense 20, defense 29. Ahogy most állnak a dolgok, ők ámr a következő szezonra fognak készülni, kisebb sérüléssel balódó veteránok helyett rookiekkal. Div rangadó idegenben sosem lefutott, de ha ott kikapunk, az nagyon fájdalmas lenne...
week 17) Chargers 8-3. Az egyetlen csapat a hátralévő soroslásból, ami DVOA-ban előz minket, ők az 5-ek. 4th offense, 11th defense. 3 meccsel vezetnek előttünk, de sokkal nehezebb soroslásuk van, és hullanak ki a kulcsjátékosok, ez minimum egy ki-ki meccs lehet, ahol vagy számukra lényegtelen lesz az eredmény, vagy akár egymással küzdhetünk a WC helyért...

A PFR simple rating system alapján, ami a strength of scehdule és a Margin of Vitory-ból számol, az AFC-ben a hatodikok vagyunk. KC, PITT, BAL, LAC, NE, DEN. Az előttünk álló 5-ból 4-gyel jászottunk, összesen 5×.
Liga szinten további 4 csapat előttünk, NO, LAR, CHI, HOX, 2-vel közülük is játszottunk.
A Margin of Victory pont 0, (252-252), az SRS érték számszerűsítve 2.4
A hátralévő sorsolás
week 13) Bengals (5-6) -3.4
week 14) 49ers (2-9) -6,4
week 15) Browns (4-6-1) -0,5
week 16) Raiders (2-9) -11,5
week 17) Chargers (8-3) 5,3
Szintén egyedül a Chargers van előttünk, és rajtuk kívül egyedül a Browns van közel hozzánk. Kicsit könnyebb sorsolással kicsit rosszabb MoV. (-30, az egy Cards elleni meccs...)

PFF overall grade alapján a 6. vagyunk 88,4-gyel. offense 75.5, Defense 83.6, ST 84.2. Ne kérdezzétek ebből hogy jön ki 88,4. Egyedül a RDEF jobb nála 90.5-tel. Ne kérdezzétek hogy hogy a fenébe esik elit kategóriába a futás elleni védelmünk, a két 200 yardos futó után...
A lista eleje: RAms, Saints, KC, Pecc, Bears, Broncos.
Az első néggyel szerintem nem nagyon lehet vitatkozni, biztos top5-be tenném mind a 4-et. 3 meccsünk van ellenük, 3 szoros vereség. KC×2, Rams.
A hátralévő sorolás csak mögöttünk lévő csapatok ellen
week 13) Bengals (5-6): 20th, 80.3 OVER, 73.8 OFF, 73.3 DEF, 65.3 ST
week 14) 49ers (2-9): 28th, 72.7 OVER, 74.5 OFF, 60.2 DEF, 60.7 ST
week 15) Browns (4-6-1) 29th, 70.3 OVER, 69.5 OFF, 67.6 DEF, 43.9 ST
week 16) Raiders (2-9) 30th, 69.0 OVER, 68.6 OFF, 63.6 DEF, 64.7 ST
week 17) Chargers (8-3) 9th, 86.5 OVER, 81.8 OFF, 75.9 DEF, 72.5 ST
mégegyszer Broncos (5-6) 6th, 88.4 OVER, 75.5 OFF, 83.6 DEF, 84.2 ST
Megállapítom, hogy a PFF szerint is 2 csapat van kikapható közelségben a Bengals és a Bolts. De előbbi csak jó indulattal és épp darabokban hevernek.

Sajnos az nem áll, hogy csak nálunk jobb csapattól kaptunk volna ki. (Mindhárom szerint vernünk kellett volna a Texanst és a Jetset. 3-ból 2 alapján a Ravenst is. Ezek közül csak a Texans meccshez volt közünk.) Ennek az első számú oka, hogy az edzők nincsenek grade-elve, nincsenek külön értékelve egyik kimutatásban se.

Itt most kicsit megvágom a dolgot, mert itt senki kedvenc edzőjébe nem akarok beleállni, úgyhogy csak a hátralevő soroslásról

week 13) Bengals (5-6): Marvin Lewis. (+ Hue Jackson)
week 14) 49ers (2-9): Kicsi Shanny. QB-val jobban megy neki mint anélkül, de ahogy most áll, ellenünk is anélkül kell készülnie...
week 15) Browns (4-6-1): Gregg Bountygate Williams. Huehoz képest nagy előrelépés, remélem pár győzelem nem lesz elég a hosszabbításhoz mert rájuk férne már egy winning season. Biztosan többet tud a szakmáról, mint VJ és talent levelben közelebb a Browns, mint a 49ers, de azért rázendítenék a VJ takaroggyra, ha otthon nem húznánk be.
week 16) Raiders (2-9): Gruden. Van még több mint 9 éve, most már nem hiszem hogy idén mutatja meg fosztogatókörmeit...
week 17) Chargers (8-3): Lynn. A miénknél nem gyengébb kerettel, nyernie kéne, de "otthon" se sikerült neki valahogy.

Azt az utolsó meccset közvetlen előtte kell majd vizsgálni. Könnyen lehet hogy a Chargersnek már fix a no5 seed és a kezdőket óvják a sérüléstől és B kerettel játszanak ellenünk.
Hasonlóan könnyen lehet az is, hogy két 10-5-os csapat küzd a 6th seedért. Denverben. Ebben az esetben a hazai pálya mellett a pillanatnyi forma is mellettünk lenne. És ha otthon verjük őket, a tie brakerünk is jobb ellenük, ha mi mondjuk 9-6tal állnánk. 2 vereség akár papírformának is tekinthető Pittsburghben és Kansas Cityben.

A Colts idegesít nagyon, ha verik a Houstont, akkor nem tudom ki ellen botlanak, a Houston meg nagyon messze van, hogy ők kerüljenek mögénk és a meglepetés győzelmeket leginkább a Titans szerezheti ellenük, akik szintén előttünk vannak. tartok tőle, hogy nagyon fog még hiányozni az a kihagyott FG a Texans ellen vagy az a néhány yard amivel közelebb mehettünk volna, mert az idő engedte volna...

De még így is papíron könnyebb dolgunk van, mint pályán. De nem érdekel. Szeretem amikor nyer a csapat, és van miért szurkolni, ha az utolsó utáni szalmaszál is az...
Black_Adder
Egyébként ha összejönne a PO, akkor valszeg maradna VJ. Igazából ha az utolsó fordulóban még van esély, már akkor is necces a helyzet.
Az előrelépés megkérődjelezhetetlen, de még mindig kevés, és a fejldősé üteme nem elég. A KC elleni otthonit és a Texans ellenit sajátkezűleg vesztette el, a Chargers ellen is többet hibázott a végjátékban, csak ők mégtöbbet. A Steelers ellen már kérnie kellett volna az időket, hogy legyen esélyünk még egyet támadni az egyenlítésük után. Ezt a kettőt megúszta. Igazából amilyen pechesek voltunk korábban megérdemeltük, hogy minden felénk pattanjon, de az nem coaching, hogy a labda 2milivel az endzonón belül megy ki és ezért mi jövünk 20-ról nem ők 1-ről.
Teli van talenttel ez a csapat, meg kiöregedő kulcsjátékosokkal. Az összkép 2011hez hasonló, csak most sokkal erősebb az AFCW, ellenben a wildcardért lehet teperni, és amíg van esély, szeretném is ha tepernénk, mert
1.) Bowlen most megy be HOF-be. Ne egy losing seasonnel asszisztáljunk hozzá
2.) 72 óta nem volt back2back losing season, ne kezdjük el újra
3.) A draftpicknél fontosabb a culture. A winning culture-t leromboltuk tavaly, de még nem építettünk losing culture-t. Kéne legalább 8, de inkább 9 győzelem, hogy a következő szezont úgy kezdjük, hogy a POért küzdünk, ne pedig úgy hogy majd meglátjuk..

Ennek a negatív hozománya lehet, hogy VJ marad. 3-6-ról 9-7et csinálni egészen más mint 6-3-ról ugyanezt. És tavalyhoz képest jobb edző lett VJ, de ez nem jelenti azt hogy jó ezdővé vált volna. És ha marad, akkor marad Musgrave és Woods is.
A Mugrave offense Keenummal nem működik, és legalább még egy évig Keenumban kell gondolkozni.
Woods kezei alatt lassan de biztosan amortizálódik a védelem. Most hogy Marshallnak és Stewartnak lefőtt a kávé, meg Peko-nak, hogy Simmons teljesítménye - STt nem nézve ahol istencsászár - visszaesett az elmúlt két évhez képest, Roby pedig lassan a ligában maradásért küzd mint vaddisznó a jégen - amúgy a Jets/Rams meccs óta össze szedte magát, de JuJu 97 yardából legalább 50 az övé volt - szóval arra akarok kilyukadni, hogy ha valamikor akkor most van itt az ideje új alapokra helyezni a védelmet.
nem rossz, csak a korábbiakhoz képest. A back2back 200 yardos futók óta egy 100 yardosat se engedtünk, cserébe Rivers és Big Ben 400 fölött passzolt. Lyukas a mennyezet, kézzel álljuk újtáj a befolyó víznek, de egyik helyen eltömjük újabb akkor a másik helyen csorog be.
Akik jók, és akikre alapozni kéne a jövőben, Von Miller, CHJ, Csabi és én Shelby Harrist is ide veszem, nem csak a legutóbbi meccs alapján.
Sematikus szinten nem tudom elemezni, de CHJ és Von 3 különböző sémában is jók voltak, Csabi kapcsán van olyan vélemény, hogy 43ba jobban illene, mert 3 pontosból gyorsabb lenne. Shelby Harrist nem tudom.
Akárhogy is, 2017ben foggal körömmel védtem volna a Phillips34-et, most nem sok lenne a kockán ha váltanánk valami másra. Ha VJ marad nem fogunk.
Musgrave annyira se tetszik, mint Woods, ellenben a falunk komolyan gondolom hogy Shannyvel volt utoljára ilyen jó. ráférne az ugprade a 2 szélen, de futás blokkolásban kiváló, és pass protectionben is elfogadható. Ha Manning állna mögöttük és Gase hívná a palyeket, fel nem tűnne hogy vannak gondok pass protban. Max Bolles brainfart holdingjai. Nem tudom ez mennyire Musgrave érdeme ha valami miatt, akkor ezért maradhatna, de akkor olyan QB kéne, aki nem playactionből jó, meg aki bármikor passzol 40-50-et egy meccsen. Mondjuk ez meg pazarlás Lindsayre nézve, aki megint mindössze 14 labdát kapott...

Szóval mielőtt túl hosszú lennék, vannak dolgok, amiket megtartanék, vannak amiket lecserélnék, élen VJ-vel, és ha azon múlik sok mindent beáldoznék hogy ez megtörténjen, és ezen egy 1&done PO szereplés se sokat változtat. Persze ha eljutunk addig, és tényleg söpörjük a hátralévő sorsolást lehet megváltozik...
Most úgy gondolom, hogy ha marad, akkor hasonlóan küzdellmes lenne a következő év is. Idén az előrelépés megkérdőjelezhetetlen, igazából az is, ohgy VJ jobb ezdő lett, de erről a szintről már nehezebb előbbre lépni. Ha ez lenne VJ első éve egy más által elért 5-11 után fel sem merülne a menesztése, de ő egy 9-7et vett át és második évében se érezném azt, hogy akár a tudása közelében játszana a csapat.

A Chargers és Steelers ellen egyáltalán nem lepett meg hogy szoros meccset játszottunk, mert ez egy jó csapat. Ami meglepett, hogy be tudtuk fejezni a szoros meccset, mégha egy kis segítséggel is az ellenféltől. A hátralévő sorsolából valamiért a 49ers érzem trap game-nek, Shanny szerintem megmutatja Elwaynek hogy miért őt kellett volna kinevezni, de ez csak érzés, nem láttam még teljes egészében 9ers meccset idén...
Amitől még félek, hogy 1-től kell játszani a Bengals ellen (VJ mérlege ezeken 0-sok), a 9ers meccset trap game-nek érzem, a Browns most épp feljövőben vannak, ők ugyanúgy elkaphatnak egy jó sorozatot, mint mi és csak fél meccsel vannak mögöttünk, a Raiders ellen idegenben, csoportrangadó sosem lefutott, a Chargers pedig jelenleg azért jobb csapat mint mi, kérdés persze marad-e 45 nevezhető játékosuk addigra...

tl;dr:
Reális esélyt láltok, ami nem jelenti azt hogy össze is jön. Lehet a 10-6 is kevés és olyan winning streak kéne amúgy is, amilyen VJ még tán videón se látott.
De én most addig szurkolok a CSAPATnak, amíg van matematikai esély és minden vereség után követelem VJ menesztését.
PO-nak és VJ kirúgásának most egyformán örülnék, sajnos pár héttel ezelőtthöz képest 0-nál nagyobb esélyt látok, hogy egyik se történik meg, de még mindig nagyobb esélyt látok arra hogy repül ha nem jön össze a PO.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Andy Dalton IR-on fejezi be az évet, szóval már biztos, hogy Driskel kezd ellenünk.
Ez most vagy nagyon jó hír, vagy nagyon rossz. 😀
Gerichill
én nem szeretem ha ellenünk kezd először egy QB, akkor se ha valami low profile név. A jobb DC-ket is meg lehet lepni 1-2 meccs erejéig, Woods meg se nem elég tapasztalt se nem elég jó, ahhoz hogy vakon bízzak benne.

Ellenben van fél meccs videónk róla és vélhetően egy Daltonnál szerényebb képességű irányító, de szerintem nem is ez lesz a tényező. Ők épp szétesőben vannak, mi meg végre megszreztük a momentumot 2 szoros győzelemmel. Cserébe VJ-vel még nem nyertünk keleti parti 1 órás meccset (a játékosok biológiai órája szerint az délelőtt 11-kor van, ilyenkor a felkészülés egy edzői kihívás, amin VJ eddig még mindig elbukott, és nem csak top csapatok ellen, lásd idén Jets)

de én most optimista vagyok. Rég törték már darabokra a reményeimet, most újra lehetőséget adok rá.
Black_Adder
Akkor most minden szép és jó és maradjon VJ?
#JC6
Szerintem butaság a csapatnak rosszat kívánni azért, hogy VJ megszívja, és mennie kelljen.
több mint 5 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Én most már eljutottam oda, hogy minden rosszat VJ számlájára írok. 🙂 Pl. ha fagyaszt az első félidő végén, akkor az a trükkös TD nem jött volna össze. Volt egy halom időkérésünk.
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 664 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Andy Dalton IR-on fejezi be az évet, szóval már biztos, hogy Driskel kezd ellenünk.
Ez most vagy nagyon jó hír, vagy nagyon rossz. 😀
Gerichill
én nem szeretem ha ellenünk kezd először egy QB, akkor se ha valami low profile név. A jobb DC-ket is meg lehet lepni 1-2 meccs erejéig, Woods meg se nem elég tapasztalt se nem elég jó, ahhoz hogy vakon bízzak benne.

Ellenben van fél meccs videónk róla és vélhetően egy Daltonnál szerényebb képességű irányító, de szerintem nem is ez lesz a tényező. Ők épp szétesőben vannak, mi meg végre megszreztük a momentumot 2 szoros győzelemmel. Cserébe VJ-vel még nem nyertünk keleti parti 1 órás meccset (a játékosok biológiai órája szerint az délelőtt 11-kor van, ilyenkor a felkészülés egy edzői kihívás, amin VJ eddig még mindig elbukott, és nem csak top csapatok ellen, lásd idén Jets)

de én most optimista vagyok. Rég törték már darabokra a reményeimet, most újra lehetőséget adok rá.
Black_Adder
Akkor most minden szép és jó és maradjon VJ?
#JC6
épp itt az ideje, hogy leszánkóztassuk a sziklás hegységből

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Andy Dalton IR-on fejezi be az évet, szóval már biztos, hogy Driskel kezd ellenünk.
Ez most vagy nagyon jó hír, vagy nagyon rossz. 😀
Gerichill
én nem szeretem ha ellenünk kezd először egy QB, akkor se ha valami low profile név. A jobb DC-ket is meg lehet lepni 1-2 meccs erejéig, Woods meg se nem elég tapasztalt se nem elég jó, ahhoz hogy vakon bízzak benne.

Ellenben van fél meccs videónk róla és vélhetően egy Daltonnál szerényebb képességű irányító, de szerintem nem is ez lesz a tényező. Ők épp szétesőben vannak, mi meg végre megszreztük a momentumot 2 szoros győzelemmel. Cserébe VJ-vel még nem nyertünk keleti parti 1 órás meccset (a játékosok biológiai órája szerint az délelőtt 11-kor van, ilyenkor a felkészülés egy edzői kihívás, amin VJ eddig még mindig elbukott, és nem csak top csapatok ellen, lásd idén Jets)

de én most optimista vagyok. Rég törték már darabokra a reményeimet, most újra lehetőséget adok rá.
Black_Adder
Akkor most minden szép és jó és maradjon VJ?
több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Andy Dalton IR-on fejezi be az évet, szóval már biztos, hogy Driskel kezd ellenünk.
Ez most vagy nagyon jó hír, vagy nagyon rossz. 😀
Gerichill
sérülés sosem lehet jó hír. Daltonnal kellene győznünk a Bengals ellen
Zalán
Ja, igen, elnézést, úgy értettem, hogy a kövi meccs szempontjából vagy megnőtt az esélyünk a győzelemre, vagy csökkent.
Amúgy bírom Daltont, nem kívánok neki semmi gondot.
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
Andy Dalton IR-on fejezi be az évet, szóval már biztos, hogy Driskel kezd ellenünk.
Ez most vagy nagyon jó hír, vagy nagyon rossz. 😀
Gerichill
én nem szeretem ha ellenünk kezd először egy QB, akkor se ha valami low profile név. A jobb DC-ket is meg lehet lepni 1-2 meccs erejéig, Woods meg se nem elég tapasztalt se nem elég jó, ahhoz hogy vakon bízzak benne.

Ellenben van fél meccs videónk róla és vélhetően egy Daltonnál szerényebb képességű irányító, de szerintem nem is ez lesz a tényező. Ők épp szétesőben vannak, mi meg végre megszreztük a momentumot 2 szoros győzelemmel. Cserébe VJ-vel még nem nyertünk keleti parti 1 órás meccset (a játékosok biológiai órája szerint az délelőtt 11-kor van, ilyenkor a felkészülés egy edzői kihívás, amin VJ eddig még mindig elbukott, és nem csak top csapatok ellen, lásd idén Jets)

de én most optimista vagyok. Rég törték már darabokra a reményeimet, most újra lehetőséget adok rá.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 890 — we almost always almost win
JJ milyen volt LB-kent?
Janek
Észrevehetetlen...
Zalán
És ez előrelépés a korábbi hetekhez képest. Amióta nincs Marshall visszaesett a teljesítménye, most kevesebb snappet is kapott mint előtte. Amúgy 3 STOPot is beírt neki a PFF futás ellen, coverageben viszont 2-ből 2-t elkaptak mellette, ráadásul 15 yardot hoztak elkapás után is.

Nem tudom, hogy év elejéhez képest kivideózták, vagy a több snap sok még neki vagy csak Davis-szel nem annyira kompatibilis együtt mint Marshallal, de mostanában kicsit bele van szürkülve.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 664 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Andy Dalton IR-on fejezi be az évet, szóval már biztos, hogy Driskel kezd ellenünk.
Ez most vagy nagyon jó hír, vagy nagyon rossz. 😀
Gerichill
sérülés sosem lehet jó hír. Daltonnal kellene győznünk a Bengals ellen

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Andy Dalton IR-on fejezi be az évet, szóval már biztos, hogy Driskel kezd ellenünk.
Ez most vagy nagyon jó hír, vagy nagyon rossz. 😀
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 664 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
JJ milyen volt LB-kent?
Janek
Észrevehetetlen...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 561 — Apu ökölbeszorított keze
JJ milyen volt LB-kent?

több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Heuerman-nak eltört 3 bordája és megzúzódott a tüdeje, idén már nem fog játszani...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 664 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Gratulálok srácok! A def megmozdulások miatt megérdemeltétek! Jó lenne PO-ban is találkozni!
Fast Willie
Hát kösz. Mi a Lindsay-megmozdulások miatt is megérdemeltnek tartjuk a sikert, de tény, hogy egy egész tárat a lábatokba lőttetek, hogy így legyen. Egyébként igazából azért érdemeljük meg, amiért két éve beszoptuk ezt a Vance Joseph nevű... izét. Hosszú idő után igazi futballmecs költözött a Mile Highbe, és ez volt a legjobb benne, és még egy számomra szimpatikus ellenfél is jött hozzá.

Péóba? Velünk?
Mit keresnénk mi ott vajon?
Nem sokat.
Figyeld csak a Frisco elleni meccsünket...
Zalán
Persze, az offense nélkül ez nem lett volna win így sem!

Keenum darabokra szedte a zónáinkat (amit egyébként utálok, mert sok-sok downhill emberünk van, akiket meg nem embereztetünk + Butz nem vette észre egész meccsen, hogy Sandershez Haden már lassú, cserébe Hilton ment a semmibe, üres területeken kóvájgott). A TE fade-k nagyon ültek nálatok, a safetyket állandóan kiszedtétek középről velük és elnyújtottátok a zónáikat, nagy területet kellett bejátszaniuk.

Lindsey egy állat, nagyon bírom a játékstílusát (tegnap kicsit túlpörgött), de a DC-nk nagyon mellélőtt a LB fire gapekkel. Mindig Bostic háta mögé vezették, ő meg akkor biztoskezű, ha szemből látja a play kialakulását. Nem véletlen a tegnapi brutális futásátlagotok.

Ettől függetlenül GRIMBLE takarodjon az anyjába!
Fast Willie
Linzi tegnap alapjáraton tolta 😜 Grimbre (sic) én nem haragszom, legalább láthattam végre, hogy Parksba van kakaó! 💪

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Gratulálok srácok! A def megmozdulások miatt megérdemeltétek! Jó lenne PO-ban is találkozni!
Fast Willie
Hát kösz. Mi a Lindsay-megmozdulások miatt is megérdemeltnek tartjuk a sikert, de tény, hogy egy egész tárat a lábatokba lőttetek, hogy így legyen. Egyébként igazából azért érdemeljük meg, amiért két éve beszoptuk ezt a Vance Joseph nevű... izét. Hosszú idő után igazi futballmecs költözött a Mile Highbe, és ez volt a legjobb benne, és még egy számomra szimpatikus ellenfél is jött hozzá.

Péóba? Velünk?
Mit keresnénk mi ott vajon?
Nem sokat.
Figyeld csak a Frisco elleni meccsünket...
Zalán
Persze, az offense nélkül ez nem lett volna win így sem!

Keenum darabokra szedte a zónáinkat (amit egyébként utálok, mert sok-sok downhill emberünk van, akiket meg nem embereztetünk + Butz nem vette észre egész meccsen, hogy Sandershez Haden már lassú, cserébe Hilton ment a semmibe, üres területeken kóvájgott). A TE fade-k nagyon ültek nálatok, a safetyket állandóan kiszedtétek középről velük és elnyújtottátok a zónáikat, nagy területet kellett bejátszaniuk.

Lindsey egy állat, nagyon bírom a játékstílusát (tegnap kicsit túlpörgött), de a DC-nk nagyon mellélőtt a LB fire gapekkel. Mindig Bostic háta mögé vezették, ő meg akkor biztoskezű, ha szemből látja a play kialakulását. Nem véletlen a tegnapi brutális futásátlagotok.

Ettől függetlenül GRIMBLE takarodjon az anyjába!
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 664 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Gratulálok srácok! A def megmozdulások miatt megérdemeltétek! Jó lenne PO-ban is találkozni!
Fast Willie
Hát kösz. Mi a Lindsay-megmozdulások miatt is megérdemeltnek tartjuk a sikert, de tény, hogy egy egész tárat a lábatokba lőttetek, hogy így legyen. Egyébként igazából azért érdemeljük meg, amiért két éve beszoptuk ezt a Vance Joseph nevű... izét. Hosszú idő után igazi futballmecs költözött a Mile Highbe, és ez volt a legjobb benne, és még egy számomra szimpatikus ellenfél is jött hozzá.

Péóba? Velünk?
Mit keresnénk mi ott vajon?
Nem sokat.
Figyeld csak a Frisco elleni meccsünket...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Gratulálok srácok! A def megmozdulások miatt megérdemeltétek! Jó lenne PO-ban is találkozni!
több mint 5 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Szerintem mint Broncos szurkoló nem szabad belelovalni magunk a rájátszás gondolatába. Élvezni kell, ha jól játszunk, örülni a sikereknek, de bármikor becsúszhat egy balszerencsés meccs, pláne VJ vezetésével.
Én örülni fogok minden kis sikernek, de nem fogok túlságosan előre gondolkodni, mindig csak a következő meccs.
Amúgy Keenum ezen a meccsen kellemesen meglepett, hogy tudott egy-két nagyobb passzt is kiosztani.
Go Broncos!
több mint 5 éve
Zalán Denver Broncos 3 664 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Szerintem ne kezdjünk el számolgatni VJ-vel. Maradjunk annyiban, ha Ben apó nem passzolja el a végét, lepörgette volna az órát, miközben akár másfél percet is hagyhatott volna a csapatnak, hogy egy fg-ig eljusson, megnyerve a meccset. Három időkéréssel tátott szájjal nézte ez a bamba fasz, ahogy végigmasírozik a Steelers a pályán. Szóval csak dőlj hátra, élvezd ha nyer a csapat, élvezd azt is, ha veszít, élvezd Lindsay futásait, Von-Chubb- Barett sackjaiet, élvezd, hogy idén semmi nem számít. Számolgatni pedig ráérünk a Chargers ellen a harmadik negyed után, ha úgy alakul, addig bármi megtörténhet...

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Elvileg nem lesz Dalton hétvégén, viszont Green felépül. Amúgy ha nyerünk, és utána behúzzuk a maradék 4 kevésbé nehéz meccsünket (a Chargers már rotálni fog ellenünk sztem), akkor is nehéz lesz odaérni a 6. helyre. A Ravens elhasalhat a Falcons-Chiefs-Chargers trióban, de a Coltsnak elég gyenge sorsolása van.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/NFLRT/status/1067033750624702465

😀 imadom

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Ezzel zárunk: Bengals, Browns, 49ers, Raiders, Chargers.

Elő fog belőlem jönni a lelkes szurkoló, ha a Cincy meglesz... 😀
Cruyffista
Ránézésre és ha nem balfaszkodtok akkor ez akár 4:1 vagy 5:0
ThundersNFL
vj és a nem balfaszkodás? 😀
haha

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Ezzel zárunk: Bengals, Browns, 49ers, Raiders, Chargers.

Elő fog belőlem jönni a lelkes szurkoló, ha a Cincy meglesz... 😀
Cruyffista
Ránézésre és ha nem balfaszkodtok akkor ez akár 4:1 vagy 5:0

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Ezzel zárunk: Bengals, Browns, 49ers, Raiders, Chargers.

Elő fog belőlem jönni a lelkes szurkoló, ha a Cincy meglesz... 😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Az elsők között voltam, akik megvették. A nyelvezete kicsit vulgáris, de amikor az egérrel harcolt, konkrétan sírtam a röhögéstől. Ajánlós.