Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Hétről hétre biztosabb vagyok benne, hogy nem QB-t fogunk húzni tavasszal. Legalábbis az első körben. Egyrészt azért, mert jó esély van arra, hogy a class legjobb cornere vagy támadófalembere bent legyen amikor húzunk. Másrészt pedig egész egyszerűen egyre nyilvánvalóbb, hogy ez a QB class a béka feneke alatt lesz, pláne a 2020-ashoz képest. Ez a Herbert gyerek is olyan szinten túlhájpolt, hogy azt el sem tudom mondani. Ha még egy évet fog várni, van egy olyan boldom, hogy 3 QB is kimegy előtte, annak ellenére, hogy idén potenciális 1/1-ként vagy 1/2-ként (attól függ hol húznak) emlegetik Eli Manning helyére.

Szóval az irányító kérdésben én továbbra is abban bízok amiben eddig: #Tua2020 minden erővel, ha kell még egy első kört áldozva. De igazából Fromm és Eason is nagyon jónak tűnik, viszont nálam Tua az első minden téren, elképesztően tudnék neki örülni, ha hozzánk kerülne.

Az idei classból a kedvenc prospectem AJ Brown az Ole Missből (WR), örülnék neki ha nálunk kötne ki, de nem hiszem, hogy lecsúszik a második körig, elsőért meg most hülyeség lenne elkapót húzni. Sokat láttam az utóbbi időben játszani, hát... az sem lenne meglepő ha olyan szintre jutna el, mint névrokona. A CB-k közül Deandre Baker és Greedy Williams nagyon jónak tűnnek, illetve Jonah Williams is elég biztos OT választásnak tűnik. Én közülük vennék ki valakit, az egyikük biztosan bent lesz a 10. hely környékén.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Hát, nekem Champ távozása fájt a legjobban eddig és ez továbbra is így lesz, DT-nek legalább lett egy gyűrűje a csapattal...

Sajnos gyengék vagyunk és a gyengék mindig eladók és nem vevők, ezt vele jár...
StormST
az a baj hogy nem is gyengék vagyunk igazán
hanem alulteljesítünk és így lehet elkótyavetyélni az asseteket

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Hát, nekem Champ távozása fájt a legjobban eddig és ez továbbra is így lesz, DT-nek legalább lett egy gyűrűje a csapattal...

Sajnos gyengék vagyunk és a gyengék mindig eladók és nem vevők, ezt vele jár...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
4. kör lesz DT ára.
Beki
És némi apró.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1057323115477377024
iktriad
Mínusz némi apró inkább
Egész jól jártam a 4/8+6/11+2019/2 eleje trade-emmel :d
Wyatt
Erre nem is emlékeztem...melyik észlény adott kb. 1. kör érte...😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
OmahaST18 Denver Broncos 11
Valahol sajnálom Thomast, de valahol érthető és jó döntés. A jelenlegi rendszerben használhatatlan volt, Keenum nemtudja megdobni azokat a szoros 50-50 labdákat ahol tudtuk volna kamatoztatni, elszakadni meg már nem ugy szakad el. Egyre idosebb is és nem is olcso szoval megértem a döntést. Mellesleg nem hiába hivtak mostában dropkiralynak a hátamögött. És már itt az utoda is. Persze a 4. Körnél tobbet remeltem de valoszinuleg nem voltam olyan jó piaca.
Leonidasz007
Teljesen egyetértek a véleményeddel, azzal egészíteném még ki, hogy Suttonbe nagy potenciál van sztem így ezért is mehettek bele a trade-be. Jövőt nézve teljesen logikus döntés volt a GM részéről.
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Minden túlzás nélkül, amióta szurkolok a csapatnak, nem volt még ilyen fájó játékos-távozás mint most Thomasé. Pont 2010-ben draftoltunk, amikor elkezdtem aktívan követni a csapatot, így nyilván első körös pickként hamar megkedveltem a srácot. Aztán Millerrel párban a kedvenceim lettek, mert nem csak a pályán voltak klasszisok, hanem azon kívül is. Szóval ja, szomorú voltam Ware és Manning visszavonulásánál, Talib cserélésénél vagy éppen CJ Anderson, Ward, Walker távozásánál (és még sorolhatnám), de egyikük kiválása sem fájt ennyire, mint most Thomasé. Hogy egy közhellyel éljek: talán most zárult le egy korszak, és itt az ideje belekezdeni egy komoly rebuildbe (persze ez túlzás, hiszen így utólag az SB50 volt a korszakzáró).

 twitter.com/Broncos/status/1057361773190242304

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
4. kör lesz DT ára.
Beki
És némi apró.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1057323115477377024
iktriad
Mínusz némi apró inkább
Egész jól jártam a 4/8+6/11+2019/2 eleje trade-emmel :d

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
Patrik007 Denver Broncos LSU Tigers 334
Valahol sajnálom Thomast, de valahol érthető és jó döntés. A jelenlegi rendszerben használhatatlan volt, Keenum nemtudja megdobni azokat a szoros 50-50 labdákat ahol tudtuk volna kamatoztatni, elszakadni meg már nem ugy szakad el. Egyre idosebb is és nem is olcso szoval megértem a döntést. Mellesleg nem hiába hivtak mostában dropkiralynak a hátamögött. És már itt az utoda is. Persze a 4. Körnél tobbet remeltem de valoszinuleg nem voltam olyan jó piaca.

Szerkesztette: Patrik007
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
😕
https://i.ytimg.com/vi/nMVnLsODqqg/maxresdefault.jpg
Tebow to Demaryius Thomas for 80-Yard OT TD | Steelers vs. Broncos | 2011 AFC Wild Card Highlights
In the quickest overtime in NFL history, Denver Broncos QB Tim Tebow connects with WR Demaryius Thomas on the first play for an 80-yard game-winning touchdow...
több mint 5 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 834 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Jó ügynök volt, kár érte.

Az utóbbi 1-2 évben jobbára csak a nevéből élt, de remélem a kretén O'brien kirugasa után újra egy elit O# tagja lesz jövőre Texasban

több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Negyedik kör?? Ezt nem hiszem el. Ha már mindenképp cserélni akartuk, akkor ennél illett volna jobb ajánlatot kiharcolni.

Szerkesztette: Cruyffista
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 999 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4. kör lesz DT ára.
Beki
És némi apró.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1057323115477377024
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
4. kör lesz DT ára.
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Azért a középső körös pick-et kevésnek érezném, de persze nem én vagyok a GM...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/RapSheet/status/1057315819611398144

kivancsi vagyok Sanders marad-e. meg h Thomas elutazik-e Houstonba, v a hetvegi meccset mar megvarja Coloradoban 😀

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Továbbra is botrányosnak érzem a playcalling-ot, azért 3&goal-ra a 6-ról középső futást hívni botrány, csak hogy egy példát mondjak...

DT-t sajnálnám, ha elmenne, de benne van a pakliban, meg ahogy Sutton fejlődik, szerintem kevésbé hiányozna, mint mondjuk 1 éve ilyenkor lett volna...
StormST
Én tegnap a defensive play callingot éreztem gyengébbnek.
A Kelce és az 1. Watkins TD-nél is sikerült olyan playt hívnia Woodsnak, hogy teljesen üresen maradt az end zone közepe, sehol sem voltak a safetyk. Egyszerűen túl jók Mahomes célpontja ahhoz h ne maradjon hátul legalább egy ember besegíteni, de őszintén szólva én személy szerint a KC ellen a saját red zone-omban a cover 2-t erőltettem volna.
empty taxi
Ja, hát a Watkins TD az vicc volt, Davisnek annyi esélye volt megfogni, mint ha egy DT-t teszünk oda...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 693 — Scream and scout
Továbbra is botrányosnak érzem a playcalling-ot, azért 3&goal-ra a 6-ról középső futást hívni botrány, csak hogy egy példát mondjak...

DT-t sajnálnám, ha elmenne, de benne van a pakliban, meg ahogy Sutton fejlődik, szerintem kevésbé hiányozna, mint mondjuk 1 éve ilyenkor lett volna...
StormST
Én tegnap a defensive play callingot éreztem gyengébbnek.
A Kelce és az 1. Watkins TD-nél is sikerült olyan playt hívnia Woodsnak, hogy teljesen üresen maradt az end zone közepe, sehol sem voltak a safetyk. Egyszerűen túl jók Mahomes célpontja ahhoz h ne maradjon hátul legalább egy ember besegíteni, de őszintén szólva én személy szerint a KC ellen a saját red zone-omban a cover 2-t erőltettem volna.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Továbbra is botrányosnak érzem a playcalling-ot, azért 3&goal-ra a 6-ról középső futást hívni botrány, csak hogy egy példát mondjak...

DT-t sajnálnám, ha elmenne, de benne van a pakliban, meg ahogy Sutton fejlődik, szerintem kevésbé hiányozna, mint mondjuk 1 éve ilyenkor lett volna...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
elvileg a pats nagyon akarja DT-t
több mint 5 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Én nem basztam volna ki Kelly-t, de hát ismerjük Elway-t.
Cruyffista
Én meg simán kicsaptam volna, ez nem egy sima DUI, azért egy illegális behatolás már komoly dolog, itt meg szándékosnak is írják, tehát az még súlyosabb...
StormST
szerintem is, már csak azért is el kellett küldeni, mert erősen esélyes, hogy leültetik, nem lehet vele értelmesen számolni.
több mint 5 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 214
Én azért Carr-t lehet bepróbálnám QB poszton. Még akár magasabb draft cetliért is
Volt idő amikor simán elit irányítónak nézett ki.
flzoli
ez az ötlet nekem is tetszene. még akkor is, ha Keenumot nem tartom annyira vészesnek, mint sokan.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
nem volt kérdés hogy repül, kár érte

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 100 — playoffs???
Szegény nyilvánvalóan azt sem tudta mi történik körülötte, nem is volt a néniéknél agresszív... sajnálom. Kár érte.



több mint 5 éve
StormST Denver Broncos 10 828 — SB 50 Champion @ Grund
Én nem basztam volna ki Kelly-t, de hát ismerjük Elway-t.
Cruyffista
Én meg simán kicsaptam volna, ez nem egy sima DUI, azért egy illegális behatolás már komoly dolog, itt meg szándékosnak is írják, tehát az még súlyosabb...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 5 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 271
Én nem basztam volna ki Kelly-t, de hát ismerjük Elway-t.