Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Szerencsére győzött az igazság,és Manning szépen búcsúzhat. Gratulálok,megérdemelt siker volt! :- )
Csóri Eli pedig már nem mondhatja,hogy a családban az övé a legtöbb gyűrű,ez látszott is a tekintetén.
Nelson87
Szerintem elmondhatja.
Grat. Monster D munka volt.
Peytont szapulni meg mert az elete soran 1x vegre nem neki kellett kihuzni a csapatot a szarbol most nagyon mainstream.
Elway nagyon érti a dolgát.
Toca
Függetlenül attól, hogy Elway-t az utóbbi évek alapján én is a legjobb GM-nek tartom, főleg a racionalitása és a kiszámított kockázatos merész hozzáállása miatt, de ebben a D-ben jó adag szerencse is közrejátszott. Már ha nevezhetjük azt szerencsének, hogy egy Harris, Malik, Trevethen, Marshall kalibereket sikerült kinevelni a semmiből / draftról. Nem tudom kik lehetnek ezek a jó szemű nevelő guru(k), de baromi jól csinálják a dolguk.

Az "igazi" GM munka szerintem inkább Sanders, Vasquez, Ward, Talib, Ware idehozatala volt korrekt áron. Na meg persze az öreg leigazolása a műtét után 😊
flzoli
Szerintem ez nem szerencse. tudatosan építették ezt a D-t, és mostanra lett kész játékos szinte mindenki. Sokat szenvedtünk minőségi CB-DT hiányától, vártuk a draftot, és aztán meg is kaptuk, csak mindig az volt az érzésem, hogy egy évvel később. Jó az elegye az igazolt és a draftolt jàtékosoknak. Az első körök folyamatosan a D-re mentek. Most persze csodát kell tennie Elwaynek, mert mindenki tartani fogja a markát, és mindenki úgy fogja érezni, hogy az ő százezer dollárja kevesebbet ér. Engem nem érdekel milyen áron, én lemondok akár Hillmann-ről, Bubba Caldwellről, Polombusról egyszerre is, de Malikot tartsák itt. 😊

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 862 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Szerencsére győzött az igazság,és Manning szépen búcsúzhat. Gratulálok,megérdemelt siker volt! :- )
Csóri Eli pedig már nem mondhatja,hogy a családban az övé a legtöbb gyűrű,ez látszott is a tekintetén.
Nelson87
Szerintem elmondhatja.
Grat. Monster D munka volt.
Peytont szapulni meg mert az elete soran 1x vegre nem neki kellett kihuzni a csapatot a szarbol most nagyon mainstream.
Elway nagyon érti a dolgát.
Toca
Függetlenül attól, hogy Elway-t az utóbbi évek alapján én is a legjobb GM-nek tartom, főleg a racionalitása és a kiszámított kockázatos merész hozzáállása miatt, de ebben a D-ben jó adag szerencse is közrejátszott. Már ha nevezhetjük azt szerencsének, hogy egy Harris, Malik, Trevethen, Marshall kalibereket sikerült kinevelni a semmiből / draftról. Nem tudom kik lehetnek ezek a jó szemű nevelő guru(k), de baromi jól csinálják a dolguk.

Az "igazi" GM munka szerintem inkább Sanders, Vasquez, Ward, Talib, Ware idehozatala volt korrekt áron. Na meg persze az öreg leigazolása a műtét után 😊

(Azért ha idén sikerül úgy kevernie, hogy mindenki maradna a védelemben, és mondjuk FS posztra elhozná Weddle (jó kis fricska lenne), simán lehetne pedzegetni az all-time kategóriát nála 😊 )

Szerkesztette: FLZOLI

több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 733 — Vikings fan
Szerencsére győzött az igazság,és Manning szépen búcsúzhat. Gratulálok,megérdemelt siker volt! :- )
Csóri Eli pedig már nem mondhatja,hogy a családban az övé a legtöbb gyűrű,ez látszott is a tekintetén.
Nelson87
Szerintem elmondhatja.
Grat. Monster D munka volt.
Peytont szapulni meg mert az elete soran 1x vegre nem neki kellett kihuzni a csapatot a szarbol most nagyon mainstream.
Elway nagyon érti a dolgát.
több mint 8 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Szerencsére győzött az igazság,és Manning szépen búcsúzhat. Gratulálok,megérdemelt siker volt! :- )
Csóri Eli pedig már nem mondhatja,hogy a családban az övé a legtöbb gyűrű,ez látszott is a tekintetén.
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win
 twitter.com/sonofbum/status/696716229730381824

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
amúgy az újranézés során Ealy játéka tűnt fel
hasonlóan monster volt mint Miller

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
kérdés, FG esetén lehet challengelni az off-side-t?
a kihagyott FGnél ugye elég egyértelműen hamarabb indultunk, de nem fújták be
az érdekelne hogy oda dobhatta-e volna Rivera a pirosat
Negritis
1. Nem challenge-elhető, az úgynevezett judgement call-ok nem azok, pl. holding, false start, offside, stb....
2. Nem volt már piros zászlója egyébként se... 😊
StormST
pont ezért kérdeztem amúgy, mert ha dobható lett volna a piros akkor még nagyobb marhaság lett volna tőle hogy a 2. challanget ellőtte egy field position miatt
Negritis
Az szerintem mindenhogy az volt, egy teljesen harmadrangú szituációra dobta be, még ha nem lett volna alapból incomplete az ítélet, akkor valamennyire értettem volna, de hogy a második negyed elején 2&10 vagy 2&17 az szerintem teljesen mindegy, főleg ha már az ember ellőtte az egyik challenge-t... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
kérdés, FG esetén lehet challengelni az off-side-t?
a kihagyott FGnél ugye elég egyértelműen hamarabb indultunk, de nem fújták be
az érdekelne hogy oda dobhatta-e volna Rivera a pirosat
Negritis
1. Nem challenge-elhető, az úgynevezett judgement call-ok nem azok, pl. holding, false start, offside, stb....
2. Nem volt már piros zászlója egyébként se... 😊
StormST
pont ezért kérdeztem amúgy, mert ha dobható lett volna a piros akkor még nagyobb marhaság lett volna tőle hogy a 2. challanget ellőtte egy field position miatt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 983
Manning effektive egyebkent mondta mar hogy visszavonul,vagy ezt mindenki csak ugy gondolja ,hogy most kene?
kolok1972
Az öreg szerintem eldöntötte már, hogy vége, csak nem akarta ellopni a showt itt a végén. Végül is rendes tőle.
Ezek a napok hagy szóljanak most a csapatról.
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
kérdés, FG esetén lehet challengelni az off-side-t?
a kihagyott FGnél ugye elég egyértelműen hamarabb indultunk, de nem fújták be
az érdekelne hogy oda dobhatta-e volna Rivera a pirosat
Negritis
1. Nem challenge-elhető, az úgynevezett judgement call-ok nem azok, pl. holding, false start, offside, stb....
2. Nem volt már piros zászlója egyébként se... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
kérdés, FG esetén lehet challengelni az off-side-t?
a kihagyott FGnél ugye elég egyértelműen hamarabb indultunk, de nem fújták be
az érdekelne hogy oda dobhatta-e volna Rivera a pirosat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
A. Smith, Oher és a korcsolyapálya 😊

 pbs.twimg.com/tweet_video/CatKkP3WIAAt3fG.mp4


dande
Fellocsoltak a palyat!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez Ware volt, de egyébként már meccs közben is röhögtem rajta. 😊
somoskovig
Pedig még direkt megnéztem ki is játszik 94sben, és magam is csodálkoztam, mert ismertebb játékosra emlékeztem, és Ware nem jutott eszembe.......

most látom, hogy az egy 2014-s kép Smithről....... bocs
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Grat! Az ismétlést is Ti nyertétek .-)

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 489 — Bears & Illinois fan
Azért az kemény, hogy eddig 3 SB-t nyertünk és mindhármat olyan QB-val, akit a Colts draft-olt... 😀
StormST
Luck prerpares? 😀
Negritis
faszt, Chandler Harnish, ő úgyis szabadügynök most
Löfli
haver felvetette közvetítés közbe amúgy hogy a 32 kezdő irányítóból hány nyerte volna meg a meccset
én 15t mondtam, de amúgy kb 1 olyat tudok az nfl történetébe aki ilyen D# mellett is simán kikap
nem más mint Sexy Rexy
Negritis
Ezt most nem lájkolom, jó? ) Amúgy gratula, igaz Peyton nem sokkal többet mutatott Rexynél, de bejött.......)

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
A. Smith, Oher és a korcsolyapálya 😊

 pbs.twimg.com/tweet_video/CatKkP3WIAAt3fG.mp4


dande
Ez Ware volt, de egyébként már meccs közben is röhögtem rajta. 😊

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
A. Smith, Oher és a korcsolyapálya 😊

 pbs.twimg.com/tweet_video/CatKkP3WIAAt3fG.mp4

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Von-t kérdezték sajtótájékoztatón a szerződés tárgyalásokról, amik jönnek, azt mondta, hogy szerinte békés dolog lesz, úgy sejtem ez alapján, hogy beszélgettek már erről Elway-ékkel és nincsenek messze az álláspontok, remélem tényleg így is lesz... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Buffalo Bill Buffalo Bills 473 — karsaijanos@gmail.com
Sziasztok! Nagyon aggódtam, hogy a 2 évvel ezelőttihez hasonló, unalmas döntő következik majd. Mint Bills fanatikus, természetesen mindig az AFC bajnoknak szurkolok. Idén kellemesen csalódtam, igazán jó meccset vívtatok. Gratulálok a győzelemhez!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
No, hát megnéztem a magyar közvetítést, annyira nem volt vészes, de örülök, hogy a CBS-es közvetítést néztük a Grund-ban, azt azért korrektebbnek éreztem egy kicsivel...

Ricsi a végén azt mondta, hogy nem az NFL legjobb csapata nyert, hát lelke rajta, jó lenne, ha definiálta volna, hogy nála mitől a "legjobb" egy csapat, nálam az, amelyik a végén a bajnok, a többire már pár év múlva se fog emlékezni az emberek nagy része... 😛

Mondjuk szerintem én soha nem fogom elfelejteni ezt a meccset, remélem még látom majd a Broncos-t SB-t nyerni sokszor, de ez az első, ez mindig speciális lesz nekem... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Gratulálok! Reméltem a sheriff 2 gyűrűvel lovagol a naplementébe. Meglett szép munka,kemény játék.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 8 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hatalmas gratula a csapatnak!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 8 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 449 — Panthers fan
Gratulálok, óriási csapatmunka volt a tökéletes gameplannel!

Perception is reality.
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Először is: Óriási grat a Denvernek!
Másodszor: végül nem mentünk a Grundra, mert srácok bepunnyadtak és csak itthonról néztük monitoron a streamet. Egyikük elment haza fél4kor mert 9re ment dolgozni, a másik meg bealudt utcsó negyedre....😀 de én azért végigszurkoltam.
Nálunk is felmerült a téma, hogy vajon mennyi QB nyerte volna meg ezt a meccset a Denverben...az első drive nagyon jó volt sztem, meg voltak jó próbálkozások. de lehet most tényleg csak az kellett, hogy minimalizálni a labdaeladásokat (2 így is összejött, de középre pl egy passzt leszámítva amikor DT88-at lezúzta Kihli, nem is dobált PM, lehet pont azért, hogy Luke ne kerüljön a laszti közelébe). A futás jól ment viszonylag, bár pár hosszabb futás azért feljavítja Anderson átlagát. A TD és a két pontos a végén nem tudom számított-e. Mármint szerintem a mezőnygóllal is nyertetek volna, brutális volt a védelem végig. Nekem a meccs playe mégis az offense-hez kötődik, az előbb pont kvázi jelentéktelennek titulált Anderson TD, ahol Kuechlyn + Thomas Davisen + egy harmadik védőn is átjut (mondjuk -3on a full speedes LB kb 3 inchel zúzott el mellette, az nem Andersonon múlt szvsz). + az egyik futásánál, ahol középen indult, Kuechly próbálta utána vetődve szerelni, majd kivágott bal szélre és még átjutott 2 panthers védőn (egyik talán Boston volt), konkrétan azt mondtam a srácoknak, hogy úgy ment mint AP. Testfelépítésre inkább MoJo ,de nagyobbnak tűnik a pályán, mint 5'8. Nagyon bírom a srácot, nem tudom poénból mondta-e, hogy lifetime Bronco akar maradni, mindenesetre szép.
Ő + Kubiak + PM + kb a roster 80%a....is jó példa, miért Elway a | (z) egyik | legjobb GM a ligában.
Talán még a Coltsnak sem szurkoltam volna annyira, mint nektek tegnap, Manning miatt. Olyan volt az egész mint egy szép történet, aminek a vége lett a legbrusztosabb, de talán pont ez miatt a legszebb. PM egy csapat részeseként nyert SB-t, talán mint anno az Indyvel is, ahol egy akkor pofás védelem + Grossman húzta ki a szarból 😀 Csodálatos, hogy egy ilyen játékos és ember karrierje méltó módon ér(he)t véget....
| (+ valljuk be őszintén csunya lett volna ha Elishanak van több gyűrűje a familyben 😀 ) |

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Studi New England Patriots 215 — hogy játsszon nálad a Logan Ryan CB 2-t
Gratulálok!
14-15. hét környékén még akár PO is veszélybe volt, majd 1st seed..., PIT,NE,CAR nem semmi O névsor, mindenki 20 pont alatt tartva, átlag 14,6!
Állat védelem!