Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Most szerinted azért nem votl rossz Manning, mert a Panthers ellen szenvedett? Nem akarom elvinni a beszélgetést a topicban, mert azért klikkelgetem, hogy öltözői/ünneplős sztorikat és insider híreket olvassak a tegnap estével kapcsolatban, de az nfl csevegőben szívesen kifejtem neked, hogy Manning kik ellen szenvedett még idén... Emocionálisan sikerült valóban minden playben átnyújtania a labdát. (Mást nem igen csinált. 2x annyi labdát adott el, mint amennyi TD-t szerzett, egész évben kereste magát, és egy átlag Qb szintjét sem ütötte meg. Ahhoz képest, hogy mekkora alapszakasz menő ő, ez azért nagyon kevés. Nála magasabban van a léc.) Még ha a presnap hívásai ültek volna, de azok sem vezettek sok jóra, erre Oswi is képes lett volna. De igazából ezt feszegetni már nem érdemes, Kubiak döntött és győzött a csapata, ez igazolja a döntéseit, és innen nem igen kérdőjelezhetjük meg, habár nehéz lett volna Oswinak alulmúlnia PM-et.undisputedly
Nem azt írtam, hogy nem volt rossz. Másfél éve rossz. Arra reagáltam, hogy szerinted ez egy karrier megcsúfolása. Szerintem nem az. Már csak azért sem, mert akkor a logikádat követve Wilson és Roethlisberger karrierjéért is aggódhatunk, mert ők is nyertek ennél szarabb meccsekkel is gyűrűt. A többin meg kár vitatkozni. a vastagított részben leírtad a lényeget. Nincs ha. Kubiak döntött így, talán sose tudjuk meg, hogy miért. Egy dologban vagyok csak teljesen biztos: nem azért döntött így, mert baszott a csapat érdekeire, és inkább beállította az öreget annak ellenére is, hogy ő maga is Osweilert tartotta jobb opciónak. Ilyesmit csak fotelben lehet kitalálni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 846 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nyögvenyelős meccs volt, de minden jó, ha a vége jó 😊
Ray Lewis sem adott túl sokat hozzá a csapathoz már a végén az emocionális tölteten kívűl, így nem értem PM-től mért kellett volna extrát várni egy konzervatív edzővel, egy gyenge fallal, egy jó erőkből álló Panthers D ellen.
PM és Ware nagyon megérdemelte ezt így a pályafutásuk vége fele.

Kár, hogy Bailey-t nem lehetett becsempészni a rosterre valahogy....

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én is a denvernek drukkoltam, de nem tudom, hogy mit lathattal, ami menet közben meginkabb arra ösztönzött, hogy neki drukkolj. Egész évben nem.hogy nem.segítette a csapatot, de egyenesen teher volt a számukra. 1:2-es TD:INT mutató... Ma sem.látott 5 yardnal tovább, generált mellé 2 eladott labdát. Ha jól emlekszem.soha győztes qb meg ilyen keveset nem.passzolt. Ez az év megcsufolasa volt a karrierjének. Ma.vagy üres embert talált, vagy incomplete. Teljes mértékben elvesztette a képességet, hogy egy NFL csapatot iranyitson.undisputedly
Nyilván nem PM zseniális teljesítménye miatt kezdett meccs közben Denvernek szurkolni. 😊 PM-en átlépett az idő, de "megcsúfolás"-nak nevezni ezt az évét durva túlzás. Ha nekimegy a szezonnak, botrány rossz, lecserélik, és sose lát többet pályát, akkor még talán az lett volna. De így, hogy visszajött és előbb emócionálisan átlendítette a csapatot egy öt turnoveres, vesztésre álló, 6th seed veszélyét rejtő meccsen, majd nyert 3 playoff meccset, köztük a superbowl-t is minimál game manager módban, nem gondolom, hogy bármit elvett volna a karrierjéből. Inkább azt gondolom, hogy a sors valamit vissza adott neki abból, hogy másfél évtizeden keresztül a hátán cipelve a csapatait, "csak" 3 SB és 1 gyűrű jött neki össze.

Egyébként meg rosszul emlékszel. nem egyedi az ami történt. 2005-ben Ben Roethlisberger 123 yarddal, 0TD 2INT-el nyert Superbowl-.t, 23-as QB ratinget összekaparva. És ugyan nem superbowlt, de playoff meccset ill. konferencia döntőt a saját csapatod is nyert már így, Wlson egyszer 103 yardot passzolva, 50%-os pontossággal, 50 alatti ratinggel, egyszer pedig 1TD-t és 4INT-et dobva, 45%-os pontossággal, 40-es ratinggel nyert meccset. Az egyetlen differencia, hogy ezek az említett - amúgy kiváló, már most HOF-ba várt, ill. rendkívül tehetségesnek tartott - QB-k a karrierjük első éveiben nyertek így, Manning meg a búcsúzó évében. Attól lenne "megcsúfolása" a karrierjének, hogy fordítva történt, mint az előbb említetteknél?

Ha már itt tartunk, akkor a liga friss MVP-je, Cam Newton rosszabb ratinggel zárt, mint PM. Igaz, ő nem nyert. 😊 Tudom, tudom, Camnek a Denver védelem ellen kellett játszania, ami sokkal nehezebb feladat, mint a hótt gyenge Panthers defense ellen szenvedni... Vagy várgyá csak....
peterk2005
Én kifejezetten SB-ról beszélek, a lehető legnagyobb "színpadról" ami létezik. Amúgy ha már kisarkítod a statokat, tedd oda, hogy a 4 INT-ből kb jóindulattal 2 volt az övé, és mellé futott még egy TD-t 😊

Most szerinted azért nem votl rossz Manning, mert a Panthers ellen szenvedett? Nem akarom elvinni a beszélgetést a topicban, mert azért klikkelgetem, hogy öltözői/ünneplős sztorikat és insider híreket olvassak a tegnap estével kapcsolatban, de az nfl csevegőben szívesen kifejtem neked, hogy Manning kik ellen szenvedett még idén... Emocionálisan sikerült valóban minden playben átnyújtania a labdát. (Mást nem igen csinált. 2x annyi labdát adott el, mint amennyi TD-t szerzett, egész évben kereste magát, és egy átlag Qb szintjét sem ütötte meg. Ahhoz képest, hogy mekkora alapszakasz menő ő, ez azért nagyon kevés. Nála magasabban van a léc.) Még ha a presnap hívásai ültek volna, de azok sem vezettek sok jóra, erre Oswi is képes lett volna. De igazából ezt feszegetni már nem érdemes, Kubiak döntött és győzött a csapata, ez igazolja a döntéseit, és innen nem igen kérdőjelezhetjük meg, habár nehéz lett volna Oswinak alulmúlnia PM-et.

De ez már nem hiszem, hogy problémát jelent, mert visszavonul, ha van esze, a csapatot átveszi Oswi, ti pedig ezzel a csapattal még legalább 2-3 évig tűzközelben lesztek SB contendernként.

Szerk: Viszont akkor Elway munkásságát se felejtsük el dícsérni, akinek nagyon bejöttek a 2014-es döntő utáni tervei és elképzelései. Mind szakmai irnyítás, mind pedig rosterépítés körben.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Na, hála istennek, hogy így alakult. Nagyon nehezen viseltem volna egy Panthers győzelmet, nálam ugyanott állnak a szimpátia skálán, mint a Falcons. Remélem többé az SB közelébe sem jutnak. Viszont miután ilyen jól kigyűlölködtem magam, az is fontos, hogy Manning így búcsúzott. Ha valaki, akkor ő megérdemli. Megmozdulni alig bírt már szegény a második félidőben, jót fog tenni a hektoliter sör. 😊
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 593 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mondtam nektek két éve, hogy óriási lehetőség van bennetek a közeljövőben. Hatalmas gratula, élvezzétek! : )
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én is a denvernek drukkoltam, de nem tudom, hogy mit lathattal, ami menet közben meginkabb arra ösztönzött, hogy neki drukkolj. Egész évben nem.hogy nem.segítette a csapatot, de egyenesen teher volt a számukra. 1:2-es TD:INT mutató... Ma sem.látott 5 yardnal tovább, generált mellé 2 eladott labdát. Ha jól emlekszem.soha győztes qb meg ilyen keveset nem.passzolt. Ez az év megcsufolasa volt a karrierjének. Ma.vagy üres embert talált, vagy incomplete. Teljes mértékben elvesztette a képességet, hogy egy NFL csapatot iranyitson.undisputedly
Nyilván nem PM zseniális teljesítménye miatt kezdett meccs közben Denvernek szurkolni. 😊 PM-en átlépett az idő, de "megcsúfolás"-nak nevezni ezt az évét durva túlzás. Ha nekimegy a szezonnak, botrány rossz, lecserélik, és sose lát többet pályát, akkor még talán az lett volna. De így, hogy visszajött és előbb emócionálisan átlendítette a csapatot egy öt turnoveres, vesztésre álló, 6th seed veszélyét rejtő meccsen, majd nyert 3 playoff meccset, köztük a superbowl-t is minimál game manager módban, nem gondolom, hogy bármit elvett volna a karrierjéből. Inkább azt gondolom, hogy a sors valamit vissza adott neki abból, hogy másfél évtizeden keresztül a hátán cipelve a csapatait, "csak" 3 SB és 1 gyűrű jött neki össze.

Egyébként meg rosszul emlékszel. nem egyedi az ami történt. 2005-ben Ben Roethlisberger 123 yarddal, 0TD 2INT-el nyert Superbowl-.t, 23-as QB ratinget összekaparva. És ugyan nem superbowlt, de playoff meccset ill. konferencia döntőt a saját csapatod is nyert már így, Wlson egyszer 103 yardot passzolva, 50%-os pontossággal, 50 alatti ratinggel, egyszer pedig 1TD-t és 4INT-et dobva, 45%-os pontossággal, 40-es ratinggel nyert meccset. Az egyetlen differencia, hogy ezek az említett - amúgy kiváló, már most HOF-ba várt, ill. rendkívül tehetségesnek tartott - QB-k a karrierjük első éveiben nyertek így, Manning meg a búcsúzó évében. Attól lenne "megcsúfolása" a karrierjének, hogy fordítva történt, mint az előbb említetteknél?

Ha már itt tartunk, akkor a liga friss MVP-je, Cam Newton rosszabb ratinggel zárt, mint PM. Igaz, ő nem nyert. 😊 Tudom, tudom, Camnek a Denver védelem ellen kellett játszania, ami sokkal nehezebb feladat, mint a hótt gyenge Panthers defense ellen szenvedni... Vagy várgyá csak....

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Azért az kemény, hogy eddig 3 SB-t nyertünk és mindhármat olyan QB-val, akit a Colts draft-olt... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 869 — Deion Sanders for president!
Ezután pár napig még kedvellek is titeket!
Grat.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
gedam 5 700
Őszintén megmondom úgy ültem le a meccs elé, hogy én a jó meccsnek szurkolok, de ahogy haladtunk előre muszáj voltam PM-nek illetve ennek a brutális defensenek szurkolni 😊
Örülök, hogy így vonulhat vissza minden idők egyik legjobb játékosa.
tenorx
Én is a denvernek drukkoltam, de nem tudom, hogy mit lathattal, ami menet közben meginkabb arra ösztönzött, hogy neki drukkolj. Egész évben nem.hogy nem.segítette a csapatot, de egyenesen teher volt a számukra. 1:2-es TD:INT mutató... Ma sem.látott 5 yardnal tovább, generált mellé 2 eladott labdát. Ha jól emlekszem.soha győztes qb meg ilyen keveset nem.passzolt. Ez az év megcsufolasa volt a karrierjének. Ma.vagy üres embert talált, vagy incomplete. Teljes mértékben elvesztette a képességet, hogy egy NFL csapatot iranyitson.

Viszont amit a védelem produkált, azt élmény volt nézni (leszamitva Talibot). Ilyen olb páros nincs másik a ligában. De a belső falembereket is ide lehet venni. Kíváncsi vagyok sikerul-e őket együtt tartani. Miller megérdemelten lett MVP.
undisputedly
teljesen egyetértek. egész szezonban volt egy olyan érzésem, hogy az egyéni sikeréért és sikeres visszavonulásáért (hogy ne minden idők legnagyobb lúzerét lássák benne) kockáztatja az egész frencsi sikerét. de a d-d feltétlenül rászolgált a gyűrűre, szép volt!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Őszintén megmondom úgy ültem le a meccs elé, hogy én a jó meccsnek szurkolok, de ahogy haladtunk előre muszáj voltam PM-nek illetve ennek a brutális defensenek szurkolni 😊
Örülök, hogy így vonulhat vissza minden idők egyik legjobb játékosa.
tenorx
Én is a denvernek drukkoltam, de nem tudom, hogy mit lathattal, ami menet közben meginkabb arra ösztönzött, hogy neki drukkolj. Egész évben nem.hogy nem.segítette a csapatot, de egyenesen teher volt a számukra. 1:2-es TD:INT mutató... Ma sem.látott 5 yardnal tovább, generált mellé 2 eladott labdát. Ha jól emlekszem.soha győztes qb meg ilyen keveset nem.passzolt. Ez az év megcsufolasa volt a karrierjének. Ma.vagy üres embert talált, vagy incomplete. Teljes mértékben elvesztette a képességet, hogy egy NFL csapatot iranyitson.

Viszont amit a védelem produkált, azt élmény volt nézni (leszamitva Talibot). Ilyen olb páros nincs másik a ligában. De a belső falembereket is ide lehet venni. Kíváncsi vagyok sikerul-e őket együtt tartani. Miller megérdemelten lett MVP.
több mint 8 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 795 — Cowboys fan
kösz, hogy szereztetek Ware-nek egy gyűrűt 😊
és persze gratula!
több mint 8 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
akkor hétvégén kihez megyünk inni? 😀
én 20.án tudok hozni fel még pálinkát hogy legyen elég 😀
Negritis
Én tartom a szavam,ha meg tudunk állapodni egy időpontban amikor nagyjából mindenkinek jó,akkor nálam lesz erre a célra egy-két hordó sör....
Szerintem kivitelezhető,vagyunk vagy 8-an,10-en max,és hozzánk naponta 3x egyenes járat jön Pestről.

Szerkesztette: Foresz
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 829 — !SuPeR6BoWL!
Grat Skacok!!
Nem volt szép meccs, sőőt..De becsületből behúztátok az Öregnek...Egy szép karrier méltó lezárása lehet. 😉
Brutál ez a védelem..Nehéz lesz megtartani meghatározó embereket..Trevathant elnézném Hightower és Collins mellett nálunk! 😉
kyobalu
Csak nem lesz rá pénzünk+kiátkoznák ha hozzánk jönne 😛

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Őszintén megmondom úgy ültem le a meccs elé, hogy én a jó meccsnek szurkolok, de ahogy haladtunk előre muszáj voltam PM-nek illetve ennek a brutális defensenek szurkolni 😊
Örülök, hogy így vonulhat vissza minden idők egyik legjobb játékosa.
több mint 8 éve
manuszka86 New England Patriots 2 057 — Patriots fan
Grat a győzelemhez, a védelem zúzott most is rendesen, az 58-as meg egy állat,cmon pay the man! 😊

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Gratula! Pont pár nappal ezelőtt ecseteltem a tampa topikban, hogy miért nyer a broncos és igazam lett. Örülök, hogy a sherifnek végül sikerült!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gratulalok sracok,nem kerult rossz helyre a Lombardi

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
kyobalu New England Patriots 1 933 — papai.isti@gmail.com
Grat Skacok!!
Nem volt szép meccs, sőőt..De becsületből behúztátok az Öregnek...Egy szép karrier méltó lezárása lehet. 😉
Brutál ez a védelem..Nehéz lesz megtartani meghatározó embereket..Trevathant elnézném Hightower és Collins mellett nálunk! 😉

Ward egy paraszt.. 😉
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Méltón búcsúztattátok az örget!!! Szép volt. 😊
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 564 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gratulálok, nagy győzelem volt, nagyon örülök, hogy végül ti nyertetek! 😊 Élvezzétek a sikert!
több mint 8 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 337 — Invisible man
Hát ez derék munka volt srácok. Nem volt szép de csak így lehetett. Nem gondoltam hogy a Carolina ellen is menni fog ez a domináns védekezés de megcáfoltak. Szép búcsú a legendától aki annyit csinált csak hogy ne rontsa el a D számára az esélyt. Élvezzétek a sikert.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
A futballistenek meghallgatták az imát...
Végre egy olyan csapat nyerte a sb-t akit szeretek.
Gratula!!!
több mint 8 éve
beresrobi Denver Broncos 138 — beresrobi@freemail.hu
Hát végig f*stam hogy ennyire nulla támadó játékkal meglesz e de ez a védelem... 1-2 évvel ezelőtti PM ilyen kiinduló pozíciókkal már félidőben pezsgőt bontatott volna mindenkivel. De hát nem ez számít hanem hogy megvan és kész.

Von kegyetlen jó volt egész play-offban ma meg feltette a pontot az i-re. Hosszabbítani vele akármit kér. Ha a fél stadiont akkor is. Első évétől a kedvencem de mindig tudja fokozni. Megérdemelte az MVP címet nagyon.

FOREVER BRONCOS!!!!
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
épp ezt nézzük haverral 😀
 southpark.cc.com/full-episodes/s16e08-sarcastaball
Negritis
Eközben : John Elway beszél az NFL Networkon arról, hogy milyen érzés 3 SB-t nyerni a Broncossal. : )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
épp ezt nézzük haverral 😀
 southpark.cc.com/full-episodes/s16e08-sarcastaball

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!