Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Na elvonulok srácok, mert lassan kezdődik a felszopó műsor!
Akik együtt nézik a meccset a kocsmában: igyatok sokat és ordítsatok hangosan, és akkor nem lesz baj!
A védelem romboljon, az offense meg szépen megfontoltan haladjon.
GO BRONCOOS!!!!!!!!!!
több mint 8 éve
ilPazzo Denver Broncos 15
Sziasztok
Mi is fél 12-re érkezünk. Von Miller mez ott fog virítani az asztalnál 😀

Szerkesztette: ilPazzo

Why do we fall?
So we can learn to pick ourselves up.

több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Boldog kínai holdújévet minden kedves bronkónak!! 😉 A majom legyen velünk éjszaka !! 😜

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Sikerült befejezni mára a munkát, talán még a ráhangolódásra is jut egy kis idő:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
Én a Denvernek szurkolok ezen a meccsen! Nincs semmi bajom a Carolinaval, sőt ilyen szezon után ők is nagyon megérdemelnék, de én Manning és a D miatt szurkolok nekik. Kicsit elkeserít, hogy az NFL oldalon nagyon sok szakértő egyértelmű Carolina sikert mond. Meglátjuk!
Béczkó
Szerencsére nem a szakértők játszanak. 😛 Jó az underdog szerep. 😊
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Én a Denvernek szurkolok ezen a meccsen! Nincs semmi bajom a Carolinaval, sőt ilyen szezon után ők is nagyon megérdemelnék, de én Manning és a D miatt szurkolok nekik. Kicsit elkeserít, hogy az NFL oldalon nagyon sok szakértő egyértelmű Carolina sikert mond. Meglátjuk!
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
sztem mi is 11-éjfél között érkezünk

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
már tényleg nincs sok hátra , lassan el lehet kezdeni "bemelegíteni" is akár ! 😊

kíváncsi leszek Cam a legnagyobb színpadon is tudja-e ugyanazt hozni majd mint eddig...
azért benne van hogy itt most kijön a tét és a rutin nyerhet!

Szorítok az "öreg" Manningnek és persze hajrá DenWare! 😊
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 www.youtube.com/watch?v=va6I87tIMsE
Ebből akarok ma jó sokat látni! 😊
Lecsó
én is 😊
Azért nem olyan jó táncol, mint William Gay 😀, de azért profi 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
sztem akkor én is kb úgy érkezek, attól is függ h haver előtte beugrik-e

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
kezdek kikészülni... 😊
Tomifinn
szunyjál egyet. hosszú lesz az éjszaka 😉
Zalán
én is minjá fexek mer nemtom miért de reggel 8kor kipattantam az ágyból pedig direkt 2ig fent voltam 😀

amúgy ki mikor tervez megérkezni a helyszínre?
Negritis
Szerintem én odamegyek 11:30 körül, ha már akkortól van asztal és úgyis közel van... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
kezdek kikészülni... 😊
Tomifinn
szunyjál egyet. hosszú lesz az éjszaka 😉
Zalán
én is minjá fexek mer nemtom miért de reggel 8kor kipattantam az ágyból pedig direkt 2ig fent voltam 😀

amúgy ki mikor tervez megérkezni a helyszínre?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
nfl_lover 912
Van valakinek attekintese, hogy mit jatszott a Carolina az idenyben ha top D#-k es top O#-k ellen jatszottak? Teny hogy mindent megnyertek(majdnem), de hengereltek-e?
sickmyduck
Top D-k (ezzel kezdem, ez a relevánsabb):
alapszakasz: 27-23-ra nyertek Seattle-ben, ez szoros volt
Rájátszás: 31-24-re nyertek otthon a Hox ellen ez sokkal simább volt a végeredménynél, majd 49-15-re kiütötték a Cardsot.
Szóval a 3 TOP10-es Defense elleni meccsükből 2 sima volt.
Top O-k:
A Cards és a Hox támadásban is TOP10, az ellenük lejátszott meccsekről nem ismételném meg a fentebb elhangzottakat. Az alapszakaszban volt 3 meccsük top O-k ellen mind a 2 Saints elleni és a Giants elleni is szoros volt.
empty taxi
Én inkább azt emelném ki és hangsúlyoznám, hogy idegenben majdnem kivétel nélkül döcögtek, annak ellenére, hogy mit mutat az eredmény.
Otthon hengereltek, ez nem kérdés, de idegenben teljesen más képet mutatnak. Én továbbra is azon a véleményen vagyok, hogy azon fog múlni a dolog, tudnak-e nyomást gyakorolni Newtonra, és szerintem tudnak (plusz már alapból lesz rajta nyomás a SB és MVP miatt 😀). Nyomás alatt ugyanis botrányosan játszik.

Szerkesztette: nfl_lover
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
kezdek kikészülni... 😊
Tomifinn
szunyjál egyet. hosszú lesz az éjszaka 😉

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Tomifinn Denver Broncos 947
kezdek kikészülni... 😊
több mint 8 éve
Keano Atlanta Falcons Virginia Tech Hokies 1 053 — Falcons Fan
Jó kis hangulat lesz a Grundon...a foglaláskor mondták hogy az amcsi nagykövetségről a tengerészgyalogos srácok is ott szokták nézni a SB-t 😊 Egy GB hard fan barátommal mi is ott nyomjuk az estét és Broncos győzelmet várunk 😊


több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Van valakinek attekintese, hogy mit jatszott a Carolina az idenyben ha top D#-k es top O#-k ellen jatszottak? Teny hogy mindent megnyertek(majdnem), de hengereltek-e?
sickmyduck
Top D-k (ezzel kezdem, ez a relevánsabb):
alapszakasz: 27-23-ra nyertek Seattle-ben, ez szoros volt
Rájátszás: 31-24-re nyertek otthon a Hox ellen ez sokkal simább volt a végeredménynél, majd 49-15-re kiütötték a Cardsot.
Szóval a 3 TOP10-es Defense elleni meccsükből 2 sima volt.
Top O-k:
A Cards és a Hox támadásban is TOP10, az ellenük lejátszott meccsekről nem ismételném meg a fentebb elhangzottakat. Az alapszakaszban volt 3 meccsük top O-k ellen mind a 2 Saints elleni és a Giants elleni is szoros volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Fél szóval azért megemlítem, hogy idén ismét egyik Broncos-os HoF döntős se került be. Nem vitatom egyik bekerülő helyét se, mindegyik kiváló játékos volt vagy edző. Csak kíváncsi vagyok hány kiválóság kerül még be TD, Atwater vagy akár Lynch előtt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Grat Wade Phillipsnek a Assistant Coach of the Year Award ért
Heisman Trophy
Bizony, grat neki, nagyon nagy munkát végzett!

Sejtettem én, hogy több szavazatot kap majd, mint az itteni szavazáson kapott... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
sickmyduck Denver Broncos 83
Van valakinek attekintese, hogy mit jatszott a Carolina az idenyben ha top D#-k es top O#-k ellen jatszottak? Teny hogy mindent megnyertek(majdnem), de hengereltek-e?

(•_•)
( •_•)>⌐■-■
(⌐■_■)

YEEEEEEEAAAAAHHHHHHH
több mint 8 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 740 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Grat Wade Phillipsnek a Assistant Coach of the Year Award ért

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
 www.youtube.com/watch?v=va6I87tIMsE
Ebből akarok ma jó sokat látni! 😊
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
A Q betű lekerülhet a nevem mellől.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
ma este rombolunk .... 😉

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!