Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Annyi lesz a questinable, hogy lassan kell egy injury report-ot kitenni valahová, hogy lehessen nézni hogy alakulnak a dolgok 😀
StormST
A questionable az amerikai fociban azt jelenti, hogy biztosan pályára lép... Ha a haverokkal szervezel áprilisra egy szlovén raftingtúrát, egy kivételével mindenki kitolat a történetből két nappal az indulás előtt. 😊 Egyébként pedig ócska netem van az Andrássy úttól 2 percre. És választási lehetőségem sincs, mert nem húzták be a kornak megfelelő kábelt a házba, mindenki ugyanazon a szaron jön be. És hiába a 4,20 belmagasság, minden éjszaka végigüvölti a felső szomszédban a csecsemő a vasárnapi gamedayt. 😊 Vagy csak le akar jönni... 😊

Szerkesztette: Zalán

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Annyi lesz a questinable, hogy lassan kell egy injury report-ot kitenni valahová, hogy lehessen nézni hogy alakulnak a dolgok 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
még mindig off, de sebaj 😀

utána lehet járni hogy modernizálst PSTN a hálózat vagy valamit átvett vacak
vagy pedig saját ed3as kábel / optikai hálózat
ha utóbbi 2 akkor a telekom teljesen jó, ha régi pstn vagy vmi átvett vacak akkor sajnos nem sokkal lesz jobb mint a mostanid
Negritis
Voltak nálam a Digisek egyszer modemet cserélni, azt mondták, hogy elvileg az utcában fognak kötni optikát mindenhová a modemes helyett, de időpontra még tipp sincs, majd ahogy alakul. Az előző bérlő aláírta a hűséget, így augusztusig nem nagyon tudok pattogni, akkor majd meglátom, hogy mik a lehetőségek, a T-nél 50 Mbit-et láttam, azzal már ellennék, ezzel a mostanival a stream-ekből is csak a gyengébbek mennek, ha egyáltalán...

Szerk.: az utca a Viola, csak hogy ne legyen keveredés... 😊

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
így haladunk a 10 hely kevés lesz 😉

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
questionable státusszal, de én is jelezném részvéti szándékom...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
még mindig off, de sebaj 😀

utána lehet járni hogy modernizálst PSTN a hálózat vagy valamit átvett vacak
vagy pedig saját ed3as kábel / optikai hálózat
ha utóbbi 2 akkor a telekom teljesen jó, ha régi pstn vagy vmi átvett vacak akkor sajnos nem sokkal lesz jobb mint a mostanid

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Azért én a max 8 Mbit-es Digi netem becserélném másra szívesen, nyáron meg is teszem azt hiszem, de csak a T lehet úgy tűnik...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
Akkó kapjátok be, én pároson lakok, nem elég hogy nyócker, de még digi sincs 😕 😀
Borbinho
nekem is csak upc van, /a-ban lakok /b/c és a másik szomszédban is van digi és/vagy telekom (ott vanismerős meg én si dolgoztam ezért utálom kevésbé 😀)
de nekem csak a szájbavert UPC van amit a legrosszabbnak tartok

funfact amúgy, de egy nba1.hu-s srác kötötte be a upc-t 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Én a 8-ban lakom közel a Grundhoz 😊

A meccsnézésre egyelőre nem jelentkeznék, mert questionable a státuszom 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Akkó kapjátok be, én pároson lakok, nem elég hogy nyócker, de még digi sincs 😕 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
Sziasztok! Lehet én és 2 (max 3) ismerősöm is jönne a Grundra 😊 Nem vagyok Bronco fan, de PM fan nagyon, és nektek szurkolok mint állat 😀 Ráadásul én is 3 perc sétára lakok a Grundtól 😀
(kiderül a fél bowl.hu itt lakik a 8.ban 😀 )
Borbinho
Kikérem magamnak, én már a 9.-ben lakom 😛
StormST
én is 😀 üllői út páratlan oldal az 9 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Sziasztok! Lehet én és 2 (max 3) ismerősöm is jönne a Grundra 😊 Nem vagyok Bronco fan, de PM fan nagyon, és nektek szurkolok mint állat 😀 Ráadásul én is 3 perc sétára lakok a Grundtól 😀
(kiderül a fél bowl.hu itt lakik a 8.ban 😀 )
Borbinho
Kikérem magamnak, én már a 9.-ben lakom 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Sziasztok! Lehet én és 2 (max 3) ismerősöm is jönne a Grundra 😊 Nem vagyok Bronco fan, de PM fan nagyon, és nektek szurkolok mint állat 😀 Ráadásul én is 3 perc sétára lakok a Grundtól 😀
(kiderül a fél bowl.hu itt lakik a 8.ban 😀 )

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
király 😀 nincs broncos szerkóm de majd valahogy megtalálom a bandát 😀
Negritis
Ha látsz egy 24-es Bailey mezt valakin, akkor nyugodtan szólítsd meg, nagy valószínűséggel én leszek az 😉



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
király 😀 nincs broncos szerkóm de majd valahogy megtalálom a bandát 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A Grund visszaigazolta a foglalást 😊

11:30-ra "bowl.hu denver fórum" névvel foglaltam, 12 főre, a bár résznél. Kértem, hogy olyan helyen legyünk, ahonnan jól látszik a kivetítő, remélem ezt sikerül nekik abszolválni 😀

Én ott leszek időben, szal nem para, ha valaki később ér oda.

A vendéglista eddig:
+ 2 főNegritis
StormST
Zalán
puppetm4st3r
+2 fő
Általános Doktor
Akinek van kedve csatlakozni, azt szeretettel várjuk, sztem az sem gond ha pár fővel többen leszünk, majd megoldjuk a helyszínen.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 espn.go.com/nfl/story/_/id/14687265/the-influence-peyton-manning-seen-how-numbers-changed-arrived-nfl

 espn.go.com/nfl/story/_/id/14694399/peyton-manning-denver-broncos-says-trying-stay-moment

Szerkesztette: Béczkó
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
A közös meccsnézéssel kapcsolatban helyszínjavaslatnak bedobnám a grundot:
 www.agrund.hu/

Lesz kivetítő és elég nagy a hely, ha tetszik nektek, akkor rájuk is csörgök.

Am nekem(ünk) a helyszín teljesen mind1, ha valakinek van jobb ötlete, akkor ne tartsa magában.
Általános Doktor
Úgy nézem lassan lehetne foglalni, lennénk csak innen 4-en, annyiért én úgy gondolom már érdemes lenne összejönni... 😊

Rájuk csörögnél holnap?
StormST
Nemrég küldtem mailt, 10 főre (én is legalább +2 emberrel mennék, egy-két plusz hely pedig nem árt ha van, hátha valakinek megjön még a kedv), de holnap kora délután meg is csörgetem őket.
Általános Doktor
Lehet én is "belerondítok" ebbe a történetbe. De improvizálni fogok az este.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
A közös meccsnézéssel kapcsolatban helyszínjavaslatnak bedobnám a grundot:
 www.agrund.hu/

Lesz kivetítő és elég nagy a hely, ha tetszik nektek, akkor rájuk is csörgök.

Am nekem(ünk) a helyszín teljesen mind1, ha valakinek van jobb ötlete, akkor ne tartsa magában.
Általános Doktor
Úgy nézem lassan lehetne foglalni, lennénk csak innen 4-en, annyiért én úgy gondolom már érdemes lenne összejönni... 😊

Rájuk csörögnél holnap?
StormST
Nemrég küldtem mailt, 10 főre (én is legalább +2 emberrel mennék, egy-két plusz hely pedig nem árt ha van, hátha valakinek megjön még a kedv), de holnap kora délután meg is csörgetem őket.

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
A közös meccsnézéssel kapcsolatban helyszínjavaslatnak bedobnám a grundot:
 www.agrund.hu/

Lesz kivetítő és elég nagy a hely, ha tetszik nektek, akkor rájuk is csörgök.

Am nekem(ünk) a helyszín teljesen mind1, ha valakinek van jobb ötlete, akkor ne tartsa magában.
Általános Doktor
Úgy nézem lassan lehetne foglalni, lennénk csak innen 4-en, annyiért én úgy gondolom már érdemes lenne összejönni... 😊

Rájuk csörögnél holnap?
StormST
engem 3 fővel számoljatok 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
 www.drewlitton.com/wp-content/uploads/2016/02/thisonesforpat.jpg
xrace77
Remélem a végén ez Elway szájából fog elhangzani és Bowlen felesége veheti majd át a trófeát, szerintem így lenne igazán szép... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
A közös meccsnézéssel kapcsolatban helyszínjavaslatnak bedobnám a grundot:
 www.agrund.hu/

Lesz kivetítő és elég nagy a hely, ha tetszik nektek, akkor rájuk is csörgök.

Am nekem(ünk) a helyszín teljesen mind1, ha valakinek van jobb ötlete, akkor ne tartsa magában.
Általános Doktor
Úgy nézem lassan lehetne foglalni, lennénk csak innen 4-en, annyiért én úgy gondolom már érdemes lenne összejönni... 😊

Rájuk csörögnél holnap?



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 466
több mint 8 éve
puppetm4st3r Denver Broncos 63 — Bronco
nekem max 10 perc gyalog szóval én is támogatom 😀
Negritis
Nekem 40 perc de +1
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A matchupról röviden, hosszabban talán nem is tudok majd.

Carolina elkapók
A Carolina elkapói meglehetősen közepesek. A TE Olsen a passzjáték kulcsa, őt kell kiszedni, és akkor megnyerted a matchupot. A "kedvenc" WR Tedd Ginn, aki 97-szer lett célba véve, de csak 44 elkapás lett belőle 739 yardra. Devin Funchess követi a sorban hasonló catchrate-tel. Corey Brown és Jerricho Cotchery a megbízhatóbb elkapók, de semmi amire az ember felkapná a fejét. Lehet ellenük 0 coverageben védekezni, nem kell kitüntetett védő egy adott elkapóhoz. Ha ebben a párharcban kerekednek felül rajtunk, akkor esélyünk nem volt.
Olsen már nagyobb probléma, nagyon jó elkapó TE, elsősorban őt keresik a labdával. A TE védekezésünk sokat fejlődött, amióta ez nem Mays feladata, de még mindig ez a legveszélyesebb matchup. Én cover 1-et választanék ellenük és Ward segítsen be Trevathannek vagy Harris/Roby-nak Olsen ellen. Azért nem egy Gronkról van szó, viszont nyugodtabban fordíthatunk nagyobb figyelmet rá.

Denver elkapók
Ugyanez a másik oldalon, nehezebben becsülhető. DT 105 elkapást ért el, de eléggé leszálló ágbanban van a teljesítménye. Több olyan meccse is volt, ahol vagy leszedték a pályáról, vagy nem koncentrált eléggé. Az ő jó játéka nélkülözhetetlen a sikerhez. Itt a trükk ugye az, h Josh Norman a legjobb CB a idén a ligában. Jó lenne 0-n tartani a felé szálló labdák számát, mellette viszont Tillman IR-re került Benwikere nevére meg rá kellett keresnem. Finneganről sosem voltam nagy véleménnyel. És itt tudjuk esetleg a javunkra fordítani ezt a párharcot: Ugyanis vagy Sanders vagy DT egy tapasztalatlan és koránt sem elit CB mellé kerülhet, arról nem is beszélv, h Norman nem játszik slotban (Harris-szel ellentétben). Mi bármikor beküldhetjük oda DT-t, és akkor Finnegan van mellette. A csapda, hogy ha egy WR-ünk betlizik már nem nagyon tudunk szabadulni Norman közeléből, de ha Sanders és DT is úgy játszanak, ahogy tudnak, akkor ki tudunk alakítani kedvező matchupot. Hogy is mondjam ez egy kicsit túl egyszerűnek tűnik, mert a PO-ban ezt senki nem használta ki, kivéve Luke Kuechly-t, de ha egész meccsen kordában tud tartani coverage-ben egy WR-t, akkor nincs mit tenni, mint fejet hajtani a bajnok előtt...
A TE játékban viszont jóval kisebb lehetőséget látok. Engem Daniels még mindig nem vett meg, Vernontól semmit nem láttunk, Greent nem nagyon használjuk, a Thomas Davis - Luke Kuechly páros megeszi őket reggelire...

Carolina futók
Stewart a feature back, előtte Tolbert töri az utat. Eddig viszonylag kevés sikerrel futottak ellenünk a csapatok, egy option play-jel, ha van egy blokkoló a labdás előtt, meg lehet szívni... Főleg ha Olsenre is figyelni kell a passz lehetősége miatt. Persze Trevathan Olsenre, Marshall Stewartra, Ward meg olvassa a playt és reagál, de akkor meg nem marad spy Newtonra. Ezek közül én Stewarton kockáztatnám a legnagyobbat, lelgrosszabb esetben majd a mi Stewartunk begyűtji őt limitálva a károkat...

Denver futók
Hát nekünk se lesz sokkal könnyebb dolgunk. Anderson ugyan megint magára talált november-december táján, a fal feljavult elfogadhatóra, de a jobb D#-ek ellen gondban voltunk, h működő futójátékunk legyen. Egy-egy nagyobb megiramodás benne lehet, de főleg inside zone 0-2 yardos futásokra számítok, amik sok 3&outhoz vezethetnek.

Cam Newton
Legutóbb 7 futott yardon tartottuk, cserébe 7× sackeltük. Egy hasonlóval most is kiegyeznék. A baj csak az, h ez egy sokkal jobb Carolina a 2012-esnél és az új sémát eddig Alex Smith és Bridgewater vizsgáztatta csak mobil QB ellen. Nem ment rosszul, de Newton egészen más szintet képvisel. A legkézenfekvőbb megoldás a spy használata. Trevathan, Marshall és Miller elég gyorsak ehhez, csak már így is túl sok embert bíztunk a gyors LB-inkre. Persze ő a legnagyobb veszély, úgyh nem itt kell spórolni. Csak a másik baj a spy-jal, h single point of failure. Elrontja a szerelést, akkor tapsolhatunk Newtonnak. Jut egy blokkoló a spy-ra, az szopó... A biztonságosabb módszer, hogy ha több ember visszalép, és akkor nincs verve a csapat, ha átjut a LoSon. Cover 2, meg még visszalép a 2 ILB, csak ezzel feladjuk a rövid yardokat, 1v1-ben marad Olsen. Én nem vagyok túl nagy "bend but not break" fan, és a védelmünk se erről szól. Arról nem is beszélve, h hány misscommunication volt a múltban, amikor zónáztunk... A legjobb az lenne, ha be tudnánk zárni Newtont a zsebbe, ahogy tettük azt Rodgersszel. Össze kell nyomni a falat, bezárni a lyukakat, ahol kiszökhet. A secondary van elég jó, h levédekezze az elkapókat, Olsen meg egyedül nem fogja megnyerni nekik. Na ez nem lesz könnyű, de ez kell a győzelem, ez fogja eldönteni a védelmünkre, h történelmileg jó védelem lesz-e vagy csak 20 év múlva felidézzük, h milyen jó nevek alkották...
Alapvetően a 2 gap védelem talán biztonságosabb volt a mobilQB-k ellen, mint a 1 gap és a blitzelő LB-k is könnyen a QB mögé kerülhetnek mikor az már fut a 1st downért. És legutóbb amikor olyan jól ment ellene, akkor 2gap, coverage csapat vagyunk, most 1gap, blitz csapat, Newton meg MVP formában játszik. Őt meg kell fogni a győzelemhez az biztos, a mi támadó sorunk nem fog tudni drive-ról drive-ra válaszolni az általuk felrakott pontokra... Ha viszont őt megfogjuk, akkor kihúztuk a méregfogukat...

Peyton Manning
A legnehezebb téma maradt a végére. Pecc ellen volt 2 TD, de aztán a második féliőben összesen 2 drive, ahol volt 1st down. A WR-einkre szerintem ki tudunk alakítani jó matchupot, de oda is kell dobni a labdát. A futás szerintem nagyon akadozni fog, azokon a meccseken pedig támadó oldalon nagyon szoktunk szenvedni. Meg kell csinálni azokat a playeket mint a Steelers ellen a 3&12-et Fowlernek. És persze a WR-eknek se lesz sok terük droppolgatni. Ahhoz h nyerjünk, ahhoz kevesebb betli kell tőlünk, mint tőlük vagy több meglepetés teljesítmény. És főleg nagyon kell vigyázni a labdára. Félek nagyon egy Kuechly pick6-től, őt nem lehet olyan "könnyen" kikerülni a játékkal, mint Normant.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear