Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Szerintem azért sokkal jobb a helyzet mint két éve . Malik rohadt jó játékos meg minden, a gyűrűt is akarja de nekem vele szemben valahogy hasonló az érzésem, mint J.Thomassal. Elmegy valahova nagy pénzért, de vasárnap kitesz magáért ettől függetlenül . Ő nem egy Wolfe, függetlenül attól hogy sehova nem kellett a csapat elvitte UDFA-kent , megkapta a lehetőséget , de neki nem jelent annyit a franchise, hogy elengedjen esetleg pár millát. Ez van. Ez az NFL.
A Trevathan nyilatkozatot nem hallottam még. Érte is kár lenne. De szerintem nem engedjük el. Most mennyit kérhet egy ILB manapság, amit nem tudunk jövőre kifizetni (PM out, Clady restruct, Ware out)? Szerintem tudja merre hány méter. Azt meg nem gondolom, hogy nem akarjuk megtartani .
Szerintem két éve inkább a coaching volt szar. Játékosok mindig jönnek-mennek az edzők dolga a fejekben rendet tartani. A mostani edzői stáb ebben ezerszer jobb, Kubiak meg WP igazi motivátorok és "tanárok". Amúgy szerintem elég felszabadultak a játékosok, főleg CHJ, Talib, Ware meg PM lubickol. De úgy mindenki egyszerre tűnik felszabadultabbnak és koncentráltabbnak. Lehet az underdog szerep jobban megy a karakterekhez.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Nekem megint nem tetszeenk az előjelek, Malik visszadobja a szerződést, Trevathan Foxról és esetleges reunionról beszél, mintha eldőlt volna, h megy, ezek 2 éve se jöttek annyira be, h a játékosok bizonytalanok voltak a sorsukban. És akkor még PS-ből hazaza kellett zavarni valakit, nyoma sincs a Pats meccs előtti felszabadultságnak.

Antonio Smithnek meg meghalt az apja...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Közben Malik visszadobta az első ajánlatunkat, mondván kevés a matek. Az ilyeneket Elway nem szokta értékelni. Nekem a legfrissebb nyilatkozatai alapján az jön le, hogy nagyon alálöttünk annak amit szeretne.
PM_the_sheriff
Gondolom ez egy olyan ajánlat volt Elway-éktől, amit csak kb. kötelező körként nyomtak be, Malik helyében SB előtt még egy kb. jó ajánlatot se fogadtam volna el, 1 hét alatt akár milliókkal is növelheti az értékét egy jó teljesítménnyel a nagy meccsen...
StormST
Illetve a Vinny Curry-féle szerződés jócskán felnyomhatja az árakat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Közben Malik visszadobta az első ajánlatunkat, mondván kevés a matek. Az ilyeneket Elway nem szokta értékelni. Nekem a legfrissebb nyilatkozatai alapján az jön le, hogy nagyon alálöttünk annak amit szeretne.
PM_the_sheriff
Gondolom ez egy olyan ajánlat volt Elway-éktől, amit csak kb. kötelező körként nyomtak be, Malik helyében SB előtt még egy kb. jó ajánlatot se fogadtam volna el, 1 hét alatt akár milliókkal is növelheti az értékét egy jó teljesítménnyel a nagy meccsen...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Közben Malik visszadobta az első ajánlatunkat, mondván kevés a matek. Az ilyeneket Elway nem szokta értékelni. Nekem a legfrissebb nyilatkozatai alapján az jön le, hogy nagyon alálöttünk annak amit szeretne.

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.sbnation.com/lookit/2016/2/3/10904816/britton-colquitt-super-bowl-broncos-ticket-1-year-old-1800-dollars Miért nem ingyenes, neki meg főleg?
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
vasárnapra kérdés hogy vigyek-e kis hazait? 😀
van fent még pálinkám ha van igény rá vihetek fél litert, feltéve hogy a helyen nem nagyon cink 😀
Negritis
De, nagyon cink a helyen 😀 Általában 2 szekus áll a kapuban...
Múltkor ittam náluk vmi cseresznyét indulás előtt addig semmi bajon nem volt, utána ahogy kiléptem az utcára képtelen voltam egyenesen járni 😀
Nekem is van némi saját egyébként itt a közelben 😀
empty taxi
faternak bérfőzdéje van 😀 szal mikor nem vagyok lusta hozok fel magamnak birsalmát 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
vasárnapra kérdés hogy vigyek-e kis hazait? 😀
van fent még pálinkám ha van igény rá vihetek fél litert, feltéve hogy a helyen nem nagyon cink 😀
Negritis
De, nagyon cink a helyen 😀 Általában 2 szekus áll a kapuban...
Múltkor ittam náluk vmi cseresznyét indulás előtt addig semmi bajon nem volt, utána ahogy kiléptem az utcára képtelen voltam egyenesen járni 😀
Nekem is van némi saját egyébként itt a közelben 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
vasárnapra kérdés hogy vigyek-e kis hazait? 😀
van fent még pálinkám ha van igény rá vihetek fél litert, feltéve hogy a helyen nem nagyon cink 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Elcsodálkoznék rajta ha Miller így lepattanna a nagyképűről.
Foresz
Benne van a pakliban, de ha Sly is odaér és ő is lepattan, akkor azon már tényleg meglepődök, ő nem szokott ugorva odaérni és nem is 50 kiló... 😛



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
Elcsodálkoznék rajta ha Miller így lepattanna a nagyképűről.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
ea szimuláció:

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
tudom hogy nfl.com de érdekes

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/kgxhe2juocf1yo62qo8d
Coach's guide to Super Bowl 50: Priorities for Broncos, Panthers
What are the biggest keys for Mike Shula's top-scoring offense? How about when it comes to Wade Phillips' No. 1 defense? Brian Billick provides three priorities for each unit in Super Bowl 50.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
A Super Bowlok történetének 4. legemlékezetesebb jelenete:
 sports.yahoo.com/news/50-most-memorable-super-bowl-moments--no--4--john-elway-s-helicopter-spin-031223883.html

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
Számításaim szerint a meccsnézés jelenleg így áll:

Probable:
StormST
Negritis+2
puppetm4st3r
Általános Doktor+2
ilPazzo+1
+ vendég szurkolóként Borbinho (+2)


Questionable:

Black_Adder
empty taxi
Zalán

12 hely van am foglalva, de nem hiszem h komoly logisztika kéne pár széket pluszban beszerezni.

Ha pedig a kövi napokban megjön más szurkolótársnak is a kedve és túllépjük a limitet, akkor max odatelefonálok, ezen nem fog múlni. Minél többen leszünk annál nagyobb élmény lesz 😊 | szal a jelenleg Questionable fórumtársak is egyenesítsék ki azt a kérdőjelet és szurkoljanak velünk 😊 |

Mondanám hogy gyertek hozzám meccset nézni - lévén hogy van egy saját üzletem - de ahhoz valszeg mindenkinek utazni kellene,és az sem olcsó....pedig a csapolt sört simán állnám! 😊
Foresz
Ezt úgy értsük, hogy egy nyertes Super Bowl után egy pénteki nap nálad ünneplünk? 😀
Általános Doktor
Pontosan úgy!!! 😀
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
The score is 27 - 33 panthers, In the last seconds broncos @ goaline, Peyton Manning does a QB sneak to win the SUPERBOWL. (34 - 33) Manning *hits dab* rides off in sunset.

:'DDDD facebook komment, bocsi az offért de nagyon sírok

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 sports.yahoo.com/blogs/nfl-shutdown-corner/2000-ravens--2002-bucs-----2015-broncos--defense-has-won-before-184252749.html Ha csak ezt nézzük akkor a Broncosnak kell nyerni!
több mint 8 éve
ilPazzo Denver Broncos 15
Számításaim szerint a meccsnézés jelenleg így áll:

Probable:
StormST
Negritis+2
puppetm4st3r
Általános Doktor+2
+ vendég szurkolóként Borbinho (+2)

Questionable:

Black_Adder
empty taxi
Zalán

12 hely van am foglalva, de nem hiszem h komoly logisztika kéne pár széket pluszban beszerezni.

Ha pedig a kövi napokban megjön más szurkolótársnak is a kedve és túllépjük a limitet, akkor max odatelefonálok, ezen nem fog múlni. Minél többen leszünk annál nagyobb élmény lesz 😊 | szal a jelenleg Questionable fórumtársak is egyenesítsék ki azt a kérdőjelet és szurkoljanak velünk 😊 |

Mondanám hogy gyertek hozzám meccset nézni - lévén hogy van egy saját üzletem - de ahhoz valszeg mindenkinek utazni kellene,és az sem olcsó....pedig a csapolt sört simán állnám! 😊
Foresz
Ezt úgy értsük, hogy egy nyertes Super Bowl után egy pénteki nap nálad ünneplünk? 😀
Általános Doktor
Sziasztok!
Bár a szezont IRn töltöttem de a közös meccsnézést ki nem hagynám! 😊 Az én statusom is probable az eseményre. 1 Patses ismerősömet még hozom magammal ha minden igaz.
This one's for PAT!

Szerkesztette: ilPazzo

Why do we fall?
So we can learn to pick ourselves up.

több mint 8 éve
Általános Doktor Denver Broncos 1 977 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Mi 11-fél 12 között érkezünk, az asztal bowl.hu denver fórum néven van foglalva, ott tali!

Számításaim szerint a meccsnézés jelenleg így áll:

Probable:
StormST
Negritis+2
puppetm4st3r
Általános Doktor+1
ilPazzo+1
+ vendég szurkolóként Borbinho (+2)
empty taxi


Questionable:

Black_Adder
Zalán

12 hely van am foglalva, de nem hiszem h komoly logisztika kéne pár széket pluszban beszerezni.

Ha pedig a kövi napokban megjön más szurkolótársnak is a kedve és túllépjük a limitet, akkor max odatelefonálok, ezen nem fog múlni. Minél többen leszünk annál nagyobb élmény lesz 😊 | szal a jelenleg Questionable fórumtársak is egyenesítsék ki azt a kérdőjelet és szurkoljanak velünk 😊 |

Mondanám hogy gyertek hozzám meccset nézni - lévén hogy van egy saját üzletem - de ahhoz valszeg mindenkinek utazni kellene,és az sem olcsó....pedig a csapolt sört simán állnám! 😊
Foresz
Ezt úgy értsük, hogy egy nyertes Super Bowl után egy pénteki nap nálad ünneplünk? 😀

Szerkesztette: Általános Doktor

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Naná, hogy mehet!!! 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 678 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Annyi lesz a questinable, hogy lassan kell egy injury report-ot kitenni valahová, hogy lehessen nézni hogy alakulnak a dolgok 😀
StormST
A questionable az amerikai fociban azt jelenti, hogy biztosan pályára lép... Ha a haverokkal szervezel áprilisra egy szlovén raftingtúrát, egy kivételével mindenki kitolat a történetből két nappal az indulás előtt. 😊 Egyébként pedig ócska netem van az Andrássy úttól 2 percre. És választási lehetőségem sincs, mert nem húzták be a kornak megfelelő kábelt a házba, mindenki ugyanazon a szaron jön be. És hiába a 4,20 belmagasság, minden éjszaka végigüvölti a felső szomszédban a csecsemő a vasárnapi gamedayt. 😊 Vagy csak le akar jönni... 😊
Zalán
De legalább szép helyen laksz, az is valami... 😛

Azért olyat már láttunk, hogy a questionable végül nem lépett pályára, talán mostani résztvevőkre inkább az ellenkezője lesz igaz és minél többen leszünk 😊
StormST
Hát igen, az ELTE Pszichológiai Intézetével közvetlen szemben. Gondolhatod mennyire rendben vagyok fejben. 😊 De tényleg szeretem a lerobbant pesti bérpalotákat. Na most nálam az a helyzet, hogy otthon ugyan "én vagyok a főnök és a helyettesem is én vagyok", a jelenlétem attól függ – miközben megvárom az első labdafeladásunkat 😊 –, hogy a csajom fenn bír-e maradni vagy sem. Mivel hülyére dolgozom magam és legritkábban töltünk időt együtt, de legutóbb megnézte velem az AFC-döntőt és a végére úgy izgult, mint ha az élete függne rajta. Ha marad és amíg bírja, addig az ő társaságát választom.
De.
Hogy aktívan építsem én is a közösséget. Belefutottatok már ebbe a projektbe?
 www.facebook.com/media/set/?set=a.210678595635731.48190.114928111877447&type=3
 kolehel.com/elm.gif
A srác egy 50 darabos stadion-kollekciót készít a nagyvilágból. Legendás foci és amerikai foci arénák. Ebben szerepelni fog majd az Ivesco Field at Mile High háttérben a Sziklás-hegység csúcsaival – ez tuti infó. A sráccal vannak közös munkáink. Nahh, ha nyerünk, veszek három aláírt példányt, és a 3. SB győzelem tiszteletére három Mile High-óriásposztert kisorsolok köztetek, ha örültök és benne vagytok a játékban. Egyetlen feltétel, itt a nicknév mellett lófejlogó kell. 😊 Mehet?

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
Én is szívesen mennék meccset nézni,de sajna hétvégén estig kell melóznom,ráadásul utána még utaznom is kellene.A nagyobb baj viszont az volna,hogy hajnalba kéne visszaindulni haza,dolgozni 0 alvással,és bizony már nem nagyon bírom az éjszakázást....
Mondanám hogy gyertek hozzám meccset nézni - lévén hogy van egy saját üzletem - de ahhoz valszeg mindenkinek utazni kellene,és az sem olcsó....pedig a csapolt sört simán állnám! 😊
több mint 8 éve
Lecsó Denver Broncos 2 977
Egyébként pedig ócska netem van az Andrássy úttól 2 percre. És választási lehetőségem sincs, mert nem húzták be a kornak megfelelő kábelt a házba, mindenki ugyanazon a szaron jön be.
Zalán
Én a XII-ben az Orbán-hegyen (!) szoptam 4 évig a T-vel, 5/1 ADSL + a családi csomag tányéros TV 13000-ért.
Nem volt más, ennyi. Sok volt a nyugger, nem bővítettek.
Most Gyömrőn 80/50 + DIGI TV 5 ezerért.
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 843 — SB 50 Champion @ Grund
Annyi lesz a questinable, hogy lassan kell egy injury report-ot kitenni valahová, hogy lehessen nézni hogy alakulnak a dolgok 😀
StormST
A questionable az amerikai fociban azt jelenti, hogy biztosan pályára lép... Ha a haverokkal szervezel áprilisra egy szlovén raftingtúrát, egy kivételével mindenki kitolat a történetből két nappal az indulás előtt. 😊 Egyébként pedig ócska netem van az Andrássy úttól 2 percre. És választási lehetőségem sincs, mert nem húzták be a kornak megfelelő kábelt a házba, mindenki ugyanazon a szaron jön be. És hiába a 4,20 belmagasság, minden éjszaka végigüvölti a felső szomszédban a csecsemő a vasárnapi gamedayt. 😊 Vagy csak le akar jönni... 😊
Zalán
De legalább szép helyen laksz, az is valami... 😛

Azért olyat már láttunk, hogy a questionable végül nem lépett pályára, talán mostani résztvevőkre inkább az ellenkezője lesz igaz és minél többen leszünk 😊

Szerkesztette: StormST



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 243 — The Mathematician
szintén nagybelmagasságú bérházban lakok nálunk a téma az hogy a szomszédban lakó gyerekek vasárnap reggel7kor állatkertbe és hasonlókba akarnak menni állandóan és emiatt üvöltöznek 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!