Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én azért kíváncsi lennék, hogy milyen párhuzamot látsz a kettő szezon között, én élőben nem láttam, csak amennyit még be lehet szerezni azokról a szezonokról és kb. semmilyen párhuzamot nem látok azon kívül, hogy mindkét csapatnak egy future HoF-er, de már korosodó QB-ja volt...
StormST
Nem is tudom... Nem párhuzam ez, hanem deja-vu, ami kicsit azért más. És inkább érzések, emlékek, mint statok. Hogyan írnád le 15 év múlva az érzést, amit átéltünk idén meccsről meccsre? Most még könnyű, de 15 év múlva?

Alapvetően arról az idényről bizoonyos dolgokban hasonlók maradtak meg bennem. Hangsúlyozom, nem statokat hasonlítok, hanem emlékeket. Jól indult, aztán idény közepén bukdácsolás, verseny a Chiefs-el - akkor hajszállal ők jöttek ki előbb, mi mentük WC-ba, de a verseny hasonló volt -, aztán playoff, ahol a Steelersen át vezetett az út, végül a SB ahol a Favre vezette Packers volt a heavy favorit. És igen, Elway, aki abban a pillanatban még 3-szoros SB vesztes volt, aki egész karrierje alatt cipelte addig a csapatot, de a győzelem kapujában elesett. Viszont azon a meccsen végre, underdogként összejött. Még az is hasonló, hogy - bár az idényben Elway jó volt, de - azon a döntőn megint nem ment neki. Ő is ilyen PM féle formát hozott, persze a maga stílusában. Miközben Favre meg szórt vagy 3TD-t meg vagy 300 yardot. Szóval Favre volt a "kamnewton". (Favrenek már volt gyűrűje, ebben az értelemben nem, de kettejük között volt vagy 10 év, és Favre volt a fiatal prodigy.) Aztán jött a helicopter, egy miracle play, a győzelem, és minden egy csapásra megváltozott. Mintha a sors akkor a mostanihoz hasonlóan a Broncosra mosolygott volna, személyében Elway is oda került ahova már rég megérdemelte, és a Broncos is kikeveredett a looser franchise bélyegből. Idén is ilyen hullámvasút volt, meg underdog szerep, meg a looserség szele is még ott volt a két évvel ezelőtti miatt, meg az öreg QB, és a nem is tudom hogyan, de megnyertük meccsek, tele küszködéssel, és "ilyen nincs is" féle miracle playekkel.

(Szerk: most veszem észre, hogy többes szám első személyben beszélek már a múltról is 😊 Akkor én még nem voltam Broncos fan, csak NFL fan - éppen akkoriban történetesen Favre volt a kedvencem. 😊 De ahogy mi is valamelyest átéljük a többi csapat idényeit is, a győztesekét, vesztesekét különösen, így sok minden megmarad. A Broncos története így maradt meg bennem.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 893 — we almost always almost win

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Bocsi urak a félidei angolos távozásért, de vmi kegyetlenül elkezdte marni a gyomrom, épp szenvedek, de rendesen :S
empty taxi
remélem jobban vagy azért
Negritis
Köszi, tudtam már enni egy keveset, szal javult a helyzet.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
mukijoe Indianapolis Colts Stanford Cardinal 1 041
Denver-ben a meccs után pára annyira túlzásba vitték az örömködést, hogy könnygázzal oszlatták fel a tömeget végül a rendőrök, mert lezártak több utcát is, amikor meg szóltak nekik, akkor megdobálták a rendőröket. Ott se voltak szomjasak a végén szerintem... 😀
StormST
"éves ittas pajtatánc", ahogy South Parkban illik.
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Manning effektive egyebkent mondta mar hogy visszavonul,vagy ezt mindenki csak ugy gondolja ,hogy most kene?
kolok1972
Vissza fog. Semmi értelme nem lenne folytatnia. Elway már lényegében kimondta, hogy a Denver jövőre Brockkal folytatja, úgyhogy itt max csak csereként jöhetne szóba, ahhoz meg a 20 milla is sok, és nem is hiszem, hogy Hasselbeck módra beállna valaki mögé mentorálni. Azért annyire nem hiszem hogy ne tudna élni meccsszag nélkül. Máshová meg hova mehetne?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
haver felvetette közvetítés közbe amúgy hogy a 32 kezdő irányítóból hány nyerte volna meg a meccset
én 15t mondtam, de amúgy kb 1 olyat tudok az nfl történetébe aki ilyen D# mellett is simán kikap
nem más mint Sexy Rexy
Negritis
Örülj neki, hogy olyan fiatal vagy, hogy nem látod mondjuk harminc éve az NFL-t. Ha annyi ideje néznéd, biztosan tudnál mondani ennél őrültebb dolgokat is 😊 Szegény öreg abban a videóban valószínűleg sokkal többet megélt már 😊 (Bár az inkább már szomorú, mint muris. Jó, hogy nem a Panthers topicba került.)

(Amúgy az idei menet nekem erősen deja-vu-s az 1997-es idénnyel. Nem fosom a szót, hogy miért, aki élőben látta azt az évet, szerintem hasonlóan érez. 😊 )
peterk2005
Én azért kíváncsi lennék, hogy milyen párhuzamot látsz a kettő szezon között, én élőben nem láttam, csak amennyit még be lehet szerezni azokról a szezonokról és kb. semmilyen párhuzamot nem látok azon kívül, hogy mindkét csapatnak egy future HoF-er, de már korosodó QB-ja volt...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
haver felvetette közvetítés közbe amúgy hogy a 32 kezdő irányítóból hány nyerte volna meg a meccset
én 15t mondtam, de amúgy kb 1 olyat tudok az nfl történetébe aki ilyen D# mellett is simán kikap
nem más mint Sexy Rexy
Negritis
Örülj neki, hogy olyan fiatal vagy, hogy nem látod mondjuk harminc éve az NFL-t. Ha annyi ideje néznéd, biztosan tudnál mondani ennél őrültebb dolgokat is 😊 Szegény öreg abban a videóban valószínűleg sokkal többet megélt már 😊 (Bár az inkább már szomorú, mint muris. Jó, hogy nem a Panthers topicba került.)

(Amúgy az idei menet nekem erősen deja-vu-s az 1997-es idénnyel. Nem fosom a szót, hogy miért, aki élőben látta azt az évet, szerintem hasonlóan érez. 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Manning effektive egyebkent mondta mar hogy visszavonul,vagy ezt mindenki csak ugy gondolja ,hogy most kene?
kolok1972
Nem mondta, tegnap is csak annyit mondott, hogy gondolkodni fog rajta, leginkább csak tipp mindenkitől, illetve ha realistán megnézi a saját játékát, akkor neki is be kéne látnia szerintem is, hogy most lenne a tökéletes pillanat visszavonulni...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Manning effektive egyebkent mondta mar hogy visszavonul,vagy ezt mindenki csak ugy gondolja ,hogy most kene?
kolok1972
Még nem. De szerintem ez olyan egyértelmű mint Von Miller MVP címe.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 8 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Manning effektive egyebkent mondta mar hogy visszavonul,vagy ezt mindenki csak ugy gondolja ,hogy most kene?

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Adam Schefter ‏@AdamSchefter 8 ó8 órával ezelőtt

In Broncos' locker room, CJ Anderson said he wants to finish his career in Denver so he "never has to block Von Miller."

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Colquitt statja, ha már emlegettünk a Grund-on is meccs közben:

8 punt 45,9 yard/punt, 45,6 net yard/punt (!!), 54 long, 2 IN20, 3 return 2 yard

Azt hiszem kijelenthetjük, hogy felnőtt a feladathoz ő is... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Gratulálok a győzelemhez. Von Miller 1 állat, Demarcus Ware pedig megérdemelte már!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
 www.nfl.com/videos/nfl-super-bowl/0ap3000000634403/This-one-s-for-Pat

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Vic Lombardi-nak van fent pár rövidebb videója a meccs utána örömről, van pár egész jó, Studesville, Shannon Sharpe, Rod Smith, Colquitt is a mikrofonja elé állt, meg még páran mások is, szerintem érdemes megnézni... 😊
StormST
linkeled? 😀
Negritis









THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Vic Lombardi-nak van fent pár rövidebb videója a meccs utána örömről, van pár egész jó, Studesville, Shannon Sharpe, Rod Smith, Colquitt is a mikrofonja elé állt, meg még páran mások is, szerintem érdemes megnézni... 😊
StormST
linkeled? 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Vic Lombardi-nak van fent pár rövidebb videója a meccs utána örömről, van pár egész jó, Studesville, Shannon Sharpe, Rod Smith, Colquitt is a mikrofonja elé állt, meg még páran mások is, szerintem érdemes megnézni... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
StormST Denver Broncos 10 857 — SB 50 Champion @ Grund
Denver-ben a meccs után pára annyira túlzásba vitték az örömködést, hogy könnygázzal oszlatták fel a tömeget végül a rendőrök, mert lezártak több utcát is, amikor meg szóltak nekik, akkor megdobálták a rendőröket. Ott se voltak szomjasak a végén szerintem... 😀



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 8 éve
Harlequin San Francisco 49ers 325
Gratula a Broncosnak a győzelemhez! Szép volt Seriff!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
omg, nincs szívem a másik csapathoz linkelni


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
https://vine.co/assets/images/meta/vine_screencap-0b4ef888c2882624abcca774862cde77.png
Vine
The entertainment network where videos and personalities get really big, really fast. Download Vine to watch videos, remixes and trends before they blow up.

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Elway az első, aki játékosként és GMként is nyer SB-t
Kubes az első aki edzőként azzal a csapattal nyer SB-t, ahol játszott. szerk.: ja is mindezt az első évében új csapatánál

A meccs meg Nekem nagyon tetszett. A végjátékig szoros kiélezett összecsapás, két kiváló védelemmel, sok sackkel, FF-szal, egy-egy INTtel. Én szeretem az ilyen meccseket. #kickingandscreaming
Black_Adder
Manning meg az első kezdő irányító aki két csapattal is SB-t nyert.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 8 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Gratulálok srácok! Nagyszerű lezárása Manning karrierjének! Hihetetlen a védelmetek!!

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
Azért az kemény, hogy eddig 3 SB-t nyertünk és mindhármat olyan QB-val, akit a Colts draft-olt... 😀
StormST
Luck prerpares? 😀
Negritis
faszt, Chandler Harnish, ő úgyis szabadügynök most
Löfli
haver felvetette közvetítés közbe amúgy hogy a 32 kezdő irányítóból hány nyerte volna meg a meccset
én 15t mondtam, de amúgy kb 1 olyat tudok az nfl történetébe aki ilyen D# mellett is simán kikap
nem más mint Sexy Rexy

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!