Denver Broncos

49 feliratkozó

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Taking the call from the President


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
 www.worldstarhiphop.com/videos/video.php?v=wshh60Toe3fpeJ4y63yE
több mint 8 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Na még egy.
 media.cagle.com/95/2016/02/08/175168_600.jpg

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 8 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Már annyiszor meg akartam kérdezni, hogy ezek a karikatúrák honnan vannak? Ha lesz egy kis időm, csinálnék magamnak egy kis karikatúra-albumot az idei évből, és visszamenőleg kivadászni lusta vagyok 😀
peterk2005
Ez engem is érdekelne.
Hamár karikatúra:  www.facebook.com/SportsFunnyPage/photos/pb.182132151941901.-2207520000.1455059897./579969775491468/?type=3&theater

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nem tudom, hogy ez mennyire kamu vagy PR, de ez azért elég szép volt Wilsontól:
 www.theplayerstribune.com/russell-wilson-peyton-manning-superbowl/
flzoli
Wilson okos-intelligens fiú. És Osweiler után állt a tornasorban. !!

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Nem tudom, hogy ez mennyire kamu vagy PR, de ez azért elég szép volt Wilsontól:
 www.theplayerstribune.com/russell-wilson-peyton-manning-superbowl/

több mint 8 éve
xrace77 Denver Broncos 4 469
A győzelmi felvonulás Denverben magyar idő szerint 20:00-kor kezdődik.
Élő stream lesz. Aki szeretne sok, boldog, ünneplő embert látni itt megteheti. 😊

 www.denverbroncos.com/multimedia/videos/Broncos-World-Championship-parade-live/637b60c8-6af3-4bd4-a5c3-9b33eb9df120

 kdvr.com/on-air/live-streaming/

 www.denverpost.com/news/ci_29495316/watch-live-denver-broncos-parade-and-rally

Szerkesztette: xrace77
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
 fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/12657370_10207524758491485_7438781074775940670_o.jpg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
gedam 5 702
ronin williams broncos cheerleaderként 😀


Szerkesztette: gedam
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Köszönöm. Esküszöm próbáltam, de képtelen voltam kibetűzni 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
igen az az 😀 mondjuk én mostanába faceről linkelem őket 😀

amúgy én valamelyiket lehet rárakatom egy pólóra vagy poszterre 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
sirarcheer Denver Broncos Boise State Broncos 249 — Anti Voodoo Master
Már annyiszor meg akartam kérdezni, hogy ezek a karikatúrák honnan vannak? Ha lesz egy kis időm, csinálnék magamnak egy kis karikatúra-albumot az idei évből, és visszamenőleg kivadászni lusta vagyok 😀
peterk2005
Kép jobb felső sarok. 😊
 www.drewlitton.com/
Szerintem.

I wanna' that ring again!

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Már annyiszor meg akartam kérdezni, hogy ezek a karikatúrák honnan vannak? Ha lesz egy kis időm, csinálnék magamnak egy kis karikatúra-albumot az idei évből, és visszamenőleg kivadászni lusta vagyok 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 421 — The Mathematician
ez aljas, de tetszik 😀

 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/t31.0-8/12697431_1031777150213836_6478829094204312366_o.jpg

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
Foresz Denver Broncos 471 — Broncos
akkor hétvégén kihez megyünk inni? 😀
én 20.án tudok hozni fel még pálinkát hogy legyen elég 😀
Negritis
Én tartom a szavam,ha meg tudunk állapodni egy időpontban amikor nagyjából mindenkinek jó,akkor nálam lesz erre a célra egy-két hordó sör....
Szerintem kivitelezhető,vagyunk vagy 8-an,10-en max,és hozzánk naponta 3x egyenes járat jön Pestről.
Foresz
én benne vagyok egy extra ünneplésben 😀
mondjuk a sört azért kifizetjük sztem csak legyen hely bulizni 😀 (pálinkát ha tudok viszek +ba 😀)
Negritis
A sör nekem nem tétel.Amúgy is ha jöttök,inkább buszjegyre vagy benzinpénzre koncentráljatok.(már ha valaki kocsival jön)
Amúgy meg egy éjszakára akár szállást is tudok szerezni,szóval mondom hogy minden megvan arra,hogy rendesen megünnepeljük azt a bajnoki címet.... 😊
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Na, hála istennek, hogy így alakult. Nagyon nehezen viseltem volna egy Panthers győzelmet, nálam ugyanott állnak a szimpátia skálán, mint a Falcons. Remélem többé az SB közelébe sem jutnak. Viszont miután ilyen jól kigyűlölködtem magam, az is fontos, hogy Manning így búcsúzott. Ha valaki, akkor ő megérdemli. Megmozdulni alig bírt már szegény a második félidőben, jót fog tenni a hektoliter sör. 😊
hajdu
Remélem a Bucs-t azért nem utálod😊 Nekem Bucs szurkolóként még Brees mezem is van😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
PM_the_sheriff Denver Broncos 1 153
Bazzz, el sem hiszem, hogy WP 70 lesz. Akkora arc.

 www.milehighreport.com/2016/2/8/10944480/video-wade-phillips-dabs-during-super-bowl-after-party

You hear about how many fourth quarter comebacks that a guy has and I think it means a guy screwed up in the first three quarters. - Peyton Manning
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Papíron megvolt az a fal, csak hát egy GM tudománya ott már megáll, ha egy Ryan Clady a senior szerződése 3 évéből fél évet tud lejátszani, meg az idény közepén kiesik a jobb tacklebe szánt fiatal, aki kényszerből lett left tackle, stb. Szóval gondolt ő az ofal rendben tartására is, csak nem jött minden össze. De kinek jön minden össze? Még a győztesek is köszködnek valamivel, nem létezik, hogy februárig elvidd azt amit májusban papírra vetsz...
peterk2005
Látszódott azért, hogy folyamatosan keresték a megoldást a falban lévő káosz megoldására. Így került ide Mathis is például, és kis hijján Joe Thomas is.
Ilyen kalibert azért nem lehet draftolni a 32. helyről, és a FA piacra sem engedik ki szinte sosem. Ha a Browns még mindig öngyilkos üzemmódban van, lehet fel kéne melegíteni ezt a vonalat....
flzoli
ne viccelj, Gabe Jackson anno 3. körös volt és beférne simán hozzátok is. Amilyen jó staff van nálatok simán fogtok tudni draftolni 2-3. körben kezdő falembert.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Papíron megvolt az a fal, csak hát egy GM tudománya ott már megáll, ha egy Ryan Clady a senior szerződése 3 évéből fél évet tud lejátszani, meg az idény közepén kiesik a jobb tacklebe szánt fiatal, aki kényszerből lett left tackle, stb. Szóval gondolt ő az ofal rendben tartására is, csak nem jött minden össze. De kinek jön minden össze? Még a győztesek is köszködnek valamivel, nem létezik, hogy februárig elvidd azt amit májusban papírra vetsz...
peterk2005
Látszódott azért, hogy folyamatosan keresték a megoldást a falban lévő káosz megoldására. Így került ide Mathis is például, és kis hijján Joe Thomas is.
Ilyen kalibert azért nem lehet draftolni a 32. helyről, és a FA piacra sem engedik ki szinte sosem. Ha a Browns még mindig öngyilkos üzemmódban van, lehet fel kéne melegíteni ezt a vonalat....

több mint 8 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 863 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Elway a SB után adott egy hosszabb nyilatkozatot az NFL Networknek, és abban konkrétan elmondta, hogy a játékos karrierjének tapasztalatai motiválták a GM munkája elején is. Ezért, miután megegyezett PM-el, végig az volt a filozófiája, hogy a védelmet kell megerősíteni. Ezért igazoltak/draftoltak főleg oda, oda költve a nagy pénzt, ott tömve a hiányzó lukakat, ill. a távozók helyére minőségi upgrade-eket hozva, míg offense oldalon alapvetően a meglevőkkel próbáltak eredményre jutni, és a kiesőket folyamatosan pótolni (Stockley => Welker, Decker => Sanders, Tamme => JT => Owen Daniels, McGahee => Moreno => C.J, oline változások, stb.) Az, hogy offense oldalon is volt ami upgrade lett, abban már a szerencse keze is benne volt.
peterk2005
Egyetértek, nem fél változtatni ha úgy érzi itt az ideje. Egy konzervatívabb GM-el biztos vagyok, hogy még mindig Fox-al vergődnénk az SB előszobájában.
JT-nek sem adta meg a horror pénzt (bár teszem hozzá az idei, kábé nem létező red zone hatékonyság mellé nagyon elfért volna...). Az öröm után biztos, hogy idén is fog még pár meglepőt, és egyben fájdalmasat húzni..

Kicsit kezdünk elpeccesedni, hogy egy SB után is magyarázkodunk és húzzuk a szánkat 😊

több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Papíron megvolt az a fal, csak hát egy GM tudománya ott már megáll, ha egy Ryan Clady a senior szerződése 3 évéből fél évet tud lejátszani, meg az idény közepén kiesik a jobb tacklebe szánt fiatal, aki kényszerből lett left tackle, stb. Szóval gondolt ő az ofal rendben tartására is, csak nem jött minden össze. De kinek jön minden össze? Még a győztesek is köszködnek valamivel, nem létezik, hogy februárig elvidd azt amit májusban papírra vetsz...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Elway a SB után adott egy hosszabb nyilatkozatot az NFL Networknek, és abban konkrétan elmondta, hogy a játékos karrierjének tapasztalatai motiválták a GM munkája elején is. Ezért, miután megegyezett PM-el, végig az volt a filozófiája, hogy a védelmet kell megerősíteni. Ezért igazoltak/draftoltak főleg oda, oda költve a nagy pénzt, ott tömve a hiányzó lukakat, ill. a távozók helyére minőségi upgrade-eket hozva, míg offense oldalon alapvetően a meglevőkkel próbáltak eredményre jutni, és a kiesőket folyamatosan pótolni (Stockley => Welker, Decker => Sanders, Tamme => JT => Owen Daniels, McGahee => Moreno => C.J, oline változások, stb.) Az, hogy offense oldalon is volt ami upgrade lett, abban már a szerencse keze is benne volt.
peterk2005
Ma minden szép és jó. De azért nem ártott volna az Öreg elé húzni egy tisztességes falat az utolsó éveire. Ami nem fejlődik, az enyészik. Nyertünk, de nem mostanában fognak osztani 200 yard alatti O-knak gyűrűt.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Elway a SB után adott egy hosszabb nyilatkozatot az NFL Networknek, és abban konkrétan elmondta, hogy a játékos karrierjének tapasztalatai motiválták a GM munkája elején is. Ezért, miután megegyezett PM-el, végig az volt a filozófiája, hogy a védelmet kell megerősíteni. Ezért igazoltak/draftoltak főleg oda, oda költve a nagy pénzt, ott tömve a hiányzó lukakat, míg offense oldalon alapvetően a meglevőkkel próbáltak eredményre jutni, és aztán a kiesőket pótolni (Stockley => Welker, Decker => Sanders, Tamme => JT => Owen Daniels, McGahee => Moreno => C.J, oline változások, stb.)
peterk2005
profi.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Elway a SB után adott egy hosszabb nyilatkozatot az NFL Networknek, és abban konkrétan elmondta, hogy a játékos karrierjének tapasztalatai motiválták a GM munkája elején is. Ezért, miután megegyezett PM-el, végig az volt a filozófiája, hogy a védelmet kell megerősíteni. Ezért igazoltak/draftoltak főleg oda, oda költve a nagy pénzt, ott tömve a hiányzó lukakat, ill. a távozók helyére minőségi upgrade-eket hozva, míg offense oldalon alapvetően a meglevőkkel próbáltak eredményre jutni, és a kiesőket folyamatosan pótolni (Stockley => Welker, Decker => Sanders, Tamme => JT => Owen Daniels, McGahee => Moreno => C.J, oline változások, stb.) Az, hogy offense oldalon is volt ami upgrade lett, abban már a szerencse keze is benne volt.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Zalán Denver Broncos 3 681 — I'am a Broncos Fan and I believe in Mile High Magic...
Nem tudom ki hogy van vele, bennem ülepszik, mélyül az érzés, mostantól mi vagyunk a címvédök, kiálltunk az AFC-ért. Még szokjuk. A felajánlásom tehát él, amint elkészül, a következő idénynyitóig kisorsolok köztetek 3 db eredeti Mile High stadiont ábrázoló művésznyomatot Kovács Lehel illusztrátor barátom munkáját.

!!!!!!!! ...and bleeding Orange and Blue !!!!!!!!
“He’s a f***ing rock star.”