Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
4.kör elején Weaver vagy Anaeből az egyiknek örülnék,utána az 5.korben egy wr mondjuk Kj.Hill? Vagy Golden ha bent marad?
Johnnyblaze
Gandy-Golden az idei Kenny Golladay. 😊
Akiket én még szeretnék AGG mellett az Tyler Johnson, John Hightower vagy a 7.körben a speedster Omar Bayless.

DT: Fotu, Strowbridge, Benito Jones

TE: Harrison Bryant

ED: Weaver, Anae

LB: Davis-Geither

De van még benn pár jó OT is.
Én QB és punter pickre is számítok.
Bazzani
Mindkét WRt adom. Nagyon jó pickek lesznek bárkinek 😉


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
4.kör elején Weaver vagy Anaeből az egyiknek örülnék,utána az 5.korben egy wr mondjuk Kj.Hill? Vagy Golden ha bent marad?
Johnnyblaze
Gandy-Golden az idei Kenny Golladay. 😊
Akiket én még szeretnék AGG mellett az Tyler Johnson, John Hightower vagy a 7.körben a speedster Omar Bayless.

DT: Fotu, Strowbridge, Benito Jones

TE: Harrison Bryant

ED: Weaver, Anae

LB: Davis-Geither

De van még benn pár jó OT is.
Én QB és punter pickre is számítok.

több mint 4 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
4.kör elején Weaver vagy Anaeből az egyiknek örülnék,utána az 5.korben egy wr mondjuk Kj.Hill? Vagy Golden ha bent marad?

Szerkesztette: Johnnyblaze

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Meg ugye van egy dolog amiről nem beszéltünk. Van még 30+ milla a cap alatt. Ott egy esetleges Golladay szerződés után is marad még pénz azokra a need-ekre amiket drafton nem tudunk betömni.
Leginkább itt a DT posztra gondolok, mert oda nagyon kellene olyan ember aki tud nyomást gyakorolni az irányítóra.
Bazzani
Marcel Dareus még mindig FA FYI. Ő erre a szerepre ideális lenne.
iktriad
Kb rá gondoltam amikor írtam a dolgot. De lesznek még úgyis kivágások is.
Meg van még 4 kör draft is.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meg ugye van egy dolog amiről nem beszéltünk. Van még 30+ milla a cap alatt. Ott egy esetleges Golladay szerződés után is marad még pénz azokra a need-ekre amiket drafton nem tudunk betömni.
Leginkább itt a DT posztra gondolok, mert oda nagyon kellene olyan ember aki tud nyomást gyakorolni az irányítóra.
Bazzani
Marcel Dareus még mindig FA FYI. Ő erre a szerepre ideális lenne.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Meg ugye van egy dolog amiről nem beszéltünk. Van még 30+ milla a cap alatt. Ott egy esetleges Golladay szerződés után is marad még pénz azokra a need-ekre amiket drafton nem tudunk betömni.
Leginkább itt a DT posztra gondolok, mert oda nagyon kellene olyan ember aki tud nyomást gyakorolni az irányítóra.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megdöbbentő, de nekem bejött ez a draft. Szerintem jókat húztunk; az RB picket nem annyira értem, ennél nagyobb need volt a DT, de whatever.
MacPhisto
Én is furcsálltam, de Kerryon sérülékenysége okot ad a dologra.
Swift pedig igazi franchise back lehet. Jól blokkol, jó elkapó, futónak meg zseniális. Ilyen RB nem mostanában volt a Lionsban.
Emellett hoztunk egy kezdő potenciállal bíró guardot, meg egy jó passrushert aki csak sérülés miatt nem lett első körös.

Ez eddig Quinn legjobb draftja.
Ami nagyon kellene még az egy WR mert nagyon rövid a pad, egy olyan DT aki legalább futás ellen elit, esetleg egy jó cover LB.
Nem akarom elkiabálni de innentől ezt már nem nagyon lehet elrontani.

több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
Megdöbbentő, de nekem bejött ez a draft. Szerintem jókat húztunk; az RB picket nem annyira értem, ennél nagyobb need volt a DT, de whatever.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A lényeg, hogy Romeo megkapta Juliant. 😊 😊 😊
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/SportsCenter/status/1253484601487634432

Egy szomorú történet.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szia,

2/3 EDGE A.J. Epenesa

3/3 WR Michael Pittman Jr.

3/21 G Ide nem írok nevet, a legjobb elérhető

4/3 DT Leki Fotu

Futót pedig ráér az 5. vagy 6. körben húzni valakit.

Nálad is ez lenne a sorrend vagy inkább a támadófalat erősítenéd a második körben?
Kraat
Szépen néz ki.
Jó is lenne, de Pittman szerintem nem éli meg a harmadik kört. Kimegy a második közepén.

De amúgy hasonló az ízlésünk játékos ügyben. 😊
Bazzani
Tartok tőle én is hogy ő már sajnos nem lesz bent a harmadik kör elejére. Quinn remélem okosan fog húzni és nem egy Tavai féle reach lesz a dologból.
Kraat
Én nagyon remélem, hogy futó csak a negyedik körben jön leghamarabb.
Egy Epenesa, Madubuike, legjobb WR triót szeretnék.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szia,

2/3 EDGE A.J. Epenesa

3/3 WR Michael Pittman Jr.

3/21 G Ide nem írok nevet, a legjobb elérhető

4/3 DT Leki Fotu

Futót pedig ráér az 5. vagy 6. körben húzni valakit.

Nálad is ez lenne a sorrend vagy inkább a támadófalat erősítenéd a második körben?
Kraat
Szépen néz ki.
Jó is lenne, de Pittman szerintem nem éli meg a harmadik kört. Kimegy a második közepén.

De amúgy hasonló az ízlésünk játékos ügyben. 😊

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1/3 Jeff Okudah
Bob Quinn elmondta, hogy egyetlen trade ajánlat sem érkezett a pickre.
A választás remek, Okudah jó játékos lesz (lehet jobb is mint Slay) nincs okunk fanyalogni.
Pick értékelés: A
A secondary ezzel kb rendben.
Támadófal, védőfal, futó, elkapó ami hátra van.

Mivel általában a második körben szoktunk húzni egy jóval hátrébb vár szerelemgyereket így be lehet készíteni a nyugtatót hajnalra.
Bazzani
Jobb a csapat mint tavaly? Nem. Okudah egyelőre < Slay, passrush továbbra sincs, runstuff továbbra sincs. Quinn fail. Ha lesz szezon, év végén lehet újrakezdeni megint.
MacPhisto
Én csak a picket értékeltem.
A többivel megvárom a draft végét.

több mint 4 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 764 — Detroit vs. everybody
1/3 Jeff Okudah
Bob Quinn elmondta, hogy egyetlen trade ajánlat sem érkezett a pickre.
A választás remek, Okudah jó játékos lesz (lehet jobb is mint Slay) nincs okunk fanyalogni.
Pick értékelés: A
A secondary ezzel kb rendben.
Támadófal, védőfal, futó, elkapó ami hátra van.

Mivel általában a második körben szoktunk húzni egy jóval hátrébb vár szerelemgyereket így be lehet készíteni a nyugtatót hajnalra.
Bazzani
Jobb a csapat mint tavaly? Nem. Okudah egyelőre < Slay, passrush továbbra sincs, runstuff továbbra sincs. Quinn fail. Ha lesz szezon, év végén lehet újrakezdeni megint.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
1/3 Jeff Okudah
Bob Quinn elmondta, hogy egyetlen trade ajánlat sem érkezett a pickre.
A választás remek, Okudah jó játékos lesz (lehet jobb is mint Slay) nincs okunk fanyalogni.
Pick értékelés: A
A secondary ezzel kb rendben.
Támadófal, védőfal, futó, elkapó ami hátra van.

Mivel általában a második körben szoktunk húzni egy jóval hátrébb vár szerelemgyereket így be lehet készíteni a nyugtatót hajnalra.

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 166 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És kit vinnétek 1/9-en (és talán 1/20-n)? 😮
 twitter.com/AdamSchefter/status/1253421799548743681
Mi Okudaht 1/3-on.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/NFLonFOX/status/1253012415421263873

Ennyire vagyunk nevetséges franchise az ilyen komolyan nem vehető figurákkal mint a Bud Spencer imitátor.

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!

Matthew99
Kibebaszott jó kép!
A bal oldali 2 az kicsoda?
steelwolf
A sisak nélküli az "Night Train" Lane a liga egyik CB legendája. A másikat nem tudom. 😕

Illetve dehogy nem, ha minden igaz Hermann Moore WR lesz az 😊 mire jó a Madden mobile 😛
dande
O az, de Herman.
Stez
Köszi!
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.

Matthew99
Kibebaszott jó kép!
A bal oldali 2 az kicsoda?
steelwolf
A sisak nélküli az "Night Train" Lane a liga egyik CB legendája. A másikat nem tudom. 😕

Illetve dehogy nem, ha minden igaz Hermann Moore WR lesz az 😊 mire jó a Madden mobile 😛
dande
O az, de Herman.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....

Matthew99
Kibebaszott jó kép!
A bal oldali 2 az kicsoda?
steelwolf
A sisak nélküli az "Night Train" Lane a liga egyik CB legendája. A másikat nem tudom. 😕

Illetve dehogy nem, ha minden igaz Hermann Moore WR lesz az 😊 mire jó a Madden mobile 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!

Matthew99
Kibebaszott jó kép!
A bal oldali 2 az kicsoda?
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/PrideOfDetroit/status/1251144078575562752

Nem fog unatkozni.

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/brianslionsblog/status/1250580877408681986

Nem néz ki túl jól.
Mondjuk szerintem inkább több CB-s felállások lesznek és Coleman a kezdő Ragland helyett. De akkor is tragikus.