Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Detroit Patriots?
ThundersNFL
A védelemben 5 kezdő lesz aki ex patrióta.

Nem vagyok benne biztos, hogy ez a legjobb választható út. És akkor még enyhén fogalmaztam.

több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Detroit Patriots?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Patricia is teljesen hulye.
Stez
Az.
De ez most nem vészes főleg ha tényleg csak hátsó körös pickek cseréje az ár.

több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 999
Patricia is teljesen hulye.
Stez
Tudjuk egy ideje

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Detroit Patriots.
 twitter.com/RapSheet/status/1240308731621060615
Cruyffista
A Miami is rakás Pasest igazolt. BB-nek lesz megint egy valag kompenzációs pickje jövőre.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Patricia is teljesen hulye.

több mint 4 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 004 — Patriots fan
Danny Shelton érkezett.
2év 8milla.
Jó igazolás.
Bazzani
Nagy ember nagy motorral. Ez tényleg jó döntés volt

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Detroit Patriots.
 twitter.com/RapSheet/status/1240308731621060615
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Danny Shelton érkezett.
2év 8milla.
Jó igazolás.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen, mondjuk mi szurkolók el-el várjuk a lojalitást egy egy játékostól és fújunk râjuk ha nem azok, de közben a tulajok GMk HCk se segítik ezt elő semmivel.....

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/DevonKennard/status/1239961381417467907

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hopp Kennard repült
dande
Mi.
A.
Fasz.

Újabb team captain Diggs után.

Bazzani
Ő még visszajöhet.
 twitter.com/RapSheet/status/1239960518946947072
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hopp Kennard repült
dande
Mi.
A.
Fasz.

Újabb team captain Diggs után.
Szétverik az öltözőt.


Sloter is ment.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 539 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hopp Kennard repült
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mostantól Chicago helyett Detroitban ül Chase Daniel a padon.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239931417330581506
Matt Blough dislike this.
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 765 — 49ers GM
Collins nagyon jo jatekos, nem latom veszesnek ezt a penzt. Nala keves stabilabb es kiegyensulyozottabb LB van szerintem, alulertekelt nagyon.

Ez jo deal es nagy erosites lesz. Elkelt a vedelembe. Mar csak kurva sok jatekos kellene melle. 😀
Stez
Ja, a szezon feléig kiegyensúlyozottan és stabilan nagyon jó volt, aztán kiegyensúlyozottan és stabilan középszerű.
somoskovig
És akkor mormold el magadban a Lions LB-k idei teljesítményét.
Bazzani
Apámnak volt a nagy mondása mindig, hogy vakok között a félszemű a király. 😊

Stez, mondjuk az előtte 2-3 Browns szezon se olyan volt, amit nagyon ki lehet tenni az ablakba. De 5 évvel ezelőtt valóban volt teljes elit szintű szezonja...

Egyébként én is azt gondolom, hogy jó deal, csak a megfogalmazással nem értettem egyet. 😊

Szerkesztette: somoskovig

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Collins nagyon jo jatekos, nem latom veszesnek ezt a penzt. Nala keves stabilabb es kiegyensulyozottabb LB van szerintem, alulertekelt nagyon.

Ez jo deal es nagy erosites lesz. Elkelt a vedelembe. Mar csak kurva sok jatekos kellene melle. 😀
Stez
Ja, a szezon feléig kiegyensúlyozottan és stabilan nagyon jó volt, aztán kiegyensúlyozottan és stabilan középszerű.
somoskovig
És akkor mormold el magadban a Lions LB-k idei teljesítményét.

több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Collins nagyon jo jatekos, nem latom veszesnek ezt a penzt. Nala keves stabilabb es kiegyensulyozottabb LB van szerintem, alulertekelt nagyon.

Ez jo deal es nagy erosites lesz. Elkelt a vedelembe. Mar csak kurva sok jatekos kellene melle. 😀
Stez
Ja, a szezon feléig kiegyensúlyozottan és stabilan nagyon jó volt, aztán kiegyensúlyozottan és stabilan középszerű.
somoskovig
Hú de nagyon akartam én is erre reagálni. Az idény felééig konkrétan DPoY volt, utána azt sem láttad, pályán van-e egyáltalán.
Wyatt
Csak eppenseggel egy szoval sem irtam, hogy csak az elozo idenyrol van szo. Osszessegeben karrierje soran abszolut korrekt volt, es meg mindig a liga jobb LB-i koze tartozik. Beasleyk kaptak 15-17 milliot, o pedig 10-et. Ez kivalo szerzodes es igazolas volt.

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Collins nagyon jo jatekos, nem latom veszesnek ezt a penzt. Nala keves stabilabb es kiegyensulyozottabb LB van szerintem, alulertekelt nagyon.

Ez jo deal es nagy erosites lesz. Elkelt a vedelembe. Mar csak kurva sok jatekos kellene melle. 😀
Stez
Ja, a szezon feléig kiegyensúlyozottan és stabilan nagyon jó volt, aztán kiegyensúlyozottan és stabilan középszerű.
somoskovig
Hú de nagyon akartam én is erre reagálni. Az idény felééig konkrétan DPoY volt, utána azt sem láttad, pályán van-e egyáltalán.

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 765 — 49ers GM
Collins nagyon jo jatekos, nem latom veszesnek ezt a penzt. Nala keves stabilabb es kiegyensulyozottabb LB van szerintem, alulertekelt nagyon.

Ez jo deal es nagy erosites lesz. Elkelt a vedelembe. Mar csak kurva sok jatekos kellene melle. 😀
Stez
Ja, a szezon feléig kiegyensúlyozottan és stabilan nagyon jó volt, aztán kiegyensúlyozottan és stabilan középszerű.

több mint 4 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 618 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Collins baromi jó játékos, csak a motiváció kérdés nála.
Nálunk pl elvegetált 50 milláért. Patsbe újra fénykorát élte.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Collins nagyon jo jatekos, nem latom veszesnek ezt a penzt. Nala keves stabilabb es kiegyensulyozottabb LB van szerintem, alulertekelt nagyon.

Ez jo deal es nagy erosites lesz. Elkelt a vedelembe. Mar csak kurva sok jatekos kellene melle. 😀

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nick Williams a Bearsből is jön a védőfalba.
 twitter.com/LedyardNFLDraft/status/1239765619320467456

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nincs ebben semmi kemeny. LT, aki kezdeni fog. Amikor siralmas szarvEreck Flowersek kapnak ennyit, akkor Vaitai penze meg ertheto is.
Stez
Mindkettő szar szerintem de értem mire utalsz.
De azért nagyon örülök, hogy egyiket se az én csapatom tett gazdaggá. Látva a számokat én se értem, hogy Wagner helyett miért Vaitai.
alatriste
Persze, de azt is nezd, hogy ez valoszinuleg egy haromeves szerzodes lesz majd igazabol. Es manapsag 10 milliot egy szar LT-nek is fizetni kell. Vaitaiban akar meg lehet is racio.
Stez
Nem hiszem, hogy LT lesz. Decker opciója le van hívva és Philiben is annyira látták benne Peters utódját, hogy inkább ledraftolták Dillardot. Megy a jobb oldalra Wagner helyére.
alatriste
Decker lesz az LT és Crosby az RT ha ma indul a szezon.
Amúgy versenyeztetni fogják őket és gondolom aki rosszabb az a kezdő.

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jamie Collins a fedélzeten. Patricia majd körbe vezeti.
 twitter.com/RapSheet/status/1239727611162636295

Szerkesztette: iktriad