Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak lett idén gyűrűje Matt-nek.
Igaz nem teljesen úgy ahogy a drukkerek akarták.

több mint 9 éve
Johnnyblaze Detroit Lions Georgia Bulldogs 175 — Detroit Teams forever
Stafford a hétvégén elvette a barátnőjét! Jó kis buli lehetett, Tate és Fauria partyarc lehet 😀 😀

 espn.go.com/blog/nflnation/post/_/id/165780/detroit-lions-quarterback-matthew-stafford-gets-hitched

Detroit= Barry Sanders,Calvin Johnson, Matthew Stafford, Ndamukong Suh, Jason Hanson, My Best Team Ever!! 😊
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy kis olvasnivaló:

Josh Wilson-ról
 sidelionreport.com/2015/04/05/detroit-lions-is-josh-wilson-a-starter-or-stopgap/

Eskü nem innen loptam az ötletet,de ha már megtaláltam akkor íme egy kis Breshad Perriman elemzés:
 sidelionreport.com/2015/04/04/detroit-lions-draft-profiles-breshad-perriman-wr-ucf/

Depth Chart elemzés:
 bleacherreport.com/articles/2414228-projecting-detroit-lions-depth-chart-after-peak-of-free-agency/page/2

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza kicsit érdekes lenne ez a draft, de nem dőlnék tőle a kardomba, mondjuk Lombardi még mindig nagy kérdőjel. Illetve ott van TJ Jones a nem bizonyítottak kategóriába.valakis
Persze lehetne sokkal realisztikusabbat is írni, például Perriman helyett Malcom Brown, meg Abdullah helyett mondjuk Alex Carter CB-t de valahogy kiölték belőlem a túl egyszerű dolgokat. 😊Bazzani
Ha Linehan lenne itt nem motoszkálna ott bennem hogy tujda-e hasznosítani akit a keze alá kap (én se hittem volna hogy ilyet írok vagy két éve), Lombardi és a playbook nem voltak barátok. Ha harmadik körben nem jön OL mérges leszek az elmúlt két évi harmadik körös OL draft elég jó lett.valakis
Én is direkt arra hagytam az OL húzást.
Amiben szinte biztos vagyok (tavaly is megmondtam a Van Noy picket 😊 ), hogy a második körben valami game changer RB érkezik. Abdullah a tippem, de nagy esély van Colemanre vagy Duke Johnsonra is.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bazza kicsit érdekes lenne ez a draft, de nem dőlnék tőle a kardomba, mondjuk Lombardi még mindig nagy kérdőjel. Illetve ott van TJ Jones a nem bizonyítottak kategóriába.valakis
Persze lehetne sokkal realisztikusabbat is írni, például Perriman helyett Malcom Brown, meg Abdullah helyett mondjuk Alex Carter CB-t de valahogy kiölték belőlem a túl egyszerű dolgokat. 😊Bazzani
Ha Linehan lenne itt nem motoszkálna ott bennem hogy tujda-e hasznosítani akit a keze alá kap (én se hittem volna hogy ilyet írok vagy két éve), Lombardi és a playbook nem voltak barátok. Ha harmadik körben nem jön OL mérges leszek az elmúlt két évi harmadik körös OL draft elég jó lett.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza kicsit érdekes lenne ez a draft, de nem dőlnék tőle a kardomba, mondjuk Lombardi még mindig nagy kérdőjel. Illetve ott van TJ Jones a nem bizonyítottak kategóriába.valakis
Persze lehetne sokkal realisztikusabbat is írni, például Perriman helyett Malcom Brown, meg Abdullah helyett mondjuk Alex Carter CB-t de valahogy kiölték belőlem a túl egyszerű dolgokat. 😊

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bazza kicsit érdekes lenne ez a draft, de nem dőlnék tőle a kardomba, mondjuk Lombardi még mindig nagy kérdőjel. Illetve ott van TJ Jones a nem bizonyítottak kategóriába.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Éppen semmi dolgom nem volt így gondoltam egy merészet és csináltam egy három körös mock draftot, hogy legyen valami haszontalan is a topikban. 😊

Round 1 - Pick No. 23
Breshad Perriman, WR, Central Florida

Kicsit szembe megyek a trendekkel és nem a divatos DT picket választom első körbe. Sőt még messzebb megyek, szerintem az első három körben nem fog középső védőfalember érkezni a csapathoz. Azt tudtátok, hogy Jason Jones időarányosan majdnem több DT snap-et játszott tavaly mint Fairley? Nagyon nem lennék meglepve ha ő lenne a Day1 starter és George Johnson játszana kezdő DE-ként.
Ha első kör akkor BPA, láthatjuk ezt évek óta a Mayhew érában.
Ebben az esetben ez ráadásul egy hiányposzt is a csapatnál. Golden Tate berobbant az előző évben mellette (ha aszigorúan csak a tavalyi évet nézzük akkor mögötte) természetesen ott van Megatron aki sajnos egyre többet küszködik sérülésekkel ami igencsak rányomja bélyegét a teljesítményére. Mögöttük pedig csupa olyan játékos aki még nem bizonyított (Fuller, Ross, Broyles).
Perriman tipikusan olyan játékos akitől általában Mayhew kísértésbe esik és már tölti is a cetlit. Gyorsasága olyan fegyver ami nagyon hiányzott a csapatból, hisz nem volt olyan mélységi célpont aki sebességből meg tudta volna verni a CB-ket. Olyan játékos aki már első évében is elképesztő fegyver lehet egy OC kezében, ráadásul nálunk ideje is lenne arra, hogy a hibáit sok tanulással kijavítsa hisz a már említett két kezdő elkapón kívül alighanem Ebron is több labdára számíthatna nála. Az elejtett labdák már Ebron esetében sem jelentettek gondot azügyben nálunk, hogy valakit ennek ellenére kiválasszunk az első körben. Nem mellékesen emlékezzünk arra, hogy tavaly Benjamin-nál is ettől tartottak legjobban aztán fantasztikus első évet produkált.
Perriman már járt is a csapatnál személyes látogatáson ami elég komoly érdeklődésről árulkodik.
Aláírom, hogy nem lenne a legracionálisabb döntés a kiválasztása, hisz a drukker egy instant kezdőjátékost szeretne az első körből de szerencsére nálunk legtöbbször nemcsak egy évben gondolkoznak. Bár tavaly is így tettek volna és Donald-ot húztuk volna...
 www.youtube.com/watch?v=a_OhPwh6dUg

Round 2 - Pick No. 22
Ameer Abdullah, RB, Nebraska

A Lions drukkerek nagy meglepetésére továbbra sem támadó falember vagy DT játékost jelentenek be, hanem a Lions offense új csodafegyvere érkezik avagy az új "Jahvid Best".
Bell kezdő helye egyelőre biztonságban van hisz pár Lombardi által kamuból elejtett "Riddick több szerepet kap idén" mondaton kívül minden arra utal, hogy viszonylag korán RB húzás fog következni.
Miért pont Abdullah? Szerintem leginkább ő testesíti meg azt amit Mayhew keres egy futójátékosban. Nem feltétlen birkózó termet (a brusztolásra ott van Bell), gyors irányváltások, elkapóként is használható legyen, nyílt terepen pedig jelentsen életveszélyt.
Nem mellesleg korábban KR és PR is volt, ami Ross visszaesése miatt szintén hiányposzt, bár kétlem, hogy összetöretnénk ST-ben.
 www.youtube.com/watch?v=EBT0lheEu-E

Round 3 - Pick No. 24
Laken Tomlinson, G, Duke

Minden jel arra utal, hogy érkezik még veterán támadó falember a csapathoz (Sims visszaigazolása vagy Blalock szerződtetése van terítéken) ezért a csapat a 3.körig halogatja a guard húzást.
Csakúgy mint Warford esetében most is egy meglepetésre sokat csúszó játékos lehet a érkező, aki nem más mint Tomlinson. Limitált atletikussága és a rossz Senior Bowl teljesítménye miatt került hátrébb a boardokon. Ereje miatt pontosan az a játékos akire szükségünk van, ráadásul (csakúgy mint Reiff vagy Swanson) egy évet tanulhat egy tapasztaltabb játékos mögött, ezalatt pedig sokat csiszolhat a meglévő hiányosságain.
Emellett okos gyerek, Caldwellék igencsak kerülik a balhés játékosokat.
Ilyen lelkesítő beszédre nálunk is szükség lehet majd:


Három pickünk maradt még,
(Round 6 - Pick No. 24
Round 7 - Pick No. 14 (from Miami via Baltimore)
Round 7 - Pick No. 23)
ha tippelnem kellene akkor egy passrushban erős DT, egy egyetemen stabil kezdő OT (Waddle és Lucas mintájára) és egy magas erős felépítésű CB érkezik majd.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mennyit játszott tavaly Lawson ès mennyit Bentley? Mert nem emlékszem...
Bentley sérült meg a szezon elején vagy ő?
Összezavarodtam...topmodell
mind a ketten Bentley az első, Lawson a második meccsenvalakis
Köszi!
Akkor ezért lehetett a zavar.
Kíváncsian várom mit mutatnak jövőre. Már "csak" kb. 160 nap! :-/topmodell
Most még vagy egy hétig lehet azon fosni hogy meglegyen a Red Wings-nek a playoff, aztán meg Stanley.valakis
Mennyit játszott tavaly Lawson ès mennyit Bentley? Mert nem emlékszem...
Bentley sérült meg a szezon elején vagy ő?
Összezavarodtam...topmodell
mind a ketten Bentley az első, Lawson a második meccsenvalakis
Köszi!
Akkor ezért lehetett a zavar.
Kíváncsian várom mit mutatnak jövőre. Már "csak" kb. 160 nap! :-/topmodell
Most még vagy egy hétig lehet azon fosni hogy meglegyen a Red Wings-nek a playoff, aztán meg Stanley.valakis
Legalább rájuk minden évben lehet számítani! Bár idén nevesebb és nagyon sűrű a mezőny vége.

Ehhez képest az NBA-ben a Pistonsnak volt kb 20 jó meccse idén. Es emberemlékezet óta szenvednek a rossz keleten is 😕

Meg persze a Tigers is erős az elmúlt években. D engem valahogy a baseball nem tud lekötni. Pedig azzal rövidülhetne az NFL offseason.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Mennyit játszott tavaly Lawson ès mennyit Bentley? Mert nem emlékszem...
Bentley sérült meg a szezon elején vagy ő?
Összezavarodtam...topmodell
mind a ketten Bentley az első, Lawson a második meccsenvalakis
Köszi!
Akkor ezért lehetett a zavar.
Kíváncsian várom mit mutatnak jövőre. Már "csak" kb. 160 nap! :-/topmodell
Most még vagy egy hétig lehet azon fosni hogy meglegyen a Red Wings-nek a playoff, aztán meg Stanley.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mennyit játszott tavaly Lawson ès mennyit Bentley? Mert nem emlékszem...
Bentley sérült meg a szezon elején vagy ő?
Összezavarodtam...topmodell
mind a ketten Bentley az első, Lawson a második meccsenvalakis
Köszi!
Akkor ezért lehetett a zavar.
Kíváncsian várom mit mutatnak jövőre. Már "csak" kb. 160 nap! :-/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Mennyit játszott tavaly Lawson ès mennyit Bentley? Mert nem emlékszem...
Bentley sérült meg a szezon elején vagy ő?
Összezavarodtam...topmodell
mind a ketten Bentley az első, Lawson a második meccsen

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mennyit játszott tavaly Lawson ès mennyit Bentley? Mert nem emlékszem...
Bentley sérült meg a szezon elején vagy ő?
Összezavarodtam...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tavaly nagyon hiányzott egy jó nickel. Sőt akar egy átlagos is. Azon a poszton nagyon védhetőek voltunk. Pedig a passz orientált ligában fontos hogy jó második es harmadik számú Corner is.
Ezt valószínűleg ő és Bentley megoldják majd. Bentley amúgy is jó volt slotban (de csak ott). Remelem úgy jön vissza a sérüléséből, hogy ezzel a pozícióval nem lesz gond!topmodell
Szerintem Bentley nem lesz tagja az 53as keretnek.
Sokkal inkább a sérüléséig remekül játszó Lawson lesz aki megoldja a posztot.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Még egy kis DeAndre Levy:
Bazzani
Tavaly nagyon hiányzott egy jó nickel. Sőt akar egy átlagos is. Azon a poszton nagyon védhetőek voltunk. Pedig a passz orientált ligában fontos hogy jó második es harmadik számú Corner is.
Ezt valószínűleg ő és Bentley megoldják majd. Bentley amúgy is jó volt slotban (de csak ott). Remelem úgy jön vissza a sérüléséből, hogy ezzel a pozícióval nem lesz gond!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Még egy kis DeAndre Levy:

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Josh Wilson CB érkezett, aki a (szerencsére) távozó Cassius Vaughn helyét veszi majd át a nickel CB poszton.
Wilson played more than half his snaps at nickel last year, and was actually pretty good. Allowed passer rating of 83.1, which was 7th best

több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Aaron Wilson ‏@RavensInsider 19 p19 perccel ezelőtt

Brandon Copeland signs with the Detroit Lions, according to a league source, after visiting five teams after running 4.52 at vet combine
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az megvan, hogy Levy is kalandozott?


több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
1957-es döntő:
 youtu.be/VaesfxS7GKw

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 www.google.hu/imgres?imgurl=http://www.sportsblink.com/product_images/kevin-jones-black-detroit-lions-youth-nfl-replica-jersey-3161941.jpg&imgrefurl=http://www.sportsblink.com/reebok/kevin-jones-black-detroit-lions-youth-nfl-replica-jersey-3161941.php&h=600&w=525&tbnid=jjPzFkClzIHwAM:&zoom=1&docid=wz-tU5GmjIJySM&hl=en&ei=pXAWVe2lD9j7aqHXgMAD&tbm=isch&client=safari&ved=0CBsQMygAMAA

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A 2015-ös szezonban állítólag újra lehet 3.számú (alternate) mezünk:

Nem is értem, hogy ezt miért nem használjuk régóta.
Ha jól emlékszem akkor topmodell-nek van ilyen Kevin Jones-os.Bazzani
Jól emlékszel!
Mikor volt ez a mezünk? Emlékszem valami évforduló miatt volt ez az alternatíva. Talán 75 is volt a mezen, de erre nem vennék mérget. Úgy emlékszem, hogy kb. 8-9 éve vehettem.
Mondjuk hordani nem sokat tudtam mert sikerült egy L-es méretet rendelni.
Összehasonlítás képpen a Calvin mezem S-es!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ilyen sapkában fognak pompázni a drafton azok a szerencsések akiket a csapatunk választ majd ki:

Bazzani
Én soha nem hordok baseball sapkát, de ez jól sikerült dizájn.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Két újabb remekmű Sandman-től:

Golden Tate Highlights:


Lions Defense Highlights

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A 2015-ös szezonban állítólag újra lehet 3.számú (alternate) mezünk:

Nem is értem, hogy ezt miért nem használjuk régóta.
Ha jól emlékszem akkor topmodell-nek van ilyen Kevin Jones-os.