Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
OL választást szerettem volna.
Meg is kaptam!
Szimpatikus is volt ez a Laken Tomlison sràc.
Ahogy én tudom ő RG volt.
Az meg a legbiztosabb helyünk a falban.
Gondolom LG lesz nálunk. Kíváncsian várom hogyan épül be a falba! Mindenestre nagyon sok sikert kívánok neki Detroitban 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Induljon a buli!


(Azért egy ilyen War Room-ban nagyon ott lennék a draft alatt...)

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sajnos én dolgozom holnap így nem tudom végig követni az eseményeket élőben.
Kérlek írjatok meg hogy a 20. Pick körülbelül mikor lesz!
Előre is köszönöm!!!!topmodell
Ha küldesz PM-ben egy telefonszámot akkor rád csörgök a 20.picknél.
Ennél egyszerűbb nincs szerintem.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Sajnos én dolgozom holnap így nem tudom végig követni az eseményeket élőben.
Kérlek írjatok meg hogy a 20. Pick körülbelül mikor lesz!
Előre is köszönöm!!!!topmodell
2014: 10:52 p.m.
2013: 10:47 p.m.
2012: 10:13 p.m.
kb 4-5 ezek alapján h ajól sázmolok

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Sajnos én dolgozom holnap így nem tudom végig követni az eseményeket élőben.
Kérlek írjatok meg hogy a 20. Pick körülbelül mikor lesz!
Előre is köszönöm!!!!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mivel már csak órák vannak a draftig így én is bemondom a mai tippemet.
Szerintem Brandon Scherff csúszik a Lions pickig. Meglepetés bizony, de Reiff-et sem gondolta volna senki, pedig ő azért top 10 picknek volt beharangozva.
Meggyőződésem, hogy Scherff guard lesz az NFL-ben és oda nem szívesen visz játékost senki sem top20ban.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nagyon hosszú lesz ez az offseason. Még május sincs és egyedül a Tigers maradt versenyben 😕Szezon eleje van az MLB-ben).
A draft után óriási csend lesz 😕

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én felületem a Cameron Irving bandwagonra!
Remelem bent lesz még a 23. helyen.
!
A második körben érkezzen egy OT vagy DT. Esetleg egy Corner. A RB class mély. Szóval oda elég a 3. körből húzni
A követelőző körökben jöjjön egy visszahordó!
Aztán az utolsó két kört tőlem elcserélhetjük bármire. Mert ember emlékezet óta nem érkezett hátsó körből hozzánk jó játékos. Illetve kicker meg Punter igen. De azzal most meg vagyunk 😉

Ti mit vártok?

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 www.prideofdetroit.com/2015/4/27/8504603/nfl-odds-2015-detroit-lions


Korai esélyeink a fogadóirodáknál!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
😀 Végül is mit számít az a 20 yard meccsenként? Vagy kit érdekel a 66 yard lemaradás a Seattle-höz képest? Az alig több, mint a félpálya hossza, teljesen lényegtelen, mivel ez a játék amúgy sem az 1 yardokról szól, vagy éppen 20-ról, ami például a különbséget jelentheti egy jó vagy egy rossz FG attempt között. Az a 20 yard sem számít sokat, ami a Kansas és a Hawks védelme között van, ha belegondolok se a Kansas, se a Hawks, se a Cowboys, se a Lions nem nyert tavaly. Tehát akkor ez mind irreleváns, a csapatok viccből dobálnak tíz milliókat a cornerekhez, mert amúgy nem érdekli őket az a 20 yard.

Az is érdekes, hogy az NFC East mióta csak a Cowboys? Illetve melyik csoportban kell keresnem a gyenge secondaryket, ha nem abban, amelyiknek képviselője alig kerülnek a top tízbe a passz elleni védekezéssel kapcsolatos statisztikákban?Foldesi26
Na tessék... Volt itt egy cukkoló párbeszéd a részemről, erre jön egy fiktív Pats drukker és bedobja a "mi győztünk" bombát pár témába nem illő/nehezen értelmezhető repesszel kísérve. Mekkora trollság már... 😕)

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Foldesi26 New England Patriots 277
Ha rákeresel a gyenge secondary szókapcsolatra a google-ben akkor az NFC East-et adja ki válaszul.Bazzani
Wrong! (Again.)
 www.google.co.uk/search?q=gyenge+secondary&oq=gyenge+secondary&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8gyeek
Keresd itt:
 espn.go.com/nfl/statistics/team/_/stat/passing/sort/netPassingYards/position/defenseBazzani
És tényleg! Meccsenként 20 yarddal jobb volt tavaly egy bizonyos csapat passz védelme egy másik csapatéhoz képest! Kókemény. 😀gyeek
😀 Végül is mit számít az a 20 yard meccsenként? Vagy kit érdekel a 66 yard lemaradás a Seattle-höz képest? Az alig több, mint a félpálya hossza, teljesen lényegtelen, mivel ez a játék amúgy sem az 1 yardokról szól, vagy éppen 20-ról, ami például a különbséget jelentheti egy jó vagy egy rossz FG attempt között. Az a 20 yard sem számít sokat, ami a Kansas és a Hawks védelme között van, ha belegondolok se a Kansas, se a Hawks, se a Cowboys, se a Lions nem nyert tavaly. Tehát akkor ez mind irreleváns, a csapatok viccből dobálnak tíz milliókat a cornerekhez, mert amúgy nem érdekli őket az a 20 yard.

Az is érdekes, hogy az NFC East mióta csak a Cowboys? Illetve melyik csoportban kell keresnem a gyenge secondaryket, ha nem abban, amelyiknek képviselője alig kerülnek a top tízbe a passz elleni védekezéssel kapcsolatos statisztikákban?
több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ha rákeresel a gyenge secondary szókapcsolatra a google-ben akkor az NFC East-et adja ki válaszul.Bazzani
Wrong! (Again.)
 www.google.co.uk/search?q=gyenge+secondary&oq=gyenge+secondary&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8gyeek
Keresd itt:
 espn.go.com/nfl/statistics/team/_/stat/passing/sort/netPassingYards/position/defenseBazzani
És tényleg! Meccsenként 20 yarddal jobb volt tavaly egy bizonyos csapat passz védelme egy másik csapatéhoz képest! Kókemény. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha rákeresel a gyenge secondary szókapcsolatra a google-ben akkor az NFC East-et adja ki válaszul.Bazzani
Wrong! (Again.)
 www.google.co.uk/search?q=gyenge+secondary&oq=gyenge+secondary&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8gyeek
Keresd itt:
 espn.go.com/nfl/statistics/team/_/stat/passing/sort/netPassingYards/position/defense

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
Ha rákeresel a gyenge secondary szókapcsolatra a google-ben akkor az NFC East-et adja ki válaszul.Bazzani
Wrong! (Again.)
 www.google.co.uk/search?q=gyenge+secondary&oq=gyenge+secondary&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
...de nem sokat futnának ellenünk középen az biztos.Bazzani
Az tuti, mert simán fognak passzolni. CBnek majd jó lesz pár baba-kékre festett bólya. 😀gyeek
Ezt szerintem rossz topikba írtad. Ha rákeresel a gyenge secondary szókapcsolatra a google-ben akkor az NFC East-et adja ki válaszul.
Quin ligaelit safety, Slay tavaly parádés volt (tudod 0 elkapást csinált róla valami Dez Bryant vagy ki), Mathis korát meghazudtolóan volt remek és Ihedigbo sincs elveszve.
Én bízom abban, hogy Suh kiválása nem okoz majd olyan hatalmas gondot mint sokan előrevetítik.

több mint 9 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
...de nem sokat futnának ellenünk középen az biztos.Bazzani
Az tuti, mert simán fognak passzolni. CBnek majd jó lesz pár baba-kékre festett bólya. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Danny Shelton a héten a csapatnál járt:

Ngata nem kicsi! o_o
Talán egy olyan infó ami kicsit komolyabban vehető: állítólag Shelton ígéretet kapott a csapattól, hogy őt választjuk ha nem választják ki előttünk. Nagyon komoly a csapat érdeklődése iránta. Nem tudom, hogy mennyire illene Ngata mellé, de nem sokat futnának ellenünk középen az biztos.


Tulloch és Levy a Tigers meccsén járt.
Az apropó amiért beraktam a képet az, hogy Tulloch teljesen felépült, elmondása szerint ha kellene már akár ma is tudna játszani. Jó hír.

Új Megatron highlights a tavalyi szezonról:

Elképesztő, hogy mennyiszer ette meg ugyanazt a játékot a Bears védelem...

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Sims az utolsó 6 meccsen top10-es OG volt csak szólok.
Amúgy én sem szeretem.Bazzani
Neee! Ezt nem tudom elhinni! PFF statisztika?
Reiff pedig top 15 LT
De a tavaly fal a 5 legrosszabb NFL egységben volt az tuti!!!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sims az utolsó 6 meccsen top10-es OG volt csak szólok.
Amúgy én sem szeretem.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
3 hete tettünk egy ajánlatot áron Simsnek, amire azóta sem érkezett válasz.
Én bízom benne hogy nem marad nálunk. Tavaly is nagyon gyenge volt. Igaz a semminél sokkal jobb 😊 es Austin kirúgása után nem is maradtak játékosok a LG poszton :-/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Reiff marad náluk még jó darabig!
Lehívtuk az 5. éves opcióját!
 www.prideofdetroit.com/2015/4/24/8490297/lions-riley-reiff-contract

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions open with 3 of 4 on road. Finish with 3 of 4 on road. 4 games in prime time. 2 on West Coast, 1 in London. ... Logistical nightmare.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 www.prideofdetroit.com/2015/4/20/8459029/hmm

Azert ez picit érdekes!
Remélem véletlenül a következő 11 évben 8 szor az első 4 fordulóbòl kerül ki az idegenbeli Packers meccs. Es ebből 4szrr a tőkelso nyitóhét😊
Green Bay Darlings!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Stafford szereti a veszélyt.
Nyáron ejtőernyőzött, ja és meg is házasodott.
Azokhoz képest semmi egy lyukas támadófal. 😊