NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
KétTomi!
Nade mi nemúgy csináljuk mint Ti. Mi üresen hagyjuk az LG helyét! 😊Bazzani
Ja, ha Ti ilyen izgalmas megoldást választotok, akkor érdemes lesz Lions meccset nézni! 😀 Stafford-nak is tetszik? 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
KétTomi!
Nade mi nemúgy csináljuk mint Ti. Mi üresen hagyjuk az LG helyét! 😊

több mint 9 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Én úgy kibasznám mint macskát szarni.
Suh viszont tőle szokatlan módon megjelent az első napon. Igaz már nem nálunk.Bazzani
Gondolom benne van a papírkájába, hogy köteles megjelennii....sutianap
Az nem túl valószínű, ezek önkéntes programok. Meleg van már ilyenkor Délen; jobb a légkondis öltözőben ücsörögni. 😊


Jöhet a 4 emberes OL.
Bazzani
Nagyjából betiltották, új ötlet kell. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kivágtuk Rodney Austin guardot, nő és gyerek elleni bántalmazás volt ellene a vád.
Így egy (EGY!!!!) guard maradt a keretben (Warford) összesen.
Jöhet a 4 emberes OL.
Austin nem zavart sok vizet de ez akkor is röhej szitu...

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Én úgy kibasznám mint macskát szarni.
Suh viszont tőle szokatlan módon megjelent az első napon. Igaz már nem nálunk.Bazzani
Gondolom benne van a papírkájába, hogy köteles megjelennii....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én úgy kibasznám mint macskát szarni.
Suh viszont tőle szokatlan módon megjelent az első napon. Igaz már nem nálunk.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ihedigbo kivételével mindenki megjelent tavaszi offseason program első napján.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Íme a draft pickjeink, nem hinném, hogy változni fog már a draftig:


Azok a játékosok akik predraft viziten jártak nálunk:
Running back
• Tevin Coleman, Indiana
• Todd Gurley, Georgia

Wide receiver/return man
• Breshad Perriman, Central Florida
• J.J. Nelson, UAB
• DeVante Parker, Louisville
• Tyler Lockett, Kansas State
• Kaelin Clay, Utah
• Marcus Murphy, Missouri (KR/RB)
• Tre McBride, William & Mary
• Tyrell Williams, Western Oregon

Offensive line
• Antoine Everett, McNeese State
• Donovan Smith, Penn State
• Cedric Ogbuehi, Texas A&M
• D.J. Humphries, Florida

Defensive line
• Xavier Cooper, Washington State
• Mario Edwards Jr., Florida State
• Jordan Phillips, Oklahoma
• Angelo Blackson, Auburn
• Marcus Hardison, Arizona State

Cornerback
• CB Steven Nelson, Oregon State
• CB P.J. Williams, Florida State
• CB Eric Rowe, Utah
• CB Alex Carter, Stanford

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tegnap este volt a bowl.hu mock draft game, és Bazza kiesése miatt én vittem a Lions pickjeit, amik így sikerültek:
balentin
Először is köszönöm, hogy beugrottál helyettem. Sajnos családi okokból (abban a szobában ahol a gépem van ott a beteg mamám feküdt, szerencsére már minden rendben) nem tudtam részt venni a játékban.
Na nézzük mit gondolok a dolgokról. Kicsit szerencsétlen szitu, hogy a George Johnsonért kapott 5.körös pick-el még nem játszhattál, talán még érdekesebb lett volna számodra a dolog.

1/23: Todd Gurley, RB, Georgia
Egy dologban egyetértek, hogy az első körös pickünk nem kimondottan needre fog érkezni, hanem az elérhető legtehetségesebb játékos fog érkezni. Engem nagyon elriaszt a sérülése, persze rögtön rávághatjuk, hogy AP is milyen jól tért vissza belőle. Ellenpéldának az általunk "testközelből" megfigyelt Broyles példáját mondanám aki szintén ilyen hatalmas tehetség volt az egyetemi éveiben aztán sajnos egyelőre nem tudott igazán villantani az NFL-ben.
Amúgy nem csak én gondolom azt, hogy ódzkodnék Gurley ilyen korai kiválasztásától amikor szuper tehetséges futók állhatnak kiválasztásra készen a 2.körben is (Coleman, Abdullah, D.Johnson).
 detroitjockcity.com/2015/04/17/detroit-lions-nfl-draft-just-say-no/4/
Az én pickem itt amúgy Arik Armstead lett volna, mert véleményem szerint pontosan egy ilyen DT-ként és DE-ként is bevethető, hatalmas upside-al bíró játékosra van most szükség a védőfalban. De a támadófal szinte minden pontján bevethető Cameron Erving választása is jobban tetszett volna.
Pick értékelés: B

2/22: Xavier Cooper, DT, Washington State
Nem szeretem az olyan filozófiát, hogy "nekünk DT kell de már kimentek a jók ezért húzok gyorsan valakit". Nekem nem tetszik a Cooper pick. Nem azért mert magával a játékossal lenne gondom (igazából csak olvastam róla játszani nem láttam), inkább azért mert több olyan játékos volt még szabadon akit igencsak kedvelnék Lions mezben. Az előbb már említett 3 futón kívül a jelenlegi legnagyobb need-ünkre (LG) is akadtak volna játékosok, de benn volt még a csapat által állítólag igencsak kedvelt CB Alex Carter is.
Az én pickem Laken Tomlinson OG lett volna. Ha meg tudsz oldani egy ilyen komoly hiányposztot a 2.körben akkor azt ne halogasd tovább.
Pick értékelés: C+

3/24: Donovan Smith, OT, Penn State
Ha OT-nek szántad volna (amire az állandó sérülések miatt igencsak szükség lehet) akkor teljesen jó picknek gondolnám. Így viszont, hogy vele akarnád megoldani az OG kérdést kicsit nehezebben veszi be a gyomrom.
Talán én itt a jövő Mathis pótlékát kerestem volna már (nincs igazán jó szélen bevethető csere corner a csapatban), így az én pickem D'Joun Smith lett volna, de teljesen elfogadom a Te pickedet is.
Pick értékelés: A-

6/24: Nick Marshall, CB(/QB), Auburn
Sosem szerettem az olyan játékosokat "draftolni" akiknek nem találták meg a konkrét posztját. Persze a 6.körben már mindenki csak a zavarosban halászik.
Az én pickem Josh Harper WR lett volna aki a lassabb combine futása (4,64) miatt került kicsit hátrébb a boardokon, ezt valamennyire javította a pro day-en (4,52). Slot WR lehet belőle az NFL-ben amire nálunk szükség is lenne.
Pick értékelés: C+

7/14: Dallas Lewallen, C, Wisconsin
Tavaly ugyanígy hittem az egyik Wisconsin OL játékosban (Ryan Groy) és nem igazán jött be a dolog. Négy meccsen kapott szerepet a mackóknál, de nem hinném, hogy emlékezeteset nyújtott volna.
Az én pickem itt Nick Boyle TE lett volna. Láthattuk, egy sérülésre vagyunk attól, hogy megint valami "világsztár" TE-t kelljen kukázni valamelyik McDonalds-ból. Akkor inkább adjuk meg az esélyt egy atletikus, hosszú karú, elkapásokban jó fiatalnak.
Pick értékelés: C

7/23: Deshazor Everett, CB, Texas A&M
Egy projekt CB amiből egy kazallal volt már az utóbbi időben a csapatnál. Én itt már nem erőltetném ezt a posztot (főleg, hogy húztál már egyet korábban). Ellenben volt egy olyan játékos még itt aki szerintem a jelenlegi megítéléséhez képest talán jobb NFL karriert fog befutni, az én pickem itt Joey Mbu DT lett volna. Én nem látom Caraun Reid-ben, hogy akár hosszú akár rövid távon megváltaná nálunk a világot, talán a Senior Bowl-ra is meghívott Mbu előtt nagyobb jövő állhat.
Pick értékelés: C

Összességében nem örülnék, ha ez lenne a draftunk (bár kétségtelen, hogy az első három választás -ami ugye a lényeg- akár jól is elsülhetne), mert Gurley-n kívül egyik játékosban sem érzem azt, hogy igazi segítsége lehetne a csapatnak. Köszi mégegyszer a pótlást, könnyen lehet, hogy jövőre is Rád vár ez a nemes feladat. 😉
Remélem nincs harag a kritikus értékelésért. Meg nyilván máshogy dönt az ember ha hirtelen kell választania.

több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Third option numbers in the League in 2014!
So what we can expect from Eric Ebron in 2015:
 www.mlive.com/lions/index.ssf/2015/04/analysis_projecting_eric_ebron.html

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem hiszem ha nekünk nem kellene Ross, akkor bárkit érdekelne ő!

Rob Sims is egy jó példa... Egyelőre senkinek nem kell! Ez nem lehet véletlen !

Oline draftot akarok!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ross-nak telelehet most a gatyája, jönnek a returnerek pre-visitre sorban.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kibaszott jó üzlet ahhoz képest, hogy majdnem ingyen ment el.
Webster time, tavaly úgyis preseason monster volt.Bazzani
Így csak az 4. kör hiányzik, ugye?
Azért az nagyon jó.
Bár az utóbbi időben csak az első körös draftjaink voltak igazán értékesek. Azert ha tudnánk egy olyat húzni mint 2013-ban, az sokat lendítene a csapaton.
Kivancsian várom a draftot!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kibaszott jó üzlet ahhoz képest, hogy majdnem ingyen ment el.
Webster time, tavaly úgyis preseason monster volt.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Hetediket köröst adunk ötödik köröst kapunk.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
George Johnsont Tampába tradeltük hátsó körös pick cseréért cserébe elvileg.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
balentin Dallas Cowboys Michigan State Spartans 281
Tegnap este volt a bowl.hu mock draft game, és Bazza kiesése miatt én vittem a Lions pickjeit, amik így sikerültek:
1/23: Todd Gurley, RB, Georgia
2/22: Xavier Cooper, DT, Washington State
3/24: Donovan Smith, OT, Penn State
6/24: Nick Marshall, CB(/QB), Auburn
7/14: Dallas Lewallen, C, Wisconsin
7/23: Deshazor Everett, CB, Texas A&M

Az első pick sokakban ellenérzést kelthet, hiszen Gurley sérülése és némi apró karakterproblémája kérdéseket von maga után, nem első számú need a futó, de mégis úgy gondoltam, hogy 1/23-ra húzni, első RB-ként teljesen korrekt, hiszen egy állat a csávó, abszolút game changer, és ha okosan használja majd Lombardi, akkor masszív kis szezont futhat. Én látok benne egy 1100-1200 yardos (ekapások nélkül) rookie évet, egy kb. olyat, mint amit Jeremy Hill összerakott tavaly.
Nyilvánvaló volt, hogy nem halogathatom tovább a DT húzást, hiszen a fal belseje igencsak meggyengült, és Ngata önmagában nem elég, ezért a jött is Xavier Cooper. Meglepő lehet a név, de a 2. körben sorra mentek ki a DT-k, így "maradt" ő. Nem mondom, hogy a legjobb húzás, de elég atletikus a srác, gyors, erős és nagy upside-ja van, szerintem lenne helye ebben az átalakuló félben lévő front7-ben.
Jöhet a kérdés, hogy mikor jön már végre egy épkézláb CB, hiszen erre a posztra is ráfér az upgrade, de úgy voltam vele, hogy itt már nem találok olyan cornert, aki egyből be lehetne dobni a mély vízbe, így maradt az Oline. A 88. választásra jött Donovan Smith, aki eredetileg bel oldali tackle poszton játszott az egyetemen, de a méretei és a tudása alapján az NFL-ben inkább guard szerepkörben mutathatja meg tudását. Nem egy sztár játékosról beszélünk, de jó adottságai vannak ahhoz, hogy a fal belsejében elkaristoljon, bár szüksége van némi fejlődésre ahhoz, hogy instant kezdő lehessen.
112 pick után, újra én jöttem, és nem voltam egyszerű helyzetben, mert a 200. pick-nél már kevés világmegváltó játékos van benn, persze, tisztelet a kivételnek. Jöhet a corner, Nick Marshall, aki egy érdekes figura, hiszen egy spread QB volt a Tigers-nél, de 2011ben, mikor a Georgia játékos volt, CB poszton játszott. Nem ismeretlen számára a secondary-ben focizni, azonban igen hosszú út áll előtte, hogy akárcsak egy dime formációban pályára kerüljön. De úgy voltam vele, hogy elég jó alkatú, atletikus figura, ilyenkor már úgyis csak a zavarosban halászik mindenki, hát kihúzom.
Jött a 7. kör, az abszolút lutri, gondoltam, jöjjön egy hagyományosan jó fallal rendelkező csapat egyik játékosa, Lewallen, a Badgersből. Nem egy sztár, talán a Wisconsin kezdő támadó falának legkevésbé tehetséges embere, de ki tudja, mi sül ki belőle, hiszen az Oline bármelyik posztjára berakható, aztán meglátjuk, mi sül ki belőle a TC alatt.
7/23, egy délről érkező lepkevadász, Everett, aki komoly jövő előtt állt, mikor bekerült a TAMU kezdőbe, aztán nem lett belőle sok minden. A komplett Aggies D felejthető volt az utóbbi években, Everett is beleszürkült a közegbe, de ettől függetlenül egy nagyon jó alkatú, jó kezű, agresszív és kiemelkedően atletikus srácról van szó, akit ha valaki helyre pofoz (merthogy van némi off field problémája is), akkor túlélheti az utolsó keretszűkítést. Special teams-be jó lehet, akár visszahordó, akár gunner szerepkörben. Még hozzá ke tenni, hogy elég up and down figura, aki eddig úgy tűnik, azt az utat választotta, hogy elpazarolja a tehetségét ahelyett, hogy mondjuk egy tudatosan a karrierjére koncentráljon.
Bocs a hosszú posztért, elragadott kicsit a hév, jöhetnek a kommentek.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 039 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előszezon menetrend - a 3. heti Jaguars - Lionst országosan adja majd a CBS. | Legalább testközelből lehet scoutolni a közeljövő Lions játékosait. 😀😀 |
vs. the New York Jets (Week 1)
@ Washington (Week 2)
@ Jacksonville (Week 3 - August 28 at 8 p.m. on CBS)
vs. Buffalo (Week 4)
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Basszus aláírt 2 évre most meg itt keménykedik mert egyébként amióta az NFLben van ez volt a legjobb szezonja. Évente adtak vették mert messze nem volt jó játékos. Értem én hogy 32 évesen most akar ebből nagy pénzt csinálni, de tavaly őrült hogy valakinek nem csak egy évre kell.
Remélem tökösek leszünk. Kerül amibe kerül.
Nehogy már egy szerződés után ilyet csináljanak. Gondolom ha egy evet ki kellene hagynia akkor rengeteget romlana az értéke es ezt ő is belátja majd.

Az ügynökének is gratulálok mert biztos hogy nem magátol talált ki ekkora okosságot!

Jó nagy hülyeség lenne most nagyobb pénzt adni neki. Év közben ha látszik hogy továbbra is jó a teljesítménye és sok van még benne, akkor persze megértem. De így hülyeség!


 profootballtalk.nbcsports.com/2015/04/07/seeking-new-deal-james-ihedigbo-will-skip-lions-offseason-work/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A Bucs offer sheetet adott a George Johnsonnak, amit alá is írt annyit tudni hogy 3 éves a szerződés, 5 napunk van matchelni, mivel original roundos tender tettünk rá ezért semmit se kapunk ha távozik mivel udfa volt.valakis
Én eddig azt gondoltam hogy vele igencsak terveznek Caldwellék. Kérdés megtudjuk e tartani. Tavaly jól játszott, de nincs igazi múltja az NFL-ben. Érdekelne mennyit ajánlott neki a Bucs.
4 Milla van most a cap-ban. Nem tudom milyen szerződést kaphatott, de a rookie szerződések plusz ez... Így kevés lesz a hely. Át kell strukturalniuk Calvin szerződését. Ami meg a Jövő évi capbe nyúl bele csúnyán. Ezért van az ideiben ennyi dead dead money. Suh átstrukturálás majd 10 Milla :-/ igaz jövőre már az sem lesz. +3.4 Bush +3.9 Houston. Szóval a jövő évivel lehet játszani. Persze Levy hosszútávú szerződése az elsőszámú jövőre. De talán az ennyi felszabaduló pénzbe belefér.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
De legalább Ihedigbo nem kezdi el az edzéseket amíg nem kap több pénzt.Bazzani
??? Erről nem olvastam! Ezt mit jelent? Megteheti? Ez a M.Lynchez hasonló eset?
Ha jól emlékszem neki volt tavaly ilyesmi ámokfutása!topmodell
Ez pár órás hír, én se olvastam pedig még láttam az éjszakai pens nyomorékságot. Megtehetni azt hiszem megteheti, tavalyelőtt meg nem volt akkora király hogy többért írjon alá.

A Bucs offer sheetet adott a George Johnsonnak, amit alá is írt annyit tudni hogy 3 éves a szerződés, 5 napunk van matchelni, mivel original roundos tender tettünk rá ezért semmit se kapunk ha távozik mivel udfa volt.valakis
Én eddig azt gondoltam hogy vele igencsak terveznek Caldwellék. Kérdés megtudjuk e tartani. Tavaly jól játszott, de nincs igazi múltja az NFL-ben. Érdekelne mennyit ajánlott neki a Bucs.
4 Milla van most a cap-ban. Nem tudom milyen szerződést kaphatott, de a rookie szerződések plusz ez... Így kevés lesz a hely. Át kell strukturalniuk Calvin szerződését. Ami meg a Jövő évi capbe nyúl bele csúnyán. Ezért van az ideiben ennyi dead dead money. Suh átstrukturálás majd 10 Milla :-/ igaz jövőre már az sem lesz. +3.4 Bush +3.9 Houston. Szóval a jövő évivel lehet játszani. Persze Levy hosszútávú szerződése az elsőszámú jövőre. De talán az ennyi felszabaduló pénzbe belefér.topmodell
A kintiek esélytelennek tartják mivel a tampának sok a helye ad neki egy elől töltöttet aztán csókolom. Illetve még azt írják hogy így is mély a DE rotáció nem lesz baj, hát remélem hogy nekik lesz igazuk, mert azért Jason Jones nem muzsikált annyira fényesen mint kezdő.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
De legalább Ihedigbo nem kezdi el az edzéseket amíg nem kap több pénzt.Bazzani
??? Erről nem olvastam! Ezt mit jelent? Megteheti? Ez a M.Lynchez hasonló eset?
Ha jól emlékszem neki volt tavaly ilyesmi ámokfutása!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
De legalább Ihedigbo nem kezdi el az edzéseket amíg nem kap több pénzt.

több mint 9 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
A Bucs offer sheetet adott a George Johnsonnak, amit alá is írt annyit tudni hogy 3 éves a szerződés, 5 napunk van matchelni, mivel original roundos tender tettünk rá ezért semmit se kapunk ha távozik mivel udfa volt.

We just form a fucking wall.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Csak lett idén gyűrűje Matt-nek.
Igaz nem teljesen úgy ahogy a drukkerek akarták.