Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Xavier Proctort megpróbáljuk atnevelni offense falembernek. Ezek szerint esélytelen hogy 53-as rosterre kerüljön mint DT.
Volt hogy ilyesmi már sikerült?
Vagy ez minden mindegy alapon megy?!topmodell
Mármint "milyesmi"? Konkrétan DT-ből OL? Vagy védőből támadójátékos? Csapat vagy ligaszinten?Rataxes
A hawks példa jó.
Arra gondoltam hogy mennyire ritka hogy sikerül egy játékost egy másik pozícióba átképezni uy hogy abban sikeres legyen.
Csapat szinten köszönöm de tisztában vagyok vele. Az elmúlt évtizedben annyi ilyen hír roppant fel. Egyszer sem volt sikeres. Még a Tackle-ből Guardnak sem.
Persze minden offseasonben van ilyen hír. Aztán az ilyen jatekos meg egy evet rosteren van. Aztán lemorzsolódik.

De a hawks példa nagyon jó volt, mert az egy siker történt.
Mèg ha nem is nálunk történt :-/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Xavier Proctort megpróbáljuk atnevelni offense falembernek. Ezek szerint esélytelen hogy 53-as rosterre kerüljön mint DT.
Volt hogy ilyesmi már sikerült?
Vagy ez minden mindegy alapon megy?!topmodell
Nálunk van ilyen játékos J.R.Sweezy. Ő a kezdő RG-nk. A North Carolina State-en DL játékos volt. A drafton is mint DE jött ki, de nálunk Tom Cable úgy gondolta jobb lesz Ő a fal ellenkező oldalán, és átképezték guardnak.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Xavier Proctort megpróbáljuk atnevelni offense falembernek. Ezek szerint esélytelen hogy 53-as rosterre kerüljön mint DT.
Volt hogy ilyesmi már sikerült?
Vagy ez minden mindegy alapon megy?!topmodell
Mármint "milyesmi"? Konkrétan DT-ből OL? Vagy védőből támadójátékos? Csapat vagy ligaszinten?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Xavier Proctort megpróbáljuk atnevelni offense falembernek. Ezek szerint esélytelen hogy 53-as rosterre kerüljön mint DT.
Volt hogy ilyesmi már sikerült?
Vagy ez minden mindegy alapon megy?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Köszönöm de sikerült letöltenem végül a Rutracker oldaláról 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kedves Szurkolótársak!

Az elmúlt több mint 10 évben igyekeztem gyűjteni a Lions meccsek összefoglalóit vagy a teljes közvetítéseket, de a heten észrevettem, hogy egy fontos meccs hiányzik a gyűjteményből.
Ez a 2012 WildCard meccs a Saints ellen.
Hiába találtam meg torrent oldalakon sajnos nem túl népszerű video már, így letölteni nem sikerült.
Arra kérném a társaságot hogy akinek meg van, az jelezze nekem es segítsen hozzájutnom valamilyen úton módon a felvételhez. Előre is köszönöm!topmodell
nem tudom fent vagy-e rutrackeren, de ott seedelik ketten, úgy látomGiowa
Megtaláltam. Regisztráltam és már töltöm is! 1-2 óra és meg van!

A szurkolóktól kérdezem: van más is aki gyűjti a meccseket? Vagy csak én vagyok ilyen elvetemült?

A héten pl a 2004es szezon összefoglalóit néztem meg!
Offseasonben remek nosztalgikus elfoglaltság😊topmodell
Amúgy fenn van youtube-on is a meccs:
 www.youtube.com/watch?v=3fUEAWyhakI
 www.youtube.com/watch?v=RVHTzUBJVds

youtube downloader-el le lehet szedni ha nincs más megoldás rá.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kedves Szurkolótársak!

Az elmúlt több mint 10 évben igyekeztem gyűjteni a Lions meccsek összefoglalóit vagy a teljes közvetítéseket, de a heten észrevettem, hogy egy fontos meccs hiányzik a gyűjteményből.
Ez a 2012 WildCard meccs a Saints ellen.
Hiába találtam meg torrent oldalakon sajnos nem túl népszerű video már, így letölteni nem sikerült.
Arra kérném a társaságot hogy akinek meg van, az jelezze nekem es segítsen hozzájutnom valamilyen úton módon a felvételhez. Előre is köszönöm!topmodell
nem tudom fent vagy-e rutrackeren, de ott seedelik ketten, úgy látomGiowa
Megtaláltam. Regisztráltam és már töltöm is! 1-2 óra és meg van!

A szurkolóktól kérdezem: van más is aki gyűjti a meccseket? Vagy csak én vagyok ilyen elvetemült?

A héten pl a 2004es szezon összefoglalóit néztem meg!
Offseasonben remek nosztalgikus elfoglaltság😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kedves Szurkolótársak!

Az elmúlt több mint 10 évben igyekeztem gyűjteni a Lions meccsek összefoglalóit vagy a teljes közvetítéseket, de a heten észrevettem, hogy egy fontos meccs hiányzik a gyűjteményből.
Ez a 2012 WildCard meccs a Saints ellen.
Hiába találtam meg torrent oldalakon sajnos nem túl népszerű video már, így letölteni nem sikerült.
Arra kérném a társaságot hogy akinek meg van, az jelezze nekem es segítsen hozzájutnom valamilyen úton módon a felvételhez. Előre is köszönöm!topmodell
nem tudom fent vagy-e rutrackeren, de ott seedelik ketten, úgy látomGiowa
Nem vagyok fent de megnézem mi ez egyáltalán.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Kedves Szurkolótársak!

Az elmúlt több mint 10 évben igyekeztem gyűjteni a Lions meccsek összefoglalóit vagy a teljes közvetítéseket, de a heten észrevettem, hogy egy fontos meccs hiányzik a gyűjteményből.
Ez a 2012 WildCard meccs a Saints ellen.
Hiába találtam meg torrent oldalakon sajnos nem túl népszerű video már, így letölteni nem sikerült.
Arra kérném a társaságot hogy akinek meg van, az jelezze nekem es segítsen hozzájutnom valamilyen úton módon a felvételhez. Előre is köszönöm!topmodell
nem tudom fent vagy-e rutrackeren, de ott seedelik ketten, úgy látom

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Dig újra a csapattal! Mostantól nem sztrájkol. A szerződése utolsó évét kezdte.
Remélem úgy fog játszani idén mint tavaly az első tízen meccsen. (A szezon vege felé sajnos gyengébb volt és le is cseréltèk)

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Kedves Szurkolótársak!

Az elmúlt több mint 10 évben igyekeztem gyűjteni a Lions meccsek összefoglalóit vagy a teljes közvetítéseket, de a heten észrevettem, hogy egy fontos meccs hiányzik a gyűjteményből.
Ez a 2012 WildCard meccs a Saints ellen.
Hiába találtam meg torrent oldalakon sajnos nem túl népszerű video már, így letölteni nem sikerült.
Arra kérném a társaságot hogy akinek meg van, az jelezze nekem es segítsen hozzájutnom valamilyen úton módon a felvételhez. Előre is köszönöm!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nem azt mondom, hogy találtunk egy stabil role playert, mert az is lehet hogy nem sikerül az 53-as keretbe kerülnie. De minden mélységnek örülök! Ki tudja, hogy melyik csapat részből lesz sok sérült jövőre. Vagy melyik hülye fog a füstérzékelő alatt füvezni a londoni szállodában!
Szóval simán jól jöhet még egy játékos aki DT és DE poszton is bevethető a rotációban 😊
Persze az lenne a legjobb ha nem lenne rá szükség, mert nem vékonyodnánk el a poszton!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Olyan lelkes lettem ettől, hogy.......... nem, mégsem.

több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
újabb igazolás, Corey Wootton, Dlineman.

A Bears és a Vikings után jön, jövőre a Packers-be megy majd.

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 114 — capitaine du château de Vienne 1487
 thejetsblog.com/bga/bga-scouting-greg-salas/
Itt ássák a kutyát, minden tehetsége meg van, hogy igen jó posessionR legyen, erre mindenki slotba akarja használni, na


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Salas tehetséges WRnek látszott egyetemen,azóta semmi. Én nem látok benne túl sokat.
Owens meg csapatról csapatra jár, nickel corner. Ő sem jobb mint a rosteren lévők.
Roster töltelék mindkettő.

Közben Fear Ameer is aláírt.

több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 114 — capitaine du château de Vienne 1487
Salas jó, eddig vergődött a PS listákon, de mindig elcsórta valaki, hawaii alumni und receiving recorder. Egy prószát megér, ha a kéttorony elviszi a CBket, szeritem meg tudna élni.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Aztán igazoltunk még kettőt, ha már felszabadult egy kis hely a sapka alatt:
Érkezett Chris Owens CB a Chiefs-től és Greg Salas WR a Jets-től. Nekem sajnos semmit nem mond ez a két név.
Mire számíthatunk tőlük?
És most hány Corner illetve WR van a rosteren. Szerintem WR legalább 7.
Corner meg úgy tűnik egy tucat 😊 de 8 biztos!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Moore hatalmas igazolás
.
.
.
.
.
lett volna 5 éve.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Glover Quin atsrukturálta a szerződését. Több mint 2 millió dollárt sikerült így felszabadítania.
Részletek itt:
 espn.go.com/blog/detroit-lions/post/_/id/17160/glover-quins-reworked-deal-gives-lions-more-cap-space

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Lance Mooret szerződtettük!
Tavaly nem alkotott maradandód, de Lombardi szisztémájában a Saintsél remek számokat produkálta pár éve. Versenyben lesz a 3. WR Helyért. Azert ő egy rutinos jó kezű elkapó! Meglátjuk mennyire kopott meg a tudása :/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Valószínűleg Collinshoz képest Michael Burton többet fog játszani, mert nem csak Lead Blocking szerepe lesz, hanem ő egy kifejezetten jó kezű srác.
Ugyan sokat beszéltek arról hogy a falemberek es a futok érkezése Sokat lendít a Futójátékon, de azt is tegyük hozzá, hogy mindkét futó nagyon jó lehet a passzjátekban is. És a variációkat igen bővíti annak a lehetősége hogy itt egy alap formációban
2WR 1TE 1FB 1HB
Bárki lehet elkapó
Ugyanakkor ha nincs sok ember a védelemben a "boxban" akkor kiválóan lehet futni akar közepén is. Köszönhetően a Swanson (vagy Ramirez), Warford, Tomlisson belső hármasnak!
Izgalommal várom, hogy mi lehet ebből !
Külön ideális ez a formáció amíg nem találunk egy harmadik számú wr-t.
Bár a HB es a TE is simán játszhat Slotban!

Az offenseben Csak a fala. Kérdéses es Stafford!
Ha jó lesz a fal, akkor csak staffordon múlik. Sajnos tőle sokszor láttunk folyamtos pontatlanságot közeli passzoknal. 20 passzból 10 fölé melle alá hajigalas. (Ez nem statisztika csak hasra ütés szerű találgatás )

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Olyankor TE vagy extra falember blokkol igen. FB amúgy is elég keveset van benn.

több mint 9 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Korai 53as tipp:

OFFENSE 24
QB(3) Stafford, Orlovsky, Moore
RB (3) Bell, Abdullah, Riddick
FB (1) Burton
OT (4) Reiiff, Lucas, Robinson, Waddle
OG (3) Warford, Tomlinson, Ramirez
C (2) Swanson, Keyton
TE (3) Pettigrew, Ebron, Fauria
WR (6) Megatron, Tate, Fuller, Jones, Broyles, Ross

DEFENSE 25
DE (5) Jones, Ansah, Taylor, Tapp, Webster
DT (4) Ngata, Walker, Wright, Reid
LB (6) Tulloch, Levy, Whitehead, Bynes, Van Noy, Copeland
CB (6) Slay, Mathis, Wilson, Lawson, Carter, Diggs
S (4) Quin, Ihedigbo, Abdul-Quddus, Carey

ST 3
K (1) Prater
P (1) Martin
LS (1) Muhlbach

Ahol leginkább változás várható az a WR poszt szerintem, mert a Megatron-Tate duo mögött nagyon vékonynak tűnik az a depth.
Esetleg Copeland helyén befuthat még valaki (UDFA vagy veterán).
Nem rossz, de nem érzem erősebbnek mint tavaly ilyenkor.Bazzani
ha lesérül a FB akkor mivan? TE-et állítanak be, vagy egy plussz RB-t?

több mint 9 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 429 — Bowl Winner
Nekem tetszett a draftotok, sztem a Vikes-Bears-Lions trió nagyjából egyformán hasznosan draftolt, ordas baromság nem volt (Packers-nél sem, de az övéket picit halványabbnak érzem). Első körben sokan reach-nek érezték Tomlinson-t, sztem is az volt, de 1. letréd után jött, 2. nem igazán volt értékben olyan másik játékos, aki kellett volna a Lions-nak... vkit meg húzni kellett, és ilyenkor mindig a két falat érdemes erősíteni, szóval vállalható pick. 2. körben Abdullah érdekes választás, én nem sokat láttam NCAA-ben, szóval youtube volt a barátom, ott néztem róla videókat. Van a srácban fantázia, de valahogy én annyira nem tartok tőle, nem akkora húzás mint anno a GB esetében Lacy volt, de simán beválhat. Értékben is okés, de majd a pályán leradírozzuk, hehehe. Carter és Wright fasza pick volt, bár ők már a jövőre való felkészülés reményében érkeztek, sztem kb. 2 év és kezdő lehet mindkettő. Diggs inkább ST playa kategória, az FB meg ki tudja mennyit lesz nálatok pályán, de 6. kör környékén már nem gáz (na jó, a FB pick az egy kicsit). Corey Robinson sztem nem fog nálatok rosterre kerülni. Az offense-etek javult, így simán top 10 lesz sztem, a védelem, hát, a DT páros távozásával meggyengült, és azon egy Wright meg Ngata csak kicsit segít, és a secondary sem az a világverő, de amit lehetett, kihoztátok a draftból. Kicsit olyan érzésem van, hogy jó lesz NFC North-t nézni, mert most egyik csapat sem magaslik a másik fölé, kicsit a Bears-t érzem lemaradva, de ott elég jó a szakmai stáb, szóval meglátjuk, az is lehet, hogy a csoport csak ucsó fordulóban fog eldőlni.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0