Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de egyelőre én még nem vagyok annyira rápörögve a szezonra mint a korábbi években ilyenkor. Talán Suh elvesztése vagy a teljesen csendes FA piacunk okozta, talán csak kicsit beleuntam az állandó reménykedésbe.
Viszont nagyon örülök, hogy a héten ennyi remek gondolat született a csapatról, így nekem is megjött a kedvem az íráshoz.
Szépen haladok sorba ahogy itt szóba jöttek a dolgok:

-Cherilus: Nem gondolnám, hogy leigazoljuk. Sokat elmond róla, hogy a távozása után egy UDFA (Waddle) remekül tudta pótolni. Rosszul is játszott, buta büntetéseket is csinált ráadásul egy komoly sérülésből épülget fel. Nem mellesleg olcsó sem lenne (bár nem tudom mekkora kereslet van rá). Egyelőre (Waddle felépüléséig) Lucas a kezdő.

-Abdullah: Már a mock draftomban is hozzánk jósoltam (vissza lehet keresni). Továbbra is azt gondolom, hogy ő a mi emberünk. A pályán semmivel nem látszik lassabbnak mint Bush, sokkal jobb keze van elkapásoknál, fiatalabb és nekem sokkal robbanékonyabbnak is tűnik. Jahvid Best sérülése óta keresünk egy ilyen játékost. Alig várom, hogy a pályán lássam, megkapja a labdát és buuuuuuuum. Valami ilyesmi, emlékeztek még (?):

-Ebron: Ő a másik véglet. Stez-el egyetértve írom, hogy nem lesz belőle sohasem szupersztár, de mégcsak stabil kezdő sem. A mai napig sírok emiatt a teljesen elbaltázott pick miatt. Lesznek szép pillanatai, mint például ez:  www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000401757/Ebron-scores-first-NFL-touchdown De leginkább a hibái miatt fogunk rá emlékezni.

-Defense: Nincs bennem semmi félelemérzet Suh távozása ellenére sem. Ngata futás ellen legalább olyan hatékony mint Suh volt, a futójáték teljes megfojtása a védelmünk alapja. Írta Stez, hogy Fairley is hiányozni fog, hát biztosan rohadt nehéz lesz pótolni azt 15 szerelést és egy sack-et de majd megoldjuk valahogy. 😉 CJ Mosley vagy Fluellen szintjén talán tud majd valamelyik új fiú is játszani, másnem Jones sokat lesz a fal közepén mint tavaly. Amennyit romlott a fal annyit erősödött a hátsó rész. Azért a Levy-Tulloch-Whitehead hármas kicsit jobban hangzik mint a Levy-Whitehead-Palmer trió. Apropó Palmernek hogy a fenébe nincs még csapata? Annyira azért nem volt borzalmas. Összesen egy viziten volt, asszem a Zebras Cowboysnál. A secondary is javulni fog, amennyit gyengül Mathis (reméljük semmit) annyit javul majd Slay (reméljük sokat). A tavalyi def Achilles sarka (nickel corner) pedig Diggs érkezésével várhatólag megoldódik (de ha nem ő akkor a rosteren lévők közül valaki). Vaughn-nál rosszabb nem sok játékos lehet. Ha nem jön valami nagy sérüléshullám akkor ez top10 védelem lesz megint (futás ellen top5). Bízzunk Austin mester zsenialitásában.

-Elkapók:
Itt lehetnek gondok, ha valaki nem robbant az edzőtábor alatt. A Megatron-Tate páros elit (csak nekem rémlik úgy, hogy sokkal jobban ment a passzjáték amikor CJ sérült volt?), remélhetőleg Johnson végre végig tudja játszani a szezont állandó sérülések nélkül. Mögöttük egyértelműen Corey Fuller az első számú csere a szélen, ami sokak számára aggasztó lehet, másrészt viszont nem lehet nem észrevenni, hogy remekül fejlődik a srác. Volt neki meccsnyerő elkapása is ugyebár tavaly:  www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/0ap3000000413430/Stafford-throws-5-yard-touchdown-to-Corey-Fuller Persze ez a 14 elkapás 212 yard még nem kelt félelmet egyetlen védőkoordinátorban sem, de legalább kiderült róla, hogy használható játékos. Ami probléma lehet az a slot WR pozíció. Itt alighanem Lance Moore lesz a befutó (bár én titokban TJ Jones-ban bízok), márcsak a Lombardihoz fűződő ismeretség miatt is. Vajon mennyi lehet még benne? A Steelersben nem nagyon villogott (vagy nem nagyon használták?). A másik nagy kérdés, hogy Theo Riddick-re idén is futóként számolunk esetleg ő is WR-ként lesz használva?

-Támadófal:
Erő, erő, erő. Erről szól a fal közepének fokozatos építése. Raiola helyett minden bizonnyal Swanson lesz a kezdő (nem nagyon hiszek a Ramirez féle jóslatokban). A srác remek volt a Packers ellen (ez volt ugye az egyetlen olyan meccse amikor centert játszott), nem indulnék ki abból, hogy guardban miként teljesített mert az RT helyzet teljesen kaotikus volt mellette és amúgy sem az az eredeti posztja. Én nagyon bízok benne. Nem mellesleg méreteiben is jóval nagyobb elődjénél (Swanson 6-5 és 312 míg Raiola 6-1 és 310) ami egy falembernél nem hátrány (nem feltétlen előny, de Raiola-nál láthattuk, hogy elég sokszor tolták el a nagyobb védőfalemberek). Tomlinson meg úgy kellett mint egy falat kenyér. Sims (akinek szintén nincs még csapata) csak a szezon végén hozta a tőle várt szintet, reméljük Laken már az első meccstől Warford-i magasságokba emelkedik játék terén.
Ha ők hárman középen remekül dolgoznak akkor Stafford-nak és Abdullah-nak is szenzációs éve lehet. ha nem, akkor a szokásos. Csak az a vacak RT poszt lenne végre rendben mert megint ott tartunk ahol tavaly. Valaki sérült, valaki félig sérült, a harmadiknak nem ez az eredeti posztja, a negyedik rookie, Mac nagyanyjának meg programja van vasárnapra.

több mint 8 éve
DetroitLionsPodcast Detroit Lions 5
I think the Google-garian translator did what I said... I said that since you listen to me destroy the English language, I would also let you watch me destroy the Hungarian language.

Hopefully you got a good laugh out of me and that stupid translator 😀

I'll give you guys a shout out in the next show!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Do not dare to dissuade him from writing google-hungarian, it's sooo freaking funny 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
DetroitLionsPodcast Detroit Lions 5
Úgy éreztem, hogy mivel meg kellett hall engem elpusztítani az angol nyelvet, azt kell, hogy egy lövés a Messiás nyelvet túl 😀
több mint 8 éve
rva Dallas Cowboys 4 017 — Me for President!
ventilátor könnyebb 😀😀
több mint 8 éve
DetroitLionsPodcast Detroit Lions 5
Sajnálom a rossz nyelvtudás. Van néhány német nyelvű, de nem készségek magyar. Én a Google, hogy segítse, ami nem túl jó ...

Szeretném megköszönni az emberek itt, akik meghallgatták a Detroit Lions Podcast, amit teremtett. Igyekszünk, hogy jó és érdekes show, és soha nem gondolta, hogy megtaláljuk, így sok hallgató közé tartozik.

Ez nagyszerű, hogy az emberek olyan messziről követi a sport csapat, hogy szeretem, és ajánlom önöknek a odaadással. Beletelik egy különleges ember, hogy egy rajongó a valami, ami olyan messze van.

Azt szeretném, ha minden a legjobb, és még egyszer köszönöm, hogy meghallgattak. Ez elég hihetetlen számomra, hogy az emberek a világ minden tájáról érdekelt lenne velem beszél.

Kívánok minden jót, és Remélem, hogy a show segít teszik, hogy a ventilátor könnyebb és segít, hogy információt, hogy egyébként nem férhetnek hozzá.

Cheers!

DetroitLionsPodcast.com
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Elfogult is vagyok, de aki kívülállóként NFC North meccseket választ majd nem fog unatkozni. A liga legjobb elkapója, futója, és QBja is itt fog majd karcolni.balazs799
Riley Cooper, Tim Tebow és Matt Barkley is az eastben játszik, ezt sajnos benézted. 😕

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
az offense-ben minden adott, a d# is karaj lesz sztem, annyira sokat nem romlik (már ha romlik) a run D, Ngata nem hinném h sokkal rosszabb lenne, mint Suh volt.
nálam a legnagyobb kérdőjel Stafford. Tudja-e vezetni ezt az offense-t, amiben most már tényleg szinte minden adott, elit elkapó, van 2. számú WR is, futó is, TE is lesz talán.
kár, hogy pont egy ARod féle csoportban vagytok. A PO idén is meglesz remélem, a kérdés, hogy ott lesz-e WBorbinho
A Packers - Lions - Vikings hármas most így TCnél tartva előrébb tart mint a macik, de hogy ez a pályán is megmutatkozik, az csak Decbe derül ki. Nagy harcot várok ettől a három csapattól, és nem lennék megleve, ha 2PO csapat jönne északról, és a kimaradó is akar csak egy Wvel lenne majd lemaradva a másik WC helytől.
És akkor a bearsi rebuildal még csak nem is számoltunk. Megvan az esélye, hogy ott is a vártnál hamarabb összeáll a csapat.

Elfogult is vagyok, de aki kívülállóként NFC North meccseket választ majd nem fog unatkozni. A liga legjobb elkapója, futója, és QBja is itt fog majd karcolni.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Számomra Ngata is nagyon kérdőjeles.
Más séma, rendszer, más társak játszanak körülötte, és az utolsó évében már a Ravens védelemben sem tudott annyira domináns lenni, mint amennyire kellett volna. Plusz azért nem árt megemlíteni, hogy Suh mellett Fairley is elit tehetség volt, és ő is elment. Ugye az egész detroiti védelem a DL-re és a rushra alapoz, szóval nagyon kíváncsian várom, Ngata tankjában mennyi maradt.

Stafford viszont nálam nem kérdőjeles. A hülyeségeit, hogy feldobálja a fenébe a labdákat, tavaly Caldwellék mellett azért egyre inkább sikerült elhagynia, a fejlődés látható rajta, ennyit tesz egy jó QB-mentor. De az OL meg hiába kapta meg a játékosokat, akkor is kérdőjeles. Oké, első körös guard, de kérdés, hogy száll be a profik közé. A fal közepén a tavaly még sokat hibázó másodéves fiatal lesz ott. Papíron ez jól néz ki, de ugye a pályán azért más. Idén már kell a run block, nem véletlenül jött korán guard és futó, egyértelműen az volt a cél, hogy sokoldalúvá váljon a támadósor. És ha futás is lesz, az Stafford számára is nagyobb nyugalmat ad.

De persze ki hogy látja ezeket a dolgokat, én elmondtam a saját véleményem. Nálam Ebron és az OL az, ahol a nagyobb kérdőjelek vannak.

több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Szerintem elég jól be lett foltozva az a fal Ramirezzel és Tomlinsonnal. Ha Waddle is előrelép, vagy legalább egészséges marad, bőven jobban áll a Lions a támadófalban, mint legalább a liga fele.

Stafford és Ebron számomra is kérdőjeles, rajtuk kívül talán a 3rd WR poszton áll szarul a Lions. Ha Megatron vagy Tate megsérül, megint Corey Fullernek kell játszania, amibe elég rossz belegondolni.

több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
az offense-ben minden adott, a d# is karaj lesz sztem, annyira sokat nem romlik (már ha romlik) a run D, Ngata nem hinném h sokkal rosszabb lenne, mint Suh volt.
nálam a legnagyobb kérdőjel Stafford. Tudja-e vezetni ezt az offense-t, amiben most már tényleg szinte minden adott, elit elkapó, van 2. számú WR is, futó is, TE is lesz talán.
kár, hogy pont egy ARod féle csoportban vagytok. A PO idén is meglesz remélem, a kérdés, hogy ott lesz-e W

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
 www.prideofdetroit.com/2015/7/30/9068151/putting-pressure-on-defenses-with-21-personnel

Szeretem az ilyen "önbizalom" növelő cikkeket. Tavaly is minden tele volt vele, hogy mennyi target lesz és a rengeteg matchup amiben jók lehetünk az Offensbe. Aztán nem jött be belőle szinte semmi.
Remélem idén másképpen lesz.
Most Abdullah és Ebron van kimelve, hogy hogyan nehezíthetik meg a védelem dolgát...
Úgy legyen!

topmodell
Hát figyelj, ha megnézed, azért ez igaz, tekintve, hogy a liga legjobb elkapója itt van, aki minimum két embert lefoglal, mellette meg Tate is állat. Kezdésnek.
Ebronban meg ott van a potenciál, atletikussága és fizikai paraméterei alapján simán lehetne elkapó is, enyhe bökkenő, hogy manapság a Lions TE-k valahogy lyukaskezűségben szenvednek. De ha sikerülne fejben rendbe tenni... Abdullah meg a passzjátékban lehet egy Bush, még ha nem is olyan gyors játékosról van szó, mint Bush volt, cserébe viszont azért papíron ő szívósabb, szóval lehetőleg nem ütik ki két-három hetente, mint Busht vagy Bestet ugyebár. Biztos vagyok benne, hogy nagyon sokat használja majd Stafford passzjátékoknál, nagy fegyvere lesz.
Plusz futni is tud ugyebár. Bell vele szemben igazi traktor, a kettejük közti stíluskülönbség nekem nagyon tetszik, életveszélyes párosnak gondolom őket.

Összességében már eljutottunk odáig, hogy baromi kellemetlen matchupokat tud a Lions szinte minden snapnél kicsikarni. Számomra a nagy kérdés a támadófal lesz, hogy a fiatalok mennyire tudnak minőségi szinten takarítani passznál és futásnál egyaránt. De ez az offense baromira kellemetlen lesz egyébként a védelmeknek, csak ne legyen sérülés, meg Ebron szedje magát össze (szerintem egyébként nem fogja).

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
 www.prideofdetroit.com/2015/7/30/9068151/putting-pressure-on-defenses-with-21-personnel

Szeretem az ilyen "önbizalom" növelő cikkeket. Tavaly is minden tele volt vele, hogy mennyi target lesz és a rengeteg matchup amiben jók lehetünk az Offensbe. Aztán nem jött be belőle szinte semmi.
Remélem idén másképpen lesz.
Most Abdullah és Ebron van kimelve, hogy hogyan nehezíthetik meg a védelem dolgát...
Úgy legyen!


One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Végre elkezdenek érkezni a hírek. Hamarosan a TC is elkezdődik. Már csak pár hetet kell kibírni! 😊

3 játékos kezdi PUP listán a felkészülést.
Right tackle LaAdrian Waddle (leghamarabb az első héten játszhat)
Running back Joique (az előszezonban már valószínű játszani fog)
Defensive end Jason Jones (az előszezonban visszatérhet)

Közben Gosder Cherlius járt nálunk. Akit kitettek a Coltsból. Őt itt senkinek nem kell bemutatni. Rutinos veterán akit első körös draftoltunk anno. Mondjuk nem véletlenül dobták ki. A PFF értékelések alapján sem brillírozott. Nem volt hajlandó átstruktúrálásba belemenni. Nálunk is elsősorban Waddle sérülése miatt jöhet szóba.
Bár azt nem értem, hogy hogyan tudjuk megfizetni, hiszen ha minden igaz "kettőféllel" vagyunk a sapka alatt.topmodell
Nem azért vágtuk ki, mert tavaly nem volt jó.
Sérült volt szinte egész évben, és úgy játszott, a hírek szerint viszont a térde mostanra sem jött teljesen rendbe. Megkértük, hogy engedjen a fizetéséből, nem ment bele, és mivel tavaly hoztunk a draftról korán OT-t Mewhort személyében, így inkább kivágtuk Cherilust, mondván, van helyette más.

Szubjektív véleményem, hogy nem volt jó döntés egyébként. Első évében hozta azt, amit vártam tőle, ligaszinten is minőségi pass blocker volt úgy, hogy rendben volt a térde. A második évét tönkretette a sérülése.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Végre elkezdenek érkezni a hírek. Hamarosan a TC is elkezdődik. Már csak pár hetet kell kibírni! 😊

3 játékos kezdi PUP listán a felkészülést.
Right tackle LaAdrian Waddle (leghamarabb az első héten játszhat)
Running back Joique (az előszezonban már valószínű játszani fog)
Defensive end Jason Jones (az előszezonban visszatérhet)

Közben Gosder Cherlius járt nálunk. Akit kitettek a Coltsból. Őt itt senkinek nem kell bemutatni. Rutinos veterán akit első körös draftoltunk anno. Mondjuk nem véletlenül dobták ki. A PFF értékelések alapján sem brillírozott. Nem volt hajlandó átstruktúrálásba belemenni. Nálunk is elsősorban Waddle sérülése miatt jöhet szóba.
Bár azt nem értem, hogy hogyan tudjuk megfizetni, hiszen ha minden igaz "kettőféllel" vagyunk a sapka alatt.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Adirotor
Adirotor
Végigolvastam a cikket a kabala figurákról. igazi offseason cikk. Kiszenvedtek egy pár sort, pár kattintásért.
Istennek hála az offseason hamarosan véget ér! Jöhetnek értelmesebb infók 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Sandman idei hype videója:
 www.youtube.com/watch?v=PxhaQ6I2t2ktopmodell
Ez most szerintem nem lett jó.
Főleg a zene választás.Bazzani
A tavalyival nagyon magas volt a mérce. Az a legjobb eddigi videója volt.
De hogy a zenét hogy választja az hihetetlen. Beszélt erről is a podcastben. De ez tényleg borzalmas lett. Hang nèlkul élvezetesebb.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sandman idei hype videója:
 www.youtube.com/watch?v=PxhaQ6I2t2ktopmodell
Ez most szerintem nem lett jó.
Főleg a zene választás.

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Sandman idei hype videója:

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Köszönöm szépen!topmodell
Írtam egy hosszabb köszönet nyilvánítás de úgy látszik moderált a telefonon, hogy írjak kevesebbet 😊

A
Lényeg hogy podcast ötlet jöhet minden mennyiségben 😊

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Köszönöm szépen!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
topmodell:
 www.detroitlionspodcast.com/2015/07/21/episode-5/

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A 4. helyezettek vagyunk a fájdalom listán (kiváncsi vagyok ki lehet nálunk szerencsétlenebb)
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000501957/article/pain-rankings-no-4-the-detroit-lionstopmodell
browns, eagles talán jets, bár nekik legalább van SBjükJSanyo
Nincs 3 olyan csapat az NFL-ben akinek a szurkolói több fájdalmat éltek át. Mondjuk szerintem egy sincs de ez már részletkérdés.

több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A 4. helyezettek vagyunk a fájdalom listán (kiváncsi vagyok ki lehet nálunk szerencsétlenebb)
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000501957/article/pain-rankings-no-4-the-detroit-lionstopmodell
browns, eagles talán jets, bár nekik legalább van SBjük