Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A 4. helyezettek vagyunk a fájdalom listán (kiváncsi vagyok ki lehet nálunk szerencsétlenebb)
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/v4s3hcdvoapjjhknxxaq
Pain Rankings: No. 4, the Detroit Lions
The Lions are one of the oldest franchises in football -- that means their fans have suffered longer than most. Dan Hanzus wades through the pain in Motown.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Tim Twentymans Rookie report:
 www.detroitlions.com/news/lions-insider/article-1/Tim-Twentymans-offseason-rookie-report/e5dc5772-81af-437a-9ddb-f4dd19ed0df8

Csak hogy valamivel megtörjük a csendet!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Van egy hasonló képem a gyerek másfél hónapos korából:



 twitter.com/pinteradi/status/613235848021020673

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Örülök ha válasz érkezik a véleményemre sőt még jobban ha ellenvélemény. 😉
A slot WR kérdése nagyon érdekes. Ugye opció, hogy Tate vagy Megatron is sokat játszik majd ott és Fuller szerepel mint szélső elkapó.
De játszhat ott (sőt fog is sokat szerintem) Riddick is meg persze az általam várt TJ Jones is. Sőt mi van ha a kedvencem Broyles újult erőre kap? A tapasztalat meg Lance Moore mellett szól.
Sok itt a lehetőség. Ha már Broyles akkor itt egy kép amit twitteren posztolt:

Imádom a csávót, nagyszerű ember. Nagyon megérdemelné, hogy végre egyenesbe jöjjön a karrierje. Kétlem, hogy ez Lombardi-nál sikerül.

Diggs pedig nem Mathis helyettese lesz idővel hanem Bentley-é. Mathis posztjára Carter van "betanuló évben". A jó öreg Rashean (fiatalabb nálam amúgy) állítólag élete formájában van. Az egész felkészülés legjobb játékosának nevezték eddig. o_o

több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Ez az Bazzani! Végre valami amiért érdemes olvasni a fórumot.
Ha szabad nem egyetérteni, akkor én is kifejtem, hogy az említett játékosok közeljövőjéről mit gondolok 😉

Jason Jones:
Nem értem miért favorizáljuk őt. Semmi extrát nem láttam tőle az elmúlt években. Ráadásul most hogy nem lesz ott mellette Suh és Fairley (bár az ő hiányát remekül oldotta meg tavaly a csapat) szerintem még inkább elhalványul. Szívesen írnám, hogy ki játsza magát a kezdőből, de DT poszton is fognak rá számítani, tekintettel hogy

Tyrunn Walker a fáradt Saints védelemből érkezik. Egy olyan csapatból aki az elmúlt 10 éve egyik legrosszabb szezonját produkálta. Én sem hiszek benne!
Na ennyit a nagy egyetértésről 😉

Sam Martin:
Talán háromszor kellett meccset eldöntő helyzetben rúgnia a labdát (kezdő rúgásokat leszámítva). Mindannyiszor hibázott.
De lehet csak a badbeatekre emlékszem. Ettől függetlenül biztosnak érzem a helyzetét. Kíváncsi vagyok meccset eldöntő szituációban hogy fog szerepelni.

Van Noy:
Idén több szerepet fog kapni (mondjuk az előző évhez képest nem nehéz). Role player már az első meccsektől lesz. Blitzelni fogják beküldeni. Nincs egyébként könnyű helyzetben: Tulloch (bár ő MLB), Lévy és a tavaly nagyon bevállt Whitehead is előtte van a depth charton. A tippem hogy a szezon közepére már akár kezdő lesz.

Eric Ebron:
A harmadik számú célpont lesz idén! Rengeteget játszik majd slotban! Stafford sokat fogja keresni. 7-800 yard körül végez. Bár lesz 10 elejtett labdája!
TD-t megtippelni is nehéz, hogy mennyit szerez, mert sokat várok a Fred Astertől 😊 (Fauria)
Erőltetve arra tippelek, hogy 4-5 TDt szerez Ebron.

Az általad pozitívnak aposztrofált oldalt már nehezebb véleményeznem. Egyelőre hitetlenkedek. Az év azon szakaszában vagyunk amikor csupa szép dolgokat tudnak írni. Igazából napi egy cikket kötelező gyártani minden valamirevaló honlapnak (mlive.com; detroitlions.com; freep.com stb.). Emiatt rengeteg helyen olvasni hogy ki milyen jó volt az edzésen. De ez még nagyon kérdéses hogy mennyire tudja átültetni a meccsekre majd.

Isiah Johnsonról szinte semmit nem tudok.

Reid nagyon szimpatikus gyerek hallottam rádió nyilatkozatát is. Valóban nagyon intelligens és a munkabírásával nincsen gond. Annyire keveset láttuk tavaly, hogy meglepődnék ha a rotációból előrébb tudna lépni. Azért különösen drukkolok neki mert tényleg a szimpatikus játékosok közé tartozik.

TJ Jones: Attól tartok a Ryan Broyles féle pályára áll. Nem igazán fog lehetőséget kapni. Bár hozzáteszem bármelyik WR arosteren képes arra amire Ross. Aki indolotlanul sok snappet kapott (pff értékelése szerint a legkevésbé hatékony WR 2014-ben. Gratula neki).
Erről a WR3 posztról sokat írnak. De szerintem ez csak az 5. elkapói opció lesz 2015-ben. Calvin, Tate, Ebron, Abdullah utána 3. számú WR csak az 5. legtöbb yarddal fog rendelkezni.


Diggs:
Bizakodva várom, hogy igaazd legyen. Szükségünk van nagyona Corner utánpótlása, mert attól félek a 35 éves Mathis idén már nem fog tudni azona szinten játszani mint tavaly :/

Abdulahh:
Én is nagyon bízom benne. Különösképpen elkapásoknál. Screeneknél vagy akár SLOTBAN IS!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyon rég nem írtam ide értelmeset, gondoltam csinálok valami olyat amit majd a fejemre lehet kiabálni az idény végén. Avagy érkezzen egy kis bold prediction.

A szezon top5 legnagyobb negatív meglepetése:
5. Jason Jones DE

Soha nem voltam nagy fanja Jones-nak. Nem tartom többre mint egy közepes kiegészítő játékosnak aki DE és DT poszton is bevethető nagy baj esetén. Nem lennék meglepve ha az idény közepére elvesztené kezdő pozícióját valamelyik feltörekvő fiatal "kárára".

4. Tyrunn Walker DT

Már eleve furcsállottam azokat a riportokat amiben Walker-ről mint valami megváltóról írtak. Nem gondolnám, hogy elnyeri a kezdőposztot a TC alatt sőt azt sem, hogy 3.down-os szituációkat kivéve sokat lenne majd a pályán.

3. Sam Martin P

Egy remek punter aki a döntő szituációkban rendre hibázik. Idén olyan vetélytársat kapott Kyle Brindza személyében aki akár az 53-as keretből is kiszoríthatja. Ha ez nem is történik meg Martintól továbbra is döntő hibákat láthatunk majd.

2. Kyle Van Noy OLB

A tavalyi teljes kudarcot hozó draft class-unk egyik "gyöngyszeme" aki első évében nulla impact volt a csapat számára. Állítólag a sérülések miatt történt mindez, szerintem pedig nem. Jóslatom szerint idén egyetlen meccsen sem lesz kezdő és a ST-en kívül nem lesz tényező idén sem.

1. Eric Ebron TE

Milyen jó lenne ha Ebron helyett Aaron Donald vagy Beckham Jr. neve lenne olvasható a rosteren? Sajnos nem így van, Ebron pedig hatalmas bust lesz. Jóslatom szerint idén sem éri el a 500 elkapott yardot és leginkább dropjairól fogunk rá emlékezni ismét. Borzasztóan kezdte az edzéseket, leginkább az elejtett labdáiról szóltak a hírek, nagyon nagy gondban leszünk ha a (Megatron és Tate mögött) passzjáték harmadik opciójának szánt játékos becsődöl, márpedig így lesz sajnos.

A szezon top5 legnagyobb pozitív meglepetése:
5. Isaiah Johnson S

Minden évben akad nálunk olyan UDFA játékos aki elcsípi az 53-as roster egyik helyét. Sokan Zach Zenner-re teszik a voksukat én azonban úgy látom, hogy idén Johnson lesz a meglepetés befutó. Hogy miért? Ihedigbo már az év elején fizetésemelést akart kierőszakolni, de a csapat nem volt vevő a dologra. Az én olvasatomban ez azt jelent, hogy nem számolunk hosszabb távon vele. Abdul-Quddus biztos pont a cserék között mellette azonban nincs olyan játékos akit ne lehetne megelőzni a depth charton. Véleményem szerint tehát Johnson tagja lesz az 53-as keretnek.

4. Caraun Reid DT

Itt az ember aki miatt Walker sokkal kevesebb szerephez fog jutni az előzetesen jósoltnál. Reid bombaformában érkezett az edzésekre (Suh-val gyakorolt sokat) és az egyik legtöbb jó véleményt róla lehet olvasni. Soha nem gondoltam volna, hogy ezt leírom valaha, de jelenleg ő a legnagyobb reménységünk miszerint Ngata-n kívül is legyen egy használható belső védőfalemberünk. Jóslatom: Reid elnyeri a kezdő posztot és kiegyensúlyozott teljesítményt nyújt majd.

3. TJ Jones WR

Az egyik legnagyobb meglepetés volt számomra az offseason-ben, hogy nem érkezett megfelelő erősítés a slot elkapó pozícióba. Pedig Johnson sérülésekor tisztán látszott, hogy Tate mellett nincs igazán jól használható WR a csapatban. Véleményem szerint van a keretben egy olyan játékos aki idén hihetetlen nagyot fog robbantani és Ebron gyengélkedése miatt elő tud majd lépni 3.számú opcióként. Ő nem más mint a tavalyi szezont sérülés miatt kihagyó villámléptű WR TJ Jones. Én 500 elkapott yard feletti szezont várok tőle. Az edzéseken már megcsillantotta fantasztikus képességeit, reméljük ezt a TC alatt is folytatni tudja. Alig várom már, hogy az előszezon meccseken Lions mezben láthassam a pályán.

2. Quandre Diggs CB

"Nem elég magas, nem elég gyors, blablabla."
Az edzőtábor egyik legnagyobb csatája lesz a kezdő nickel corner pozíciójának elnyeréséért folytatott harc. A Wilson, Lawson, Diggs hármas bármelyike befuthat végül. Én Diggs mellé teszem a voksomat. Biztos vagyok benne, hogy a Chargers ellen ő vonul majd kezdőként a pályára. Lesz is dolga bőven, mert a divíziónkban is remek játékosok ellen kell majd harcolnia, elég ha Cobb nevét említem csak. Nagyon remélem, hogy a tavalyi szenvedés után idén végre olyan játékos játszik majd a poszton aki nem csal könnyet a Lions drukker szemébe, legalábbis nem abban az értelemben mint Cassius Vaughn.

1. Ameer Abdullah RB

Jahvid Best sajnálatos visszavonulása óta várunk egy ilyen játékosra mint Abdullah. Reméljük Reggie Bush korábbi mezszáma nem lesz rá rossz hatással. Az eddigi edzések legtöbbet dicsért játékosa volt Ameer, Bell sérülése miatt jóval nagyobb szerep hárulhat rá mint amit előre jósoltak. Azonban ez nemcsak Bell sérülése miatt lesz így, hanem alanyi jogon is ki fogja majd harcolni. Jóslatom szerint könnyedén eléri majd az 1000 scrimmage (futott+elkapott) yardot és versenyben lesz az OROY címért. Mert ahogy lesz egy kis területe a jóisten sem állítja majd meg.

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
Ott van még példának a Darrel Young Redskins FB, őt LB-ből konvertálták, és egész jó a jelenlegi posztján. Biztos van még más hasonló eset is, én ennyit tudok produkálni 😊Rataxes
Edelmant QB ként draftoltuk.gordon
Hát Edelman szerintem max. névlegesen volt QB, el nem tudom képzelni hogy bárki irányítóként számított rá akár már a draft pillanatában... Vagy igen? Meg azért csapatrészen belül nyilván több példa is van rá (pl. Jason Peters TE->LT).Rataxes
QB-ként semmi esélye nem lett volna. BB anno azt mondta, hogy nem tudja, hol használja majd, de keres neki helyet. Azóta állt fel RB-ként, WR-ként, LB-ként és CB-ként is, meg persze a liga legjobb PR-je és ST-embere is volt, aztán utóbbit leszorítottuk puntokra. De az komoly, hogy még a fal széléről indulva blitzelni is előbb küldtük, minthogy egyszer is passzoljon 😀
Igaz, a Ravens ellen ez most eléggé be is jött 😊Wyatt
Bocs, de az nem nálunk volt akkoriban?csi77
Egyik legjobb 😀gordon
Már Hester vagy Edelman? 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ott van még példának a Darrel Young Redskins FB, őt LB-ből konvertálták, és egész jó a jelenlegi posztján. Biztos van még más hasonló eset is, én ennyit tudok produkálni 😊Rataxes
Edelmant QB ként draftoltuk.gordon
Hát Edelman szerintem max. névlegesen volt QB, el nem tudom képzelni hogy bárki irányítóként számított rá akár már a draft pillanatában... Vagy igen? Meg azért csapatrészen belül nyilván több példa is van rá (pl. Jason Peters TE->LT).Rataxes
QB-ként semmi esélye nem lett volna. BB anno azt mondta, hogy nem tudja, hol használja majd, de keres neki helyet. Azóta állt fel RB-ként, WR-ként, LB-ként és CB-ként is, meg persze a liga legjobb PR-je és ST-embere is volt, aztán utóbbit leszorítottuk puntokra. De az komoly, hogy még a fal széléről indulva blitzelni is előbb küldtük, minthogy egyszer is passzoljon 😀
Igaz, a Ravens ellen ez most eléggé be is jött 😊Wyatt
Bocs, de az nem nálunk volt akkoriban?csi77
Egyik legjobb 😀
több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 485 — Bears & Illinois fan
Ott van még példának a Darrel Young Redskins FB, őt LB-ből konvertálták, és egész jó a jelenlegi posztján. Biztos van még más hasonló eset is, én ennyit tudok produkálni 😊Rataxes
Edelmant QB ként draftoltuk.gordon
Hát Edelman szerintem max. névlegesen volt QB, el nem tudom képzelni hogy bárki irányítóként számított rá akár már a draft pillanatában... Vagy igen? Meg azért csapatrészen belül nyilván több példa is van rá (pl. Jason Peters TE->LT).Rataxes
QB-ként semmi esélye nem lett volna. BB anno azt mondta, hogy nem tudja, hol használja majd, de keres neki helyet. Azóta állt fel RB-ként, WR-ként, LB-ként és CB-ként is, meg persze a liga legjobb PR-je és ST-embere is volt, aztán utóbbit leszorítottuk puntokra. De az komoly, hogy még a fal széléről indulva blitzelni is előbb küldtük, minthogy egyszer is passzoljon 😀
Igaz, a Ravens ellen ez most eléggé be is jött 😊Wyatt
Bocs, de az nem nálunk volt akkoriban?

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Bill Bentley-t elküldtük.
Sokat Volt ugyan sérült de engem meglepett hogy most váltunk meg tőle.
Úgy tűnik nem épült fel maradéktalanul.

 www.detroitlions.com/news/lions-insider/article-1/Lions-waive-cornerback-Bill-Bentley/d96da38a-e76f-4f69-af4a-21062ad2a224?sf875195=1

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
A sacket megakadájozta, nem félre, hanem taktikusan Julius elé esett.balazs799
Alapszabály a DLnél, ha eltolnának akkor ess seggre, hogy legalább ne jussanak sokkal tovább, szerencsére bevillant neki 😊

(mondjuk kezd nagyon off lenni ez itt Lions topikban, nem? 😊 )

több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 071 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Ha egy olyan jatekos aki az ötödik hatodik körben kelt el. Nem tudott beépülni és egy másik poszton kezdő lesz. Akkor az ha átlagos is siker történet. Ráadásul Sweezy 7. körös.
Más a nézőpont.topmodell
A seahawksnál, ha valaki nem all-pro vagy legalább pro-bowl szinten játszik akkor a szurkolók szerint már kuka, trágya, használhatatlan.
Egyébként most is van 2 - 3 hasonló projekt, az egyik egy albán származású(!!) a méreteihez képest őrülten atletikus játékos akiből Cable szerint a liga egyik legjobb centere lesz.:cool:
A lényeg az egészben, hogy szerinte a collegeban divatos offense rendszerekben az OL játékosok nem kapnak olyan képzést ami használható a profik között és ha már úgy is sokat kell velük dolgozni, akkor inkább kiválaszt olyan agresszív, atletikus embereket akiket a nulláról a saját módszere szerint épít fel. Lehet, hogy más csapatoknál is kezdenek így gondolkodni vagy csak a szokásos copy-cat league szindróma.Tessu


Siker? 😀undisputedly
A sacket megakadájozta, nem félre, hanem taktikusan Julius elé esett.


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ha egy olyan jatekos aki az ötödik hatodik körben kelt el. Nem tudott beépülni és egy másik poszton kezdő lesz. Akkor az ha átlagos is siker történet. Ráadásul Sweezy 7. körös.
Más a nézőpont.topmodell
A seahawksnál, ha valaki nem all-pro vagy legalább pro-bowl szinten játszik akkor a szurkolók szerint már kuka, trágya, használhatatlan.
Egyébként most is van 2 - 3 hasonló projekt, az egyik egy albán származású(!!) a méreteihez képest őrülten atletikus játékos akiből Cable szerint a liga egyik legjobb centere lesz.:cool:
A lényeg az egészben, hogy szerinte a collegeban divatos offense rendszerekben az OL játékosok nem kapnak olyan képzést ami használható a profik között és ha már úgy is sokat kell velük dolgozni, akkor inkább kiválaszt olyan agresszív, atletikus embereket akiket a nulláról a saját módszere szerint épít fel. Lehet, hogy más csapatoknál is kezdenek így gondolkodni vagy csak a szokásos copy-cat league szindróma.Tessu


Siker? 😀
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ott van még példának a Darrel Young Redskins FB, őt LB-ből konvertálták, és egész jó a jelenlegi posztján. Biztos van még más hasonló eset is, én ennyit tudok produkálni 😊Rataxes
Edelmant QB ként draftoltuk.gordon
Hát Edelman szerintem max. névlegesen volt QB, el nem tudom képzelni hogy bárki irányítóként számított rá akár már a draft pillanatában... Vagy igen? Meg azért csapatrészen belül nyilván több példa is van rá (pl. Jason Peters TE->LT).Rataxes
QB-ként semmi esélye nem lett volna. BB anno azt mondta, hogy nem tudja, hol használja majd, de keres neki helyet. Azóta állt fel RB-ként, WR-ként, LB-ként és CB-ként is, meg persze a liga legjobb PR-je és ST-embere is volt, aztán utóbbit leszorítottuk puntokra. De az komoly, hogy még a fal széléről indulva blitzelni is előbb küldtük, minthogy egyszer is passzoljon 😀
Igaz, a Ravens ellen ez most eléggé be is jött 😊

több mint 8 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Ha egy olyan jatekos aki az ötödik hatodik körben kelt el. Nem tudott beépülni és egy másik poszton kezdő lesz. Akkor az ha átlagos is siker történet. Ráadásul Sweezy 7. körös.
Más a nézőpont.topmodell
A seahawksnál, ha valaki nem all-pro vagy legalább pro-bowl szinten játszik akkor a szurkolók szerint már kuka, trágya, használhatatlan.
Egyébként most is van 2 - 3 hasonló projekt, az egyik egy albán származású(!!) a méreteihez képest őrülten atletikus játékos akiből Cable szerint a liga egyik legjobb centere lesz.:cool:
A lényeg az egészben, hogy szerinte a collegeban divatos offense rendszerekben az OL játékosok nem kapnak olyan képzést ami használható a profik között és ha már úgy is sokat kell velük dolgozni, akkor inkább kiválaszt olyan agresszív, atletikus embereket akiket a nulláról a saját módszere szerint épít fel. Lehet, hogy más csapatoknál is kezdenek így gondolkodni vagy csak a szokásos copy-cat league szindróma.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ott van még példának a Darrel Young Redskins FB, őt LB-ből konvertálták, és egész jó a jelenlegi posztján. Biztos van még más hasonló eset is, én ennyit tudok produkálni 😊Rataxes
Edelmant QB ként draftoltuk.gordon
(pl. Jason Peters TE->LT).Rataxes
Őt ráadásul DT-ként recruitolta az Arkansas, és csak a sophomore évétől kezdve játszott TE poszton.

több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ott van még példának a Darrel Young Redskins FB, őt LB-ből konvertálták, és egész jó a jelenlegi posztján. Biztos van még más hasonló eset is, én ennyit tudok produkálni 😊Rataxes
Edelmant QB ként draftoltuk.gordon
Hát Edelman szerintem max. névlegesen volt QB, el nem tudom képzelni hogy bárki irányítóként számított rá akár már a draft pillanatában... Vagy igen? Meg azért csapatrészen belül nyilván több példa is van rá (pl. Jason Peters TE->LT).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ott van még példának a Darrel Young Redskins FB, őt LB-ből konvertálták, és egész jó a jelenlegi posztján. Biztos van még más hasonló eset is, én ennyit tudok produkálni 😊Rataxes
Edelmant QB ként draftoltuk.
több mint 8 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Ott van még példának a Darrel Young Redskins FB, őt LB-ből konvertálták, és egész jó a jelenlegi posztján. Biztos van még más hasonló eset is, én ennyit tudok produkálni 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
De a hawks példa nagyon jó volt, mert az egy siker történt.
topmodell
Nem az.undisputedly
Jóindulattal átlagosnak nevezném Sweezyt, de semmi esetre sem sikertörténet.BigBaltazar
Ha egy olyan jatekos aki az ötödik hatodik körben kelt el. Nem tudott beépülni és egy másik poszton kezdő lesz. Akkor az ha átlagos is siker történet. Ráadásul Sweezy 7. körös.
De az alapvető különbség a szemléletben, már onnan indul ha mi 6 meccsnél többet nyerünk egy szezonban az mar siker történet.
Más a nézőpont.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Mármint DT-ből OG vagy OT-ből OG? Mert utóbbinál azért vannak mocsok jó példák 😀
Vagy itt most konkrétan a Lionsnál? Mert az lehet, hogy ott nem volt 😊Wyatt
Igen a Lionsra írtam, hogy a csapatnál ez nem szokott jól sikerülni.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Azért ezt érdemes megnézni:  www.seahawks.com/video/2015/06/04/2015-seahawks-town-hall-tom-cable-breaks-down-jr-sweezy-game-film

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
De a hawks példa nagyon jó volt, mert az egy siker történt.
topmodell
Nem az.undisputedly
Jóindulattal átlagosnak nevezném Sweezyt, de semmi esetre sem sikertörténet.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
De a hawks példa nagyon jó volt, mert az egy siker történt.
topmodell
Nem az.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mármint DT-ből OG vagy OT-ből OG? Mert utóbbinál azért vannak mocsok jó példák 😀
Vagy itt most konkrétan a Lionsnál? Mert az lehet, hogy ott nem volt 😊