Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
New Lions OC Joe Lombardi confirmed Joique Bell and Reggie Bush will "kind of have a split role."
"I see these guys kind of having a split role and both being very productive," Lombardi said. We figured as much when the Lions signed Bell to a three-year, $9.3 million deal and hired new coach Jim Caldwell, who likes to run a more traditional offense than shotgun-obsessed Scott Linehan. The Detroit backfield is shaping up as a true 50:50 timeshare. We wouldn't be surprised at all if Bell led the team in 2014 carries, with Bush in a "space back" role.empty taxi
Én sokkal jobban hiszek Bell-ben mint Bush-ban.
Ha úgy lesz ahogy én gondolom (és Bush továbbra is fumblegyár lesz) akkor ez az 50-50% könnyen billenhet Bell javára.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy kép azoknak akik nem hisznek a Donald draftban mint lehetőségben:

Így is kinézhetne a Lions támadófala bizonyos esetekben.

És egy kis Mathis:
Earlier today the Lions re-signed CB Rashean Mathis. He allowed a 48.7% catch rate which was 4th lowest for those with 75+ times targeted.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 278 — Lájkold a zsűrit!
New Lions OC Joe Lombardi confirmed Joique Bell and Reggie Bush will "kind of have a split role."
"I see these guys kind of having a split role and both being very productive," Lombardi said. We figured as much when the Lions signed Bell to a three-year, $9.3 million deal and hired new coach Jim Caldwell, who likes to run a more traditional offense than shotgun-obsessed Scott Linehan. The Detroit backfield is shaping up as a true 50:50 timeshare. We wouldn't be surprised at all if Bell led the team in 2014 carries, with Bush in a "space back" role.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
PFF LIONS draft osztályzatok:

 www.profootballfocus.com/blog/2014/04/11/draft-grader-detroit-lions-3/

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fairleyvel az a baja a vezetőségnek, hogy inkonzisztens és nem mindig hozza ki magából a maximumot.

több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A letradehez még mindig partner kell először is. Nem csak úgy lekoccansz 10 helyet, mert Te úgy gondolod.

Donald témához. Szerintem Fairley ügyének jegelgetése abszolút hülyeség. A csávó elég dominánsan játszik Suh mellett. 4-3-as domináns DT-k nem teremnek minden bokorban. Igaz akkora need most need a Lionsnál, ami szemetszúró, de ha van egy olyan játékosod, akinek a teljesítményével elégedett vagy, azt én megpróbálnám megtartani.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Ilyenkor mindenki mond mindent.
De ez a Donald ötlet messze nem olyan hülyeség mint elsőre tűnik.
Igazából több ráció van benne mint egy Watkins feltrade-es draftban.Bazzani
Mondjuk ha nem ti, akkir a Giants fogja kikapni, szerintem nekünk narad egy letrade ha jó értéket akarunk jó helyen...

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ilyenkor mindenki mond mindent.
De ez a Donald ötlet messze nem olyan hülyeség mint elsőre tűnik.
Igazából több ráció van benne mint egy Watkins feltrade-es draftban.

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Amennyire rühelltem eleinte annyira kedveltem meg a szezon végére. A legmegbízhatóbb CB volt a keretben.
Amúgy már egyre több helyen kezdik pedzegetni a Donald draftot. Minden DT szerződése lejár a szezon végén.Bazzani
Annyira akarja mindenki Donaldot...Még a végén ő lesz az 1/1 szegény Klóni meg pislighat 😀

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amennyire rühelltem eleinte annyira kedveltem meg a szezon végére. A legmegbízhatóbb CB volt a keretben.
Amúgy már egyre több helyen kezdik pedzegetni a Donald draftot. Minden DT szerződése lejár a szezon végén.

több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Rashean Mathis újra a fedélzeten egy évre.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
Ettemlevest Chicago Bears 1 133 — Bears fan
Suhnak még élő szerződése van a Detroittal a következő szezonra. Szvsz mára már mindegy, hogy holnap, Július 10-én vagy csak 2015 januárjában lesz új szerződése. Azért lett volna jó nektek, hogy még a FA piac nyitása előtt hosszabbítson, mert így idénre nagyobb mennyiségű pénzt lehetett volna felszabadítani a sapka alatt. Az a pénz meg biztos jól jött volna az új rezsimnek. De mostanra már gyakorlatilag vége a FA lényegi részének. Az más kérdés, hogy gondolom nem akarnak január-februárig várni a hosszabbítással.

touchdown..... touchdown, bears!!
több mint 10 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Már többször olvastam arról, hogy Suh-nak szerződést kellett volna hosszabbítani. Es hogy nem halad az ügy.
Ertem én, hogy mi szeretnénk vagy szerettük volna a FA piac miatt, de egyáltalán nem rendkívüli, hogy nincs szerződés hosszabitasa áprilisban. Pláne úgy hogy nem volt ügynöke sokáig.
Lehet hogy rossz példát hozok fel, de Stafford hosszabítása Július 10-én lett meg !
Ha azt vesszük van még 3 hónapunk.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyszerűen beraktam egy cikket ami megerősíti azt a véleményt, hogy van egy olcsó és jónak tűnő megoldásunk az RT posztra.Bazzani
Mert most ismét Suh szerződését kell basztatni, ő meg azt mondja ezek szerint (ezt se tudtam), hogy meh, le se járok edzeni, miért, mit csinálnak? Példát statuálnak Fairleyn, mert mégse lehet mindenkinek. Stafford a sildes sapit megfordítva hordja (ez epic téma, minden nap sildes sapiról, meg testbeszédről akarok olvasni). Nem lehet olyan helyzetbe hozni egy új edzőt, hogy ne tudjon az asztalra csapni, és elzavarni bárkit a picsába. Szerintem. Ha ez a 2 igazolás megérte ezt a szitut, akkor oké. Pályán dől el.füligjimmy
Ez az egész Suh szitu kurva érdekes.
Ez ugye az első (nem kötelező) edzésidőszak.
Ha jól emlékszek akkor tavaly sem jelent meg ezen Suh. Valamit magyaráztak, hogy a szerződésében bele van írva ez nem kötelező neki de kap párezer dollárt ha megjelenik. Caldwell azt nyilatkozta, hogy minden játékossal beszélt már, de legtöbbet Suh-val.
Idénre van szerződése, elmondása szerint maradni akar.
A csapat szar helyzetben van cap-ileg, kurva jól jönne az új szerződése.
Erre nem halad sehová a tárgyalás. Már rég meg kellett volna egyezni és akkor jöhetett volna még másik FA igazolás.
(Mellékszál: mi is megkerestük De LaPuente-t akit aztán a Bears igazolt le, ezek szerint nem vagyunk elájulva a center classtól.)
Ez a Stafford sapka kérdés meg egy vicc, kit érdekli hogy áll rajta a sapka. Felőlem lehet olyanban is mint Ihedigbo csak találja el az embereket.

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egyszerűen beraktam egy cikket ami megerősíti azt a véleményt, hogy van egy olcsó és jónak tűnő megoldásunk az RT posztra.Bazzani
Ne tedd. Nekünk, öreg rókáknak nem szabad hagyni, hogy a PFF megmérgezze az egyszerűbb elméket.

A Tate igazolással mondom, annyi baj van, hogy manapság mások ezt a posztot 2. körben megoldják. Nem mondom, hogy könnyű, de megoldható, van rá példa dögivel. És ez pont egy alkalmas év lett volna erre. Pettigrew munkásságába nem mennék bele, a futásblokkolás annyit és, hogy kapsz munkát mindig. Évi 4 milliót annak adsz, akire számíthatsz a 4. negyedben, vagy neccesebb szitukban. Nem lennének ezek ordas baromságok, ha, ismétlem, a cap felét nem vinné el három ember. Mert most ismét Suh szerződését kell basztatni, ő meg azt mondja ezek szerint (ezt se tudtam), hogy meh, le se járok edzeni, miért, mit csinálnak? Példát statuálnak Fairleyn, mert mégse lehet mindenkinek. Stafford a sildes sapit megfordítva hordja (ez epic téma, minden nap sildes sapiról, meg testbeszédről akarok olvasni). Nem lehet olyan helyzetbe hozni egy új edzőt, hogy ne tudjon az asztalra csapni, és elzavarni bárkit a picsába. Szerintem. Ha ez a 2 igazolás megérte ezt a szitut, akkor oké. Pályán dől el.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Másik topikból áthozva:

Én a mock draftokat elolvasom aztán nevetek rajtuk.
Semmi jelentőségük és semmi kihatásuk a jövőre.
Kezdő NFL drukkerként még én is figyelgettem meg izgultam, hogy "hú a draftcountdawn kit ír nekünk" mára változott a hozzáállásom a témában jócskán.
A Watkins dolog elég komoly, amikor már a családjával is többször találkozik a csapat vezetése az nem viccből van.
QB zseni? Szerintem (és nemcsak szerintem) ez lesz neki a kiugró éve főleg ha tényleg jön Watkins (vagy bárki normális célpont) hiszen három QB szaki is dolgozik majd vele.
Na de ez itt kurvára off.
Ha kimegy előttetek Donald akkor szerintem DB pick lesz akárki meglássa.Bazzani
Nem értem, miért kellett Tate, meg Pettigrew elé lerakni évi 10 millát, amikor 3 csávó elviszi a cap felét. Fairley elé nem lerakni 5 milliót szerintem baromság. Ha 6 jó meccse van egy szezonba, azon a poszton akkor is megéri, potenciális game changer. Tate... talán. Nem hiszek benne, hogy marad ilyen hatékony, ha többet keresik a labdával, de 1000 yard, meg 5-6 TD szezononként simán benne van. Tudom, Megatron elvonja a figyelmet, blablabla. Ha ez így működne, minden harmadik, vagy negyedik számú célpont, legyen az WR, vagy TE, Johnson mellé menne egy évre bankot robbantani.füligjimmy
Fairley-t nem megtartani szerintem is baromság, nála sokkal rosszabb játékosok keresnek nagyobb pénzeket.
Futás ellen gyilkosak voltak középen és volt jópár meccsnyerő szerelése is tavaly, elég a mackók ellenit megemlíteni a Soldier-en.
Én Tate igazolását nagyon pozitívan látom (lehet aztán majd csalódok), de nem lehetett újra nekimenni a szezonnak egy Megatron, Burleson, Durham, Broyles négyessel. Főleg, hogy Broyles három meccset nem tud végigjátszani IR nélkül, Burleson is minden szezonban megsérül (lábtörés, pizza), Durham meg nem több mint egy csere elkapó.
Hozni kellett valakit, mert a drafton semmi nem garantálja, hogy Watkins vagy Evans bennmarad nekünk. Legnagyobb probléma ha Megatron nem játszik mert akkor biztos a vereség. Tate azért megmutatta, hogy elsőszámú elkapóként sincs elveszve.
Pettigrew az más téma, de így legalább mindenféle típusú TE van a csapatban. Pgrew jó blokkoló-közepes elkapó, Fauria szar blokkoló-remek RZ célpont, Williams elméletileg remek blokkoló-gyenge elkapó. Ennek így elég kell, hogy legyen. Főleg ha tényleg egy brutális elkapóhármasnak kell besegíteniük.
Ideális esetben ez egy remekül működő gépezet lesz, rosszabb esetben visszasírjuk Linehant.

több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.profootballfocus.com/blog/2014/04/10/rookies-in-focus-laadrian-waddle/
LaAdrian Waddle PFF elemzés.
Én nagyon bízok benne. Ha hosszabb távon beválik akkor évekre olcsó megoldásunk van az RT, RG (Warford) és LT (Reiff) posztra.Bazzani
Ne linkelj ilyeneket, mert rosszul vagyok ezektől.
ui.: Nem Waddle ellen szólok. Aki pályára lép 5. körösként, és a drukker nem kiabálja le a pályáról, az jó pick. Ha csak 1 éve lesz ebben a ligában, akkor is jó pick. De nem kell ehhez a PFF, bazmeg. Nézed a meccset, látod, hogy jó. Nézed a meccset, látod, hogy szar, de ebben a mutatóban, ha belehelyezzük ebbe a kontextusba, akkor látható, hogy mindössze.... Ló**sz, az.füligjimmy
Waddle UDFA volt, ezért is nagy szó amit letett az asztalra.
Fauria mellett ő is hatalmas fogás, nem vagyunk hozzászokva, hogy draft után is érkezik hozzánk értékrlhatő játékos. Régen még a draftról sem jött. xD
Természetesen nem a PFF alapján ítélem meg a játékosokat ennyire már ismerhetnél. 😉 Egyszerűen beraktam egy cikket ami megerősíti azt a véleményt, hogy van egy olcsó és jónak tűnő megoldásunk az RT posztra.
Ez főleg arra volt válasz, hogy sok okos RT-t akar draftolni a csapathoz.
Reméelm rosszul meg attól leszel amit a támadóink csinálnak a védőitekkel. (Y)

több mint 10 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
 www.profootballfocus.com/blog/2014/04/10/rookies-in-focus-laadrian-waddle/
LaAdrian Waddle PFF elemzés.
Én nagyon bízok benne. Ha hosszabb távon beválik akkor évekre olcsó megoldásunk van az RT, RG (Warford) és LT (Reiff) posztra.Bazzani
Ne linkelj ilyeneket, mert rosszul vagyok ezektől. Ha feladott volna extra 5 pressure-t, akkor negatív a mutatója. Mindegy, hogy milyen szitu, lehet mínusz 20 pontnál a negyedik negyedben, vagy első negyed, már FG távolság, 3&long, akkor is. Összeszámolják, megmutatják, minden tiszteletem. Ne értékeljenek. Hagyják az értékelést. Webb úgy jött ki nekik jó tackle-re, hogy nem számolták az állandó besegítést. Minden firkász arra reszelt, hogy a PFF szerint Bushrod nem is upgrade. Azt nem írta le egyik se, hogy háromszor annyi besegítést kapott, azt se értékelik, hogy milyen a mutató extra emberrel, vagy mano a mano. De erről már kiköpködtem magam tavaly is, elhiheted, ha jó lenne, akkor megint fizetnék érte. Emery megemlítette őket, azóta mint a talajvíz, úgy jönnek elő az értékelésükkel, hiába hangsúlyozta mindenki, hogy ők azért fizetnek, hogy megszámoljanak nekik dolgokat, meg összevagdossák a filmeket, nem bazmeg, mindenki értékel. Bleh.

ui.: Nem Waddle ellen szólok. Aki pályára lép 5. körösként, és a drukker nem kiabálja le a pályáról, az jó pick. Ha csak 1 éve lesz ebben a ligában, akkor is jó pick. De nem kell ehhez a PFF, bazmeg. Nézed a meccset, látod, hogy jó. Nézed a meccset, látod, hogy szar, de ebben a mutatóban, ha belehelyezzük ebbe a kontextusba, akkor látható, hogy mindössze.... Ló**sz, az.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Waiverrel(ről) jött Kourtnei Brown DE, tavaly a Billsnél volt.valakis
Brown a Clemsonra járt mint Sammy, a héten viziten volt a csapatnál Jaylen Watkins CB aki Sammy testvére.
Ezek tuti azt jelentik, hogy feltrade-elünk érte. (vicc!!!!)


több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Waiverrel(ről) jött Kourtnei Brown DE, tavaly a Billsnél volt.

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
 www.profootballfocus.com/blog/2014/04/10/rookies-in-focus-laadrian-waddle/
LaAdrian Waddle PFF elemzés.
Én nagyon bízok benne. Ha hosszabb távon beválik akkor évekre olcsó megoldásunk van az RT, RG (Warford) és LT (Reiff) posztra.Bazzani
Arra azért én kíváncsi leszek, hogy egy új offense sémában mire mennek majd. Mert Linehan gyors passzra alapuló rendszere azért palástolhatta az esetleges hiányosságokat.
több mint 10 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.profootballfocus.com/blog/2014/04/10/rookies-in-focus-laadrian-waddle/
LaAdrian Waddle PFF elemzés.
Én nagyon bízok benne. Ha hosszabb távon beválik akkor évekre olcsó megoldásunk van az RT, RG (Warford) és LT (Reiff) posztra.

több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előszezonbeli ellenfeleink: vs. Cleveland; at Oakland; vs. Jacksonville; at Buffalo.valakis
A 3. héten lehet egy alapos pillantást vetni a jövő Lions játékosaira. 😀😀iktriad
The Lions will get a close look at Jags QB Denard Robinson in the preseason. I mean receiver. Uh, offensive weapon. Wait, he's a RB now?valakis
Igen, rá most már elsősorban RBként számítunk. Pont ma volt vele egy (videó)beszélgetés is a hivatalos oldalon.
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jaguarscom-LIVE-Denard-Robinson/899dbd73-9c5b-4c3a-8745-bb08e1cc4acc
Mellesleg 95 óta először játszik a 2 csapat előszezon meccset!
több mint 10 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Előszezonbeli ellenfeleink: vs. Cleveland; at Oakland; vs. Jacksonville; at Buffalo.valakis
A 3. héten lehet egy alapos pillantást vetni a jövő Lions játékosaira. 😀😀iktriad
The Lions will get a close look at Jags QB Denard Robinson in the preseason. I mean receiver. Uh, offensive weapon. Wait, he's a RB now?

We just form a fucking wall.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 317 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előszezonbeli ellenfeleink: vs. Cleveland; at Oakland; vs. Jacksonville; at Buffalo.valakis
A 3. héten lehet egy alapos pillantást vetni a jövő Lions játékosaira. 😀😀