Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Köszi Jimmy! Azért kemény, hogy a legjobb falemberünket engedjük el. Gondolom itt is a pozitív érték a jó.
Petermant kellene már kibaszni.
Olvastam olyan híreket, hogy Reiff akár guard is lehet.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mivel csak 2008-ig vannak adatok, ezzel vagytok kénytelenek beérni.
46 sack 40 hit, 136 hurry.

Backus (-0.9) - ? -Raiola (8.2) - Peterman (-19.8) - Cherilus(-6.0). Mivel LG poszton vagy 5 játékost rotáltatok, ezt kihagyom, nincs értelme. Backus pozitív volt run blockban 6.4, Raiola, Cherilus pass blockban 7.5, ill. 2.9.

PBE (pass blocking efficiency: 2008: 28. hely, 74.8 PBE; 2009: 80.1 PBE, 20. hely; 2010: 13. hely, 80.5; 2011: 4. hely, 83.7; 2012: 6. hely, 82.1

2012 OL értékelés: Backus (-1.3) - Peterman (0.8) - Raiola (9.1) - Sims (13.8) - Cherilus (23.5). Reiff mint teljes munkaidős LT -4.7, és a szezonban 5 büntetést is befújtak ellene, ami ilyen kevés snap alatt sok. Kis érdekesség, a Lions támadófala az egyik legkevesebbet büntetett, a kezdők közül egyedül Cherilus negatív -0.7-es mutatóval, ami középmezőny.

u.i.: A PBE mutató csak a támadófalra vonatkozik. Nincs benne a TE/HB blokkolók telejsítménye

u.i.2: Jah, minél nagyobb, annál jobb elve. Reiff mutatója amúgy +6.4, de mivel nagyon sokszor mint extra blokkoló volt a pályán, és csak 10-20 snappet, annyira nem mérvadó. Amikor kezdő LT volt, 1 hit, 6 hurry, 3 büntetés, run blockban negatív volt. Nyilván ezt nel lehet felszorozni,vannak jobb-rosszabb meccsek, meg rutin, meg egyebek, de néhány játékos összehasonlításképp, akik 1000+ snapet voltak a pályán: Staley 43.2, Kalil 18.4, Costanzo 7.7. J'Marcus "Big Sexy" Webb -0,8. Összesített kategóriában, negatyv tartományban tényleg csak rossz játékosok, perememberek vannak. De róla még nem lehet sokat mondani, míg nem játszott egy poszton legalább 6-700 snappet. Cheilus 1229-et volt a pályán.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bazza ha láttad a senior bowl irsz majd egy beszámolót hogy azok a prospectek akikre nekünk érdemes figyelni hogy hogy szerepeltek meg hogy Linehanék milyen szarok votlak (sajnos az alkoho legyööztt igy nem birtam megnézni a mecset) . Elöre is köszivalakis
Hát én is csak fél szemmel néztem, nem igazán kötött le.
Aki jó volt és akár hozzánk is kerülhet (félidőig néztem és akkor is inkább csak a délieket figyeltem) az Gillislie RB aki gyors és jó elkapó is, Baccari Rambo S aki INTet is csinált, Ryan Allen P és a meccs egyik legjobbja Ziggy Ansah DE bár ő 1/5nél korai 2/4nél meg már nem lesz benn. Ja és a hátsókörös TE Williams is jó volt.
Vicces, hogy egy nagy KRel kezdett a csapatunk, sztem csodálkoztak Schwartzék, hogy ilyen létezik. 😊
Volt egy nagyon szépen felépített drive Williams TDvel a végén, de volt pár szar playhívás is. Kb ennyi. Meg lennék lepve ha kettőnél több játékost draftolnánk a SBról, remélem egyik a punter lesz.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Néztem videókat a pro bowl kapcsán, (a meccset szerintem idén is kihagyom) de láttam Fostert a Houstonbol puntolni.
Simán kezdő lehet nálunk ebben a pozícióban is.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bazza ha láttad a senior bowl irsz majd egy beszámolót hogy azok a prospectek akikre nekünk érdemes figyelni hogy hogy szerepeltek meg hogy Linehanék milyen szarok votlak (sajnos az alkoho legyööztt igy nem birtam megnézni a mecset) . Elöre is köszi

We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

Jee, legalább lesz aki meg mer csinálni egy tackle-t a Pro bowl-on is! 😊

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Looking for RB
Detroit Lions general manager Martin Mayhew said the team is searching for a running back in this year's draft. "We need that shifty back that can come in and be that change-of-pace guy who can catch passes out of the backfield, a guy that can run routes and get one-on-one with a linebacker," Mayhew said. "That's what Jahvid gave us, a guy with some juice, some elusiveness." Oregon RB Kenjon Barner, Stanford RB Stepfan Taylor and Florida RB Mike Gillislee were the most impressive at the Senior Bowl this week, and Taylor is the most complete back of the three.
--------------------------------------------------------------------------------
Lions | Titus Young fed up
Detroit Lions WR Titus Young posted on his Twitter page that he wants the team to either cut him or commit to him. "Oh I'm not done, if y'all going to cut me let me go. I'm tired of the threats," Young tweeted.
--------------------------------------------------------------------------------
Lions | Interested in Kenjon Barner
The Detroit Lions are interested in University of Oregon RB Kenjon Barner.
--------------------------------------------------------------------------------
Lions | Jahvid Best's career likely over
Detroit Lions RB Jahvid Best's (concussion) career is likely over due to concussions.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Revisre esélytelenek vagyunk.
Az fizetésèből megtarthatjuk Houstont es még hozhatunk még egy jó Cornert.
Young direkt ássa magát twitteren, hogy tradelni se tudjuk majd?!topmodell
Tanulhatott volna ez a pöcs Calvintől, többek közt kis alázatot is. Ezzel amúgy sztem magát is szivatja, kevesebb kérője lesz vsz.Blevi
Állítólag azt akarja elérni, hogy kibassza a Lions őt.

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Revisre esélytelenek vagyunk.
Az fizetésèből megtarthatjuk Houstont es még hozhatunk még egy jó Cornert.
Young direkt ássa magát twitteren, hogy tradelni se tudjuk majd?!topmodell
Tanulhatott volna ez a pöcs Calvintől, többek közt kis alázatot is. Ezzel amúgy sztem magát is szivatja, kevesebb kérője lesz vsz.
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Revisre esélytelenek vagyunk.
Az fizetésèből megtarthatjuk Houstont es még hozhatunk még egy jó Cornert.
Young direkt ássa magát twitteren, hogy tradelni se tudjuk majd?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nini, ezek szerint jönnek is néha a Lionsból hozzánk, nem csak mi ürítjük nálatok a szemetet(leszámítva Justin Durantet). George Yarno lett az O-line coachunk. Mire számíthatunk vele kapcsolatban(a választ ha lehet a Jax topicban adja meg valaki . Előre is köszönöm.)?
több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 522 — !SuPeR6BoWL!
Hallottam, hogy részt vesz valami celeb showban. Valamelyik csapattársa állitólag kritizálta is érte.
Schwartz szerint ez kevésbé veszélyes mintha korcsolyázna mondjuk. 😊Bazzani
de a ott lesz a showban Miss Alabama is ám majd Suh ráhajt 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hallottam, hogy részt vesz valami celeb showban. Valamelyik csapattársa állitólag kritizálta is érte.
Schwartz szerint ez kevésbé veszélyes mintha korcsolyázna mondjuk. 😊

több mint 11 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 522 — !SuPeR6BoWL!
Suh celeb műugró lett?
Megnéznék tőle egy triplaszaltót csuka mozdulattal 😊

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Washburn és Kocurek (DL coach) "kéz a kézben" fognak a DL-al dolgozni. Nem szeretem az ilyen egymás mellé rendeltségi viszonyokat.

Revis franchise QB fizetést akar kapni, na ezt nem nálunk fogja megkapni.

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Egyrészt nincs 4.körös pickünk másrészt annyiért nem adják szerintem.
Félek, hogy a kevés pénz a védelem rovására fog menni. Washburn érkezésével szint biztos a DE pick (vagy Babin érkezése...). Csak secondary-nk honnan lesz?Bazzani
Ha szabadulni akar tőle a Jets akkor egy második plusz egy későbbiek pick jo érte, mert a fizuja sok. DE picket en is tutira veszem.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egyrészt nincs 4.körös pickünk másrészt annyiért nem adják szerintem.
Félek, hogy a kevés pénz a védelem rovására fog menni. Washburn érkezésével szint biztos a DE pick (vagy Babin érkezése...). Csak secondary-nk honnan lesz?

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Állítólag a Jets hajlandó lenne Revist tradelni. Én Mayhew helyében már ott állnék az ajtóban az 1/5-ös pickel a kezemben, Titus-al a hónom alatt és egy "Mi kell még?" táblával a másik kezemben. Miközben a segédem éppen csomagoltatná össze KVB-vel a cuccát és a (cap)helycsinálással foglalkozna. Bazzani
Mondjuk legyen 2. es 4. + Titus, ha el kell adniuk akkor ez korrekt ár, tavaly sérült is volt, 1. Körben pedig DE.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag a Jets hajlandó lenne Revist tradelni. Én Mayhew helyében már ott állnék az ajtóban az 1/5-ös pickel a kezemben, Titus-al a hónom alatt és egy "Mi kell még?" táblával a másik kezemben. Miközben a segédem éppen csomagoltatná össze KVB-vel a cuccát és a (cap)helycsinálással foglalkozna.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
CSAKADTDRAFT! 😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez csak spekuláció. Backus még azt sem döntötte el, hogy folytatja e. Én csak akkor hiszem el ha Schwartz mondja.
Változások tuti lesznek, ezt Sims is megmondta.
Mondjuk kár lenne pénzt költeni egy RTre ha van ugyanolyan a keretben (ha nem jobb).
Én akkor sem lennék megijedve ha Hilliard szerepet kapna a falban. A szurkolók kinnt nagyon rá vannak állva a Fischer (Central Michigan OT) témára. 1/5nél baromság volna második körben meg nem lesz már benn. Amúgy is hülyét kapnék egy korai OT draftnál.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
A rotoworld ezt már napokkal ezelőtt megírta.
Azt mondták, hogy Backus lesz LT, míg Reiff megy kezdő RT-nek.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Gosder Cherilus might not be back

Detroit Lions OT Gosder Cherilus may not be in the team's plans for the 2013 season.
😮

Jajj csak eszünkbe ne jusson OT-t draftolni már megint.
Vagy Reiff-et akarják RT-nek? Mondjuk elég sokat beszéltek Foxról mostanában lehet, hogy megérett a kezdő posztra. Talán jó lett volna kipróbálni hamár úgyis elment a szezon.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jim Washburn hivatalosan is defensive assistant edző lett nálunk. Együtt dolgozhat a fiával aki az OL edző és Schwartzal akivel nagyon jó barátok, együtt dolgoztak a Titansnél. Washburn már ott is edzette a kedvenc játékosát KVB-t, aki szerintem így maradni fog gondolom némi bérmódosítással. Tulloch egyébként a legjobb edzőnek nevezte Washburnt akivel valaha dolgozott. Washburn érkezésével alighanem marad a wide9 is.
Reméljük pozitív hatással lesz a védelemre.
 www.mlive.com/lions/index.ssf/2013/01/jim_washburn.html

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
"Like I said I never been selfish but if I'm not going to get the football i don't want to play anymore"
"Never have I ran the wrong route, just put my self where the ball was going"
Titus mai tweet-jei.