Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
nálam az lenne az álom scenario , hogy mi adjuk 1/5-t a rams-nek 1/16-ért (Sam Montgomery v. Ezekiel Ansah) + 1/22-ért (Cordarrelle Patterson)...csak az a kérdés a rams-nek minek kéne az 1/5?talán jarvis jones?ez egy elég vad feltételezés,de eljátszottam a gondolattal... 😊
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálam két remek pick volna 1/5-re: Werner és Joeckel.
Mivel Joeckel szerintem kizárt, hogy csússzon idáig, így Wernert vinném biztosan, ha még bent lesz. Need is, fasza is, WR meg például egyáltalán nincs, aki megérne egy top5-ös picket.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
a letrade 1/5-ről elvetélt ötlet??elég erős a DE class lehetne lejjebb is húzni jó embert,a plusz pick meg jól jönne.Vélemény??leksy
Legszebb lenne ha ez megtörténne.
Nálam szakértőbb embert idézve: olyan nincs, hogy letrade csak feltrade. Tehát kell olyan partner illetve játékos akiért feljönnének a helyünkre. A legvalószinűbb forgatókönyv ezügyben ha Geno Smith nem megy ki addig akkor jönne érte valaki. Adná az ég.
Mondjuk én nem sírnék egy Bjorn Werner picknél sem 1/5-ön.

több mint 11 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
a letrade 1/5-ről elvetélt ötlet??elég erős a DE class lehetne lejjebb is húzni jó embert,a plusz pick meg jól jönne.Vélemény??
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Burleson és Stafford is kampányol Reggie Bush megszerzéséért. A LeShoure-Bush-Bell hármas valóban jó lenne.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Lions | Cliff Avril would like deal close to Mario Williams'

Detroit Lions impending free-agent DE Cliff Avril said he would like to get a deal similar to the six-year, $100 million contract Buffalo Bills DE Mario Williams received. "Anything is possible," Avril said. "I would love to get Mario's deal. Who wouldn't? Those are some great numbers. My thing is I want to keep getting better. I'm still young. I'm only 26 years old. The sky is the limit as far as that. Those are some great numbers, hopefully we can get somewhere near there."

Nem is tudtam, hogy Avril humorista a foci mellett.
Bazzani
Akkora Ray Edwards lesz a srácból ha megfizetik, hogy öröm lesz nézni, kivétel az új csapata drukkereinek számára.Toca
Gsn-t idézve:
Mai napig úgy gondolom, hogy Avril hibázott, amikor a 10,5 milliós tag megkapásakor tavaly nemet mondott a Lions 3 év, 30 milliós ajánlatára
Bazzani
Hibázni nem biztos, hogy hibázott, mert évek óta látjuk, hogy az idióta GM-ek miylen pénzekkel bombáznak néhány játékos, érthetetlenül. Gondolom ebben bízik Avril. 10 millió körül szerintem kapni is fog, az már más kérdés, hogy utána mennyire lesz meg benne a motiváció és a hajtás. Szerintem semennyire.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Cliff Avril would like deal close to Mario Williams'

Detroit Lions impending free-agent DE Cliff Avril said he would like to get a deal similar to the six-year, $100 million contract Buffalo Bills DE Mario Williams received. "Anything is possible," Avril said. "I would love to get Mario's deal. Who wouldn't? Those are some great numbers. My thing is I want to keep getting better. I'm still young. I'm only 26 years old. The sky is the limit as far as that. Those are some great numbers, hopefully we can get somewhere near there."

Nem is tudtam, hogy Avril humorista a foci mellett.
Bazzani
Akkora Ray Edwards lesz a srácból ha megfizetik, hogy öröm lesz nézni, kivétel az új csapata drukkereinek számára.Toca
Gsn-t idézve:
Mai napig úgy gondolom, hogy Avril hibázott, amikor a 10,5 milliós tag megkapásakor tavaly nemet mondott a Lions 3 év, 30 milliós ajánlatára

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Lions | Cliff Avril would like deal close to Mario Williams'

Detroit Lions impending free-agent DE Cliff Avril said he would like to get a deal similar to the six-year, $100 million contract Buffalo Bills DE Mario Williams received. "Anything is possible," Avril said. "I would love to get Mario's deal. Who wouldn't? Those are some great numbers. My thing is I want to keep getting better. I'm still young. I'm only 26 years old. The sky is the limit as far as that. Those are some great numbers, hopefully we can get somewhere near there."

Nem is tudtam, hogy Avril humorista a foci mellett.
Bazzani
Akkora Ray Edwards lesz a srácból ha megfizetik, hogy öröm lesz nézni, kivétel az új csapata drukkereinek számára.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Cliff Avril would like deal close to Mario Williams'

Detroit Lions impending free-agent DE Cliff Avril said he would like to get a deal similar to the six-year, $100 million contract Buffalo Bills DE Mario Williams received. "Anything is possible," Avril said. "I would love to get Mario's deal. Who wouldn't? Those are some great numbers. My thing is I want to keep getting better. I'm still young. I'm only 26 years old. The sky is the limit as far as that. Those are some great numbers, hopefully we can get somewhere near there."

Nem is tudtam, hogy Avril humorista a foci mellett.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Olvastam én is valami ilyesmit.
Mit csinálhatott? Még edzés sem volt.Bazzani
Gondolom beszélt valakivel. Bárkivel. Egy egyszerű amerikai lakossal is akár, aztán rájött mindenki, hogy értelme sincs próbálkozni vele. 😀
Pedig a Ramssel még jól is járt volna könnyen, szarok az elkapók, ha egy kicsit is küzdött volna, lazán #1-2WR-é vált volna.
Így viszont hamarosan rájön, hogy a karrierjének is lőttek. Vagyis nem, mert a Mekiben még fényes jövő vár rá.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Olvastam én is valami ilyesmit.
Mit csinálhatott? Még edzés sem volt.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Titus Young a hírek szerint kibaszott nagyot alkotott a Ramsnél, 10 nappal a waivelése után még ma ki fogják baszni. 😀

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 809 — Apu ökölbeszorított keze
Jól járnátok vele szvsz

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
George Wilson ma volt viziten nálunk.
Elég pozitívan nyilatkozott a találkáról:
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/02/14/george-wilson-i-think-i-fit-lions-needs/

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Raiola elfogadta a szerződésmódosítást így oroszlán marad 2013ban. Részletek később. Újabb cap room.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Ebből látszik Johnson nagysága:
Calvin Johnson recorded 91 of his 122 receptions, 1,428 of his 1,964 yards, and all five of his 2012 touchdowns against defenses that played six or fewer defenders in the box.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Jason La Canfora ‏@JasonLaCanfora
Former Bills safety George Wilson already has visits set up with the Lions and Titans this week. More could be coming
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Mert Walton tulhajtotta a sracokat. 😀 nem birtak serulesek nelkul. De most aranyeletuk lesz, igy sebezhetetlenek lesznek.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tim Walton DB coach lett a Rams DC-a. Sok sikert neki. Helyettese az eddigi ass.DB coach Marcus Robertson lehet. Sajnálom, hogy elmegy Walton mert például Houston a keze alatt vált remek cornerré. Sajnos a sérülések évek óta tönkreteszik a secondarynk eredményességét.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 www.spotrac.com/nfl/detroit-lions/cap-hit/ - egy kis cap helyzet...
ez a dead money pontosan mit is jelent???leksy
A dead money a kivágott emberek után marad a capben ha jól tudom.Bazzani
akkor mik azok a számok a dead money oszlopban CJ-nél,Suh-nál,stb..?
annyi lenne ez a dead money ha kivágnánk őket??
leksy
Elvileg igen. 😉
több mint 11 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
 www.spotrac.com/nfl/detroit-lions/cap-hit/ - egy kis cap helyzet...
ez a dead money pontosan mit is jelent???leksy
A dead money a kivágott emberek után marad a capben ha jól tudom.Bazzani
akkor mik azok a számok a dead money oszlopban CJ-nél,Suh-nál,stb..?
annyi lenne ez a dead money ha kivágnánk őket??
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.spotrac.com/nfl/detroit-lions/cap-hit/ - egy kis cap helyzet...
ez a dead money pontosan mit is jelent???leksy
A dead money a kivágott emberek után marad a capben ha jól tudom.

több mint 11 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
 www.spotrac.com/nfl/detroit-lions/cap-hit/ - egy kis cap helyzet...
ez a dead money pontosan mit is jelent???
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gondolom mindenki elé oda fogják tenni azt a szerződést amit be bírunk vállalni, túlfizetni nem fogunk senkit.
Bush Best helyére jönne, Levitre szerintem csak szurkolói kitaláció, Hartline-nak meg én sem örülnék.
Én olyan 3-4 szerződésátalakítást várok márciusig.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Hartline mellett állítólag Reggie Bush RB és Andy Levitre G lehet a Lions elsőszámú célpontja(i) az offseasonban.
Delmast, Spievet és Youngot mindenképpen vissza akarjuk igazolni és Avrilel is megindulnak majd a tárgyalások.Bazzani
Ezt nem gondolják komolyan... Honnan ennyi pénz? Főleg, ha vissza is akarják hozni a csapat UFA-it... Levitre elit LG lesz, piacon elég szép összeggel fogják megdobni, amit licitálni kell... Bush szerintem oda megy, ahol kezdő is lehet, és nem is kérhet olyan keveset, Hartline meg évi 6-6,5 millát kér állítólag majd. És akkor Houston, aki az egyik legjobb corner volt idén... Piacon mit fog kapni, amire emelni kell? Delmas se lesz annyira olcsó, hiába üveg. És ha még Avril is maradna...