Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért bízzunk benne hogy lesz nála nagyobb fogásunk is.
Bár tudom, te bízol benne...topmodell
Hilliard visszaigazolásának nagyon örülök. Ő az a játékos akit az igazán fanatikus Detroit drukkereken (meg persze a szakikon kívül) nem sokan ismernek illetve tartanak sokra. Én már többször hangoztattam itt, hogy amikor játszott (láátam sok premeccsen és néhány éles meccsen is) mindig jó volt. LTben és RTben is. Foxnál sokkal biztosabb megoldásnak tartom, nem lennék nyugtalan ha a day1-on ő lenne a starter RT. majd meglássátok! 😊
Nagyon nagy igazolásokra ne számíts. esetleg az offense-be jön majd egy playmaker (elkapásoknál is használható RB vagy egy WR), a defense szerintem véres verejtékkel lesz összerakva a kis capspace miatt főleg máshol nem annyira bevált emberekből.
Sok fog azon múlni, hogy az eddig jegelt emberek mit tudnak nagyobb játékidő alatt felmutatni. Gondolok itt Whiteheadra vagy a két Lewisra például.
Imádom az offseasont, alig várom a 10.ét meg főleg a 12.ét. 😊

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy kis off olyanoknak akiket a város is érdekli nem csak a csapat(ok).
Nagyon rossz hírek ezek, remélem ez a csapatokra nem lesz kihatással, bár ezek ugye magánkézben vannak és alighanem nyereségesek is.
 index.hu/kulfold/2013/03/01/penzugyi_szuksegallapot_detroitban/

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Talked with Chris Houston's reps
The Detroit Lions briefly talked with the representatives for impending free-agent CB Chris Houston at the NFL Scouting Combine.
Na végre. Reméltem,hogy az eddigi hírek nem igazak.

Lions | Gosder Cherilus not expected to return
The Detroit Lions are not expected to re-sign impending free-agent OT Gosder Cherilus this offseason because of his history of knee injuries and their younger options at offensive tackle.
Hamar találni fog csapatot magának szerintem.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azért bízzunk benne hogy lesz nála nagyobb fogásunk is.
Bár tudom, te bízol benne...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Újraigazoltuk Hilliardot aki az kezdő RT posztért fog versenyezni. 2éves az új kontraktus.

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
ha jól láttam, még nem volt:  twitter.com/EvilMikeTomlin/status/302869915495448576

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Fisher szerintem megérné az 1/5-öt, bár a tavalyi LT húzás után nem hoznék most is LT-t.
Corner kellene nagyon, főleg ha Houstont nem is akarják marasztalni. De mondjuk nekem meg Milliner nem biztos, hogy megérne egy top5 picket. Akkor már inkább hátramenni, aztán elhozni Trufantot, vagy Rhodest. OLB-re a Jones pick sem volna meglepő, de ő mondjuk pass rusher, akkor Von Miller módra rá is kellene felépíteni a védelmet, hogy ki legyen használva megfelelően.
Viszont ugye neki is ott van a betegsége, ami riasztó...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Wernerre is egyre többen írják, hogy 3-4-es csapatok vihetik el, és OLB-nek jobb lenne talán.
Egyébként az 1/5-re Fishert is mondták, mint könnyen elképzelhető Lions pick.
Ráadásul ugye már pár napja olvastam azt is, hogy aki CB-t akar húzni, vagyis Millinert, az be fog menni 1/4-re a Lions elé, mert szinte biztos, hogy ugye az 1/5-ön nem jut túl.
Nem is lepődnék meg rajta, ha valaki bejönne majd.
Stez
Soha nem voltam ilyen tanácstalan, mondjuk FA után remélhetőleg okosabbak leszünk. Most DE, OLB és CB/S poszton állunk legkutyábban én ezek közül húznék tutira.
Csak kicsit olyan érzésem van, hogy Joeckelen kívül egyik játékos sem éri meg a top5-öt.
Fisheren nem lepődnék meg főleg ha Backus visszavonul. FA-ig állítólag dönt ő is és Hanson is.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Wernerre is egyre többen írják, hogy 3-4-es csapatok vihetik el, és OLB-nek jobb lenne talán.
Egyébként az 1/5-re Fishert is mondták, mint könnyen elképzelhető Lions pick.
Ráadásul ugye már pár napja olvastam azt is, hogy aki CB-t akar húzni, vagyis Millinert, az be fog menni 1/4-re a Lions elé, mert szinte biztos, hogy ugye az 1/5-ön nem jut túl.
Nem is lepődnék meg rajta, ha valaki bejönne majd.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Under the salary cap
The Detroit Lions are currently $5 million under the salary cap after restructuring the deals of C Dominic Raiola and WR Nate Burleson.
Stafford új igazolásával még nyerhetünk kb 10 millát. Hát nagy nevek nem fognak jönni az biztos...

Lions | Reggie Bush might come with high price tag
Updating a previous report, while the Detroit Lions are interested in free-agent RB Reggie Bush (Dolphins), it might take $5 million or so to land the speedy back.
Semmi bajom Bush-al, de inkább jöjjön draftról egy sokkal olcsóbb RB.

Lions | Could look DL in first round
The Detroit Lions have the No. 5 overall pick in the first round of the 2013 NFL Draft, and while Alabama CB Dee Milliner is the popular pick in various mock drafts, the team could also look to Brigham Young DE Ezekiel Ansah or Oregon DE Dion Jordan if they are unable to re-sign impending free-agent DE Cliff Avril. Florida State DE Bjoern Werner also could be a potential fit.
Ansah, Jordan... Egyik teljesen lutri a másik asszem sérült. Legyen Werner, kicsit biztosabb pick.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Semmivel. Backupnak mindkettő jó, de részemről inkább Williams lenne jobb.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Patterson mennyivel lenne jobb megoldás mint egy C.Williams resign?

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Hill megy?
Former Eagles DT Mike Patterson is scheduled to visit the Lions in Detroit.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Have not shown interest in re-signing two
The Detroit Lions have not outwardly expressed their interest in re-signing impending free-agent CBs Chris Houston or Jacob Lacey.
Laceyt leszarom, dehogy az utóbbi évek egyetlen normális Lions Vcornerét nem akarjuk visszaigazolni az vicc.

Lions | Dee Milliner could be target
The Detroit Lions could select Alabama CB Dee Milliner (shoulder) with the fifth overall pick in the 2013 NFL Draft, as they have a need at cornerback. Milliner, who will have surgery to repair a torn labrum, put off the surgery until after the NFL Scouting Combine so he could solidify his position as the draft's top cornerback. If Milliner were the pick, he could conceivably start from Day One if the team does not re-sign impending free-agent CB Chris Houston or go for another cornerback in free agency.
Várható volt, hogy célpont lehet. főleg mert red flages a műtéte miatt de legalább gyors.

Lions | Legitimate interest in Reggie Bush
The Detroit Lions have legitimate interest in signing free-agent RB Reggie Bush (Dolphins).
Lassan beleélhetjük magunkat a dologba. Amúgy mi a baj vele, hogy ennyire akarjuk?

Lions | Offensive tackle a possibility at No. 5
The Detroit Lions could turn to offensive tackle with their No. 5 overall pick in the 2013 NFL Draft. Despite drafting OT Riley Reiff in the first round last year, Detroit still has a need at left tackle. Central Michigan OT Eric Fisher could be their target, as Lions general manager Martin Mayhew scouted Fisher last year.
Megint cserejátékost akarunk draftolni az első körben?

Lions | Dominic Raiola contract update
Updating a previous report, Detroit Lions C Dominic Raiola's 2013 salary has gone from $4.05 million to $950,000 after he agreed to restructured his contract this offseason. His $950,000 salary is not guaranteed.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions starting OL in 2013: LT Backus, LG Sims, C Raiola, RG Reiff, RT Fox.
Ez egyelőre csak tipp (nem az enyém). Érdekes ez a Reiff mint RG, Fox meg 3 meccset sem bírna ki szerintem (ne legyen igazam).

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | Dominic Raiola contract update
Updating a previous report, Detroit Lions C Dominic Raiola's 2013 salary has gone from $4.05 million to $950,000 after he agreed to restructured his contract this offseason. His $950,000 salary is not guaranteed.
Cirka 3milla minusz a capben.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na nézzük a híreket amik kimaradtak a héten:
(Szervízben van a telóm és olyan cseretelefont kaptam amin be se tudok jelentkezni ide a fórumra...)

Lions | Assistant coach added
The Detroit Lions named Terry Heffernan as their assistant offensive line coach Thursday, Feb. 21. Heffernan served as the offensive line coach at Wayne State for the past six years.
Remélem valaki NCAA guru mond majd róla valamit, bár ez annyira nem fontos poszt.

Lions | Could show interest in Steve Breaston
The Detroit Lions could consider pursuing free-agent WR Steve Breaston (Chiefs) this offseason.
Én ezt nem tartom valószinűnek, de az látszik, hogy akarunk valaki igazi nr.2 WR-t.

Lions | Not expecting Jahvid Best for 2013
Detroit Lions head coach Jim Schwartz said the team is working under the impression that RB Jahvid Best (concussion) will not be able to play in 2013.
Szerintem soha nem fog játszani.

Lions | Trying to restructure Matthew Stafford's deal
The Detroit Lions are actively trying to rework QB Matthew Stafford's contract during the NFL Scouting Combine. Stafford's base salary is $12 million in 2013, but his salary cap hit is $20.3 million.
Állítólag éjszaka elkezdődtek a tárgyalások Stafford és Avril ügynökével.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Burleson szerződését idén is átstrukturáltak, részletek egyelőre nem ismertek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azt mondják, hogy Megatronnak állítólag 3 ujja is eltört idén és úgy tolta, tavaly pedig két törött ujjal nyomta végig a szezont.
De azt is írják, hogy az offseason program kezdetére már rendben lesz.Stez
Nagyanyám meg bukfencbajnok. Ez már azért erősen kamuszagú, három törést is kezeletlenül hagyni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
9 játékost akarunk újraszerződtetni a 23 szabadügynökünkből. Cudar.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt mondják, hogy Megatronnak állítólag 3 ujja is eltört idén és úgy tolta, tavaly pedig két törött ujjal nyomta végig a szezont.
De azt is írják, hogy az offseason program kezdetére már rendben lesz.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Nate már bele is ment a szerződés módosításába.
Tweetelt is róla képet a twitterre. Miszerint Lion ként vonul vissza ahogy ígérte. Majd odabiggyeztett egy hashtaget es utána azt hogy oroszlanvér.
Köszönjük neki.
Újabb cap room.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/02/19/lions-wont-play-tag-2/
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy tageli a Lions Avrilt, a Rams meg bejelentkezik érte és odaadja az összes pickjét az első 3 körből.
Aztán meg Avrilt megdobják egy 7 éves, 130 milliós szerződéssel.

És felébredek.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
nálam az lenne az álom scenario , hogy mi adjuk 1/5-t a rams-nek 1/16-ért (Sam Montgomery v. Ezekiel Ansah) + 1/22-ért (Cordarrelle Patterson)...csak az a kérdés a rams-nek minek kéne az 1/5?talán jarvis jones?ez egy elég vad feltételezés,de eljátszottam a gondolattal... 😊leksy
1/5-ig jelen állás szerint csak Joeckelért tudom elképzelni h feljönnek, esetleg ha Fisherből megin előjön a DL-buzi akk Lotuleleiért, v. ha elegük van Bradfordból és bent van akk Geno Smithért, de utóbbi 2 már nagyon valószínűtlen.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...