Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jimmy!
Ez a passrush kontra secondary dolog egyelőre döntetlenre áll ugyanis egyik sincs vagy csak nyomokban. Van két DT-nk meg 3 egyéves CB-nk. Hogy ebből miként lesz egyik vagy a másik azt max a jóisten tudja.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Justin Hunter predraft visiten járt ma a csapatnál.
Remélem ott is fogják örökre.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát azért Matt yardokon kívül nem sok mindenben közelíti meg Flacco-t. Utóbbi azért minden évében POba juttatta a csapatát és ott nyert is mindig minimum egy meccset + ugye idén SB-t is. Matt nagyon reményteli irányító ő a mi emberünk hosszú évekre de amíg a TD/INT aránya nem változik jobb irányba addig ne akarjon Flacco-i fizut.
Mondjuk túl fogjuk fizetni, mert a vezetésnek most nagyon kell a mozgástér és ezt csak vele és Suh-val (illetve ugye a fizetésük módosításával) tudják elérni. 14-15 millát érzek én jogosnak.
Cutler mennyit kap?Bazzani
Ez nagyon Bazzanis 😀 Én Staffordot legalább annyira tartom mint Flacco-t,csak másak a körülmények... JayB
Ha "Bazzanis" ha nem ezek makacs tények és akkor még a sérülésekről nem beszéltem. Amúgy kettőjük közül én Mattet választanám, de ettől még nem kellene túlfizetni.Bazzani
Ne értsd félre, Flacco sem érdemel Flacco fizut, sőt én még Rodgersnek sem adnék ennyit. Azt mondom csak hogy Stafford simán van olyan kaliber ha nem jobb mint Flakk, csak körülötte nincs egy dinasztia. Szerintem. JayB
Az, hogy ki mennyit érdemel, és miért, az jelenleg nagyon hátul van a szempontlistán.

Stafford 20 milliót elvisz a sapkából. Sok. Na mit csináljunk? Nem tudjuk kire lecserélni?! Matt Moore? Hülye vagy?! Hát akkor hosszabbítsuk meg a szerződését, a bónuszok egy részét pedig tegyük át garantált lóvéba, és most 2 évig kevesebbet fog keresni? De két év után? Hol leszük mi már két év múlva, Jimbó?

Suh szerződésével kéne inkább valamit kezdeni. Mert amikor Johnson szerződése is ugrik egy nagyot 2015-ben, akkor vagy arra kéred Matty Boyt, hogy egyezzen bele a fizetéscsökkentésbe, vagy tényleg kipucolod a rostert a fenébe. Nem tartom hülyeségnek azt az irányt egyébként, hogy a pass rusht tartják továbbra is prioritásnak, és a secondaryt hanyagolják.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Hát azért Matt yardokon kívül nem sok mindenben közelíti meg Flacco-t. Utóbbi azért minden évében POba juttatta a csapatát és ott nyert is mindig minimum egy meccset + ugye idén SB-t is. Matt nagyon reményteli irányító ő a mi emberünk hosszú évekre de amíg a TD/INT aránya nem változik jobb irányba addig ne akarjon Flacco-i fizut.
Mondjuk túl fogjuk fizetni, mert a vezetésnek most nagyon kell a mozgástér és ezt csak vele és Suh-val (illetve ugye a fizetésük módosításával) tudják elérni. 14-15 millát érzek én jogosnak.
Cutler mennyit kap?Bazzani
Ez nagyon Bazzanis 😀 Én Staffordot legalább annyira tartom mint Flacco-t,csak másak a körülmények... JayB
Ha "Bazzanis" ha nem ezek makacs tények és akkor még a sérülésekről nem beszéltem. Amúgy kettőjük közül én Mattet választanám, de ettől még nem kellene túlfizetni.Bazzani
Ne értsd félre, Flacco sem érdemel Flacco fizut, sőt én még Rodgersnek sem adnék ennyit. Azt mondom csak hogy Stafford simán van olyan kaliber ha nem jobb mint Flakk, csak körülötte nincs egy dinasztia. Szerintem.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát azért Matt yardokon kívül nem sok mindenben közelíti meg Flacco-t. Utóbbi azért minden évében POba juttatta a csapatát és ott nyert is mindig minimum egy meccset + ugye idén SB-t is. Matt nagyon reményteli irányító ő a mi emberünk hosszú évekre de amíg a TD/INT aránya nem változik jobb irányba addig ne akarjon Flacco-i fizut.
Mondjuk túl fogjuk fizetni, mert a vezetésnek most nagyon kell a mozgástér és ezt csak vele és Suh-val (illetve ugye a fizetésük módosításával) tudják elérni. 14-15 millát érzek én jogosnak.
Cutler mennyit kap?Bazzani
Ez nagyon Bazzanis 😀 Én Staffordot legalább annyira tartom mint Flacco-t,csak másak a körülmények... JayB
Ha "Bazzanis" ha nem ezek makacs tények és akkor még a sérülésekről nem beszéltem. Amúgy kettőjük közül én Mattet választanám, de ettől még nem kellene túlfizetni.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Tény, Flacco mögött elit védelem volt évekig, Staffordnak van egy szem Megatronja.
Viszont egészen az idei PO-ig Flaccot is egy egyszerű game manager QB-nak gondolták, és mondjuk az árát elég durva milliókkal ezek után is tornászta fel.
De ezek után nem tudom elképzelni, hogy Stafford 15-16 millió alatt hosszabbítson.
Kíváncsi leszek mindenesetre.

több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Hát azért Matt yardokon kívül nem sok mindenben közelíti meg Flacco-t. Utóbbi azért minden évében POba juttatta a csapatát és ott nyert is mindig minimum egy meccset + ugye idén SB-t is. Matt nagyon reményteli irányító ő a mi emberünk hosszú évekre de amíg a TD/INT aránya nem változik jobb irányba addig ne akarjon Flacco-i fizut.
Mondjuk túl fogjuk fizetni, mert a vezetésnek most nagyon kell a mozgástér és ezt csak vele és Suh-val (illetve ugye a fizetésük módosításával) tudják elérni. 14-15 millát érzek én jogosnak.
Cutler mennyit kap?Bazzani
Ez nagyon Bazzanis 😀 Én Staffordot legalább annyira tartom mint Flacco-t,csak másak a körülmények...
több mint 11 éve
soma80 Chicago Bears 1 422 — Bears fan
Hát azért Matt yardokon kívül nem sok mindenben közelíti meg Flacco-t. Utóbbi azért minden évében POba juttatta a csapatát és ott nyert is mindig minimum egy meccset + ugye idén SB-t is. Matt nagyon reményteli irányító ő a mi emberünk hosszú évekre de amíg a TD/INT aránya nem változik jobb irányba addig ne akarjon Flacco-i fizut.
Mondjuk túl fogjuk fizetni, mert a vezetésnek most nagyon kell a mozgástér és ezt csak vele és Suh-val (illetve ugye a fizetésük módosításával) tudják elérni. 14-15 millát érzek én jogosnak.
Cutler mennyit kap?Bazzani
szerződésének uccsó éve jön most, és 10milliót fog kapni.... egyelőre még szerződéshosszabbítás nincs terítéken nálunk. Vezetőség meg akarja várni, h mit produkál Cutler és az O egy újabb (talán 4.) edzői stábbal...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát azért Matt yardokon kívül nem sok mindenben közelíti meg Flacco-t. Utóbbi azért minden évében POba juttatta a csapatát és ott nyert is mindig minimum egy meccset + ugye idén SB-t is. Matt nagyon reményteli irányító ő a mi emberünk hosszú évekre de amíg a TD/INT aránya nem változik jobb irányba addig ne akarjon Flacco-i fizut.
Mondjuk túl fogjuk fizetni, mert a vezetésnek most nagyon kell a mozgástér és ezt csak vele és Suh-val (illetve ugye a fizetésük módosításával) tudják elérni. 14-15 millát érzek én jogosnak.
Cutler mennyit kap?

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
A Flacco szerződés után lehetetlennek vélek egy ilyen szerződést.
Én olyan 6/100-at mondanék tippre, de olyan évi 16-17 millió alatt szerintem nem ússza meg ezt a csapat.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Állítólag 3évre írt alá Levy.

Staffordnak én egy 5év 70millás szerződést tartanék jónak. Ha lehet akkor farnehéz legyen a szerződés tehát az elején engedjen nagyobb mozgásteret a csapatnak a capben.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Szerintem Flaccora is sok 20. En is bízom benne hogy megelégszik a Máté fiú egy 15millas szerződéssel. De azt sem bánom ha 8 😊))
Igaz többet érdemel.
Bár egy ilyen szezon után senki ne akarjon 10felett kapni 😊
Calvin kivétel 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem tudom, hogy örüljek e.
Remélem normális áron igazoltuk vissza. Ez a multi-year deal is elég misztikus. Várjuk meg a részleteket.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Lions agreed to terms with OLB DeAndre Levy on a multi-year contract.

Remélem nem fizettek neki sokat.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mathieu twitteren írta, hogy Detroitban van, állítólag workout-ra ment. Ami nekünk marhára nem kell az egy újabb (balhés) nickel corner.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Stafforfot 15-16al fogjak szerintem megdobni

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Leigazoltuk Blake Clingan puntert (exUCF) egy workout után ahol jól teljesített. 2éve nem játszott sehol.
Kezdődik az ámokfutás.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ESPN's John Clayton thinks running back Reggie Bush could end up signing with the Detroit Lions.
Annyi helyen írják, hogy kezdem elhinni.

Hartline megegyezett a Dolphins-al úgyhogy őt ki lehet húzni a képzeletbeli listánkról.
Amúgy szerintetek mi lenne az ideális új Stafford deal? Flacco húsz millát kapott évente, Matt mennyit fog?

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Egy kis off olyanoknak akiket a város is érdekli nem csak a csapat(ok).
Nagyon rossz hírek ezek, remélem ez a csapatokra nem lesz kihatással, bár ezek ugye magánkézben vannak és alighanem nyereségesek is.
 index.hu/kulfold/2013/03/01/penzugyi_szuksegallapot_detroitban/Bazzani
"USA legnyomorúságosabb városa" Mindenre van valami cím.ulpianus
Mondjuk szerintem ez nem igaz.
Gondolom vannak akik ugyanolyan jól élnek mint máshol, meg vannak szarul élők. (persze gondolom arányaiban szarabb a helyzet)
A legutolsó hírek arról szóltak, hogy az autóipar újra fellendülőben van.Bazzani
Az agglomerációban van pár suburb ami az USA leggazdagabb városai között feszít. Ugorgyunk.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.profootballfocus.com/blog/2013/03/02/performance-based-value-detroit-lions/
Itt egy lista arról, hogy a fizetéséhez képest ki teljesített alul illetve felül.
A rosszul teljesítők listája nagyon érdekes:
1. Avril: alighanem nem marad a csapatnál
2. C.Williams: detto nem marad
3. KVB: cut
4. Raiola: fizetéscsökkentés
5. Burleson: fizetéscsökkentés
6. Peterman: cut
Jól dolgozik a FO ha ez alapján nézzük.

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Egy kis off olyanoknak akiket a város is érdekli nem csak a csapat(ok).
Nagyon rossz hírek ezek, remélem ez a csapatokra nem lesz kihatással, bár ezek ugye magánkézben vannak és alighanem nyereségesek is.
 index.hu/kulfold/2013/03/01/penzugyi_szuksegallapot_detroitban/Bazzani
Pont tegnap kérdezte tőlem a feleségem egy cikk kapcsán, hogy hallottam e mekkora bajban van Detroit...pedig az még egy jan.30-án megjelent cikk volt 😕
 kivultagasabb.blog.hu/2013/01/30/igy_pusztul_el_egy_nagyvaros
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egy kis off olyanoknak akiket a város is érdekli nem csak a csapat(ok).
Nagyon rossz hírek ezek, remélem ez a csapatokra nem lesz kihatással, bár ezek ugye magánkézben vannak és alighanem nyereségesek is.
 index.hu/kulfold/2013/03/01/penzugyi_szuksegallapot_detroitban/Bazzani
"USA legnyomorúságosabb városa" Mindenre van valami cím.ulpianus
Mondjuk szerintem ez nem igaz.
Gondolom vannak akik ugyanolyan jól élnek mint máshol, meg vannak szarul élők. (persze gondolom arányaiban szarabb a helyzet)
A legutolsó hírek arról szóltak, hogy az autóipar újra fellendülőben van.Bazzani
Nevezzék ki Lézer Jankót!!!!!

Nem hiszem, hogy a csapatot érinti, ha jók lesznek, lesz teltház, ha nem akkor nem. A szezon utolsó meccsén a negyede-harmada mackó drukker volt. Hála istennek a meccset övező általános érdeketelenséget nem rázta fel a magas színvonal se 😀 Amíg teljesen kihasználják a fizetési sapkát, addig nem érinti a csapatot.

Off: az autóipar azért Kecskemétet se nagyon húzza ki a szarból, bár látványos a fellendülésük Kiskunhalashoz, meg Tiszakécskéhez képest. De a kecskeméti Merci gyártól már a szolnokiak is nyugodtan éhen döglenek.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Egy kis off olyanoknak akiket a város is érdekli nem csak a csapat(ok).
Nagyon rossz hírek ezek, remélem ez a csapatokra nem lesz kihatással, bár ezek ugye magánkézben vannak és alighanem nyereségesek is.
 index.hu/kulfold/2013/03/01/penzugyi_szuksegallapot_detroitban/Bazzani
"USA legnyomorúságosabb városa" Mindenre van valami cím.ulpianus
Mondjuk szerintem ez nem igaz.
Gondolom vannak akik ugyanolyan jól élnek mint máshol, meg vannak szarul élők. (persze gondolom arányaiban szarabb a helyzet)
A legutolsó hírek arról szóltak, hogy az autóipar újra fellendülőben van.

több mint 11 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 878 — Circus Maximus
Egy kis off olyanoknak akiket a város is érdekli nem csak a csapat(ok).
Nagyon rossz hírek ezek, remélem ez a csapatokra nem lesz kihatással, bár ezek ugye magánkézben vannak és alighanem nyereségesek is.
 index.hu/kulfold/2013/03/01/penzugyi_szuksegallapot_detroitban/Bazzani
"USA legnyomorúságosabb városa" Mindenre van valami cím.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
A hírekben egyre többször esik szó arról,hogy Detroit városa lehet a legnagyobb csődöt megélő város az USA történelmében.  index.hu/kulfold/2013/03/01/penzugyi_szuksegallapot_detroitban/
Mennyire van, mennyire lehet ez hatással a franchise-ra?