Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát pedig már most a Cowboyst mondják, aki esélyes.Stez
Szépen ellennének Dez-el...
Amúgy símán el tudnám képzelni Titust a Patsben. Jól tudnak bánni a balhés arcokkal (lásd Talib vag Dennard) és Brady tudná is adni neki a forintos zsugákat. Nem mellesleg kelleni is fog oda egy jó és olcsó WR.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát pedig már most a Cowboyst mondják, aki esélyes.

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Hülye ez az ember. Kiváncsi vagyok ki vállalja be. Remélem Broyles felépül mert mikor játszott nekem biztatónak tűnt.Blevi
Az első három csapat aki eszembe jutott: Jets, Cowboys, Raiders.Bazzani
Cowboyst csak egy esetleges Austin trade/cut után mondanám esélyesnek. 3. WR-nek meg nem jön ahhoz túl jónak tartja magát.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mehet is a picsába. Tuti máshol meg tudják fegyelmezni és kijön belőle a tehetség. Hartline? Nem tudom mit gondoljak.Bazzani
Hartline sérülékeny, de nem rossz egyébként. De azt nem árt tudni, hogy évi 5-6 milliót szeretne kapni.Stez
A keretünk három legfőbb baja:
-tele van red flages/sérülékeny játékossal.
-túl magas fizetések.
-nincsenek olyan karakteres vezéregyéniségek akik kordában tartanák a balhézókat.
Na most Hartline sérülékeny, de legalább drága is. Mivel lenne jobb mint Burleson?

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hülye ez az ember. Kiváncsi vagyok ki vállalja be. Remélem Broyles felépül mert mikor játszott nekem biztatónak tűnt.Blevi
Az első három csapat aki eszembe jutott: Jets, Cowboys, Raiders.

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Hülye ez az ember. Kiváncsi vagyok ki vállalja be. Remélem Broyles felépül mert mikor játszott nekem biztatónak tűnt.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Titus szerint ő jobb mint Megatron.
Ekkora arcal nem sok öltözőbe fog beférni.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Mehet is a picsába. Tuti máshol meg tudják fegyelmezni és kijön belőle a tehetség. Hartline? Nem tudom mit gondoljak.Bazzani
Hartline sérülékeny, de nem rossz egyébként. De azt nem árt tudni, hogy évi 5-6 milliót szeretne kapni.

több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 624
egy kérdés: igaz az, hogy direkt szabotálta Young a Packers elleni meccset a 11. héten, azzal, hogy szándékosan a rossz helyen állt fel? ezt olvastam a roton. ha igen, nem lesz kelendő, bár Al Davis ha élne, már lecsapott volna rá a gyors 40 yardos ideje miatt. 😊

choose life
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mehet is a picsába. Tuti máshol meg tudják fegyelmezni és kijön belőle a tehetség. Hartline? Nem tudom mit gondoljak.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Közben:

Lions waived WR Titus Young.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Roton írták, hogy valamelyik Lions oldal szerint a Lions rá akar menni Hartlinera, amint megnyílik a piac. #2-nek szánják, ami nap lepne meg, hisz Titusnak csókolom van, Burleson sérülésből jön vissza, Broyles szintén.

több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
Broyles elkezdte a kocogást, reméljük a TCre rendben lesz.
Elméletileg mától lehet cutolni játékosokat. Érdekes hetek jönnek.Bazzani
hát meglesz 😊
And so with the Lions releasing Titus Young and Ryan Broyles coming off knee injury, Detroit is, amazingly, back to needing another WR.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Broyles elkezdte a kocogást, reméljük a TCre rendben lesz.
Elméletileg mától lehet cutolni játékosokat. Érdekes hetek jönnek.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Lions | No timetable for Jeff Backus' decision
Detroit Lions head coach Jim Schwartz said there is no timetable for when OT Jeff Backus needs to make a decision about his future. He said Backus has earned the right to take his time.
--------------------------------------------------------------------------------
Lions | Two linemen could be cap casualties
The Detroit Lions could consider releasing OG Stephen Peterman and C Dominic Raiola this offseason in order to gain some salary cap space.

Kemény volna ha négy helyen változna az OL az előző idényhez képest.
Ha Backus visszavonul akkor símán benne van egy Joeckel pick is a pakliban.


Bazzani
Szerintem nincs, mert nem létezik, hogy bent legyen még, mikor a Lions húz...
Feltradet meg nem hiszem, hogy meghúznak, főleg azok után, hogy Reiff tavaly első körben jött, és LT-nek szánták nem titkoltan.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions | No timetable for Jeff Backus' decision
Detroit Lions head coach Jim Schwartz said there is no timetable for when OT Jeff Backus needs to make a decision about his future. He said Backus has earned the right to take his time.
--------------------------------------------------------------------------------
Lions | Two linemen could be cap casualties
The Detroit Lions could consider releasing OG Stephen Peterman and C Dominic Raiola this offseason in order to gain some salary cap space.

Kemény volna ha négy helyen változna az OL az előző idényhez képest.
Ha Backus visszavonul akkor símán benne van egy Joeckel pick is a pakliban.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Matthew Stafford-ról

 www.mlive.com/lions/index.ssf/2013/01/detroit_lions_qb_matthew_staff_41.html?utm_medium=referral&utm_source=t.co

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mondtam, hogy ALL IN-t nyomnak Mayhewék.Bazzani
tavaly hogy bejött az ugyanilyen kampány jacksonvilleben 😊kristof
Nem érzem egy kalibernek a két csapatot. Mindenesetre nagyon érdekes offseason elé nézünk. Nem állítom, hogy nem tartok tőle...

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Mondtam, hogy ALL IN-t nyomnak Mayhewék.Bazzani
tavaly hogy bejött az ugyanilyen kampány jacksonvilleben 😊
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The Lions made the move to expand the front office on Monday, announcing the hiring of former Denver Broncos general manager Brian Xanders as a senior personnel executive.

Tulajdonképpen egy extra scout lesz Harris mellé.Bazzani
Na ez végre egy jó húzás. A Broncos draftjai szerintem elég jók voltak.MacPhisto
Nem mellesleg nemcsak a draftért hanem az FA igazolásokért is felel majd (részben). Állítólag nagy változások lesznek a keretben. Mondtam, hogy ALL IN-t nyomnak Mayhewék.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
The Lions made the move to expand the front office on Monday, announcing the hiring of former Denver Broncos general manager Brian Xanders as a senior personnel executive.

Tulajdonképpen egy extra scout lesz Harris mellé.Bazzani
Na ez végre egy jó húzás. A Broncos draftjai szerintem elég jók voltak.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
The Lions made the move to expand the front office on Monday, announcing the hiring of former Denver Broncos general manager Brian Xanders as a senior personnel executive.

Tulajdonképpen egy extra scout lesz Harris mellé.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mayhew megvilágosodott:
"We've got to get better, obviously. We're the fourth-best team in a four team division. We didn't beat anybody in the division the whole season, so clearly, we're not good enough, and we've got to make some changes."
Rájöttek hogyha a szar játékost újraigazoljuk attól nem lesz jó játékos. Ja és néha nem ártana a csoporton belül is meccset nyerni. Zseni ez az ember.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Köszi Jimmy! Azért kemény, hogy a legjobb falemberünket engedjük el. Gondolom itt is a pozitív érték a jó.
Petermant kellene már kibaszni.
Olvastam olyan híreket, hogy Reiff akár guard is lehet.Bazzani
Most Reiff-re mondják előtte meg Backusra. Minden nyáron, minden évben. De nem történik semmi.
En ezekben már nem hiszek...

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2 comp. pickre számíthatunk. Egy negyedik és egy hetedik körösre.