Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
2. Körben CB-t vinnék inkább úgy posztokat nézve korrekt.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Éppen ráértem:
1/5 Bjoern Werner, DE, Florida State

Nincs mese ez a legfontosabb poszt a CB mellett amit meg kell erősíteni. Millinert nem érzem elég jónak az 5.pickhez meg kizárt dolog (az előző évek tapasztalataiból kiindulva) a CB draft első körben. Nem mellesleg mind a 4 DE-nk FA lesz.
2/4 Cordarrelle Patterson, WR, Tennessee

Mayhew kijelentette, hogy mindenképpen szeretnének egy igazi playmakert hozni a csapathoz. Patterson ilyen. Elkapások, futások, visszahordások. Mayhewnak amúgy is WR fétise van, nincs draft WR választás nélkül.
3/3 Tony Jefferson, S, Oklahoma

Mayhew (bevallottan) második legnagyobb hibája a safety részlegünk gyenge összetétele volt. Ennek javítására érkezne Jefferson. Mellette szól, hogy Sooner, onnan szeretünk draftolni. Nem elképzelhetetlen, hogy hamarabb kimegy. 2012ben 120 tacklet csinált.
5/5 Zach Line, FB, SMU

Mivel a hátsókörös pickjeink szart sem szoktak érni így bedobnék egy olyan posztot ami nagyon hiányzik (nekem) a csapatból. A class legjobb FB-je tudna segíteni a csapatnak. Jó blokkoló és elkapni is tud. 3éve 1000 yard felett termel.
5/komp.pick (Eric Wright-ért) Nigel Malone, CB, Kansas State

Nehéz hátsó körökben olyan cornert találni aki igazi erősítés lehet. Olyat kerestem aki tud labdát szerezni. Nickel corner lehet NFLben, 2012ben 5INT-e volt.
6/5 Ryan Allen, P, Louisiana Tech

Nem akarom Harrist mégegyszer a csapat közelében sem látni. Az új fantastic ST edző kap egy normális puntert magának.
7/5 Dustin Hopkins, K, Florida State

Hanson 70 éves. Én imádom, de kell egy olyan kicker aki ki tudja rúgni kickoffnál a labdát a stadionból és 50yard+ távolságból is betalál.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2002 (JAC): 18th 2003 (GB): 13th 2004 (GB): 14th 2005 (GB): 30th 2006 (NO): 14th 2007 (NO): 25th 2008 (MIA): 29th 2009 (MIA): 9th 2010 (MIA)*: 29th 2012 (JAC): 25th

*Fired midway through the season

Nagyon bíztató...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Comprehensive special teams rankings at end of the season. Here is how all 32 teams fared: 1. MIN, 2. BAL, 3. CIN, 4. SEA,5.MIA,6.SD,7.NYG, 8.CHI, 9.BUF,10. ARI,11. DEN, 12. CLE,13. SF, 14. NE, 15. GB, 16. TEN, 17. DAL, 18. ATL,19. NYJ,20. NO,21. PIT,22. TB,23. HOU,24. KC, 25. JAC, 26. IND, 27. STL, 28. PHI, 29. OAK, 30. DET,31. WAS, 32. CAR

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A faszom tele van már a jaguárokkal.
Komolyan basszák már ki Mayhewt.

több mint 11 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Véleményes húzásaink vannak az is biztos.
Ahogy az is hogy rosszabb nem tud lenni az STtopmodell
Mindig van lejjebb. iktriad
hátha kap megint egy 3-ik körös puntert

We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Véleményes húzásaink vannak az is biztos.
Ahogy az is hogy rosszabb nem tud lenni az STtopmodell
Mindig van lejjebb.
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Véleményes húzásaink vannak az is biztos.
Ahogy az is hogy rosszabb nem tud lenni az ST

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Őszinte részvétem:
Confirmed: Lions have hired John Bonamego as their new special-teams coordinator. Native of Mt. Pleasant who played at Central Michigan.
Kurvaszar ST coach volt nálunk tavaly. De legalább ismeri Mike Thomast.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Leigazoltuk Devin Thomas exGiants WR-t.
Shawn Jefferson exWR coachunk pedig a Titans-nél kapott munkát, jól jártak vele.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
ÓÓÓ francba most látom, hogy az OL assistantet előléptettétek.
Pedig akartam valakit ajánlani:


😀 😀 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Méghogy nem érdemes nézni a PB-t????
Akkor amikor a LS-ünk bekerült a csapatba?
😊

Remélem a héten kinevezik a ST edzőt.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Amúgy sem néztem volna. Így pláne.
Annyira felesleges lejátszani mérsékelt hogy kiket válogatnak be, de nezhetetlenné műfaj az tény!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Calvin nem megy a Pro Bowlra sérülés miatt.
Vincent Jackson megy helyette.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Én személy szerint annyira megutaltam a kibaszott integetését, hogy engem nem zavar ha nem éli
Meg a 290- es roster sem.
De én indulatos vagyok.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem a 90-es rosterről beszéltem, hanem a következő szezonra.
Szóval az 53-as rosterre. A 90-esbe maradjon oké, csak ne élje meg az 53-at már. Ott már nem lenne helye, és fölöslegesen foglalna egy rosterhelyet.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A 90es rosteren nem fér el?
Ne már.
Titus meg aligha marad, ezt korábban Mac jól leírta. Aki direkt kibaszik a csapattal annak nincs helye. Ráadásul Raiola-ék nagyon ki vannak rá bukva.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg tök fölösleges lenne, ezért kár volna rosterhelyet pazarolni rá. Azt még egy Mike Thomas is megcsinálja WR/RB-ként, amit Logan azért... Ráadásul RB-ként most végképp fölösnek érzem, ha van egy Leshoure, meg van egy Bell, sőt, Kevin Smith is maradni akar.
És ha Titus marad, ő is tolhat trükkös playt, ő is kicsi, gyors, pont mint Logan.
Visszahordani meg egyszerűen nem szabadna beengedni Logant, akkor minek?
Szvsz fölösleges megtartani így.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én nem bánom ha mard csak nem mint returner.
Azért az utolsó meccseken látszott, hogy lehetne használni az offenseben mint RB/WR. Vívjon meg a posztért.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak menjen Logan is.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Crossman szar. Egy normális ST edző nagyjából bárkikből csinál 3év alatt egy átlagos brigádot. Ez az ember ahová megy csak tönkreteszi az egészet. Panthersnél ligautolsó ST, nálunk is 3 évig top3ba volt hátulról.
Takarodjon innen.

A legnagyobb esélyes a posztra Allen Lowry a Titanstől most menesztett ST edző. Asszem ő a Music City Miracle kitalálója amit mi is torokra szoptunk az egymás elleni meccsen, meg még minden mást is. Együtt dolgoztak 4 évig Schwartzal a Titansnél.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azert legalább történt valami pozitív is velünk végre!
Van sansz esetleg hogy megis OC-t is váltunk valamikor ?!
topmodell
Igen,jövőre 😊. Kíváncsi vagyok STek mennyit javul nem feltétlen érzem hogy csak Crossmanen múlt. Linehan kirugásával jobban jártatok volna.
Toca
Crossman munkásságáról mondjuk a Panthers fanokat meg lehetne még kérdezni. Rajta is múlt, de az is igaz, hogy nagyon nem raktak alá embereket. Egy normális gunerra nem tellett pénz, pedig az nem az a pozíció, ahol nagyon sok előnyös tulajdonságnak kell egyidejűleg teljesülnie.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Azert legalább történt valami pozitív is velünk végre!
Van sansz esetleg hogy megis OC-t is váltunk valamikor ?!
topmodell
Igen,jövőre 😊. Kíváncsi vagyok STek mennyit javul nem feltétlen érzem hogy csak Crossmanen múlt. Linehan kirugásával jobban jártatok volna.
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Azert legalább történt valami pozitív is velünk végre!
Van sansz esetleg hogy megis OC-t is váltunk valamikor ?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha van esze a Billsnek, viszi Logant is. 😀
Vicces lesz azért, hogy az elit returner Spiller mit alkot Crossman keze alatt. 😀Stez
Spiller már hord vissza, McKelvin viszont igen, aki visszahordóként szintén elit. Erre én is befizetek. Tényleg ennyire gáz edző egyébként? Odakinn azzal nyugtatják magukat, hogy nem volt meg a játékosállománya, ezért volt ilyen szar a ST-tek 😀Hungarian Bill
Hát volt egy kritikán aluli returner Logan személyében, egy kritikán aluli punter is. Már az hatalmas dolog volt, ha a Lions a saját 18-20-asásól indulhatott kickoffok után, hála a remek puntoknak pedig az ellenfél folyamatosan a saját 30-40-eséről kezdhette a drivejait.
Ennyire nálatok nem lesz szembetűnően fos, de Crossman akkor is rohadt gyenge.