Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Halál tök mindegy szinte.
Ügyes legyen, hátha lesz 4 győzelmünk.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A Steelers waivelte Raineyt. Sok helyen olvasom, hogy jó lenne Best pótlására. Elkapásokban is jó RB aki ráadásul jó visszahordó is. Valami ügye volt most azért tették ki.Bazzani
Nem volt elég a balhés játékosokból? 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Steelers waivelte Raineyt. Sok helyen olvasom, hogy jó lenne Best pótlására. Elkapásokban is jó RB aki ráadásul jó visszahordó is. Valami ügye volt most azért tették ki.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Mellesleg meglepődsz, hogy a legnehezebb a sorsolásotok mikor egy 11-5 ös és 2 10-6 os csapat van divizión belül.
Toca
Adjusted.

"which removes each team’s head-to-head result from the combined winning percentage of its opponents"MacPhisto
Meglepődsz hogy nem tudok olvasni 😀 Bocs 😛

Egyébként nem tudom mért gondoljátok, hogy jövőre is szarok lesznek. Mondjuk edzői nagy takarítás nem volt,de szerintem nem lesztek ennyire szarok
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Mellesleg meglepődsz, hogy a legnehezebb a sorsolásotok mikor egy 11-5 ös és 2 10-6 os csapat van divizión belül.
Toca
Adjusted.

"which removes each team’s head-to-head result from the combined winning percentage of its opponents"

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Srácok ezen most kár is vitázni.
Ezek számok. Miénk volt a legerősebb nem mi találtuk ki.
Más kérdés, hogy ebben benne van jelentősen a szar szereplésünk.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A Macik meg ugyan ugy szomorkodhatnak emiatt. Talán nekik még kellemetlenebb volt 7-1 után kimaradni a POból. Meg ott amúgy is hagyománya volt a POnak. Ritkán maradnak ki egymás után ennyiszer.topmodell
Az elmúlt 20 szezonban volt 5 PO.

Én megértem az ág is húzza effektust, nem kötekedésnek teszem be, csak érdekességnek.
A csoport meccseket nem számítva a maradék 10 mérkőzés erősségi sorrendje a csoportban.
Lions .533
Vikings .533
Packers .527
Bears .520
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Persze es minden vereséggel erősödik ez is tiszta sor.
Egyértelmű az is hogy a Viks nehezítette meg igazán a csoportot. Hisz az volt váratlan.
En csak a szegény franchiset az ág is húzza effektusra céloztam.
A Macik meg ugyan ugy szomorkodhatnak emiatt. Talán nekik még kellemetlenebb volt 7-1 után kimaradni a POból. Meg ott amúgy is hagyománya volt a POnak. Ritkán maradnak ki egymás után ennyiszer.
A szomorú hogy mi jövőre is hasonlóan gyenge szezonra számíthatunk.
Bár idén jo par csapat bemutatta hogyan kell palfordulatot csinálni rövid időn belül.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Lényegében ugye 2 csapat kivételével az egész NFC North ugyanazzal az ellenfelekkel játszik. A Vikings, a Bears, és a Packers sorsolásának is lehúzta az erősségét pl. a Lions 4-12-es mutatója. Míg ugye a tieteket erősítette a csoport riválisok mérlege.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Oké hogy nem kifogás de azert bosszantó:
 blogs.detroitlions.com/2013/01/09/lions-top-espn-com-adjusted-strength-of-schedule-list/
Na kinek volt idén a legnehezebb ?!
Persze hogy nekünk.
Remelem jövőre csak PO csapatok ellen játszunk.

Es megkapjuk a regnáló bajnokot is.
Csak azért szurkolok a bajnokot csak egyszer Kapjuk meg jövőre!!!!!topmodell
Jaj hagyjuk már ugyanolyan nehéz volt a sorsolásotok mint nekünk. Falcons-Eagles Tamapa-Skins különbséggel (mi mindkettőn kiszívtuk).
Mellesleg meglepődsz, hogy a legnehezebb a sorsolásotok mikor egy 11-5 ös és 2 10-6 os csapat van divizión belül.
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
A lènyeg az volt hogy csak egyszer kapjuk meg!
Azaz ne egy csoport rivális legyen. Mert ugy csak azzal jatszik odavissza egy csapat 😉 de annak annyira nem örül az ember ha a csoport riválisa lesz a bajnok.
Értsd így: lesz@rom ki bajnok, csak ne a Packers legyen 😉

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Oké hogy nem kifogás de azert bosszantó:
 blogs.detroitlions.com/2013/01/09/lions-top-espn-com-adjusted-strength-of-schedule-list/
Na kinek volt idén a legnehezebb ?!
Persze hogy nekünk.
Remelem jövőre csak PO csapatok ellen játszunk.
Es megkapjuk a regnáló bajnokot is.
Csak azért szurkolok a bajnokot csak egyszer Kapjuk meg jövőre!!!!!topmodell
Nem tudod, meghatározni, hogy milyen lesz a bajnok jövő szezonban...lásd Giants😊

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Oké hogy nem kifogás de azert bosszantó:
 blogs.detroitlions.com/2013/01/09/lions-top-espn-com-adjusted-strength-of-schedule-list/
Na kinek volt idén a legnehezebb ?!
Persze hogy nekünk.
Remelem jövőre csak PO csapatok ellen játszunk.
Es megkapjuk a regnáló bajnokot is.
Csak azért szurkolok a bajnokot csak egyszer Kapjuk meg jövőre!!!!!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Én csak egy dolgot nem értek, de azt nagyon nem.
Világosan láthatta bárki, hogy a szezonunkat leginkább az ST tette tönkre.
Mégsem rúgták ki az edzőt és Logant is csak egy olyan hiba után tették padra amit egy közipiskolás lánycsapatban sem néznének jó szemmel.

Tessék, hogy nemcsak én látom így:
 www.mlive.com/lions/index.ssf/2013/01/position_by_position_grades_fo_1.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+detroit-lions+%28Detroit+Lions+-+MLive.com%29Bazzani
Crossman szopja Schwartz faszát, Logan szopja Crossman faszát...
Más válasz nem lehet. 😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Én csak egy dolgot nem értek, de azt nagyon nem.
Világosan láthatta bárki, hogy a szezonunkat leginkább az ST tette tönkre.
Mégsem rúgták ki az edzőt és Logant is csak egy olyan hiba után tették padra amit egy közipiskolás lánycsapatban sem néznének jó szemmel.

Tessék, hogy nemcsak én látom így:
 www.mlive.com/lions/index.ssf/2013/01/position_by_position_grades_fo_1.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+detroit-lions+%28Detroit+Lions+-+MLive.com%29

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem kéne még egy év után szétrúgni pár segget.
Már most szét kellett volna rúgni pár segget! 😊
Legfőképp Linehanét, vagy Schwartzét. Maradt mindkettő végül...
Mondjuk azt hiszem, hogy annyiban Bazzaninak van igaza, hogy ezt most egy mesterhármas véli all-in évnek, ezt eléggé érezhetik, miután az összes fan a kirúgásuk mellett sztrájkol például.
Úgyhogy nincs mese, Linehannek is össze kell magát szednie, mert a liga legjobb offenséből csinál épp középszintűt, meg a legjobb WR-t sem használja ki, vagy ha meg eszébe jut, általában nem akkor, amikor kell.
Mondjuk Stafford buzi oldalsó dobásától is rosszul vagyok, lassan undorítóbb lesz, mint Rivers.
Mayhewnak valamit alkotnia kell FA-n és drafton, Schwartznak meg össze kellene szednie a fiatalokat, jól seggberúgni és megfelelően motiválni, talán az se lenne hátrány, ha nem tartóztatnák le a csapat felét minden offseasonban.
Most már muszáj lesz, mert repül az összes, egy sikeres év baromi kevés, ebben a csapatban sokkal több van, csak olyas valaki kellene, aki nem engedi elkallódni a tehetségeket, és kihozza belőlük a valódi tudást.

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Még egy ilyen év után illene szétrúgni pár segget én is azt vallom. Ilyen offense teljesítménnyel (termelt yardokat tekintve) 4-12-t produkálni nem jó reputáció az edzőknek.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Volt egy olyan Megérzésed 6-7 meccs után. Hogy onnantól végig nyerünk. Félre ne értsd, en örülnék neki. Csak nehéz hinni benne. topmodell
Hinnünk kell benne. Egyébként meg a vége felé egy olyan meccsünk sem volt ami ne lett volna nyerhető. A balfaszkodásról nem én tehetek, a megérzés maga jó volt. 😊

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Volt egy olyan Megérzésed 6-7 meccs után. Hogy onnantól végig nyerünk. Félre ne értsd, en örülnék neki. Csak nehéz hinni benne.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ma megint megérzésem volt reggel.
Mégpediglen, hogy Mayhew és Schwartz egy all in offseasont fog nyomatni.
Nincs nyíltan kimondva, de ha nem lesz eredmény akkor nekik ez az utolsó évük itt. Nyílván megtesznek amit lehet, akkora cap space-t fognak csinálni bármi áron, hogy lehessen építkezni rendesen.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Felejtsétek már el Titust. Azért nem baszták még ki, mert remélik, hogy elcserélhető. Akit a saját csapattársai seggfejeznek meg direkt rosszul áll fel a snaphez, merthogy nem ő kapja a lasztit és sztrájkol, annak nincs helye a csapatban.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Én is inkább egy olyan 1700-1800 körülre saccolom, az egy dolog hogy a Jax ellen nem dobta felé a második félidőben de monndjuk a a szeon végén voltak olyan negyedek amikor nem is dobott felé pedig akkor azért már bőven benne volt a 2000, néha meg akkor is rádobta amikor 2-3 ember fogta.

We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha valakit esetleg rajtam kívül érdekel:
 www.mlive.com/lions/index.ssf/2013/01/detroit_lions_offensive_and_de.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+detroit-lions+%28Detroit+Lions+-+MLive.com%29
Offensive és defensive snap counts 2012ben.Bazzani
Megatron csak 86 snappal kesebb snapet a pályán mint a 3 utánna következő Wr együtt (Young, Burleson, Burleson, Broyles). Nekem csak ez az egy tünik ki ja meg az a 14 snap Fb poszton. Nem tudom hogy a többi elit Wr az offensive snapek hány %-ban volt fent de soknak tünik az a 96% Megatronnál.
Egy drop listre kiváncsi lennék, azért, és hogy azzal hanyadikak vagyunk.
Mondjuk ha jövre egéséges lesz miden Wr, meg mondjuk Young is marad akkor esélytelennek tarton a 2000 yardot Megatronnál.valakis
Én nem feltétlenül, de mondjuk egy 1700-1800 yardra simán jónak vélem ismét. Idén viszont mindenki rá figyelt, és nem is kellett másra, mert Titus még így is inkább ribanckodott, mint sem hogy megpróbálja kihasználni azt, hogy több a helye. Pettigrew meg szimplán csak szar volt, ahogy Thomas is, Burleson meg tudjuk, hogy jó csóka, meg ő azért hajt, de ennyi, sokat nem tud hozzátenni a sikerekhez.
Viszont ha Broyles és főleg Titus elkezd villanni, akkor az ellenfélnek rájuk is nagyobb figyelmet kell szentelnie, ami néhány hét után megnyitja az utat Megatronnak is, vagy legalább nagyobb teret ad neki, amit ő meg ki tud használni.
Szemét dolog, ha sok jó elkap van melletted, de ugyanakkor meg jó is ebből a szempontból, mert biztosan nagyobb tered lesz, ha rajtad kívül másokra is oda kell figyelni.
Ráadásul ugye arról nem is beszéltünk, hogy Linehan ugye nem túlságosan olyan játékokat nyomatott az EZ-ben, amik Megatront segítették volna, amikor meg igen, akkor sajnos meg jött néhány kellemetlen, csúnya drop is.
Ezekért kár mondjuk.
Ami nekem sokszor feltűnt, hogy idén sokkal kevesebbszer nyomatták fel 1-2 yardnál Megatronra a labdát, amikor meg Stafford odavágta, akkor pont Tillman védekezett rajta, így nem lett elkapás. 😀
Szerencsétlen helyzet. Meg hát Megatron azért legalább 6-8 hetet volt sérült az idei szezonban, hét közben mindenféle edzés nélkül. A Jax ellen például második félidőben már nem is dobott felé Stafford, nem erőltették, ott el is ment a 2000 yard. 😀
Ez van. Nyilván most, hogy megdöntötte a rekordot, nem fog még 8 évig gondolom 1900 yardokat elkapni, de azért 1700 yardok bármikor, bármilyen helyzetben benne lesznek. Az meg elég, csak ne 5-6 TD-ket kapjon el.
De ehhez jön hozzá az, hogy azért kelleni fog Tituséktól is a segítség.
Egyedül még ő sem lesz elég.

több mint 11 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Ha valakit esetleg rajtam kívül érdekel:
 www.mlive.com/lions/index.ssf/2013/01/detroit_lions_offensive_and_de.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+detroit-lions+%28Detroit+Lions+-+MLive.com%29
Offensive és defensive snap counts 2012ben.Bazzani
Megatron csak 86 snappal kesebb snapet a pályán mint a 3 utánna következő Wr együtt (Young, Burleson, Burleson, Broyles). Nekem csak ez az egy tünik ki ja meg az a 14 snap Fb poszton. Nem tudom hogy a többi elit Wr az offensive snapek hány %-ban volt fent de soknak tünik az a 96% Megatronnál.
Egy drop listre kiváncsi lennék, azért, és hogy azzal hanyadikak vagyunk.
Mondjuk ha jövre egéséges lesz miden Wr, meg mondjuk Young is marad akkor esélytelennek tarton a 2000 yardot Megatronnál.

We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha valakit esetleg rajtam kívül érdekel:
 www.mlive.com/lions/index.ssf/2013/01/detroit_lions_offensive_and_de.html?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+detroit-lions+%28Detroit+Lions+-+MLive.com%29
Offensive és defensive snap counts 2012ben.