Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 512
Ha van esze a Billsnek, viszi Logant is. 😀
Vicces lesz azért, hogy az elit returner Spiller mit alkot Crossman keze alatt. 😀Stez
Spiller már nem hord vissza, McKelvin viszont igen, aki visszahordóként szintén elit. Erre én is befizetek. Tényleg ennyire gáz edző egyébként? Odakinn azzal nyugtatják magukat, hogy nem volt meg a játékosállománya, ezért volt ilyen szar a ST-tek 😀
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha van esze a Billsnek, viszi Logant is. 😀
Vicces lesz azért, hogy az elit returner Spiller mit alkot Crossman keze alatt. 😀

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Crossman vazz 😂
Hihetetlen az ember h meg talál magának helyet. Fel napot nem volt munka nélkül.
több mint 11 éve
Hungarian Bill Buffalo Bills 1 512
Modkins nálunk OC is volt, persze csak papíron, mert a főedzőnk hívta valójában a playeket. Nem tudom, hogy Spiller, vagy Jackson kiemelkedő szezonjaiban mennyire volt része Modkinsnak, de szerintem nem jártatok vele rosszul egyáltalán.

Mi meg megkaptuk tőletek Crossmant... Ez nem volt túl jó csere 😕
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
For the past three seasons, Modkins was the offensive coordinator/running backs coach for the Bills. Really nice hire for the Lions.

During his tenure at Buffalo, Modkins developed C.J. Spiller and Fred Jackson. The Bills averaged 4.7 yards per carry over those 3 seasons.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lions have hired Curtis Modkins to coach RBs. Bobby Johnson to coach TEs. Tim Lappano will coach WRs. Jeremiah Washburn promoted OL coach.

Reméljük valaki tud róluk valamit mondani. 😊

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Special teams coordinator Danny Crossman no longer with Lions

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jaguároknál TE edző volt előtte a Billsnél OL edző.
Mindkét csapat kellően sikeres.

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Report: Lions hire Jaguars' Bobby Johnson as offensive assistant

Miért mindenki a jaguároktól jön???Bazzani
macskaféléksutianap
Mert hasított az offense és az irányító is szőke.
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Report: Lions hire Jaguars' Bobby Johnson as offensive assistant

Miért mindenki a jaguároktól jön???Bazzani
macskafélék


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Report: Lions hire Jaguars' Bobby Johnson as offensive assistant

Miért mindenki a jaguároktól jön???

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
En meg mindenkire irigy vagyok aki ebbe körben játszik.
Micsoda Mecsek....

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Elnézve az idei playoffot, én elsütnék egy 5th picket Denardra, ha még bent van.MacPhisto
Mi nem tudnánk használni, de egy irányítóbajos csapatnak tudna segíteni.
Viszont kurvára irígy vagyok a Seattle secondaryre. Nekünk mikor lesz ilyen?
BPAval nehezen jön össze.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Elnézve az idei playoffot, én elsütnék egy 5th picket Denardra, ha még bent van.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
According to reports, current Fox Sports broadcaster and former Chicago Bears defensive lineman Tim Ryan is the lone voter who didnt select Detroit Lions wide receiver to the Associated Press All-Pro teamBazzani
Gondolom sokallta a dropokat.MacPhisto
Nem azért. Hanem mert NEM NYERT elég meccset. Biztos én maradtam le, de eddig ez egy csapatsport volt. Gondolom amikor a Bears D# megnyerte a meccset az is Marshall érdeme. Vannak még hülyék na.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Six teams - OAK, KC, DET, CHI, CAR, IND - have asked to interview Browns ST coach Chris Tabor and Cleveland has denied permission on Tabor.

Hopphopp, mit akarhatunk?

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
According to reports, current Fox Sports broadcaster and former Chicago Bears defensive lineman Tim Ryan is the lone voter who didnt select Detroit Lions wide receiver to the Associated Press All-Pro teamBazzani
Gondolom sokallta a dropokat.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatron bekerült az ALL PRO csapatba. 50ből 49 szavazatot kapott.
Suh a 2.csapatba került 5 szavazattal. Kíváncsi lennék ki az aki szerint CJ nincs a két legjobb WR között.Bazzani
Cutler xDMacPhisto
According to reports, current Fox Sports broadcaster and former Chicago Bears defensive lineman Tim Ryan is the lone voter who didnt select Detroit Lions wide receiver to the Associated Press All-Pro team

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Megatron bekerült az ALL PRO csapatba. 50ből 49 szavazatot kapott.
Suh a 2.csapatba került 5 szavazattal. Kíváncsi lennék ki az aki szerint CJ nincs a két legjobb WR között.Bazzani
Cutler xD

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megatron bekerült az ALL PRO csapatba. 50ből 49 szavazatot kapott.
Suh a 2.csapatba került 5 szavazattal. Kíváncsi lennék ki az aki szerint CJ nincs a két legjobb WR között.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Minden jöhet Jimmy! Nem tudom a hálámat kimutatni.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
No full-time starting OT kept a clean sheet not allowing any sacks, but Russell Okung, Jeff Backus, Branden Albert and Ryan Clady = 1 eachBazzani
Ennyi. 3 éve Backus fan vagyok.MacPhisto
Érdekességképpen. 1091 snap alatt ő engedte a legtöbb ütést (14 hit), 31 hurry (szintén mezőny alsó harmada, Webb például 29), plusz holtversenyben a legrosszabb mutatóval zárt futásblokkolásban (Newhouse a párja). Egyedül a 6 büntetése az, ami a listán középmezőny, szóval a fegyelmezettebbek közé tartozik.

Ha van érdeklődés, írhatok egy kisebb összefoglalót a passzjátékotokról. Valami olyasmit, amit a mackóóóóóókról akarok, csak most megint se időm, se energiám. De a jövő héten.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Rob Sims állítólag egész évben győzködte, hogy ne vonuljon vissza.
Szerintem marad még egy évet.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
No full-time starting OT kept a clean sheet not allowing any sacks, but Russell Okung, Jeff Backus, Branden Albert and Ryan Clady = 1 eachBazzani
Ennyi. 3 éve Backus fan vagyok.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
No full-time starting OT kept a clean sheet not allowing any sacks, but Russell Okung, Jeff Backus, Branden Albert and Ryan Clady = 1 each