Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Nick Harris hopes to return as Lions' punter

Nick Harris: 67 punts, 41.5 avg., 37.6 net avg. (Lions 32nd in avg., t-30th in net avg.)

Na ez hiányozna még kurvára...Bazzani
Reménykedni azt lehet, mi is azt csináljuk egy ideje..
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nick Harris hopes to return as Lions' punter

Nick Harris: 67 punts, 41.5 avg., 37.6 net avg. (Lions 32nd in avg., t-30th in net avg.)

Na ez hiányozna még kurvára...

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
MAC!
Három dolog:
1.Fogadjunk, hogy a Ravenst fogadjuk a Hálaadás napi meccsen!
2.Beszélgettünk Denardal a Senior Bowl edzései előtt, a végén tényleg elhozzuk.
3.Láttad Brady rúgását? Méghogy Suh a dirty. 😊Bazzani
1. Bazmeg ugyanerre gondoltam tegnap a meccs alatt. De most divellenfél jön elméletileg. Szerintem Vikes.
2. yesss
3. Ugyanmá, nemnemsoha, Suh a legdirtybb evör.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
MAC!
Három dolog:
1.Fogadjunk, hogy a Ravenst fogadjuk a Hálaadás napi meccsen!
2.Beszélgettünk Denardal a Senior Bowl edzései előtt, a végén tényleg elhozzuk.
3.Láttad Brady rúgását? Méghogy Suh a dirty. 😊

több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 510 — Bowl Winner
Mondjuk a DE-k esetében mindig lutri, hogy profi szinten beválik-e a páciens, vagy sem, nem egy 1. körös DE simán bust lesz, míg későbbi körös pickek közül jó pár beválik... A Vikes szeret így 3-4. körben DE-t húzni, Edwards is akkor jött (volt 2 jó éve kb.), de pl. Brian Robison, vagy Everson Griffen is akkor lettek kiválasztva, bár utóbbi ugye elsőnapos tehetség volt, csak zuhant a drafton, egészen az ölünkbe.😊 Nagyon sok múlik a jó scout-okon, és persze a szerencsén is, mostanság kicsit eltolódott a dolog oda, hogy a jó felmérőkkel, combine-nal előtérbe lehet kerülni, de sok csapatnál még mindig a "megérzésekre" hagyatkoznak, ezért fontos, hogy ne csak az első napra koncentráljon az ember a drafton.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Igen, egyetértek Tocával. Edwards jó teljesítménye legfőképp Allennek köszönhető (meg a két Williamsnek). Ha kicsit magunkra vetítjük a képet akkor igaz ez Avrilre. Amíg KVB oldaláról is jött a nyomás (meg persze leginkább középről) addig Avril is jó számokat hozott, KVB teljesen visszaesett ez magával hozta Avril szar teljesítményét is.
Willie Young meg egész egszerűen az év egyik legnagyobb csalódása. Mindenki kiugró évet várt tőle, hát egy momentumra nem emlékszek tőle.
Talán LoJack volt aki mutatott valamit a 4DE közül.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 211 — Vikings fan
Szerintem alapból jó ez a draft, ha Werner jön. 😀
Bírom a faszit nagyon, igazi motor, megy folyamatosan és hajt, ha meg Avril megy a zsozsó után, akkor kelleni fog egy jó pass rusher end. Mondjuk KVB-t is kibasznám, akkor inkább egy fiatalt kéne játszatni, akibe a potenciál megvan, annyit ő is csinál, mint amit KVB.Stez
Lions | Kyle Vanden Bosch has big cap hit

Detroit Lions DT Kyle Vanden Bosch is scheduled to count $10.7 million in salary cap next season and is scheduled to receive a $2 million roster bonus on the seventh day of the NFL year.
Ha ilyen feltételek mellett marad akkor kár is beszélni bármiről. Mellé meg nagy nulla volt idén.Bazzani
nem lenne nekünk érdemes megpróbálni olyan embert kikukázni mint pl ray edwards? a vikingsben jól játszott (igaz ez jared-nek is köszönhető volt) elkerült aztán szépen lecsúszott, de volt benne potenciál...oleewear
Ray Edwards annyi pénzt sosem ért. Jared még szar napján is oda kényszerít 2 embert hogy figyeljék, Edwardsnak emiatt volt nagy szezonja aztán megkapta a pénzét és szarik bele 😀
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Edwards ne jöjjön ide.
Főleg, hogy a legutolsó meccsén ellenünk ugrásból szándékosan pofánfejelte Staffordot.
Két új fiatal kezdő DE-t akarok! Olyat akitől retteg az ellen irányítója, a fal belsejében meg Suh és Fairley rombol majd.

több mint 11 éve
oleewear Detroit Lions 225
Szerintem alapból jó ez a draft, ha Werner jön. 😀
Bírom a faszit nagyon, igazi motor, megy folyamatosan és hajt, ha meg Avril megy a zsozsó után, akkor kelleni fog egy jó pass rusher end. Mondjuk KVB-t is kibasznám, akkor inkább egy fiatalt kéne játszatni, akibe a potenciál megvan, annyit ő is csinál, mint amit KVB.Stez
Lions | Kyle Vanden Bosch has big cap hit

Detroit Lions DT Kyle Vanden Bosch is scheduled to count $10.7 million in salary cap next season and is scheduled to receive a $2 million roster bonus on the seventh day of the NFL year.
Ha ilyen feltételek mellett marad akkor kár is beszélni bármiről. Mellé meg nagy nulla volt idén.Bazzani
nem lenne nekünk érdemes megpróbálni olyan embert kikukázni mint pl ray edwards? a vikingsben jól játszott (igaz ez jared-nek is köszönhető volt) elkerült aztán szépen lecsúszott, de volt benne potenciál...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
South roster coached by the Detroit Lions:

Landry Jones, QB, Oklahoma
EJ Manuel, QB, Florida State
Tyler Wilson, QB, Arkansas

Andre Ellington, RB, Clemson
Mike Gillislee, RB, Florida
Onterio McCalebb, RB, Auburn
Stepfan Taylor, RB, Stanford

Tommy Bohanon, FB, Wake Forest

Cobi Hamilton, WR, Arkansas
Tavarres King, WR, Georgia
Quinton Patton, WR, La. Tech
Ryan Swope, WR, Texas A&M
Conner Vernon, WR, Duke
Terrance Williams, WR, Baylor

Vance McDonald, TE, Rice
Mychal Rivera, TE, Tennessee
Mike Williams, TE, Alabama

Brian Schwenke, OC, Cal
Dalton Freeman, OC, Clemson

JC Tretter, OG, Cornell
Larry Warford, OG, Kentucky

Oday Aboushi, OT, Virginia
Lane Johnson, OT, Oklahoma
Xavier Nixon, OT, Florida
Dallas Thomas, OT, Tennessee
D.J. Fluker, OT, Alabama
Garrett Gilkey, OT, Chadron State

Ezekiel Ansah, DE, BYU
Lavar Edwards, DE, LSU
Malliciah Goodman, DE, Clemson
Cornelius Washington, DE, Georgia

Everett Dawkins, DT, Florida State
Corey Grissom, DT, South Florida
John Jenkins, DT, Georgia
Montori Hughes, DT, Tennessee-Martin

Jamie Collins, LB, Southern Miss
Zaviar Gooden, LB, Missouri
Nico Johnson, LB, Alabama
Sean Porter, LB, Texas A&M
Chase Thomas, LB, Stanford
Vince Williams, LB, Florida State

Robert Alford, CB, SE Louisiana
Marc Anthony, CB, Cal
Sanders Commings, CB, Georgia
Leon McFadden, CB, San Diego State
B.W. Webb, CB, William & Mary

Robert Lester, S, Alabama
Bacarri Rambo, S, Georgia
JJ Wilcox, S, Georgia Southern
Shawn Williams, S, Georgia

Dustin Hopkins, K, Florida State

Carson Tinker, LS, Alabama
Joe Madson, LS, West Virginia

Ryan Allen, P, La. Tech

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Most mikor vége a nagy edzőkeringőnek kijelenthetjük, hogy tőlünk senki sem kellett a kutyának se. Akit kitettünk azt elvitték, de interjúra senkit sem hívtak az élő szerződésűek közül.
Ez sem véletlen. Reméljük, hogy ha ezt az egy évet kivárjuk akkor itt is eljön a megtisztulás. GM-től a takarítónőig.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Peppersék csak FG kísérleteknél voltak benn blokkolni. Amúgy nálunk is a cserék játszanak. + Tillman, mert ő sokszor kéri, hogy hadd menjen be. Itt még egy normális gunnerre nincs pénz.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem vagyok egy nagy ST szakértő de nálunk a kezdőjátékosokból miért nem szerepelt soha senki a speciális csapatrészben? Úgy tudom, hogy a Bearsben például Peppers és társai is szerepeltek sokszor.
Amúgy ez az új ST edző ugyanabban szar mint Crossman, a kickoff és punt coverage-ben. Összesenben azért lett jobb mert volt egy normális puntere aki nem 30yardokalt lőtt mint Harris. Amúgy ugyanaz a szar mint elődje.
Pedig nem lenne nagy elvárásom csak az, hogy legyünk középmezőnyben az ST statokban ne a végén.

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
Na, jó lesz ez az új ST edző, Crossman csak két return TDt kapott idén a Titanstől, az új edző meg szintén ugyanannyit xD

Minőségi csere.MacPhisto
De Ők kétszer játszottak a Titans ellen!!!
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Na, jó lesz ez az új ST edző, Crossman csak két return TDt kapott idén a Titanstől, az új edző meg szintén ugyanannyit xD

Minőségi csere.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Köszi Bazza.
Mint rotációs NT-t nézegetem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem alapból jó ez a draft, ha Werner jön. 😀
Bírom a faszit nagyon, igazi motor, megy folyamatosan és hajt, ha meg Avril megy a zsozsó után, akkor kelleni fog egy jó pass rusher end. Mondjuk KVB-t is kibasznám, akkor inkább egy fiatalt kéne játszatni, akibe a potenciál megvan, annyit ő is csinál, mint amit KVB.Stez
Lions | Kyle Vanden Bosch has big cap hit

Detroit Lions DT Kyle Vanden Bosch is scheduled to count $10.7 million in salary cap next season and is scheduled to receive a $2 million roster bonus on the seventh day of the NFL year.
Ha ilyen feltételek mellett marad akkor kár is beszélni bármiről. Mellé meg nagy nulla volt idén.Bazzani
Ezt olvastam én is, pont emiatt is írtam, hogy nem is értem, hogy a faszba lehet még itt.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem alapból jó ez a draft, ha Werner jön. 😀
Bírom a faszit nagyon, igazi motor, megy folyamatosan és hajt, ha meg Avril megy a zsozsó után, akkor kelleni fog egy jó pass rusher end. Mondjuk KVB-t is kibasznám, akkor inkább egy fiatalt kéne játszatni, akibe a potenciál megvan, annyit ő is csinál, mint amit KVB.Stez
Lions | Kyle Vanden Bosch has big cap hit

Detroit Lions DT Kyle Vanden Bosch is scheduled to count $10.7 million in salary cap next season and is scheduled to receive a $2 million roster bonus on the seventh day of the NFL year.
Ha ilyen feltételek mellett marad akkor kár is beszélni bármiről. Mellé meg nagy nulla volt idén.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem alapból jó ez a draft, ha Werner jön. 😀
Bírom a faszit nagyon, igazi motor, megy folyamatosan és hajt, ha meg Avril megy a zsozsó után, akkor kelleni fog egy jó pass rusher end. Mondjuk KVB-t is kibasznám, akkor inkább egy fiatalt kéne játszatni, akibe a potenciál megvan, annyit ő is csinál, mint amit KVB.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Sammie Lee Hill visszatér hozzátok? Van róla infó?Rolni
Semmi hírt nem olvastam vele kapcsolatban.
Én nem sírnék ha nem maradna. Van egy olyan érzésem, hogy jobbna feküdne neki a 3-4NT szerep.
Olyan se íze se bűze szezonja volt.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Két edző jött idén a jaguároktól:


Ezt a vigyort ott gyakorolják?

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 647 — Raiders fan
Sammie Lee Hill visszatér hozzátok? Van róla infó?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
FA-k nincsenek olyanok akik upgradet jelentenének. A lenti három úriember meg finoman fogalmazva sem megoldás.Blevi
Grimes, Rodgers-Cromartie, Cary Williams talán.
Nem tudom de mondjuk Lacey-hez képest bárki upgrade.
Először is azt kellene megoldani, hogy ne mindig a félpályáról induljon az ellenfél. Aztán van értelme a védelem megerősítéséről beszélni.

több mint 11 éve
Blevi 8 298 — Lions & Cowboys fan
FA-k nincsenek olyanok akik upgradet jelentenének. A lenti három úriember meg finoman fogalmazva sem megoldás.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
2. Körben CB-t vinnék inkább úgy posztokat nézve korrekt. Blevi
Tavaly 3 picket lőttünk el CBre nem hiszem, hogy idén is húzunk majd.
Houstont meg fogjuk tartani, mellé hozunk FAról valakit. + ugye ott lesz a Green, Bentley, Greenwood hármas. Én sem tartom ezt megnyugtatónak így, ezért gondolom, hogy ezt már a draft előtt rendezni akarják.