Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Külön hozzászólásban értékelném az előzőt, mert a telefonom olyan könnyen kezelhető mint egy megvadult bika.
Avril szar de nem olyan rossz aminek írják, valaki tuti megadja neki a nagy lóvét. Bell mint második? Elég gyenge lehet a felhozatal. Cherilus 3.? Long hova lett? Levyt én sokkal jobbnak látom.
Majd átnézem a teljes listát ha van időm.Bazzani
Long kibaszott fos szezont nyomott, ráadásul sérült is volt folyton, és IR-en is végezte az évet. Őt idén ne nagyon keresd a legjobbak között.

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Hát igen ez sajnos látszott, néhany futójátéknál úgy tolták arrébb mint egy bábút. Kíváncsi leszek a többi statra amit kérdeztem.
Jöhet bármi ha ráersz. Nyáron megyek Debrecenbe, majd méghíjlak valamire. 😊Bazzani
Levy az egyik legrosszabb volt futás ellen. nagyon sokat volt pass coverben (300+ snap), ebben hozott egy elfogadható teljesítményt.

Cherilus tényleg nagy szezont futott, de különböző statokból én azt a következtetést vontam le, amit ugye írtam is anno, hogy Stafford nem sokat tököl a zsebben. És ha arra vagytok kíváncsiak, miért nem volt olyan hatékony az O, Pettigrew. A kezdő TE-k közül nézed alulról felfelé, Kellen Davis, Brandon Pettgrew. És szoros küzdelemben.

Fairley nagy szeznt futott, de elképesztő mennyiségben büntették őt, és általában az egész védelmet. A támadók viszont a liga egyik legfegyelmezettebb egysége volt.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Külön hozzászólásban értékelném az előzőt, mert a telefonom olyan könnyen kezelhető mint egy megvadult bika.
Avril szar de nem olyan rossz aminek írják, valaki tuti megadja neki a nagy lóvét. Bell mint második? Elég gyenge lehet a felhozatal. Cherilus 3.? Long hova lett? Levyt én sokkal jobbnak látom.
Majd átnézem a teljes listát ha van időm.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A PFF rangsorolta a FA játékosokat:

Here's where several key Lions free agents ranked last season:

-- Restricted free agent Joique Bell is the No. 2 running back behind New England's Danny Woodhead.
-- Will Heller, a versatile, rotational tight end, is ninth at his position.
-- This one will shock some people, but Gosder Cherilus graded out as the third-best offensive tackle available, behind only Ryan Clady and Andre Smith. PFF has been high on Cherilus all season long, particularly as a pass protector.
-- Jason Hanson, although he's said he won't play anywhere but Detroit, is the top kicker.
-- Cornerback Chris Houston, who has earned a nice raise this offseason, is the fifth-rated cornerback.
-- Of the team's two free agent linebackers, neither is near the top of the list, but Justin Durant graded significantly higher than DeAndre Levy. In fact, Levy ranks in the bottom 10, a little higher than Paris Lenon, yet lower than Ernie Sims.
-- Defensive end Cliff Avril also grades poorly with PFF. He checks in at 38 of 43 available edge rushers.

-- Finally, despite playing a part-time role with the Lions, Sammie Hill is listed at the eighth-best defensive tackle on the market.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hát igen ez sajnos látszott, néhany futójátéknál úgy tolták arrébb mint egy bábút. Kíváncsi leszek a többi statra amit kérdeztem.
Jöhet bármi ha ráersz. Nyáron megyek Debrecenbe, majd méghíjlak valamire. 😊

több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Egyelőre annyit, Suh az egyik legjobb pass rusher, viszont futás ellen az egyik leggyengébb.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na akkor nézzük idén, hogy szerepeltek a WReink, kicsit részletesebben mert szabin vagyok így jobban ráérek:
A tavaly sokak álltal rettegett elkapósor idén nagyon egyemberes volt. Sérülések tizedelték az egységet és Titus fegyelmezetlensége is rossz színt vet a csapatra. A következő szezonra új WR coach érkezik, pedig Jefferson (sokunk örömére) végre Linehan pofájába ordította a szar playhívást. Elég kérdéses, hogy kikből áll a csapatrész a következő szezonban, de alighanem lesznek új arcok.

Calvin Johnson - 16 games (16 starts) | 122 receptions, 1,964 yards, 5 TD | 3 lost fumbles
Madenn átok ide, szar szezon oda rá semmi panasz nem lehet. Megdöntötte az egy szezonban elkapott yardok rekordját, tarthatatlan volt szinte minden meccsen. Talán csak a TD-K hiányoztak a játékából és a szokásosnál talán több dropja volt. Jövőre irány a 2000 yard 15TD!

Nate Burleson (finished season on IR) - 6 games (5 starts) | 27 receptions, 240 yards, 2 TD | 8 carries, 48 yards, 0 TD | 0 lost fumbles
Sajnos túl hamar került IRre ahhoz, hogy meg lehessen ítélni a játékát. Mindenesetre nagyon hiányzott a gépezetből. Remélem némi fizetéscsökkentéssel maradni fog.

Ryan Broyles (finished season on IR) - 10 games (3 starts) | 22 receptions, 310 yards, 2 TD | 0 lost fumbles
Burleson sérülése után került a kezdőbe és hamar mindenki kedvence lett. Sokan fanyalogtunk a draftjakor de igazolta, hogyha egészséges tud maradni akkor hatalmas fegyver lehet a csapat kezében.

Titus Young (finished season on IR) - 10 games (8 starts) | 33 receptions, 383 yards, 4 TD | 2 carries, 16 yards, 0 TD | 0 lost fumbles
Nem tudok róla indulatok nélkül beszélni. Nem hiszem el, hogy egy ekkora tehetség ilyen díva viselkedésű tud lenni. Volt egy meccse amikor megmutatta, hogy milyen amikor igazán csak a játékra figyel. Hatalmas kérdés, hogy mi lesz vele. Mert egy jó Titusra nagy szükségünk lenne.

Kris Durham - 4 games (3 starts) | 8 receptions, 125 yards, 1 TD | 0 lost fumbles
A PSból hoztuk fel Broyles és Young kidőlése után. Kellemes csalódás volt. Nem második számú elkapó, de egy roster helyet talán elcsíphet jövőre. Az egykezes elkapását (GB ellen) nehéz elfelejteni.

Mike Thomas - 9 games (1 start) | 5 receptions, 28 yards, 1 TD | 6 carries, 58 yards, 0 TD | 0 lost fumbles
A Jaxtől hoztuk a szezon közepén. A mai napig nem értem, hogy miért dobtunk ki egy picket érte. A statjai mindent elárulnak, hatalmas csalódás.
Nagyon meg lennék lepve ha jövőre a keretben lenne, maximum Logan helyén mint visszahordó.

Brian Robiskie - 6 games (0 starts) | 4 receptions, 44 yards, 1 TD | 0 lost fumbles
Szintén szezon közben került a csapathoz, nem volt nagy faktor. Az utolsó meccsen mutatott pár bíztató dolgot. PS esélyes.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért egy normális OL edző nem ártana.
Olyasvalaki aki a futójátékhoz való blokkolásra is megtanítaná a fiainkat.
A WR edző a dropokról az RB edző pedig a fumble-okról szoktathatná le a fiainkat.

Offseason érdekesebb része a számunkra:
Január végén Senior Bowl az edzői stábunk vezetésével. Gondolom addigra meglesznek a pozíciós edzők. Március 12től kezdődik a FA, április végén pedig draft. Aztán augusztisig csend.

több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Jah
Persze miattuk lett az idei szezon olyan sz@r.
Ugyan!

Izgalmas offseason lehet ez nekünk, de azert offseasonben csak nem fogjuk lerágni a körmünk. Hetente Csepeg majd egy egy hír.

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
PintérÁdi Detroit Lions 1 347 — Detroit fan
Megmondom őszintén engem sokkal jobban foglalkoztat, hogy kik lesznek az új pozíciós edzőink mint a PO meccsek. Tegnap mindkettőbe belealudtam.Bazzani
Azert a második napja jobb volt a hetvegének.
A pozíciós edzők, koolmolyan?!
Múlik azon valami?!

One Team
One Detroit
One Pride
több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
playmakerekkel való feltöltésre.Bazzani

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/05/bucs-are-poised-to-sever-ties-with-eric-wright/
Egy sikertörténet az egyik régi kedvencünkről. Megérte a nagy pénzt. 😊Bazzani
Nehogy az legyen a nagy tervünk, hogy őt hozzuk Houston helyére. Mennyire tipikus lenne b+.MacPhisto
Majd jön a szöveg, hogy nálunk jó volt és így olcsón vissza tudjuk hozni.
Komolyan inkább legyen Jonte Green meg valaki másik sokadik körös rookie a kezdő. Kíváncsi vagyok erre a komoly D átalakításra, playmakerekkel való feltöltésre.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/05/bucs-are-poised-to-sever-ties-with-eric-wright/
Egy sikertörténet az egyik régi kedvencünkről. Megérte a nagy pénzt. 😊Bazzani
Nehogy az legyen a nagy tervünk, hogy őt hozzuk Houston helyére. Mennyire tipikus lenne b+.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 profootballtalk.nbcsports.com/2013/01/05/bucs-are-poised-to-sever-ties-with-eric-wright/
Egy sikertörténet az egyik régi kedvencünkről. Megérte a nagy pénzt. 😊

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megmondom őszintén engem sokkal jobban foglalkoztat, hogy kik lesznek az új pozíciós edzőink mint a PO meccsek. Tegnap mindkettőbe belealudtam. A térdkönyökhaslennTD-t elérő Texans nem győzött meg, a sajtos viking meccsnek meg az volt az előnye hogy az egyik kiesett.
Nyerje meg a Ravens Ray Lewis miatt ha lehet.

Titust meg cseréljük el egy negyedik körösért és elégedett leszek. Ja meg Logant lőjük ki a holdra.

több mint 11 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 772 — Detroit vs. everybody
Ez megint egy akkora baromság, hogy égnek áll a hajam. Mivel semmi edzés nem lesz addig így nyílván semmit nem tud addig bizonyítani. Gondolom Mayhew már tudja mi a terv vele. Ha nem kell akkor miért nem cseréljük el a FA alatt? Draft előtt többet kapunk érte? Nem hiszem. Bazzani
Gondolom el fogjuk cserélni egy mid-round pickért.

Közben nézem a playoffot és folyamatosan bazmegolok. Nincs a világon mégegy olyan mázlista csapat mint a Zebrák.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Höritől loptam (twitter) egy cap elemzést a következő szezonra:
 www.spotrac.com/cap-tracker/nfl/2013/
Ezek szerint 13 milla helyünk lesz. Ehhez hozzá jön(mínuszba) Matt hosszútávúja (20milla), Best visszavonulása (1milla), szerintem KVB cut, Burleson fizetéscsökkentése, Suh fizetésének átstruktúrálása, Titus fizuja ésatöbbi. Nem tragikus a helyzet de mégiscsak 20+ játékost kell aláíratni.

több mint 11 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Bazzani tavaly, illetve idén hány rz-n kivüli td-nk volt?

SZerk: Idén 6, tavaly 13 td-nk volt hosszab mint 20 yard

We just form a fucking wall.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.detroitlions.com/news/lions-insider/article-1/Martin-Mayhew-evaluates-the-2012-Detroit-Lions-draft-class/4f90fa89-ffbe-48f9-ab36-3593cf36b876
Mayhew értékeli a 2012es draftot.
Szerintem egy hatalmas kudarc az egész, szerinte mindenki nagyon impressive meg great ST player mégha egész évben deactivated is volt.
A fele IRen a másik fele a csapat közelébe nem került.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez megint egy akkora baromság, hogy égnek áll a hajam. Mivel semmi edzés nem lesz addig így nyílván semmit nem tud addig bizonyítani. Gondolom Mayhew már tudja mi a terv vele. Ha nem kell akkor miért nem cseréljük el a FA alatt? Draft előtt többet kapunk érte? Nem hiszem.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Titusról draft előtt fognak dönteni. 😀
Ez sok mindent elmond... gondolom kirakják trade blockra, hátha kapnak érte valami közepes, picit jobb picket, de ha nem, akkor megtartják.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jó is az, lehet húzni újabb DT-t. 😀
Mondjuk Lotulelei nagy pick lehetne, ha Suh mondjuk átmegy endnek, de hát... Számomra akkor is csalódás volna ismét egy DT pick. Lehet elhoznám akkor Teo-t, az LB sorba kellene az erősítés, használható safetyt meg bőven lehetne találni második körben is.
Defensive end meg FA-ról kellene inkább, ha Stafford szerződését megbaszogatják, meg még 1-2 játékosét, amiről szó volt, lehet is hely valami pass rushernek, aki esetleg KVB helyett valami javulást is hozna...Stez
Stafford szerződésének meghosszabbítását (illetve a szándékát) tegnap hivatalosan megerősítette Mayhew.
Teo meg érdekes lenne mint 4-3 OLB főleg ha tényleg gondjai vannak a sebességével.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagy változásokat ígérnek a defensbe!
Én amúgy az elsőkörös DE, másodikkörös DB draft mellett vagyok.
Egy top FA DE számunkra idén megfizethetetlen, nem mellesleg Avril van a listák élén aki meg nem kell.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 244 — Whoops, looks like something went wrong.
Jó is az, lehet húzni újabb DT-t. 😀
Mondjuk Lotulelei nagy pick lehetne, ha Suh mondjuk átmegy endnek, de hát... Számomra akkor is csalódás volna ismét egy DT pick. Lehet elhoznám akkor Teo-t, az LB sorba kellene az erősítés, használható safetyt meg bőven lehetne találni második körben is.
Defensive end meg FA-ról kellene inkább, ha Stafford szerződését megbaszogatják, meg még 1-2 játékosét, amiről szó volt, lehet is hely valami pass rushernek, aki esetleg KVB helyett valami javulást is hozna...

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Jeeeeeeeee. Mondjuk úgyis szarul fogunk draftolni szóval tökmindegy.
2010ben amikol az észak csapatát edzettük akkor senkit nem választottunk a senior bowlról.
Ja és Mayhew bejelentette, hogy marad a BPA.