Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley

http://www.fox10tv.com/dpp/news/local_news/mobile_county/football-star-fairley-arrested-again
gyökér Fairley...kristof
Rég volt már valami ügy...
Ez ittas vezetés? Jól olvastam?
Ki a következő? Újra LeShoure?

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Istenem...
Így elpazarolják a tehetségüket, idióta mind.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó

http://www.fox10tv.com/dpp/news/local_news/mobile_county/football-star-fairley-arrested-again
gyökér Fairley...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Remélem, hogy ez egy nyerő páros lesz az idén:


Stafford és LeShoure

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Three Lions Make CBS Sports' Top 100 Players List
No. 4 - WR Calvin Johnson
No. 50 - QB Matthew Stafford
No. 74 - DT Ndamukong Suh


Although unofficial, #Lions players will likely report for training camp on July 26. Hit the field on July 27 #NFL


Earlier this week, Detroit Lions wide receiver Nate Burleson had some praise for cornerback Aaron Berry by saying that he doesn't think "there's too many CBs in the league that bump coverage like him." Considering Berry is in line for a starting job, this was good to see. It was also good to see fellow cornerback Chris Houston and defensive coordinator Gunther Cunningham praise Berry as well.
Cunningham on Berry: "This guy can play. He's one of the finest cover guys I've seen in a long time."

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Avril állítólag 4év 42milliós szerződést akar, sok garantált moneyval.
Azt írják, hogy nincs messze a megegyezés.Bazzani
2 milliót írnakHabi
Gondolom ez a különbség a csapat ajánlata és Avril igénye között. Csak azt nem tudom, hogy összesenben vagy éves szinten...Bazzani
Elárulom, évesben.
Avril ugyanis 10, vagy afölötti pénzt akar évente, míg a Lions nem titkoltam 8-9 milliós éves fizetést ajánlott neki, és ezt tartanák továbbra is, de eddig is ezt utasította vissza Avril.
Egyszerűen annyi az egész, hogy szerintem azért érzi Avril, hogy ha nem zár jövőre is ilyen, vagy ehhez hasonló évet, akkor a piacon sem feltétlenül kapná meg ezt az összeget, aztán így a határidő közeledtével Ő is kezd visszavenni, és gondolkozik az aláíráson. Szerintem alá is fog egyébként, eddig is így véltem, hogy ez csak idő kérdése. Most már biztos vagyok benne.
Ugye elméletileg neki nem a pénzzel volt a gondja alapvetően, hanem hogy a Lions nem siette el, hogy megadja az új szerződését, amikor megígérte, így ezen besértődött. Ezen szépen túlteszi magát, aztán alá fog írni hosszútávra, én biztos vagyok benne.

több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 581
La Canfora nemrég ezt írta: "Told by multiple sources that a report on the numbers in Cliff Avril's negotiations are way off. Sides not close and no recent contact."
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Avril állítólag 4év 42milliós szerződést akar, sok garantált moneyval.
Azt írják, hogy nincs messze a megegyezés.Bazzani
2 milliót írnakHabi
Gondolom ez a különbség a csapat ajánlata és Avril igénye között. Csak azt nem tudom, hogy összesenben vagy éves szinten...

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Avril állítólag 4év 42milliós szerződést akar, sok garantált moneyval.
Azt írják, hogy nincs messze a megegyezés.Bazzani
2 milliót írnak


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Avril állítólag 4év 42milliós szerződést akar, sok garantált moneyval.
Azt írják, hogy nincs messze a megegyezés.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Titus nemcsak az edzésekről tiltották ki hanem a csapat összes létesítményéből.
A tavalyi draft classból már csak Hogue az egyetlen akinek nem volt semmi ügye.
Schwartz kicsit közèjük csaphatna...

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Leshoure a hírek szerint két meccses eltiltással számolhat.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Megvolt az első OTA.
Titust eltiltotta a csapat az edzésektől mert megütötte Delmast. 😮
Broyles, Best és Leshoure is edzett. Tullochnak viszont minden májusi gyakorlást ki kell hagynia térdsérülés miatt.Bazzani
Azt olvastam, hogy Tullochnak a szalagja húzódott, de hogy ez neki elég gyakori volt az előző években is, hogy a felkészülésről pár hetet kihagyott emiatt. Jó lesz Ő így is, bőven időben harcképes lesz már.
Ez a Titus sztori ez kemény, kíváncsi volnék az ütés okára. Mondjuk Titust eddig se az eszéért szerettük, de most könnyedén akár ki is játszhatja magát a csapatból, ha esetleg folytatása lesz a dolognak.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megvolt az első OTA.
Titust eltiltotta a csapat az edzésektől mert megütötte Delmast. 😮
Broyles, Best és Leshoure is edzett. Tullochnak viszont minden májusi gyakorlást ki kell hagynia térdsérülés miatt.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
10 Questions with Twentyman
http://www.detroitlions.com/news/lions-insider/article-1/10-Questions-with-Twentyman/6f07233c-142b-43fe-8055-3ea2ae8ab610

Érdemes elolvasni.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nagyon akarunk egy veteran safety-t:
Free agent safety Deon Grant says Detroit Lions have shown interest

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
St. Louis Rams at Detroit Lions -9.5

Detroit Lions at San Francisco 49ers -3.5

Detroit Lions -1 at Tennessee Titans

Minnesota Vikings at Detroit Lions -9

Detroit Lions at Philadelphia Eagles -4.5

Detroit Lions at Chicago Bears -2.5

Seattle Seahawks at Detroit Lions -6.5

Detroit Lions -4.5 at Jacksonville Jaguars

Detroit Lions -3.5 at Minnesota Vikings

Green Bay Packers -3 at Detroit Lions

Houston Texans at Detroit Lions -2.5

Indianapolis Colts at Detroit Lions -9.5

Detroit Lions at Green Bay Packers -7.5

Detroit Lions -1.5 at Arizona Cardinals

Atlanta Falcons at Detroit Lions -4

Of the 15 games listed, the Lions are favored in 10 of them. They are the underdog in games against the 49ers, Eagles, Bears and Packers (twice), and there is no spread listed for their game in Week 17 against the Bears.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ez a labda nélküli kép sztem igen gyenge sajnos. 😕
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley



több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Azért írtam,hol az az egy?

Avril nem lesz ligaelit passrusher márJanek
Miért ne lenne???
Legjobb korban van, a wide9 kedvez a játékának. Nála mindig is a runstop volt a kérdőjel.
Sack száma folyamatosan nő:
2008 5
2009 5,5
2010 8,5
2011 11

Ha Fairley a várt minőségben tolja középen és Suh-t továbbra is duplázzák (néha triplázzák) akkor egy az egyben villoghat.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Azért írtam,hol az az egy?

Avril nem lesz ligaelit passrusher már

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Szerintem is kérdéses az a Dline,mármint,hogy ligaelit lehet.

A RB kérdés pedig olyan,hogy hol az az egy?Janek
Ha csak a képességeket nézzük akkor a KVB-Suh-Fairley-Avril négyes ligaelit lehet(ne) passrushban. Futás ellen már vannak (nagy) kétségeim. Büntetésekben meg valóban ligaelit, de ez ugye nem nagy pozitívum...

A futóknál nagyon jó lehetne ez a hármas, csak egy meccsnél egyik sem bír többet. Ami szintén nem előny. Kellene nekünk 16 ligaelit RB, minden meccsre egy.

több mint 11 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Szerintem is kérdéses az a Dline,mármint,hogy ligaelit lehet.

A RB kérdés pedig olyan,hogy hol az az egy?

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Here are five reasons the Detroit Lions could win Super Bowl XLVII.

1. Matthew Stafford, QB -- It is very hard to win a Super Bowl title with an average quarterback, unless your name is Trent Dilfer and you have the Baltimore Ravens defense as insurance. Stafford threw for 5,038 yards, 41 touchdowns and 16 interceptions last season. He went from not being able to stay healthy to incredible in one season. The only unknown is if Stafford can play like that every year or was last season the exception. If Stafford is as good as last year's statistics suggest, Detroit has a great shot at winning this year's Super Bowl.

2. Lions running game -- The Houston Texans and Carolina Panthers arguably have the NFL's two best backfields right now. Houston has Arian Foster, Ben Tate and Derrick Ward; Carolina's DeAngelo Williams, Jonathan Stewart and Mike Tolbert are arguably second best, while the combination of Chicago running backs Matt Forte and Michael Bush deserves recognition. Detroit potentially could have an outstanding backfield with Jahvid Best, Mikel Leshoure and Kevin Smith. Those three could become the league's best backfield, but must stay healthy in 2012. If Detroit's running backs can stay healthy, the Lions have a great chance.

3. Detroit's defensive line -- Say what you want to about Ndamukong Suh, but he is still a premier defensive tackle in the NFL. Suh, Nick Fairley, Cliff Avril and Kyle Vanden Bosch could become a fearsome foursome in the NFL. If Fairley is healthy this season, the Lions should be able to apply consistent quarterback pressure this season. The big question is if Detroit is ready to displace the New York Giants as the NFL's top defensive line. If the answer is yes, Detroit could party in New Orleans.

4. Megatron -- Calvin Johnson is the league's best receiver, with all due apologies to Houston's Andre Johnson and Arizona's Larry Fitzgerald. He is Detroit's offense. The Lions cannot win many games without Johnson in its lineup, a fact ownership recognized when it gave him a seven-year contract extension worth $132 million this offseason. If Johnson can be as dominant as he was last season - 96 receptions, 1,681 yards and 16 TDs - the odds of having a Super Bowl parade in Detroit will increase.

5. Martin Mayhew -- There is no doubt that Mayhew is the NFL's best young general manager. He has played it smart in free agency and drafted extremely well during his tenure. Mayhew just needs one of the three cornerbacks he drafted this offseason to pan out, which would add to his brilliance. If Dwight Bentley, Chris Greenwood or Jonte Green can develop into a starter and make Detroit's secondary better, Mayhew deserves credit for building a championship team.

Na a 2. és 3.pont erősen kérdéses számomra.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Új játékosa van a Tigersnek:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QeQxfQaZPQ4

😀