Detroit Lions

35 feliratkozó

több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
Tampán kívül mindenhol nyilvánvaló, hogy Wright szar.szaba
Régen örültem annyira Tampa igazolásnak 😀 Mondjuk ők VJ-t is túlfizették, és azon sem lepődnék meg, ha Nicks sem hoznám azt, ami korábban. De Wright igazolása \o/Gyurma Pappa
Meglepne, ha Wright kitöltené egyáltalán ezt a szerződést, ehhez óriási formajavulás fog kelleni. Mondjuk Nicks itt se kerül rossz társaságba, sztem az teljesítményét Penn játéka fogja majd inkább fel/lehúzni, de középen elég jó lesz az az OL.

ONszaba
Wrightot fikázni igen csak ON itt szerintem 😊 A két Saints elleni meccsen is "brillírozott" tavaly is. Nem mondom, hogy minden csak az ő hibája volt, de vastagon benne volt több TD-ben is szerintem.

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ennek fényében mégjobban vicces Wright új szerződése. 😀Bazzani
Tampán kívül mindenhol nyilvánvaló, hogy Wright szar.szaba
Régen örültem annyira Tampa igazolásnak 😀 Mondjuk ők VJ-t is túlfizették, és azon sem lepődnék meg, ha Nicks sem hoznám azt, ami korábban. De Wright igazolása \o/Gyurma Pappa
Meglepne, ha Wright kitöltené egyáltalán ezt a szerződést, ehhez óriási formajavulás fog kelleni. Mondjuk Nicks itt se kerül rossz társaságba, sztem az teljesítményét Penn játéka fogja majd inkább fel/lehúzni, de középen elég jó lesz az az OL.

ON
több mint 11 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 630 — Egyéb témák lakó
Ennek fényében mégjobban vicces Wright új szerződése. 😀Bazzani
Tampán kívül mindenhol nyilvánvaló, hogy Wright szar.szaba
Régen örültem annyira Tampa igazolásnak 😀 Mondjuk ők VJ-t is túlfizették, és azon sem lepődnék meg, ha Nicks sem hoznám azt, ami korábban. De Wright igazolása \o/

több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Ennek fényében mégjobban vicces Wright új szerződése. 😀Bazzani
Tampán kívül mindenhol nyilvánvaló, hogy Wright szar.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ennek fényében mégjobban vicces Wright új szerződése. 😀

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát alapvetően úgy van, hogy ha pozitív, akkor már jó 😊
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Hát aki pozitívban van az már nem rossz.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Pff alapján az overallok:
-Berry: 478 snap, 5.7es rating
-Houston: 858 snap, 3.0 rating
- Alphonso Smith: 259 snap, -4.7 rating
- Chris Harris: 400 snap, -7.3 rating
- Eric Wright: 1129 snap, -13.7 rating
- Amari Spievey: 1016 snap, -16.1 ratingtenorx
Mennyitől számít jónak?
Spievey űberbrutál... 😮

több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Pff alapján az overallok:
-Berry: 478 snap, 5.7es rating
-Houston: 858 snap, 3.0 rating
- Alphonso Smith: 259 snap, -4.7 rating
- Chris Harris: 400 snap, -7.3 rating
- Eric Wright: 1129 snap, -13.7 rating
- Amari Spievey: 1016 snap, -16.1 rating
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Houston nagyon jó. Bly óta a csapat legjobbja a poszton. Fene gondolta volna amikor idejött. Ő az egyik legnagyobb trade-je magic Mayhew-nak.Bazzani
Azt en nagyonjol tudom. Szerintem csak az lepodott meg a jatekanak minosegen, aki nem latta azelott a Falconsban jatszani ennel azert egy fokkal rosszabb front mogott.Fake
ami azt illeti, nálunk elég szar volt 😀peach
Amikor idekerült akkor azt mondták róla, hogy gyors de semmi labdaérzéke nincs. Erre azért kellően rácáfolt. Szedi az INTeket és nagyon sokat TDre is vált. Én imádom a játékát. Kellene mellé egy normális pár a másik oldalra. Ha még passrush is lenne akkor az lenne a kánaán neki.

több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 259 — a new hope (again)
Houston nagyon jó. Bly óta a csapat legjobbja a poszton. Fene gondolta volna amikor idejött. Ő az egyik legnagyobb trade-je magic Mayhew-nak.Bazzani
Azt en nagyonjol tudom. Szerintem csak az lepodott meg a jatekanak minosegen, aki nem latta azelott a Falconsban jatszani ennel azert egy fokkal rosszabb front mogott.Fake
ami azt illeti, nálunk elég szar volt 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Houston nagyon jó. Bly óta a csapat legjobbja a poszton. Fene gondolta volna amikor idejött. Ő az egyik legnagyobb trade-je magic Mayhew-nak.Bazzani
Azt en nagyonjol tudom. Szerintem csak az lepodott meg a jatekanak minosegen, aki nem latta azelott a Falconsban jatszani ennel azert egy fokkal rosszabb front mogott.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vagy a kérdést vagy a poént nem értem. :/Bazzani
draftoltatok három CB-t meg hoztatok egy negyediket udfa-nek, aztán ott van még Houston, Lacey, Berry, Alphonso (+ Carey meg Weaver) meg elméletileg jöhet még Florence is, na de van-e közülük akár egyetlen játékos, aki szerinted egyértelmű kezdő?jjncaa
houston ennyire szar lenne ?Fake
Houston nagyon jó. Bly óta a csapat legjobbja a poszton. Fene gondolta volna amikor idejött. Ő az egyik legnagyobb trade-je magic Mayhew-nak.

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
CB camp mikor lesz? 😊jjncaa
Vagy a kérdést vagy a poént nem értem. :/Bazzani
draftoltatok három CB-t meg hoztatok egy negyediket udfa-nek, aztán ott van még Houston, Lacey, Berry, Alphonso (+ Carey meg Weaver) meg elméletileg jöhet még Florence is, na de van-e közülük akár egyetlen játékos, aki szerinted egyértelmű kezdő?jjncaa
Houston betonbiztos 1.CB. Mind a teljesítménye mind a rutinja feljogosítja erre. Ha ma indulna a bajnokság akkor Berry lenne a 2.számú, aki magára pakolt néhány font izmot, hogy erősebb és kevésbé sérülékeny(???) legyen.
A nickel posztért Lacey és Bentley fog harcolni. A többiek depth.
Ez csak akkor fog változni, ha valaki nagyot villant a TC-ben (Greenwood?).
A Florence dolog csak pletyka sztem.
Egyébként érthető, hogy sok CB-vel vágunk neki a TC-nek, tavaly igencsak elfogytunk a végére.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Vagy a kérdést vagy a poént nem értem. :/Bazzani
draftoltatok három CB-t meg hoztatok egy negyediket udfa-nek, aztán ott van még Houston, Lacey, Berry, Alphonso (+ Carey meg Weaver) meg elméletileg jöhet még Florence is, na de van-e közülük akár egyetlen játékos, aki szerinted egyértelmű kezdő?jjncaa
houston ennyire szar lenne ?Fake
jj szerint akkor ennyire
egyébként nem, ha nem sérül, simán az egyik kezdő
inkább a többiek között lesz harc a #2, nickel posztért

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
CB camp mikor lesz? 😊jjncaa
Vagy a kérdést vagy a poént nem értem. :/Bazzani
draftoltatok három CB-t meg hoztatok egy negyediket udfa-nek, aztán ott van még Houston, Lacey, Berry, Alphonso (+ Carey meg Weaver) meg elméletileg jöhet még Florence is, na de van-e közülük akár egyetlen játékos, aki szerinted egyértelmű kezdő?jjncaa
houston ennyire szar lenne ?
több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
CB camp mikor lesz? 😊jjncaa
Vagy a kérdést vagy a poént nem értem. :/Bazzani
draftoltatok három CB-t meg hoztatok egy negyediket udfa-nek, aztán ott van még Houston, Lacey, Berry, Alphonso (+ Carey meg Weaver) meg elméletileg jöhet még Florence is, na de van-e közülük akár egyetlen játékos, aki szerinted egyértelmű kezdő?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
CB camp mikor lesz? 😊jjncaa
Vagy a kérdést vagy a poént nem értem. :/

több mint 11 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 854 — No es importante
CB camp mikor lesz? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez még kimaradt:
OTAs
May 21-22
May 24
May 29
May 31-June 1
June 4-5
June 7-8

Minicamps
May 11-13 (rookies)
June 12-14

Még egy hetet várnunk kell, hogy Lions mezben lássuk az újakat.

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Head coach power ranking:
http://www.nationalfootballpost.com/Head-coach-power-rankings.html

Szerintem ez erős túlzás, de majd jön füligjimmy és megcáfol ebben. 😀Bazzani
Inkább vicces azt mondanám, és ezt most nem Schwarzi első helye miatt hanem pl Lovie nehogy má jobb legyen mint Reid, ha már füligjimmynél tartunk 😉 😛 s van még pár megkérdőjelezhető helyezés, hogy mi alapján történt ez azt nem értem angol tudás hiányában.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Head coach power ranking:
http://www.nationalfootballpost.com/Head-coach-power-rankings.html

Szerintem ez erős túlzás, de majd jön füligjimmy és megcáfol ebben. 😀

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Florencetől az Isten irgalmazzon titeket, ellenben Coleman sztem kifejezetten jól jönne ide.kristof
Sztem nagyjából egyikre sincs szükség.
Ha minden kötél szakad, akkor jöjjön Coleman.

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Florencetől az Isten irgalmazzon titeket, ellenben Coleman sztem kifejezetten jól jönne ide.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mi is érdeklődünk a Billstől menesztett Florence iránt és a Jaxtől távozó Coleman is hozzánk kerülhet.Bazzani
Helyes, helyes. Colemant Bennettre, Florencet Hesterre, ha kérhetném szépen. Mondjuk Coleman sztem nem volt idén rossz nickel, de amennyi Jax meccset én láttam......füligjimmy
Houston, Bentley, Lacey, Berry
(Grrenwood és Phonso/Florence/Coleman lesz még rosteren)
Sztem 99%, hogy belőlük kerül ki a 2 kezdő + a nickel.