Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Csoda történt! Kivételesen az FK szerint is jót húzott a GB. Jól jegyezzük meg ezt a napot!😊
nagylaza
Azért az elmúlt hónapok eseményei után ebből a "az FK szerint is" részt ki is veheted. Úgy is helytálló lesz.
uatu
Pusztán arra utaltam, hogy az idejét se tudom, mikor jelent meg olyan hír/cikk/elemzés, amelyben a Packers pozitív összefüggésben szerepelt. De az is lehet, hogy szelektív az emlékezetem.
nagylaza
Sok pozitív dolog volt, sőt sokan azzal is vádolták az FK-t, hogy Packers barát. Ne legyünk már olyan, mint a Lions fórum.
gbol
Ne sértegess!😊
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 342
Csoda történt! Kivételesen az FK szerint is jót húzott a GB. Jól jegyezzük meg ezt a napot!😊
nagylaza
Azért az elmúlt hónapok eseményei után ebből a "az FK szerint is" részt ki is veheted. Úgy is helytálló lesz.
uatu
Pusztán arra utaltam, hogy az idejét se tudom, mikor jelent meg olyan hír/cikk/elemzés, amelyben a Packers pozitív összefüggésben szerepelt. De az is lehet, hogy szelektív az emlékezetem.
nagylaza
Sok pozitív dolog volt, sőt sokan azzal is vádolták az FK-t, hogy Packers barát. Ne legyünk már olyan, mint a Lions fórum.
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Nem tudom minek olvasom a cikk alatti kommenteket, de mindig jó tudni egyes csapatok tavasszal mennyit erősödtek vagy gyengültek, aztán ősszel kiderül, hogy mégse 😊
Peszinter Ferenc
Na, én is elolvastam, és én se tudom, minek. 1. mindenki okos 2. mindenki ért hozzá
nagylaza
Erdekes, hogy senkit nem hivnak Gutekunstnak a hozzaszolok kozul...
gremi
Általában senki nem az igazi nevén kommentel😊
nagylaza
Ja igaz... 😀
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Nem tudom minek olvasom a cikk alatti kommenteket, de mindig jó tudni egyes csapatok tavasszal mennyit erősödtek vagy gyengültek, aztán ősszel kiderül, hogy mégse 😊
Peszinter Ferenc
Na, én is elolvastam, és én se tudom, minek. 1. mindenki okos 2. mindenki ért hozzá
nagylaza
Erdekes, hogy senkit nem hivnak Gutekunstnak a hozzaszolok kozul...
gremi
Általában senki nem az igazi nevén kommentel😊
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Nem tudom minek olvasom a cikk alatti kommenteket, de mindig jó tudni egyes csapatok tavasszal mennyit erősödtek vagy gyengültek, aztán ősszel kiderül, hogy mégse 😊
Peszinter Ferenc
Na, én is elolvastam, és én se tudom, minek. 1. mindenki okos 2. mindenki ért hozzá
nagylaza
Erdekes, hogy senkit nem hivnak Gutekunstnak a hozzaszolok kozul...
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Lane Taylor belement egy 3millios paycutba. Ezek szerint szeretne maradni 😊
casaubon
"Összességében win-win szituációnak is nevezhetjük."
Csoda történt! Kivételesen az FK szerint is jót húzott a GB. Jól jegyezzük meg ezt a napot!😊
nagylaza
Ebbol arra kovetkeztethetunk, h jon vissza megis T.Williams, kellet neki hely a cap alatt.
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Pusztán arra utaltam, hogy az idejét se tudom, mikor jelent meg olyan hír/cikk/elemzés, amelyben a Packers pozitív összefüggésben szerepelt. De az is lehet, hogy szelektív az emlékezetem.
nagylaza
Tudom, én meg csak azt szerettem volna hozzátenni, hogy nem is nagyon adott rá lehetőséget a csapat. A FA piacolás alatt inkább gyengült a csapat, a draft kritikán aluli volt és ráadásul egy csapaton belüli belháború kialakulását vetíti előre. Nem sok pozitívum van. Tavaly a Smithek érkezésekor emlékeim szerint a FK is pozitívan állt a csapathoz.
uatu
Az biztos mert tavaly én írtam az FA értékelőt és én eléggé csíptem a tavalyi tevékenységet.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Pusztán arra utaltam, hogy az idejét se tudom, mikor jelent meg olyan hír/cikk/elemzés, amelyben a Packers pozitív összefüggésben szerepelt. De az is lehet, hogy szelektív az emlékezetem.
nagylaza
Tudom, én meg csak azt szerettem volna hozzátenni, hogy nem is nagyon adott rá lehetőséget a csapat. A FA piacolás alatt inkább gyengült a csapat, a draft kritikán aluli volt és ráadásul egy csapaton belüli belháború kialakulását vetíti előre. Nem sok pozitívum van. Tavaly a Smithek érkezésekor emlékeim szerint a FK is pozitívan állt a csapathoz.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Csoda történt! Kivételesen az FK szerint is jót húzott a GB. Jól jegyezzük meg ezt a napot!😊
nagylaza
Azért az elmúlt hónapok eseményei után ebből a "az FK szerint is" részt ki is veheted. Úgy is helytálló lesz.
uatu
Pusztán arra utaltam, hogy az idejét se tudom, mikor jelent meg olyan hír/cikk/elemzés, amelyben a Packers pozitív összefüggésben szerepelt. De az is lehet, hogy szelektív az emlékezetem.
több mint 3 éve
uatu Indianapolis Colts 906 — uatu@freemail.hu
Csoda történt! Kivételesen az FK szerint is jót húzott a GB. Jól jegyezzük meg ezt a napot!😊
nagylaza
Azért az elmúlt hónapok eseményei után ebből a "az FK szerint is" részt ki is veheted. Úgy is helytálló lesz.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Lane Taylor belement egy 3millios paycutba. Ezek szerint szeretne maradni 😊
casaubon
"Összességében win-win szituációnak is nevezhetjük."
Csoda történt! Kivételesen az FK szerint is jót húzott a GB. Jól jegyezzük meg ezt a napot!😊
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Lane Taylor belement egy 3millios paycutba. Ezek szerint szeretne maradni 😊
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Kevéssé szakmai jellegű hsz következik. Rájöttem ugyanis, hogy a színek alapján melyik a tökéletes Packers-étel: spenót (kettévágott) kemény tojással. Itthon már csak úgy szoktuk mondani, hogy „együnk Packers-ebédet”.😊
(Ha gyerekkoromban valaki azzal jön, hogy szeretni fogom a spenótot, kiröhögöm. Most pedig tényleg imádom. Persze, nem az iskolai menzán készített kutyulékra gondolok.)
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Nem tudom minek olvasom a cikk alatti kommenteket, de mindig jó tudni egyes csapatok tavasszal mennyit erősödtek vagy gyengültek, aztán ősszel kiderül, hogy mégse 😊
Peszinter Ferenc
Na, én is elolvastam, és én se tudom, minek. 1. mindenki okos 2. mindenki ért hozzá
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 711 — 中国加油
Nem tudom minek olvasom a cikk alatti kommenteket, de mindig jó tudni egyes csapatok tavasszal mennyit erősödtek vagy gyengültek, aztán ősszel kiderül, hogy mégse 😊
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
"Amikor azt hittük, hogy az első napi sokkot nem lehet überelni, akkor Brian Gutekunst fogta magát, és tele vigyorral vágott mindenkit fejbe egy baseball ütővel."
"Ha úgy látják, hogy Love berakható a kezdőbe, akkor lehet már jövőre elválnak Rodgers és a Packers útjai."
 fuzovelkifele.com/2020/05/mi-a-f-packers-draftertekelo/
Keresgéltem a szavakat, majd arra jutottam, hogy jobb, ha nem találom meg.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
D-Train Green Bay Packers Auburn Tigers 29
Hmmm
 packerswire.usatoday.com/2020/05/20/mike-daniels-really-really-wants-to-return-to-packers/?fbclid=IwAR1PcYXbqKkk0A4gVjtxARTA7WP2iWKS8YNpEJRRw0y_s9fDYYfa31rsmzc
James007
Nagyon bírtam Danielst mikor nálunk volt, kérdés hogy a tavalyi sérülése mennyire jött rendbe illetve mennyi van még a tankjában.Én személy szerint örülnék neki, imádom a stílusát hogy mindig 100%on pörög 😊 Egyszerűen muszáj valakit hozni a D falba mert nagyon vékonyak vagyunk. És erre jött még 2-3 napja hogy Montravious Adamst letartoztatták (bár ő se váltotta meg eddig a világot nálunk)
Szóval csak rácsöröghetnénk Mike vagy Damon ügynökére hogy mi a tervük hátha 1 évre olcsóbban meg tudnánk szerezni valamelyiket
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
Hmmm
 packerswire.usatoday.com/2020/05/20/mike-daniels-really-really-wants-to-return-to-packers/?fbclid=IwAR1PcYXbqKkk0A4gVjtxARTA7WP2iWKS8YNpEJRRw0y_s9fDYYfa31rsmzc
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Hát, ebbol az AR nyilatkozatbol mar tenyleg brutalis fantazia kell, hogy kiolvassa valaki a hisztis divat, a cirkuszoló, kontrolljat vesztett árulót...
Nem lehetett konnyu neki egy belefasult, fantaziatlan edzovel kinlodni 5 even at, es amikor vegre valtas van, az uj HC kezdettol fogva a valtasrol beszel (taktikai, kivitelezesbeli).
Ez kb olyan lehet, mint amikor valaki egy orszaguti kerekpar csapat kapitanya, evek ota van esely a nagy gyozelemre, meno a sik videken, erre jon az uj edzo, es ahelyett, hogy hozna a legerosebb bringas melle egy jo segítőt, azzal kezdi: ramegyunk sracok a hegyekre!
Nyilván kell invesztalni a jovobe, de en az idei drafton ugy ereztem, egy tavoli jovobeli csapatot kezdett a vezetoseg epiteni, es ezzel azt a 2 evet, amit még tutira velunk lesz AR, bealdozzuk. Es ez nekem nem tunik racionalis otletnek. Ez az en szememben a legnagyobb erossegunk elherdalasa. Legalabb 1 evre megprobalhatták volna.
AR, ahogy en latom, nem egy buta sportember, mint ahogy remek es meggondolt befekteto-uzletember(tobbet keres a jatekon kivul, mint abban).
Pillanatnyilag GBnek nagyobb szuksege van ra, mint neki pont erre a szervezetre. En ugy gondolom, lojalis es korrekt volt eddig is. Ha kihatralnak mogule, ha már nem rá építenek, miert kene neki vegigasszisztalnia a leépítését? A jelenlegi csapatok 90%-a barmit (ertsd barmennyit) megadna, hogy naluk vezessen le...
Megj1: konyorgom, mindezt ezert a Love-gyerekert?! Majd kenjetek az arcomba, ha tevedtem, de akarmennyit nezem, en nagyon kozepszerunek lattam. Ha szar, nagy nyűg lesz eveken at a rosteren szoptatni, elvbol, mert feltredelt elsőkörös.
Megj2: konyorgom, mindezt azert, hogy meg ugyesebben tudjuk masolni a McVay / Shanahan divat-vonalat, ami így szerintem bazi zsákutca (ld. utobbi evek SB-jai, vagy a mi 49meccseink).
Na, kiduhongtem magam... 😕
Koszi a turelmet.
jossbeaumont
Imádom AR-t, miatta kezdtem el szurkolni a Packersnek. De SENKI nem lehet fontosabb mint a csapat. Akkor sem, ha a világ valahavolt legjobb irányítója.
A Love pick: nemértem. Elfogadom. Rogers még minimum 2 évet maradni fog, mivel eltrédelhetetlen (2021 június elseje után lehetne elöször 8 számjegyü összeget "nyerni" azzal, ha eltrédelnénk vagy kidobnánk). Ha a következö kéthárom szezonban nagyon jól fog játszani, akkor Love ugy jár, mint Garoppolo: egy második (elsö) körért elcserélik. De ne Love-ot bántsuk, nem ö akart GB-be jönni, inkább szidja (aki akarja) Gutekunst/LeFleur párost.
gremi
Nem először jön elő a Love-Grappa párhuzam. Csak éppen a Peccnél történtekből tudjuk: ez sem feltétlenül jelenti azt, hogy ARod a GB-ből fog nyugdíjba vonulni. (Sajna...)
Változatlanul ott tartok: MLF nem lehet akkora dilettáns faszkalap, hogy ne legyen pontosan tisztában azzal, ki az a Rodgers. Amíg az ellenkezőjét nem látom bizonyítva, megadom az esélyét annak is, hogy MLF jól mérte fel a WR-sor képességeit. (Ha mégsem, én is csúnyán fogok káromkodni.)
Bár MLF még csak a pályája elején tart, az elkövetkező pár szezon az egész edzői karrierjét meghatározhatja. Neki is érdeke, hogy az előttünk lévő (minimum) két évből – amikor ARod a QB – kihozza a legtöbbet. És az NFC-döntő után aligha kell mondani, mi az a „legtöbb”. Magasan van a léc.
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Hát, ebbol az AR nyilatkozatbol mar tenyleg brutalis fantazia kell, hogy kiolvassa valaki a hisztis divat, a cirkuszoló, kontrolljat vesztett árulót...
Nem lehetett konnyu neki egy belefasult, fantaziatlan edzovel kinlodni 5 even at, es amikor vegre valtas van, az uj HC kezdettol fogva a valtasrol beszel (taktikai, kivitelezesbeli).
Ez kb olyan lehet, mint amikor valaki egy orszaguti kerekpar csapat kapitanya, evek ota van esely a nagy gyozelemre, meno a sik videken, erre jon az uj edzo, es ahelyett, hogy hozna a legerosebb bringas melle egy jo segítőt, azzal kezdi: ramegyunk sracok a hegyekre!
Nyilván kell invesztalni a jovobe, de en az idei drafton ugy ereztem, egy tavoli jovobeli csapatot kezdett a vezetoseg epiteni, es ezzel azt a 2 evet, amit még tutira velunk lesz AR, bealdozzuk. Es ez nekem nem tunik racionalis otletnek. Ez az en szememben a legnagyobb erossegunk elherdalasa. Legalabb 1 evre megprobalhatták volna.
AR, ahogy en latom, nem egy buta sportember, mint ahogy remek es meggondolt befekteto-uzletember(tobbet keres a jatekon kivul, mint abban).
Pillanatnyilag GBnek nagyobb szuksege van ra, mint neki pont erre a szervezetre. En ugy gondolom, lojalis es korrekt volt eddig is. Ha kihatralnak mogule, ha már nem rá építenek, miert kene neki vegigasszisztalnia a leépítését? A jelenlegi csapatok 90%-a barmit (ertsd barmennyit) megadna, hogy naluk vezessen le...
Megj1: konyorgom, mindezt ezert a Love-gyerekert?! Majd kenjetek az arcomba, ha tevedtem, de akarmennyit nezem, en nagyon kozepszerunek lattam. Ha szar, nagy nyűg lesz eveken at a rosteren szoptatni, elvbol, mert feltredelt elsőkörös.
Megj2: konyorgom, mindezt azert, hogy meg ugyesebben tudjuk masolni a McVay / Shanahan divat-vonalat, ami így szerintem bazi zsákutca (ld. utobbi evek SB-jai, vagy a mi 49meccseink).
Na, kiduhongtem magam... 😕
Koszi a turelmet.
jossbeaumont
Imádom AR-t, miatta kezdtem el szurkolni a Packersnek. De SENKI nem lehet fontosabb mint a csapat. Akkor sem, ha a világ valahavolt legjobb irányítója.
A Love pick: nemértem. Elfogadom. Rogers még minimum 2 évet maradni fog, mivel eltrédelhetetlen (2021 június elseje után lehetne elöször 8 számjegyü összeget "nyerni" azzal, ha eltrédelnénk vagy kidobnánk). Ha a következö kéthárom szezonban nagyon jól fog játszani, akkor Love ugy jár, mint Garoppolo: egy második (elsö) körért elcserélik. De ne Love-ot bántsuk, nem ö akart GB-be jönni, inkább szidja (aki akarja) Gutekunst/LeFleur párost.
több mint 3 éve
gremi Green Bay Packers 118
Én kifejezetten meccsekre lebontani nem merem, ahhoz túl sok a váratlan és meglepő eredmény a ligában de így elsőre 10-6-ot mondok.

Rövid indoklás:
- Az offseasonban inkább gyengült a csapat mintsem erősödött (Martinez, Bulaga, draftról alig erősítés)
- Tavaly piszok szerencsénk volt a sérülésekkel, ahogy azt a pod-ban is kifejtettük. Azért aki régebb óta GB drukker tudja, hogy nem ez a megszokott...
- A riválisok inkább erősödtek (Vikings talán nem, ott hosszabbtávon várok fejlődést, idén ehhez lehet, hogy 1 lépést vissza kell tenniük, de persze így se rossz csapat). A Lionstól én idén (is) sokat várok és ha Stafford egészséges lesz ez akár PO-ban is megmutatkozhat, Patrician múlik. Míg a Bears tavaly inkább peches volt sokszor és Foles ha beáll talán tud olyan produkciót nyújtani, amivel padon tartja Mitch-t, ergó javul a csapat QB fronton.
- Túl sok easy win meccset nem látok. Ha kis mákunk lesz talán a Jags és a Panthers ilyen lehet főleg ottho, főleg November-Decemberben.
- A bye-ig a 3-1től az 1-3ig gyakorlatilag semmin se lepődnék meg.

Nem sok balszerencse kell továbbá, hogy ez a 10-6 8-8 legyen.

Ami miatt bizakodó vagyok:
Az OL talán még mindig jó lesz, sőt Jenkins második évére szerintem még nagyobbat robbant.
A futó duó trió nagyon jól néz ki.
Smithek és talán Gary elég jó pass rusher sornak fest (bár itt azért a tavalyi számok nem biztos, hogy fenttarthatóak főleg Z-től).
A sec még mindig piszok fiatal... (Bár a CB sorban igazán Alexanderen kívül senkiben sem vagyok magabiztos, igen főleg rád gondolok King).
alatriste
Gondolkodtam azon, hogy megkérdezzem-e, vagy ne (nem szeretném görgetni tovább a lavinát). De azért mégiscsak kíváncsi vagyok... Ha a jelenlegi WR-sorból indulunk ki (tudván, hogy nem végleges a roster), Lázár és Funch mellett te kiben/kikben látod a potenciált, hogy felzárkózhatnak Adams mögé? Megtáltosodhat MVS, ha netán értesül arról, hogy a pályán nemcsak úgy lehet futni, mintha zsinóron húznák? És a többiek? Várod valakitől/valakiktől azt a fejlődést, amiről a draft után Gute beszélt?
nagylaza
Öszintén én elengedtem már az MVS-ből kiemelkedő játékos lesz dolgot. Egy átlag 3.-4. számú elkapói szerepre teljesen rendben van, de a megváltót én már nem benne keresem.

St. Brown mivel tavaly IR-en ülte az egész évet hozhat még meglepetést, de ez tipikusan az az eset, hogy elég rosszkor sérült meg komolyan. Az esetében jól jöt, hogy nem draftoltunk senkit a posztra szóval a nyilatkozatok mögött én talán őt látom mint meglepetést. De mivel 1 éve nem lépett pályára azon is csak kicsit lepődnék meg, ha az 53-ba se férne be. Nála nagyon nagy a spektrum, amit el tudok képzelni.

Adams mögé amúgy ha nem jön keretszűkítések után se valaki a Funches, Lazard duó lehet jó is. Jobban örültem volna, ha úgy lehet ezt a sort emlegetni, hogy Adams, XY, Lazard, Funches, ahol XY egy dinamikus, nem possession receiver alkatú WR magasan a draftról, de hát ez van.

Ha meg nem is vett Allen Lazard azért tavaly mutatott szép dolgokat. Funches nekem meh játékos de itt is a kémián múlik minden AR-el. Ha az kialakul simán 1000 yardos WR is lehet a srácból. Jószerivel rajta múlik, hogy röhötünk rajta 2 év múlva, hogy őt gondolta a vezetőség megváltónak vagy mi kérünk majd elnézést, hogy kételkedtünk.

A futottak még kategóriában Kumerow max special teamer a többiek még azok se. Egyedül az UDFA Darrell Stewart Jr. lehet némiképp bizakodó. Mivel nem jött más ha ő doborít valamit a TC-n (ha lesz), akkor könnyedén 53-as rostert foghat.

Szóval bomba évet el tudok képzelni ESB-tól, Lazardtól vagy Funchestől is. Ha valamelyikben elkezd komolyan bízni AR, Lazard ebből a szempontból előnyből indul, felé tavaly év végén úgy látszott elindult valami, akkor lehet, hogy nem lesz olyan borús a helyzet. De ez a 3 eset is inkább az, hogy kiben szeretném meglátni a valódi potenciált, mintsem az, hogy kiben van ott egyértelműen.

Amúgy meg mindegy is, futunk csikánó!
alatriste
Begeltonba Te nem latod bele a potencialt? Tudom, hogy nemszokott bejonni a mese, hogy "a megyeháromban varazsolt", de én benne inkabb latom a feljovőben levő éhes tehetséget (mint Lazard), mint Dropchess-ben, vagy MVS-ben.
jossbeaumont
Begeltont én is hiányoltam a listáról. Simán el tudom képzelni, hogy csak 5 WR fog bekerülni az 53-as keretbe (Adams, Lazard, Funches, ST. Brown és a többiek harcoljanak meg az 5. helyért), és nekem tetszene ott Begelton (igen, én is tudom, hogy honnan jött).
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Hát, ebbol az AR nyilatkozatbol mar tenyleg brutalis fantazia kell, hogy kiolvassa valaki a hisztis divat, a cirkuszoló, kontrolljat vesztett árulót...
Nem lehetett konnyu neki egy belefasult, fantaziatlan edzovel kinlodni 5 even at, es amikor vegre valtas van, az uj HC kezdettol fogva a valtasrol beszel (taktikai, kivitelezesbeli).
Ez kb olyan lehet, mint amikor valaki egy orszaguti kerekpar csapat kapitanya, evek ota van esely a nagy gyozelemre, meno a sik videken, erre jon az uj edzo, es ahelyett, hogy hozna a legerosebb bringas melle egy jo segítőt, azzal kezdi: ramegyunk sracok a hegyekre!
Nyilván kell invesztalni a jovobe, de en az idei drafton ugy ereztem, egy tavoli jovobeli csapatot kezdett a vezetoseg epiteni, es ezzel azt a 2 evet, amit még tutira velunk lesz AR, bealdozzuk. Es ez nekem nem tunik racionalis otletnek. Ez az en szememben a legnagyobb erossegunk elherdalasa. Legalabb 1 evre megprobalhatták volna.
AR, ahogy en latom, nem egy buta sportember, mint ahogy remek es meggondolt befekteto-uzletember(tobbet keres a jatekon kivul, mint abban).
Pillanatnyilag GBnek nagyobb szuksege van ra, mint neki pont erre a szervezetre. En ugy gondolom, lojalis es korrekt volt eddig is. Ha kihatralnak mogule, ha már nem rá építenek, miert kene neki vegigasszisztalnia a leépítését? A jelenlegi csapatok 90%-a barmit (ertsd barmennyit) megadna, hogy naluk vezessen le...
Megj1: konyorgom, mindezt ezert a Love-gyerekert?! Majd kenjetek az arcomba, ha tevedtem, de akarmennyit nezem, en nagyon kozepszerunek lattam. Ha szar, nagy nyűg lesz eveken at a rosteren szoptatni, elvbol, mert feltredelt elsőkörös.
Megj2: konyorgom, mindezt azert, hogy meg ugyesebben tudjuk masolni a McVay / Shanahan divat-vonalat, ami így szerintem bazi zsákutca (ld. utobbi evek SB-jai, vagy a mi 49meccseink).
Na, kiduhongtem magam... 😕
Koszi a turelmet.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 719
Nemtudom nézitek e a Last Dance-t. Jordan hogy elküldött mindenkit a faszba ha nem ment vagy hátráltatta őt magát és a csapat győzelmét. Terror volt, rendesen féltek tőle. Ő megtehette? Igen. Rodgers ennek a töredékéért díva pöcsnek lett bélyegezve...
JéBé
2 dolog:
1. Jordannek sokkal nagyobb befolyása volt szvsz a csapata eredményére már csak abból kiindulva is h kosárlabádban kevesebben vannak a pályán, nagyobb felelősségi részarány jut mindenkinek, hát még a franchise playernek.
2. Simán lehet h ha Jordan ma (amikor ugye nagyobb a nyilvánosság) lenne aktív és játszaná el ezeket a dolgokat, őt is kikezdenék.
empty taxi
És hát Phil Jacksont (meg előtte Doug Collinst) nem igazán kezdte ki Jordan, Krause-t utálta inkább. AR viszont minimum McCarthy-val, de a sejtések szerint MLF-fel is össze-összekülönbözik. Nálam nem is ez, hanem a teljesítménye és a hozzáállása aggasztó. Nem látom, hogy mindenáron megdöglene a pályán
Fast Willie
Ha ilyen QB-el, mint Favre, Rodgers csak 1:1gyűrűig jut egy csapat, akkor ott nem feltétlenül a két irányítóban keresném a hibát...
twitch(4thline)
Sokáig nálam kizárólagos edzői felelősség volt, de az utóbbi néhány évben azért AR teljesítménye is bőven benne van, de én nem akarom bántani, mert szeretem a játékát.