Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A következő Packers franchise QB végre felölthette a Green Bay mezét.

iktriad
Tekinthetjük ezt provokációnak?😊
nagylaza
Annak veszitek, aminek akarjátok. De ha beválik, legalább már megvan a theme songja. 😊
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
A következő Packers franchise QB végre felölthette a Green Bay mezét.

iktriad
Tekinthetjük ezt provokációnak?😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A következő Packers franchise QB végre felölthette a Green Bay mezét.
több mint 3 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Bocsánat, most kicsit off, de engem ez felvillanyozott. nagyon sokat várok Dillon-tól:

Most rushing attempts with 8+ defenders in the box last season:
1. AJ Dillon - 240
2. Jonathan Taylor - 135
salsa99
oké, de milyen sikerességgel? és abból mennyi a fal hozzáadott értéke?
gbol
A sikerességnek utána lehet nézni. PFF szerint 91,3-as ratinggel a legjobb RB volt 8+ boxos szituációkban az egész ligában. De ami miatt felvillanyozó, hogy Lacy 2,5 szezonját leszámítva nem volt emberemlékezet óta igazi jó power back. De ez a srác gyorsabb, atlétikusabb, mint Lacy. A baj, hogy ő az egyetlen dolog, amiben igazán fejlődtünk az elmúlt hónapokban.
salsa99
"atlétikusabb, mint Lacy"
Hát, hogy is mondjam... Azt hiszem, nem raktad elérhetetlen magasságokba a lécet.😊
nagylaza
😀 magas volt a labda, mi?
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Bocsánat, most kicsit off, de engem ez felvillanyozott. nagyon sokat várok Dillon-tól:

Most rushing attempts with 8+ defenders in the box last season:
1. AJ Dillon - 240
2. Jonathan Taylor - 135
salsa99
oké, de milyen sikerességgel? és abból mennyi a fal hozzáadott értéke?
gbol
A sikerességnek utána lehet nézni. PFF szerint 91,3-as ratinggel a legjobb RB volt 8+ boxos szituációkban az egész ligában. De ami miatt felvillanyozó, hogy Lacy 2,5 szezonját leszámítva nem volt emberemlékezet óta igazi jó power back. De ez a srác gyorsabb, atlétikusabb, mint Lacy. A baj, hogy ő az egyetlen dolog, amiben igazán fejlődtünk az elmúlt hónapokban.
salsa99
"atlétikusabb, mint Lacy"
Hát, hogy is mondjam... Azt hiszem, nem raktad elérhetetlen magasságokba a lécet.😊
több mint 3 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Bocsánat, most kicsit off, de engem ez felvillanyozott. nagyon sokat várok Dillon-tól:

Most rushing attempts with 8+ defenders in the box last season:
1. AJ Dillon - 240
2. Jonathan Taylor - 135
salsa99
oké, de milyen sikerességgel? és abból mennyi a fal hozzáadott értéke?
gbol
A sikerességnek utána lehet nézni. PFF szerint 91,3-as ratinggel a legjobb RB volt 8+ boxos szituációkban az egész ligában. De ami miatt felvillanyozó, hogy Lacy 2,5 szezonját leszámítva nem volt emberemlékezet óta igazi jó power back. De ez a srác gyorsabb, atlétikusabb, mint Lacy. A baj, hogy ő az egyetlen dolog, amiben igazán fejlődtünk az elmúlt hónapokban.
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 342
COVID IR:

Mason Crosby, K, Green Bay Packers
Treyvon Hester, DT, Green Bay Packers
Jace Sternberger, TE, Green Bay Packers

Remélem csak kontaktok és nem pozitív esetek
James007
inkább most legyen pozitív a tesztjük, mint 1 hónap múlva...
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 342
Bocsánat, most kicsit off, de engem ez felvillanyozott. nagyon sokat várok Dillon-tól:

Most rushing attempts with 8+ defenders in the box last season:
1. AJ Dillon - 240
2. Jonathan Taylor - 135
salsa99
oké, de milyen sikerességgel? és abból mennyi a fal hozzáadott értéke?
több mint 3 éve
salsa99 Green Bay Packers Alabama Crimson Tide 140
Bocsánat, most kicsit off, de engem ez felvillanyozott. nagyon sokat várok Dillon-tól:

Most rushing attempts with 8+ defenders in the box last season:
1. AJ Dillon - 240
2. Jonathan Taylor - 135
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
COVID IR:

Mason Crosby, K, Green Bay Packers
Treyvon Hester, DT, Green Bay Packers
Jace Sternberger, TE, Green Bay Packers

Remélem csak kontaktok és nem pozitív esetek
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Tudom teljesen mas a ketto es stb stb de azert amit az NBA lehoz hogy megrendezzek a maradek szezont az brutalis effort, na ezt itt nem latom szoval szerintem csak szarnak bele siman megrendezik a szezont zartkapuk mogott. Eddig sem volt szempont az egeszseg, kizartnak tartom hogy toroljek az egeszet.
JéBé
Azért azt ne felejtsd el, hogy az NBA alapszakasz július 31-től augusztus 14-ig, azaz 15 nap alatt lemegy.

A playoff lesz majd érdekes az NFL szempontjából, mert az augusztustól októberig kitart.

NFL-ben 16-17 meccses alapszakaszt nem lehet(ne) így végigvinni.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Tudom teljesen mas a ketto es stb stb de azert amit az NBA lehoz hogy megrendezzek a maradek szezont az brutalis effort, na ezt itt nem latom szoval szerintem csak szarnak bele siman megrendezik a szezont zartkapuk mogott. Eddig sem volt szempont az egeszseg, kizartnak tartom hogy toroljek az egeszet.

Szerkesztette: JéBé
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Hogy őszinte legyek legkevésbé sem érdekel h Funchess nem akar játszani..
Amíg azt se pontosan látni h lesz ebből szezon, tavasszal még elég optimista voltam ez ügyben ,de nagyon elment az idő és a liga késve vagy sehogy nem reagált .
Mlb- nél ott a Marlens esete ..

Valaki nyugtasson meg h lesz szezon , akkor majd elkezdek aggódni a Wr corp-on. 😊
nando89
Pillanatnyilag - ebben a körben fölösleges bizonygatnom - senki nem tudja, hogy mi várható, de még csak azt sem, hogy melyik forgatókönyvnek van a legnagyobb valószínűsége. Hiszen minden a járvány terjedésétől és pusztításától függ, ami viszont teljesen kiszámíthatatlan. Ahogyan az is, hogy a játékosok körében mennyire válik népszerűvé a bojkott.
Ha tehát valaki azt mondja, hogy "nyugodj meg, lesz szezon", az - a jelenlegi állás szerint - a vágyaival akarja felülírni a valóságot.
Nyugodj meg, lesz szezon!😊
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 776 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Hogy őszinte legyek legkevésbé sem érdekel h Funchess nem akar játszani..
Amíg azt se pontosan látni h lesz ebből szezon, tavasszal még elég optimista voltam ez ügyben ,de nagyon elment az idő és a liga késve vagy sehogy nem reagált .
Mlb- nél ott a Marlens esete ..

Valaki nyugtasson meg h lesz szezon , akkor majd elkezdek aggódni a Wr corp-on. 😊
nando89
Hát én nehezen tudom elképzelni, hogy teljesen töröljék az egészet. Az benne van talán, hogy rövidítik a szezont, ha nagyon muszáj, és lehet elég érdekes és kesze-kusza szezon elé nézünk, de szvsz meg lesz tartva.

Nyilván 1-2 csapatnak szarul jöhet ki, ha egy fontosabb játékos elkapja és pár hétre kiesik, de ez amúgy is benne lehet. Viszont az opt-out listán arányaiban nincsenek túl sokan még, és pár kivételtől eltekintve ők is inkább roster végi játékosok, úgyhogy én most pozitív vagyok. Aztán persze ez hamar változhat, ki tudja mi jön még.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Hogy őszinte legyek legkevésbé sem érdekel h Funchess nem akar játszani..
Amíg azt se pontosan látni h lesz ebből szezon, tavasszal még elég optimista voltam ez ügyben ,de nagyon elment az idő és a liga késve vagy sehogy nem reagált .
Mlb- nél ott a Marlens esete ..

Valaki nyugtasson meg h lesz szezon , akkor majd elkezdek aggódni a Wr corp-on. 😊
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Funchess se akar játszani idén.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1288228718033469441
iktriad
Bízzunk benne, hogy ezzel letudtuk azokat akik kiülik az évet, és nem leszünk Pats 2.0.
Zseniális, hogy éppen egy wr. A felszabaduló pénzből remélem hoznak valami potens pótlást.
AaronRoberts
Fogalmilag kizárt, hogy a Packers bármilyen összefüggésben Pats 2.0. legyen. Tiltakozom!
nagylaza
Bizony, itt elég HoF-irányítónkként egy SB-győzelem 😀
Wyatt
Remélem, valamikor nektek is összejön legalább még egy extra QB. Szurkolok!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Funchess se akar játszani idén.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1288228718033469441
iktriad
Bízzunk benne, hogy ezzel letudtuk azokat akik kiülik az évet, és nem leszünk Pats 2.0.
Zseniális, hogy éppen egy wr. A felszabaduló pénzből remélem hoznak valami potens pótlást.
AaronRoberts
Fogalmilag kizárt, hogy a Packers bármilyen összefüggésben Pats 2.0. legyen. Tiltakozom!
nagylaza
Bizony, itt elég HoF-irányítónkként egy SB-győzelem 😀
Wyatt
Ez olyan gonosz megjegyzés volt, hogy Bria egyből intézne neked egy sith tagságit. 😊
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Funchess se akar játszani idén.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1288228718033469441
iktriad
Bízzunk benne, hogy ezzel letudtuk azokat akik kiülik az évet, és nem leszünk Pats 2.0.
Zseniális, hogy éppen egy wr. A felszabaduló pénzből remélem hoznak valami potens pótlást.
AaronRoberts
Fogalmilag kizárt, hogy a Packers bármilyen összefüggésben Pats 2.0. legyen. Tiltakozom!
nagylaza
Bizony, itt elég HoF-irányítónkként egy SB-győzelem 😀

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Funchess se akar játszani idén.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1288228718033469441
iktriad
Bízzunk benne, hogy ezzel letudtuk azokat akik kiülik az évet, és nem leszünk Pats 2.0.
Zseniális, hogy éppen egy wr. A felszabaduló pénzből remélem hoznak valami potens pótlást.
AaronRoberts
Fogalmilag kizárt, hogy a Packers bármilyen összefüggésben Pats 2.0. legyen. Tiltakozom!
több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Funchess se akar játszani idén.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1288228718033469441
iktriad
Bízzunk benne, hogy ezzel letudtuk azokat akik kiülik az évet, és nem leszünk Pats 2.0.
Zseniális, hogy éppen egy wr. A felszabaduló pénzből remélem hoznak valami potens pótlást.
AaronRoberts
1M tolódott át így a következő évre. Sajnos nem ettől lesz tele a pénztárca.

Amúgy kb ilyesmire gondoltam amikor kissé húztam a szám Griffen kapcsán. Hogy ha ő jön akkor már nem lenne igazán mozgástér (vagy csak nagyon szűkös) az ilyen posztokról kiesett emberek pótlására.
Pedig a WR sor Devinnel se volt túl erős.


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 710 — 中国加油
Packers WR-ek még a koronavírust se tudnák elkapni, csak Funchess új a csapatnál, valószínűleg még nem alkalmazkodott.
több mint 3 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Funchess se akar játszani idén.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1288228718033469441
iktriad
Bízzunk benne, hogy ezzel letudtuk azokat akik kiülik az évet, és nem leszünk Pats 2.0.
Zseniális, hogy éppen egy wr. A felszabaduló pénzből remélem hoznak valami potens pótlást.
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 640
Funchess se akar játszani idén.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1288228718033469441
iktriad
Nem is fog. Fasza...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Funchess se akar játszani idén.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1288228718033469441
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Én titkon abban reménykedem, hogy CM visszatér, és hajlandó lesz ILB-t játszani. Kár, hogy ennek minimális az esélye, de legalább lenne esély a futás ellen.
AaronRoberts
gyanítom ez csak akkor fog megtörténni ha szögre majd akasztja a stoplist és egy napra visszatér