Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért az, hogy Billy Turner le tudta nyomnu RT poszton Rick Wagnert, nem sok jót jelez...
gbol
Neki anno jól ment sárga-zöldben (ez az alma matere, a North Dakota State színei is), biztos újra nagyon lelkes, hogy újra ezekben a színekben játszhat. 😊
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Szeretném kérni: hagyjuk meg a negatív hullámokat Amadeusnak. Stern beindul TE-ként, Deguarát bevetik WR-ként (is).
Nem lesz semmi baj, fel a fejjel!😊 Mindenki zokogva fog bocsánatot kérni, amiért lebecsülte a GB-t!😊😊
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
Azért az, hogy Billy Turner le tudta nyomnu RT poszton Rick Wagnert, nem sok jót jelez...
gbol
Hát ez tényleg elég nyomor... első héten ha minden igaz Wagner rácáfolhat mindenkire, mert Turner jó eséllyel serules miatt nem jatszik, aztan meglatjuk...
Amugy van meg egy ket erdekesseg a depth charton, Dillont mint negyedik futo aligha hiszem Illetve ha tenyleg az oreg marci a legjobb TE akkor a poszt jeles kepviseloitol sok elkapast nem varhatunk iden se
több mint 3 éve
James007 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 1 808
 www.espn.com/espn/feature/story/_/id/29548083/simulating-entire-2020-nfl-season-scores-storylines-all-269-games-plus-super-bowl-champion

16-8-ra kiszopunk az első héten
gamerkr
4-1 az eleje, 7-9 a vége, csoport utolsóként. Kocsit, házat nem raknék rá, az biztos 😀
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
https://a.espncdn.com/photo/2020/0831/nfl_fpi_1296x729.jpg
We simulated the entire 2020 NFL season: Scores and storylines for all 269 games
We played out one of our Football Power Index's 20,000 season sims, from Week 1 through Super Bowl LV, with game winners, playoff races and more.


16-8-ra kiszopunk az első héten

több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 342
Azért az, hogy Billy Turner le tudta nyomnu RT poszton Rick Wagnert, nem sok jót jelez...
több mint 3 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
Szep remenyu LB Kamal Martin, CB Kabion Ento mentek IR-re.
jossbeaumont
Viszont akár 3 hét múlva már visszajöhetnek. Főleg Martinnak kellene gyorsan regenerálódnia, hogy legyen mélység a kezdő porcelán ilb-k mögött.

Btw a sokat emlegetett tavalyi szerencseszéria a sérülések terén meg volt alapozva egy óvatosabb, a játékosok egészségét jobban kímélő edzői felfogással és kiváló orvosi stábbal.

Optimism without expectations a szezonra, mindjárt kezdődik. 😀

I... don't care... John.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Szep remenyu LB Kamal Martin, CB Kabion Ento mentek IR-re.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Furcsa dolog a profi sport. Hány meg hány olyan klub van, ahol a vezetők/edzői stáb a szurkolók 99 %-a számára érthetetlen döntéseket hoz, és érdekes módon sokszor a laikus nézőknek lesz igaza. Nyilván vannak dolgok, amikbe mi nem láthatunk bele, de na. Pár éve nézek NFL-t, mégis gyakorlatilag minden évben foghatom a fejem az első körös pickek, az FA tevékenység vagy érthetetlen cut-ok láttán.
Mondjuk ezek után jön egy-egy főcsoportdöntő... Itt megtörténhet minden, és minden ellenkezője is.
AaronRoberts
Nagyon jó felvetés. Pont ma beszéltem én is erről a Pats kapcsán, hogy van, akit előítéletek miatt leírtam, és végül rám cáfolt, és örülök is neki, inkább ez legyen. A baj akkor van, ha tényleg sorra jönnek az olyanok, amiről kívülről is mondod, hogy ez legalább fura, és be is válik, hogy nem is válik be az az ember (lásd Seahawks-pickek az elmúlt években). Ettől persze még lényegesen többször válik be valójában a csapat gondolata, csak azért erősebbnek érezzük, hogy basszus, hát már előre látszott, hogy ez hülyeség lesz, aztán ezek kapják a nagy pénzt
Wyatt
Aztán meg olyan is van, hogy a szurkolók csettintenek, milyen jó kis draft pick volt ez. Majd kiderül: mégsem. (Tudnék saját példát is mondani. De nem akarok😊)
nagylaza
Ó hogyne, az én 1/4-esem most a Tampa PS-ben csücsül 😀

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Furcsa dolog a profi sport. Hány meg hány olyan klub van, ahol a vezetők/edzői stáb a szurkolók 99 %-a számára érthetetlen döntéseket hoz, és érdekes módon sokszor a laikus nézőknek lesz igaza. Nyilván vannak dolgok, amikbe mi nem láthatunk bele, de na. Pár éve nézek NFL-t, mégis gyakorlatilag minden évben foghatom a fejem az első körös pickek, az FA tevékenység vagy érthetetlen cut-ok láttán.
Mondjuk ezek után jön egy-egy főcsoportdöntő... Itt megtörténhet minden, és minden ellenkezője is.
AaronRoberts
Nagyon jó felvetés. Pont ma beszéltem én is erről a Pats kapcsán, hogy van, akit előítéletek miatt leírtam, és végül rám cáfolt, és örülök is neki, inkább ez legyen. A baj akkor van, ha tényleg sorra jönnek az olyanok, amiről kívülről is mondod, hogy ez legalább fura, és be is válik, hogy nem is válik be az az ember (lásd Seahawks-pickek az elmúlt években). Ettől persze még lényegesen többször válik be valójában a csapat gondolata, csak azért erősebbnek érezzük, hogy basszus, hát már előre látszott, hogy ez hülyeség lesz, aztán ezek kapják a nagy pénzt
Wyatt
Aztán meg olyan is van, hogy a szurkolók csettintenek, milyen jó kis draft pick volt ez. Majd kiderül: mégsem. (Tudnék saját példát is mondani. De nem akarok😊)
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Furcsa dolog a profi sport. Hány meg hány olyan klub van, ahol a vezetők/edzői stáb a szurkolók 99 %-a számára érthetetlen döntéseket hoz, és érdekes módon sokszor a laikus nézőknek lesz igaza. Nyilván vannak dolgok, amikbe mi nem láthatunk bele, de na. Pár éve nézek NFL-t, mégis gyakorlatilag minden évben foghatom a fejem az első körös pickek, az FA tevékenység vagy érthetetlen cut-ok láttán.
Mondjuk ezek után jön egy-egy főcsoportdöntő... Itt megtörténhet minden, és minden ellenkezője is.
AaronRoberts
Nagyon jó felvetés. Pont ma beszéltem én is erről a Pats kapcsán, hogy van, akit előítéletek miatt leírtam, és végül rám cáfolt, és örülök is neki, inkább ez legyen. A baj akkor van, ha tényleg sorra jönnek az olyanok, amiről kívülről is mondod, hogy ez legalább fura, és be is válik, hogy nem is válik be az az ember (lásd Seahawks-pickek az elmúlt években). Ettől persze még lényegesen többször válik be valójában a csapat gondolata, csak azért erősebbnek érezzük, hogy basszus, hát már előre látszott, hogy ez hülyeség lesz, aztán ezek kapják a nagy pénzt

több mint 3 éve
Pack3r Green Bay Packers 139
Furcsa dolog a profi sport. Hány meg hány olyan klub van, ahol a vezetők/edzői stáb a szurkolók 99 %-a számára érthetetlen döntéseket hoz, és érdekes módon sokszor a laikus nézőknek lesz igaza. Nyilván vannak dolgok, amikbe mi nem láthatunk bele, de na. Pár éve nézek NFL-t, mégis gyakorlatilag minden évben foghatom a fejem az első körös pickek, az FA tevékenység vagy érthetetlen cut-ok láttán.
Mondjuk ezek után jön egy-egy főcsoportdöntő... Itt megtörténhet minden, és minden ellenkezője is.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Begelton is released.😕
gerappa
Basszameg egyeten ember akiben biztam. 😩
JéBé
Én is kb. így voltam vele.
nagylaza
practice squad-ba még beférhet, főleg hogy most 16 játékost lehet ott parkoltatni
gamerkr
Nem állítom, hogy onnan nincs visszaút, de az biztos, nem tartozik MLF preferáltjai közé. Azt nem tudom, hogy ez kinek a hibája.
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 711 — 中国加油
Petersont kellett volna leigazolni, neki jól megy a Lambeaun, 9-ből 8 meccsen TD-t szerzett. 😊
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Begelton is released.😕
gerappa
Basszameg egyeten ember akiben biztam. 😩
JéBé
Én is kb. így voltam vele.
nagylaza
practice squad-ba még beférhet, főleg hogy most 16 játékost lehet ott parkoltatni

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Begelton is released.😕
gerappa
Basszameg egyeten ember akiben biztam. 😩
JéBé
Én is kb. így voltam vele.
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
Aminek örülök Jonathan Garwin De/olb megcsinálta 7. körben jött kissé karekter problémás de bőven benne látom a legtöbbet az idei classból...ez mondjuk árulkodó 😀
Sztm Hanson es (Stepeniak-- Ir ) is fog kapni practice squad helyet.

5 wr van rosteren nem lepne meg ha oda csere utján érkezne még vki .

NAgyjából papírforma volt ez.

Szerkesztette: nando89
több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Begelton is released.😕
gerappa
Basszameg egyeten ember akiben biztam. 😩
több mint 3 éve
casaubon Green Bay Packers 2 142
Nagy meglepetes nincs a cutokban, talan Hanson egy kicsit. Samuelsnek meg lehetett volna eselye a rosterre, ha van eloszezon. Kivancsi leszek, ki marad a PS-ben.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 544 — Így remélem megfelelek nektek.....
Alex Light is elküldve
gamerkr
Kihúnyt a világosság 😛 😉
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Alex Light is elküldve

több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Kumerow OK. Habar ő volt nalunk a legjobban blokkolo WR (Lazardnal is jobban), ezert maradhatott egyaltalan eddig is. Nagy kozonseg kedvenc volt, es van egy erzesem, hogy mashol latjuk még... De mar mult szezon is a "meg egy utolso lehetoseg" volt neki. Sajnalom, en kedveltem, jo story lett volna, ha bevalik.

De Begeltonon beragtam (Gute biztos rosszul alszik majd miattam)! Szerintem igeretesen mozgott az edzeseken, es mar bizonyitott kesz jatekos(tudom, mas liga). Ertem en, hogy keves volt az edzes, es inkabb a rendszert regebbrol ismerok melle tette MLF is a voksot, de baromi hibanak gondolom, hogy ismet az eveken at semmit sem mutato MVS es Eq mellett dontott. J'Mont ne hivjuk vissza?

Vilagos, mult szezonban 1 WR1+ 1 WR3 + 7db WR-sehánnyal kellett volna Arodnak boldogulni, hat most ezt trimmelték ugy, h maradtak kb. ketten. 1 ures hely kimaradt, de ha vmi leszerepelt WR-t kukazunk mashonnan, nem vagyunk beljebb.
Feltorolte a vezetoseg Aaron egojaval a foutcat GB-ben, de azt hittem, ha ezzel vegeztek, akkor torodnek a csapattal is.
Hat nem.
WR erosites 0. Gyengult.
TE erosites 0. Gyengult.
Ofal erosites 0. Gyengult.
Dfal erosites 0.
ILB erosites 0. Gyengult.
S-sor erosites 0. Gyengult.
A cap kimaxolva, de a csapat csak gyengebb lett.
Ehhhh.... 😕
jossbeaumont
Kicsit túl sok 0-t nyomtál fel a táblára, de nagyjából egyetértek. Én pl. nagyon kíváncsi voltam Begeltonra, MVS esetében még mindig reménykedem a csodában, St. Brownban nem látok sok fantáziát. Rögtön hozzáteszem: viszonylag kevés edzést vezettem GB-ben és nem vagyok HC.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Kumerow OK. Habar ő volt nalunk a legjobban blokkolo WR (Lazardnal is jobban), ezert maradhatott egyaltalan eddig is. Nagy kozonseg kedvenc volt, es van egy erzesem, hogy mashol latjuk még... De mar mult szezon is a "meg egy utolso lehetoseg" volt neki. Sajnalom, en kedveltem, jo story lett volna, ha bevalik.

De Begeltonon beragtam (Gute biztos rosszul alszik majd miattam)! Szerintem igeretesen mozgott az edzeseken, es mar bizonyitott kesz jatekos(tudom, mas liga). Ertem en, hogy keves volt az edzes, es inkabb a rendszert regebbrol ismerok melle tette MLF is a voksot, de baromi hibanak gondolom, hogy ismet az eveken at semmit sem mutato MVS es Eq mellett dontott. J'Mont ne hivjuk vissza?

Vilagos, mult szezonban 1 WR1+ 1 WR3 + 7db WR-sehánnyal kellett volna Arodnak boldogulni, hat most ezt trimmelték ugy, h maradtak kb. ketten. 1 ures hely kimaradt, de ha vmi leszerepelt WR-t kukazunk mashonnan, nem vagyunk beljebb.
Feltorolte a vezetoseg Aaron egojaval a foutcat GB-ben, de azt hittem, ha ezzel vegeztek, akkor torodnek a csapattal is.
Hat nem.
WR erosites 0. Gyengult.
TE erosites 0. Gyengult.
Ofal erosites 0. Gyengult.
Dfal erosites 0.
ILB erosites 0. Gyengult.
S-sor erosites 0. Gyengult.
A cap kimaxolva, de a csapat csak gyengebb lett.
Ehhhh.... 😕
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Begelton is released.😕
gerappa
Érdekes:
 www.packers.com/photos/happy-birthday-to-reggie-begelton#446fd815-5d4b-4b4b-b288-e104afda6133
több mint 3 éve
gerappa Green Bay Packers 95
Begelton is released.😕