Green Bay Packers

76 feliratkozó

több mint 3 éve
JéBé Green Bay Packers 6 641
Rodgers tu eles, barmennyire is bizonygattam itt tavaly hogy a gyengebb szezonja nem az oregedes okozta tendencia, egy kis reszem tartott tole megis. Egy meccs az egy meccs de azok a dobasok, kimozgasok megmutattak hogy siman peak meg. Peak Rodgerssel meg barmi is lehetseges.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Tavaly egész szezonban csak pár sima W volt a 13-ból. Nem vagyok elégedetlen.
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
MIN W
DET W
NO L
ATL W
BYE Rodgers Covid IR-re kerül
TB Love kezd, döntetlen
HOU A szezont felfüggesztik
Tactful Cactus
Másnapos vagy?😊
nagylaza
Jó, hát tényleg erős az első fordulós W-tipp.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
MIN W
DET W
NO L
ATL W
BYE Rodgers Covid IR-re kerül
TB Love kezd, döntetlen
HOU A szezont felfüggesztik
Tactful Cactus
Másnapos vagy?😊
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
MIN W
DET W
NO L
ATL W
BYE Rodgers Covid IR-re kerül
TB Love kezd, döntetlen
HOU A szezont felfüggesztik

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 674 — Packers Suicide Squad
Azt hittem, a mai napra kell tippelni. Mára akkor: minél kevesebb kib...ott tülkölés legyen! (Azaz persze ilyenkor kapunk egy 30-ast.) A szezonra: 16-0, aztán majd adjuk lejjebb is, akár sokkal is. Komolyra fordítva: szvsz 9-11 W lesz a szezonban.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Nálam is 10-6! Csoda kell, hogy ennél jobb legyen, rosszabb viszont - sajnos - bőven elképzelhető. Nem is emlékszem rá, mikor tartottam ennyire fontosnak, hogy az első körben meglegyen a W. (Jó-jó. Például tavaly. De akkor nem feltétlenül a szezon kimenetele, hanem a meccs rangja miatt.)
több mint 3 éve
SBL Green Bay Packers 2 096
James Jonesnak tavaly is bejött, 11-5.
Indubitably
Hol kell aláírni?!!!!!
több mint 3 éve
nando89 Green Bay Packers Wisconsin Badgers 3 622
10-6 szerintem is meglesz , de ez a csoport nagyon kiszámíthatatlan jelenleg.
több mint 3 éve
Indubitably Green Bay Packers 421
James Jonesnak tavaly is bejött, 11-5.

I... don't care... John.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 413
Holnap azért írjunk tippeket a szezonra. Én ma már nem merek, nagyon berúgtam.
Tactful Cactus
Ennyire azért nem lesz rossz a szezon.

10-6 szerintem, talán még a csoportgyőzelemhez is elég lesz.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Minél többet nézem a sorsolást, annál borúsabbnak látom a helyzetet. (Nekem már megvan a tippem, de még nem írom le...😊)
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Én megkockáztatom hogy jók leszünk minden negatív előjel ellenére. Annyira lefikázta mindenki az összes offseason húzásunkat (én is😕), hogy akár rá is cáfolhatunk. Perverz módon kíváncsi vagyok a második és harmadik körösünkre, illetve arra hogy hogy szól a második éves Lafleur offense. Miért lennénk rosszabbak mint tavaly, tudom a szerencse faktor, tehat akkor idén minden szoros győzelem szoros vereség lesz? Nem hiszek ebben: Aron Rodgers az iranyitonk, van Adamsunk, biztato futojatekunk, meg lehet falunk is hatul meg a d linet leszamitva nem nezunk ki olyan rosszul. Azert mert Jordan Love volt az elsokoros valasztottunk nem jelenti azt hogy akkor innen mar game over, le vagyunk irva a tavalyi szerencsesek, idei hulyen draftolok. En azt mondom fel győzelemre!!!
amaru
A d-linenal éppenséggel nincs nagy gond, inkább a LB (és részben a CB) vonalon vagyunk karcsúak, ami a védelmet illeti.
gbol
Bocsaanat de sztem a Dline-nal is gond van. Akarmekkora szerzodesert, de Kenny a snapek 4/5- eben fent kell, hogy legyen ahhoz, hogy valahogy ellegyen a vonal. Amikor elfarad, vege a napnak. Ahhoz, hogy mukodjon, a Smith's valamelyikenek is oda kell felallni/besegiteni, ezzel a legnagyobb elonyunket veszitjuk el. Es Clark nem egy valodi NT. Abban remenykedtem, h az utolso helyet az 53-ban egy DT-nek tartjuk...
A vedelem idei legnagyobb kockazata, hogy tele vagyunk kulcspoziciokban serulekeny jatekosokkal (Kirksey, Greene, Burks, King stb.), ertsd akik eletukben nem jatszottak vegig 1 szezont.
De varom az estet...

Szerkesztette: jossbeaumont
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Holnap azért írjunk tippeket a szezonra. Én ma már nem merek, nagyon berúgtam.
Tactful Cactus
Pedig pont ilyenkor szokott bejönni!😊 Rajta!
több mint 3 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Holnap azért írjunk tippeket a szezonra. Én ma már nem merek, nagyon berúgtam.

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 3 éve
gbol Green Bay Packers 342
Én megkockáztatom hogy jók leszünk minden negatív előjel ellenére. Annyira lefikázta mindenki az összes offseason húzásunkat (én is😕), hogy akár rá is cáfolhatunk. Perverz módon kíváncsi vagyok a második és harmadik körösünkre, illetve arra hogy hogy szól a második éves Lafleur offense. Miért lennénk rosszabbak mint tavaly, tudom a szerencse faktor, tehat akkor idén minden szoros győzelem szoros vereség lesz? Nem hiszek ebben: Aron Rodgers az iranyitonk, van Adamsunk, biztato futojatekunk, meg lehet falunk is hatul meg a d linet leszamitva nem nezunk ki olyan rosszul. Azert mert Jordan Love volt az elsokoros valasztottunk nem jelenti azt hogy akkor innen mar game over, le vagyunk irva a tavalyi szerencsesek, idei hulyen draftolok. En azt mondom fel győzelemre!!!
amaru
A d-linenal éppenséggel nincs nagy gond, inkább a LB (és részben a CB) vonalon vagyunk karcsúak, ami a védelmet illeti.
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Én megkockáztatom hogy jók leszünk minden negatív előjel ellenére. Annyira lefikázta mindenki az összes offseason húzásunkat (én is😕), hogy akár rá is cáfolhatunk. Perverz módon kíváncsi vagyok a második és harmadik körösünkre, illetve arra hogy hogy szól a második éves Lafleur offense. Miért lennénk rosszabbak mint tavaly, tudom a szerencse faktor, tehat akkor idén minden szoros győzelem szoros vereség lesz? Nem hiszek ebben: Aron Rodgers az iranyitonk, van Adamsunk, biztato futojatekunk, meg lehet falunk is hatul meg a d linet leszamitva nem nezunk ki olyan rosszul. Azert mert Jordan Love volt az elsokoros valasztottunk nem jelenti azt hogy akkor innen mar game over, le vagyunk irva a tavalyi szerencsesek, idei hulyen draftolok. En azt mondom fel győzelemre!!!
amaru
Én is ezt mondom!😊 (Ha jól rémlik, negatív előjelből tavaly sem volt hiány. Lehet, hogy ez MLF kabalája.)
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
Én megkockáztatom hogy jók leszünk minden negatív előjel ellenére. Annyira lefikázta mindenki az összes offseason húzásunkat (én is😕), hogy akár rá is cáfolhatunk. Perverz módon kíváncsi vagyok a második és harmadik körösünkre, illetve arra hogy hogy szól a második éves Lafleur offense. Miért lennénk rosszabbak mint tavaly, tudom a szerencse faktor, tehat akkor idén minden szoros győzelem szoros vereség lesz? Nem hiszek ebben: Aron Rodgers az iranyitonk, van Adamsunk, biztato futojatekunk, meg lehet falunk is hatul meg a d linet leszamitva nem nezunk ki olyan rosszul. Azert mert Jordan Love volt az elsokoros valasztottunk nem jelenti azt hogy akkor innen mar game over, le vagyunk irva a tavalyi szerencsesek, idei hulyen draftolok. En azt mondom fel győzelemre!!!
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 710 — 中国加油
Babot ettem, vihar várható, összeszorított farpofa nem.
több mint 3 éve
jossbeaumont Green Bay Packers 1 122
Osszeszoritott farpofakkal varjuk vasarnap este az igazsag pillanatat...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Nagy a csend a topikban. Vihar jön?😊
több mint 3 éve
amaru Green Bay Packers 141
Engem jobban érdekelne, hogy ezek az előzetes okoskodások évekre visszamenőleg mennyire jöttek be úgy általában.
Vagy mit mond James Jones? Ő eltalálta a 13-3-at tavaly 😀
Peszinter Ferenc
James Jones szerint bajnokok leszünk 😊
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 011 — beers & Packers
Engem jobban érdekelne, hogy ezek az előzetes okoskodások évekre visszamenőleg mennyire jöttek be úgy általában.
Vagy mit mond James Jones? Ő eltalálta a 13-3-at tavaly 😀
Peszinter Ferenc
Nyilván kapucniból jósolt, úgy könnyű!
több mint 3 éve
Peszinter Ferenc 710 — 中国加油
Engem jobban érdekelne, hogy ezek az előzetes okoskodások évekre visszamenőleg mennyire jöttek be úgy általában.
Vagy mit mond James Jones? Ő eltalálta a 13-3-at tavaly 😀
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Szeretném kérni: hagyjuk meg a negatív hullámokat Amadeusnak. Stern beindul TE-ként, Deguarát bevetik WR-ként (is).
Nem lesz semmi baj, fel a fejjel!😊 Mindenki zokogva fog bocsánatot kérni, amiért lebecsülte a GB-t!😊😊
nagylaza
+ a Smith duó hoz 6,5 sack-t és minden rendben lesz